Jsem čarodějka? Výrazné projevy, podle kterých to poznáte

25.11.2020 v Spiritualita 10

Jste čarodějka? Tuto otázku bývá někdy těžké zodpovědět. Co definuje přirozenou čarodějku, tedy osobu s vrozenými paranormálními a mimosmyslovými schopnosti, od čarodějky, která si některé schopnosti otevřela a natrénovala svou pílí v průběhu života? ,,Čarodějka“ může být muž i žena. Podívejme se dnes na nejdůležitější vlastnosti, podle kterých poznáte, že patříte mezi jedince obdařené mimosmyslovými schopnostmi.1. Slyšeli jste „volání“
To je pravděpodobně nejdůležitější ze všech znamení, o kterých se dnes budeme bavit. Jakmile ho uslyšíte, je nemožné na to zapomenout. I když se můžete vždy otočit zády ke své skutečné podstatě a budete se držet materialistického stylu života, vždy budete vědět, kdo jste ve skutečnosti.

„Volání“ je zjevení. Je to okamžik naprosté duchovní jasnosti, když si hluboce uvědomíte, že jste spirituální bytost, a intenzivně prožijeme svou pravou povahu.
K tomu obvykle dochází spontánně, v době intenzivní úzkosti, zoufalé potřeby pomoci, smutku nebo potíží.

,,Volání“ však lze slyšet už ve velmi mladém věku, nebo když uzraje ten správný čas. Někdy je to vize, jistý pocit, že jste ,,kouzelná bytost“, nebo máte sen o někom, kdo vám odhalí pravdu. Nebo se ten někdo může objevit fyzicky přímo ve vašem životě.

Jindy je to skutečný paranormální zážitek, kdy se vyskytnou nadpřirozené jevy, nebo dojde k interakci s duchy různého původu.
Pokud jste to zažili, nemáte problém si na to vzpomenout. Víte naprosto jistě, že to máte v sobě, že to přišlo a dokážete si to vybavit, protož eto bylo tak obrovsky intenzivní!

Takže… už jste slyšeli volání? Dobře. Tak pojďme dál.

2. Máte intenzivní spojení s přírodou
Váš vztah k přírodě vám může snadno ukázat, že jste ,,kouzelní“ :). Pojďme zjistit, jestli máte rysy, které se připisují přirozeným čarodějkám:

Cítíte, jak se uvnitř vás změní energie, když se změní roční období.

Ovlivňují vás jednotlivé fáze měsíce.

Cítíte osobní propojení s lesy, bylinami a stromy.

Přírodní jevy, jako silný vítr, déšť, mlha, nebo bouřka, vás nabijí, vzrušují a zvýší vaši energii i bdělost.

Je ve vás něco, co chce pořád být v kontaktu se zvířaty.

Jste pro zvířata magnet, přitahujete je, chodí za vámi, věří vám, milují vás.

Milujete přírodní krystaly a chcete se jimi obklopovat.

3. Máte vize
Lidé s paranormálními schopnostmi byli po mnoho let démonizováni a dodnes vyvolávají bázeň kvůli strachu z neznáma. Někteří lidé mají slovo ,,čarodějka“ spojené s pojmem označujícím zlou a závistivou osobu, která používá svou moc k manipulaci a poškozování ostatních. Mnozí se vás prostě začnou bát, když zjistí kdo jste a co umíte.

Přirozené čarodějky jsou ve skutečností empaté, kteří trpí, když se ubližuje ostatním a neublížili by proto mouše. Někteří potlačují svou skutečnou povahu a popírají ji po celé měsíce, roky nebo dokonce po celý život. Avšak někdy nastanou chvíle, kdy se uvolní, nebo spí a tehdy se jim v mysli vynoří vidiny a obrazy. Mohou to být také vzpomínky z raného dětství, kdy přirozeně dávali své schopnosti najevo, s nevinnou myslí a otevřeným srdcem, než je systém zastrašil a odradil.

4. Myslíte netypicky
Čarodějky jsou nezkrotná stvoření, která milují moudrost a odvažují se po ní sáhnout. Pokud jste se přistihli, že pochybujete o nějaké obecně uznávané pravdě, nebo vám nesedí náboženské učení, jinak pohodlné pro zbytek vaší rodiny, je to poznávací rys.
Nemáte problém s vírou, ale prostě se nikdy nedokážete vlézt do škatulky a zařadit se.
Pořád všechno musíte mít a dělat jinak. Myslíte sami za sebe. Chcete jít svou vlastní cestou. Svoboda je pro vás vše.

5. Cítíte, že vaše myšlenky, emoce a slova mají sílu
Většina čarodějek hluboko uvnitř ví, že jejich emoce a to, co říkají, utváří realitu. Takže si dávají na své myšlení pozor a moudře volí slova.

Některé si to poprvé uvědomí až praxí, nebo když se spálí. Například zkusí zalhat a najednou se to stane pravdou. Například lhaly svému šéfovi, že jsou nemocné, jen aby měly den volna, a po nějaké době skutečně zalehly s horečkou, jakoby si to na sebe samy přivolaly.

Čarodějky totiž ovlivňují a mění realitu, když mluví nebo cítí. A přesně to je odlišuje od ostatních lidí. Možná ani nevěří, že tuto schopnost mají, ale objeví ji postupem času.

Samozřejmě, že to potřebuje procvičovat, abyste se naučili, jak soustředit tuto energii a použít ji na něco dobrého a nevylámat si na tom vlastní zuby.  Pro začátek úplně stačí naučit se ovládat své myšlení a první myslet, potom mluvit. Nikdy nemluvte ve vzteku, to je recept na průšvih.

5+1. Shromažďujete neobvyklé předměty
Jednou z roztomilých zvláštností čarodějek je, že vždy sbíraly věci, o kterých by ostatní mohli smýšlet jako o zbytečném haraburdí. Například oblázky z pobřeží, peří co se jim připletlo pod nohy někde venku, mušličky vyplavené z oceánu… A pak to schraňují u sebe doma.

Sbírky mohou mít i jinou podobu, například když ještě platily halíře, sbírala jsem je, když jsem je našla někde na zemi. Většinou to byly desetníky a po letech kasička pěkně štěrchala. Když je pak otec šel odevzdat do banky, dostala jsem za ně krásných 54 korun a bylo to, jakoby mi přinesl poklad.

Čarodějky nějak vycítí energii, která obklopuje tyto předměty, a instinktivně je zvedají ze země, nebo vykupují a schraňují. Proto ve většině domů čarodějek můžeme vidět sbírky a výstavky zvláštních předmětů, které návštěvy obvykle považují za absurdní, nebo zbytečné.

7. Často zažíváte synchronicitu
Synchronicita je velmi jasný signál toho, že se něco dalo do pohybu, co je skryto za oponou viditelného. Je to jazyk Vesmíru. Způsob, kterým duchovní svět ovlivňuje naši říši.
Vídáte opakující se čísla, nebo možná opakovaně potkáváte zvířata, která fungují jako duchovní poslové. Seznam možností je neomezený. Ve většině případů jsou však tyto vzorce rozpoznány pouze čarodějkou, protože zpráva má obvykle jednoho příjemce a míří k tomu, kdo je schopen ji vidět.

Existuje mnoho různých čarodějek a určitě existuje mnoho dalších výrazných rysů. Pamatujte, že každý je ryzí neopakovatelný originál.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Hana 2020-11-25 08:43:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi přírodními jevy to tak rozhodně mám, vždycky jsem se o to hodně zajímala. Zrovna včera jsem šla po práci jako obvykle pěšky do města, bylo to ve čtyři odpoledne, byla hustá mlha a takové už šero…a mě to přišlo takové magické, tajuplné a vyloženě jsem si tu cestu užívala, ačkoliv mi byla celkem zima..ostatní lidi často nadávají, ale já dokážu na každém ročním období najít spoustu zajímavých věcí které mě fascinují. Na jaře je krásné jak se vše probouzí, venku je příjemné teplo, v létě mě zas fascinují bouřky a klidné večery se západem slunce nebo ranní rozbřesky, podzim miluju pro tu jeho tajuplnost, jak je v jeho začátcích všechno tak hezky barevné, líbí se mi to typické pochmurné mlhavé nebo deštivé počasí, kdy můžu lenošit v posteli a poslouchat déšť nebo si zapnout nějaký film co se mi líbí, a zimu jsem vždy milovala pro sníh. Škoda že tady u nás jsou bílé zimy spíš už jen vzácností..kdyby ten sníh přece jen napadl a udržel se, nejspíš bych uvnitř sebe měla radost jak malé dítě.

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-11-25 21:10:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím nejvíce jak to jen jde.

Ikona diskutujiciho hanka 2020-11-26 21:19:34
Ikona diskutujiciho
sipka

To je jako bych tento komentář napsala já, vážně 🙂 i s tím chozením z práce v mlze a že si to užívám. A víš co je úplně nejkouzelnější čas? Brzy ráno nebo večer – vždycky když den přechází v noc a noc zase v den. Přes den mi je to už celkem jedno, ale ty přechody jsou nejzajímavější. A valící se mlha přes hory, a přes lesy, a jak se mění konzistence země pod nohama, a vůně vzduchu venku. Kdybych mohla, spím venku. Teďka alespoň spávám pod otevřeným střešním oknem, i když venku mrzne. Klidně budu mít dvě peřiny ale hlavně že je otevřené okno. Ten čerstvý vzduch na tváři je naprosto nádherný, když to nemám, mám pocit že se udusím. Spala jsi někdy venku? Já dvakrát. Akorát ráno na člověka padne mlha, to mi trochu vadí. Ještě můžu doporučit audioknihu Šumavští samotáři, nebo Setkání se šumavskými samotáři tak nějak se jmenuje. Tam jsou úžasné příběhy lidí, kteří žijí na Šumavě mimo civilizaci. Jeden z nich spává venku v lese. Občas je to smutné povídání, ale zároveň krásné a poučné, ale všichni milují přírodu a moc krásně o ní mluví.

Ikona diskutujiciho Rheia 2021-01-27 15:20:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak já ti rozumím! Každé tvé větě. Krásně jsi to vyjádřila. A jsem ráda, že jsou i další lidé, kdo to takhle vnímají. Že nejsem sama, kdo v sobě má tu „nepraktickou“ snílkovskou stránku povahy. Umím podle potřeby přepnout do racionální polohy, ale neumím toho snílka v sobě vymazat. Ani nechci.
Dost se v tom článku poznávám, ale nevím. Čím jsem starší, tím víc mě táhne mystika a tajemno, ale čarodějka asi nebudu. 🙂 Jinak bych si daleko líp poradila se zdravím i zaměstnáním, s rodinou… prostě s životními trably.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-26 05:41:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

neměla jsem v tomhle takové sebevědomí… a říkám si to nebude sedět.. nebo jenom z půlky. ono to sedí na mě hrozně moc 🙈 všechno, nekecám. jen to spojení s přírodou trochu zesláblo, jak člověk žije ve městě.

ohledně toho pátého bodu se mi stala zrovna tuhle zajímavá věc. přestala mi doma svítit zářivka, vůbec už nešla a druhý den to samé, štvalo mě, že musím koupit novou. v pondělí jsem pro ni plánovala dojít… no, ještě v tu neděli večer mě něco – neřešte co, kdo – naštvalo a nakonec i rozbrečelo, což se mi nestává. byla jsem hodně psychicky vypjatá. tak si rozzlobeně dupu pro kapesníky do koupelny, automaticky praštím do vypínače, aby se rozsvítila zářivka (zvyk no) a hádejte co? od té doby zářivka magicky funguje:D uvědomila jsem si to až o pár minut později. jako asi náhoda, ale dostalo mě to.

Ikona diskutujiciho hanka 2020-11-26 21:26:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo jo, ve městě se člověk hodně jakoby otupí, je hrozně těžké to tam vydržet a hlavně není kde načerpat novou sílu. Výlety do přírody mi nikdy moc nepomáhaly, spíš mi z nich bylo smutno protože jsem se vracela zpátky do toho ruchu. Proto jsem z tama doslova utekla. Asi to nebyl nejlepší nápad, dost jsem si zkomplikovala život, ale co naplat, měla jsem pocit že musím honem pryč, a v momentě kdy jsem začala potkávat kolemjdoucí s nápisem na tričku „Depart on time“, tak jsem měla dost nahnáno a usoudila jsem že prostě půjdu když mě to z tama tak žene. Okolí to považuje za selhání, jelikož jsem opustila svoji kariéru a celkově je to teďka dost těžké. Snad se to časem utřepe. Každopádně les je nejlepší lék na duši co znám.

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-11-26 12:26:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, já myslela, že to máme všichni 🤔

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-11-26 13:58:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já se taky přidávám, na mne to taky sedí. A faktem je, čím jsem starší (je mi 58) nebo čím víc na sobě pracuji, tak to mám silnější a častější. Ale spíš to bude guláš všeho + vliv transformace a energií které sem jdou.
Co mě však nikdy nenapadlo, že bych se měla řadit mezi čarodejnice. A to nemyslím nijak zle. Už jsem si i často řekla, že bych ty události, které se mi dějí měla sepisovat…..tak zdravím všechny čarodejnice a ať je nás ještě víc, nebojme se vlka nic!!!

Ikona diskutujiciho Rheia 2021-02-10 15:08:41
Ikona diskutujiciho
sipka

JOjo, těší mě, že i někdo v podobném věku má podobné zájmy. Mně bude 62. Pokud mluvíš o působení přírody na nás, myslím, že nejde o nějakou mystickou transformaci. To v člověku prostě je, a jen to s věkem jaksi uzrává. Člověk si to víc uvědomuje a umí to líp vyjádřit.
Zato na čarodějnice já si hrála už jako malá. 🙂 Strachu ze tmy jsem se zbavila hrou na čarování. Už si nepamatuju ten jednoduchý rituálek ani tu kouzelnou formulku, co jsem každý večer v posteli provedla. Ale pamatuju si ten pocit, jako by ze mě vycházela síla, která odtlačuje zlé bytosti a tvoří kolem mě jakýsi bezpečný štít nebo bezpečnou zónu. Věděla jsem, že je to hra, ale cítila jsem se pak i ve tmě klidně a uvolněně. To nebylo čarování, ale autosugesce. Kde je ale hranice? Když to funguje …
Naznačuješ, že se ti občas přihodí zvláštní věci. Docela by mě zajímalo, jaké. Mně se totiž také občas něco zvláštního přihodí, co se snažím vysvětlit jako náhodu, ale moc se mi to nezdá.
Také zdravím všechny čarodějnice! 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-10 19:01:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na čarodějkách člověk pozná že jsou čarodějky,tedy alespoň někdy. Mně se to stalo,ale jen jednou,před lety. Kamarádka mně seznámila se svou známou a asi po 5ti minutách hovoru jí říkám:“Vy jste čarodějka,že“. Odpověď byla ano jsem. To že je čarodějka z ní úplně vyzařovalo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek