Kdo jsou muži v černém 1: Funebráci s podivným chováním navštěvují zájemce o paranormální jevy

30.9.2022 v Matrix 16

Matrix se dá definovat jako jakýsi gigantický softwarový program, který vytváří naši realitu projekcí z hyperprostoru. A už jsme se zmínili o tom, že tento megaprogram Matrix může být cíleně změněn (viz. rubrika Matrix, kde je celé téma podrobně vysvětleno v několika sériích). Je tedy vůbec možné implantovat v rámci programu i jiné inteligentní programy? A pokud ano, jak by se tyto programy navenek jevily?Existuje řada zpráv, které zřetelně poukazují na skutečnost, že takové inteligentní programy, které na sebe berou podobu lidí, v matrixu skutečně existují. Zdá se, že mohou povstat jakoby z ničeho a stejně nečekaně zmizet. Určité anomálie v jejich chování a vystupování dokládají, že se nejedná o normální lidi, kteří se buď vynořili z paralelního světa, nebo byli přesunuti v časoprostoru.
Nedá se rovněž předpokládat, že tyto bytosti vznikly nějakým přirozeným autonomním vývojem uvnitř matrixu. Zprávy o nich jsou proto nepřímým důkazem toho, že existují inteligentní instance, které matrixem cíleně manipulují. Otázka, zda těmito postavami v pozadí jsou lidé nebo jiné inteligentní bytosti, bude rozebrána později.

Agenti matrixu: muži v černém a dobře oblečené ženy
Lékař a hypnoterapeut doktor Herbert Hopkins se svého času intenzivně zabýval jedním případem údajného „setkání třetího druhu“, tedy kontaktem lidí s posádkou UFO, k němuž došlo ve státě Mane v USA.
Jednoho večera byl Hopkins doma sám, manželka byla s dětmi na návštěvě u přátel. Kolem osmé hodiny mu zatelefonoval neznámý muž a představil se jako prezident Sdružení pro výzkum UFO v New Jersey. Zeptal se Hopkinse, jestli by ho mohl ještě toho večera navštívit. Hopkins po krátkém zaváhání souhlasil a muž zavěsil.
Doktor Hopkins pak vyšel na chodbu domu, aby rozsvítil světlo na verandě. Chtěl návštěvníka vidět, až přijede na parkovací místo před domem. Ke svému překvapení ale zjistil, že „prezident“ už stojí přede dveřmi. To bylo velmi zvláštní, protože ani od nejbližší telefonní budky se k Hopkinsonovu domu nemohl tak rychle dostat.

„Prezident Sdružení pro výzkum UFO“, který se neobtěžoval představit jménem, byl muž vysokého vzrůstu. Na sobě měl černý oblek, na hlavě klobouk stejné barvy, také jeho boty a kravata měly stejně tmavý odstín. Sněhobílá košile s tím ostře kontrastovala.
„Vypadá skoro jako funebrák“, napadlo v první chvíli doktora Hopkinse.

Mužův oblek zářil novotou, jako by byl právě zakoupený v obchodě. Zcela čistý, bezvadně vyžehlený. Když se návštěvník usadil v křesle a sundal černý klobouk, ukázalo se, že je holohlavý. Nápadné na něm byly i další detaily. Neměl žádné obočí, ani řasy. Jeho oválný obličej nevykazoval sebemenší známky ochlupení. Jeho ušní boltce byly nezvykle malé, stejně tak i poněkud zahnutý nos. Krk byl krátký, hlava jako by byla nasazená přímo na límec košile. V bledé tváři se vyjímaly poněkud úzké, zato křiklavě červené rty.
Když návštěvník promluvil, zněl jeho hlas dutě, monotónně, neprozrazoval nejmenší emoce.

Muž si povšiml Hopkinsonových rozpaků a snad aby odvedl jeho pozornost, prohlásil najednou, že Hopkins má v kapse dvě mince. To byla pravda, jak mohl lékař jen potvrdit.
Podivný návštěvník lékaře vyzval, aby mu jednu z těch mincí dal. Potom si s ní chvíli pohrával v ruce a překvapený Hopkins jen sledoval, jak má ten kousek kovu stále nezřetelnější tvar a nakonec úplně mizí.
„Ani vy, ani nikdo jiný na této planetě už tuto minci nikdy nespatří,“ to byla slova, jimiž podivný návštěvník uzavřel své varietní číslo.

Pak doktora Hopkinse požádal, aby zničil všechny zvukové záznamy z hypnotických sezení a další doklady, které se týkaly zpráv lékařových klientů o setkání s UFO. Ještě si chvíli povídali o neznámých létajících objektech, postupně ale návštěvník začal mluvit stále pomaleji a nakonec prohlásil: „Dochází mi energie. Musím už odejít.“
Po těchto slovech se šouravými, nejistými kroky odebral ke dveřím a vyšel ven. Hopkins jej následoval a uviděl venku před verandou bílé světlo, snad od reflektorů auta, ale žádný vůz neviděl.
Když se Hopkinsonova manželka vrátila s dětmi z návštěvy u známých, lékař jí všechno vyprávěl. Společně prohledali příjezdovou cestu před domem, ale v měkké půdě nenašli sebemenší stopu ani po návštěvníkových botách, ani po automobilu, který pro něho přijel. Později se ukázalo, že v New Jersey žádné Sdružení pro výzkum UFO neexistuje.

O několik dnů později zavolal neznámý muž Hopkinsonově snaše a vyjádřil přání sejít se s ní a jejím manželem. Odvolal se přitom na skutečnost, že se zná s doktorem Hopkinsem a rád by proto poznal i jeho syna.
Tentokrát se muž nedostavil sám, nýbrž v doprovodu hezké ženy. Oběma mohlo být kolem pětatřiceti let. Oblečeni byli, samozřejmě, v černém a poněkud staromódně.
Žena působila dost zvláštním dojmem. Když vstávala ze židle, nebo si sedala, vypadalo to, jako by měla problém s kyčelními klouby. Ona i její průvodce se pohybovali velmi malými krůčky a neustále byli jakoby v předklonu.

Přijali nabízené nápoje, nic z nich ale neupili. Maureen a její manžel John však byli dobrými hostiteli, nic na sobě nedali znát a chovali se k návštěvě přátelsky.
Dvojice v černém kladla manželům různé otázky, například na co se s oblibou dívají v televizi, nebo co rádi čtou. Pak se žena zvedla a prohlásila, že už musí jít. Její průvodce se rovněž postavil, zůstal ale stát mezi ní a dveřmi. A v tu chvíli se ukázalo, že ho žena nedokáže jednoduše obejít. Musela Johna požádat, aby jejího průvodce odsunul kousek stranou!
Nato oba podivní návštěvníci odešli nejistými, vratkými kroky, aniž by se rozloučili.

Většina z nás asi měla příležitost dobře se pobavit při sledování sci-fi komedie Men in Black. Nicméně za postavami mužů v černém se ve skutečnosti skrývá velmi tajemný a zneklidňující fenomén, který nemá s původním tématem hollywoodského kasovního trháku nic společného.
Některým lidem se opravdu přihodilo, že je navštívily podivné osoby, které nejenže byly oblečené v černém, ale navíc se také velice podivně chovaly. A občas se dokonce uchýlily i k nátlaku a hrozbám.
A co je na nich nejpodivnější, tito návštěvníci se zpravidla vynoří jakoby z ničeho a stejně nenadále zase zmizí. Tyto a jiné aspekty jejich vystupování prozrazují, že tu nejde o nějaké agenty, jak se většina lidí domnívá, ale o mnohem bizarnější jev: o chybu v matrixu.

Muži v černém jsou všechno možné, ale rozhodně ne přirozený úkaz. Podle všeho jde o výplod cílené manipulace našeho vnímání reality. Otázkou ovšem je, kdo něco takového provádí a za jakým účelem.

První zprávy o podivných návštěvnících v černých oblecích se začaly objevovat zhruba před padesáti lety v USA. Badatelé, kteří začali záležitost zkoumat, se zprvu domnívali, že jde o vládní agenty pracující buď pro CIA, nebo FBI. Cílem jejich činnosti mělo být umlčení svědků, kteří spatřili UFO. Jenomže při bližším zkoumání se ukázalo, že celá věc je zřejmě složitější a neuvěřitelnější.

Muži v černém vykazují celou řadu společných znaků. Především se vynořují z ničeho a později zase beze stopy mizí. Často své návštěvy oznámí předem telefonicky. Mají na sobě černé obleky z neidentifikovatelné látky, bílé košile a černé kravaty. Často ještě černé pláště, klobouky a tmavé sluneční brýle. Vše vypadá naprosto nové, neobnošené, kalhoty jsou pečlivě vyžehlené. Zásadně nenosí hodinky. Celkově působí poněkud groteskně, asi jako postavy z gangsterských filmů natočených ve čtyřicátých letech minulého století.

Zpravidla přicházejí ve dvou nebo ve třech a vystupují jako tým, zatímco osoba, kterou poctí svou návštěvou, bývá obvykle sama. Mezi sebou se dorozumívají beze slov, jakoby telepaticky, vyměňují si jen pohledy, přičemž jim z očí vycházejí světelné záblesky.
Jejich tváře jsou bledé, někdy až mrtvolně bílé. Mají vystouplé lícní kosti, nápadné úzké rty a špičaté brady. Jejich ruce jsou zpravidla chladné. Jsou si vzájemně podobní, takže působí jako dvojčata, nebo klony. Jejich hlasy zní monotónně a mechanicky, používají neotřelé fráze a neprojevují sebemenší emoce.

Také jejich pohyby jsou toporné a téměř strojové, často se pohybují jen po přímkách a krátkými kroky. Jejich těla jsou jakoby dutá, bez života. Jejich nohy nezanechávají v písku či hlíně žádné otisky.
Klasičtí muži v černém jsou muži. Ženské postavy se v této společnosti vyskytují jen zřídka. Jejich vystupování je pochmurné, chladné, odměřené. Nejsou přímo nepřátelští, ale není v nich ani stopa lidskosti, emocí, vstřícnosti.
Vyjadřují se větami a frázemi, jež jsou občas až příliš dokonalé. Často mají cizí, orientálně znějící přízvuk a vůbec je netěší, když se je někdo pokusí vyfotografovat.

pokračování příště

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-30 09:17:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vypadá na další hooodně zajímavou sérii. DÍKY!

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-30 09:18:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle téma mě dost zajímá. Už jsem o nich slyšel a vím o případu kdy působili i v ČR. V češtině jsem k tomu moc nenašel tak jsem zvědavý co se dozvím nového 🙂

Ikona diskutujiciho Trabant 2022-09-30 10:26:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle popisu to asi bude něco zajímavějšího než nějací zaměstnanci CIA v munduru.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-30 12:50:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, podle popisu to vypadá na zhmotňující se entity.A nebo se nezhmotňují, ale implementují se do vnímání určitých lidí, kteří mají pravděpodobně větší hypnoschopnosti.Pokud nezanechávají otisky v písku apod, tak nejsou hmotný-což je celkem důkaz.
A jisté podobnosti, co se týká černé barvy.Například vládní činitelé také jezdí auty v barvách černé barvy.Policie má dresy také černé barvy, modrá košile je jediná vyjímka.Zajímavé, že komunistická VB měla tmavo-zelené dresy, které působily spíš vojensky.Dále klobouky na hlavě mohou být znamením zednářů.Černé brýle, pozor.Prodávají se také černé brýle, které mají v sobě špionážní kameru, takže když potkáte někoho v černých brýlích, může vás skrytě natáčet.Ale jako nějaké důkazy pro policii se takto získávají skvěle.Jinak běžní lidé s holou hlavou a černými brýlemi také existují, jak se jim v tomhle podobají.
Jednou jsem v alternativnim prostředí viděl kluka sportovní postavy, no ale když začal mluvit, hlas bez emocí, monotonní, hluboký-hřmotný huhlák, to není normální člověk a byl pěkně nepříjemný.To jsou ty „pohodoví alternativci“.Já mám na osobní pomyslné černé listině už i spoustu alternativců i oni jsou duševní šmejdi, co rádi ubližují.Květinové hipís 60-tých let bylo něco úplně jiného i když tyhle „novohipíci“ se je snaží napodobovat, ale to není ono.Pravý hipík se nebude stavět zády ani k člověku, který mu třeba není tak úplně sympatický a nebo na sympatie nehraje.To ale u těchto moderních hipís nelze říct, jsou moc humatonní, zvláštně namyšlený, sami pro sebe, odtažitý.První dojem z nich bývá sympatický, ale pokud je člověk pozná hloubš, tak to žádná sláva není.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-30 18:54:04
Ikona diskutujiciho
sipka

vap – co se týká auta..já mám taky černé auto…sluneční brýle moc nenosim samozřejmě v létě…buďto je zapomenu někde nebo si nemůžu vybrat co by mi seděly….a nejsem hipik – smích –

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-01 12:36:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Když vidim nějaké nóbl auta v černé barvě, tak se mi dělá mírně špatně, připomínají mi mafii a podsvětí.
V nějaké náboženské zemi, psali to nedávno, ale nepamatuji si v jaké, jejich vrchní duchovní zakázal černá auta.
Když jsme u té černé, před pár dny se mi zdál sen, že jsem se octnul na nějakym satanskym obřadu, byli tam chlapi v černých pláštích.Já jsem měl položit ruku na něco, co bylo zašpiněné od černé barvy.To jsem odmítl.Pak tam jeden chlap tomu hlavnímu něco o mě říkal.Ten hlavní se otočil a spustil na mě „ty jsi dobré hov-do a dělič“.Ten sen přesně říkal pravdu o tom, jak mě temní nemají rádi, již od dětství.A takhle se manipuluje s myslí, když se člověk ve snu octne někde, kam by normálně nešel.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-10-01 14:40:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám ráda barvy hlavně fialovou. Asi to mám i podle období, nálady nebo situace. Líbí se mi i červená, žlutá, tyrkysová…ano černá na autě vypadá mafiánsky, ale já to nevnimam nijak špatně i když se dokážu nacitit na dost věcí nebo i na lidi….předtím jsem měla červené auto…. víš

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-02 13:38:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je, že takové ty tmavo šedé až černé barvy aut na mě špatně nepůsobí.Ale vysloveně černé lesklé a ještě noblesní, už ano.I když černá komunistická Škoda 120 L by na mě tak strašivě nepůsobila.Ani se mi nelíbily staré lesklé bakelitové černé telefony.Další zajímavost, co se týká oblíbenosti barev, za mlada jsem měl rád ostrou červenou.Nyní jsem ujetý na tyrkys akvamarín, tedy modro-zelenou, nebo reflexní světle-modrou (například v současnosti krychlový batoh kurýrů, co rozvážejí jídlo), ale mám rád také žluté a zelené odstíny.Jinak také zajímavá zelená je, co leží mezi modrozelenou a zelenou.A ze stromů miluji nejvíce borovice, modříny a břízy.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-10-02 20:39:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuju už toho hodně, ale černou Škodu jsem nikdy neviděla. Možná proto, že auta mě nikdy nezajímaly. Já si pamatuji Škodovky barevný – červený, zelený, modrý, žlutý, oranžový, bílý taky, ale černý ne-e.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-09-30 12:58:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdá sa, že čoraz viac ľudí verí, alebo aspoň pripúšťa možnosť, že žijeme v simulovanej realite. Napríklad aj mainsteamoví vedci: https://vat.pravda.sk/vesmir/clanok/626626-zijeme-v-pocitacovej-simulacii-niektori-vedci-to-pripustaju/
Ak by sme pripustili, že všetko a teda celý vesmír je program, tak vysvetlenie úkazu zjavovania a miznutia čohokoľvek, napríklad ľudí, alebo UFO sa môže značne zjednodušiť ak by to bolo vytvorené našim myslením (myšlienkou) keďže všetko z čoho sa skladá vesmír sú informácie. Naše myšlienky predajú Matrixu informačnú požiadavku a Matrix nám to premietne. Takto by bolo možné vysvetliť úkaz zjavovania sa UFO na požiadanie, ktorý ovládajú niektorí ľudia, napríklad Pavel Roško, alebo aktivity združenia CE5.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-30 14:20:32
Ikona diskutujiciho
sipka

No, aby to nebylo spíš naopak, že Matrix pro nás vyrábí myšlenky a lživě nám vnukává jakože jsou naše a taktéž na nás hazí realitu, kterou chce on.Mám dojem, že lidi jsou terminál podřízený, ten vrchní tvořivý vede někdo jiný (vrchní démonstvo).
Na světě jsou a byly války, nehody a jiná negativa.Tohle většina normálních lidí si v mysli určitě netvoří.
Na vojně (základní povinná služba) museli kluci přísahat, že na obranu vlasti položí svůj život.Ve většině případech přísahali z donucení, aby měli klid.Nevím, co by se stalo, kdyby narukovaní následně odmítli podepsat přísahu? To by asi jentak neprošlo. Kdyby přišel konflikt, který oni ovšem nevymysleli, museli by jít povinně do boje.Vidíte ty figurky od člověče nezlob se, s kterými si horní hráč Matrix dělá, co chce? Matrix je horší než smradlavá svině, je to čertovina.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-09-30 20:30:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že keď čítate negatívne správy, tak už mate negatívne myšlienky. Stačí pozrieť na diskusie aj na alternatíve koľko ľudí verí, že bude atómová vojna. Preto treba čítať pozitívne správy a články, napríklad Alušku.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-10-01 09:04:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jiné alternativní nebo duchovní weby vlastně nečtu – nezávislé zpravodajské weby do toho nepočítám – takže nevím jak moc velká tam vládne panika. Tady se cítím dobře i se něco opravdu dozvím. Jinde no.. nebudu jmenovat.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-10-01 00:35:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mého názoru se jedna o program v metrixu který má lidi trochu postrašit že se vrtají v něčem co metrix nemá rád myslím že pokud by vás tyto věci chtěli navštívit zdvořile tuto návštevu odmítněte pokud i přesto přijdou řekněte že se snimi odmítáte bavit a třisknite dveřmi hlavně je nezvěte dovnitř

Ikona diskutujiciho Květa 2022-10-01 08:58:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za článek !

Ikona diskutujiciho Pavel Blaheta 2023-01-18 11:53:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško přeji Vám hezký den a mnoho štěstí a zdraví do Nového roku. K tématu o kterém je dnešní příspěvek mohu říci, že je to několik dnů, kdy se mi zdál tak napůl živý sen – spal jsem ale natvrdo. A v tom snu jsem viděl a zažil působení Matrixu – tedy to jak věci fungují. Vypadalo to, jako kdyby mezi mnou a jejich světem byla nějaká blána přes kterou oni vidí naši realitu a mohou přes ni vstupovat do našeho světa (asi jen na určitou chvíli nevím) a v jedné chvíli se mi zdařilo tou blánou neviditelnosti přikrýt sám sebe když na mně útočila nějaká obluda z jejich světa (obluda lidská s nějakým kopím nebo podobnou zbraní. Při tom jsem viděl ten její výraz údivu že jsem se jí ztratil. Pak jsem pozoroval jako z nadhledu scénu, kde jsem viděl jak to technicky funguje – jako by opravdu z jiné dimenze vstupovalo do našeho světa (resp. nevstupovalo, ale zviditelnilo se to) to cizí vědomí – nadřazené našemu. Jsem vnímal. že z jejich pohledu je to jakási hra kterou hrají sami se sebou a my jsme pro ně jen figurky s vlastním programem nezávislým na jejich, ale mohou nás ovlivňovat (MK Ultra, média) s možností zasáhnout do děje tím, že projdou tou „blánou“ kdykoliv a kdekoliv a zhmotní se pro nás z ničeho.
Byl to takový živý sen, že jsem si ho vybavil i po probuzení.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek