Jste hvězdná duše? Jak se to pozná?

25.1.2022 v Poselství 27

Hvězdným duším se říká také „Hvězdná semínka“, nebo ,,Starseeds“.
Máte někdy pocit, že jste sem přišli z jiné planety? Možná, že tušíte správně. Hvězdné duše pocházejí z jiných planet, slunečních soustav, nebo jiných galaxií. Jsou to vysoce rozvinuté duše, které byly poslány na Zemi, aby pomohly přinést nové znalosti, moudrost a pomohly pozvednout vědomí celé planety.Protože pocházejí z jiného světa, mají Hvězdné duše velmi odlišné vibrace, které jim umožňují přístup k určitým vědomostem, které nejsou z tohoto světa. Obvykle obsahují vodítka ke způsobům, jak rozvíjet planetu a vymýšlet nové technologie.
Hvězdné duše v podstatě vědí, že Země není jejich pravým domovem. To v nich může vyvolávat pocity nepatřičnosti, nebo osamělosti. Často uvádějí, že se jim opakovaně zdají sny o únosech mimozemšťany, o setkání s mimozemšťany nebo o tom, že byli vysazeni na Zemi z nějaké vesmírné lodi.
Mnohá politická a společenská pravidla mohou Hvězdným duším připadat zbytečná nebo iracionální. Často si razí vlastní cestu, nebo najdou nový způsob, jak něco dělat.

Hvězdné duše jsou mimořádně intuitivní, empatické a mají mimosmyslové dary. Jsou velmi citlivé na svět kolem sebe, mohou se zajímat o cestování v čase, vesmír a mimozemský život.

Co se týče jejich vzhledu, Hvězdné duše, neboli Starseeds, mají velké oči, dlouhé krky a andělsky krásné tváře.

Pokud máte pocit, že byste mohli být Hvězdná duše, zde jsou hlavní znaky, podle kterých se to dá určit:

Máte silný pocit, že Země není vaším původním, nebo skutečným domovem.

Máte pocit, že se sem nehodíte a že pravidla zdejší společnosti jsou postavená na hlavu, navíc v rozporu s vaším přesvědčením.

Opakovaně se vám zdají sny o mimozemšťanech nebo vesmírných lodích.

Jste velmi psychicky a intuitivně vnímaví, jste velmi citliví na své okolí.

Často vídáte UFO na nebi, máte silný vztah k tématice vesmíru, k cestování v čase a k duchovnímu rozvoji.

Jste přirozeně technologicky zdatní a máte odlišný způsob řešení problémů, než vaši kolegové.

Jste empatičtí vůči citům druhých a dokážete vnímat, co druzí cítí.

Vaše tělo se v některých aspektech funkčně odlišuje od běžné populace.

Jste mimořádně inteligentní, vzděláváte se, ale nemáte zájem o běžné akademické obory.

Neustále cítíte vnitřní výzvu k probuzení se, ke spojení se svým skutečným životním úkolem.

Můžete mít potíže s nalezením svého účelu na světě a se začleněním se do společnosti. Je to z toho důvodu, že se systém snaží, abyste svůj úkol nenaplnili a svádí vás na falešné cesty, kde se cítíte ztraceně.

Lidé ve vašem okolí mohou mít pocit, že jste jiní, mají se před vámi na pozoru, nebo z vás mají nepochopitelně strach.

Zvířata a děti jsou k vám skoro až magicky přitahováni, okamžitě vám důvěřují a vyhledávají vaši společnost.

Velké množství lidí v blízkosti zvládáte jen krátkou dobu

Možná máte vzpomínku na to, že pocházíte z jiné planety nebo galaxie a pamatujete si, jak to tam vypadalo.

Jste stará duše, jako dítě jste byli na svůj věk výrazně vyspělí a moudří.

Život na Zemi vám může občas připadat nudný, nebo můžete cítit zklamání, zvláště když si vzpomenete, odkud jste přišli původně.

Zdá se, že řešení problémů nacházíte mnohem rychleji, než ostatní lidé kolem vás. Pozemské starosti vám připadají jednoduché.

Jste přirozeně nadaní v oblasti techniky, fyziky, inženýrství, vesmírného výzkumu a metafyziky.

Říká se, že Hvězdné duše v sobě mají naprogramovaný aktivační „budík“, který jim umožní probudit se v klíčovém okamžiku jejich života, aby naplnili svůj skutečný osud.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Vacátko 2022-01-25 07:49:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc za článek. Některé podobné pocity mám. Už před mnoha lety jsem byl přesvědčen, že sem mezi ty zlé bytosti na Zemi nepatřím (ale planeta Země je přitom krásná). Z regresí mám i další zážitky. Prý jsem byl pilot ve Hvězdných válkách. Cítím, že jsem z nějaké planety v galaxie Andromedy.

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-25 09:08:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue Dakujem za clanok, usmev.

Ikona diskutujiciho nagualista 2022-01-25 10:03:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme ve své podstatě magické bytosti schopné cestovat po celém vesmíru a ještě dál rychlostí myšlenky a neochvějného záměru. Jsme čtyřpólová elektromagnetická fluida. Na planetě Zemi jsme na chvilku ( pozemský život) zamrzli, jako ryby v ledu. Naštěstí dochází k oteplování, což se fašistům, satanistům a predátorům , co nás mají jen jako energetické žrádlo, nelíbí.

Ikona diskutujiciho jura 2022-01-25 11:05:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, možná by nebylo špatné přidat jak reagují v některých případech na větu „jít domů“ nebo ještě lépe „konečně se blíží čas jít domů“.

Ikona diskutujiciho Elwing 2022-01-25 16:41:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem před lety uviděla Roklinku ve filmu Společenstvo prstenu, proletělo mi hlavou: „Tak teď už vím, po čem se mi to celý život stýská!“ Deja-vu. Pocit, že tohle je můj domov, na který jsem zapomněla. Byla v tom bolest, protože jsem věděla, že se tam nikdy nevrátím. Ale silnější byl pocit štěstí, že jsem to místo vůbec našla.
Něco takového jsi myslel? Cítíš něco podobného?
Ocitla jsem se tam ještě jednou v lucidním snu. Začal přáním navštívit Roklinku, ale brzy si sen pokračoval po svém. Elfové mi v tom snu řekli, že prý mám polovinu elfí krve, ale vysvětlovali to dost nejasně. Bylo v tom nějaké ohrožení, skrývání, tajemství. A pak – a tohle bylo zajímavé! – mi řekli, že pocházejí ze vzdáleného místa ve vesmíru. Ukázali mi na obloze hodně zvláštní útvar. Myslela jsem, že je to nejspíš jejich domovská galaxie. Ale o mnoho let později jsem na internetu uviděla předpokládané vyobrazení červí díry, a to bylo přesně ono!
A ano, v leckterých bodech výše uvedených se poznávám. Občas probleskne vzpomínka na něco, co se nestalo. Nebo pocit, že jsem taková, jaká jsem, protože na mě čeká důležitý úkol.
Ale nemáme podobné pocity náhodou všichni?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 16:54:37
Ikona diskutujiciho
sipka

ne, pro spoustu lidí je jejich běžná starost vyvenčit psa, kouknout na zprávy a k večeři bůček

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 20:59:18
Ikona diskutujiciho
sipka

k večeři bůček…..a pivooo!
Bez tohodle patoku by většina chlapů ani neměla důvod se pomalu vracet domů..Hezky si sednout v montérkách na gauč a děti ať jsou radši na fejsbůku. Já si teda s oblékáním připadám jako ženská, ale kolik chlapů nosí montérky, i tam kde nemusí je hrozný. Mám rád ženy, který se nemalujou a jsou přirozený, ale vidět tyhle extrémy, kdy ženská má makeup až na krku a chlapa ve špinavých montérkách na rodinném výletě a nebo do kauflandu je teda fakt rodinka a k pohledání..Prostě podle mě i taková duše nemá potřebu na sebe patlat obarvenou chemii jen aby byli někým jiným a taky se taková duše má snahu oblékat tak, aby to o ní vypovídalo, že je čistá a nadnášející..

Ikona diskutujiciho jura 2022-01-25 22:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud sem přišli s jiných míst (z domova) mají podvědomou touhu se tam vrátit, jít zpět domů. Nemyslím si, že by se tam nikdy nevrátili, spíše až dokončí to co tu mají udělat, vrátí se tam. Takže pokud zmíníte domov, většinou se nemusí stát nic, v jiných případech můžete vyvolat smutek po domově, v nejhorším to může být jak rána kladivem. Záleží na situaci, jak je v danou chvíli podvědomá touha vrátit se domů silná a jak moc na ně tento svět doléhá.

Ikona diskutujiciho Chronos 2022-01-25 18:04:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou Roklinkou souhlas😊 u mně ale vede jednoznačně Lorien!

Ikona diskutujiciho Elwing 2022-01-26 15:31:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozumím. V Lorienu to cítím taky. Někde hluboko. Připomíná mi to dětství, kdy jsem byla snílek. Pak přišlo zaměstnání, rodina, domácnost, povinnosti… realita mě přitáhla k zemi. Těch pout k blízkým lidem a života s nimi bych se nevzdala. Ale na snění už jenom když zbydou síly a čas.
Takže půlelfové v Roklince, to bude to pravé. 🙂

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 20:49:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když přemýšlím nad životem lidí, tak se mi ani nechce pro takové lidi vůbec něco dělat..Prostě si to lepší ani nezaslouží…
Spousta lidí jen chce, ale nemá co nabídnout a když něco dostane, jen to využívá, zneužívá a ani se o ty věci kloudně nezajímá do hloubky. Když něco osobně mám, seznámím se s tím a chci vědět, jak to pracuje..takový osobní vztah..Tohle většina lidí odmítá a jen chce, aby ta věc pro ně pracovala. A když se něco vyštění, nedokážou absolutně věc opravit i kdyby to byla kravina. Sami vidíme, kolik je kolem zapíchanců..Oni chtějí, aby byli vytunění a aby za ně zase někdo odvedl práci..když nevěří sobě a imunitě, hned se spoléhají na vytuněnou verzi šmakulády, která tu práci odvede..A takový je život na zemi, starat se jen o sebe..Kdo z pozemšťanů se zeptá druhého, jak se máš? A když se zeptá, chce spíš ihned otázku na sebe, aby rozvedl sám sebe a zase se vše točilo kolem nich. Je to tu skutečně ubohé, strohé a monotóní..Sám ani nevím, co mě vlastně baví, protože většina věcí se zneužívá a funguje proti lidem..a spousta věcí se hned porouchá, abychom věc věčně opravovali a byli jejím otrokem. Takže, co tu skutečně má smysl, když vztahy na Zěmi stojí za bačkoru ….
Má tu ještě vůbec něco smysl?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 20:53:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi to tak pesimisticky shrnul… aneb co s načatým životem? Toť otázka 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 21:27:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak co je pesimmismus..toto zde je realita, v této realitě tu už není tolik hezkých věcí, jako dříve.
Odmítám být sluníčko, ale většina lidí, když jde na sebevraždu si ani nezašlouží nic lepšího.
Protože když srovnám to, jaké mám skutečně pocity, jak by měl vypadat život a s tímto článkem se ve většině vidím, tak je to nebe a dudy..Vždy jsem se inspiroval těmi, kteří mají vyšší vibrace i když každý to musí hledat v sobě..ale většina lidí chce být skutečně jen tam, kde jsou nyní a nechtějí pro to udělat nic víc. Když vezmu podle sebe, kdybych chtěl něco vymyslet, měl bych radost, že to může využívat kdokoli, usnadní mu to práci a udělá radost..ale lidé si vše jen patentují, aby z toho měli peníze a zajímají se jen o zisk..
Já se stále bavím o téma k článku, že jsou lidé odjinud, jako byl Tesla a ten se chtěl podělit o svoji radost s druhými a pak jsou tu tací, co jen pro sebe a aby měli moc..On se s tou mocí chtěl podělit..To není nic pesimistickýho, ale realita lidí na Zemi, kteří jsou za sebe, kdežto moudré duše se podělí, aby to pozvedlo ostatní. Lidem na Zemi ještě nědošlo, že vše není o nich ale o všech..a i když se mohou inspirovat, tak jen kopírují a každý se předhání, kdo je lepší a přitom to nikomu nepomůže, než pouze jim samotným.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 21:31:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Patenty jsou o něčem jiném, než si myslíš. Ve chvíli, kdy si dáš něco patentovat, ti to někdo ukradne, protože má odkud to ukrást. Když si chceš skutečně vynález nechat pro sebe, tak na něho neuděláš patent = nikdo neví jak to děláš = nikdo ti to nemá šanci ukradnout.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 21:39:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, asi to znělo pesimisticky, protože spíš by bylo dobrý napsat, jaké by to mohlo být a ne jaké je :))
Ale když tohle někomu zadáme, jaké by to mohlo být a tak, teď to realizuj, tak většina lidí zůstane u prvního a dál nejde 😀
Neříkej, že jsi nepoznala nějaké kluky, který básnili a přitom skutek utek :))
Teď jsem narazil na tuhle slečnu, viděl jsem zatím první video..a má to zajímavý. Tak pro inspiraci dobrý.
https://www.youtube.com/channel/UCENz0K8IU3drTpoOVKvsfSw

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 21:47:17
Ikona diskutujiciho
sipka

No z hlediska firmy, která si to patentuje a není to volná energie, tak ostatní firmy musí platit poplatky za užívání/kopie výrobku..Takhle i když to okopírují, tak se to dá soudně napadnout, že věc se podobá, nebo je stejná s postupem, který jsem vynalezl..
Ale jasně, dobré patenty jsou někde v trezoru na odkoupení pro boháče, nebo vládu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-26 09:33:47
Ikona diskutujiciho
sipka

no, promluv si s nějakým vynálezcem co mu ukradli patent a zpeněžili, jak uspěl se soudy, oni ti povypráví jak funguje realita
jediný způsob ochrany vynálezu nebo jiného tajemství je NIKOMU NESDĚLOVAT, a už vůbec ne úřadu

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-25 21:09:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se často zdávalo o cizí, krásně barevné mlhovině..byl tam naprostý klid a milující energie..to, jaké energie jsou tu na zemi je jako srovnat Ladu s BMW..
Kdyby se dalo zmáčknout tlačítko, opustit hru, asi bych neváhal..
Ale zatím se to vše vleče a podle mého cítění se čeká na změnu režimu uplně zbytečně dlouho..
Prostě už se to mělo změnit a nevím proč, ale stále ten krok neučinili..
Jakoby už měla druhá strana udělat krok a zatím je stále v ústranní a nastala jen trapná chvíle..
Cítím, jakoby se vše zastavilo a nic se kolem po dlouhé době nedělo..jakoby se prostě na něco/někoho čekalo.

Ikona diskutujiciho Robert 2022-01-26 13:30:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náš osmiletý vnuk už několik let mluví o tom, že je tady proto, aby zachránil svět. Ale nevím, jestli to nemá třeba z nějakého filmu. 🙂

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-26 21:21:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý chápeme záchranu světa jinak.. 😀
Jde o to, zachránit svět jako svět, nebo svět, jako lidi…
Jedno z toho je dobré a druhé špatné pro nás :))

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-16 10:53:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Svet sa zachráni sám, o tých ľuďoch by som pochyboval. Čo keby si zistil, že za niekoľko rokov svet tak ako ho poznáme zanikne? Pracoval by si pilne na záchrane, alebo by si do toho hodil vidle?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-16 10:56:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka je, v jakém slovasmyslu by teoreticky ,,zanikl“. V minulosti zanikla spousta starých systémů, ze kterých se vytvořily nové.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-16 11:23:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím zánik systémov, ale zánik sveta na spôsob súdneho dňa. Zem ako taká zostane, ale všetko živé by bolo odstránené až na nejaké malé percento preživších asi tak ako to bolo po veľkej potope opisovanej v Biblii.
Hodiť vidle je myslené tak, že by sme žili v predstavách, že niekto, niečo spraví za nás. Napríklad mimozemšťania nás zachránia, prejdeme do 5D ako je nám mnohými duchovnými vodcami hovorené, niektorí hovoria nerobte nič, zabávajte sa v hoteli Zem a pojedajte pukance a tak podobne…

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-01-26 19:10:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já mám jen tu potíž s nalezením účelu ve světě 😂 jinak budu úplně obyčejnej nudnej pozemšťan.

Ikona diskutujiciho Ani 2022-01-31 23:00:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz jsem se narodila mama mě nazvala malým ufounem mám obrovský oči v tvaru jako mají kočky. I když mě ucili na módu nestotoznuji se s ni nejsem schopna nosit kalhoty jen cele saty nenosim sperky jen orgonit a merkabu kryštál. Zvířata i cizí se ke mně okamžitě rozbehnou a pritahnou majitele i když je na 5 metrů odemne když mě uvidí a to jsem jen na kočky. A všechny Kocky ke mně přijedou a se kolem mne uvelebi. Jsem kockomil. Byla jsem vedena abych dělala hloupé média tak toho jsem nebyla schopna a neskoncila jsem skolu nepripustili mou diplomovou praci 😁 nezname telesa na zemi. jako mala jsem porad koukala na hvezdy obzvlášť na muj orion a jeho pas tam druha hvězda a za ni citim ze je muj kočičí domov. Jako dítě jsem se hrala ze mne unesli špatní lidé a jsem byla kočičí princezna. 😺 Citim nemoci, vyhmatam je, a jsem schopná sliset myslenky vidět pres vzdálenosti. Chudák manzel nema pokoje porad mu rikam co dělá i když jsem mnoho kilometrů v práci 😁. A teď jdu provozovat své bylinkove produkty a bioobchod. 💕 Tak s laskou.

Ikona diskutujiciho Lukysek 2022-02-16 02:33:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás. Mohl by někdo víc říct k tomu co napíšu ?. Od narození mám tvar lebky jako vajíčko / Takový do špičky. Děti se mi za to smáli. Mám jiný tvar těla než ostatní – na muže mám hrozně moc veliký, vystouplí zadek – 160 cm výška. Od mala nechápu svět, nic se mi nedaří, deprese, myšlenky na sebevraždu – Od mala jsem byl agresivní, všechny sem mlátil, i zvířata ( Nejsem na to hrdý, nechápu to ). Je mi 20 let.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-02-16 14:02:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď je nejak zdeformovaná či zploštená lebka, tak sa môžu u človeka vyskytovať veci ktoré popisuješ (Od mala nechápu svět, nic se mi nedaří, deprese, myšlenky na sebevraždu – Od mala jsem byl agresivní, všechny sem mlátil, i zvířata ( Nejsem na to hrdý, nechápu to ). Jednoducho, iný tvar lebky – mozog inak funguje. To sa stáva keď je komplikovaný pôrod a doktor nejak blbo zatlačí na hlavu novorodenca. Ale trebárs to s lebkou nesúvisí a jeto psychika, keď sa nariklad deti niekomu smejú prípadne ak ho šikanujú tak sa to na mladom človeku podpíše a potom ak sa takýto dostane k moci tak aj on šikanuje druhých (alebo týra zvieratá) pretože sám nič iné nepoznal.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek