Koloidní stříbro je zakázané, protože léčí skoro všechno

1.1.2021 v Léčba 49

Slyšeli jste už o někom, koho ,,spaluje zevnitř“? Nazývá se to Stevens-Johnsonův syndrom (SJS) a je to příšerné onemocnění. Na celém těle se začnou tvořit puchýře až do té míry, že je oběť SJS potřeba léčit jako oběť popálení. Nejčastěji vzniká jako nepříznivý vedlejší účinek léčby běžnými antibiotiky.Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatologie v manhattanské nemocnici Mount Sinai, vysvětlil: ,,Ve skutečnosti nejste popálení opravdově, ale dochází k tomu, že máte narušenou funkci kožní bariéry.“
Vysvětlil, že se epidermis odděluje od dermis. Úžasný vedlejší účinek, že?

Zeichner dodal, že k reakci SJS dochází nejčastěji po antibiotikách a ,,naneštěstí neumíme nijak předpovědět, u koho tento druh reakce nastane“.

Oběť SJS (Stevens-Johnsonův syndrom). Pokud vás zajímá, jak vypadá epidermální nekrolýza, vygooglete si to na vlastní nebezpečí, obrázky které uvidíte, jsou naprosto šílené.

Farmaceutická ruleta
Kdy naposledy vás testovali na intoleranci antiobiotik, či jak říkají lékaři, na ,,alergii“? Namísto toho se vás stručně zeptají: ,,Jste alergičtí na nějaké léky?“
Cože? Očekávají od vás, že máte vědět, na který ze stovek léků na trhu jste alergičtí, ačkoli jste žádný z nich nikdy neměli?
Pokud se chcete vyhnout nepříznivým účinkům, měla by vaše odpověď znít: ,,Na všechny“. Mnohem lépe by vám pomohlo koloidní stříbro.

Nadměrné používání farmaceutických antibiotik, které u veřejnosti vyvolávají obavu, že už nezabírají, způsobuje to, že mikroby se snadněji přizpůsobí složitým syntetickým chemickým směsím, než jednoduchým zabijákům mikrobů, jako je koloidní stříbro.

Vypadá to jako záměrná snaha přehlížet koloidní stříbro a udržovat iluzi o tom, že jen farmaceuti umí vyléčit rýmu.

A proč potřebují vyvíjet stále nová antibiotika? Existuje mnoho nepublikovaných zpráv o ošklivých vedlejších účincích, někdy chronických a vážných, jindy subklinických, které jsou důsledkem užívání údajných ,,zachránců života“ od farmaceutického průmyslu. Obzvlášť to platí pro fluorochinolonové řady antibiotik.

Zvláštní zprávy v amerických televizních stanicích přinesly záběry o jejich hrozných účincích. Bolestivé a vysilující účinky mnoha antibiotik, však nejsou jen dočasné. Mnoho lidí to stojí hodně námahy, znovu se vrátit k normálnímu životu, zatímco jiní trpí dál, někteří spáchali sebevraždu.

Video: Jak koloidní stříbro zabíjí bakterie

 

Strašák jménem Taťka šmoula
I přes známé vedlejší účinky antibiotik, protlačují bulvární média pořád dokola ten nesmysl o ,,modrém muži“, aby veřejnost zastrašili a odradili od užívání koloidního stříbra. Modrý muž každodenně po dlouhá léta užíval nadměrné dávky doma připraveného koloidního stříbra, až u něj vznikl vzácný trvalý stav kůže, zvaný argyrie.
Čemu se v tomto případě nevěnuje pozornost, je fakt, že modrý muž, nebo také ,,taťka Šmoula“, si vyráběl druh koloidního stříbra, které obsahovalo příliš velké částice stříbra. Při vlastní výrobě koloidního stříbra je totiž nutné dodržet jisté zásady, jako například správné napětí mezi elektrodami, aby byly uvolněné částice stříbra té správné velikosti. A přesto byl uvedený člověk jinak zdravý a celé roky nebyl ani nachlazený. Zemřel po šedesátce na selhání srdce a mrtvici.

Tento druh strašidelných zpráv o koloidním stříbře si nejvíce vychutnávají na Wikipedii a dalších publikačních platformách, nakloněných farmaceutickému průmyslu. Tato média jsou totiž primárně naladěna proti přírodní léčbě a lidé trpící zničujícími důsledky po užívání farmaceutických antibiotik, je příliš nezajímají.

Pokud nechcete kupovat koloidní stříbro z obchodu, můžete si vyrábět vlastní. Na internetu se dají koupit příslušné sady.

Právníci, vymáhající odškodné při pochybeních zdravotní péče, nežalují prázdné ambulance
Právnická firma Greg-Jones se specializuje na soudní stíhání farmaceutických společností jménem obětí postižených nepříznivými účinky léků.

O Stevens-Johnsonově syndromu (SJS) a blízké sestřenici tohoto onemocnění, toxickou epidermální nekrolýzou (TEN), dalším vedlejším účinku mnoha léků a antibiotik farmaceutického průmyslu, říká firma toto (vybrané z webové stránky firmy Greg-Jones): ,,Úmrtnost při Stevens-Johnsonově syndromu je 5%. Toxická epidermální nekrolýza může být smrtelná až u 50% pacientů. S SJS i TEN souvisí více než 200 léků, zejména antiepileptika, NSAID (nesteroidní antiflogistika), peniciliny a sulfonamidová antibiotika.

Firma Stevens-Johnson si účtuje poplatek až tehdy, když případ vyhraje. Musí si tedy věřit, že budou úspěšní. A nejeden lékař už uveřejnil zprávu o množství úmrtí způsobených správně předepsanými léky.

Jedním z těchto lékařů je Dr. Barbara Starfieldová, která 26. července 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prozradila, že jen americký zdravotnický systém zabíjí ročně 225 000 lidí. 106 000 z nich je přímý následek správně předepsaných farmaceutických léků. Ukázalo se, že jde o opatrné, nízké číslo.

Ještě více vyráží dech zpráva sestavená v roce 2003 Dr. Carolyn Deanovovou s názvem: ,,Smrt způsobená současnou medicínou“, která uvádí mnohem vyšší roční míru úmrtí.
Nejnovější pojednání v její knize Smrt způsobená současnou medicínou uvádí současnou míru úmrtí milion ročně, opět v důsledku správně předepsaných syntetických léků.

Lékařská mafie je správné označení pro monopol alopatické medicíny, který lže o takzvaných ,,alternativních“ medicínách, léčících bez nebezpečných vedlejších účinků, přičemž propaguje své škodlivé syntetické léky.

Čtěte také: Koloidní stříbro – nejgeniálnější antibiotikum

Jak užívat
Jediná důležitá věc při užívání koloidního stříbra je, že pokud ho užíváte orálně po delší dobu, měli byste pár hodin poté užít probiotikum, protože ničí nejen patogeny, ale i některé prospěšné bakterie. Nebo můžete probiotika preventivně vybrat po ukončení léčby koloidní stříbrem, abyste doplnili střevní bakterie. Užívá se ideálně ráno a večer na lačný žaludek.

Jak skladovat a jak kontrolovat jeho kvalitu
V Česku koupíte koloidní stříbro i na internetu. Skladujte v dřevěné skříni, nebo ve sklepě. Nepokládejte na rezonující materiály jako sklo a kov. Nesmí stát poblíž rádia, telefonu a jiného zdroje elektromagnetického záření, ani u lampičky, nebo zásuvky, ani u wifiny.
Uchovávejte v temnu. Pro lepší odstínění záření obalte lahev alobalem.

Kontrolujte barvu stříbra. Pokud zhnědne a uvidíte naspod lahve cucky, je skažené a už se nesmí užít vnitřně, protože částice uvnitř ztratily náboj. To se stane ve chvíli, kdy je stříbro ozářeno výše zmíněnými zdroji. Pokud si chcete být úplně jistí, vezměte baterku a prosviťte lahev zespoda. Pokud vidíte stejnoměrný kužel světla bez žmolků, je stříbro v pořádku.
Stříbro je buď bezbarvé, pokud má nízké procento ppm, nebo žluté, pokud je ppm vyšší. Nesmí být hnědé, nebo černé.
Označení ppm říká, kolik částic stříbra je v roztoku na určitý objem. Čím víc ppm, tím je stříbro silnější, vždy proto kupujte nejvyšší ppm, které můžete.

připravila © www.aluska.org 2021 s využitím Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-01 04:53:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně to zlepšilo pleť a vyléčilo čepy na mandlích 😀 a přesně jak bylo v článku, fakt po tom nezmodráte, to byste museli buď pít vadný stříbno nebo ho pít obrovské dávky 😀 ten argument se zmodráním je úplná blbost.

„Argumentem proti používání koloidního stříbra je, že stříbro může působit toxicky, pokud jsou jeho částice příliš velké a užívá se ve velkém množství a po dlouhou dobu.“
– i antibiotika člověku, logicky, ublíží, pokud je bere dlouho a ve velkém množství :))) to každý lék.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 09:05:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Z kvalitního stříbra bys v extrémních případech údajně mohla trochu stříbrnět, jak by se ti usazovalo v podkoží. Ale nevím kolik bys musela vypít, já jsem už několikrát při nemocech pila čtvrt litru denně po dobu několika týdnů a stříbrná jsem ani tak nebyla a to jsem měla 540ppm, které ani normálně nekoupíš. Takže to bys asi musela pít 4 litry denně vysoké koncentrace, nebo tak nějak. A to nikdo nezvládne, hlavně kvůli ceně.
Taťka šmoula dost možná ani neměl čisté elektrody a plátky, podle mě se mu do toho pouštěly i jiné látky které tam nepatří.

Ikona diskutujiciho armag 2021-01-03 11:39:45
Ikona diskutujiciho
sipka

aspoň si o otm něco zjisti. Otrava stříbrem skutečně způsobuje zmodrání.

Zde první odkaz, určitě existují i lepší s fotkami lidí, ale i to postačí

https://magazin.biooo.cz/zdravi/zdravotni-problemy/muzete-po-predavkovani-koloidnim-stribrem-skutecne-zmodrat/

Ikona diskutujiciho viktor 2021-01-19 22:06:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Armag, píše, že by sme si o tom mali niečo zistiť a v odkaze článku sa píše že argýria môže vzniknúť zo strieborných solí, teda nie z KS. Ja som pozeral jedno video s taťkom šmoulom a všimol som si viacero jeho pochybení. Svoje KS robil z vodovodnej vody a nie kvalitnej destilovanej vody, tým automaticky vyrábal strieborné soli. Striebro z elektród pri elektrolýze sa so soľami vo vode zlučovalo na soli striebra. Za ďalšie, pri výrobe KS treba výšku jednosmerného prúdu obmedzovať podľa veľkosti elektród (0,15 až 03 mA/ cm2), inak sa strhávajú veľké častice striebra. On to hnal do výšok, koľko mu baterky dovolili! Žiadny zdroj prúdu nepoužíval. Proste totálny amatér.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 07:43:38
Ikona diskutujiciho
sipka

:O No… tak v tom případě jsi na to přišel Viktore. Nenapadlo by mě, že to taťka šmoula nevěděl, ale možná v té době prostě neměl takový přístup ke znalostem jako my.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-01 04:54:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď je to tak háklivé na elektromagnetické žiarenie nevadí oskenovanie na pokladní? Tomu sa člověk v lekárni případně drogerii nevyhne. Ale snáď ho to moc neznehodnotí aj keď lepšie by bolo neskenovať ale komu se chce prosíkať pokladníčku a vysvetlovať to aby to nerobila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 09:02:03
Ikona diskutujiciho
sipka

NESMÍ být oskenované laserem, bude ozářené a ztratí náboj!
nakupuj radši na netu, viděla jsem i 100ppm normálně v prodeji a někteří lidé ho vyrábějí sami doma

Ikona diskutujiciho oldist 2021-01-18 10:17:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Popros lékárnici, před skenováním, ať ti ho dá a udělej toto:
https://tadesco.org/odborny-svycarsko-nemecky-vyzkum-carovych-kodech-znalce-nemeckeho-jazyka/

Ikona diskutujiciho Veronika 2021-01-01 08:05:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zajímavý článek. Je možné laikům prosím doporučit,kde koupit kvalitní kol. stříbro? Děkuji.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-01-01 09:22:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, koloidní stříbro užívám po kapkách, mám rozprašovač na lékovce 50 ml. a tu doplňuji z litrové lahve. Aplikuji do nosohltanu a do úst jednou za 5-7 dní pár kapek -jakožto prevenci. Jde o dokonalý zabíječ virů. Léčí i pokožku – opary ve smyslu mrtvé vody z pohádky Zlatovláska. Nejúčinnější je Strong 49,9. Doporučuji všem, kdo se bojí covidu 19 až 24 s tím, že se ho už nemusí bát. Také používám kalisii vonnou ve formě čaje či tinktury – vynikající stimul imunitního systému s bonusem omlazování buněk. Nedoporučuji testování, což je vakcinace nanočipy s háčky na špejlích, co se uchytí blízko šišinky a už vůbec ne vakcinaci , což je pomalá eutanázie s modifikací biorobota, pokud náhodou po aplikaci přežijete.

Přeji střízlivost a ostražitost ve Zlatém věku a pevné zdraví v roce 2021.

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-01-01 09:44:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se stribrem je trochu potiz. Kvalitni sezenete malo kde, a pokud ano….i to, nez se dostanete k jeho aplikaci, muze jiz byt znehodnoceno jinymi vlivy, stejne jako prirozenym procesem expirace, ktera je u KS kratka. Nejlepsi je mit vyrobni proces plne pod kontrolou. Jenze….i to je docela slozite. Na trhu jsou dostupne pristroje pro jeho vyrobu, ale je treba byt na pozoru. Pristroje, ktere vyrobi 20 ppm za kratkou dobu (2h) sice vyrobi KS, ale takove, kde jsou castice stribra vetsi. Takove stribro je pak vhodne pouze k vnejsimu pouziti. Zaroven by vam mel dodavatel poskytnout certifikat ryzosti elektrod. Pokud nevadi….dovolil bych si doporucit vyrobce, navic ceskeho, ktery prodava kvalitni pristroj na vyrobu KS, spolecnost Craftgen.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 10:45:45
Ikona diskutujiciho
sipka

ano souhlasím. doma dělané pouze na vnější použití

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-01-01 18:03:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud někoho zajímá výroba v domácích podmínkách…stojí za přečtení:
http://craftgen.cz/ks-vyroba.html

Ikona diskutujiciho manu 2021-01-03 00:17:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Děláme si doma a normálně ho používáme i vnitřně, ale samozřejmě jen po kapkách. Neumím si představit, že bych pila hrnek koloidního stříbra denně. Taky nevím, jak bychom řešili v tomto množství na to vodu. Ta destilovaná laboratorně čistá, co je potřeba je už docela drahá a navíc se docela obtížně shání. Vždycky se v lékárně hrozně diví, pak hledají v počítači, pak zas hledají a nakonec něco objednají, a levné to tedy fakt není. Levnější než kupovaná asi jo, ale i tak. A na internetových obchodech se většinou nabízí jen technická destilka a ta se použít nedá.

Ikona diskutujiciho armag 2021-01-03 09:43:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvalitní koloidní stříbro koupíš zde www.antibakterin.cz

Ikona diskutujiciho adri 2021-01-04 20:55:00
Ikona diskutujiciho
sipka

jj na antibakterin taky objednávám … našla jsem stranky hlavně kvůli potravinářského peroxidu vodíku … občas míchám, ten je odtama taky dobrý

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2021-01-18 10:15:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás, je koloidní stříbro dobrý na léčbu crohnovy choroby? Abych se mohla vyléčit, jezdím i na biologickou léčbu injekcí humira.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-18 10:39:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Kamarád se stříbrem vyléčil. Dělal si 2x denně klistýry z KS o koncentraci 540ppm. Nalil to tam, zvedl zadek a snažil se vydržet co nejdéle.
Byl ve vážném stavu, měl jít na operaci, kterou odmítl. Léčba trvala asi několik týdnů nebo měsíců – nevím to přesně, nebyla jsem u toho. Stálo to nemalé peníze, ale už je to hodně let a žije, crohna už nemá a střevo má celé.
Pak je nutné brát min. půl roku probiotika, protože klistýry z KS zabijí i prospěšné bakterie a ty se tam musí znova doplnit.

Ikona diskutujiciho DOPLNĚNÍ ČLÁNKU 2021-01-01 14:01:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím do nového roku, kdo má zájem o vlastní výrobu:
..na trhu je kvalitní sada jak pro koloidní stříbro tak i zlato, ale je třeba trochu investice, firma: silvermedic.cz, nebo
https://www.silvermedic.cz/vstup-do-obchodu/
generátor na (stříbro)je 9000.- a kvalitní filtr na přípravu vody je 5000.-
v nabídce je jak zlato, stříbro i platina
sám používám zatím jen vodní filtr na stupeň A, B je voda pro kojence, čistší než destilka a C je ultra čistá pro výrobu koloidu, v nabídce jsou i náhradní patrony-filtry, elektrody a příslušenství

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 21:20:12
Ikona diskutujiciho
sipka

dík 🙂

Ikona diskutujiciho Amia 2021-01-18 07:56:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden léčitel doporučoval hrnek vody, rozinky, stříbrný prsten do toho hodit a ráno vypít. Takhle podomácku dělat koloidní stříbro. A lidi si to chválili.

Ikona diskutujiciho Gallifrey 2021-01-01 17:38:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. Pozná niekto z Vás koloidné striebro od výrobcu Mesosilver? To má vždy hnedú farbu. Vraj je to spôsobené vysokým obsahom koloidných častíc. V článku sa však uvádza, že hnedej farby by striebro nemalo byť? Prečo?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 21:16:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš to doma? Vyfoť mi to a pošli mailem. Podrobně, pořádně, dno lahve zvlášť pokud je průhledné, jestli jsou tam cucky a zvlášť fotku kde bude prosvícené zespoda silnou baterkou… také trošku odlij to sklinky a to mi vyfoť taky zvlášť. Podle toho bych to měla poznat dobře. A hlavně uveď datum výroby, kolik je to ppm a jak jsi to skladoval.

Před hnědou barvou varuji proto, že právě hnědá barva je ukazatelem skaženého stříbra. Když částice ztratí náboj, zhnědnou/černají a klesají na dno, tehdy se roztok NESMÍ užít vnitřně! Pozor na to aby sis neublížil! Pokud je to podezřelé a nejsi si jistý, nepij to! … Jenom to potírej zvenku.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-02 00:45:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Zbytočné fotiť MesoSilver skutočne robí hnedé striebro je to iný druh takže to že by bolo pokazené v tomto prípade neplatí. Koncentrácia aspoň čo som videl 20ppm takže asi to najslabšie zároveň je ale najkvalitnejšie. MesoSilver je omnoho efektívnejšie ako sú produkty obsahujúce proteínové striebro s koncentráciou desiatok tisíc ppm. Dalo by sa povedať že mesosilver je pravé koloidné striebro.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-02 09:49:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud má stříbro 20 ppm a je hnědé, znamená to, že částice uvnitř nemají náboj, jsou potažené korozí a tudíž je zkažené a nesmí se v žádném případě pít vnitřně. Stříbro do 100 ppm nebývá ani žluté, protože má málo částic, takže docílit hnědé barvy u takto miniální koncentrace je opravdu prů*er a výroba musí být velice nekvalitní a probíhat v ozářených prostorách, kde cokoliv se uvolní, okamžitě se ozáří.
Stříbro je jenom jedno, pak se můžeme bavit o ryzosti, ale pro výrobu samozřejmě musíš použít čisté materiály, abys nedopadl jako tatka šmoula.
Na trhu není žádké KS s desítkami tisíc ppm, s něčím si to pleteš. Proteinové stříbro neexistuje, stříbro je anorganické.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-02 11:05:36
Ikona diskutujiciho
sipka

MesoSilver má být nejkvalitnější koloidní stříbro. Ja ho chcem na pitie. Vyvinulo to Medicínske laboratórium v New Jersey a predáva sa po celom svete, to by po svete už muselo behať šmoulou. Po otvorení fľaše sa farba môže zmeniť do siva v závislosti od aktuálneho znečistenia vzduchu. Táto zmena farby neznamená žiadnu vadu produktu a nie je nutné sa vôbec znepokojovať. Efektívnosť výrobku nie je nijako zmenená. Zmena sfarbenia do siva je bežná predovšetkým vo väčších mestách.

http://www.koloidnestriebro.sk/index.php?language=sk&page=mesosilver

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-02 16:02:13
Ikona diskutujiciho
sipka

zešednutí stříbra znamená že je zkažené! má v sobě zkorodované částice! proto se to děje ve městách, protože je tam hodně záření!! to se nesmí pít, to je potom toxické! – nepij to!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-02 16:04:55
Ikona diskutujiciho
sipka

a mimochodem: MesoSilver – koloidné striebro Koncentrácia: 20 PPM

to je strašně slabé, to je jenom na potírání uhrů, zbytečné kupovat – to ani nemůže být hnědé, tam je tak málo částic, že to vypadá jako obyčejná voda, jedině by se úplně skazilo, jakože hodně hodně

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-02 13:33:56
Ikona diskutujiciho
sipka

proteinové stříbro:D

… dneska musí být ve všem PROTEIN přeci 😂

Ikona diskutujiciho kachni noha 2021-01-01 19:08:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve starověkém Řecku a Římě prý kdysi ženy vhazovaly do nádob s vodou anebo mlékem stříbrné mince, těch ppm tam asi moc nenaskákalo tak jako dneska po elektrolýze, ale uvolněné částice stříbra jsou takto zase daleko jemnější, což je taky svým způsobem známka kvality – jemnější = kvalitnější.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 21:14:50
Ikona diskutujiciho
sipka

neřeknu ti letopočet a místo, ale v minulosti se kromě metody kterou jsi popsala také uchovávala pitná voda v nádobách z čistého stříbra (asi se díky tomu nekazila a nebyly v ní žádné nebezpečné bakterie) a stříbrné příbory na zámcích také měly svůj význam

Ikona diskutujiciho jiří 2021-01-01 21:01:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koloidní stříbro si doma též vyrábím,ale pro většinu by neměl být ani tak problém s kvalitou stříbra,to mi výrobce generátoru dodává i s certifikátem,ale s výrobou čisté vody na jeho přípravu.Je pravda,že jeho generátor vyrábí oproti jiným hodně dlouho,na jeho stránkách ale píše,že nechal výsledný produkt testovat a mělo by vše být v pořádku.Dříve při nachlazení jsem používal i vnitřně 50tku a nepozoroval jsem žádné problémy,jen rychlejší léčení ač i on vnitřne tuto koncentraci nedoporučuje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-01 21:12:49
Ikona diskutujiciho
sipka

proč ji nedoporučuje?

Ikona diskutujiciho standa 2021-01-01 23:33:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lepší je koupit si stříbrný příbor a denně jej používat.

Ikona diskutujiciho jiří 2021-01-02 14:15:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nedoporučuje,nevím ale jeho stránky jsou www.kolumber.com tam jsou nabídky a i povídání,hezký den

Ikona diskutujiciho Eliss 2021-01-03 12:29:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používám zubní pastu s koloidním stříbrem, tato pasta mi pomáhá zuby i krásně vybělit 🙂

Ikona diskutujiciho P 2021-01-04 08:21:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já objevila kol.stř. lacnano.cz a je tam i článek, proč je žluté a že má být žluté. zajímal by mě názor na toto konkrétní kol.stř. Díky!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-04 13:24:21
Ikona diskutujiciho
sipka

žluté je v pořádku, pokud to vypadá jako čuránky, nemá to žmolky a jedná se o vyšší ppm

Ikona diskutujiciho jaroslav 2021-01-14 00:16:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte, pozdravujem Alue, zaujimalo by ma to koloidne strieblo 540ppm, to sa vyraba v laboratornych podmienkach alebo existuje pristroj s ktorym to vies urobit aj doma ? Lebo vsetci predavaju iba 20ppm, niektore pristroje vedia aj 40ppm. Ale ako pises to je tak na uri 🙂 na povrchove poranenia.
Pripadne da sa niekde objednat to 500ppm+?
A tiez som videl na nete zariadenia kde je k prislusenstvu aj laserove svetlo na kontrolu „hustoty“, ale ako pises, nemalo by sa to presvecovat. Tiez si myslim, ale kde je teraz pravda.

dakujem a pozdravujem
jaroslav

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-14 09:25:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálně komerčně se to neprodává, ale dá se sehnat 1 litr za 5000kč. – Teď ale není, vozí se to ze zahraničí a nedá se pro to zajet. Nemáš jinou možnost, než koupit někde na netu ty nižší ppm, ale hlídej kvalitu, prosvicuj baterkou, dobře skladuj a obal to alobalem pokud máš doma wifi a jiná rezon. pole.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-01-14 09:59:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tadesco bylo kdysi v komentářích doporučení na eshop pana hrdličky,že má dobré ks. A nemá koloidní jen stříbro,má i dost jiných věcí.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-01-14 10:06:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak je to hrdlickovamedicina.cz
Nejsilnější má 100ppm.

Ikona diskutujiciho Dada 2021-01-18 09:23:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj priatelia, kde sa dá na SK kúpiť kvalitné koloidné striebro? našla som iba kontakt do Čiech na p. Hrdličku, ale ten neposiela na Slovensko.

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-01-18 12:16:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás všechny stříbrňáky. Už dlouhou dobu se vyrábějí např. ponožky nebo vložky do bot s vloženou stříbrnou nití proti bakteriím. Že to likviduje i viry, jak zde čtu, je také fajn. Ale za jaké peníze ? A pořád riskujete, že se to zkazí nějakou frekvencí.
Moc by mě zajímalo, jak je možné, že když pátráte po alternativní léčbě, jste ještě nenarazili na nejlepší prostředek, a tuze levný, proti všem virům a bakteriím a dokonce i proti parazitům, plísním, kysličník chloričitý. A tento je známý a používaný vodárnami na desinfekci pitné vody už asi 20 let místo chlorování. Zveřejnili to v TV. Dělají to smícháním chloritanu sodného s kyselinou chlorovodíkovou. A přesně toto si koupíte na www.czchem.cz jeden litr vč. knihy s návody za asi 600 Kč + dopravné asi 120 Kč. Mám to doma už šestým rokem. Užívá se to po kapkách. Ta kyselina je dražší, asi 400 Kč, tak můžete použít domácí výrobu 50% kyseliny citronové, kterou si lehce vyrobíte z práškové kyseliny sáček za 7 Kč, lžíce prášku + lžíce vody, a je to. Míchá se to v poměru 1:1, užívám jak si vzpomenu, 3 kapky chloritanu (koupíte jako bělidlo na prádlo, jinak to nejde, zavřeli by je – farmamafie) a k tomu tři kapky kyseliny. Pak se to musí zapít min120 ml vody, jablečné šťávy ne na lačno. Můžete se v tom i koupat, natírat zahnisané rány, kloktat, desinfikovat ruce (jak je dnes „moderní“), čistit zubní plak, jazyk. Můj zeťák si vyléčil i nevyléčitelnou (doktorama) boreliozu, kdy přišel k lékaři až po třech měsících, že má obrovský rudý flek na břiše. Ten mu jen řekl, že už s tím nic neudělá. Byl odsouzen k smrti. Ne, za tři týdny se tím MMS uzdravil. A ještě pro maminky, které mají autistické děti. Autismus způsobuje rtuť obsažená v HEXA vakcíně (v letáčku je ale napsána jako nějaká sloučenina úmyslně). A MMS jako jediné dokáže jako nejsilnější okysličovadlo,které tělo snese, okysličit, zoxydovat těžké kovy. Tělo to pak vyloučí.
MMS není lék, je to přípravek, který zabije všechny bakterie a viry, které způsobují nemoce. Nezabije žádný dobrý, protože ty dobré mají kladné pH. Zde musíte vidět, že je to lepší než stříbro, které ničí i „dobré“ a je také o dost dražší.
A zásadní připomínka. Člověk je zdravý a jen tak něco ho nedostane, když má pH zásadité. A to získáte zásaditou potravou a kyslíkem. Kyslík je zásada, pohyb znamená kyslík do těla, pohyb je zdraví a můžete jíst „nezdravě“, haha. A zde vás musí ihned napadnout, proč musíme dýchat přes roušky (ne jen jako symbol otroků). Vydýchávaný oxid uhličitý, jehož část zpět vdechujeme, je kyselý a snižuje množství kyslíku. Už tím nás vláda vědomě pomalu zabíjí. Hlavu vzhůru, už se pro ně v pekle vaří voda v kotlích….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-18 12:23:14
Ikona diskutujiciho
sipka

S MMS jsem sekla poté, co jsem po denním užívání 2-3 kapek zvracela krev. Asi jsem překročila únosnou míru. Úplně neškodná metoda to není, i když funguje.

Ikona diskutujiciho Andrea 2021-01-18 13:43:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koloidné striebro je dobré aj na pleť. Dcéra si s ním umýva pleť Namoči si tamponik a čistí., moc si pochvaľuje. Ja ho užívam ak cítim že na mňa niečo lezie. Zatiaľ som chorá nebola. Pokiaľ ho únia nezakázala v návode sa písalo polievkovú lyžicu denne. Ale teraz sa píše že je len na kloktanie. Život bez neho si už neviem predstaviť.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-18 13:57:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa zas z MMS občas divne škrábe v krku a hlavně má hnusnú chuť, nezavrhujem ho ale nedá sa toho užiť veľa a dlhodobo, to je človeku z toho blbo (prekyslenie organizmu?). Striebro chutí lepšie. Úplne na začiatku sa s MMS používala 10% kyselina a to mi připadalo trochu lepšie, potom sa prešlo na 50% ale premýšľam že sa vrátim na tú 10% dáva sa viac kvapiek a lepšie sa to zmiešava. Inak zaujímalo by ma napríklad či môžem dať MMS do akvária 1-2 kvapky ako takú preventívnu dezinfekciu ale asi to nebude dobrý nápad a nebudem to skúšať.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-21 10:58:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Dal som do akvária 9 kvapiek MMS a nevykapalo to zatim. Odčerpal som polku vody a dal novú, jedna ryba síce zahynula ale tým že bola vcucnutá odsávačom kalu takže odišla na vnútorné zranenie. Ryby sú aktívnejšie viac sa hýbu a naháňajú najpr som mal obavy že ich to mms ,,páli“ a do rána vykapú ale vyzerá to v poriadku. A minule som tam nalial trošku koloidné striebro niekde som čítal že striebro je pre ryby toxické ale asi to neplatí pre koloid.

Ikona diskutujiciho Erika 2021-03-01 12:38:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam najlepsie skusenosti s koloidnym striebrom Nanomedix, je vyrobene z 99.999% cisteho striebra , je teda najkvalitnejsie a este k tomu za dobru cenu. Odporucam

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek