Jim Carrey v pořadu Jim Kimmel Live odhaluje Ilumináty a jejich agendu

9.5.2023 v Zprávy 9

Herec Jim Carrey je známý tím, že se občas snaží veřejnosti sdělovat pravdu. Dělá to však nejednoznačným způsobem a využívá toho, že ho lidé znají jako komika a to, co řekne, neberou příliš vážně. Jestli jde o Jimmovu osobní iniciativu, nebo jestli to má za úkol, ponechme na názoru čtenáře.
Nyní však Jim zřejmě přestřelil a jeho taktika, předtím úspěšně odzkoušená, selhala. Tomu, co dnes uvidíte, nebudete ani věřit.Jim Carrey vystoupil jako host v pořadu Jim Kimmel Live. Záznam z této události můžete vidět v přiloženém videu níže. Hned co Jim vystoupí na jeviště, dělá z rukou trojúhelník, dává si ho k ústům, otvorem vyplazuje jazyk a toto gesto okázale předvádí na všechny strany. Několikrát publiku a poté i moderátorovi.
Přesto, že je toto chování naprosto trapné, moderátor trpělivě stojí a usmívá se, zatímco publikum stojí a tleská.
Pak se usadí a ukazuje to znovu, místo aby odpovídal na otázky.

Moderátor se ptá, proč to ukazuje, jestli je to nějaká jeho hra.
Jim: Ty nevíš, co to znamená. Ty fakt nevíš, co tohle je.
Moderátor: To teda opravdu nevím.
Jim: Ty to nevíš, Jimmy Fallon neví, David Letterman to neví, komikové a businessmani neví, co TOHLE znamená.
Moderátor: Co to je?
Jim: Ale prosímtě Jimmy. Jako fakt? Na tohle už není čas. Lidi už tyhle věci znají. Dneska v noci tady jsem proto, abych vrhnul světlo a řekl pravdu. Už mě unavují ty tajemství a lhaní. Toto je tajný symbol Iluminátů, ty jsi členem a toto (znova ukazuje gesto) je všezesměšňující jazyk.
… pauza
Jim: Takže tohle je všezesměšňující jazyk a já chci, aby byli všichni součástí toho vtipu. Jak víte, už celé roky jsou lidé do talkshow, jejich hosté i herci v sitcomech najímaní vládou, aby vás svedli ze správné koleje. Aby vás rozptýlili. Abyste se smáli, byli veselí a poslušní, takže nevíte, co se ve skutečnosti děje…  (obrátí se na moderátora) Podívejte na něho, jak to zkouší (tvářit se nechápavě), je to povedený pokus.
A já už jsem fakt unavený z… ehem. Počkejte vteřinku. Zvoní mi mobil. Oni z nás zkoušejí udělat… víte… něco jako zákaznické drony. Tento hovor musím vzít. (předstírá, že zvedá telefon) Jo. Prosímtě teď jsem zrovna u osvětlování situace… (dělá překvapeného a odkládá mobil)
Moderátor: Co se stalo?
Jim: Omlouvám se Jimmy, byl jsem dočasně přerušen mým iPhonem 6+ (snaží se mluvit trochu roboticky).
… pauza na předstíraný smích
Jim poté diktuje technické parametry svého mobilu a že si lidé tento víkend jistě užijí film Blbý a blbější. Měli bychom všichni jít do kina a smát se.
Pak Jim i Jimmy ukazují gesto s jazykem a tím záznam končí.

Proč je v záznamu huronský smích, přestože se neděje nic vtipného?
Nápovědu najdeme v uživatelských diskuzích:

„Můj otec tam byl. Smích byl do záznamu přidám, aby se to zamaskovalo. Děkuji Jimovi za to, že ohrozil svůj život, aby tohle mohl říct.“ – EvieAlfieGames

Na tom, že jste komik/herec tak velký a talentovaný jako Jim, je děsivé to, že vás nikdo nebere vážně, a pokud ano, tak pokud se vám stala nějaká tragédie. Jim odhaloval tolik pravdy jak divákům, tak těm doma a všichni se jen smáli a tleskali. Je to opravdu děsivé. Edit: Publikum zřejmě mlčelo a byly přidány skladby pro smích. Možná není veškerá naděje ztracena, opravdu poslouchali.“ – Apollo

„Je na 100% upřímný a smích přidali. Publikum bylo ve skutečnosti mrtvolně tiché.“ – Tabby Cat

„Říká pravdu. Nevšimli jste si toho divného umístění smíchu? Když to Jim myslí vážně, smějí se. Není to však dav; jsou to producenti, kteří falešně rozesmívají pomocí nahrávek, nebo tím, že divákům ukazují obrazovku, která jim říká, kdy se mají smát. Podívejte se, jak televizní pořady mohou manipulovat s diváky. Když slyšíte smích, nebo když se smějete, odložíte svou psychickou obranu a cokoli se říká, zdá se méně vážné; skoro jako by to byl jen vtip. V této show umístili smích cíleně, aby to celé vypadalo jako zábava a hra, i když ve skutečnosti tomu tak není.“ – Emily Robinson

„Každý vtip má v sobě pravdu a tento muž o tom mluví od svých raných rozhovorů v 90. letech“ – Nateskates 345

„Skutečnost, že to oba udělali v dokonalé synchronizaci v závěru pořadu, mluví za vše.“ – The truth.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho RomanaD 2023-05-09 11:42:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem jeho filmy ráda. Ale tímto se mi úplně zhnusil. Uvědomila jsem si že je součástí té hrozné mašinérie. A že to dělá všechno vědomě. A navíc jsem se podívala i na jiné rozhovory které dělal a působí na mě že to nemá v hlavě v pořádku. Jakoby mu ty role lezly na mozek a zůstal v nich i mimo film. Hrůza jaké lidi obdivujeme na obrazovkách.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-05-09 20:44:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Jim byl odmala hodně svůj, dělal doma kašpárky i jako malej před návštěvama jen, aby zaujal, je to prostě on. říká se tomu být eskapista a umělec. navíc, já být na jeho místě, už si dělám kašpárky a srandu z kdečeho taky

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-05-09 11:43:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nooo jakoooo .. borec se tam otevřeně přizná že je členem okultní elity a lidi v diskuzi mu tam děkují za to že řekl pravdu veřejně. Jakoby to byl nějaký mesiáš. Asi nechápou co znamená být jejich členem. Co všechno pravděpodobně dělal aby tam mohl být. Jakou cenu zaplatil za světovou slávu. Neměnila bych s ním ani náhodou.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-05-09 13:26:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, jako by tu pravdu řekl, protože je odvážný a má toho po krk, ale je to všechno domluvené. Jinak by ho utli hned na začátku. Chápu, že to nechali říct zrovna Carreyho, je to komik a většina lidí si stejně bude myslet, že si dělá srandu.

Ikona diskutujiciho Q 2023-05-09 11:44:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smějou se lidem přímo do ksichtu.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-05-09 11:45:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za super překlad. Už jsem na to narazil ale nerozuměl jsem všemu.

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-05-09 15:01:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím vás v některých komentářích…uvědomte si, že i díky celebritám, které tyhle věci prozradí se veřejnost dozvídá pravdu. Komu bude většina lidí věřit víc…slavnému herci nebo tamhle Pepovi z hospody?! Každý člověk na zemi neví co víme my. Někdo to potřebuje slyšet od takových lidí jako jsou celebrity, aby otevřel oči.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-05-13 11:52:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zase v Amerike je za takého Pepu z hospody považovaný Jim Carrey, prostě asi ho nebudú brať moc vážne. Inak toto gesto mala v obľube Frau Merkel, ale robila ho samozrejme tak nenápadne.

A to bolo fakt v Tv? Alebo len na YT kde to zas toľko ľudí neuvidí, pozerám že je to 8 rokov staré a objavili sme to až teraz.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-05-17 08:00:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hovoriť pravdu je verejne nemožné
Ale keby jeden den nesmeli politici v Česku klamať a aj v Bruseli ako to Jimmy hral vo filme, tak svet by sa zrútil za 666 minút.

Zdá sa že chce hovoriť pravdu, ale Karel Got to robil nefalšovane a keď bol V Kremli našiel tam muža pri Gorbačovovi Armanda Hammera spojku východ západ už od Vladimíra toho Lenina, To bolo ako keď A. Lorenz rokoval o revoluci spolu s code osobou Denisovič Bobkov v roce Páne 1989 . Občas ho vidím v Bratislave , býva na Kozej ulici 6 a oproti chodil P. Colotka do potravín.

Opýtajte sa ale mládeže prečo na koncertoch stále majú Diablov znak a to už aj 50 rokov.. Bob Dylana a aj Jim Morison jasne povedali že kto riadi hudobný priemysel a ako sa robí hudba. Vyberte z uší detí tie štople lebo zomrú z toho.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek