Klip ,,Dark horse“ od Katy Perry je plný Iluminátské symboliky

28.6.2020 v Symbolika 37

Klip ,,Dark horse“ od Katy Perry z roku 2014 obsahuje mnoho odkazů na Ilumináty a Satana. „Dark Horse“ se odehrává v Egyptě, což jako základní téma odpovídá výskytu mnoha okultních symbolů. Píseň sama o sobě není nijak mírná, jak by se podle ,,melodie“ (dá-li se to tak vůbec nazvat) mohlo zdát.Zpívá se v ní: „Jako pták bez klece“ a videoklip je doplněn snímky lidí s ptačí klecí nasazenou na hlavě. To je symbol pro ovládání mysli.
A když Juicy J řekne: „Je to zvíře / já jí říkám karma,“ jen málokterý posluchač si uvědomí, že šelma (beast) znamená ďábel.

I knew you were,
You were gonna come to me.
And here you are.
But you better choose carefully.
Cause I…
I’m capable of anything.
Of anything and everything.

Věděla jsem, že ty,
že ke mně přijdeš.
A tady jsi.
Ale raději si vyber opatrně.
Protože já…
Jsem všeho schopná.
Čehokoliv a všeho.

Katy Perry tímto říká, za koho zpívá a koho v klipu představuje. Je to Satan.

Mnoho lidí, kteří sledují Iluminátskou symboliku v médiích, bylo doslova zděšeno v době kdy byla píseň představena na udílení cen Grammy. Představení Katy Perry vypadalo úplně jinak, než to co je nakonec v oficiálním klipu. Alex Jones z InfoWars to tehdy okomentoval prostě: „To byl v podstatě iluminátský okultní rituál.“
Katy Perry tam tančí s ďábly, s křížem na břiše a nenechává nikoho na pochybnostech: Zaprodala duši Satanovi.

Na video se můžete podívat zde:

Ten klip má v sobě vlastně všechno, co by poctivý satanský rituál měl mít. Katy nemá na představení žádný make-up, protože toto představení je zkouškové (ale s nejlepší kamerou jaká se dá najít). Naostro s účesem a makeupem je TADY, ale kvalita obrazu a zvuku už je horší.

Make me your Aphrodite
Make me your one and only
But don’t make me your enemy
Your enemy, your enemy

So you wanna play with magic
Boy, you should know what you’re fallin‘ for
Baby, do you dare to do this?
‚Cause I’m coming atcha like a dark horse

Are you ready for, ready for
A perfect storm, perfect storm
Cause once you’re mine, once you’re mine
There’s no going back

Udělej mě tvou Afroditou
Udělej ze mě tvoji jednu a jedinou
Ale nedělej mě tvým nepřítelem
Nepřítelem, nepřítelem

Takže ty si chceš hrát s magií
Chlapče, měl by si vědět, do čeho padáš
Zlato, odvážíš se na tohle?
Protože tě dostanu jako černý kůň.

Jsi připraven na, připraven na,
Perfektní bouři, perfektní bouři
Protože jak jsi jednou můj, jednou můj
Není cesty zpět

Satan tu prostřednictvím Katy jednoduše říká, že si přeje, abyste si z něj udělali svou modlu, svého boha. Proto sedí na trůnu a dostává dary, neboli obětiny. Ve skutečném světě to nejsou diamanty, ale bohužel lidské oběti.

,,Hraní si s magií“ je jednoduše zahrávání si s temnými silami. Lidé touží po moci, slávě, touží ovládat masy a svět – tuto sílu jim může dát pouze Satan. A jeho uctívání prostřednictvím černých rituálů. Ale jakmile se jeden odevzdá jeho moci, už nelze smlouvu zrušit a nelze získat svou duši zpět.

A na tomto místě si neodpustím poznámku: Mnoho lidí, kteří ve skutečnosti ani nemají nic společného se showbyznysem, to pořádně odskákalo, když si začali hrát s černou magií. Zkoušeli třeba vyvolávat krvavou Marry, Boženu Němcovou, Hitlera, nebo ti otrlejší klidně rovnou démona, nebo Satana. Ti, kterým se to skutečně povedlo, se zbláznili. Dostali takové problémy, že skončili na psychofarmakách a obývají blázince, obvykle s diagnózou schizofrenie, protože vidí temné bytosti a slyší jejich hlasy, které jim říkají ať se zabijou, nebo odevzdají duši ďáblovi. Tento typ schizofreniků se pozná podle společného začátku jejich nemoci: Začalo to přesně v tu dobu, kdy začali vyvolávat ďábla, uspořádali satanistický rituál a hráli si s černou magií ve snaze být zajímaví, získat moc, nebo někomu ublížit. Klip zpívá o i těchto lidech, kteří si s něčím hrajou, ale vůbec nechápou, o čem to ve skutečnosti je a pak si s tím neumí poradit. Černá magie opravdu není sranda. Ruce od ní pryč!

Vševidoucí oko
Je nejvýraznější a nejdominantnější symbol Iluminátů a v oficiálním klipu je naprosto všude. I na vlasech Katy:

Dokonce u toho dělá rukou gesto 666

Její podezřelý okulár:


Lidské oběti a pití adrenochromu
Dávejte velký pozor a pusťte si klip ještě jednou:
1:14 Se mlsně olízne, bude žrát
1:15 Promění člověka na červený prášek
Otroci z toho prášku pak vyberou šperk a Katy ho sežere!
1:45 Zase se olizuje že bude žrát, protože přišli další co se budou obětovat.
První si dá jednu červenou tyčinku, ta jí nějak nesedne a když není čím ji zapít, vztekle v čase 2:07 zabije bleskem dalšího a udělá z něj červený prášek.
2:09 Z prášku vyvstane pohár naplněný tekutinou!
A ona ho vypije!
Jednoznačný odkaz na zabíjení lidí, obětování, kanibalismus a užívání adrenochromu!

Zakrývá si oko:


Pyramidy a obelisky

Pyramidy používají ilumináti podobně často, jako vševidoucí oko. Jsou to totiž mocné symboly, které jim dodávají sílu. Samo o sobě není zlé oko, ani není špatná pyramida, jsou to však masově zneužívané symboly a vždy je proto potřeba být opatrný a sledovat jejich kontext, kdy a proč se objevují, na co odkazují. V klipu Perry jsou pyramidy zastoupeny tyčícím se obeliskem

a pyramidou z twinkies (americké sladké plněné zákusky).

Ptačí klece = ovládání mysli
Ptačí klece jsou symbolem kontroly mysli. Ve videu jsou klece umístěny na hlavách modrých otroků. Tyto klece znamenají, že jsou pod jejím kouzlem, ale protože Katy v klipu zastupuje Ďábla, nejsou ve skutenčosti v její moci, ale v jeho.

Katy Perry je pták bez klece, tady jednoznačně staví sebe do symbolu bohyně Isis.

Černá magie
Ve skutečném moderním světě slavní lidé prodávají své duše Ďáblovi a praktikují černou magii a satanismus, aby vydělali miliony dolarů prodejem odpadní nekvalitní a kakofonické populární hudby. (Jak jinak si myslíte, že Beyonce udělala hitové album, aniž by ho vůbec inzerovala?)

Ve videu má Katy (Satan) moc proměnit muže v poslušné čokly. Asi to nepotřebuje bližší překlad.

Démonická zvířata
Rohaté šelmy symbolizují ďábla. Kočár Juicyho J má na sobě rohatou hlavu. Symboliku rohatého boha můžeme vidět napříč celým hudebním průmyslem a představuje obětování  se temným božstvům, která Ilumináti uctívají.

Uh, She’s a beast
I call her Karma
She’ll eat your heart out
Like Jeffrey Dahmer

Ona je potvora
Říkám ji karma
Sežere tvý srdce
Jako Jeffrey Dahmer

Her love is like a drug
I was tryna hit it and quit it
But lil‘ mama so dope
I messed around and got addicted

Její láska je jako droga
Snažil jsem se zkusit a přestat
Ale malá máma je tak návyková
Že jsem se pomátl a stal závislým

V klipu je také ukázaná, jak po ní lezou hadi a jak je obklopená démonickými božstvy se zvířecími hlavami. Říká tím, kdo ji nyní ovládá. Nenechte se zmást, krutá trestající božstva minulosti, která žádala obětiny (zejména krvavé), ještě navíc se zvířecími hlavami, jsou jen jiné podoby ďábla. Jsou to temná božstva. Legendy o nich mohou být zajímavé a poučné, ale nespojujte s nimi svůj život a nepoužívejte jejich symboliku.
Není ani dobré mít sošku nebo obraz nějakého egyptského božstva vystavenou doma, ale pokud už ji máte, dejte si veliký pozor abyste ji nerozbili, nebo neuctivě nehodili do koše. Tyto entity, uctívané po dlouhý čas, mají stále sílu a jsou egoistické, takže se můžou i naštvat. Na zneuctění jejich symbolů si dávejte pozor, ideálně si je ani nepouštějte do života/domu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-28 01:21:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a heleme, tohleto, ty s těmi rozbory tedy jedeš!:D tuhle hroznou písničku jsem zavrhovala už jako dítě, vždyť to bylo jasný na první pohled, že je to kentus… k tomu fakt člověk nepotřebuje ani být „duchovní“, prostě kouknu a vidim, nemluví to o ničem dobrým. ale asi jsem jedna z mála, lidem se totiž tohle běžně líbí, wtf 🤷‍♀️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 06:09:51
Ikona diskutujiciho
sipka

nechápu co se jim na tomhle může líbit…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-28 04:26:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teď, když to znova čtu, tak si vzpomínám na jednu věc. když jsem byla prcek, bylo cool na základce vyvolávat (na wc) krvavou marry. měly jsme z toho s kámoškou hroznou srandu… tak jsme to na wc zakřičely a sama se tam spustila voda v umyvadle 😮 uplně mega silný proud a hned. s křikem jsme utekly, pochopitelně. nevím, jestli jsme třeba byly otočené zády a někdo šel kolem a zrovna to ze srandy zapnul nebo co, ale.. dodnes si to pamatuju a tehdy nás to pěkně vyděsilo, dodnes to nechápu.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-06-28 09:40:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na internetu je možné si najít – vyskočí nějaké odkazy. Katy Perry má být údajně členkou klubu kanibalů a snad v Los Angeles má existovat restaurace, kde se nabízí těmto „elitám“ lidské maso. Má jí prý navštěvovat i Meryl Streepe a Chelsea Clinton.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 19:17:34
Ikona diskutujiciho
sipka

ty stránky jsem viděla, ještě tam psali že mají čisté kvalitní maso, že to není z mrtvol ani z nemocnic…. takže loví živé lidi?? :O hrozné

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-29 12:57:44
Ikona diskutujiciho
sipka

lidi… jako nechci tu snižovat kredibilitu a kazit zábavu, nicméně #factsmatter

tyhle stránky (https://www.cannibalclub.org/) jsem taky před nějakou dobou viděla a je to hned na první pohled totální fake. nejenom, že ty fotky těch „zaměstnanců“ jsou z free foto sítí, ale zároveň je absolutní volovina, že kdyby nějakej takovej klub fakt existoval, budou mít volně dostupnej web na normálním netu a ještě tam daj fotky zaměstnanců – vzhledem k tomu, že jíst lidské maso je, jak víme, nelegální. kdyby webovky z nějakých důvodů měli, zařídí je na tzv. dark netu, kam nevleze hned každej ňouma a ještě by to mělo stopro heslo… když je něco VIP, je to VIP – neVIP to nenajdou a nezjistí, ne na netu, info o tom se předává ústně mezi vyvolenými.

https://www.snopes.com/fact-check/cannibal-restaurant/

pokud chcete vidět skutečný obchod s lidským masem, stáhněte onion a hledejte. ale pokud to neumíte, beztak se doberete jenom k bandě peďáků na chatu – jako já párkrát, ew.
jak říkám, k těmhle věcem se člověk dostane protože má kontakty.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-29 13:15:48
Ikona diskutujiciho
sipka

to není ten web kterej jsem viděla… nevím jak se jmenoval, už ho nenajdu

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-06-28 12:44:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue připoměla si jeden brutální zážitek ten je stary sice 5 let ale stojí za to příbuzní byli v egyptě a tam si jako suvenýry kupovali sošky těch bohů sfingy anubise raa a mnoho jiných nevěřili byste kolik egyptani měli těch bohu tak si dotahli kupu sošek domů nechali si to tam na parádu pak se toho začal bát jejich syn tak je museli dát pryč tak to dali mě bylo to ve velký krabici nechces ty sošky nás syn se toho bojí dělěj si snimi co chceš klidně je vyhod ale řekli jsme si jestli bys to nechtěl ja sem to vzal oni se to báli asi vyhodit tak se to odnes na zahradu otevřel sem tu krabici podíval sem a říkal sem si sakra ja tohle mohl někdo uctívat pak sem si vzpoměl na egypt plných otroků a obětí těm bohu sem si řekl že je rozsekám na kusy vzal se palici a pustil se do demolice a hlavou mi letaly myšlenky dobře vám tak zvrácené božstva entity pak jsem střepy vyhodil do popelnice pak sem na to zapoměl večer sem na to jestě vysypal odpadák a když sem šel domů uviděl se za sebou v koutku několik černých stínu ale když sem se plně otočil uz ta nebyli myslím že mě jenom sledovali druhý den se stavali zvláštní nehody ale nic se mi nestalo z jednoho okenního balkonu na mě málem spadl květináč zachranilo mě že se slyšel šoupnutí tak se instinktivně odskočil stranou doma říkam no ty vago a dělo se víc v kupelně mám skřínku na šampony nechaval sem ji otevřenou a pod tím mám umyvadlo sem si začal mýt ruce šampony jako by někdo máchnutím ruky schodil a většina jich spadla na mě no hnus a tenkrát sem si to stěma soškoma nespojoval ale věděl že tu řadí destruktivni energie a že se musí vyhnat to stacilo požádat konstruktivní síly vesmíru o ochranu pak to přešlo ale bytosti se mě snazili za každou cenu pomstít ted vím od čeho to bylo no-))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 19:22:03
Ikona diskutujiciho
sipka

týjo! :O pavle vidíš to, takhle ses ohrozil a ani ne vlastní vinou, z neznalosti, ani sis to sám přitom nekoupil.. a přesto se na tebe naštvali a slíznul jsi to ty. ten jejich malej věděl proč se toho bojí! opravdu tyhle sošky ani nebrat do ruky, nepouštět za vchodové dveře a když už to máš doma, tak OPATRNĚ

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-29 11:40:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja by som našiel nejaký ,,opustený“ pozemok či záhradnú chatku a tam okolo chatky by som tie sošky pekne rozložil a takto sa ich úctivo zbavil. Zrejme by to našli nejakí vandali čo na takéto miesta chodia huliť a chlastať tak nech si s tým robia čo chcú. Žiadne takéto sošku ale snáď nemáme len knižky kde sú egyptské bozštvá vyobrazené a suvernír z Egypta flaštičku s farebným pieskom a je tam obrázok ťavy (nechápem ako to robia že tam ten piesok nasypú aby vznikol obrázok) ale ťava snáď nie je egyptské božstvo. Niekto to priniesol z Egypta a potom to niekomu daroval a ten to daroval zas nám. Nechápem načo ľudia kupujú suveníry ktoré vlastne nikto nechce a nakoniec tie krámy skejsnou u nás blbcov.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-29 12:23:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Píseček nasypeš do záhonku pod kytky a flašku vytřídíš do skla… koukám že si z tebe dělají ostatní dobrý vetešnictví 🙂 Já jsem nemilosrdná, všechno co nechci hned letí. Utírat z toho prach a nechat se zavalovat věcmi které se mi třeba ani nelíbí? Zbytečné.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-29 14:42:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred časom som to mal v ruke že to idem vyhodiť alebo sa pokúsim vysypať ten piesok ale nejak sa mi nechcelo. A teraz ako na potvoru si tú flaštičku niekto obľúbil a chce ju tu mať vystavenú tak to zas vyhodiť nemôžem. Sahara bola kedysi zelená a potom sa zmenila na púšť a tie živiny ostali v tom piesku, tak máš pravdu že ako hnojivo pod kytky by to bolo ideálne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-29 16:06:04
Ikona diskutujiciho
sipka

píseček je dobrej do substrátu pod aloe vera nebo do trávníku
ne jako hnojivo, spíš kvůli křemíku nebo odlehčení zeminy

Ikona diskutujiciho Robin 2020-06-29 15:29:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty malé děti mají úplně jiné vnímání než dospělí a je potřeba to brát vážně 🙂

Malé děti, ale i zvířata (většinou psi a kočky) vidí a cítí věci, které už dospělí nevidí nebo neslyší. Já bych třeba ani nespal na místě (pokud bych fakt nemusel), kde se malé dítě nebo pes necítí dobře. To by pro mě bylo okamžitým varováním, že tam je něco špatného.

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-06-28 14:29:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na mojí bývalé zakladce decka vyvolávali duchy a jednu přestávku to zkoušeli znova (nakreslili na dvě spojeny lavice tu hvězdu ,dokonce do školy propašovali svíčky a sirky ( učitelky trávily každou přestávku v kabinetu takže jako ..))a sedli do kruhu chytli se za ruce a začli vyvolávat a hádejte koho ? No satana . Já jsem je několikrát varovala že to není dobrý nápad ale neměli mě tam rádi tak mě poslali někam .tak jsem jim řekla ať za mnou nelezou až budou mít bubáka pod postelí a šla si číst .řekli že (satanovi) poskytnou energii a naráz vzduch ve třídě zhoustl nedalo se tam dýchat a z polic vypadla kniha o egyptských božstvech (pamatuji si to do detailu bylo to něco), tak vytáhnu mini andilka z batohu návesimm ho na krk a jdu pryč .většina děcek byla další týden nemocní z horečkama .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 19:24:08
Ikona diskutujiciho
sipka

taky mazec 😮

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-06-28 22:41:23
Ikona diskutujiciho
sipka

alue to jestě nic není když jsme byli v řecku tak jsme se dívali po památkách v chrámech starodávných řeckých bohů mnoho tech chrámu je přistupných lidé se tam chodí modlit dokonce tam dávají i drobné obětiny my když jsme tam přišli rodinka se kochala památkami ale mě tam dobře nebylo podíval sem se na ty sochy bohu sou to temní bohové neuškodí když si z nich udělám srandu aspoň zmizne ten pocit tak sem začal vymyšlet vtipy na každého třeba o poseidonovi víte proč poseidon nevyslyší věčně volající námořníky o pomoc protože má pěnu v uších-)) víte proč se zeus poslední dobou moc nehněvá protože zdražili elektřinu cerberos měl i jiné využití ne hlidat cestu do podsvětí mohl vystupovat v cirkusu a hned po par vtipech se mi zvedla nálada pak jsme odcházeli venku se začalo nák černat říkam no konečně bylo vedro jak blázen trochu i zahřmělo řekl sem děte dal zavážu si boty a najednou sem citil divnej pocit něco mě sleduje upírá na mě svůj pohled a náhle kousek ode mne rána a pak šilený piskot v uších volal sem halo neslyším videl sem rodinu jak ke mě běží dosli ke mne něco rikali už slabě sem je slysel blesk sluh se stále projasnoval málem do tebe uhodilo jen par metrů od tebe sluch se pak vrátil a všechno bylo dobrý ale věřím že tohle nebyla náhoda

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-29 09:22:49
Ikona diskutujiciho
sipka

tos měl za ten vtip s elektřinou :O

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-06-29 07:58:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo byl to mazec další den jsem měla hnusný noční můry.
Ale bylo to na bývalé zakladce celkem běžné každý týden se alespoň dvakrát vyvolávalo a bylo jedno koho hlavně aby si banda pacošů mohla hrát na frajery.
Jako celkově na té škole strašilo třeba jednou to bylo fakt brutální naše třída vypadala jako po útoku armády např. Poškrábaná nová tabule , rozdrceny křídy a rozházeny lavice a knížky ,přitom jsme odešli jako poslední pak se škola zamkla a nikdo tam nebyl .
Nebo jednou byly slyšet kroky a to i přes zavřený dveře a smích ze kterého mi přejel mráz po zádech ,naše učitelka Vystrčila hlavu na chodbu a dokonce se šla podívat i na WC jestli někdo nedělá bordel a nikde nikdo a další den nám řekla že se ptala všech učitelek jestli někoho tu hodinu nepouštěli ven a prý že ne …

Ikona diskutujiciho evina 2020-07-06 09:48:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mne v tom videu zarazilo to horovo oko.Koupila jsem si ho před 3 roky v egyptě a nosím ho.Ted tomu nějak nerozumím.To je špatně to nosit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-06 10:15:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Horovo oko je další symbol zneužitý Ilumináty, aby jim dodával sílu. Takže bych to nenosila.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-28 17:00:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Túto pesničku som takmer ani nezaregistroval že existuje ale ostatních asi zaujala, spomínam si že som šiel okolo telky a niekto tam mal pustené toto, aj keď som z toho videl len zopár sekúnd som si istý že je to ono, ten official klip sa proste vryje do hlavy, je celkom pozeratelný a zároveň debilný 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2020-06-29 16:38:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám doma sošku Anubisa, raz som si ju kúpila na hodoch a sama neviem prečo, neskôr som sa sama nad sebou počudovala, pretože sa mi nepáčila a nevedela som jej nájsť miesto. Z každého miesta, kde som ju uložila som mala pocit, ako keby to mám vystavenú modlu (to som nechcela), ale som typ, ktorý nevyhadzuje veci len tak, takže som po dlhšej dobe našla nenápadné miesto pre ňu medzi knihami. Raz mojej babke soška padla a odletelo jedno ucho, tak som ho prilepila naspäť. Myslím, že nič zvláštne sa vtedy nestalo, no s týmto božstvom si spájam jeden môj sen: Nachádzala som sa na kopci, bola noc a po chvíli som vedľa seba zazrela Angelu Merkel. Myslím, že sa nejak potkla a nepríjemne sa kotúľala dole kopcom, pričom bolo jasné, že zomrie. Keď sa dole zastavila, vyšiel z nej zelený opar podoby Anubisa, ukázal sa na oblohe a potom sa stratil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-29 21:18:35
Ikona diskutujiciho
sipka

S Anubisem zacházej slušně. Nemusí být vyloženě vystavený, ale ani ho nijak nezneuctít, je to doposud živá bytost, má své ego a vůli. Přilepit mu ucho zpátky byl dobrej nápad.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-06-29 22:27:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u mě by letěl z okna proč se k temným bytostem chovat slušně to víš že se naštvou klidně to vyhod hod to do pepelnice a když bude otravovat pohroz mu že na něj zavoláš sílu vesmíru a ti že ho sežehnou řekni mu přitom že je zapomenutá existence a že hra brzy končí a on sní

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-30 08:04:24
Ikona diskutujiciho
sipka

takhle to úplně nefunguje, ty bytosti jsou velmi mocné a pokud je neurazíš, tak ti ani neuškodí

Ikona diskutujiciho Rarašek 2020-06-29 23:01:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím o radu, dovezla jsem si z Egypta už kdysi dávno, taky sošku bohyni Isis a pyramidu, ale asi dva měsíce zpět, jsem je vyhodila do koše. Nic zvláštního semi asi nestálo, nebo si nepamatuju, ale dá se to nějak napravit? Anebo co dělat, ať semi do budoucna nic špatného nestane.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-30 08:04:55
Ikona diskutujiciho
sipka

to už je po promlčecí lhůtě, to buď v klidu 🙂

Ikona diskutujiciho Hana 2020-07-02 06:11:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som bola v Amerike s kamarátkou a ona ma žiaľ rada takúto neintelektuálnu hudbu a chcela aby som s ňou išla na Katy Perry koncert, nakoniec som sa rozhodla ísť a pre istotu som si okolo krku dala svoj ochranný kryštál 🙂 na koncerte, potom čo zaspievala „There’s no going back!“, sa za ňou zjavil hologram pentagramu a z jej očí a oblečenia začala vytekať krv ( nie som si istá či to boli špeciálne efekty ale keďže Katy je napojená a temné sily nečudovala by som sa keby bola reálna 🙄 ). Ovečky v publiku to hneď zožrali a ja som asi bola jediná vystrašená, pevne som sa držala môjho kryštálu. Samozrejme že sa na internete o tom nikde nepíše 🙄

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-02 08:12:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Co máš z toho. Já byla před lety na Nightwish a Marco mě naštval, protože odpočítal začátek písně 1,2, 123 666
Cos to řekl!?!? NW totiž nikdy nebyli satanisti, nezpívali o ďáblovi a zaprodání duše zlu…. – Mno, ale teď když vydali to nové album, mi to přestalo být podezřelé. Očividně věděli kam směřují.

Ikona diskutujiciho Kris V. 2020-07-04 14:48:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, škoda, ta písnička je melodicky hrozně líbivá. 😀 Ale to, co píšeš, je fakt síla, dává to smysl. Když jsem si pustila ten „temný“ klip, tak jediný, co ze mě opakovaně vyšlo, bylo „dopiiii…!“. To je blbý, to je fakt hodně blbý. Jinak prosím tě, mám sošku nějakýho egyptskýho božstva doma u mámy, ale byla to soška z nějakého naučného časopisu historického, jako dárek. Může s ní být taky problém? Asi jo, že?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-04 15:03:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Sošku radši nech tam kde je 🙂

Ikona diskutujiciho Kris V. 2020-07-04 14:49:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě mi připadá zajímavý, co jsem si teď přečetla, že ten song je vykrádačka křesťanský rapový písničky. To taky o něčem svědčí.

Ikona diskutujiciho Radek 2020-07-05 09:36:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo chce, at si napise do vyhledavace Blue Mustang Denver, Colorado. Pro me jasna souvislost s Dark Horse

Ikona diskutujiciho Jarda V. 2020-07-06 10:38:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzpoměl jsem si na jednu pěknou scénu z filmu. Tam se s tím pěkně nekonvenčně vypořádali. https://www.youtube.com/watch?v=_PufZRUG5Hw

Ikona diskutujiciho evina 2020-07-06 12:16:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji alue za odpověď

Ikona diskutujiciho Tonino 2020-07-07 09:37:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí si pozrieť tento dokument predsa, že ako pracuje sám diabol v hudobnej scéne: Odhalenie hudebného priemyslu – https://www.youtube.com/watch?v=-I72vfPMpX4&list=PL59D88D9A39D0ACAD

Ale marná to snaha, čas konca jeho už nastal, tak ako časť konca tých, ktorí mu verne slúžili…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek