Kdo jsou hvězdné duše

15.12.2020 v Spiritualita 11

Tyto duše přišly na Zem splnit konkrétní úkol. Jejich pravým domovem jsou vzdálené končiny Vesmíru. Na Zemi se mnohokrát nevtělují, neboť základní cesta jejich zkušenosti vede na jiné planety. Většina z nich se podílí na pomoci lidstvu, ačkoli bývají uzavřené, někdy i samotářské a někdy buřičské. Můžeme je najít mezi psychology, lékaři, astrology, lidmi vybavenými extrasenzorickými schopnostmi, učiteli, novináři, spisovateli, politiky a jinými zástupci profesí společenské sféry.Všechny jsou přesvědčeny, že musejí udělat vše pro to, aby lidstvu pomohly projít těžkým obdobím, které se blíží. Po mnoho let byly neznámé, dnes se však všechno mění… Jsou to muži a ženy běžného zevnějšku, v jejich těle je však skryta hvězdná duše.

Jsou vybaveni vnitřním mechanismem ke splnění svého úkolu: Přípravy lidstva na novou éru. Charismatické osobnosti, které intuitivně chápou a vidí dál než do přítomnosti. Vyzařují lásku a Světlo, podobné hvězdám…

Charakteristické znaky hvězdných duší jsou:

– Rezervovanost.

– Nesnášejí dav. Jsou samotáři.

– Jejich způsob života a chování z nich dělá bílé vrány.

– Okouzlující, magnetizující pohled.

– Skokově se měnící teplota nebo teplota nižší než u většiny lidí.

– Krevní tlak je nižší, než stanovená norma.

– Extrémně vysoká citlivost na elektromagnetická pole.

– Málo spí, pracují raději v noci a o samotě.

– Byli nečekanými dětmi, které svým příchodem překvapily rodiče. Narodili se často předčasně, v 7. – 8. měsíci.

– Chtějí svým rodičům projevovat lásku, cítí však, že matka a otec nejsou jejich pravými rodiči.

– Cítí a vědí, že jejich předkové ve skutečnosti pochází z jiného světa, jiného rozměru, jiné úrovně vědomí.

– Nostalgie po skutečném domově, po hvězdách…

– Nejsou uspěchaní.

– Těžce si osvojují běžné standardy společenského života.

– Slyší hukot nebo vysokofrekvenční tóny v uších před, nebo v průběhu některých událostí.

– V dětství si povídají s neviditelnými kamarády, kteří je poučují, podporují a poskytují informace.

– Prodělali vážné havárie, nemoci nebo úrazy, ať už v dětství nebo později v životě.

– Vládnou paranormálními schopnostmi.

– Mají svérázné vidění světa a dovednosti v různých oblastech umění, matematice a jiných vědách a v léčení.

– Přitahují malé děti a zvířata.

– Na dlaních a po těle mívají různá zvláštní znaménka, skvrny a křížky.

– Vycítí kameny a krystaly i přírodní živly.

— Nejsou mezi nimi premianti.

– Často sní o létání, o volném pohybu v prostoru.

– Jsou velmi citliví k jiným lidem, sobě téměř nevěnují pozornost; zájmy jiných jsou pro ně prvořadé.

– Nelpí na penězích, obchod jako takový je vůbec neláká.

– Zažili mnoho podrazů, tragédií a ztrát.

– V jejich přítomnosti člověk nachází svou podstatu, hovoří a přemýšlí o věcech, které by ho dříve nenapadly nebo by měl zábrany o nich s někým mluvit.

– Sami sebe pokládají za nepochopené.

– Velmi rychle se i bez předchozí průpravy dokážou napojit na zdroje informací, které bleskově zpracovávají.

Na Zemi se tyto duše ztělesňují s jedním jediným cílem: vyvést lidstvo různými cestami na jinou úroveň života… Jde o to, že kokon, který po mnoho let zadržoval naši planetu, slábne a spojení s jinými světy a galaxiemi bude dostupné… Právě hvězdné duše se stanou průvodci k nové civilizaci…

Kdy k tomu dojde? Zatím to není možné určit v běžném pozemském čase, bude to však trvat několik desítek let. Bude to velmi náročná a zajímavá duchovní práce. Změnit všechno! Od buněk až po genomy. Aby to proběhlo snáz, stanou se hvězdné duše tlumiči proudu těch změn.

Pokud jste nabyli pocitu, že k těmto lidem patříte, berte na vědomí, že v nejbližší době se váš vnitřní potenciál začne rozvíjet sedmimílovými kroky a projdete závažnou transformací. Vaše obyčejné cíle přerostou v planetární. Nemá proto smysl nad něčím předem bědovat, to všechno je nic, máte vyšší cíle!

Co si s tím vším počít? Zatím se především připravujte na velikou práci.

Pokud se někdo z hvězdných lidí vyskytuje mezi vašimi blízkými, ve vašem okolí, chovejte se k němu s úctou. Mít někoho takového nablízku je velký Dar – a vy jste si ho zasloužili. Važte si ho.

Článek je převzatý ze Zdroje / UpravenoKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-15 03:54:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to by na mě mega moc sedělo, víc, než ten předchozí článek. Teda jako takhle; nevim, jestli „bleskově zpracovávám informace“, to o sobě člověk říct takhle nemůže 😀 ale jinak to hodně sedí. i ta citlivost na el. pole. slyším věci, které jiní ne – signál od staré telky například. co bydlím ve městě, často mi píská v uších a bolí mě hlava:/ stejně tak neusnu všude; v bytě třeba mám aktuálně postel na blbém místě(neptejte se, dlouhej příběh)a když tam ležím, často mi začne tak jako dunět v uších. nedá se při tom spát. nejen to, já tam často ani usnout nemůžu, pokud nejsem fakt unavená. dlouho jsem lehávala spíš vedle na gauči – po čase mi došlo, že to je intuitivní. ta postel prostě stojí v nějaký špatný zóně(moc o tomhle nevim, tak pardon za ten primitivní popis).

což mi připomíná dobu, kdy jsem jako malá musela spávat u babičky. měla jsem z toho vždycky dopředu hrůzu; pokaždé jsem se tam bezdůvodně děsně bála, nemohla usnout a budila se kolem čtvrté ráno, měla noční můry… jakto? no, jako větší mi došlo, že to beztak bylo tím, že jsem spala pod obřím křížem s Kristem, který visel přímo nad postelí (: a do toho navíc na tu postel mířilo obří zrcadlo. nechceš. tam bych teda v klidu bydlet nemohla.

Ikona diskutujiciho Shinra 2020-12-15 14:12:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co tak spravit Interview s potencionalne takouto osobou? 🙂 … (s ludmi, ktori si myslia, ze k tejto skupine patria)

Inak zaujimavy clanok. Pekny den.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-12-15 22:37:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhovor…?
Když usliší lidé, co si opravdu myslí, co vidí, co cítí, co ví a co si pamatují…. nejen po tomto narození….. když tě začnou léčit
říkat upřímně jak na tom jsi ( jinak než upřímně to nejde)
stejně většina pak řekne…. “ Ten, Ta , jsou divný….
🙂
lidé Země je neunáší…. zatím….. a hrozně je přitom zajímají a přitahují

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-12-15 22:40:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a propo
tady nejde o to, že Oni si myslí, že k této skupině patří……
Oni to již ví…..
A to je těžké přřijmout pro lidi Země….. moc těžké….
Až se prolomí hráz mezi mozkovými hemisférmi lidí…. pak to bude mnohem snazší “ přijmout je“

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-12-15 22:42:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Nirvána:
Tento a předchozí článek ( myslíš H.Seminka asi)
se nevylučují….

Ikona diskutujiciho Jirka H 2020-12-18 11:38:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dost žasnu většina bodů na mě sedí, narodil jsem se taky předčasně a taky jsem prodělal havárie při kterém jsem měl i prožitek blízké smrti. Stejně tak sedí že nikdy zde mezi lidi nezapadám a poslední dobou si všímám že čím jsem starší a uvědomělejší tím víc jsem samotářský protože už prostě neumím myslet na nízké primitivní frekvence jako dav lidí. Dokonce mě dav lidí vnímá i jako hrozbu už jenom tím že tam jsem a snaží se mi házet klacky pod nohy apod. Takže místo toho aby se chovali s úctou se naopak oni úcty dožadují ale sami nejsou příkladem. Když jsem byl na lékařských prohlídkách kvůli práci a měříli mi tlak tak se až zhrozili že mám prý nezdravě nízký tlak jaký ještě ani nikdy neviděli. Taky se mi stalo že jsem slyšel nějaké věci a dokonce jsem cítil vůni či pach něčeho co ostatní nic necítili a nic neslyšeli a mysleli si že si to vymýšlím. Takže raději většinou nechávám pro sebe a říkám to jen lidem u kterých vím že jsou na to připraveni a už nejednou se mi stalo že díky mě se další člověk sám probudil a začal si věci nejen uvědomovat ale dokonce mě navedl zpátky když jsem tak trošku sešel z mé původní cesty což jsem až žasnul, další člověk díky mě zřekl křesťanské víry a dal se taky na svou vlastní cestu a to jsem ho k tomu nijak nepřesvědčoval ani nepřemlouval. Bohužel jsem ale i přitahován špatnými lidmi, někdy mi připadá že mě nenáviděj ale přesto mě vyhledávají protože už sami tu energii nejspíše nemají tak chtějí na mě jako upíři parazitovat, to je taky důvod proč jsem raději sám než abych se těmi lidmi kteří by mě ubijeli obklopoval a to je velice uráží co si to jako dovolují.

Ikona diskutujiciho Yooo 2020-12-26 02:42:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka H
…..Jako kdybys mluvil o mně !
….a hlavně ta část s-jak ty říkáš -špatnými lidmi!Lepi se na mě jako mouchy na med!A ano,jsou doslova dotčení a uražení ,ze pro mě nejsou zajimavi!Vnímám to tak,ze oni si vlastne docela jasne uvedomuji svoje ubohosti a ubohosti zasvětili svuj život, slouží ubohosti.Tak jsou nuceni vse ,co se liší, zmrvit , zdiskreditovat,aby se mohli dal utvrzovat v tom,ze ubohost je zlatý standart a ze je vlastně vyhodne a žádoucí chovat se jako bezcitna cynicka svině!
A je k neuvěření, do jakých krajnosti jsou schopni zajít, jen aby člověka zkompromitovali.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-26 09:09:11
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně… když už tě nedokážou stáhnout dolů s sebou, tak na tebe začnou kydat a pak se začnou divit, proč se straníš 😀 jakože … cože. 😀

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2020-12-26 10:42:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Několik bodů ke mě patří, několik zase ne.

Ikona diskutujiciho aronie 2020-12-26 14:39:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych dodala že jsou citliví na,, lež „a diky tomu se dokáží orientovat

Ikona diskutujiciho hajc 2020-12-30 13:51:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pri cteni komentaru mne napadlo, ze tito lide si prochazi těžkými situacemi aby si uvědomili co v nich je a jak silni jsou, ikdyz je to poznamena doda jim to to co potřebují treba pro nadchazejici casy. preji všem hlavne odhodlani

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek