Kdo jsou muži v černém 4: Jejich vozy jsou zřejmě duté atrapy

6.10.2022 v Matrix 5

Jen ve výjimečných případech se stanou svědky kontaktu s muži v černém další osoby jako nezávislí svědkové. Zvlášť pozoruhodný je v této souvislosti případ mladé dívky jménem Maria Kornová. Odehrál se v době, kdy jí bylo čtrnáct let a navštěvovala klášterní školu Convent of Jesus Mary ve městě Milton Keynes v anglickém hrabství Buckinghamshire. V té době procházela Maria pobertou, do toho trpěla poruchami spánku a anorexií.Jednou v noci, když zase nemohla spát, vstala kolem jedné hodiny po půlnoci z postele a přistoupila k oknu, aby pozorovala hvězdy.
Ke svému překvapení uviděla na tenisovém kurtu, který patřil do areálu školy, jakési zářící těleso kulovitého tvaru. Pozorovala úkaz asi pět minut a pak se vrátila do postele.
Asi v půl druhé znovu vstala a šla se podívat z okna. Kouli už na hřišti neviděla. Náhle však zaslechla zvláštní vibrující zvuk a všimla si, že objekt – teď už jen velmi slabě svítící – se vznáší v bezprostřední blízkosti jejího okna. Hned na to se koule velkou rychlostí vzdálila.

Druhého dne ráno Maria opatrnými otázkami zjistila, že žádná z jejích přítelkyň a spolužaček si v noci ničeho neobvyklého nevšimla. Rozhodla se tedy, že o svém zážitku bude mlčet, aby se jí neposmívali, nebo aby dokonce nebyla vyloučena z konventu. Shodou okolností však právě toho dne šla hrát tenis a přímo na kurtu zjistila, že na místě, kde v noci pozorovala podivnou kouli, je zřetelná prohlubeň.
Vedení školy zalarmovalo policii, která začala případ vyšetřovat. K žádnému závěru však nedošla.

Asi o tři nebo čtyři měsíce později dostaly události nový spád. Maria měla právě hodiny matematiky, když se do učebny dostavila jedna z jeptišek, sestra Jennifer, a oznámila jí, že má návštěvu. Marii to zneklidnilo, protože návštěvy se obvykle povolovaly jen o víkendu – a rozhodně ne během vyučování. Měla proto strach, že půjde o špatné zprávy.

Sestra Jennifer ji odvedla do jídelny, kde u jednoho z dlouhých stolů seděli dva muži v černých oblecích. Jídelna byla příjemně vyhřátá, ale když Maria oba muže uviděla, proběhl celým jejím tělem mráz, takže si musela zapnout bundu, kterou měla na sobě.
Protože Maria žádného z mužů neznala, zeptala se jich, kdo jsou a co chtějí. Odpověděli, že je posílá psycholožka doktorka Blacková. Maria si všimla, že barva jejich očí je neobvyklá, šedohnědá. Protože jí však byl jejich pohled nepříjemný, odvrátila zrak.

Muži se jí vyptávali, jak se jí daří a čím se ve škole zabývá. Byla to docela zdvořilostní konverzace. V jejím průběhu si Maria u návštěvníků povšimla některých neobvyklých detailů:
Oba muži vypadali úplně stejně, jako jednovaječná dvojčata.
Jejich pleť byla naprosto hladká, bez jediného záhybu či vrásky.
Vlasy měli leskle černé a stejně zastřižené.
Měli na sobě černé obleky, které vypadaly jako nové a dokonale jim padly, jako by byly ušité na míru.
Také jejich kravaty a ponožky byly úplně černé a zdálo se, že jsou zhotovené ze stejného materiálu jako obleky.
Jeden z mužů se jí pak zeptal, jestli neměla v poslední době nějaký neobvyklý zážitek. Maria se samozřejmě hned rozpomněla na onu kouli na tenisovém kurtu, nechtěla však o tom mluvit a tak odpověděla: „Ne.“
Ten člověk byl ale neodbytný: „Jsi si tím úplně jistá?“ Dotíral na ni.
„Ano, jsem.“ Odpověděla Maria, přitom však cítila, že ten muž ví, že mu lže.

V tu chvíli se ozval zvonek svolávající děvčata k obědu. Muži se Marie zeptali, co to zvonění znamená, a když jim to vysvětlila, prohlásili, že bude nejlepší, když se teď rozloučí a ona se půjde najíst.
Návštěvníci jí sice připadali jako obchodníci nebo manažeři, neměli však hodinky a museli se jí zeptat na čas. Během návštěvy pili kávu, což je pro men in black hodně neobvyklé. Když jim při loučení podala ruku, zjistila, že jejich dlaně jsou chladné jako led. To bylo hodně zvláštní, už vzhledem k tomu, že bezprostředně předtím drželi v ruce teplý hrnek.

Muži pak požádali sestru Jennifer o souhlas, aby je Maria mohla doprovodit k brance. Po cestě si dívka všimla dalších zajímavých detailů.
Pohyby obou mužů byly dokonale synchronizované, jako by byli oba řízeni jedním mozkem. A ačkoliv venku foukal silný vítr, jejich vlasy se vůbec nepohnuly, jako by byly na hlavě přilepené.

Před konventem stálo černé auto, které na muže čekalo. Řidič, který z něho vystoupil, byl také celý v černém. Poznávací značka byla svou barvou a provedením neobvyklá. Vůz měl v oknech zrcadlová skla, takže dovnitř nebylo vidět. Ale když řidič krátce otevřel dveře, Maria si všimla, že i vnitřek vozu je úplně tmavý. Nedokázala rozpoznat žádná sedadla, opěradla, nic. Jako by celé auto bylo jen prázdnou atrapou.


Jakmile muži nastoupili, vůz se rozjel, aniž by Maria slyšela startér nebo hluk motoru. Neucítila ani žádné výfukové zplodiny. Když auto vyjelo z brány, na chvíli se jí ztratilo z očí, protože výhled zakrývala zídka. O kus dál se však mělo vynořit na jedné silnici, která ke konventu vedla, ale vůbec se neukázalo.
Maria stála několik minut u brány jako ochrnutá a nedokázala se pohnout. Slyšela hlas sestry Jennifer, která ji volala, nebylo však v jejích silách otočit se a vejít do budovy.
Až v okamžiku, kdy jeptiška přišla za ní a zeptala se, jestli je všechno v pořádku, to v jejím vědomí „cvaklo“, vrátila se do reality a mohla se pohybovat a mluvit.

Maria i sestra Jennifer se divily, že k nim doktorka Blacková poslala dva cizí muže, aniž by je o tom předem informovala. Když měla Maria o několik týdnů později terapeutické sezení, lékařky se na to zeptala. Dr. Blacková byla dotazem velmi překvapená a ujistila ji, že k ní nikoho neposlala. Rozhodně by nic takového neudělala, aniž by svou pacientku předem informovala.

Podezřelí návštěvníci sice Marii slíbili, že za ní přijdou znovu, ale už se nikdy neobjevili. S výjimkou několika případů, kdy se jí zjevili ve velmi živých snech.
Jednou je uviděla také během „denního snění“, hned jim však řekla: „Tohle je jenom sen, nejste reální, ve skutečnosti vás nevidím.“ Muži na to odpověděli: „Ale ano, vidíš.“

Jedním z důsledků návštěvy mužů v černém bylo i to, že se zlepšily Mariiny intelektuální schopnosti a umělecké vlohy. Stala se také obecně vnímavější a dokonce se u ní začala projevovat schopnost telekineze.

pokračování příště

pokračování příštěKomentáře

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-06 16:32:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže to vypadá na astrální snovou záležitost, u některých lidí se fyzická realita může prolínat se sny, což právě psychiatrie značí jako poruchu.Muži v černém jsou astrálové démonického původu.
V dětství se mi něco stalo podobného.Ležim večer v pokoji na posteli a vůbec si nejsem vědom, že jsem usnul.Jen jsem slyšel v hlavě takové cinknutí.Najednou od mého pokoje otevře dveře naprosto cizí chlap a začne po mě házet polštáře.To mi už bylo jasné, že je to sen.To házení polštářů po sobě jsme takto blbli s otcem a pak se mi to promítlo do tohoto snu s cizim chlapem.
Taky jsem míval v dětství sny, že hodiny, co jsme měli doma mají vteřinovku, dle toho jsem poznal, že je to sen, protože hodiny v reálu tu vteřinovku neměly.V tom snu jsem tu vteřinovku lámal a vždycky se tam udělala nová, takže docela magie.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-10-06 16:45:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je síla. To se mi stát, se po..

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-10-06 19:43:11
Ikona diskutujiciho
sipka

To já bych se nepo…nějak to beru, že to tak je …jsou horší věci a setkání

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-10-07 15:59:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je dobře že ta holka zapírala zvolila tu nejlepší možnou taktiku lepší je dělat že nic nevíte agent si pak pomyslí že jste na to zapoměli a nebude mít důvod dále vás sledovat taky je dobra taktika říct samozřejmě viděl sem letajicí předmět pravděpodobně to bylo letadlo nebo satelit tím agenta uspokojíte že si nemyslíte že je to ufo a přestane vás otravovat tyhle programy je lehké obalamutit

Ikona diskutujiciho PřemekJ 2023-01-22 13:16:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento zážitek má typické znaky snové expozice. To znamená, že ač sníme, nevíme o tom a vnímané máme za skutečnost. Právě ry podivné odlišnosti mužů v černém a jejich aut přesně zapadají do schématu „nedodělků“ temného matrixu, který existuje, ale nikoli pro nás, kteří ctíme Zákon Jednoty. Také jsem měl řadu snů, které vyoadaly jako skutečné, ale při soustředění se na detaily jsme je neviděl – prostě tam nebyly nebo byly podivné (neodpovídaly např. ani přeshraniční kvantové fyzice). Jen když se pohybuji, pohybuji se vědomě a nesním, takže se mi nemůže stát, že se probudím v tranzu a musel by přijít vnější impuls, který by mne z tranzu probudil. Ve snech jsem létal a unikal tak těm, u nichž jsem cítil zlé úmysly. Dnes již ve snech nelétám, zato poznám lidi se zlými úmysly v bdělém stavu a vím, jak eliminovat jejich snahy o vyčerpání mé energie. Pouze já mám právo určit s kým mám svou energii sdílet, nikdo však nemá právo mi ji krást.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek