Kámen Cintamani: Skutečné zkušenosti majitelů kamene Cintamani | 14.díl

20.9.2020 v Poselství 28

Tento článek je čtrnácté pokračování série o kamenu Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Během vydávání tohoto seriálu, jsem postupně sbírala zajímavé zkušenosti držitelů kamene cintamani. Většina posbíraných zkušeností mi přišla do diskuze přímo pod seriál. Něco došlo mailem a něco bylo v diskuzích na tadesco.cz, kde vycházely anotace tohoto seriálu a i tam vznikaly diskuze.
Na úvod je nutno říci, že se samozřejmě našli i tací, kteří tvrdili, že kámen mají a že z něj cítí velmi silné vibrace, ale nemyslí si, že je to zlo. Nebo že kámen zesiluje to, co už je v nás a některé ,,nízké duše“ to nemusí ,,unést/ustát“ a pak mají pocit, že je kámen ,,špatný“.Vzhledem k tomu, že jsem problematiku toho jak funguje lidský energetický systém a jak reaguje při setkání s protichůdnou energií vysvětlila v 7. dílu, nebudu se k tomu už znova vracet abysme se nemotali v kruhu a podíváme se naopak na nepohodlné zkušenosti těch, kteří spokojeni rozhodně nebyli, protože jejich hlasy běžně na netu a v recenzích nenajdete.
Spousta lidí má strach říct, že jim něco nedělá dobře, protože by se na ně sesypala hromada těch, kteří rezonují na destrukci s argumentem, že jsou temní, protože ta daná věc nebo metoda je přece tak úžasná! Jenomže spousta populárních metod, které jedou v esoterických kruzích, je založena na černé magii a protože většina lidí nedokáže cítit energie nebo nemá potřebné znalosti, velmi se těmto metodám daří, protože bývají v určitém slovasmyslu funkční. To, že to potom kvalitně ,,zdaníte“, už je věc jiná.
Tento strach říct nahlas nepohodlnou pravdu pokud ji nedokážete kvalitně podložit a zdůvodnit, pak způsobuje fiktivní dojem, že se to všem líbí a nespokojenci buď vůbec neexistují, nebo jsou v takové menšině, že to nevyžaduje naši pozornost. Tím vzniká jakási informační bublina, ve které nezazní hlasy z druhé strany.

Důležité je také na úvod upozornit na to, že z těch kteří nesouhlasili se seriálem a rozborem tématiky, se nikdo žádným způsobem nepokusil přeložená data vyvrátit, nebo zpochybnit jinými rozumnými argumenty, či dodanými zdroji. A jak už to tak bývá, když nejsou argumenty, omezí se internetový primitiv na osobní útoky a nadávky, což se přesně dělo.
Předložená fakta totiž hovoří naprosto jasně: Kámen cintamani, vzhledem k tomu co se o něm všechno ví a co se dochovalo, v žádném případě není dobrý. A kdo řekne, že je to jenom pomluva, je buď naprostý imbecil a ignorant, nebo četl jenom nadpisy, ne samotné články a vůbec neví, co všechno je tam napsané a ozdrojované.

Co mi napsali čtenáři o kamenu Cintamani:

1.
,,Tak sem se začal nenapadně ptát lidí, co se začínají probouzet, jestli si něco nekupovali od kobry. to byste nevěřili kolik jsem těch černých šutrů našel a všechny jsem přesvědčil, že ty šutry jsou destruktivní, takže mi je dali. ve finále jsem jich měl 8.
všechny jsem uložil do krabice, protože ten energetický odpor byl tak šílený, že jsem se toho neodvážil dotknout. začal jsem myslet na to, jak kameny fungují a co s nima.
podařilo se mi zjistit, že kámen živí destruktivní energii, hromadí jí v sobě a pak používá proti osobě, která ho nosí. třeba pokud s tím kamenem jde někdo ve městě, muže nasávat všechnu destruktivní energii z několika desítek metrů (zaleží na velikosti šutru) a potom ji použít proti nositeli. ano, tenhle kámen je navržen na likvidaci konstruktivních lidí.
kámen je dokonale navržený tak, aby natahoval na nositele veškerou destrukci z okolí.
s kamenama sem udelal krátky proces, požádal sem konstruktivní síly vesmíru, aby nade mnou vytvořily silný ochranný štít. až byl vytvořen štít kolem mě, vzal sem palici a několika ranami všechny kameny zničil.
uvolnila se masivní vlna černé energie, kterou sem rozpouštěl v bílem světle s konstruktivními bytostmi vesmíru. nakonec sem svoji predstavivostí zalil celé okolí a bylo po všem, kameny byly zničeny.
ale alue měla pravdu když, že když to zničíš, je to jak atomovka černé energie. až to budete ničit, nedělejte to bez ochrany.“
– Pavel

,,alue když vidím jak lidi tvořej tu mřížku, děsí mě to. je to plán. pokud vytvoří mřížku po celé zemi, tak budou všechny destruktivní myšlenky a emoce tyto kameny nasávat. a ty kameny někdo vytvořil. tím pádem mág tuto energii v kamenech muže ovládat a napáchat ničivé škody. všechnu tuto energii může ovládat. je třeba zjistit pro koho kobra pracuje. jakmile se to zjistí, můžeme pak s tím něco dělat, ale prozatím ty kameny ničte. lepsi možnost není zatím“
– Pavel

2.
,,To můžu potvrdit. Taky jsem se nechala nachytat a koupila si kámen a za měsíc přišlo do mého života peklo. Úplné zoufalství a odpojení. I když jsem kámen dala pryč do 14 dnů. Peklo začalo až potom a trvá doteď.“

Tento dopis mě zaujal, takže jsem se dotázala, jestli by paní mohla sdělit další podrobnosti ohledně své zkušenosti s kamenem. V odpovědi přišel naprosto šokující příběh:

,,Ahoj, první jsem viděla video na youtube, jak je důležité mít tento kámen pro dobro lidstva. Tak jsem ho jak zhypnotizovaná hned koupila. Pak když už byl doma, jsem našla informace, že zase tak kouzelný není, ale že je to kámen temna, nějak jsem tomu nechtěla věřit.
Tváří se velmi přátelsky, vyloženě chce, abyste byli na něm závislí.
Když jsem s ním poprvé meditovala, přála jsem si, aby mě zbavil nežádoucích myšlenek a vzal to doslova. Probudila jsem se a půl hodiny mi trvalo, než jsem si uvědomila kdo jsem, kde jsem atd. Byla jsem z toho v rozpacích a už jsem přemýšlela o tom, že ho vrátím.
Dala jsem ho do obálky a zanesla na poštu. Večer jsem šla do pokoje meditovat  a najednou mým tělem projela silná zima a husí kůže, úplně všude. I na čele na tvářích. Tohle jsem nikdy nepocítila. Rozsvítila jsem světlo a jako bych ten pokoj nepoznávala. Vše bylo na stejném místě, ale byl jakoby cizí (velmi zvláštní pocit). Bylo to vše v den, kdy jsem kámen poslala zpět.
Měsíc byl klid a najednou to přišlo do snu, jakoby mě každou noc někdo udeřil mezi prsa. Byla jsem úplně zpocená a ukazovaly se mi různé hrůzy ve snech (sny byly velmi živé, vše jsem si pamatovala) a provázely mě i ve dne.
Takže jsem probrečela měsíc v kuse a prosila Boha (Vesmír) ať to už přestane. Jednu dobu jsem chtěla i zemřít.
Opravdu nic příjemného a nikomu ani tomu největšímu nepříteli bych tohle nepřála. Nikdy jsem nic takového nezažila a psychicky jsem byla vždy dost silná, pracuji dost na sobě a tohle byla velká zkouška.
Mám ráda kameny, pracuji s nimi, ale mimozemský už nikdy víc.“
– anonymně

3.
,,Je mi trapně, ale naletěla jsem. Sice ne od cobry (vůbec neznam) ale to je asi fuk. No ale asi tak úplně blbá nejsem, nebo jsem.
Ale naštěstí jsem nevědomky kameny z igelitoveho pytlíku nerozbalila a dala do skříně a vzpomněla jsem si na ně až po přečtení článku.
Ale stejně se něco děje. Děkuji a čekám na pokyny co dál.“

4.
,,Ahojte rad by som sa podelil s Vami. ano mam skusenost s Cintamani
uveril som …. ale vdaka tomu mozem povedat ze uz nebudem nikomu verit
zazili sme doma navstevy atd plus zhorsovanie zdravia a pod ….
po precitani tohto clanku mi to zacalo zapadat dokopy.
uz po par mesiacoch som si hovoril, ze naco mam mat nejaky kamen atd …to by asi boh odo mna nechcel aby som sa musel dopracovat k nejakemu kamenu atd ….
postup mozem odporucit (z vlastnej skusenosti) nevracajte ho nikomu … preco? aby ho posunul zasa niekomu podobne doverčivemu ?
nie, rozbil som ho kladivol, ale na uplny prach …. ziadne male kusocky, ale na poriadny prach.
to mi logicky vyplyva ze tak pride o celu svoju silu a tym das najavo ze s tym nechces mat nic spolocne
drzim palce kazdemu kto sa chce z tohto kolobehu vymanit ale verim vo vas
drzte sa“

5.
O kameni Čintámaní psal ve svých knihách Ivo Weisner. Jestli si to dobře pamatuji, tak kámen nepocházel ze Země a měl mít velkou moc např. uzdravovat a kdo byl v jeho blízkosti, tak nestárnul (nevím proč mi to připomíná ME zmiňovaný v sumerských tabulkách).
Jeden jeho úlomek měl být z oblasti Indie donesen do Evropy kmenem, který měl za úkol ho chránit. Tento kmen se usadil se v dnešní české kotlině a kámen někde ukryl. Četla jsem to už před mnoha lety, takže prosím berte tyhle moje informace s rezervou, ale už tehdy mě to velice zaujalo. Také mám pocit, že p. Weisner psal, že Hitler obsadil Čechy jako první, protože šel právě po tomto kameni.
– melda 2

V komentářích pod první částí o čintámaní jsem slíbila, že se podívám po úryvku, kde o kamenu píše Ivo Weisner v souvislosti s Hitlerem. Ani mi to nedalo moc práce, protože včera jsem nejenže vzala do ruky správnou knihu – Gambit mahátmů, rovnou jsem ji i otevřela na správné straně.

Nevím, co všechno chce Aluška napsat. Píše, že seriál ještě tvoří. Jen podle fotografií na mě černý kámen, který prezentuje Cobra, působí dosti destruktivním dojmem a celá záležitost mi připomíná rozlévání „diamantové vody“ po Zemi.

Pan Weisner se domnívá, že Češi získali svůj název právě od kmene či ezoterického společenstva Činů, které bylo pověřeno střežením onoho kamene. Kámen kdysi přinesli do české kotliny a má tu být ukrytý.
Nacisté se od tibetských tantriků měli dozvědět o existenci kamene, který nacisté nazývali Schwarzen Stein – Schwarze Sonne (SS). Kámen měl mít černošedou barvu s intenzivní fialovou fluorescencí a účinky podobné jako mýtický čintámaní, tedy např. schopnost odblokovat spící DNA a odstraňovat genetické vady. Obsazení Čech tedy bylo pro Hitlera prioritou.

Je otázka, co se to Cobra snaží rozšířit a možná není čintámaní jako čintámaní?“
– melda 2

5+1
Ahoj Aluška, pred tromi rokmi mi jeden známy ukázal kameň, hovoril že je mimozemského pôvodu, že je vzácny a dal mi ho na chvíľu do ruky. V tom čase prepuklo aj moje veľmi zlé a temné obdobie.
Čítala som o tvoj seriál a napísala som tomu známemu že aký to bol kameň, lebo mi to napadlo, či to nemohol byť tento kameň o ktorom píšeš. Ten známy mi potvrdil, že to bol čintamani.
Chcela som sa spýtať, či existuje nejaký spôsob ako sa zbaviť deštruktívnych enegií pre tých ktorý sa s týmo kameňom stretli? Ďakujem 🙂
-Lucynda

Jak to deaktivovat?
Na to samé se mě ptalo mnoho čtenářů. Už před několika týdny jsem vyslala poštovního holuba znalejším s prosbou o radu, jak správně a bezpečně s kamenem naložit, pokud si ho někdo koupil a má z něho problémy. Jakým způsobem deaktivovat jeho sílu, jak se správně energeticky očistit. Protože přeložené zdroje poukazují na stejný zdroj problému – že musí jít o vysokou černou magii – stanovení správného řešení se nám tak výrazně komplikuje.
Je totiž celá řada způsobů, jak odvrátit nebo deaktivovat černou magii, ale na to musíme vědět, proti čemu přesně stojíte, co to bylo za lidi, za rituál, jak je to silné. A to z přeložených zdrojů jasné není. I kdyby bylo, nejsem černý mág, abych znala všechna pokročilá řešení a mohla si dovolit na to naroubovat postup.
Odpověď zatím nemám a neplánuji si návod na deaktivaci cucat z prstu sama. Nemám zájem dělat na lidech pokusy a doporučovat něco, o čem si sama nejsem jistá jestli na to stačí. Bylo by to velmi nesolidní. Nejsem cobra, nejsem gasudarjon a jim podobní bambulové. Já svou profesi beru vážně.
Takže dokud nepřijde odpověď – a v té může stát naprosto cokoliv, nemám žádnou záruku že ten návod dostanu, nebo že bude použitelný, prostě nevím co přijde – tak za sebe ZATÍM doporučuji nedělat nic, ani kameny nerozbíjet (jak říkám, opravdu nevím jestli to stačí) a pokud ho někdo nesnese doma, vynést mimo dům, zahrabat na označené místo na zahradě, strčit do kůlny a počkat. – Co když k deaktivaci potřebujete mít ten konkrétní kámen? – I takové deaktivační postupy totiž jsou, které bez prokletého předmětu nelze provést!
Pokud někdo kámen rozbije na prach, jak radí jiní čtenáři, nejsem proti tomu, ale osobně se vám nezaručuji za to, že vám to pomůže a že to bude stačit. Uvádím to zde jako zkušenosti, ale není to mé vlastní doporučení pro vás. Já to vyzkoušené nemám, ani si to vyzkoušet nemůžu protože na tyhle věci nesmím sahat. Takže jediná zodpovědná věc, kterou v tuto chvíli můžu udělat, je počkat, až se na to podívá někdo, kdo tomu opravdu rozumí. Ať bude výsledek jakýkoliv, i kdyby přišla špatná nebo zamítavá zpráva, dám vám o tom rozhodně vědět. I kdyby to měla být jenom jedna dopsaná věta do posledního dílu této série.

7.
,,tak se s vámi podělím o další zkušenost. už sem zničil dost kamenů a večer když sem šel spát a usnul, zdál se mi divnej sen. procházel sem nějakou temnou chodbou a najednou se přede mnou skutálel černý kámen.
byl středně velký a začal najednou vibrovat. pak z něho vystřelila obrovská černá mlhovina, která se zformovala v obrovskou černou bytost.
stála přede mnou a začala mi vyhrožovat, ať přestanu ničit její kameny, nebo za to draze zaplatím.
já mu řekl: ,,jedinej, kdo tady teď, platí seš ty a budeš platit dál. tak koukej zmizet, nekonečné konstruktivní síle vesmíru se rovnat nemůžeš.“
pak sem pomyslel na to, že se zbudím a vzbudil jsem se, než stačil něco udělat.
pak sem požádal konstruktivní síly vesmíru o ochranu. pak se mi nic nezdálo.
to jediny, na co se ty destruktivní síly zmůžou, je vyhrožování.“
– Pavel

,, ….. to je důkaz, že jsem na správné stopě. tohle vyhrožování je důkaz, že ten jejich systém narušuji a tak se temná bytost vzteká. uvidíme, co bude.
budu v klidu pokračovat. ty kameny někoho živí. každá temná bytost se dá vymazat. oni uměj jen vyhrožovat.
mám takový rčení, že co vyhrožuje, to nekouše. kdyby mě ta bytost chtěla zlikvidovat, tak už to udělá bez průtahů. to je důkaz, že ta bytost na to nemá a vsází na zastrašovaní.
a navíc, nepochopil jsem její strategii. proč ta bytost nešla k tobě? tvoje články o kameni maří jejich plány daleko více, než zničení už kolem 30ti šutrů.
jo, lidi mi to posílaj hodně. to opět svědčí o špatné strategii dané temné bytosti. ted si položíš otázku, proč jsem jich zničil tolik? lidi si totiž kupují víc, než jeden.
navíc mít respekt z temné bytosti? ti si respekt nezaslouží. když nějakou potkám, začnu si z ní dělat srandu.“
– Pavel

,, ….. ničím šutry jak na běžícím pásu. koukám, že temná energie z toho radost vůbec nemá.
jedna moje kamarádka ovládá energie a dneska ke mně přijde a říká mi, že se jí zdál hrozivý sen. zdálo se jí o skupině lidi v černém, kteří se o někom bavili. pak zaslechla, že je to o mně.
bavili se o tom, jak ničím černé kameny ciantamani a nabádám k tomu ostatní lidi. že mě musí odstranit, že jsem pro jejich plány nebezpečný.
ráno se probudila, bylo jí hrozně špatně, měla horečky, ale ted už jí je dobře.
taky se činím alue, chodím po různých webech, kde se o tom kameni píše. říkám, že je destruktivní, že se musí zničit, že kameny mají na kontě miliony životů a ničitelů kamene přibývá – to mám radost z úzpěchů-))
ty jejich pokusy přinutit mě, abych zastavil ničení kamenů, jsou směšný. tak temná energie zkouší vyvolat noční můry u mé kámošky, která mně pak říká, že jsem v nebezpečí. musel sem ji dlouho uklidňovat. teď má o mě strach, že se mi něco stane. ale nic se neděje, to je hlavní.“
– Pavel

8.
,,Dobrý deň , čítala som Váš web o tom kameni čintamani, pretože ho mám, a chcem sa ho zbaviť. mám ho poslať na tú adresu, odkiaľ mi prišiel? teda či to bude stačiť.
Som len pri štvrtom dieli, ale už teraz nechápem, ako som mohla takto naletieť. už chápem prečo nemôžem spávať a v izbe sa mi objavujú čierne svetlá. všetko to do seba zapadá. Aj všetko sa začalo kaziť odkedy ho mám ….. Kým mne to všetko dôjde.  Ďakujem , že ste dali email na seba. Plus som si objednala čistenie aury u jednej pani (tá by mala byť ok) dúfam, že už potom nebude ten kameň tak deštruktívne pôsobiť. Ešte sa chcem opýtať či sú ametysty v pohode.  Lebo mám jeden väčší . Alebo či by ho nestačilo hodiť , do rieky čo je blízko kde bývam.

A  ešte jedna vec, teraz som spala u seba a nemala som tam cintamani.
Spala som ako bábo, no nádhera. Zobudila som sa až o šiestej. Bežne sa budím o tretej ráno, niečo na tom fakt bude.
A ešte niečo je zvláštne, sníval sa mi sen, kde som si z našej starej knižnice v starom byte, kde už dlho nebývame, vybrala knihu pán prsteňov  dvojku. Dve veže. Nebolo to nejaké znamenie? A otec mi ju nedovolil už zabaliť . Počula som, ako jasne hovoril ,,už ju nechaj tak, nemáme čas.“ Vzadu na obálke sa popisuje o boji dobra so zlom . Pri tom tohto autora veľmi nemusím. Asi to spolu súvisí.
Sny sa mi plnia, raz sa mi snívalo s dažďom a na druhý deň somdostala od uja keš len tak .

Zatiaľ ho teda skúsim umiestniť inde.  Už je zabalený vo vreckovke, aby som sa nemusela dotýkať . Asi by bolo najlepšie čintamani spáliť.  Keďže oheň očisťuje, ale počkám radšej na lepšie info. Ďakujem.“
– Jana

S Janou jsme si o tom popovídaly na více mailů, ještě přikládám svoji odpověď k jejímu dotazu na Pána prstenů. Protože je to stejně věc, kterou jsem chtěla v této sérii zmínit:

,,Dobrý den,
Ano myslím si že je to znamení, když si vzpomenete na ten Frodův prsten, tak po nasazení ho viděl Sauron. Čili prsten byl prostředník kontaktu se zlem. Bude to metafora k tomu kamenu.

Mně se zase stalo předevčírem, že jsem dopsala 12. díl. Ten je taky hustej. Pak jsem si pustila pohádku, jmenuje se Temný krystal. Myslela jsem si, že si odpočinu a budu u toho relaxovat, když je to pohádka, ale fakt ne. https://www.freefilm.to/…tal

Zajímalo mě to, protože jsem to nikdy neviděla a je to od stejného režiséra co dělal Labyrint s Davidem Bowiem, tak si říkám, že chci vidět co ještě vytvořil, protože to byl taky dost úspěšný film… No a ten začátek, tak 10-15 minut, jakoby byl přesný popis kamene cintamani. Bylo to tak děsivé, že jsem se půlku času co to jelo bála dívat, protože bytosti které z toho krystalu čerpaly energii, byly tak hrozivé.. i když loutky, fakt jsem se u toho bála. Úplně jak kdyby vylezly z noční můry. Kdybych to pustila po setmění, tak to nedám a vypnu.

Film začíná monologem vypravěče, který vypráví o temném krystalu, který spadl z nebe před tisícem let a záběrem na zrůdy, které z něho čerpají sílu.
s pozdravem
Alue“

V odkazu je film online. Zde je ta hlavní sekvence (v angličtině), která mě vyděsila hned na začátku, ale film je děsivý úplně celý až do konce. V matrixu to tak chodí, že když se na něco zaměříte, začne vám k tomu přihazovat souvislosti:

Toto měl být původně poslední díl série, který by se ideálně doplnil o návod, jak kámen deaktivovat. Ale vzhledem k tomu, že mi ještě přišly poznatky, které našli čtenáři, budu se jim věnovat v dalším pokračování.

Také vám chci poděkovat za ochotu podělit se o své zkušenosti, za vaši aktivitu a snahu varovat další lidi. Vážím si toho. Pokud máte k seriálu další nápady, našli jste něco důležitého co tu vůbec nezaznělo, nebo chcete aby tu příště byla i vaše zkušenost, napište mi do diskuze nebo na mail.

pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Sebastian 2020-09-20 09:25:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🤔
Velmi zaujimave, prave vcera som narazil na diel serialu “BigBangTheory”, kde sa pokusali velky kus meteoru rozrezat, a ked sa o tom snivalo Leonardovi, tak ho rozpolil laserom, vnutri kamen svietil na fialovo a ked sa do toho pozrel, tak mu zacali svietit oci tiez na fialovo a zacal “pozierat” svojich kamaratov.
Ako som to uz pisal na TADESCO do komentu, a tak ako nam to aj vravel aj tm, vsetko nam uz bolo ukazane – niekde.

Ikona diskutujiciho Ivan Kuznec 2020-09-20 11:00:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existujú štyri ontologické elementy vo vesmíre. OHEŇ, ZEM, VZDUCH, VODA. Z týchto štyroch elementov má najsilnejší a najúčinnejší očistný efekt OHEŇ. Doporučujem všetkým držiteľom Cintamani kameňa ho vložiť do ohňa, aspoň na 1/2 (pol) hodiny, plamene ohňa deaktivujú temné energie z neho vychádzajúce. Ďalší principiálne podobný spôsob je, že kameň položíme na nejakú tvrdú, ohňovzdornú podložku a zapálime tzv. LED LAMPU ( lampa určená na opaľovanie farbou natrených povrchov predmetov, kvôli odstráneniu farebného náteru) a plameňom z lampy opaľujeme Cintamani zo všetkých strán. Čím dlhšie, tým lepšie a účinnejšie. Najlepšou ohňovou očistou však je, ak poznáte niekoho kto pracuje ako zvárač s
ACETYLÉN-KYSLÍKOVOU SÚPRAVOU (acetylénová +kyslíková tlaková bomba) tak ho poproste aby zo všetkých strán dôkladne poopaľoval kameň, znova, čím dlhšie tým lepšie. Z týchto troch spôsobom má ACETYLÉN+KYSLÍK ďaleko najvyššiu teplotu. Platí aj zásada, čím vyššia teplota a dlhšia aplikácia ohňa na kameň, tým vyššia očistná efektivita. Úplne však postačí založiť oheň niekde v prírode atď… Však viete ako ďalej. LED LAMPA by sa mala dať kúpiť v každom väčšom obchode so železiarskym sortimentom. Prajem Vám všetkým POŽEHNANÝ a príjemný deň. Ivan Kuznec

Ikona diskutujiciho rudo 2020-09-22 09:10:25
Ikona diskutujiciho
sipka

nie LED ale LET

zadaj si hoci aj do guuglu „LET LAMPA“

Ikona diskutujiciho Zelená Ryba 2020-09-20 11:05:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Aluško. Tvůj seriál o tomto ďábelském šutru čtu pravidelně a vyhlížím vždy další díl. Ani mne nenapadlo, že bych k němu mohla něčím přispět – ovšem až do chvíle, než jsem si přečetla komentář od Sebastiana o svítících očích. To jsem si ihned vzpomněla na seriál Star Trek, kde hned v prvním dílu první řady dopravili z vesmíru na palubu lodi nějaký předmět, který taky něco vyzařoval, pak proletěli nějakou magnetickou bouří, načež dva členové posádky dostali zásah nějakou neznámou energií a poté nejprve tomu chlapíkovi a později i doktorce začaly oči svítit jak žárovky. Výsledek byl ten, že jim neustále narůstaly schopnosti i fyzické síly a nakonec je museli oba vysadit na nějaké opuštěné planetě, protože se stávali ostatním nebezpeční a chtěli všechno ovládat… Zaplatili to životem. Tak jsem to z filmu nafotila print screenem a přikládám odkaz: https://ctrlv.cz/bQtb. Třeba se to bude hodit a nakonec složíme mozaiku celou…

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-20 12:42:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám lepší nápad my v práci máme plynovou pec že bych ho tam skusil hodit co by se sním stalo myslím že by se rozopek a nic by z něj nezbylo teplota je 1200 stupnů

Ikona diskutujiciho Zdenka 2020-09-20 14:40:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, držím pěsti, abyste našli způsob, co s tím kamenem. A také, aby se našli lidičky, co ho koupili, protože ho mnoho lidí kupovalo a zakopávalo do země, aby vytvořili květ života. Tento seriál dává jasně najevo, že je to namířeno proti konstruktivním, aby nebyli konstruktivní, ale aby spadli při přechodu k temným, dál jako otroci. Nevím, jestli je to dokáže přesvědčit, když už můžou být pod destruktivními účinky kamene. Kámen je potřeba, aby ho z Česka i Slovenska vykopali a poslali zpět k původci a tím očistili nejen naši kotlinu.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-20 16:15:20
Ikona diskutujiciho
sipka

všechny kameny by se měli vykopat musíme oslovit co nejvíce lidí a seriál rozposlat do okolních blogů hlavního blogového proudu udělat to samé co jsme udělali s indigovou dívenkou rozšířit to po celém světě k tomu bude potřeba přeložit ho do mnoha jazyků já bych to považoval za stějně důležitou věc jako článek i indigové dívce pokud se nám to podaří eliminujeme vliv kobry a ostatních prodejcům pak klesnou výdělky kobra to nědělá kvůli lidem ale zisku jak mile zisk poklesne přestanou to prodávat protože se jim do nevyplatí navíc je zde koronavirová krize mnoho lidi je bez práce jejich prodej bude dál klesat a když se seriál rozleze po všech vebech po celém světě kobra jako prodejce kamenu krachne + ho lidi budou dehostenovat za to že jim zničil život prokletým kamenem

Ikona diskutujiciho asdf 2020-09-20 19:04:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak si říkám jestli je opravu tak dobrý nápad to posílat zpátky? Co když už je ten kámen na vás nějak napojen a poté co ho prodejce (jistě značně naštvaný a rozezlený) obdrží zpět, vám s ním bude chtít uškodit? Něco jako woodoo. Rozmlátit to na prášek a přetavit v peci by možná bylo opravdu nejjistější, ale asi taky dost nebezpečný, z hlediska rychlosti uvolnění té negativní energie, jak tu již někdo popisoval 🙂
Nepíše se někde jak ho nějak „ekologicky zlikvidovat“ ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-20 19:34:06
Ikona diskutujiciho
sipka

nepíše se nikde nic, hledala jsem fakt pečlivě – a navíc ani nevím jestli by se na to dalo spolehnout… radím vyčkat.
trpělivost většinou růže přináší

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-20 22:05:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vypadá to že to náš rusky specnaz to vzdal jeho email je nefunkční pravděpodobně smazaný večer už mu nešlo nic poslat poštovní odesilatel není k dizpozici uživatel je ukončen dá konečně pokoj a už nebude spamovat takový lide nemaj žádnou vůli hnedka jak je na ně trochu silnější nátlak stahnou ocas a utečou

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 2020-09-21 01:20:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny.

S pánem prstenů jste mi připomněli i tu nejdůležitější část, která z něj vypadla.

Tom Bombadil. Jediná bytost, která se jim nenechala zkorumpovat, na něj Prsten moci nefungoval. Bohužel autor v žádném pozdějším dílu nedokázal vysvětlit proč a z filmu byl potupně vystřižen, protože nezapadá do schématu.

Osobně bych se přikláněl k teorii, že normální člověk se s Čína maníky a podobnými entitami Temnoty prostě setkat nemůže, pokud tedy nechodí okolo Pražského hradu a stadionu Eden, maximálně v dané oblasti může chytit akorát Čína flu 🙂

Každopádně jedna indicie:

Wiesner psal o mágovi ze zmizelého kmene Fánsů (žijících na území dnešní severní Itálie při hranicích z Rakouskem), který držel tento kámen ve své moci, než o něj byl okraden a kámen skončil v Čechách.

Kámen se jmenuje Raieta stone, nebo také Gar Rayeta a už podle popisu by měl být naprosto opakem Cintamáni.

Když se ale podívám, jaký typ obyvatel hlavní město z polí a vesnic dálného východu přitahuje, to by spíš hovořilo ve prospěch pekelné jámy Mah’R’lu, který v Praze coby Novém Jeruzalémě (centru satanistů) je přitomen.

A to znovu potvrzuje Alušky teorii o negativním vlivu uložení Čintamáni v zemi a moji teorii o Nadřazenéch Pražskéch Cajzlech, NPC, neboli Non Player Characters… 🙂

Budiž nám venkovanům útěchou, že jejich pýcha a nadřazenost jsou výsledkem nemoci z ozáření… 🙂

Tohle je mnohem slibnější stopa:

http://m.norahaza.cz/news/ceska-kotlina-a-kamen-cintamani/

https://www.susyrottonara.com/en/the-hate-of-spina-de-mul

https://www.rifugiofanes.com/en/fanes-sennes-braies-natural-park.htm

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-21 15:58:12
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavy postřeh s tým pánem prstenu vědí o něm jen ti co četli knihy že by se jim to tam nehodilo máš zajímavý úvahy

Ikona diskutujiciho Survivor 2020-09-21 08:42:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim, me by zajimala tachyonizace. Pry kameny byly tachyonizovane, co to ve skutecnosti je a znamena? Trump taky doporucuje tachyonove komory… V cz je jedna dostupna na objednani udajne pro opravu bunek na urovni atomu… Nevim zda mam verit v tohoto pozitivni vliv… ?? Predem dekuji

Ikona diskutujiciho janik 2020-09-27 23:54:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás ,tachyonová komora je vybudována s podporou cobry,údajně je to Srb.Komora je v Českém Krumlově-Plešivci.Taky sem měl nutkání se objednat kdysi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-28 07:12:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si že cobra, který nemá peníze ani na to aby si dal postavit slušný web, bude mít na letenky do ČR? 🙂
To je jenom pohádka co má zvednout prodeje.
Mimochodem mně bylo řečeno, že je to Slovinec. Ale asi je to jedno.

Ikona diskutujiciho mino 2020-09-21 11:01:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozdravujen všetkých. Tiež som mal čintamáni a nerobil dobre. Zohnali sme si krištáli to je jedná vec a pri ich čistení v potôčiku vždy ponoríme ruky do vody v prude a poprosíme ju a okolitý les o očistenie od zlej energie. Možno to pomôže aj niekomu z vás treba skusiť.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-21 22:04:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tedka mě něco napadlo ja ho možná plně zneutralizovat postup je velmi jednoduchý prostě ho jednoduše odmítnete odmítnete tak i jeho energie pokud kámen někdo má doma a chce se ho zbavit řekněte nahlas násludující větu dobrovolně se zbavuji kamene ciantamani poté kémen položte na zem pak řekněte nyní přerušuji veškeré spojení s kamenem potom kámen zničte kladivem třeba a máte hotovo zničením odstranite jeho vliv věty musíte myslet upřímně musite to doopravdy chtít

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 07:49:31
Ikona diskutujiciho
sipka

ano tento postup se mi líbí, myslím si že pronést nějakou formuli bude třeba, nebo mu třeba říct ať kámen a veškerá jeho energie i vliv opustí tvůj život…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-22 11:22:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je to kameň z vesmíru, pri prelete atmosférou prekonal vysoké teploty a nějaké ďalšie pálenie ho nezničí. Ale ak bol prekliaty na zemi, očista plameňom stojí aspoň za pokus, len neviem či sa dá poznať že kameň je definitívne deaktivovaný. Myslím že za pár rokov to ľudí prestane baviť a na Cintamani si nikto ani nespomenie ale čo tie kamene zakopané po svete, to už nikto nevykope….

Ikona diskutujiciho lucius 2020-09-22 19:16:23
Ikona diskutujiciho
sipka

anooo a vieš prečo sa ti pozdáva najviac? lebo je správny! vždy totiz platí kon: čo prehlásim to aj som!

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-22 16:27:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

té formuli dáme grády at to má sílu čím víc do toho dáte tím více to působí

já pavel všemocný tvůrce vesmíru se dobrovolně zříkám kamene ciantamani a všech jeho účinků na můj život položte kámen na zem a dále a pokračujte já pavel tvůrce vesmíru ruším prokletí kamenu ciantamani a jejich vliv na životy ostatní lidi ja pavel tvůrce vesmíru odstranuji veškerou existenci kamene ciantamani kamen pak rozbíte

při pronášení těchto slov musíte doopravdy věřit že jste všemocní

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-22 22:10:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alu začína mě začla zajímat symbolika tvého blogu máš tam vyobrazenou symboliku slunce to znamena že veškerá destrukce se otočí proti svému odesílateli zpět tenhle utok co na tebe byl veden je dobrej příklad jak se vše otočilo proti němu ono to vážně funguje

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 22:28:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Slunce chrání univerzálně toho/to, co se jím označí… kdo je dobrý a přichází v dobrém, na toho posvítí.
Kdo se slunce pokusí zničit, zničí sám sebe.

Ikona diskutujiciho adri 2020-09-24 12:11:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hned na začátku článku kdy jsem si přečetla zkušenost: „Tváří se velmi přátelsky, vyloženě chce, abyste byli na něm závislí.“ hned mě napadlo, že je to jako ten prsten z pana prstenů…

Ikona diskutujiciho Joverka 2021-02-18 22:58:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ničit to co ničí? To není dobrý nápad. To ničivé chce, aby bylo zničeno. Napodobíte jeho těžkou a nízkou energii. On vás stáhne potom sebou. To co má destruktivní energii, zničí samo sebe.

Ničivá síla nemůže ublížit dobru a tvořivé síle. Pokud nechcete, aby vás zničil, musíte mít v sobě aktivní tvořivou, vysokou vibraci. Nejlépe lásku. Láska patří mezi nejvyšší vibrace.

Strach je nízká destruktivní vibrace. Ta ten šutr ještě víc aktivuje a ten následně bude vás ničit intenzivněji.

Pokud ho zakopete, obalte ho láskou a třeba sluncem nabitýma křišťálama.

Mysleli jste to dobře, když jste si ho pořizovali. Chtěli jste pomoc planetě. Tudíž v sobě máte dostatek vysoké vibrace a spoustu lásky. Touto vibrací můžete černý kámen udržet v neutrální fázi.

Jakmile vaše vibrace poklesnou, probudí se ve vás emoce typu strach, nenávist, vztek, tak můžete tento kámen destruktivně probudit.

Jsou to jen úvahy… Vlastní zkušenosti vám řeknou jak to opravdu je.

Ikona diskutujiciho Lexik 2021-03-03 19:11:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím ať nikdo neničí ty kameny.. Jsou akorát ze světa s jinou světelnou koncentrací. Proto se kámen rozdělil..
To černé jsou informace. Informace zatemňují mysl a utlumují tep života (jako pocit) do milionů střípků. Ten kámen se některým nelíbí, protože nosí informace i o nich. Jo – ty negativní.. Má nás přečtené.Většina lidí je však tak hrdá, že ty informace prostě nesnesou. Proto mají pocit, že ten kámen je zlý. Ano,ukazuje nám naši zlobu. Abychom ji pochopili.. Proto je tím nejlepším kamenem na světě.(trochu přeháním..) A to i když je zlý.
Čím méně bude tmy,tím méně bude i světla a naopak.
A ten kámen chladí zemi.. Ochlazuje jí.. tou zlou temnotou,nebo co to je. Není to temnota,jsou to nedostatky.. nedostatek světla hlavně. S těma kamenama se musí zacházet opatrně. Těžko vysvětlovat, že je třeba hlavně svítit do míst v nás.. Tak temných, že ten kámen jediný a jeho světlo nám tam neublíží.. ale vyléčí. Jedna duše jejich poselství není schopná obsáhnout. Lid možná..
To je jedno,kdo to napsal. Je to pravda

Ikona diskutujiciho Ivet 2021-04-03 01:27:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte moj manžel si tento kamen kupil a za 2 dni co ho nosil na krku sa z neho stal uplne agresivny človek akoby to nebol ani on v jeho blizkosti som mala stale zimomriavky a zly pocit na hrudi… kamen potom prestal na cas nosit a dal si ho pod vankus ale jeho naladovost stale pretrvavala .Raz som si kamen požičala ze ho pojdem ocistit od zlej energie do lesa do potoka cestou ako som mala kamen vo vrecku sa mi z dobrej nalady pretocila nalada na uuplne zlu a zacala som plakat ani neviem preco proste som mala potrebu ale teraz uz viem ze to bolo vsetko z toho kamena vsetka ta zla energia… kamen sme potom s manzelom po niekolkych mesiacoch nechali v lese bol pokoj všetko vpohode a 3 dni dozadu mal manžel napad ze kamen najde a bude ho znova nosit .. no rano sa zobudil s kamenom na krku zacal mi nadavat ja som nechapala co sa deje googlila spm vsetko mozne co za tym moze byt az ma napadlo co ak ta to moze tento kamen? Nasla som vase clanky a uz mi to bolo hned jasne pisala som hned manzelovi a verte ci neverte 5x sa mi pritom ako som sa mu snazia napisat ze kamen je zly vypol mobil potom mi odpojilo wifi a stale mi ju vypinalo ako keby sa daka bytost snazila zabranit v tom napisat mu … zajtra ten kamen rozbijeme a dufam ze budeme stastny ako predtym pretoze keby som nezila ma vlastnej kozi toto peklo ani by som neverila aj teraz ako to pisem mam zimomriavky po celom tele .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-03 08:44:46
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za vaši popsanou zkušenost – kámen bych v této situaci opět zahrabala někde v lese – tak aby manžel nevěděl kde je. ten kámen si ho asi zavolal znova, jinak není možné aby znova vyhrabával něco, co mu dělalo tak zle

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek