Kočky chrání vás, i váš domov, před zlými duchy

7.1.2022 v Paranormální jevy 7

Kočky jsou opravdu úžasná stvoření. Jsou mnohem mocnější, než si většina lidí uvědomuje. Nejenže chrání naše domovy před myšmi a čímkoli jiným v podobě laserového ukazovátka, ale také odhánějí zlé duchy a odstraňují destruktivní energie. Kočky jsou známé tím, že dokážou vycítit destruktivní energie a dokážou je korigovat.Kočky vidí naše aury a dokážou vycítit, když se naše energie změní. Mohou do naší aury dokonce vstoupit a harmonizovat ji. Umí nám poskytnout léčebnou terapii. Kočičí kamarád vám z duchovního hlediska pomáhá udržet si svou sílu.

Kočky jsou také schopny sdílet s námi své vibrace, když nám projevují náklonnost. Už jste se někdy s kočkou mazlili a všimli jste si, že na vás okamžitě přišel pocit uvolnění? To na vás vaše kočka přenesla své vibrace.

Kočky dokážou dát najevo, když se u vás doma nachází duch, nebo něco podobného. Pokud si všimnete, že vaše kočka syčí na cosi neviditelného, je to proto, že vidí něco, co vy nejste schopni vnímat.

Skutečný duch, kterého jsme zachytili na kameru, vystrašil naše kočky
Toto video bylo natočeno během dovolené. Naše kočky byly velmi agresivní a podrážděné, jakmile jsme se vrátili domů. Zkontrolovali jsme naši bezpečnostní kameru, abychom zjistili, jestli se nestalo něco neobvyklého. Kromě tohoto znepokojivého klipu jsme nic jiného nenašli.

Je na něm vidět, jak něco vchází do jednoho z našich pokojů, což upoutalo pozornost obou našich koček. Krátce nato něco pohnulo dveřmi. Kamera se přetočila na zeď a zůstala tam až do našeho příchodu domů (další noc po pořízení tohoto videa).
Všechno bylo jinak v pořádku, až na to, že na podlaze leželo několik knih a po chodbě bylo rozeseto několik hustých chuchvalců kočičích chlupů, což je obvykle známkou kočičích rvaček (kcož ale naše kočky nedělají). Naše dvě kočky se jmenují Calvin (u dveří) a Daisy (na posteli).

Kočky hodně spí a dělají to z dobrého důvodu. Když vaše kočka spí, očišťuje se od destruktivní energie, kterou z vás předtím sundala.

Někteří lidé dokonce věří, že se někdy andělé zjevují jako kočky. Peter Kreeft ve své knize dokonce napsal, že si myslí, že jeho anděl strážný obývá tělo jeho domácí kočky, když se cítí být na dně. Psal, že na jeho kočce bylo něco zvláštního a že ho v mnoha ohledech konstruktivně ovlivňovala.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-07 12:33:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Záleží ako často chodia (ak existujú) duchovia na návštevu. Pokiaľ zviera vidí ducha prvý raz/ raz za dlhší čas tak tam môže byť nejaká reakcia, strach, agresivita. Ak ale duch chodí pravidelne tak mačka je na neho zvyknutá ako na normálneho človeka a nijak na neho reagovať asi nebude. Ale možno záleží aj na tom či je ten duch dobrý alebo zlý.

Ďalšia vec je že niekedy mačka uprene pozerá na miesto kde nič neni. Mačky majú dokonalú fotografickú pamäť takže keď sa niečo zmení, s niečím sa pohne, tak to pozorujú a zmenu si ukladajú do pamäťe. Môže to byť napríklad nová špinka na stene alebo malý chrobák, pavúk na pavučinke. Takže keď kočka kouká do blba, nemusí to byť hneď duch ale trebárs spiderman 🙂

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-01-07 12:58:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kočky čtou lidem myšlenky, o tom nepochybujte. Hodně se tím baví, hlavně dospělé kočky.
Na to si dávejte pozor, lidé se špatnými úmysly, podvodníci, lháři a kultisté temnot kočky nenávidí, protože to podvědomě tuší anebo byli instruováni. Některé čarodějky kočku používají jako indikátor pravdivosti při „výslechu“ klientů, znal jsem takové dámy.

V Indii, asi 25 let tomu, v národním parku Sasan Gir jsem potkal lvici, která se se mnou telepaticky normálně mluvila (což mě po několikaměsíčním toulání po Indickém venkově už nepřekvapilo), upozornila mne na dalšího lva kterého jsem ve vysoké trávě vůbec neviděl a přesně věděla, že mám doma kočku. Dva indičtí průvodci, personál rezervace, mi později přiznali, že na takovou vzdálenost, jakou jsem se k ní přiblížil už byli přesvědčeni, že jsem teoreticky mrtvý. Ta rezervace má úředně povolené ztráty na lidech, lvi jsou chráněni absolutně.

Kočky přijímám stejně jako lidi. Normální je nelhat.

Ikona diskutujiciho mif 2022-01-07 16:24:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Děkuji za vskutku hezký a PRAVDIVÝ článek, pod který se můžu (jsa milovníkem koček) podepsat. Naše dvě pubertální „Valašky stodolní“ budiž zářným příkladem – pasuje vše od jejich vhledu do astrálu (ony jsou tak trošku tady a tak trošku tam) až po „korekce“ energií. Mno, s těmi anděly bych si až tak jistý nebyl 🙂 – někdy jsou spíš vtělením čerta starého, než ducha svatého… BTW: to video je celkem děsivé.

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-01-07 18:19:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K nám chodia dve mačky na pozemok. Jedna prítulná a druhá bojazlivá. Dcéra si s nimi veľmi rozumie. Sú ešte mladé tie mačky, ale ja si akosik na tie mačky neviem zvyknúť a vlastne ich stále plaším. Nedávno som bol na záhrade a prišla tá prítulná mačka ku mne zozadu, ja som sa jej tak zľakol, že až. Potom som jej nadával. Čo mi je? Nemám čisté svedomie (zvykne sa hovoriť, že človek nemá čisté svedomie, keď sa zľakne niečoho). Prečo tie mačky odháňam? Neviem si to vysvetliť, veď sú to prítulné stvorenia a nechcú mi zle.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 18:53:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Lekavost je projev prožitého traumatu.. posttraumatický syndrom. To nemá se svědomím nic společného.

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-01-07 19:44:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mačka totižto prelezie plot a je na mojom oplotenom pozemku. Dostane sa do mojej komfortnej zóny – ja ju nečakám, alebo aj čakám a napriek tomu sa zľaknem. Tak potom to buď s mačkami súvisí – tá ľakavosť, alebo nesúvisí. Buď som s mačkami niečo pred tým v minulých životoch mal, alebo je to nejaké „generálny“ problém, že je jedno, či to je mačka, alebo niečo iné. Na to asi neprídeme, možno sa mi riešenie ukáže v sne.

Ikona diskutujiciho martin martin 2022-01-15 09:59:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Pust jí k sobě, máš jedinečnou možnost se toho problému zbavit. Dokážou zbavovat astrálních parazitů, tak asi se jí na tobě nějakej líbí a chce si na něm smlsnout 😛

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek