Kdo jsou muži v černém 8: Produkt organizací skrytých v podzemí

14.10.2022 v Matrix 8

Podle všeho dochází k cíleným zásahům do matrixu za pomoci inteligentních programů, jako jsou právě mužští a ženští MIB. Pravděpodobným účelem těchto zásahů je snaha udržet matrix v takovém stavu, který by zablokoval nebo přinejmenším přibrzdil další evoluci lidského vědomí. Existuje dokonce několik subjektů, které mají za úkol (oficiálně i neoficiálně) udržovat matrix ve stabilní fázi. Je to NORAD (The North American Aerospace Defense Command), DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) a FEMA (Federal Emergency Management Agency).DARPA se zabývá zejména formováním naší budoucnosti, NORAD slouží ke kontrole naší současnosti. Oficiálně jenom kontroluje vzdušný a vesmírný prostor kvůli případnému vnějšímu ohrožení, ale nepochybně dohlíží i nad vlastním obyvatelstvem. FEMA má zvládat především krizové situace, které by mohly vzniknout například jako následek přírodních katastrof. Již mnoho let kolují spekulace o tom, že tyto tři instituce jsou vzájemně propojené, nejen mezi sebou, ale s dalšími, se kterými velmi úzce spolupracují.

Všechny futuristické technologie, které byly v minulosti zkoumány a testovány za účelem obrany proti vnějšímu ohrožení, mohou nyní najít uplatnění i na domácí frontě.
Proto nastal vhodný okamžik k tomu, abychom prozkoumali i suterén Matrixu a podívali se na zoubek organizacím, které tu působí. Tato část světa totiž vede vlastní, velice dynamický život. Rozsáhlá síť tunelů, bunkrů, někdy i celých podzemních měst, se táhne všemi kontinenty. Význam největších a nejpřísněji střežených vchodů do podzemních tunelů je lidmi přeceňován, zatímco o existenci těch opravdu důležitých vstupů do podzemních labyrintů nemají prostí občasné ani tušení.
Vchody interně označované jako top secret, se zpravidla nacházejí uvnitř nenápadných a docela obyčejných budov. Mohou to být opuštěné farmy, zavřené fabriky, nebo dokonce polorozpadlé chýše. Vždy jsou v úmyslně zanedbaném a zchátralém stavu.

Hlavní kontrolní středisko NORADu se nachází v rozsáhlém podzemním komplexu v nitru hory Cheyenne Mountain v Coloradu. Objekt se skládá z patnácti budov, dvanáct z nich je třípatrových. Domy stojí na více než tisícovce obrovských spirálových pružin, takže jsou vysoce odolné vůči zemětřesení nebo jiným otřesům půdy – například kdyby nastalo bombardování.
Hlavní úkolem NORADu je samozřejmě „obrana země“. Zajímavý je však její department, Ministerstvo domobrany, který nabízí další možnosti využití. Především je to shromažďování obrovského objemu dat a dohled nad „podezřelými aktivitami“ nepohodlných subjektů jak doma, tak v zahraničí.

Nejlépe umí předpovídat budoucnost ten, kdo ji sám vytváří. Tak by mohlo znít motto agentury DARPA, futuristického výzkumného institutu Pentagonu. Není to centrální úřad, spíš ústředí, které zastřešuje celou řadu dalších organizací a každá spravuje svůj úsek. Některé projekty jsou zadávány i externě, například výzkumným zařízením univerzit.

Nejdůležitějším kamínkem v mozaice DARPA je Úřad pro povědomí o informacích – IAO. V následujícím textu jsou shrnuty některé projekty této instituce, takže můžete nahlédnout do jejich plánů:
– TIA, Total Information awareness. Zabývá se strategiemi koordinace procesů vedoucích k získávání a vyhodnocování informací. Postupné fáze toto procesu jsou: zjištění, klasifikace, identifikace, zpětné sledování, porozumění a ZÁKROK. K tomu patří i proslulé miniaturní čipy, jež slouží ke sledování podezřelého objektu a dnes se dají zabudovat i do propisky.
– TIDES, Translingual Information Detection, Extraction and Summarization. To je doplněk TIA. Vyhledávají relevantní informace v cizojazyčných textech, ty pak překládají do angličtiny a interpretují je. V podstatě to představuje globální dohled nad internetem a dalšími komunikačními prostředky.
– HID, Human Identification at a Distance. Hledají odpovědi na otázku kdo s kým a za jakým záměrem? Když se vyextrahují důležitá data, zjišťuje se, od koho pochází a komu jsou určena.
– FutureMAP. Projekt zkoumá, do jaké míry mohou techniky výzkumu trhu a nových trendů pomoci při odhadování budoucích událostí ve vojenské a politické oblasti.

Další oddělení agentury DARPA se jmenuje IPTO, Information Processing technology a jejich náplní je zpracování informací. Toto oddělení řídí následující projekty:
– CoABS, Control of Agent Based Systems. Doslova je to Kontrola systémů založených na činnosti agentů!! Vyvíjejí, řídí a koordinují rozsáhlé systémy autonomních sebeorganizujících softwarových agentů. (Žeby MIB??)
– CSEE, Cognitive Systems Exploratory Effort, neboli Výzkum kognitivních systémů. V rámci tohoto projektu se softwaroví agenti učí přizpůsobovat změnám vnějších podmínek a to s pomocí vlastního „myšlení“.

Nápadná podobnost těchto softwarových agentů s tajemnými muži v černém (MIB) není náhodná. Vzpomeňte si na problémy, které měli MIB i s nejjednoduššími předměty, například s příborem.
Výzkumné projekty agentury DARPA jsou mimořádně inovativní, ale prý se odehrávají jen ve virutální rovině. Jenomže kdo dokáže zabránit tomu, aby se tyto poznatky jednou nezačaly uplatňovat v praxi, právě za účelem kontroly Matrixu?

Zprávy o mužích v černém prokazatelně kolují už nejméně šedesát let, tedy od doby, kdy naše domácí počítačová technika nedokázala vytvářet nic, co by se jenom vzdáleně podobalo softwarovým agentům. Ví se ale, že tyto tajné projekty jsou mnohdy 50-70let napřed ve vývoji, takže to, co my máme doma, nelze nikdy srovnat s tím, co už mají k dispozici oni.

pokračování příštěKomentáře

Ikona diskutujiciho petr 2022-10-14 11:35:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pecka článek. díky!

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-10-14 11:56:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MIB, to je to nejmenší, co tam v těch podzemních labinách dělají.

Ikona diskutujiciho Michal 2022-10-14 11:58:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vloni jsem viděl záznam z kamery jednoho z vojáků kteří čistili podzemí tunely deepstatu. Narazili tam na nějaké mutanty nebo příšery nevím co to bylo. Veliký holý hubený s protáhlou hlavou. Jeden vyběhl zpoza rohu a strašně řval než ho odstřelili. Dodneška když si na to vzpomenu no fuj. Bylo to na telegramu a skoro jsem se z toho posr.l. Mibáci jsou oproti tomu třešnička na dortu.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-10-14 13:27:51
Ikona diskutujiciho
sipka

to mi připomenulo série: Hvězdná brána; Hvězdná brána atlantida….. tam byly ukázány různé a hrůzné experimenty s úpravami DNA,….

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-10-14 11:59:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím že z toho podzemí jsou i všelijaké mršiny které vyplaví moře a nikdo neví co to je. Že to jsou jejich mutované úniky. Možná je pouští i schválně aby otestovali jestli ten jejich výtvor venku přežije.

Ikona diskutujiciho Jožo 2022-10-14 12:01:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teoreticky by to mohli byť klonovaní bioroboti do ktorých sa nahrá program. Akurát že oproti biorobotom ktoré popisuje séria MATRIX sú oveľa zaostalejšie pretože ich nerobia tvorcovia tejto reality ale ten podzemný gang zločincov ktorým už aj tak zvoní koniec.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-14 21:32:17
Ikona diskutujiciho
sipka

to je dobrý názor a tento článek také

Ikona diskutujiciho dodo 2022-10-14 13:21:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ľudia si sami pribrzďujú evolúciu ľudského vedomia, nemusia to robiť žiadne agentúry. Tisícky rokov vstupujú do interakcie so silami, ktorým nerozumejú. Astrálne pole je tá sila. Hovorí sa o nej aj vo filmoch Star Wars. V dávnych časoch starého Egypta sa tieto sily učili adpeti ovládať v školách mystérií a učili sa to minimálne 21 rokov. V súčasnosti neexistuje taká škola, ktorá by pripravila vhodných adeptov na zvádnutie týchto síl. Preto to tak vyzerá, že každý, kto objaví v sebe zvláštne schopnosti ich ide rovno skúšať bez prípravy a vedomostí.
Tu je niečonové o Ch.Mountain aby sme nemuseli pozerať 10 rokov staré fotografie, ktoré sú možno ešte o hodne staršie. https://www.youtube.com/watch?v=nAHBekea2Fc

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek