Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

20.8.2020 v Poselství 37

Pozn. Alue na úvod: Následující článek je založen na zahraničním překladu. Moje poznámky a komentáře pro lepší pochopení a doplnění tématu jsou zde vyznačeny kurzívou.
Před kamenem Čintamani jsem chtěla varovat už před delší dobou, aktuálně mě k tomu postrčilo zjištění, že se dostává do naší země, lidé si ho kupují a začínají o něm dělat články nebo videa, ve kterých tvrdí, jaká je to skvělá věc.
Tomu se musí zabránit! Pošlete tento článek lidem, kteří mají kámen, nebo o něj jeví zájem a všechny varujte!
Můžete se setkat s názvy Cintamani, Cintanami, Čintámaní, Čintamani atd. – jedná se o totéž.

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.Chci zde otevřeně a čestně sdílet poznatky, které se ke mně dostaly o kameni Cintamani, který distribuuje Cobra.
Cobra je zahraniční blogger, který se zabývá New Age tématikou, v České republice má mnoho příznivců, kteří ho aktivně překládají. Patrně nechápou, že Cobra – KOBRA je HAD, který je zavádí do slepé uličky. O tom se také přesvědčíte v dnešním článku.

Cobra napsal blog o kameni Cintamani v červnu 2015: http://2012portal.blogspot.nl/2015/06/cintamani.html
V odkazovaném článku se doslovně píše, že: Kámen Čintamani je posvátný, spadl na zem z planety Sirius před miliony lety během galaktické supervlny. Tehdy explodovala planetka obíhající Sirius a její úlomky se rozlítly po celém vesmíru. Posledních 26 tisíc let je prý strážili pozitivní Agarťané, kteří je v minulosti postupně rozdali lidem, kteří mají maximální schopnost pozitivně ovlivnit lidstvo.
Pak je tam seznam lidí kteří ho údajně měli, nebo chtěli získat.
Pak tam Cobra píše, že dostal od světelných pracovníků pokyn kámen dostat mezi ty nejprobuzenější lidi ze všech. Má prý nastat událost ,,galaktický pulz“, který půjde skrz tyhle kameny a každý vlastník Cintamani kamene bude přenašeč této energie.

Něco Cobra prodal a kdo je chudý a moc kámen chce, ten ho dostane zadarmo a bude platit jenom poštovné… Jak milé!
Čintamani kameny jsou prý čisté světlo, tato energie se nedá zneužít. Posilují vnitřní vedení, ale jak jsou silné, taky vám ukazují co je ve vás skutečně skryté, takže to musíte transformovat. (Dobrá výmluva, kdyby se z toho někomu udělalo blbě, dá se mu pak nakecat, že si za to může sám, protože je vnitřně nečistý)
Zkrátka naprostá snůška hovadin, za kterou by se nemusel stydět žádný autor sci-fi povídek.


Když jsem četl Cobrův blog, cítil jsem určité propojení a chtěl jsem tento kámen. Když jsem ho konečně dostal, cítil jsem ho prvně, jako že je dobrý. Na začátku jsem vlastně nevěděl, o co se ve skutečnosti jedná.

Potom jednoho dne přišli na návštěvu moji přátelé, kteří jsou intuitivně nadaní. Ucítili tento kámen a řekli mi, že v něm je temná energie. Že je to špatná věc.
To pro mě bylo velmi obtížné poslouchat, protože jsem už byl připoután ke kameni Cintamani a věřil jsem, že prospívá mně i světu.
Myslel jsem si, že jsem pracovník světla, světelný válečník a tento kámen mi pomáhá plnit mé poslání. Kdo jsou tito přátelé, co si takhle dovolili přijít do mého domu, aby zdiskreditovali můj systém víry?!

Cobra o kameni psal, že kameny jsou čisté světlo a mohou zesílit a být jako lupa pro to, co je uvnitř vás. Pomáhá rozpouštět ,,implantáty“ a to může způsobit proces uvolňování špatných emocí a pocitů. Takže jsem si myslel, že tito moji přátelé prostě reagují na vlastní vnitřní nezpracované emoce a kámen to v nich vyvolává.

Moji přátelé si opravdu trvali na svém a já jsem se proto rozhodl zjistit více o povaze tohoto kamene. Chtěl jsem být k sobě upřímný, opravdu jsem už nevěděl kdo má pravdu. Co je pravda?

Při mém vyšetřování jsem narazil na mnoho různých lidí a vyslechl si jejich příběhy o kameni Čintamani.
Kontaktoval jsem lidi, kteří mají také tento kámen a zeptal jsem se jich na zkušenosti. Mnoho lidí bylo velmi spokojeno s kamenem, ale také se našla spousta lidí, kteří kámen vyhodili, protože se s ním necítili dobře.

Opět to pro mě bylo velmi nejasné. Proč se jejich názory tak liší? Spousta lidí, kterých jsem se zeptal, mi řekla, že mají svoje intuitivní data, nebo nějakého kamaráda co jim je zprostředkoval a podle toho si myslí, že kámen je dobrý. A naopak bylo mnoho lidí, kteří mají také tato intuitivní data, ale naopak jim jejich vedení říká, že kámen je temný.

Harald Kautz Vella

Harald Kautz Vella a Black Goo
Také jsem narazil na informace od Haralda Kautze Velly. To je nezávislý vědec z Německa, který studoval otázku umělé inteligence na Zemi.
Dospěl k závěru, že destruktivní energie na Zemi pochází od umělé inteligence, které říká Black Goo. Našel dokonce dva různé typy Black Goo. První z nich je původem ze Země a je spojen se všemi živými bytostmi na této planetě. Působí jako druh fyzických akashických záznamů.
Druhý typ Black Goo již není připojen ke Zdroji. Je zcela odpojen. To je důvod, proč hledá organický život, aby se mohl udržovat naživu a růst. Neustále se snaží vytvářet u lidí traumata. Když prožijeme trauma, cítíme se odpojeni od Zdroje a pak se na nás může Black Goo přiživit.
Harald také říká, že první umělé Black Goo sem přišlo před tisíci lety z černého meteoritu.
Cintamani kámen od Cobry je černý meteorit, který k nám údajně přišel před tisíci lety. – Mohl by to být ten stejný kámen?!

Pokud máte zájem o Haraldův výzkum, najdete o něm přednášky na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=j88BcgzzcTc
https://www.youtube.com/watch?v=bgiojwXJvMo

Mekka a Black Goo
Zeptal jsem se několika lidí, kteří mají tento kámen, jestli vědí o spojení Cintamani s Black Goo. Přišlo několik překvapivých odpovědí.
Jeden člověk potvrdil mé přesvědčení, že kámen Čintamani je spojen s Black Goo.

Objevily se informace, že stejný černý kámen / Black Goo je ve velkém kameni v Mekce. Proto se muslimové vždy modlí ke kameni v každé zemi na světě. A také proto muslimové vždy porážejí zvířata na maso tak, aby přitom byli natočeni směrem k černému kameni v Mekce.
Černý kámen shromažďuje energii z lidí a utrpením ze zabíjení se živí.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Kámen Cintamani: Další podvod New Age | 2.díl

 

připravila Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho milada 2020-08-20 07:59:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško děkuji za „výživný“ článek. Píšu poprvé i když tě sleduji už hodně dlouho a fandím ti. Je mně 67, ale tvých rad a poučení si vážím. Mám knihu Anděl strážný a hlavně na tvoje doporučení Pravda mezi nebem a zemí. Tato kniha mě natolik oslovila, že ji teď čtu asi popáté a to už mám druhou, protože jsem první někomu půjčila a nevrátila se ke mně ( asi toho někoho také měla oslovit). Děkuji ti moc za tvůj web a tm za to, že mě k tobě přivedl. milada

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-20 08:13:32
Ikona diskutujiciho
sipka

díky moc 🙂

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-08-21 19:48:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem jí chtěl koupit a už je k sehnání jen jako e-kniha. Nevíte někdo, kde se dá ještě sehnat fyzicky?

Ikona diskutujiciho ginze 2020-08-20 08:18:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím, ten kámen na mě už z obrázků nepůsobí vůbec dobře, vypadá to jak něco vyškvařeného 😀 A hlavně vím, že jsi tu už psala, že černé kameny si vůbec lidi nemají brát domů a sahat na ně.

Ikona diskutujiciho kiana 2020-08-20 11:14:35
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně – ten kámen vypadá odpudivě (dnes jsem se o něm dozvěděla poprvé, ale články od Cobry jsem většinou přeskakovala)

Ikona diskutujiciho Kamista 2020-08-20 13:44:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu jsou všechny černé kameny špatné? Mám doma černý turmalín, ten by měl naopak chránit ( prý do sebe špatné energie natáhne a tím člověka chrání) tak jsem z toho jelen

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-08-20 16:01:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže šungit je také černý. Jak to tedy rozeznat, který ano a který ne?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-20 16:08:26
Ikona diskutujiciho
sipka

šungit je zatím jediná známá výjimka

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-08-21 10:50:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Mumio je černé taky. Aktivní uhlí je taky černé.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-21 19:03:29
Ikona diskutujiciho
sipka

mumio není kámen, to je pryskyřice co vzniká v horách
aktivní uhlí i šungit jsou formy uhlíku, to je pořád stejná hmota

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-08-24 10:23:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha. díky za objasnění.

Ikona diskutujiciho Kiko 2020-08-20 11:01:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda ten kámen už na obrázku nevypadá moc „mile“. Asi bych si ho nevzala domů, I kdyby mi to někdo doporučoval. Jinak co se týče muslimů, tak by to vysvětlovalo hodně a jejich chování vůči sobě a hlavně ostatním, kdo muslimové nejsou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-20 11:06:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Uctívání černé krychle má dokonce ještě hlubší symboliku. Velice temnou. Byl tu o tom rozbor, ale sakryš už nevím jaký to mělo nadpis.

Ikona diskutujiciho hanka 2020-08-20 11:31:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebylo to tady?
https://aluska.org/saturn-v-okultni-symbolice-2-dil-doporucuji/
https://aluska.org/saturn-v-okultni-symbolice-3-dil-doporucuji/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-20 11:43:50
Ikona diskutujiciho
sipka

jo to je přesně ono… ale vidím, že obrázky nepřežily automatický přenos obsahu na nový web, to je teda hrozná škoda 🙁

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-09-04 13:14:40
Ikona diskutujiciho
sipka

A co když někdo udělá černou kostku ze šungitu? Jaký to má potom účinek?
https://www.sungitstore.cz/sungitove-krychle/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-04 15:02:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako šungit.

Ikona diskutujiciho michaela 2020-08-20 13:13:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jedna se o toho sameho Cobru, o kterem dela preklady Elli Stanikova a ktery ma tento web?
http://2012portal.blogspot.com/?m=1

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-20 16:12:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedná se o Cobru, který vlastní web, který je přímo uvedený i v tomto překladu v odkazu: http://2012portal.blogspot.nl/2015/06/cintamani.html
jinak také: https://2012portal.blogspot.com

Ikona diskutujiciho Kiko 2020-08-20 13:54:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem to četla. I bez obrázků je to velmi zajímavý rozbor. Kdyby věděli co uctívají.

Ikona diskutujiciho Alena 2020-08-21 05:37:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den,
Chci se zeptat na ten turmalin a hematit? Mam spustu sperku z hematitu.
Dekuji
Alena

Ikona diskutujiciho Monika Golubovič 2020-08-21 10:06:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prepáčte, ale neviete veľa o kameňoch. Cintamani je saffordit…je to druh obsidiánu…žiadne temné sily v ňom nie sú…je to úžasný minerál…sama predávate rôzne minerály, tak ako si dovolíte očierňovať niečo z minerálov? Black goo je niečo uplne iné ako saffordit…a saffordit je cintamani…takze by ste mali písať o niečom čomu rozumiete😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-21 19:05:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Moniko, toto je první díl. Zatím má seriál celkem 4 díly. Takže se k tomu nebudu vyjadřovat, protože další věci se dočtete v pokračováních.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-22 09:37:45
Ikona diskutujiciho
sipka

moniko,no a obsidián je černý,takže? Aluška prodává surové křišťály a energetické krystaly z křišťálu,růženínu,citrínu a určitě tam není žádný černý kámen.Článek je převzatý (leda by Aluška psala v mužském rodě) takže se obrať na autora.Aluška pouze vkládá své postřehy,a neměj obavu,tomu o čem píše rozumí.Jo a na Tvé reakci a na tom jak jsi Alušku napadla je vidět,že kámen je v úplné pohodě,a vůbec na Tebe nepůsobí destruktivně.

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 2020-08-27 00:44:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Kámen v Mecce obývá Duše zvaná Ahriman. Je jedním ze 6 Temných Annunaki, pro každé náboženství je jeden z nich.
Křesťané mají Sataniela v podzemí Vatikánu, Ahriman řídí muslimy, Židé mají Jahweho (oficiálně od Kristovy návštěvy mrtvého a řídí je nyní jeho syn Mammon).

Jména zbylých tří temných Annunaki zodpovědných za Hinduismus, Buddhismus a Džinismus se mi zatím vypátrat nepodařilo. Rudolf Steiner, nejvýznamnější světlý mág 20. Století byl tím, kdo to vynesl na světlo.
Tím si u temných podepsal rozsudek smrti.

https://neoanthroposophy.com/2017/02/08/ahriman-occult-annihilation-of-the-soul/

Ikona diskutujiciho Petr 2020-08-21 12:26:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi bych nevěřil všemu, co se na internetu píše. Cobra je zkrátka vytvořená ze slov Compression Breakthrough (Co-Bra). Znamená to situaci, kdy dojde vytvoření podmínek pro start Události (Event). S kamenem Cintamani mám přímou dlouholetou pozitivní zkušenost. Kámen je transformační, dokáže rozpouštět bloky a vytáhnout z člověka jeho stín a následně se stínem konfrontovat a zpracovat. Přechodně může dojít ke zhoršení situace, kdy se negativní nezpracované emoce dostávají z podvědomí do vědomí, aby mohly být rozpuštěny. Proto někomu v přítomnosti kamene nemusí být že začátku příjemně, nicméně to se časem pročistí a změní. Mám také přímou zkušenost se zasazením kamene do země. V tu chvíli dojde k připojení andělské bytosti k danému místu a ta bytost transformuje okolí a pročistí ho. Kdykoli jsem se pak na místo vrátil, cítil jsem krásné energie míru a pohody. Takže za mě takto, doporučuji kámen nacitit srdcem a hlavně bez předsudků. Nicméně souhlasím s tím, že tento kámen není pro každého. Pokud člověk není pročištěný a nikdy na sobě nepracoval, první účinky mohou být hodně silné.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-08-22 20:11:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že všechny černé kameny jsou temné? Vlastním šungity, lávové kameny i cintamani.
Černé kameny chrání před různými špatnými, negativními energiemi a buď je vtahují do sebe nebo je odráží. To, že jejich barva je černá neznamená automaticky, že jsou temné.
I například černé oblečení může chránit před negativními energiemi.
Byl jsem v kontaktu s paní, která čte z Akáši a povídala mi, jak je cintamani skvělý kámen, který i dokonce chrání před 5G.
Vaše články bývají super, ale tyto informace mi nepřijdou, že by byly z důvěryhodných zdrojů.
Jako by byly proti světlu:)

Ikona diskutujiciho Jana 2020-08-27 11:13:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Za to, že to povedala pani, ktorá číta z Akáši – v skutočnosti nik okrem nej nevie, či z nej naozaj číta alebo si to len myslí či v horšom prípade je v spojení s pochybnými silami, ktoré jej klamú. Keby ľudia tak slepo neverili druhým, bol by svet bezpečnejším. Aj ja intuitívne verím niektorým ľuďom viac, ale zároveň sa snažím pozerať na podávané informácie kriticky – sú to stále len ľudia, ktorí môžu chybovať (i keď to nemusia myslieť zle). A až keď si prejdem vlastnou skúsenosťou, dokážem o tom objektívne hovoriť, ale nie na základe toho, čo jedna pani povedala. Prečo stále ľudia počúvajú druhých a neriadia sa sebou – tú odpoveď v sebe majú, aj čo sa týka údajného vzniku toho kameňa, stačí trochu logiky a kritického úsudku, ale to je asi ťažké myslieť samostatne, ľahšie je slepo veriť tomu, čo niekto iný povie..

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-29 09:17:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj,byl jsi v kontaktu s paní,která údajně čte z Akáši,ale ty neumíš číst ani komentáře,viď.Aluška jasně napsala,že šungit je jediná zatím známá vyjímka.A lávové kameny,to je snad vyvřelá,zchlazená a ztuhlá láva,co to má společné s normálním kamenem? Je to prostě láva,jen ztvrdlá na kámen. A co se týče černého oblečení ve většině případů ho lidi (s vyjímkou smutku samozřejmě) a hlavně nácthletí nosí,protože si pak přijdou jako drsnáci a drsňačky.A to fakt v růžové nebo světle modré moc nefunguje.

Ikona diskutujiciho Přemek 2020-09-28 01:46:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Izairi řada kamenů je z lávy (horniny vyvřelé) – s barvami od bílé po černou. 😉

Ikona diskutujiciho Pepetoa 2020-08-24 17:49:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak daný kameň pochádza zo Zemegule ktorá pred zničením bola plná života tak sú všetky úlomky naplnené nepokojnom a túžbou po odpočinku ktorý už nie je možné nájsť. Ak išlo o mŕtvu Planétu je to kameň bez hodnoty, je mŕtvy a nič dobré z neho nemôže byť. Aj mi niekto nerozumie ako to myslím so živou zemeguľou naj si pozrie film Final Fantazy esencia života. Po pozretí možno porozumie.

Ikona diskutujiciho Jana Šipošová 2020-08-28 20:47:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, prosím ta, mám ten kameň na základe aj tejto informácie -http://www.vesti.sk/posvatny-kamen-cintamani/
A konzultovala som to aj s Tomášom Hlavacom ktorého asi poznas z vysielača info vojna Bratislava, kde už viac rokov má reláciu o oslobodení planéty. On mi potvrdil že kameň má výborné vlastnosti. Môžeš sa mi k tomu vyjadriť? Ďakujem. S pozdravom a úctou. Jana

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 21:05:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Pana Hlaváče neznám, ale pokud byl schopen vypustit z úst takovou blbost, evidentně vůbec neví o čem mluví, vůbec si nic neověřil a energiím taktéž vůbec nerozumí. A není sám, to samé platí o všech, kteří bezhlavě kopírují pořád jednu a tu samou hovadinu o tom, jak je cintamani úžasný léčivý kámen. Absolutní nevzdělanci a ještě kolikrát mají tu drzost tvrdit, že cítí energie, nebo že jim rozumí.
Podklady a pravdu popisuju podrobně v dalších pokračováních této série. První čtyři díly jsou jenom lehký začátek, to hlavní teprve přijde a ke všemu mám zdroje.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-28 22:00:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Truth Seeker:
při konstruktivní síle vesmíru,já doufala,že nás u Alušky svých přemoudrých komentářů ušetříš. Že na tadescu to stačí,no tak holt nic,člověk asi nemůže mít všechno.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-28 22:51:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue když vidím jak lidi tvořej tu mřížku děsí mě to je to plán pokud vytvoří mřížku po celé zemi tak všechny destruktivní myšlenky a emoce budou všechny tyto kameny nasávat a ty kameny někdo vytvořil tím pádem mag tuto energii v kamenech muže ovládat a napáchat ničivé škody všechnu tuto energie muže ovládat je třeba zjistit pro koho kobra pracuje -)) jak mile se to zjistímužeme pak stím něco dělat ale prozatím ty kameny ničte lepsi možnost není zatím

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-29 06:35:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Budu se to snažit zjistit, ale je pro nás ve výsledku jedno, jestli to Cobra dělá záměrně, mebo je to zkrátka stejný typ idiota jako spousta zdejších ,,duchovních“ lidiček co ,,cítí energie“, jsou ,,bojovníci světla“ a ,,zachranují planetu“ – a přitom dělají černou magii a škodí tak sobě i svému okolí!

Ikona diskutujiciho Lexik 2021-05-16 21:24:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten kámen je sám o sobě entita. Chápu, že to vypadá, že je tu dlouho,ale není. Když to řeknu blbě je úplně bez zkušeností,bez kompatibilní paměti. Oproti nerostům naším. Vše, oč se snaží, je zapadnout tady na zemi, jako přirozený. S lidmi se cítí přirozeně. Lidé nikdy nechápali,co si mají přát a chtít. Když to měli, už to nechtěli. Kdyby neexistovalo zlo,nebylo by ani dobro. Kdyby bylo jenom dobro,bylo by to nevyvážené. Ve skutečnosti jsou dobro a zlo pouze pomůcka pro důkladnější analýzu. Ten kámen to ví. Do hlavy Vám(nám)nalezli tak,jako tak.A jestli jim budete posílat pozitivní energii,aby konali dobro,nebo negativní,aby konali zlo je koneckonců vždy jen na Vás.. Takhle je to obdobně se vším (řekl bych)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek