Jste mimořádně duchovně nadaní? 8 silných projevů

22.8.2019 v Spiritualita 14

Existuje spousta diskusí o duchovních darech a o lidech, kteří tvrdí, že jich mají celou řadu. Ačkoli každý má obvykle alespoň jeden duchovní dar, někteří lidé jsou tomu blíže, než ostatní. To jsou ti, kteří nás nikdy nepřestanou ohromovat tím, co všechno dokážou.Lidé, kteří dělají s magií, naučili se kouzlit nebo provádět rituály, nemusí být duchovně nadaní
Ne všichni lidé, kteří mají skutečné duchovní nadání, se rozhodnou své dary využívat a rozvíjet. Mnozí se rozhodli ignorovat své dary. Většinou proto, že jim nerozumí, nemají se koho zeptat, s kým se poradit, nevěří si a mají z toho strach. Mnohdy hraje svou roli i neochota a pohodlnost.
Plné ponoření se do svých duchovních darů totiž vyžaduje od člověka oběti, přizpůsobení se jinému životnímu stylu. Nedá se žít stejně jako ostatní, když nejste jako ostatní. Navíc je potřeba mít v sobě velkou dávku odvahy, sebedůvěry, intuice a odhodlání, protože se na své cestě potkáte nejenom s dobrem, ale i se zlem. A to zlo má i podobu lidí, kteří si na vás ukazují, pomlouvají, závidí, nevěří, nebo se vás vyloženě bojí. A to málokdo unese, člověk na to musí mít silnou osobnost… Zkrátka kdo se bojí, nesmí do lesa.
Pak jsou ale i taková nadání, že člověk nemá na výběr. Je to natolik silně v něm, že se to nedá uspat, oddělit, ani ignorovat.

A naopak lidé, které zajímá magie, zkouší kouzlit a učí se například vykládat karty, vůbec nemusí mít vrozené duchovní dary. Někteří z nich se tyto dovednosti doslova učí z různých zdrojů, od jiných lidí a rozvíjejí to během aktuálního života.
Většinou je u nich problém v tom, že bez skutečného duchovního nadání je velmi omezená jejich rozlišovací schopnost, takže se z nich většinou stávají černí mágové (někdy záměrně a někdy o tom sami nevědí, myslí si že dělají dobro), chytají se různých destruktivních udiček typu reiki, tantra, shamballa, kabala a nadělají tak ve světě víc zla, než dobra. Je to problém, kterému se bez duchovního daru těžko čelí, proto tito lidé musí velice pečlivě vybírat, aby neublížili sobě, ani nikomu jinému. K tomu je však zapotřebí pokora a to je též vzácné zboží. Většinou se poznají podle dlouhého seznamu navštívených esoterických kurzů, protože tam hledají právě to co jim chybí, ale velice po tom touží.
Není špatné rozvíjet se duchovně, pokud pro to nemáte nadání a přitom vás to moc zajímá. – Běžte za svým snem! Je však potřeba volit velice pečlivě vaše zdroje a nikdy za žádných okolností nesmíte zahazovat svůj selský rozum, protože i éterické jevy se řídí zákonitostmi, kterým lze porozumět a lze si je poskládat dohromady. Když to budete dělat správně, postupem času se pravděpodobně dopracujete k určitému pootevření třetího oka a aktivace nadsmyslových schopností, protože tyto schopnosti sílí postupným tréninkem a častým stimulem. Je možné probudit to co zatím spí, ale nebude to zadarmo.

Přirozeně duchovně nadaní lidé jsou si vědomi svých schopností a rozhodli se je používat. Tohle jsou znamení, že máte duchovní dary:

1. Máte potíže se spánkem během úplňku a novoluní
Většina duchovně nadaných lidí má problémy se spánkem, protože jsou hodně citliví a reagují na změny dost výrazně. I fáze měsíce způsobuje energetické turbulence. Obvyklí lidé nejsou tolik ovlivněni tím, v jaké fázi je zrovna měsíc, ale skutečně nadaní lidé mají problémy spát zejména v době, když je luna nejsilnější.

Měsíc disponuje silnou energií, která je nejvýraznější za úplňku. Pokud jste duchovně nadaní, nemůžete tehdy spát. Úplněk vás budí, pudí, stimuluje. Chcete v klidu ležet a snít, ale místo toho máte hlavu plnou myšlenek a tělo plné aktivní energie. Raději byste venku udělali táborák, bubnovali, tančili a zpívali, nebo šli dělat nějaký zajímavý ochranný či očistný rituál při měsíčku, jako to kdysi dělávaly babky bylinkářky… A když už konečně usnete, stejně se každou půlhodinu budíte a i přes zatažené závěsy cítíte, jak vás bombarduje ostré bílé měsíční světlo.

2. Když už se v noci probouzíte, je to většinou mezi 03:00 – 04:00 hodinou ranní
Další typický problém se spánkem, který je považován za znamení duchovního daru, je dbělost během ,,kouzelné hodinky“. Už jste o tom někdy slyšeli? Někteří lidé zabývající se tajemnem, ji mají za nejzajímavější hodinu celého dne. Údajně jsou tehdy nejsilnější duchovní schopnosti, tehdy jsou nejsilnější prováděné rituály nebo kouzla a dějí se v tu dobu zvláštní věci, jakoby se vám více otevíraly jiné dimenze. Přirozeně nadaný člověk cítí tuto moc a instinktivně se probouzí.

Většinou to není jednom obyčejné nudné probuzení se, kdy se nic nestalo a zase zaberete.  Ne ne… Skutečná, od přírody nadaná čarodějnice (nebo čaroděj, pánové prominou) má v tuto dobu intenzivní živé sny, které si pamatuje a vidí v nich poselství. Mohou být prorocké, nebo lucidní, nebo v tu dobu astrálně vycestuje. Také mohou přijít strašlivé noční můry – i zlý sen v sobě nese důležitou symboliku a poselství.
Když se pak vytrhne z prorockého snu, nebo vrátí do těla, na hodinách má něco kolem půl čtvrté až čtvrté, podle toho jak dlouho probíhalo její dobrodružství. Někdy vstane, aby si zapsala vizi, jindy hodinu kouká do stropu, protože si musí přebrat intenzivní zážitek, který právě zakusila. Nebo se hodinu klepe hrůzou pod peřinou.
Pokud už takovou čarodějku v astrálu nebo během spánku napadne temná bytost, která projde z jiné dimenze, bývá to také většinou během této čarodějné hodinky.
V podstatě by se dalo říct, že když už se v noci děje něco pořádného, co udeří mezi oči, bývá to právě mezi třetí a čtvrtou ráno.

3. Následují vás zvířata
Přitahujete pravidelně při procházce zvířata v okolí? Navštěvují vás ptáci a divoká zvířata? Podle dochovaných znalostí našich předků, jsou pravidelné návštěvy zvířat ptáků a motýlů považovány za duchovní znamení.

Navíc je zrak zvířat úplně jiný, než náš. Vidí svět úplně jiným způsobem. Proto zvířata a ptáci vidí naši auru a naši energetickou rezonanci. Opravdu nadaní lidé vyzařují výraznou energii, kterou zvířata dobře vnímají. Jsou přitahována touto energií, cítí se u ní dobře a chrání nadaného, protože v něm vidí vzácnou a mocnou bytost.

4. Když jste v zajetí silných emocí, dějí je divné věci
Všimli jste si těch divných věcí, které se dějí, když jste pod emocionálním tlakem? Rozbíjejí se věci kolem vás, když jste plní vzteku? Mění se počasí?

Emoce jsou totiž spouštěč vaší spirituální síly, proto je potřeba umět je ovládat, aby vám sloužily a nepůsobily proti vám. Proto se mnoho lidí nedokáže oddat svým duchovním darům, když nezvládají své emoce, zejména svůj strach a proto mnoho lidí nedokáže kontaktovat své anděly, protože je jejich mysl neposlouchá, je roztěkaná a zásadně dělá pravý opak toho, co je potřeba. Abyste byli na tomto poli úspěšní, musíte se umět ovládat a umět používat své emoce správným způsobem a ve správnou chvíli. Je to základ spirituálního umění: Sebekázeň.

Vaše emoce mají sílu a když se urvou ze řetězu, je to fičák! Zejména, když máte veliký vztek. Věci se lámou, nebo padají. Zvířata kolem vás se chovají divně. Kočky na vás zírají, psi štěkají, odnikud se objevují havrani, sovy navštíví dům… Vzduch se rozvíří, v domě se udělá průvan i přes všechna zavřená okna. Nebe se zatáhne mraky.
Když se vztekáte moc dlouho, umře vám pokojovka, nebo naopak začne podezřele bujet a kvést. Počítač zblbne, sekne se, nejede. Vyhodí se vám pojistky…
Dávejte si pozor, aby vaše energie nesklouzla do těchto rovin a nebyla destruktivní. Naučte se ovládat svou mysl, ventilujte emoce konstruktivně (jste vzteklí? – běžte si ven zaběhat) a nebuďte vzteklíci. Ubližujete tím zejména sami sobě a kazíte si tím svoji tělesnou vodu. Ve schopnosti zachovat klid, je veliká síla.

Stává se, že pokud je silně duchovně nadaný člověk například oběť týrání a nemůže utéct z různých důvodů, nebo když se začne doma bát o svůj život, začnou se v jeho domě dít věci. Na půdě se například bude posunovat nábytek, dveře se budou samy otevírat i se stisknutím kliky, závěs bude vlát ve větru, když nikdo není doma a nikdo neotevřel okno, po schodech se bude ozývat dupání, budou mizet drobné předměty jako nůžky a klíče a pak se třeba za týden zjeví na jiném místě, elektronika bude uvnitř záhadně praskat a bude se i sama zapínat. Když se problém vyřeší, strašidelné jevy samy ustanou.
Je to vlastně důvod, proč existuje poltergeist. Je to duch sycený energií někoho, kdo doma hodně trpí a má v sobě obrovský vztek. Živí ho většinou silná energie citlivé osoby v domě, takže má pak duch i sílu posunovat nábytkem.

Z toho plyne jediný závěr. Pokud jste silně duchovně obdařená osoba, vaší životní prioritou číslo jedna je KLID. Musíte mít doma klid a musíte být v pohodě. Eliminujte silné stresory a zlé lidi z vašeho života. Nenechte se od nikoho dráždit, trápit, ani týrat. Svoji sílu používejte s rozvahou a konstruktivně, nenechte ji lítat ode zdi ke zdi jako neřízenou střelu.

5. Cizinci vás pravidelně žádají o pomoc
Když jsou lidé ztraceni nebo v ohrožení, jsou schopni využít sil, o kterých jinak nemají ponětí. Žádají vás neznámí lidé o pomoc? Pokud ano, tito lidé mohou intuitivně hledat mocného člověka, který jim dokáže pomoci. Tato osoba jste vy. Váš duchovní dar jim může pomoci.

Lidé, kteří jsou označeni jako divní nebo blázniví, často disponují schopnostmi, kterým společnost není připravena porozumět, ale zázračně jsou vyhledáváni tehdy, kdy se na obzoru zjeví nějaký záhadný problém, se kterým si normální člověk nějak neví rady.

Pokud vás lidé pravidelně žádají o pomoc, mohou ve vás vidět světlo naděje. A nemusí to být jen duchovní rovina, mohou vás hledat i venku, oslovovat na ulici, prosit o pomoc i s běžnými věcmi jako je najít ulici, nebo podat mouku z regálu v obchodě. Je to proto, že duchovně nadaní lidé vyzařují jakousi auru důvěryhodnosti, která je přitažlivá pro člověka, který potřebuje pomoc.

5+1. Cítíte když se blíží bouřka, nebo reagujete na změny počasí
Dlouho předtím, než přijde jaro, cítíte jak se blíží změna. Jako niterný vřelý pocit naděje. Můžete také cítit změnu vůně ve vzduchu. Nejvíce je cítit změna vůně vzduchu na jaře a na podzim.
Kromě toho můžete dopředu vědět, kdy se blíží déšť, nebo cítit přicházející příliv, pokud žijete u moře.
Když vyjde sluníčko jste plní energie. Když je pod mrakem, jste unavení a bolí vás hlava. Vaše nálada, energie i výkon se odvíjejí od toho, jaké je roční období, jaké je počasí, jaký je tlak, jaká je venku teplota, jestli je sucho, nebo vlhko. Jste barometr na nožičkách.

7. Máte pocit, že do tohoto světa nepatříte. Nezvládáte davy
Většina lidí, kteří jsou skutečně nadaní, jednají podivně, pokud se ocitnou na místě přeplněném lidmi. To, co je pro ostatní lidi normální komfortní zóna, je pro tyto lidi problém, výzva, riziko, nebo vyloženě hrůza.
Někteří mohou zažívat mdloby, nebo onemocnět.
Jiní se nebudou rádi zdržovat na hodně frekventovaných místech, místo toho hledají klidnější koutek, kam se odklidí.
Když jsou obklopeni mnoha lidmi, trpí migrénou. Jsou přehlcení podněty, zvuky, mnoha různorodými energiemi. Z toho chaosu a návalu bolí hlava.

8. Zažíváte často tlak na třetí oko, nebo na Solar plexus
Děje se to proto, že vaše třetí oko vnímá nějakou silnou energii blízko vás, nebo solár vnímá možné nebezpečí a snaží se vás chránit.
Tlak na třetí oko vnímáte, když duchovně pracujete, když jste se svými anděly, nebo když se snažíte vidět, co je skryto za oponou. Často cítíte tlak na třetím oku, když čtete duchovní literaturu – teď, když čtete tento článek. Tlačí vás prostředek čela. Jako kdyby tam měl někdo prst.

Ale míváte to i zcela spontánně, kdy vás tento tlak přinutí zpozornět: ,,Aha, něco se děje, moje třetí oko na něco reaguje.“ Někdy se vašeho třetího oka dotýkají andělé, když chtějí posílit vaše napojení, nebo vás upozornit, že jsou s vámi.

Opravdově nadaní lidé cítí, že patří do jiného světa, nebo jsou z jiného světa. Nedokážou se zařadit mezi normální lidi, protože nejsou jako ostatní. Jaksi žijí napůl tady a napůl ve svém světě, hlavně když večer usnou.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2019-08-22 01:47:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásný článek:) díky

Ikona diskutujiciho Hana 2019-08-22 08:01:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten předposlední obrázek je úchvatný…

Ikona diskutujiciho Verča H. 2019-08-22 12:13:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na té kouzelné hodince něco bude. Po škole jsem chvíli pracovala jako obsluha čerpací stanice, mívala jsem klasicky denní a noční směny. Na východní straně prodejny jsme měli výlohy, takže jsem vždy během práce moc ráda sledovala východ slunce. No a vypozorovala jsem, že se jakoby vždy po té třetí ráno zastavil nebo zpomalil čas, aspoň mi to tak přišlo. Jakoby všechno utichlo a pak kolem té čtvté (nebo s východem slunce přes léto) zase všechno ožilo. Těžko se to vysvětluje, byl to takový zajímavý, ale přitom krásný pocit.

Ikona diskutujiciho Markéta 2019-08-22 13:56:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky napsaný článek. Já jsem říkala, že už blbnu z přepracování a ono je všechno úplně jinak.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-22 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kolem 4 ráno jsem se bezdůvodně probouzela jako dítě, hlavně u babičky, na to si vzpomínám 🙂

jinak poslední dobou vycházejí samé nádherné články!

Ikona diskutujiciho Miroslav 2019-08-22 16:20:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, tak přesně tohle se mi již nějaký čas děje,( noční buzení, vliv úplňku a poslední dobou i obrazové předtuchy které se splnily během pár dní) a při tom nevím že bych měl nějaké schopnosti. Nic s tím nedělám a co jsem se několikrát ptal tak každý nejprve říkal kolik to bude stát a pak by se vidělo. Tento web patří k mým pár oblíbeným a vždy si hezky počtu. Držím palce a jen tak dál. Hezký den. Míra

Ikona diskutujiciho Sedmikráska 2019-11-16 18:54:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Míro až přijde správný čas, přijde k Tobě človíček, co Ti vše vysvětlí a vše do sebe západně jako poslední puzzle.
Bezištně , bez podmínek a s tím, že pak vše dá smysl dokonale se vším😘

Ikona diskutujiciho Monika 2019-08-22 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Šárka 2019-08-22 19:34:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji 💟

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-08-22 23:40:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mezi 3 – 4 hod. ráno se budím každou noc. Hůř se mi spí za úplňku. Zvířátka bývají zvědavá. Před nedávnem jezdil z mojí zastávky chvíli jeden slepec, měl psa – retrívra cvičeného. Když jsem přišla, tak pejsek pravidelně vstal a šel ke mě, jakoby se se mnou přišel pozdravit. Změny počasí také vycítím, když se blíží jaro nebo podzim. Já počasí pod mrakem mám moc ráda, ráda mám i když prší a je zataženo. Každý den jasno, vedro a sluníčko na obloze – tak si kolikrát představuju, že jsem někde v Anglii nebo Irsku v těch zelených krajích, fouká tam vítr, prší a je chladněji. Do davů už ze zásady nelezu, nechci být tak blízko a narvaná na jiné lidi. Nemám to ráda. Tlak občas na třetí oko cítím, i na solar – když mě něco dost rozruší. Na půl si říkám, že tu jsem taky a na půl ve svým světě. Kolikrát si říkám, že bych se měla lépe uzemnit, aby mi pozornost tak neodlétávala od záležitostí tady a líp se na to soustředila. Takže udělám, co musím (nějaké povinnosti), ale kolikrát se do toho dost nutím – protože chci být sama a dělat úplně něco jiného, co mě baví.

Ikona diskutujiciho Petr 2019-09-09 03:49:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď se mi to stalo……

Ikona diskutujiciho Jana 2019-09-15 03:51:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento clanek jsem docetla 3:49 🙂 je uplnek a dobrou noc:)

Ikona diskutujiciho Drahomír 2019-09-22 14:59:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky, když bych chtěl jít domů mi říkají, že ještě ne, že tu mám ještě hodně práce…:-)

Ikona diskutujiciho Sedmikráska 2019-11-16 18:57:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše na mě naprosto sedí.
Už si připadám, že sem do tohoto světa jsem šla s pomocí maminceZemi, avšak nějak ty silné energie mi dávají zabrat víc, než jsem očekávala.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek