Jenny Schiltz: „Viděla jsem, jak se lidstvo třídilo do skupin podle frekvence“

30.11.2023 v Zprávy 33

Na internet se dostalo zajímavé svědectví Jenny Schiltz, která působí jako léčitelka a intenzivně se zajímá o transformaci lidstva. Jenny před rokem popsala svůj sen, ve kterém prožila něco jako třídění podle rezonance. O něčem podobném hovořila i Dolores Cannon, když popisovala, jak se v budoucnosti Nová Země 5D oddělí od Staré Země 3D.V tomto snu Jenny pracovala se skupinou bytostí, které skenovaly lidi, kteří stáli ve frontě. Skenování určilo, do které z dvanácti skupin budou posláni. U jednoho manželského páru nastal rozkol. Manželka prošla skenem a vyšla z něj s hodnotou 2, její manžel byl 0. Bylo mu řečeno: „Promiň, nemůžeš postoupit vpřed. Musíš být alespoň 1.“
Jeho žena byla naprosto vyděšená, což je pochopitelné.
Jenny byla požádána, aby si s touto ženou promluvila. Jenny tak zjistila, že jejich vztah je naprosto nezdravý a že tuto ženu drží pozadu. Tak se Jenny zeptala, jestli se tato žena může vrátit ke svému muži. Bylo jí odpovězeno, že pokud je to její volba, samozřejmě že může. Ale přijde tak o svou příležitost dalšího duchovního rozvoje, která se znovu naskytne až za 26 000 let.

Pak se Jenny ptala, co představuje třídění lidí od 1 do 12 a jestli to souvisí s příslušností k určité dimenzi. Dostala odpověď, že toto je na Zemi interpretováno nesprávně. Ve skutečnosti jde o třídění podle energetické rezonance.
Rozdíly v energiích mezi skupinami 1 až 5 byly obrovské. Byly mezi nimi obrovské skoky. Jako rozdíl mezi dvouletým a čtyřletým dítětem. Jednalo se zkrátka o naprosto odlišné lidi.
Skupiny v úrovních od 6 do 12 mezi sebou měly menší rozdíly.

V životě se to ukazuje na tom, že některé lidi vyhledáváme a kamarádíme se s nimi, zatímco jiné odpuzujeme. Když se naše energie změní (ideálně povyroste), lidé kteří už neodpovídají této frekvenci, začínají z našeho života odpadávat, protože s námi neudrží společný krok.

Když Jenny popisovala frekvenci, která odpovídala skupině 1, uvedla, že to bylo „Velmi málo. Mnoho vašich blízkých a přátel je určitě ve skupině 1.“

Do nízké skupiny spadají lidé s omezeným viděním světa, kteří na sobě nepracují a drží se zastaralých destruktivních vzorců. Skupiny 1,2,3 v podstatě nemají šanci, protože tito lidé jsou mentálně úplně zabetonovaní.
Jenny se dál ve snu zeptala: „Co člověka drží stagnujícího ve skupině 5, když se přitom chce přesunout do skupiny 8?“
Odpověď, kterou dostala, byla: „Strach. Strach je faktor číslo 1, který nás blokuje.“

Když se Jenny zeptala na proces, který před ní právě probíhal, bylo jí řečeno: „Toto je rozdělení, o kterém vám po celá ta desetiletí říkáme.“

Toto rozdělení je podobné tomu, co Dolores Cannon popsala ve vizi Annie Kirkwood o Nové Zemi.
Dolores řekla: „Stará Země stále vibruje na nízké frekvenci, se všemi těmi hroznými věcmi, které se jí dějí, ale druhá Nová Země se pohybuje do vyšších dimenzí a vibruje tak rychle, že se stává neviditelnou, takže si toho lidé nejsou vědomi. Proto je pro nás tak důležité nejen pracovat na naší frekvenci, ale udržovat ji na vysoké úrovni. Jedna z hlavních věcí, která bude lidem bránit ve vzestupu a vstupu na Novou Zemi, je strach. Jsme tak ponořeni do strachu. Hodně z toho přichází od vlády. Oni (svědkové, kteří absolvovali hypnotická sezení s Dolores) řekli, že by bylo lepší, kdybyste se nedívali na televizi… nedívali se na zprávy. Nenechte se pohltit tou iluzí. Svět mění svou frekvenci a vibrace. Už to dělá. Víme, že se věci zrychlují. Čas se zrychluje. Všechno se zrychluje.
I Země sama o sobě má tón, svou frekvenci. Ten tón se změnil a zrychlil. To je důkaz, že se to mění. Frekvence a vibrace Země se mění. Připravujeme se na přechod do zcela nové dimenze. Musíme.
Ničíme zde tolik věcí, že pro přesun na novou frekvenci bude muset dojít k oddělení. A oni řekli: „Celý vesmír se dívá. Je to největší show na Zemi!“

Protože se ještě nikdy v historii vesmírů nestalo, že by celá planeta provedla hromadný přesun. Když vstoupíte do Nového světa, budete mít své fyzické tělo. Nakonec se proměníte ve světlo a budete mít světelné tělo.

Dolores o tom psala ve své knize Convoluted Universe, svazek III. Podle Dolores Cannon někteří lidé, kteří zůstávají v destruktivitě, zůstanou pozadu, ale ke změně stačí být alespoň z 51% konstruktivní. Ti, kteří zůstanou pozadu, „zůstanou v tom, co vytvořili. Budou zpracovávat svou karmu, nebudou se stěhovat na novou Zemi.“

Toto poselství rezonuje i s informacemi z knihy The Law of One (Zákon jednoty), která také říká, že člověk musí být alespoň z 51% „orientován na službu druhým“, aby mohl být součástí ‚sklizně‘. Přitom nepotřebujete rozumět Zákonu jednoty, ani nemusíte mít esoterické či metafyzické znalosti, abyste mohli vzestoupit.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2023-11-30 02:35:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je skoro jako v te knize Rok 2150 😮
tam meli take urovne podle nesobeckosti a oddelene reality dravy matrix system vs kvantovym pocitacem rizene

Ikona diskutujiciho D 2023-11-30 05:04:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice zajímavé téma, jak to jako člověk pozná, že se přesunul? Hm, jako začali mi odcházet lidi (“zlí”)ze života, ale to mi příjde jako normální vývoj…

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-11-30 06:00:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

oni řekli: „Celý vesmír se dívá. Je to největší show na Zemi!“ pro mnohé největší tragedie na Zemi – záleží na úhlu pohledu…
***
že člověk musí být alespoň z 51% „orientován na službu druhým“, aby mohl být součástí ‚sklizně‘. – při tomto jsem si vzpoměl na sérii babovřesky a slunce, seno,…. kde babky strkaly nos do věcí, do kterých jim nic nebylo….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-30 08:16:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Drby a pomluvy jsou nízká energie, to není služba druhým, ale je sabotérství. Přesný opak duchovnosti.

Ikona diskutujiciho Market 2023-11-30 08:09:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, každé ráno se těším na nové písmenka z Tve strany.

🌹 Velké díky. Uzdravující, lehké a opravdu přesné.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-11-30 08:46:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Deepstate chce vyjednat podmínky kapitulace, pokud se dohodnou a Trump ve Švýcarsku podepíše Gesaru, máme v podstatě vyhráno. Možná letos opravdu přijdou vánoce trochu dřív

Ikona diskutujiciho armag 2023-11-30 14:03:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Trump je také členem deepsate, je ze stejného hnízda jako většina ostatních politiků. Jen má v nečem jiný názor, než ti, co v současnosti vedou USA, ale až půjde do tuhého bude mít úplně stejný cíl.
Stále nechápu, jak je možné, že někdo, kdo o sobě tvrdí, že má vyvinuté duchovní schopnosti nepozná, že ani jeden známý politik není dobrý člověk a neudělá pro lidi nic dobrého.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-11-30 15:02:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Gesara počíta so zrušením hotovosti a prechodom na digitálnu menu. To, čo sa tvrdí o zrušení štátneho dlhu každého národa nezávisí na Gesara, príde to s Veľkým resetom. Po resete nebude nikto nikomu nič dlžný. Všetky dlhy budú anulované, aj tie súkromné.

Ikona diskutujiciho armag 2023-11-30 16:37:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Hotové peníze budou hodně omezené, ale dluh ten ti lichváři nikdy neodpustí, protože by ztratili nad dlužníkem moc k jeho ovládání.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-01 16:26:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Po resete nebudú ani lichváři. Dlhy vytvorené skurumpovanými mocnosťami a jednotlivcami už nikoho zaujímať nebudú. Každý sa bude musieť starať sám o seba. Vlády a politici sa vytratia ešte pred resetom. Nikto o nich už počuť nebude. V 5D nebudú potrebné žiadne peniaze, pretože je to prechod do nehmotného stavu. Ak niekto uvažuje o 5D ako stave mysle, tak sa bude na neho vzťahovať to isté, čo sa stalo s Atlantídou.

Ikona diskutujiciho Eva 2024-06-02 05:39:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Drby a pomluvy jsem nesnášela od raného mládí. Nelíbilo se mi, že se mluví o někom, kdo tam není a nemůže se bránit.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-11-30 08:58:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě jsem si ohledně zmiňované televize vzpomněl na sdělení tomáše:“vyhoďte televize z domu!“ A v době COVIDu doporučoval televizi mít vypnutou.

Při tom posuzování duchovnosti jsem si vzpoměl na film FREE GUY tam také sbíraly body , aby se dostali do další úrovně…..
https://www.csfd.cz/film/702726-free-guy/prehled/

alue 08:16:10: plno lidí zaměňuje zvídavost a zvědavost – jsou to slova významově velmi podobná…..

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-11-30 11:18:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně lidí určitým způsobem zasvěcení a obrovsky zvědaví se trápí myšlenkou, jak bude probíhat přechod do 5D, Zlatého věku atd. Tak jsem na základě nasbíraných informací a intuice sestavil vlastní obraz pravděpodobnosti toho přechodu. Možná přispěji ke klidu aspoň pár lidiček. Takže teď zřejmě žijeme na takovém záhadném místě, jakémsi meziprostoru. Je to prostor mezi vnitřní Zemí a povrchem planety. Jenom tady na tom místě pulsují nízké vibrace 3D. Povrch planety a vnitřní Země už dávno existují ve vysokých vibracích. A právě v tom našem meziprostoru se momentálně chystá vzestup. To znamená, že v téhle části planety nastane ten očekávaný Zlatý věk. Tady se obrovsky zvýší vibrace a sladí se z povrchem planety a vnitřní Zemí. Takže žádná nová planeta se nevytváří, je to tahle naše současná. A teď co s těmi, kteří ty vysoké vibrace neustojí díky své pasivitě a silně materiálnímu zaměření? Právě pro ty je zřejmě připravená jiná planeta s podobně nízkými vibracemi jako byla Země. A tam oni budou moct dokončit svoje karmické smlouvy. Takže ne ten, kdo odtud odchází, ale ten kdo tu zůstane dál při stoupajících vibracích a následnému kvantovému skoku, ten vyhrál. A můžeme se těšit na brzké setkání s našimi přáteli s povrchu Země a z vnitřní Země, kteří ten proces taky bedlivě sledují a taky se obrovsky na to setkání těší. Někteří z nich jsou tu fyzicky, aby nám s tím pomohli, protože bez nich by jsme byli bez šance. Tolik můj hodně stručný pohled na vzestup.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-12-01 16:26:27
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hezké, že jste něco napsal, já také něco napsal jako odpověď na komentář v dřívějším článku a otázku na základní věci, ale nikdo to nechce vysvětlit nebo zamítnout nebo odsouhlasit to, co jsme napsali. Když nikdo neodpovídá, tak to pak moc důvěry nevzbuzuje. Chtělo by to nějakou odpověď, i kdyby měla být, že je nám to odepřeno vědět.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-02 12:36:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Martin 16:26/ Odpověď na tvou otázku máš od Standy v článku – Jste připraveni na 5D?

Ikona diskutujiciho Aziza 2023-11-30 21:45:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé stojí ve frontě a jsou tříděni do různých skupin…
Tak tohle zavání podobnou ideologií jako třídění lidí v koncentračních táborech.

Samozřejmě že tady k ničemu takovému nedojde. Zde se navzájem potkávají bytosti a různé skupiny, které si to předem domluvily, dělají společnou práci a na takové nesmysly nejsou vůbec zvědavé. Pokud by je někdo chtěl odvést od jejich úkolů, to by viděl ten tanec, jakou by dostal nakládačku od duchovních průvodců, kteří vytrvale bdí nad svými svěřenci! A pokud jejich svěřenci ještě navíc vědí, jaká je jejich původní identita a kam patří, tak mají pevné ukotvení a jdou si svou cestou, za svým cílem a nějací „boží vyslanci“ jsou jim kompletně ukradení. Duše Země je starší nežli duše našeho vesmíru, nespadá pod jeho správu, nýbrž je pod správou svého domácího Velkého evolučního vesmíru. Je to putovní planeta, má poslání revidovat kvalitu evolučního vývoje v jednotlivých vesmírech. A tenhle vesmír je tak zmutovaný a zavirovaný, že si zřejmě bude muset projít kompletním restartem.

Pokud se někde na Zemi objeví nějací vesmírní svatí Utřinosové, kteří si tady chtějí hrát na boží soudce, vždycky stojí na místě, kde scházejí ti praví přírodní ochránci života a duše Země. Příčinou absence přírodních strážných bytostí jsou obvykle dávné války a další ničivé události. Na jejich místo se pak dostávají různí samozvanci, spousta z nich se snaží působit z dosud nezhojených časoprostorových trhlin. Vývojová cesta Země je ovšem jednoznačná: postupně se opět navrátí na své pozice všichni profesionální Ochránci života z prestižních Evolučních ras a všechno, co je tady navíc, odejde z planety pryč. Čili velké třídění tu proběhne, ale úplně jinak, než jak si to různí ezo-snílkové představují. Času je na to dosti a k tomu se samozřejmě stále zkvalitňuje dobré zázemí i příznivé pracovní podmínky pro všechny pomocníky a spolupracovníky. Naši drazí přátelé ze sousedního vesmíru Zion totiž velice dobře pochopili, jakou paseku by tady mohly nadělat různé nábožensko-technické civilizace, hlavně z Plejád. Proto umístili do Jádra Země speciální technické zařízení, které spolehlivě a hlavně s předstihem vyeliminuje všechny nežádoucí vlivy a energie ohrožující Celostní návrat Země do náruče Přírodní evoluce. Převeliké dííííky za tento skvělý počin!

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-02 12:04:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Azizo:/ Působíš jako nedostižný expert vývoje života na Zemi. Vysvětli tedy, prosím, význam slovních spojení „…profesionální ochránci života z prestižních evolučních ras.“

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-03 00:01:32
Ikona diskutujiciho
sipka

profesionální ochránci života z prestižních evolučních ras

to bude niekto ako Greta Tintin Eleonora Ernmanová Thunberg FRSGS

Ikona diskutujiciho kiana 2023-12-03 08:25:23
Ikona diskutujiciho
sipka

„přátelé ze sousedního vesmíru“ = podle mě sem chodí reptiliáni z jiného vesmíru

ale Země jako putovní planeta by vysvětlovala slovní spojení „hotel Země“, zatímco já si myslela, že Země byla (a je) součástí tohoto vesmíru (proč by jinak volala o pomoc?)

Takže si stále myslím, že Země je součástí tohoto vesmíru (když prosí bytosti z tohoto vesmíru o pomoc = pokud to tedy nebyla past, ale to si nemyslím..). Nemyslím si, že by Země přeskočila z reptiliánského vesmíru sem spolu s reptiliány, ale že byla v tomto vesmíru a reptiliáni jí pouze kdysi dávno obsadili a zabrali. Možná je na Zemi nějaký portál k nim, kdo ví. Ale že by sem přesunuli celou planetu (když v jejich vesmíru to vypadá úplně jinak než zde..ale nevím přesně jak), si kvůli tomu, co je uvedeno v závorce, nemyslím.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-12-01 01:23:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja chapu, ze tomu veris protoze to videli ve vizi, ale me staci dat zakladni prijem a nepotrebuju, aby mi nekdo s necim pomahal. Tim chci rict, ze lidi pomoc nepotrebuji (staci jen napravit system). Kdyz kazdy potrebuje pomoc jen maximalne z 10-30 procent, ale kazdy ma pomahat ostatnim z 51 procent, tak komu ma jako pomahat kdyz nikdo tolik pomoci nepotrebuje ani nechce? Jako v kapitalismu musime neustale pracovat i kdyz tolik nasi prace nikdo nepotrebuje (napr tolik vyrobku = pak akorat vznika konzumni spolecnost), tak stejne tak je potreba zavest novy system, a pak bude jen malokdo potrebovat s necim pomoct (ptz si kazdy nejlepe poradi sam).. Navic driv se rikalo, ze do zlateho veku prejdou vsichni, kdo nikomu neublizovali, a najednou uz se to zmenilo na ty kteri pomahaji z 51 procent – i kdyz z tech 49 procent ublizuji? Navic deleni na sobecky cin vs nesobecky nedava smysl, protoze kdyz se treba naucim novou dovednost, bylo to uceni sobecke, kdyz tu schopnost budu pouzivat jak pro sebe tak pro druhe/celek? Ja nechapu lidi jejihz sobecka touha se neslucuje s tim, co je celkove dobre.
Jako napr nekdo ma chut na sladke a sni pytlik bonbonu diky cemuz pak jeho telo do okoli vyzari vic energie. Byl to sobecky cin nebo nesobecky kdyz tu energii ze sebe zase vydal? Vzdyt staci nechat volne dostupna pravdiva data zdarma na internetu o vsech tematech a kdokoli potrebuje s necim pomoct/poradit si vyhleda presne to, co potrebuje. Komu jako mame pomahat z 51 procent kdyz nikdo pomoct nepotrebuje? (pri existenci dostupnych dat na internetu, replikatorech a zakladnim prijmu)
Ja jsem tak rada ze jsem zacla premyslet svoji hlavou a vidim, ze vetsina „problemu“ nebo „veci k reseni“ je umele vytvorena. Napr kdyz se nemam dobre, tak bych se upnula na prechod do jine dimenze (kde se budu mit lip). Kdyz jsem se svym zivotem spokojena, tak mi muze byt jedno, kde ziju (v jake dimenzi). A co se tyce lidi, tak v mem nynejsim svete nikdy (v budoucnu) nepotkam mraky lidi. Opet mi tim padem muze byt jedno, jestli zijeme ve stejne dimenzi nebo kazdy v jine (tak jako tak se nikdy nesetkame). Na toto jsem narazela v nejakem minulem komentari, ze kdyz si s nekym nerozumite, tak je jedno, jestli se vase cesty rozejdou ve 3D a uz se nikdy neuvidite, ac oba nadale zijete ve 3D, a nebo jeden zustal ve 3D zatimco druhy se prenesl do 5D (tak jako tak uz se nepotkate). Podle me je nejlepsi se soustredit na svuj zivot (zit tak, aby me to bavilo a nikomu jsem neublizovala a POKUD nekdo potrebuje pomoct a je to v me moci tak mu pomohla) a co se tyce druhych/vztahu se soustredit na to, s kym si rozumim/nerozumim. Asi pokud chcete duchovni rust diky co nejvetsimu pomahani, tak tyhle clanky asi slouzi k tomu, aby vas navedly na tuto cestu ( ale chbi definice toho, co to je pomahani – napr ockovany se muze citit urazen kdyz mu nechci potrast rukou a kdyz mu od spatneho pocitu „pomuzu“, rukou potresu, tak se bude sice citit stale dobre, ale me to ublizi).

Ikona diskutujiciho kiana 2023-12-01 02:37:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A taky kdyz si nekdo najde praci = obstara si jidlo atd. nebo se nauci jak neskocit na lep narcistum (=oboji dela jen a jen pro sebe, aby se mel dobre), tak tim vlastne „pomaha“ celku, protoze setri praci celku: nemusi pak nikomu brecet na rameni, nepotrebuje psychologa ktery by ho musel dostavat z traumatu.. = nepotrebuje pomoc!!
Pro me je oddelovani sobectvi/pomoci nepochopitelny koncept. Proste delam co me bavi a kdyz nekdo potrebuje pomoct, tak mu pomuzu. Nezkoumam ale, jestli moje ciny vic jak z 51 procent pomahaji, kdyz me nikdo o pomoc nezada = ocividne o ni nestoji. Mohla bych sice neustale hledat, jak bych mohla pomoct, ale ja vazne verim tomu, ze lidi potrebuji zmenu systemu a jinak by pomoc temer nepotrebovali (jenom vyjimecne), protoze vse se da najit na internetu. A kdyz by se napr nekdo bavil s nekym, s kym nechce, jen aby mu „pomohl“, tak to vede akorat ke zklamani a emocnimu zraneni (to neni zadna pomoc ale naopak to je ublizovani, ptz zasadis viru ve vzajemny dobrovolny kontakt i kdyz pravda je jinde). Nebo kdyz kluk chce sex a holka se s nim vyspi jen aby pomohla.. Taky asi nebude rad, az se to dozvi (ze pravda je takova, ze se ji to s nim vubec nelibi).
Jestli bude nekdo nestranny rozdelovat lidi do skupin pomoci pristroje tak mi to vubec nevadi. Ale ze bych to nejak resila..

Ikona diskutujiciho kuku 2023-12-01 03:40:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Nechci vám už zasahovat do diskuse, protože můj hlavní úkol byl zde už splněn, nicméně toto téma článku je natolik zásadní, že jsme usoudili potřebnost vás znovu informovat.

Slovo oddělení se, je vlastně podstatou, protože jinak to nelze. Pokud je prorokován přesun někoho a něčeho do vyšší vibrační sféry, kterou vůči té pozemské 3D nazýváte 5D, pak musí jít o splynutí, respektive spojení s tou stávající vyšší. Chápu, že Alue byla asi trochu vystrašena, když se nám podařilo napojit ji na nás telepaticky a to její vlastní vůlí, protože získala o nás zájem a to je pozitivní, pokud jsme pozitivními my i Alue, sami posuďte. Ale o tom právě článek informuje. My někteří a bylo nás původně opravdu mnoho, jsme se inkarnovali do sféry planety Země abychom dokázali přežít. Naše činnost spočívala pouze v bránění zlu v jeho růstu, byli jsme a jsme mu překážkou, protože každá bytost se podvědomě brání ničit dobro. V každé bytosti je Bůh, tedy energie vesmíru, respektive universa a ničením dobra logicky tedy ničí i samy sebe. Doba byla opravdu těžká a z části ještě je, ačkoliv nově získaná svoboda společnosti dočasně stav ulehčuje. Stalo se tedy, že zbyli jen poslední z nás, kteří ještě žili a byli schopni nejen čelit zlu ale i bojovat v tom smyslu, že mu nikdy neustoupili. Až do toho posledního muže a ještě dvou žen. Víc nás už nezůstalo, kromě několika dalších, kteří boj nevzdali, nebyli poraženi, ale už nebyli schopni vyvíjet jakoukoliv činnost. No, zbyli, protože zlu došla jeho síla, jak už jsem výše uvedl, zlo ničením dobra likviduje i samo sebe, protože likviduje všechno. Proto jsme my vesmírné civilizace vyšší vibrační sféry, počínaje devadesátými lety minulého století, provedly tzv. druhou inkarnační vlnu a inkarnovaných bytostí jsou statisíce. Ale nemají spojení, přímé vibrační, tedy tzv. energetické, tak prostě funguje vesmír, nově narozené dítě si nevzpomíná na minulý život. Promiňte Alue, ale proto jsem se sem „vetřel“, abych Vám umožnil to, po čem asi toužíte, ten kontakt se sférou, s domovem, ze kterého pocházíte. kk.

Ikona diskutujiciho adri 2023-12-01 09:08:07
Ikona diskutujiciho
sipka

čau kukulíne, cetla jsem
tvůj komentář, tobe asi pekne hrabe ve věži …. jeste, ze to neni infekční.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-12-01 18:16:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Kuku, vys** se na tyhle bláboly a co nejdříve se uzemni, nebo to nedopadne dobře.

Ikona diskutujiciho ***** 2023-12-01 23:14:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne. Ne. Kuku je naprosto v pořádku. Jak už to jednou vysvětloval. V přesnějším vyjadřování mu zde brání jenom ta jazyková bariéra a telepatické obrazce sem do písma prostě nepřevedeš.
A je to přesně jak on tvrdí. Ve druhé vlně jich sem přijdou ještě statisíce a Aluška se má tedy rozhodně ještě na co těšit. 🙂

https://en.wikipedia.org/wiki/Kuku_people

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-02 09:45:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu mě neděsí infantilní schizofrenik v internetové diskuzi. Jsem už trochu stará na to abych řešila podobné hovadiny. Nicméně pokud mě budeš dál provokovat, zareaguju na to a nebude se ti to líbit. Druhé varování ti dávat nebudu.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-12-01 19:23:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

martin ****** Odpověď je ano, je nám odepřeno to vědět.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-12-02 10:43:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele ty kukačko, právě jsi překročil tenkou červenou linii. Taková věc může znamenat dvě věci, buďto velkou odvahu nebo velkou psychickou indispozici. U tebe je to prokazatelně ta druhá možnost. Psychopati vyžadují jasně formulovaná slova, aby jim to dávalo smysl. Takže se pokusím to formulovat co nejjasněji, abys nebyl na pochybách. Hoď tam zpátečku, dokud je ještě čas. A vrať se to té vaší sféry k těm ostatním magorům, upřímně a bez obalu, tak jak jsem zvyklý. ADIOS.

Ikona diskutujiciho Ellie 2023-12-03 15:32:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu bych i verila že se lidstvo rozděluje podle duše. Ester Hiks řika ze my mame frekvenci dusi a podle toho si vybirame rodinu, třeba mame i tri moznosti dle frekvence, ale z tech moznosti si vybereme. V ramci vestupu verim ze to bude na podobne bazi. Rika se ze ne kazdy si vybral vzestoupit, tj. jeho duse, a asi je to i sprvedlive.

Vzdy jsem byla samovolne vedena ke spiritualite, ezu, osobnimu rustu a čistila jsem si sama kompletne celou karmu a vidim jake lidi ted pritahuju. Zastavila jsem negativni opakujici se vzorce.

Nejlepsi na tom je, ze si vse volíme sami.

Vtipne asi je, ze ve hmotě moc neumim chodit, ale v ezo světě ano 😀 ja vzdy mela filosofickou mysl, asi i proto mam komplikace ve hmotě realne fungovat 😀

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-12-03 20:36:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško tohle celý se mi nějak nezdá tohle všechno by bylo na vesmír moc složité, vesmír má rád jednoduchost a jednoduše to vyřeší prostě stačí zvednout jen frekvenci dobří lidé busou v 5 dimenzi a zbytek lidí kteří na to nedosahnou se jejich duše spojí se zdrojem žádné oddělovaní realit nebude

Ikona diskutujiciho Eva 2024-06-02 05:43:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se, napsala jsem odpověď Samuelovi a měla jsem ji napsat Alušce na ty drby.
Ale mám jednu otázku. Asi hloupou, ale jsem už starší paní, tak se nedivte. Co to znamená mít světelné tělo? Znamená to snad, že se s tímto tělem nedá chodit, a že na nové Zemi si nebudu moct číst, pokud projdu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-03 10:40:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Pojem Světelné tělo, pokud je řeč o 5D nebo nové zemi znamená, že budeš mít jinou formu těla, není úplně nehmotná, spíš jemnější hmotná. Předměty budou odpovídat tvé vyšší frekvenci, takže věci normálně zvedneš.

To, co se ti jeví jako hmotné, máš hmotné proto, že to odpovídá rezonanci, na které vibruje tvoje tělo. Když ji změníš, ty věci přestanou být pro tebe relevantní a jsou nehmotné. To stejné se stává při astrálním cestování, kdy projdeš oknem nebo zdí.

Ikona diskutujiciho Marcela 2024-06-02 12:27:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gesara Nesara- doporučuji 7 dílu Kompasu, kde je vše vysvětleno ing.Tichým -https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/KOMPAS-1:1?fbclid=IwAR3jIzbGeU2UCCijk0GWJcZG5j83kzS5STLCX7Fmn9aCmfpaANAD8yHm4KA_aem_AU6y_OJtdqShwZ-I04pEo-qDN_BXXV8ABTC18oHWrhzqMqcdxvJ5WSnwE98DHsmzjDEHYGsMiWp2DU98-qaf7fed

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek