Kdo jsou muži v černém 5: Armáda s tím nechce mít nic společného

8.10.2022 v Matrix 13

Už 50 let se objevují různé hypotézy o tom, co se za fenoménem men in black doopravdy skrývá. Nejběžnější a velmi logicky znějící je vysvětlení, že jde o vládní agenty, jejichž úkolem je zastrašovat určité jedince. Tato hypotéza je dodnes nejoblíbenější a kloní se k ní i většina postižených, tedy lidí, kteří měli tu pochybnou čest, že přišli s muži v černém osobně do styku. Vojenské kruhy berou zprávy o mužích v černém velmi vážně, odmítají však být s nimi jakkoli spojovány.V roce 1967 poslal zástupce velitele štábu vojenských sil USA generál Hewitt T. Wheeless několika úřadům ministerstva obrany memorandum následujícího znění:

„Podle nepotvrzených zpráv, jež se dostaly do hlavního stanu vojenského letectva USA, došlo k několika případům, kdy se neznámé osoby vydávaly za důstojníky US Air Force nebo jiných útvarů národní obrany a snažily se zastrašit osoby, které spatřily neidentifikovatelné létající objekty.
V jednom případě se muž, který se představil jako příslušník NORADu, dožadoval vydání fotografií pořízených civilní osobou – a také je obdržel. (NORAD = North American Aerospace Defence Command)
V jiném případě příměl člověk oblečený do uniformy důstojníka US Air Force šerifa jedné malé obce, aby dal shromáždit občany v místní škole, kde je potom přesvědčoval, že neviděli to, co se domnívají, že viděli a vyzval je, aby s nikým nemluvili o tom, čeho byli svědky.
Vyzývám všechny osoby patřící k vojenskému i civilnímu personálu ministerstva obrany, především příslušníky informačních služeb a důstojníky vyšetřující případy výskytu UFO, aby okamžitě nahlásili nejbližšímu útvaru OSI veškeré informace o podobných aktivitách Mužů v černém.“

O věrohodnosti tohoto dokumentu si může každý myslet své, ale kdo důkladně prostuduje výpovědi o návštěvách men in black (dále též mib), musí dospět k závěru, že se s největší pravděpodobností nejedná o příslušníky vojenských sil, ani vládní agenty. Na to je jejich chování a vystupování příliš bizarní. Co se tedy za celou věcí skrývá?

Muži v černém (men in black, mib) se rádi vydávají za členy US Air Force

Existuje domněnka, že men in black jsou cíleně posílání na výpravy časem, tedy do budoucnosti. Pak je ovšem podivné, že jsou na svoji misi připraveni tak špatně, že nedokážou zacházet asi s těmi nejběžnějšími předměty, jako je například příbor.
I jinak se zdá, že muži v černém nejsou normální lidé, ale spíš nějaký druh androidů či robotů. Avšak i u nich by se dalo předpokládat, že budou lépe naprogramovaní.
Hypotéza cestovatelů v čase je ovšem předkládána i v jiných, někdy velmi bizarních variantách. Podle některých autorů nepřicházejí men in black z budoucnosti,  nýbrž z podzemního města. V jiných variantách jde o agenty nějaké mimozemské civilizace, nebo tajné světovlády (deepstatu).

To vše jsou však pouhé spekulace, nebo ničím nepodložené dohady. Důležité je jedno, návštěvy mužů v černém jsou nejen bizarní svým průběhem, ale také záhadné co do účelu a sledovaného cíle. Přinejmenším na první pohled se zdá, že jejich akce jsou někdy nelogické až absurdní.

Men in black většinou požadují od osob, které kontaktují, aby o svých zážitcích s UFO nebo jiných paranormálních zkušenostech s nikým nemluvily, někdy i vyhrožují, ale někdy pouze planě.

Když někdo o fenomén UFO nejeví zájem, nadávají mu a snaží se ho přimět, aby se věcí zabývat začal. Takže jejich poslání asi není pouze o zahlazování stop, nebo existuje více druhů těchto mib?

Byla vyslovena i domněnka, že muži v černém jsou pouhou projekcí niterného strachu dotyčných osob. Tato teorie však neobstojí, protože neobjasňuje, proč se stavy úzkosti a strachu dostavují až poté, o podivní návštěvníci zmizí. V některých případech byli mib spatřeni i nezúčastněnými osobami. Někdy za sebou zanechávají zřetelné stopy.

Jaké možnosti nám tedy zbývají? Když nejde o přirozené bytosti ani o psychické projekce, co jiného se za fenoménem mib ještě může skrývat?
Je zřejmé, že setkání s mib se odehrávají ve virtuálně pozměněných realitách a probíhají za použití technologií, jež odpovídajícím způsobem ovlivňují nejen lidské vědomí, ale i časoprostorové struktury, což je nezbytnou podmínkou pro náhlé vynoření se nebo zmizení postav.

To, co o mib víme, poukazuje na to, že jde o případ inteligentních programů, tedy agentů v matrixu, kteří byli naprogramování ke zcela konkrétnímu účelu.

pokračování příštěKomentáře

Ikona diskutujiciho LenQa 2022-10-08 08:13:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hustý 😀

Ikona diskutujiciho Tadeusz 2022-10-08 08:17:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k tomu kolik všelijakých pozorování a záhad nikdy neylo vysvětleno, dokumenty důkazy i sami svědkové kolikrát záhadně mizeli, jde vidět že skuteční jsou. A není pravda že by nikdy nevyplnili výhružky. Někdy jo a někdy ne. Vím o případech kdy se nárazově objevili, udělali svou práci, odklidili svědka a hotovo. Žádný upozorňování dopředu.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-08 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fenomén, který nedává vůbec žádný smysl (=nevím, co to je). Když se někdo o ufo nezajímá, tak mu říkají, že by se zajímat měl a když se naopak někdo jiný zajímá, tak mu říkají, že by neměl? 😀 Také téměř nikdy nedosáhnou „cíle“, aby o tom dotyčný nemluvil nebo aby se o to přestal zajímat (většinou se pak zajímá po takové návštěvě naopak víc). Vypadá to jako program matrixu, ale pokud si vezmeme, že by přes 50% lidí byli humatoni (a někteří z nich NPC programy), tak i obyčejný humaton má „chytřejší“ program. Pokud je matrix na té úrovni, ze které může naprogramovat humatony, které mnoho lidí nerozpozná jako NPC, tak by uměl naprogramovat i „chytřejší“ men in black. Já tedy jednou něco takového potkala (ale nebyli v černém) a to bylo když jsem se nudila v práci, tak jsem se chtěla silou vůle odhmotnit a přenést se do paralelní dimenze (něco na ten způsob). Tak tam najednou přišli trošku divní lidi (muži), kteří se jakoby zhmotnili z ničeho (přišli dveřma, ale měla jsem u nich ten pocit, jakoby se zhmotnili za dveřmi, nevím proč, předtím jsem takový pocit u nikoho neměla). No a jeden z nich dokonale předstíral opilost, ale když vešli do klubu, tak byli najednou úplně střízliví a osahávali (i jen energeticky z povzdálí) všechny lidi, jako by něco hledali. Tak jsem si myslela, že to jsou zloději a když vycházeli, tak jsem jim něco řekla (asi že zavolám ochranku která je prohledá) a oni mi ukázali policejní odznak a řekli mi, že jsou policajti v civilu (a že předtím jen předstírali opilost, že jsou úplně střízliví). Nechtěli mi ale říct, co hledají a odešli (zase se mi zdálo, jako by se za dveřmi odhmotnili, ale to byl jen pocit). Když jsem s nimi mluvila, tak jsem měla dojem, že mluvím s agentem matrixu (pouze programem). Ten večer si nikdo nestěžoval, že by se mu např. ztratila peněženka, takže nikomu nic neukradli.

Taky jsem si vzpomněla na jednu velkou demonstraci v Praze, která se stala asi v roce 2004 (podařilo se mi ji dohledat):
https://legacy.blisty.cz/art/17386.html
Tu jsem viděla zblízka (i když jsem nedemonstrovala, tak jsem tam zrovna byla u toho) a byla dost velká (= a antifa byla v té době normální). Tenkrát mi bylo divné, že média o ní neinformovala, takže mě teď napadlo, jestli o ní vůbec lidi bydlící mimo Prahu, věděli. Taky před rokem 2001 bylo hodně demonstrací proti globalismu všude po světě (v té době právě antifa a další..všichni demonstrovali proti globalismu): https://www.stream.cz/slavnedny/den-kdy-se-praha-zmenila-v-bojiste-26-zari-151002

Ikona diskutujiciho leeth 2022-10-09 11:46:49
Ikona diskutujiciho
sipka

bozi clanek a kiano, skvely komentar. to je tak zajimave, ze si na podobny men in black programming (?) narazila Ty, hned jdou videt dalsi vrstvy toho, jak to funguje. chci se Te zeptat asi uz pres rok.. na adresu Tveho blogu. Ztratila jsem ho a byla to moje studanka zajimavosti. tisicere diky!
.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-10-09 13:49:37
Ikona diskutujiciho
sipka

No vidíte, už aspoň 20 rokov sa u nás bojuje proti globalizmu a nič sa nemení, je to stále horšie a horšie. Demonštráciami sa nič nezmení. Musí existovať politická vôľa aby si ľudia mysleli, že to ide urobiť demonštráciou. V roku 1989 to nebolo inak. Tu je o tom dokument. https://www.youtube.com/watch?v=kgrkDPtDTQ8
Istý človek v ponedelokvých reláciách na Svobodnom vysílači tlmočí, že globalisti, elita a Chazarská mafia skončí keď nastane globálny záblesk. Už to malo nastať v roku 2022, potom 2025, najnovšie sa dozvedáme, že to bude okolo roku 2027. Termín tejto udalosti stále posúvajú, pretože tí, ktorí mu dávajú rozumy nevedia čo je to v skutočnosti globálny záblesk, ale majú pravdu, že touto udalosťou to skončí.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-09 22:26:01
Ikona diskutujiciho
sipka

leeth: díky, je to tvorba-reality.cz

Ikona diskutujiciho tauri 2022-10-09 23:27:01
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana:
To mi uplně připomělo tenhle film 😀
https://youtu.be/ZWwQ3_3vxYg?t=59

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-10 12:01:24
Ikona diskutujiciho
sipka

U démonických bytostí, kteří na sebe berou podobu třeba mužů v černém, nelze čekat logiku, ale jde jim o rozsévání strachu a psychické ničení lidí, s kterými měli čest.Stejně pracují i posedlí lidé.Oni jsou z negativního (zlého) nízkého astrálu, o tom vypovídá i to, že se objeví a pak zmizí, prostě klasické čáry máry a máme to.
Já to dělim takto: „Černý astrál“ podporuje různé mafie, zabíjení, prostě ty nejhorší hrůzy, co mohou být.Potom je „Šedý astrál“ ten je už lepší, ten podporuje komerci, byznys, bulvár, hyper/super markety, obchodní centra, konzumerismus atd.Pak jsou různé světlejší astrály, ty podporují více pozitivní energii, skromnost, svatost atd, naklání se k tomu pověstnému „ráji“.
Mnoho lidí je dneska pod vlivem toho šedivého někdy na hraně s černým.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-11 21:03:04
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: 😀 ne oni se jakoby motali a naráželi do lidí a u toho se na ně snažili sahat, ale spíš roboticky (ne sexuálně) a někdy k nim dávali ruce jen z dálky (tzn. 10-30cm) když kolem někoho procházeli

Ikona diskutujiciho tauri 2022-10-12 17:02:59
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana:
Z pohledu toho, když to pouze hráli je to obtěžování i tak, takže kdyby se člověk uměl bránit mentálně a fyzicky, asi by pořádně koukali. Protože zatím většina takových těží z toho, že se neumíme bránit. Takže kdyby něco, jedna mířená by občas byla fajn.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-12 20:47:19
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: Asi jo, oni neosahávali (sahali např. na záda, na rameno = nesexuálně, ale i tak to je obtěžování a hl. jsem nechápala, proč něco takového vůbec dělají). Nějaké odznaky měli, předpokládám, že snad asi pravé (i když to nepoznám) a byli to dva muži oblečení v civilu, ale něco mi na nich nesedělo, že bych je zařadila do kategorie „agent matrixu“ = pouze program (prostě byli nějak divní).

Ikona diskutujiciho liori gami 2023-01-18 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co tak nadrogovani a zhypnotizovani ludia v „sluzbach“ psychologov/ psychopatov…..

Ikona diskutujiciho PřemekJ 2023-01-23 10:22:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čísi matrix trpí nedostatkem energie, proto MIB vypadají a chovají se tak, jak činí. Jelikož Zákon Jednoty neumožňuje vyvolávání strachu ani nebrání poznání, jde o matrix Temných. Těm se hroutí jejich energetický zdroj – my. Stále více nás se zbavuje obav a strachů a koná suverénně, čímž si zvyšuje energii a nedovolí ji nikomu jinému ukrást. Někteří z oním matrixem naprogramovaných lidí již mají tak málo energie, že není kde ji brát. Postupně mizí i prostředky, jimiž temní disponovali a i jejich démoni. Hledejme tedy vysvětlení MIB v tom, co je základem existence všeho – v energiích a v jejich alokaci. Mimochodem, MIB kontaktovali osoby, které lze označit jako senzibily, tedy pouze osoby citlivé, u nichž následně vyvolali depresivní stavy. Depresi lze ale vyvolat pouze u osob, kterým byl do podvědomí vložen program Temných, který funkčně nahradil jejich lidskou duši. Proto MIB nikdy nemohou kontaktovat nás, lidi vědomé s lidskou duší, protože nám nemohou vyvolat pocity strachu a paralýzy – nejsme tak naprogramováni. važme si toho, že jsme lidé s lidskou duší (psychikou), mravní, důstojní a ctící Zákon Jednoty.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek