Jste stavění jinak, než normální lidé? Takhle to poznáte

30.4.2023 v Spiritualita 43

Máte pocit, že jste jiní než většina lidí a že na této planetě prostě nezapadáte? Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vnímáte svět jinak, než ostatní lidé? Všimli jste si u sebe zvláštních anomálií, které běžná populace zřejmě neprožívá? Tak jste tady správně. Dnešní článek vám možná pomůže pochopit proč.Máte výjimečné intuitivní schopnosti
Vaše intuice se zdá být oproti většině normálních lidí zvýšená. Dokážete vycítit věci dříve, než se stanou.

Máte na těle stopy, které se podobají hvězdným mapám
Na svém těle můžete mít něco, co vypadá jako souhvězdí, nebo speciální značka/jizva určitého tvaru. Zatímco některá mohou připomínat souhvězdí, která jsou většině lidí známá, na jiných mohou být taková, která nezná nikdo jiný než vy.

Vypadáte a/nebo se cítíte být mladší, než je váš fyzický věk
Vaše DNA je jiná, takže vaše tělo snadněji odolává procesu stárnutí. Většina lidí má problém odhadnout váš skutečný věk a ubírají vám. I pokud jste plešatý muž, vaše oči budou stále vypadat mladistvě.

Máte neobvyklý spánkový režim
Někdy máte přerušovaný spánek po celou noc, nebo máte neobvyklé spánkové cykly, které se vymykají normálu. Jsou například známy případy, kdy monitorovaný člověk hned po usnutí okamžitě přechází do fáze snění a zůstane tam celou noc, což naprosto není normální.

Synchronicity zažíváte skoro denně
Synchronicita může být jednoduchá, třeba každý den vidíte čísla jako 555, 1111, 333 atd… nebo na něco myslíte a hned se to stane.

Často máte pocit, že žijete v úplně jiné realitě
Zde je jednoduchý příklad. Šli jste někdy do obchodu s potravinami a viděli jste tam chodit hlouček lidí připomínajících filmové zombie? Díváte se do jejich nákupních vozíků a v nich je spousta nezdravého jídla a chemie. Chodí kolem jako omámeni, jejich oči vypadají jako bez života… zkrátka zcela obvyklá situace z každodenního života vám připadá nehorázně divná. Nedokážete si na tyto věci zvyknout a nezlepšuje se to ani s věkem.

Léky vám nezabírají tak jak by měly
Některé léky vám nezaberou, nebo způsobí přesný opak toho, co by měly. Máte z toho respekt, proto se snažíte jim v rámci možností co nejvíce vyhnout a orientujete se raději na byliny, které naopak snášíte dobře.

Pamatujete si minulý život, nebo svou inkarnaci
Víte, kým jste byli. Jako malí jste o tom mluvili a děsili s tím své okolí. Nebo si pamatujete, jak jste si v nebi vybírali život, rodiče, jak jste přiletěli na tuto planetu, jak jste se vtělili do své matky… pokud něco z toho znáte, pak je zcela jisté, že skutečně nejste normální 🙂

Máte napojení na mimozemšťany
Viděli jste letět kolem UFO za bílého dne. Možná jste navázali kontakt s mimozemšťany. Buď jste se s nimi fyzicky setkali, nebo vás navštěvují ve snech.

Jste schopni se snadno a exponenciální rychlostí učit informace z duchovního/esoterického/metafyzického žánru
Snadno a rychle vstřebáváte duchovní/ezoterické/metafyzické informace a přejete si, abychom se tento typ informací učili ve škole místo toho, abychom se učili státem sponzorovanou propagandu. Nejenom že vám to skáče do hlavy samo, ale nebývale dobře tomu rozumíte. Dokážete rozeznat blbinu od pravdy, dokážete svůj závěr zdůvodnit, dokážete to srozumitelně vysvětlit druhým lidem. Máte vrozený dar do toho vidět a ostatní lidé jen nechápavě kroutí hlavou, jak to všechno víte. Občas sami nevíte, jak to, že to víte.

Vidíte věci, které ostatní lidé nevidí
Může jít o entity, duchovní průvodce, duchy atd… Vídáte je procházet domem, mluví na vás když usínáte, když se uprostřed noci vzbudíte, sedí vám na kraji postele. Vy na ně věřit nemusíte, oni jsou přirozenou součástí vašeho života. Zkrátka víte, že tu jsou.

Jste v kontaktu se svými duchovními průvodci a anděly strážnými
Znáte jména svých duchovních průvodců nebo andělů. Možná jste si je i sami pojmenovali. Pamatujete si, jak bylo vzrušující se o nich poprvé odvědět, držet o nich svou první knihu. Jak jste se chvěli a cítili, že to je ono. Jakobyste nalezli ztracený poklad. Být bez nich, bylo jako být bez ruky.

Přišli jste jako podivné miminko
Když jste se narodili, nebo už když vás matka nosila, děly se podivné věci. Chovali jste se jinak, než je obvyklé. Neobvyklé jevy mohly doprovázet vaše početí i očekávání. Neobvyklé jevy se možná děly i při vašem porodu, který si pamatujete. Ani jste nevypadali jako normální průměrné miminko.

Máte přirozený léčitelský dar
Je možné, že jste v minulém životě byli léčitelé a tyto schopnosti jste si přenesli. Jakákoli disciplína, o kterou se pokusíte, vám přirozeně jde. Ať už je to energetická harmonizace, vizualizace, řízená meditace, vytváření a posílání energetických koulí na dálku, diagnostika, měření aury, nahmatání čaker, proutkaření… jste v tom jako doma.

čtěte také: Máte přirozené léčitelské vlohy? Takto se to pozná

Máte alergie, potravinové intolerance a musíte si dávat pozor co jíte
Vaše tělo se těžko přizpůsobuje planetě Zemi a chemikáliím, se kterými se tu setkáváte, takže na mnohé jedy přehnaně reagujete. Z jídla, které jiní v klidu snědí a ještě si pomlaskávají, je vám špatně, nebo vám už na první čuch smrdí. Když kousnete, vyplivnete, cítíte chemii a umělinu. Jídlo z mikrovlnky je jako plastelína, když ho náhodou sníte, zvracíte. Máte problém jíst jinde, než doma, nebo jíst jídlo, které jste nevařili vy, protože se vám často dělá špatně buď ze surovin, nebo ze špatné energie, kterou do jídla při vaření zakódoval kuchař.
Nejste vybíraví. Máte rádi jídlo. Ale musí být kvalitní a nesmí být destruktivně ozářeno, či zakódováno. Jinak ho vaše tělo nepřijme.

Objevujete u sebe stále nové schopnosti
Jste jako pokemon. Čím jste starší a zkušenější, tím lepší v tom jste a tím více umíte. Evoluce je průběžná a stálá. Vaše osobní moc stále roste. Čím hlouběji se noříte do svého duchovního vývoje, tím více objevujete nové schopnosti, které jste sice měli celý život, ale teprve nyní je začínáte ovládat.

Viděli jste bytosti z jiných dimenzí nebo galaxií
Někteří lidé mají schopnost fyzicky vidět multidimenzionální bytosti a/nebo mimozemšťany. Možná mezi ně patříte.

Vnitřně víte, že Země není vaším domovem
Rádi jste na Zemi a pracujete, abyste sloužili pro dobro lidstva, ale máte pocit, že to není vaše domovská planeta. Možná cítíte větší spojení s Plejádami, Arkturem, Andromedou atd.

Víte, že na tuto planetu jste přišli dobrovolně
Úspěšná duchovní média se zmiňují o třech vlnách dobrovolníků, kteří přišli na Zemi z jiných světů, protože tato planeta vyslala volání o pomoc a mnoho lidí se sem dobrovolně přihlásilo. Žijeme v nejdůležitější době v dějinách vesmíru a vy jste tu proto, abyste pomohli dostat lidstvo do konstruktivní doby a zažili to na vlastní kůži.

Vídáte energetické koule
Jsou to zlatá sluníčka, nebo bílé jiskřičky. Někdy je to jakoby vám někdo do očí posvítil baterkou, přestože je noc a máte zavřené oči.

Jste nemehla
Jako původně multidimenzionální bytosti možná nejste zvyklí na tento pozemský masitý oblek, kterému říkáme tělo. Má velkou hmotnost, někdy tato hmota způsobuje neohrabanost. Pokud jste žena, máte často obouchané boky a nohy o nábytek, pokud jste muž, máte okopané prsty na nohách o různé rožky. Svěřit vám do ruky zahradnické náčiní, nebo v kuchyni nůž, je pomalu aby se o vás doma báli. Jako malí jste omylem rozmlátili více nádobí, než vaši vrstevníci. Dostanete polívku, hned je velká šance 1:1, že se s ní zakuckáte minimálně jednou. Může vás to vést ke zvýšené opatrnosti na sebe i na věci okolo vás, kdy se pohybujete a manipulujete věcmi velmi opatrně, abyste těmto situacím zabránili. Protože víte, že jste náchylní k úrazům a nehodám, na lyže a podobný adrenalin vás v životě nikdo nedostane.

Jste mistři manifestace
Na něco myslíte a stane se to, nebo se to objeví. Často nevíte, jestli jste to prostě předem tušili a pak to samo přišlo, nebo jestli jste se o to nějak aktivně zasloužili svým myšlením. Platí to jak pro dobré, tak i pro zlé věci.

Stahujete si data přímo ze Zdroje
Ačkoli tuto schopnost mají všichni lidé, ne každý ji používá a proto většinou zakrní. Disponujete znalostmi, které byste logicky mít neměli. Chodí vám to samo ve chvíli, kdy to potřebujete. Někteří pokročilí „podivíni“ stahují data i ve formě obrazů, nebo zvuků.

Cítíte se poněkud trapně, když mluvíte
Připadá vám to divné. Neřekli jste přece nic hloupého, ani nemáte vadu řeči, přesto vám mluvení dělá psychicky problém. Můžete mít problém i s telefonováním. Když se můžete mluvení vyhnout, uděláte to. Unavuje vás to.
Jde o pozůstatek vaší minulé existence. Tam, odkud možná pocházíte, je telepatie běžným způsobem komunikace. Obraz řekne více než tisíc slov. Kdysi jste zkrátka někomu posílali hologram, který podal spoustu dat jedinou jednoduchou myšlenkovou formou. Mluvení je pro vás zkrátka příliš primitivní, protože víte, že na druhé straně drátu bude přijato jiné sdělení, než co máte na mysli a proto vás to frustruje.

Vaše tělesná teplota je nižší
Normální tělesná teplota u zdravého člověka je 36-36,9 stupňů celsia. Pokud se průběžně měříte a máte pod 36, přestože jste jinak zdraví a cítíte se dobře, pak buď nejste normální, nebo máte rozbitý teploměr.

Jste rebel a nonkonformista
Navzdory tomu, co říká nebo dělá zbytek světa, následujete své vlastní vnitřní vedení. Vedou vás vibrace pravdy a lásky ve všem, co děláte. Pokud jste přesto donuceni dělat něco, co vnitřně necítíte (škola co vás nebaví, práce co vás stresuje, rodina co vám leze na nervy), velmi psychicky i zdravotně trpíte a u toho sledujete ostatní lidi, kteří stejnou situaci zvládají, přestože je jim také nepříjemná a jsou v tom namočení spolu s vámi. Jakto, že jiní lidé mohou a dokážou jít proti svému vnitřnímu kompasu, ale vy ne? – Protože nejste jako ostatní lidé.

Jste pro děti jako magnet
Děti k vám přitahuje jakási neznámá síla, jako by snad viděly vaše speciální aurické pole. Neznámé děti na vás v obchodě či na ulici bezdůvodně zírají a usmívají se. Upřímný úsměv oplácíte.
Když má dítě problém, mezi skupinou dospělých si vybere vás, abyste mu pomohli. Cítí, že jste na jeho straně a že je u vás bezpečno.
Děti vašich přátel se na vás pověsí a když máte odejít, pláčou a protestují.
Máte speciální dar mluvit s dětmi a chápat jejich problémy. Dokážete jim porozumět a rozebrat s nimi situace na úplně jiné úrovni, než ostatní lidé. Děti vaši empatii oceňují a vyhledávají vás pro ni.

Místní pojetí času je padlé na hlavu
Možná máte pocit, že se čas zrychluje, nebo máte schopnost žít mimo čas. Nenosíte hodinky a nemáte rádi rozvrhy. Dáváte přednost spontánnosti před pevnými závazky.
Děláte něco, když na to máte chuť a energii, ne protože vám to někdo řekl, nebo předepsal. Jakmile vás někdo začne tlačit do jiného systému, vzpouzíte se, bojujete a hrozně trpíte.

Jste introvert
Vyhýbáte se velkým davům a raději pozorujete ostatní, než abyste se k nim přidali. V současnosti je asi 70% lidské populace tvořeno extroverty. V alternativě je to ale naopak, více než 80% čtenářů  jsou introverti. Proč? Protože introverti umí jít pro odpovědi do svého nitra a mohou tak činit mnoha způsoby, například prostřednictvím meditace, spojení se svým vyšším já, nebo prostě hloubkovým zkoumáním tématu do takové úrovně, že pochopí podstatu problému a mohou na odpovědi přijít sami. Proto je alternativa introvertní ráj, kde se plně zúročí všechny specialitky, které jinak člověka ve světě extrovertů brzdí.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-04-30 02:44:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale notak… nemůžeš mi mluvit takhle nechutně moc z duše a vydat to v noc, kdy nad tím zrovna přemýšlím po tak dlouhé době… ale no tak, I feel attacked… 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 09:12:39
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 to mi připomnělo https://christweten.com/wp-content/uploads/2020/10/im-in-this-photo-and-i-dont-like-it-1024×579.png

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-04-30 14:27:33
Ikona diskutujiciho
sipka

neasi 🤣

Ikona diskutujiciho Veronika(Valpurga Gula) 2023-05-17 17:32:49
Ikona diskutujiciho
sipka

A já furt proč se každou chvíli o něco praštím 😀 Tahle možnost mi nenapadla. Děkuji za tip 🙂 Je to dost možné.

Ikona diskutujiciho Reny 2023-04-30 07:16:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc a moc děkuji za otištění tohoto článku o jiných „divno-lidech“. Nebudu se pouštět do rozepisování osobních příznaků a znaků korespondujících s jeho obsahem, vydalo by to totiž na román. Tak snad jen mohu sdělit, co popsaný bod, mohu se pod něj doslova podepsat. Jako by mě někdo znal a detailně popsal :). Celý život tak podvědomě hledám nějakou podobnou, spřízněnou duši, ale zatím jsem nenašla. Zatím převažuje okolo mě strnulost, malichernost, malost, podřízenost. A to mě velmi trápí. Mnohdy si připadám jako takový „sám voják v poli“. Není jednoduché s tím žít, mnoho síly odebere snaha žít v rovnováze, pokud možno v klidu a míru s tím „vnějším světem“, do kterého, jak od mala tuším, jakoby ani nepatřím. Ale protože mám v sobě jakýsi kód „pomáhat“, tak když můžu, pomůžu, někdy fyzicky, někdy slovem, někdy odeberu bolest, mmch. malé děti (i zvířátka) se v mé přítomnosti zklidňují. Ale.. to jsou věci, které považuji za samozřejmost, a sebeprezentovat a samochválit se takto veřejně moc v oblibě nemám, to zase přijde jako divné mě. Takže – ještě jednou moc díky, pro mě hmatatelnější potvrzení aspoň takto, slovem, že nás je víc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 09:10:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Je skvělé, že se můžeme alespoň spojovat na dálku a vědět o sobě navzájem. Člověk sám, izolovaný, nevědomý si svého původu a toho že není jediný, je velice slabý. Zjištění, že člověk není sám, že jsou tu další a vystupují veřejně, je velice důležité, může to člověku úplně změnit život, otevřít oči a pomoci mu skutečně ocenit a přijmout to, kým je.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-30 09:39:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Reny: Taky jsem si celý život připadala jako podivín a taky do dnes nemám štěstí na lidi ve svém okolí. Samí normíci, se kterými si nemám co říct, nemám jim co nabídnout a oni nemají nabídnout co mně. Aspoň na dálku díky internetu vím, že v tom nejsem sama.

Většina bodů z článku na mě sice nesedí, ale třeba ten bod „Cítíte se poněkud trapně, když mluvíte“ na mě sedí dost a jsem ráda, že to konečně někdo vypíchnul. Miluju třeba filmy, kde postavy skoro nemluví, ale spíš musí divák sledovat výrazy obličeje herců, celkové ladění scén. Bohatě by mi i v reálu stačila komunikace víc založená na gestech, mimice obličeje než na slovech. Bohužel, známe to všichni, společnost si potrpí na zbytečném žvanění a okecávání všeho donekonečna.

Ikona diskutujiciho hanka 2023-04-30 11:52:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, lidi pořád žvaní, nemám to ráda, je to plýtvání energií. Proto jsem nejraději sama. Taky je pro mě hrozně namáhavé někomu něco vysvětlovat, třeba jak co myslím, domlouvat se na provozních záležitostech domácnosti, je to pro mě šíleně únavné a nikdo to nechápe, blízcí si myslí, že jsem přecitlivělá. Ale kdyby tušili co to pro mě znamená, snad by si dávali větší pozor. Nikdo mi nevěří, že zbytečnou komunikací trpím. Snažím se proto s lidmi mluvit maximálně věcně a domlouvat se co nejefektivněji, přesto se často najdou kombinovači, kteří domluvu tisíckrát změní a když se ozvu že mi to vadí tak jsem málo flexibilní. No zvláštní svět toto. A s věkem se to zhoršuje, to je pravda. Asi nejlepší strategie je obklopovat se introverty kteří to mají stejně a rozumí tomu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 11:59:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejlepší jsou lidi, co musí každou blbost konzultovat 3x, ptají se na věci zjevné, nebo které vůbec nejsou důležité, ani se jich netýkají a pak se tváří podrážděně, když poskytuješ dvouslovnou odpověď, nebo se odmítneš před nimi obhajovat, jelikož to není jejich věc ale tvoje soukromá věc. Hodiny a hodiny vyplácané energie na NIC.
Oni to považují za zdvořilostní small talk, ale ve skutečnosti jenom mrhají čas a energii člověka, který by rád místo toho dělal něco užitečného a pak se ještě uráží, že small talk neplyne jak očekávají. Pro mě je to vysávání energie, neskutečně vysilující.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-04-30 13:49:20
Ikona diskutujiciho
sipka

A jsme zase u toho, lidem připadáme divní..jsme tu pro ně a přesto se ničemu přiučit nechtějí. Vědí všechno nejlíp a přesto si nevědí rady…jen rádi plácají, vypadají chytře..ale jak jde na věc, tak no hmm…dej mě k tomu 5 lidí, „já“ to udělám :))
A i přes to všechno nevím, zda to má s lidmi ještě smysl, když za takovou dobu mají stále svoje a ženou civilizaci do propasti.
Naslouchat jim chceme, ale oni nám ne, protože ani nechtějí vědět, jak to myslíme…Když nemluvim a řeknu věci, až když mam něco říct, vypadám jak blbeček, co nic neumí, protože u všeho nepovídá. A takhle je to skoro v každém zaměstnání…Pro ně je důležité, vypadat zaměstnaně a vypadat u toho, že vím co dělat, i když jen předstírám…tohle mě prostě nebaví.

Ikona diskutujiciho Reny 2023-04-30 13:58:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju, Alue, za reakci. Jen jsem přečetla pár slov, okamžitě – přes záda a celé paže, husina. Takhle mi to přesně jede od malička, reakce mého podvědomí, napojení na to, co se mě dotýká, intuice, je to rychlejší reakce než jakákoli myšlenka. Tím chci říct, že dřív, než bych stačila vymyslet, dát dohromady názor, tato reakce mi dá rychleji a přednostně jednoznačný signál. Zajímavé :). Ještě k té komunikaci, komunikativnosti nebo ochotě komunikovat – k tomu se v jiných příspěvcích názory objevily. Já dar komunikace mám, to vím, lety ověřeno. Zvláštní ale je, že už kdysi dávno jsem si po nějakých zkušenostech řekla, sama sobě: „.. ale vždyť já se přece nemusím bavit s každým.. „, a od té doby se tím řídím. Jak Alue dále píše, opravdu je to ve většině případů ztráta času završená zjištěním, jakou velkou pravdu měl Mistr pan Werich: „.. dohadovat se s blbcem víc než 5 minut znamená, že se dohadují 2 blbci..“ Vytříbila se mi tak schopnost okamžitě rozpoznat, kdo si mou pozornost a slovo zaslouží a kdo ne. Mějte všichni krásný den a čáry-máry :).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 19:44:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně toto došlo asi před deseti lety. Absolvovala jsem velmi sociálně interaktivní den, večer unavená a teď jsem začala přemýšlet a pokládat si otázky. Co mi to dalo, jestli jsem ten den využila plodně a dobře, jestli z toho něco mám. Pokud mi to alespoň udělalo radost, tak odpověď byla ano… jenomže ve většině případů to bylo spíš Ne. A na základě toho jsem to začala třídit a šetřit si čas.
Náš čas je omezený a musíme s ním zacházet moudře, neplýtvat na blbosti které nás ani netěší a dá se jim snadno vyhnout. Je mnoho lidí, kteří by chtěli kontakt a konzumovat můj čas a je potřeba to omezovat, jinak by člověk nakonec nestihl udělat vůbec nic.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-04-30 14:26:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se hrozně ztožňuju i s těmi komentáři tady 😀 Že člověku opravdu může až zachraňovat život, když ví o dalších takových lidech… přesně.

Ikona diskutujiciho hanka 2023-04-30 14:36:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda že to tak nemám jenom já, pořád jsem hledala chybu u sebe, vyčítala jsem si že nejsem dost přizpůsobivá a nápomocná, ale asi to tak prostě mám. Když se přizpůsobuju standardům ostatních, cítím se vysátá a vyhořelá. Takže jediná možnost je chovat se podle svého 🙂

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-30 16:07:09
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm introvertům – v práci se právě cítím nejlíp ve společnosti lidí, co taky nepotřebují pořád mluvit, a klidně strávíme celý den mlčením, jen sem tam si něco řekneme. Úplně v pohodě. Ale pak jsou lidi, v jejichž přítomnosti se cítím trapně, když nemluvím. Znáte to, takové to trapné ticho 😀
A jo, můžu potvrdit, že věkem jsem vybíravější a náročnější a než bych si postupně zvykala na ten svět kolem sebe, akorát se cítím víc odcizenější a nejradši mám svůj klídek. Čím jsem starší, tím víc lituju, že jsem se nenarodila jako nějaká starosvětská slečinka při penězích, co by mohla být celý život v domácnosti a nemusela lozit ven 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 19:46:04
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 přesně.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-04-30 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to všude, kam se vrtneš, už se předtím nedá schovat, ulice, město, rodina atd atd. Nejlepší by asi bylo zmizet někam na chatu daleko od civilizace a odtud už nevylézat. Ale zase na druhou stranu právě cítíš, že tvoje přítomnost v týhle džungli má nějaký smysl. Tvoje články mají perfektní načasování, díky.

Ikona diskutujiciho Market 2023-04-30 13:24:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek. Velmi fascinující. Nejvíce pro mě s konzumaci jídla mimo domov,rodina mi to dává dost spočítat,je těžké vysvětlit ostatním,že to člověk nezvládá. Jako matka a žena nemám mikrovlnku celý život a nikdy by jsme ji nekoupila,děti mi pouze vyčítají popcorn 😆…Ještě jednou děkuji. Nejsem blázen.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 13:45:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Popcorn: Na dno většího hrnce trošku slunečnicového oleje na pokrytí. Nasypat zrna na pokrytí dna. Hořák naplno, přikrýt pokličkou. Až začne pukat, lehce pohybovat do stran, aby se zrna pohybovala, nenadhazovat, mají zůstat u dna. Až vypuká, sundat z plamene a buď prosolit, nebo zalít trochou medu a protřepat. Vysypat do mísy, hotovo a děcka můžou hodovat zdravě i bez mikrovlnky. Bio kukuřici na popcorn koupíte ve zdravé výživě, nebo na internetu.

Ikona diskutujiciho SilverSis 2023-05-01 00:34:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli se nacházím v kolektivu špatných lidí, ale skoro pořád se mi stává, že když něco říkám třeba spolužačce se kterou sedím, tak mě nechce poslouchat a pořád si jede svoje. Např. Je nemocná, dělá z toho maximálně drama a když onemocním já a nejdu do školy, tak jako bych pro ni přestala existovat. Musím být ve společnosti jednoho člověka, aby mě vůbec poslouchal, ale takhle je to jenom přehazování názorů. Nevím, jestli se mi to zdá ale často vídám, jak lidi nejen ve škole mají takový prázdný pohled, ale nevím z čeho to pramení

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-01 09:17:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Málo lidí tě skutečně poslouchá. Pro většinu je to jenom vyměňování zvuků, případně tě použijí pro potvrzení si své důležitosti (moje nemoc je důležitější než tvoje). Když se mě někdo na něco zeptá, já začnu vysvětlovat a vidím že mě neposlouchá, přeruším klidně půlku věty a přejdu do otázky, jestli ho to zajímá – vidím že ne – zmlknu. Na co budu někomu tlačit cenné vědomosti když je nechce, to není moje škoda 🙂

Hledej člověka, který bude reálně vnímat to co říkáš a nebude tě mít jenom jako kulisu pro své osobní drama. Stačí jedna blízká kamarádka. Jenom takový přítel skutečně obohatí tvůj život. U prázdných pohledů mrháš energii. Na tvém místě bych si domluvila jinou sousedku, příjemnější a skromnější holku. Případně bych se odstěhovala na prázdný stůl, abych měla alespoň víc místa a mohla se roztahovat, když už si není s kým rozumně popovídat.

Ikona diskutujiciho Reny 2023-05-01 11:15:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak taková zkušenost mě mrzí i za Vás, protože s tímhle jevem, lidskou sebestředností a přitom vnitřní prázdnotou, se setkávám každou chvíli. Nechci Vám psát o tom, že Vás takové zkušenosti mají někam posunout a blabla, to nemá smysl, podle své úrovně by to každý měl poznat sám na sobě, co má dělat. Fakt je ten, že lidstvo je jeden velký Eintopf, směsice různých úrovní duše a ducha, kříženců, různých prapůvodů ohledně jejich stvoření atd. a jsme nuceni žít pohromadě, ať se nám to líbí nebo ne. Naučit se v tom kličkovat, vybírat vhodné jen pro sebe, hlavně se naučit být rád sám se sebou i za cenu tzv. poustevničení, nevyhledávat za každou cenu společnost jiných, ale jen těch, z kterých vnímám to dobré. Ostatním se vyhnout, ignorovat, bez milosti škrtat, mazat, vypínat a už se k tomu ani z jakéhosi pocitu lítosti nevracet. Největší omyl je dávat opakovaně šance, když před tím byly nevyužity, tedy promarněny. Nebývala jsem vždy tak radikální, ale životní zkušenosti mě dostatečně poučily. Poslední případ z mnoha – rozloučila jsem se s celoživotní kamarádkou od dětství, něco mi pořád říkalo, že už mě nebaví, přímo unavuje její plácání o nesmyslech, sdílení přitroublých názorů druhých, vyvyšování se, odsudky, přemíra kritičnosti a to vše bez emocí. Dlouhé roky jsem ji dávala šanci, že se snad vybrousí k lepšímu, nestalo se tak, držela jsem přátelství a kontakt pak již jen z jakési nostalgie. Ale to nestačí. Tedy alespoň ne mě :). Měla jsem to udělat už dávno, při prvních příznacích, ušetřila bych si bývala spoustu času, který jsem mohla věnovat něčemu, co mě zajímá. Měla jsem bezvadného otce, sice byl zkraje na mě a mé sourozence velmi přísný, ale časem se z něj vyklubal můj největší kamarád a moudrý rádce. Mnohokrát jsem za ním přišla se svými stesky, jak mě mrzí, když mnohdy od lidí jako odezva na mé přátelské a srdečné jednání přichází zpět chladná bezcitnost a nevraživost. To mě vždy velmi trápilo. Radu otce jsem si měla tehdy někam vytesat: „Víš, dcero má, on totiž každý člověk nemyslí, necítí jako ty, to nemůžeš čekat, každý to má úplně jinak než ty.“ Byla jsem asi hodně, hodně naivní, otevřený, veselý, srdečný člověk. To všechno jsem v sobě musela kvůli nesourodé lidské společnosti změnit, resp. potlačit. Lidé stále ponejvíce využívají a zneužívají dobroty a laskavosti druhého v domnění, že je to projev nějaké blbosti, slabosti, z které se dá jen prospěchářsky vytěžit. Tak samozřejmě, že jsou vzácné výjimky, ale jak se říká – těžké je hledat v pravé poledne i s baterkou.

Ikona diskutujiciho leeth 2023-05-01 05:55:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky clanek – u me osobne se vetsina tech veci leci tim, jak se stavam lecitelem a postupuji dal, a taky jsem nikdy takove dary nemela, ale oteviraji se mi prave tou energetickou praci. Tak bych rada vzkazala lidem, co to jen tusi/doufaji, ze urcite to tak maji taky (jinak by tu ani nebyli), ze jsou na spravne ceste. <3
btw ty AI prsty na tom obrazku/obrazcich :') 😀

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-01 06:01:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek mi mluví z duše, některé odstavce co věta to přesně sedí. Už jsem si skoro myslela, že se najdu ve všech bodech, ale 5 bodů na mě nesedí (jinak skoro do puntíku všechno).

Konečně jsem blokla toho týpka, co mi psal (napsala jsem mu ještě i zpětnou vazbu že mi připadá jako psychopat). To bylo stále dokola: vyhulené maily které nedávaly smysl, manipulace (na které když jsem poukázala, tak to prý myslel jinak jen ho neumím pochopit – z jeho strany vcítění samozřejmě 0, protože se mám vciťovat jen já do něj..). Píše často a celkem dlouhé maily a prý psal dřív Alušce ale ta mu moc neodpovídala, tak tyto stránky přestal i číst, a přešel na tadesco (tam tedy prý není zaregistrovaný), kde mu na maily také téměř neodpovídali. Pak začal psát mě s tím, že jsem jediná, kdo mu odepisuje. Prý se ale jmenuje jinak než zde známý psychopat. Mohla bych o naší konverzaci napsat dlouhý článek (protože to byl docela bizár), ale už se s ním nechci bavit (tak ho nebudu dráždit). Psal, že hulí každý den, skoro odjakživa hraje automaty, je zadlužený u několika bank, ačkoli už není mladý tak stále bydlí u rodičů, psycholog mu (podle něj nesprávně) v minulosti na základě nařízení (asi od policie) diagnostikoval psychickou poruchu a zbavil ho svéprávnosti (načež mu soud svéprávnost pak zas vrátil). A on se diví, že o něj holky moc nemají zájem 😀 (čím by to asi tak mohlo být??). Chtěl se sejít osobně, tak jsem se ho zeptala, co mu psycholog tenkrát diagnózoval (jestli to bylo něco z tohoto: psychopat, sociopat, narcista nebo antisociální porucha osobnosti) a on že si to už nepamatuje, že to není důležité, ale že se tedy do papírů podívá. Nakonec na to odpovědět nechce (v posledním mailu tedy napsal, že mu diagnostikovali prostě jen „hulení a gambling“ = taková diagnóza se asi nedává..). Ale myslí si, že se musíme sejít, aby mě zhodnotil, jestli mám podle něj dost hezký vzhled a nebo ne (nad tím, co bych ze setkání měla mít já, asi vůbec nepřemýšlel – pravděpodobně předpokládá, že každá touží po tom, aby jí ohodnotil kladně, tak už to samo o sobě má být odměnou?, nechápu..). Místo setkávání se (když jsme si nerozuměli při psané konverzaci, tak jaké by to muselo být naživo..radši si to nebudu ani představovat), jsem ten kontakt utla a ulevilo se mi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-01 09:08:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se tento ztracený případ prezentoval jako pan velkomožný, chtěl se k nám nastěhovat do baráku a chtěl po manželovi, aby se o mě s ním dělil. Dále mě vydíral, vyhrožoval mi a stalkoval mě. Jakýkoli kontakt je ztráta času.

Ikona diskutujiciho Roman 2023-05-01 13:11:39
Ikona diskutujiciho
sipka

To jméno je správně. Objednával na to v eshopu, podepisoval se tak, policie ho podle toho vyhmátla a obvinila z přestupku. K činu se přiznal. Magorovi neodepisujte, nikam to nevede. Rozhodně mu neříkejte kde bydlíte ani se s ním nestýkejte, může být nebezpečný.

Ikona diskutujiciho Robert Rauratman 2023-05-01 15:33:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je to ten kdo si myslím, tak ve zpovědnici jsem ho v loni (a další) varoval, aby proti Alue nepoštvával lidi. Že Alue jistě není ani zlá a ani úplně blbá. Sice jsme se nepohodli, ale dokážu se nad konflikt povznést a posoudit Alue nezaujatě (tedy mam ve skutečnosti dobré mínění). Caroval jsem, že v minulých životech jsme zažili jak poštvaný dav zbytečně zabil možná ne zcela nevinné, ale ve skutečnosti dobré lidi.
Jenže pak někdo uveřejnil Aluinu adresu, s tímže aby jsme si jí všichni vychmátli u ní doma. To už jsem jen nesouhlasně vrtěl hlavou, že tohle již přehnali. Pokud bych se s Alue sešel, tak leda že by setkání navrhla, pokud by jí zajímal, význam těch několika neobjektivních kostrbatých e-mailů (připomínala jednu kamarádku se snů), které jsem před lety poslal. Rozhodně bych nic nevynucoval. Jen tak mimochodem nefetuji a nechlastám. Ba ani nekouřím a za tzv bitches nechodím a zdůrazňuji, že nemam o Alue erotickoromantický zájem.

Ikona diskutujiciho Roman 2023-05-01 16:14:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Autor příspěvku výše „Robert“ je jeden z obtěžujících psychopatických stalkerů na kterého bylo podáno trestní oznámení. V tomto komentáři se otevřeně přiznává ke skupinovému domlouvání na trestném činu, ke kterému následně došlo v červnu 2021. Pachatel násilného napadení již byl odsouzen a nyní sedí ve vězení.

Komentář zůstává uveřejněn jako důkaz pro další trestní řízení. Robert již byl trestaný, se záznamem v trestním rejstříku. Nebezpečný. Pokud by někoho z místních čtenářů kontaktoval, varujeme, neodpovídejte mu a nedávejte vaši adresu, může být nebezpečný i pro vás.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-05-01 16:49:12
Ikona diskutujiciho
sipka

jsem v šoku čeho jsou schopní blázni na internetu. že se vám ze sebe nechce zvracet když se ráno podíváte do zrcadla. hovada hnusný.

Ikona diskutujiciho Robert Rauratman 2023-05-01 17:43:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Romane ty ulhaný budiš k ničemu! Jak jsem vyl trestaný?! Lhářové aby vám blesk netrefil barák! Na ničem jsem se s nima nedomlouval a ani jsem je v životě nepotkal. Pokud budete i nadále poštvávat lidi tak si to s váma brzy vyřikám tváří v tvář! Ať s váma zacházím jakoliv přátelsky tak stále konstruujete nějaký smyšlený proces!

Ikona diskutujiciho Kvítek 2023-05-01 18:12:27
Ikona diskutujiciho
sipka

To je přesně to čeho se nejvíc bojí. Že budou odhalení.

Ikona diskutujiciho Roman 2023-05-01 18:19:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud na tom trváš Roberte. Můžeme dát všechny důkazy o tvé činnosti na internet. Víme kdo jsi. Máme prověřené tvé záznamy.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-01 21:36:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Neřekla jsem mu kde bydlím atd. a o setkávání s magory nemám zájem (hrůza že se v diskusi hned objevil další případ).
Ten bizár byl
– snažil se vydávat za tm (psal něco jako „chci se s tebou sejít a nemůžu odhalit svojí identitu, protože se skrývám před DS, ale pořád dokola na internetu přeci píšu POUŽÍVEJTE SVOJÍ INTUICI, tak si domysli, kdo ti píše“ – vím že tm psal, že se za něj někdo po mailu..z jiných adres než je ta jeho..vydává, takže tm to (i dle odlišného psychopatického stylu psaní autora) určitě není =odepsala jsem, že vůbec netuším, kdo by mohl být – on odepsal, že jsem asi nechápavá, a zároveň se za něj přestal vydávat, když jsem na to neskočila. Pak z něj po troškách vypadlo, že je jen čtenářem tadesca – neregistrovaným.
– párkrát mi napsal, co bych si měla nebo neměla myslet, protože Aluška to takto vidí – odepsala jsem, že nejsem Aluška. A to, že čtu nějaké internetové stránky neznamená, že jsem ve všem stejná, nýbrž používám vlastní mozek. On na to odepsal, že vůbec netuší, o čem mluvím + že se mu asi snažím odebírat energii.
– nakonec se mě začal (opakovaně) vyptávat kolik mám peněz, a když jsem nereagovala, tak začal být naštvaný, že mu neodpovídám na otázky (podle mě i narážel na to, že nedávno vyšel článek o tom, že ten, kdo má reptiliánské DNA, se vyhýbá odpovědím; ale zároveň tvrdí, že tyto stránky už nečte..) – odepsala jsem mu, že jeho dotazy a narážky na majetek/peníze, zdraví a vzhled jsou NAPROSTO NEVHODNÉ (proto to přeskakuju, stejně jako nereaguju na manipulace nebo nesmyslné blábolení = takže jsem někdy nucená přeskočit až 70-90% jeho textu)
– jednou napsal, že má nějaké fyzické potíže (nemoc) a potřebuje získat mojí energii / schopnosti (aby se vyléčil) – chtěl, ať mezi námi otevřu energetický kanál (samozřejmě nic takového, a naopak si místo toho na něj udělám rituál s růží)
– ke konci o sobě přímo napsal, že u lidí kouká na to, co z koho může získat = psychopat (a že mi prý začal psát jen kvůli tomu, že se chce přednostně dostat do medbed ..nepochopitelně si nějak vydedukoval, že k té technologii mám přístup) Pokud není vážně (smrtelně) nemocný, tak nechápu, z jakého důvodu si on o sobě myslí, že má právo přeskočit ostatní a jít se léčit mezi prvními..?
– psal mi, že má také DID (až ve chvíli, kdy jsem o tom v novém článku, který četl přednostně, napsala) a mnoho dalších věcí, že to prý máme společné/stejné (ale vždy až ve chvíli, kdy je o mně vyčetl – vyhledával si o mně věci na internetu postupně = skoro to na mě působilo jako stalking), a proto jsme twin flame (díky tomu jsem dostala nápad na námět na článek o tom, že pokud je váš twin flame nevhodný pro vztah, tak s ním nemáte být). Ne, že bych věřila, že toto je můj twin flame, ale článek je prevencí, aby se za něj psychopati nemohli vydávat..
– „vyhrožoval“, že pokud dám jeho e-maily někomu přečíst, tak mi přestane psát (to by mi fakt vadilo..) = nechtěl, abych jeho e-maily s někým konzultovala – protože o sobě asi ví, že nedělá nic dobrého (a bojí se následků?)
– v nějakém zhruba předposledním mailu snad dokonce naznačil (jestli jsem to dobře pochopila), že on je jednou z mých DID osobností = že si tyto psychopatické manipulační maily píšu vlastně sama!! (asi abych se za to styděla a nikde o tom nemluvila?)
– v posledním mailu než byl zablokován psal o třech šestkách a snažil se mě vyhecovat (pod záminkou jestli se to bojím napsat) ať to číslo napíšu

Takto to působí dost hrozně, ale on psal hodně (aby se to v textu ztratilo) a tyto věci napsal takovým způsobem, aby se (když na manipulaci poukážu) mohl vymluvit, že jsem to jen špatně pochopila a takto to vůbec nemyslel. Také občas vystřízlivěl a napsal docela hezký mail, ve kterém žádná manipulace nebyla (to když jsem mu přestávala odepisovat nebo jsem byla v odpovědích odtažitější, tak se asi začal snažit, aby vzbudil zájem – ale pak to hned zase spadlo do starých kolejí).

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-01 22:58:53
Ikona diskutujiciho
sipka

* Jelikož mi poslal svojí fotku, tak nedává smysl, že by se pak vydával za mojí DID osobnost (ale v průběhu psaní jsem si všimla, že si vůbec nepamatuje, co psal minule). Podle fotky mi není sympatický. Napsal mi své jméno a příjmení (které mi připadalo jako fake, ptž jsem napsala „xyz“ a on hned v dalším mailu napsal: jmenuji se „křestní“ „xyz“ – podivná „shoda náhod“), ale tvrdil, že mi prý napsal svoje opravdové jméno (že by si nevymýšlel). První komentář Roberta trochu připomíná jeho styl psaní (i když tento týpek o sobě psal že kouří, hulí a pije alkohol). Jelikož jsem se ho spíš bála, tak si myslím, že by mohl být nebezpečný (pouze subjektivní pocit).

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-02 01:18:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Oprava: Tak se nepohádal s carstenem (jenom si s ním nedávno prý asi psal, jestli to tedy dobře chápu). Já mu moc nerozumím (píše divně), tak ty jeho maily už číst nebudu. Krátký úryvek jeho stylu psaní (z doby, kdy si asi psal s carstenem):

Já se odmlčel, ptž jsem si uvědomil, že nejenom ty můžeš být čtenářem mých mailů. Komu si zvolíš ty, to mě nevadí, s tím já musím počítat, ale u mě mě to první vadilo a později přešlo. Teď čtu maily aj od carstena. Vím, že nemáš ráda, když se neozývá a čekáš.

1. Celkově tomu moc nerozumím.
2. Takto většinou píše celé dlouhé maily.. Takže pokud jsem si z těchto slátanin něco blbě odvodila, měl psát srozumitelněji.
3. Psala jsem mu, že píše tak často, že mu ani nestíhám odepisovat. A on pak napíše, že mi určitě vadí, že pár dnů vynechal.. Nenapsal ale „nemáš ráda, když se neozýváM“ nýbrž „nemáš ráda, když se neozývá“ (on) = to byl asi překlep?

Ikona diskutujiciho kopretina 2023-05-02 09:10:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiano. To máte takovou smůlu, že vám možná píšou oba dva stalkeři naráz. Svědčí to o tom že jsou opravdu zoufalí a pátrají po nové oběti. Asi jste na sebe příliš soukromým psaním přitáhla jejich pozornost. Ale pokud je to váš soukromý email a není pracovní. Doporučuji vám zrušit tento starý email a založit si nový. Naštěstí v tomto svobodu máte. A nový už nikomu nedávejte.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-02 00:24:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přihlásila jsem se do mailu a koukám, že už si stihl založit nový e-mail a píše vesele dál. Že já jsem mu aktivovala DID osobnost, která se zamilovala, a tak se prý (ohledně mě?) pohádal s carstenem. Také že měl složité období a nyní si to po sobě opět znovu přečetl a vidí to jinak.. On se mnou rozhodně nekončí = chce si psát dál. Ale prý když mu neodepíšu, tak už mi psát nebude. Potom taky jak si nepamatuje, co mi psal minule => něco prý nepsal on ale celou dobu si asi píšu se dvěma rozdílnými osobami. Já myslela, že to je stejný psychopat, který píše ze dvou e-mailových adres, ale je možné, že jich je víc. Je to možné proto, že jeden mail píše co se dočetl na Alušce zatímco druhý konstantně píše že už jí nečte (já myslela, že si jenom protiřečí – možná, že i nějaké další rozpory by se takto vysvětlily, to už ale nebudu dohledávat). Zablokovala jsem si je oba a budu blokovat každý další e-mail, který se mi (stylem psaní) nezdá + na takové maily už neodpovídám (tak uvidíme, jestli dodrží svůj slib, že si už další mail nezaloží, pokud i tento zablokuju a nebudu mu odepisovat). Jestli tedy bylo těch individuí (kteří si jsou stylem psaní vzájemně podobní) víc, zde si (ten, kdo se diví, že jsem ho taky zablokovala/neodepisuji) můžete všichni přečíst moje finální vyjádření. Protože to už dál (kdo co psal, kdo z nich mi poslal fotku apod.) nebudu řešit = nezajímá mě to.

Ikona diskutujiciho Robert Raurátman 2023-05-02 15:23:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiano ujišťuji, že nejsem stalker a ani jednou jsem vám nepsal. Stále pavažuji kauzu s Alue za pouhou miskomunikaci a nenávist nechovám ani k ní a ani k Romanovi. Psal jsem, že rozvíjím alternativní způsob slovní komunikace. Bez ega a bez idu. Omlouval jsem se sice za kostrbatost, ani jsem ji nezatěžoval životní problémy, abych ji neobtěžoval, kde se však Alue rozhodla předělávat bytost jež jsem na démona, neli ďábla. Psal jsem jelikož jsem zjišťoval jeli tou kamarádkou ze snů před cca 10ti lety, nebo ne (kterou jsem opakovaně ve snu slušně odmítl.). Už jí nepotkávám po jednom snu, kde jí posedl démon a že jsem o ní (jako kamarádku) asi přišel. Že je duchovně/vnitřně po ní (mrtvá).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-09 10:54:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento nechutný úchyl Robert mi vypisuje už mnoho let. Je těžce psychicky nemocný, vyšinutý. Podala jsem na něj trestní oznámení v roce 2021 z toho důvodu, že si na internetu vybíral prostitutky, nějaká se mu zalíbila, ale asi ho nechtěla, nebo na ni neměl peníze, nevím. Každopádně si ve své nemocné hlavě usmyslil, že jsem to já. Pak mi začal psát maily, kde mě vydíral. Požadoval po mě, abych se doznala k tomu, že provozuji prostituci a že pokud to neudělám, roznese tuto pomluvu po internetu a pošle ji ke zveřejnění schizofreničce, která o mně na svém trapném blogísku neustále vypisuje jednu pomluvu a jednu lež za druhou, protože ji to zřejmě velmi uspokojuje a uměle si těmito svými nesmysly zvyšuje čtenost. Je mnou naprosto posedlá. Když mu na to nechodily odpovědi, začal vyhrožovat, že přijde k nám domů. Toto vše jsem následně předložila Policii. Jedná se o člena organizované skupiny, která roky cíleně pracuje na mé dehonestaci a obtěžování. Veškeré důkazy mám k dispozici a podle potřeby můžu kdykoli předložit.

Já rozhodně s těmito úchyly nemám nic společného, stávám se terčem těchto psychopatů z důvodu této práce, která přitahuje psychicky nemocné jedince, kteří se poté pokouší na mě různým způsobem parazitovat. Nehodlám k této věci nic tajit, ani zastírat a budu se k tomu vyjadřovat otevřeně. Jakékoli pomluvy, které jste o mě mohli na internetu číst, jsou naprosto smyšlené, vymýšlejí je tito vyšinutí psychopati, je to jejich sport. Otevřeně se hlásí k tomu, že mě chtějí zlikvidovat, mám o tom důkazy a také je můžu předložit.

Upozorňuji čtenáře, že jsou na internetu, kde se pohybují nemocní nebezpeční blázni. Nesdílejte zde své kontaktní údaje, mohli by je zneužít a mohli by vás začít obtěžovat tak jako už začali obtěžovat čtenářky Nirvanu a Kianu.

Znovu a opakovaně zdůrazňuji: Nebavíme se o normálních lidech, toto jsou šílenci a jsou nebezpeční.

Ikona diskutujiciho Amia 2023-05-02 16:24:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malou mě to s temi obrazy fakt štvalo. Až potom jsem pochopila, že ostatní je fakt nevidí…

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-02 19:27:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kopretina: Vypadá to tak.. Mail téměř nepoužívám, takže to je v pohodě (když neočekávám, že mi někdo napíše, tak tam chodím jednou za pár měsíců, když si vzpomenu..).

Včera psal zase něco o carstenovi, a když jsem si to četla znovu (poprvé jsem to jen rychle prolétla), tak jsem viděla, že jsem smysl textu špatně pochopila, ale to jeho vyjadřování se opravdu těžce luští, takže už se tím nebudu zabývat. Včera jsem šla na ten mail proto, že jsem něco podobného (co jsem níže zkopírovala z komentáře od Roberta) v mailu četla, ale už se mi to dohledat už nepodařilo. Proto je možné, že potrefená husa se zde ozvala (a psal mi i ten Robert) – ale jistě to nevím:
„leda že by setkání navrhla, pokud by jí zajímal, význam těch několika neobjektivních kostrbatých e-mailů (připomínala jednu kamarádku se snů), které jsem před lety poslal.“

Jsou jenom dvě možnosti:
1.) jeden psychopat psal ze dvou e-mailů a teď tvrdí, že druhý mail je někdo úplně jiný proto, abych neblokovala oba maily a on mohl pokračovat s psaním z toho druhého mailu
2.) opravdu se jedná o dva lidi, ale v tom případě se mezi sebou domlouvají a předávají si info, protože občas jeden mail jakoby věděl, o čem jsem si psala s tím druhým mailem (např. psal o tom samém tématu). I proto jsem je považovala za jednu osobu se dvěma maily..
– Takže by to byla organizovaná skupinka (např. dvou) psychopatů.

Zatím jsem zablokovala 3 maily (dva původní, ze kterých mi psal/psali + jeden nově založený po blokaci, který se hlásil k tomu, že to je stejná osoba jako jeden z již zablokovaných mailů). Na mail půjdu až se mi bude chtít, takže kdoví-kdy.. Mě totiž moc nezajímá, jestli si založil/i další mail atd., takže si myslím, že nebude/ou mít moc motivace (v pokračování).

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-02 21:33:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě se párkrát stalo že sem viděl do jiné reality dycky se mi to stalo když sem se v noci probudil a jak sem otevřel oči viděl sem přrd sebou obraz a byli tam nějací lidé co to sakra je sem řekl rozespale a najednou všechny pohledy se ke mě otočili se tam pak rozeběhli vyděšení na všechny strany a to se děje od té doby co nosím tu magnetickou helmu jak byl tady o ní ten článek

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-03 08:16:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně je z toho normálně. Mám pocit že líp spím. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek