Jste rozený jasnovidec? 5 projevů

2.4.2021 v Spiritualita 16

Existuje mnoho druhů mimosmyslových schopností. Jasnovidectví znamená schopnost vnímání dějů, které probíhají za hranicí hmotného světa, schopnost přijímat obrazy a zprávy třetím okem. V angličtině se tomu říká Clairvoyance. Toto slovo pochází z francouzského „clair“ a „voir“. Tato síla také zprostředkovává schopnost získávat data o objektu, osobě, místě nebo fyzické události prostřednictvím mimosmyslového vnímání (ExtraSensory Perception, neboli ESP). Tyto mentální obrazy mohou být přesné, nebo symbolické.Mnoho médií a senzibilů tvrdilo, že mají tuto moc. Existuje spousta příběhů a důkazů o těch nejslavnějších a o tom, jak své schopnosti využili. Například probíhaly případy vyšetřování kriminálních činů, které pomohla vyřešit jasnozřivost ve chvíli, kdy nebylo možné pokračovat podle stop. Jsou známa schopná média, která objevila stopy o zločinech, našla podezřelé a zachránila hledané lidi.

Máte vlastnosti rozeného jasnovidce?
Mějte na paměti, že ať už je máte, nebo nemáte, můžete tuto schopnost procvičovat a tím ji v sobě najít, nebo ji zlepšit.

1. Měli jste (nebo máte) imaginární kamarády
Klasický případ rodilého jasnovidce je zvyk mít jednoho nebo několik imaginárních přátel. Člověk má obvykle schopnost vnímat pouze hmotnou část světa, ale většina dětí vnímá širší spektrum podnětů, zejména ty nejmenší.
V dávných dobách se věřilo, že tyto děti mají „dar“.

2. Máte živé sny
To je pravděpodobně nejdůležitější ukazatel. Tuto schopnost využívají astrální cestovatelé, nebo lidé v lucidních snech i pro uvědomění si svého stavu a převzetí kontroly. Živé sny se obvykle rovnají schopnosti mít lucidní sny a způsobuje to vyšší vnímavost a uvědomělost.
Čím jste jako bytost vědomější, tím snadněji získáte kontrolu nad svými sny. Pokud si tedy ráno běžně pamatujete co se vám zdálo za sny, pamatujte, že ne každý člověk toto umí.

3. Často přes den fantazírujete
To je obvyklý zvyk typického jasnovidce. Jasnovidec totiž brzy přijde na to, že když si přes den odejde do svého vnitřního světa, začne skutečně dostávat spontánní mentální obrazy. Jakoby si tyto obrázky „stáhne“ z kosmického cloudu.
Denní je snění kombinace mentálních obrazů smísených s osobními pocity a myšlenkami, které pomáhá utřídit si věci v hlavě a najít řešení, či stanovit plán. Rozený jasnovidec si proto na důležité otázky ohledně svých problémů nejlépe odpoví sám.

4. Vídáte náhodné záblesky, jiskry a stíny
Jinými slovy, vidíte stopy energetických jevů, nebo projevy pohybu různých bytostí. To může být váš první krok k odhalení zcela nové reality, díky čemu můžete získat velkou moc.

5. Vidíte auru v podobě kouře, či světelného obrysu kolem osob a zvířat
To je důležitý ukazatel schopnosti vidět a vnímat energie. Jasnovidec vidí aury bez nutnosti intenzivního tréninku i spontánně, když jenom tak zírá, nebo sleduje pohybující se lidi a zvířata. Někdy začnou svítit pokojové rostliny, když se na ně zadívá.
Samozřejmě, že trénink dělá mistra, ale spontánní sledování energie a aury zažívá jasnovidec odmalička, aniž by věděl co to vlastně znamená.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho NoName 2021-04-02 09:58:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4.+5. Ano ano a ano…s timi sny a se vším sem asi jasnovidka….pár snů tak z pěti let mýho života si pořád pamatuju😂

Ikona diskutujiciho Emily 2021-04-02 13:27:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi, že většina tvých čtenářů se v tomhle najde, protože na tomhle prostě rezonujeme. 🙂 Osobně to cítím už jako naprostou součást mého života. Už mě máloco překvapí, spíše už reaguji s vděčností, co mě dojímá až k slzám. 🙂

Ikona diskutujiciho Hana 2021-04-02 19:59:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sny jsou moje veliká záliba, vždy se těším až půjdu spát hlavně proto, že jsem zvědavá co za zajímavé dobrodružství budu ve snu prožívat tentokrát, někdy to jsou opravdu zvláštní strukturované sny ze kterých je mi líto se probudit…ale líbí se mi ten pocit který mám pak po celý den, jako bych se vrátila z dalekých cest plná zvláštní energie.

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2021-04-03 13:37:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Živý sny občas mívám, snění mám taky, cítím občas energie.

Ikona diskutujiciho Marína 2021-04-03 13:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku.
Stáva sa vám, že si sny nielen pamätáte, ale viete v sne aj pokračovať?
Dám príklad – snívate, dej v ňom prebieha, zrazu vás nieco zvonka naliehavo vyruší/zobudí vás dieťa, partner, telefón, potreba ísť na wc ai., vy vstanete z postele, vybavíte, co potrebujete, dokonca poviete pár slov s partnerom a keď sa vrátite do postele, sen plynule POKRAČUJE presne tam, kde prestal.
Akoby ste zastavili film v prehrávači, dali stop a keď sa vrátite, pustíte play, pustíte ho hrať ďalej.
Snivate ďalej, dej pokracuje od miesta prerušenia a sen si pamätáte celý.
Moj osobný rekord z rannej mladosti je 3x po sebe v jednom a tom istom sne. Prerušiť – pokračovať 3x po sebe v tom istom deji v sne.
Mám skúsenosť, že sa ale nesmiem úplne „rozobrať“, stať sa úplne čulá, vtedy sa mi už nepodarí ani znova zaspať nieže znova vstúpiť do toho istého sna.
Kedysi sa mi to stávalo častejšie, dnes keď vstanem z postele, už mam samé povinnosti, nemôžem sa vrátiť späť do postele a sen pustím z hlavy.
Preto asi sa to deje väčšinou nadránom, keď ešte môžem ďalej spať a snívať.
Neviem, ako to robím, mám len vnútorný zámer/chcenie v ňom pokračovať, neviem ani ako toto chcenie nazvať, je to taký zvláštny stav vedomia alebo čo, nerobím to vôľou akosi inak. Vôľou sa to nedá.
Sama neviem ako.
Ale je to neopísateľný zvláštny pocit.

Ikona diskutujiciho Rheia 2021-04-13 14:54:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Maríno, to je zajímavé, co píšeš o snech. Taky mě zajímá, jaké zkušenosti se sny mají ostatní. Sen na pokračování nemám často, ale jednou za čas ano. Teď si dobře vybavuji tři takové. Zároveň jsou to lucidní sny – tedy jsem mohla občas ovlivnit děj. Chvílemi jsem něco nasměrovala vůlí, pak chvíli děj běžel spontánně. A zároveň to všechno byly archetypální sny. Tedy plné symbolů. Vždycky pak celé měsíce, někdy i roky si takový archetypální sen znovu „pouštím“ jako film (ale film včetně pocitů) a pokouším se vytěžit z toho co nejvíc, co mi tím podvědomí chtělo říct.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-04-03 19:31:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma:
Aluško prosímtě je tohle ten růžový čaj,o kterém jsi mluvila v dnešním videu?

https://images.app.goo.gl/Q88sfF92adyz9nnj7
Snad je to správný odkaz 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-03 21:17:03
Ikona diskutujiciho
sipka

jo

Ikona diskutujiciho Marína 2021-04-03 19:33:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, neprešiel mi môj príspevok, nevieš, čo je s ním?, príp.nepozrieš sa prosím ťa, či ti nepadol do spamu al.do koša?
Bol dlhší, týka sa snov a dosť ma zaujíma tvoj názor resp.názory a skúsenosti ostatných čitateľov v tejto oblasti.
Už je to 2x, čo sa mi toto stalo, naposledy pred cca 3- 4 mesiacmi.
S pozdravom

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-03 21:18:23
Ikona diskutujiciho
sipka

ne, všechno dobrý… nebyla jsem doma a nedělala diskuze

Ikona diskutujiciho izairi 2021-04-03 20:02:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško prosímtě na tadesco dali už víckrát lidi odkaz na videa člověka,který údajně přijímá poselství od stvořitele. Někteří jsou z toho nadšení,jak je to úžasné,já a svalovidoslava si myslíme pravý opak. Posílám ti odkaz na video o terapii světlem,kterou dělá,protože by
mně moc zajímal tvůj názor.
https://youtu.be/tyF_QPCyzVs

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-03 21:19:26
Ikona diskutujiciho
sipka

je to nutný? nechce se mi do toho.. klikla jsem do půky a zavřela jsem to 😀

Ikona diskutujiciho izairi 2021-04-03 21:31:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško dík,to stačí. Očividně máš stejný názor jako já a svalovidoslava. Já to jen bleskově projela,protože se mi z toho pána dělalo nějak divně. Ono stačí,že dělá taky reiki a spojuje se s archanděli.

Ikona diskutujiciho Melisa 2021-04-06 14:59:27
Ikona diskutujiciho
sipka

ja to na tedescu teda ani nezaregistrovala. Je fakt, ze nekdy nemam cas projizdet veskere komentare…Schvalne jsem si tedy pustila to video nyni. Ze zacatku videa jsem se zacla zadychavat. Pan mluvi, jako by mel rousku na puse. Pak jsem hned preklikla dal a po minute me z neho zacala bolet hlava..a jak pises delat divne. Pripomina mi i svym vyjadrovanim souseda, o kterem vim, ze se navenek hraje byt nekym jinym, nez ve skutecnosti uvnitr je. Presne ten typek…

Ikona diskutujiciho Mária 2021-04-18 06:50:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V detstve som si myslele, že potrebujem okuliare, pretože okolo ľudí, predmetov či rastlín som videla siluetu svetla. To, že existuje aura som poznala vďaka majstrovi Rei-ki, ktorý mi daroval knihu Aura od Richarda Webstera. Odporúčam si prečítať e-knihu Semjasa veliteľka flotily Erra z vydavateľstva Martinus.sk, v ktorej nájdete odpovede a zároveň podnet a schopnosť vcítiť sa do poznania samého seba a nájsť kľúč k daným schopnostiam jasnovidectva.

Ikona diskutujiciho Majk 2021-04-19 09:35:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jednicka a petka se me netykaji ale ty ostatni body sedi a nejvice ty sny nekdy mam problem rozeznat zda vubec spim nebo jsem vzhuru

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek