Konec úžasné kariéry, aneb jak závistiví psychopati ničí lidské životy

3.10.2016 v Poselství 57

Dnešní článek je na smutné téma, který se dotýká KAŽDÉHO člověka na světě, který v životě něco dokázal a v něčem vynikl.

Opravdu to tak je, že ve chvíli, kdy se nějakým způsobem odlišíte, jste v něčem dobří, úspěšní, přitahujete pozornost a začnete být vidět, zcela automaticky se objeví psychopat (v horším případě je jich vícero, podle toho jak moc jste slavní), který vám začne ničit život.

Podívejte se například na mě. Řekli byste si, že já slavná přece nejsem. Ale i v tom malém co dělám, mě tyto věci potkaly a doprovází od doby, kdy mi bylo cca 16 let.

Zažila jsem snad úplně všechno, co se zažít dá. Pomlouvačné lživé články v bulváru, kdy jsem z autorů nikdy nevytřískala veřejnou omluvu. Špinivé články plné výmyslů z řad bloggerů a dokonce bývalých ctitelů a úchylů, kteří ve chvíli, kdy zjistili, že blondýnka k večeři nebude, otočili o 180 stupňů s tím, že mě zlikvidují.

Musela jsem dokonce ustát situaci, kdy lidé, co mě chtěli zničit, vystalkovali moje rodinné příslušníky, zmanipulovali je a na schůzce se z nich o mně snažili zjistit jakoukoliv špínu z mého dětství nebo minulosti, nebo je poštvat, aby s nimi proti mě spolupracovali. Našla jsem kdysi i svoji adresu zveřejněnou na internetu s výhružkou, že mi přijdou ublížit a k násilí autoři nabádali své čtenáře, aby si pro mě také přišli… Zažila jsem toho opravdu strašně moc, na to jak mi je málo let. A to nejsem slavná.


Mnohokrát mi z řad mých čtenářů, přátel a fanoušků chodila doporučení, abych podala trestní oznámení na takové lidi, abych to řešila. Hodně takových žádostí mi došlo, když o mně vyšel nějaký nejmenovaný seriál na nejmenovaném nevýznamném blogu, který očividně potřeboval nahonit návštěnost, protože ničím jiným lidi zaujmout neuměl. Přiznám se vám na rovinu, že já jsem nečetla ani jediný díl a nečetla jsem ani ty články dřív, když mě pomlouval jeden úchyl s bývalým ctitelem společně. Takže vlastně nevím, co je v nich napsané, vím pouze útržky, když mi někdo z mých čtenářů článek pošle a zeptá se mě na konkrétní věc, která tam je třeba o mně napsaná. Jestli si myslíte, že první co udělám je, že si článek rozkliknu a jdu se hned podívat co se tam píše, jste na velikém omylu. Dotyčnému člověku odepíšu jak to je, uvedu věci na pravou míru, odpovím konkrétně na to, na co se mě ptal a dál to absolutně neřeším…. Proč taky? Co s tím udělám, když vím že to stejně není pravda a jsou to výmysly? Nebudu přece plýtvat svůj čas a energii, ty jsou vzácné a cenné, já si jich umím vážit.

Protože čím víc se člověk v ho*ně rýpe, tím víc smrdí a tím víc agrese se proti němu zase otočí. Naučila jsem se nereagovat, nedělat reakční videa, nečíst takové věci, nepídit se kdo mě kde pomlouvá, protože stačí aby takové věci člověk dělal chvilku a zblázní se z toho. Nebo ho to psychicky zlikviduje… A pak mu to zlikviduje jeho projekt, na kterém roky dřel. A já dřu deset let, já se jen tak nějakým plivancem složit nenechám. Naučit se dokonalé umění ignorace,to je jediný recept, jak může úspěšný člověk ustát ten strašný tlak a to obrovské zlo, které na něj závistivci posílají. Čím slavnější člověk, tím víc zla na něj lidé posílají a tím více musí umět ignorovat.

Postupem času jsem se naučila i poznat předem situace, kdy k šikanování zákonitě dojde a dokážu tomu zabránit. Třeba že něco nezveřejním, nebo na něco neodpovím, protože předem vím, jaká bude reakce, kdo se toho chytí, co napíše a jaký bude výsledek. Vím to dopředu, ale není to žádná jasnozřivost, jsou to ZKUŠENOSTI. Opět věc, kterou člověk, který je na očích, musí umět: Poučit se z minulosti a z minulých chyb a radši něco někam nedat, když předem ví, co z toho bude… Protože lidi jsou zlí. Strašlivě zlí. A spousta jich dychtivě čeká, kdy padnete na hubu a necháte se zničit jejich hnusem a nikdyneutuchajícím kydem.

Proč se slavní nebrání? Ono to moc nejde. Policie má krátké ručičky, normální trestní oznámení je většinou na nic a na soudy musíte mít peníze. A je to zpravidla strašlivě psychicky i finančně vysilující. Takže když máte rozum, raději tu energii investujete do nějakého krásného a zajímavého obsahu, než jít udat na policii, že o vás někdo něco vymyslel a nahání si na té špíně návštěvnost, parazituje na vaší slávě a poškozuje vaše dobré jméno. I když znáte přesně jméno a identitu dotyčné osoby která vás šikanuje, je těžké jí to reálně dokázat… A noviny? Ty zaměstnávají zpravidla kvalitní skvadru právnických hyen, proti kterým nemáte šanci. Třeba v případě jednoho časopisu jsem u právníka byla, protože říct o mně, že podnikám na živnostenský list své mrtvé mámy, mi přišlo fakt už moc. Ten mi doporučil do toho nerýpat, protože ničeho nedocílím, že mají dobrý tým a můžou si tudíž psát co chtějí.

Je člověk bezmocný? Úplně asi ne, když má peníze, štěstí a trpělivost, může něco vysoudit a někoho usvědčit, ale je to chůze na ostří nože. Buď přejdete na druhou stranu a zvítězíte, nebo sjedete po ostří a zničí vás to. Skončíte. Ale i když nad jednou pijavicí zvítězíte, tak dalších deset jich čeká. Je to nekonečný boj o vlastní důstojnost, který nevyhrajete, dokud se jimi budete zabývat a necháte je, aby vám sáli energii a životní štěstí.

Co vy jako publikum můžete s tímto udělat? Je to jednoduché: Nečíst pomluvy. Nesledovat bahno. Nekupovat bulvár. A když si o někom přečtete nějaký extrémní hnus, raději se ho zeptejte jaká je pravda a až poté suďte. Kdo má čisté svědomí, ten vám pravdu soukromě vždycky řekne. A není možné, aby někdo cizí mohl být expert na soukromý/intimní život někoho, koho v životě ani neviděl, nebo koho vidět dvakrát na nějakém veřejném setkání. A jakože veřejně známí lidé chodí na všelijaká setkání, pravděpodobnost, že se nějaká pijavice bude ohánět argumentem ,,já ji znám, já jsem ji potkala a tak vím jaká je a vím na ni tajné osobní a intimní věci!“, je velmi pravděpodobná.

Ale já vím, že moje rada je absolutně naivní, protože hnus, blátíčko, hovínka, pomluvy a skandály lidi táhnou. Lidé chtějí drama, vzrůšo, dobrodrůžo, protože jejich vlastní život bývá nudný, tak to hledají jinde… Nebuďte takoví. Nebuďte jako masa. Protože potom se dějí i věci, jako je tohle:

Petra, alias petralovelyhair. Velice slavná a známá bloggerka, kterou znám i já mnoho let, což je co říct, protože se nezajímám o témata, na která točí. Přesto jsem bývala občasným divákem a ráda jsem se vracela, pamatuji si mnoho jejích videí, která mi byla příjemná, která mi zvedla náladu a i jsem se třeba něco nového dozvěděla. A protože o žádných lidech nehledám špínu, a kategoricky odmítám ji číst nebo sledovat, vůbec jsem netušila, co řeší. Ovšem, logika věci říká jasně, že každý kdo je úspěšný a známý, má nějakého toho psychopata, stalkera a závistivou mrchu za zády, která mu dělá ze života peklo jak může. Ano… Ale i tak je to rána.

Petra 22. září zveřejnila video, kde otevřeně mluví o věcech, které popisuji výše. Jak vidíte, ty samé principy a děje se stále opakují a vůbec nezáleží na tom jak moc jste známí, úspěšní, nebo jaké téma děláte. V minulosti jsem si říkala, že jak dělám věci co nikdo jiný nedělá a píšu věci co nikdo jiný nepíše, tak vzbuzuji kontroverzi, že je to asi tím. Ale není to pravda. Stačí prostě něco umět. Cokoliv.

Říkáte si, co by koho mohlo rozčilovat na ženě, která bloguje, točí videa o kosmetice a postupně si buduje kosmetickou značku s vlastními produkty? Na tom vás nemůže rozčilovat absolutně nic. Petra nikdy nedělala provokativní obsah, který by kohokoliv urážel, napadal, nebo který by nějak zásadně vybočoval z obecných mravů, z toho co je normální. A přesto se dočkala ,,odměny“ od svého publika v podobě psychopata, co si o ní založil stránky (to mimochodem taky znám), kde si o ní vymýšlí nesmysly a rýpe do jejího podnikání kudy může, různě ji udává a napadá (vítej v klubu Petro).

Bohužel Petře asi nikdo neřekl, neporadil, nebo toho nedocílila, že funguje pouze ignorace. No jo, ale když vás sleduje sto tisíc lidí, to je těžší, než když vás sleduje 5 tisíc. A probírat se komentáři je těžké. Toho zla je zkrátka mnohonásobně víc. A tak není divu, že éterickou jemnou duši, jako je Petra, to zlo začalo válcovat. Postupně jí vzalo radost z tvorby, až ji to dohnalo do tohoto stádia:

Je to konec!?

https://www.youtube.com/watch?v=32-WWEPOXOI

Petra na to šla jinak. Najmula právníka. A jak vidíte, nepomohlo jí to, alespoň prozatím. Ruka spravedlnosti bývá u nás v ČR na tyhle zmetky zatraceně hodně krátká a taky je strašně těžké někomu něco přímo dokázat, zato mnohem horší je dokázat, že není pravda něco, co si o vás někdo vymyslel. Přines důkaz, že neděláš něco, co opravdu neděláš. Žádný důkaz mít nemůžeš, když to neexistuje. Takže šmejdi jsou vlastně krytí.

Upřímně doufám v to, že se Petra vrátí, nebo si to nechá ještě uležet v hlavě. Možná jí podpora publika dodá sílu k pokračování, ale na jak dlouho? Pokud sama říká, že obětovat své psychické a fyzické zdraví kvůli slávě kterou si poctivě od nuly vydřela jí za to nestojí, je to hodně velká rána, strašná tíha toto říct… A pravděpodobnost, že si to rozmyslí, je dost nízká. Přece jenom, je to dospělá žena a ví co chce, má spoustu zkušeností a svůj krok musí mít jistě dobře předem rozmyšlený a uvážený.

Je to v krátké době pro mě hned druhá podobná rána, protože další příjemná a slavná autorka s kanálem Mamalifestyle, také oznámila konec. V nedávné době. Spojuje je jedna věc, obě ve svém oznámení říkají, že nemají žaludek na války a nenávist mezi autory na českém youtube a nechtějí plavat ve stejném rybníčku, ve kterém jsou tito kentauři, co místo atraktivní a kreativní tvorby jenom točí bulvární videa o tom, jak někomu unikly nahé fotky, nebo jaký je někdo kretén, nahání na tom sledovanost, youtube money a je to pro ně dostatečná záplata na jejich neexistující svědomí a neexistující charakter.

Protože normální člověk toto nikdy dělat nebude. Normální člověk, když se mu něco nelíbí, prostě odejde a ignoruje to, psychouš ale reaguje tím, že dotyčného začne šikanovat a pomlouvat, co mu síly stačí.

Nebo znáte Youtuberku FullyRawKristina? – Natočila video o hrozném stalkerovi, nebo spíše velmi psychicky nemocném člověku, který ji děsil přímo u ní doma a byla nucená na něj zavolat policii. Kristina je nádherný člověk a neustále se potýká s hejty a lidmi, kteří říkají, že lže, že to co prezentuje sama nežije. Takže musí neustále obhajovat sebe samu a ještě musí snášet šílence, co u ní doma zvoní a obtěžují její rodinu… https://www.youtube.com/watch?v=aDoOFoJ9i6E

… Prosím neříkejte, že je to ,,daň za slávu“. NIkdo by neměl být trestaný, týraný a šikanovaný za to, že je v něčem dobrý a originální. Chcete snad, aby byli všichni průměrní, uťápnutí a stejní?

Ještě něco vám řeknu, snad se na mě nebudou zlobit. Ale vy víte, že lidé od Nadi.cz jsou moji přátelé, že dělají výklady z palmových listů a že jsem u nich dvakrát na to čtení byla. Naposledy když jsme se viděli, mi soukromě řekli, že k nim přišlo opravdu hodně lidí, které zná skoro každý, ale jelikož jsou vázání slibem, že nebudou roznášet soukromí svých klientů, nelze je přímo jmenovat. Což chápu. Sama se tím řídím.

Každopádně mi řekli, že VŠICHNI slavní lidé do jednoho, kteří u nich byli, měli ten jeden stejný problém: ZLÍ LIDÉ, ZÁVISTIVCI A POMLUVY. A v některých případech to jelo opravdu ve velkém a dotyčné to solidně masakruje. Nebyl mezi nimi jediný, který by to neprožíval. I já mám v listu napsáno, že budu celý produktivní život snášet tyto problémy, zkrátka dokud budu dýchat, pořád budu někomu vadit. Tak to prostě je.

Takže příště, až si zase budete číst nějaký hnus o úspěšném a slavném člověku, přemýšlejte. A vzpomeňte si prosím na tento článek. Kvůli kyberšikaně, psychopatům a závisti končí mnoho skvělých autorů likvidací kariéry, nebo hůř, sebevraždou.

Lidé, kteří píší hnusné špinivé články o jiných lidech, jsou hyeny, pijavice, parazité na cizí slávě a hlavně nemají žádný charakter, nemají svědomí, neznají soucit. Jsou to psychicky narušení lidé, nebo palidé. Vidí jen ta vysoká čísla na počítadle a ten dobrý pocit, že i když nic v životě nedokázali a vůbec nic neumí, alespoň na chvilku mohou někomu slavnému šlápnout za krk a tím na chvilku ucítit ten opojný pocit úspěchu. Nebudou vytvářet vlastní projekty a nikdy se nevyvinou, protože na nic jiného, než pijavičí přicucnutí, nemají. Nekonzumujte jejich špínu a nečtěte ji, jinak se tou špínou umažete.

Když ti někdo dá dar, a ty ho nepřijmeš, čí bude dar?

A proto špinivé články nečtu. Ani o jiných, ani o sobě.

Dokud se v tom nerýpete, nic na vás neulpí a váš projekt nic a nikdo nezničí. To až ve chvíli, kdy si to pustíte do života a začnete tomu dávat prostor.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Radim 2016-10-03 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strach nám oslabuje naše energetické pole a ochranný obal.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-03 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"dokud budu dýchat, pořád budu někomu vadit."

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Není to otázka karmy a není to otázka toho, jestli tě někdo dá, nebo nedá. Všechno záleží na člověku samotném a na tom, jak se umí poprat s problémy.

Ikona diskutujiciho Jasmínová 2016-10-03 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden recept ze života, který také funguje je pohybovat se v okruhu trošku více (;-)) inteligentních lidí, kteří taky něco umí a dokázali. Ti fakt nemají potřebu po Tobě plivat a berou už jako samozřejmost např.: aktivní ovládání dvou jazyků (žádné chlubení), debaty o věcech, ale i o ničem, plus zapadneš i když umíš i ještě něco navíc: třeba člověk vyníká ve sprotu nebo umí kreslit. Pak ti přijde jako šok, když se vrátíš zpátky a znovu zjistíš, že fakt existují lidé, kteří x hodin debatují o druhých. :D Chce si to umět pořádně vybrat lidi kolem sebe. ;-)

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-10-03 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Klíčem je nebýt připoutaný k názorům jiných, protože to pak s člověkem dost mává. Nicméně i když si ty urážky a nadávky někdo moc nepřipouští, tak to přirozeně vytváří tlaky.

Ikona diskutujiciho jirik 2016-10-03 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám také několik zkušeností se závistivci a manipulátory, kteří se pokládali či pokládají za "kingy"; jedině funguje ignorace (nevšímat si jich).

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2016-10-03 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned jsem si vzpomela na zpěvačku Christinu Grimmie, která byla zavražděna psychopatem na meet greet setkání na vl.Koncerte. Také byla na YouTube,pak v the voice a podepsala svou první smlouvu. Velká škoda…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To můžeš uplatnit pouze v osobním životě. V tom veřejném, jako známá nebo slavná osobnost to neuplatníš. Lidé chodí random všelijací.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-10-03 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to smutné, že takoví lidé existují, a taky je smutné, že když si na to někdo ten slavný stěžuje, všichni mu vyjádří podporu a dodají, že s tím měl počítat. Tady je fakt něco špatně.

Ikona diskutujiciho R@d€k H@mr$mid 2016-10-03 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1.Hranice našeho vědomí tvoří obavy.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Nevím, podle mě jsem já v pubertě uměla natočit mnohem dramatičtější reakce než Petra, ta vůbec neví, co to je drama podle mě 🙂 To byla ještě hodně klidná, na to jaký hnus se jí děje. Taky bys to neuměla podat normálně, kdyby tě to takhle válcovalo.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-10-03 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já jsem z toho videa tak úplně nepochopila, jestli ty štětce bude končit úplně, nebo jen pod touhle značkou. Ale každopádně chápu, že to nebyla levná záležitost, a proto chce, aby se to prodalo a aspoň ty náklady se jí vrátily, jak říkáš.

Ikona diskutujiciho romča 2016-10-03 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O Petre viem. Je to jedna z mála, ktoré sledujem. Je mi to lúto, bola v tom čo robila fakt dobrá. Dúfam že sa vráti, aj keď, ako vravíš ty Alue, je to nepravdepodobné.

Ikona diskutujiciho Ester 2016-10-03 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek přišel v pravý čas. Je velice těžké ignorovat a nevšímat si toho, ale jde to. Co ovšem dělat ve chvíli, když se takový zlý člověk objeví mezi přáteli? Tuto sobotu, k nám na návštěvu přijel kamarád a přivezl s sebou svou novou přítelkyni. Jen co mě jen viděla a pak se dozvěděla co dělám, tak jsem celou dobu byla terčem jejích útoků. Bylo to dost nepříjemné a upřímně, jsem opravdu nevěděla, jak se v takové situaci chovat. Kamarád, kterého máme rádi….si přivedl takhle nevyrovnanou osobu, ale co dál? Je pondělí a pořád mi z toho není dobře….jelikož s dotyčným bych se ráda vídala dále, ovšem nevím jestli mi stojí za to takové žabomyší války… Máte někdo taky takovou zkušenost???

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  No když bude chtít přijít na návštěvu, tak ať slepici nechá doma v kurníku 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  .. jo a kamarádi jsme dodnes, že jsem jeho známého poslala někam, nás nijak neovlivnilo. Třeba se ti poštěstí také.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-10-03 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je smutné, že takoví lidé prostě jsou a nedá se s nimi nic dělat. A člověk ani nemusí být slavný. Moje kamarádka je úspěšná ve sportu, když vyhrála ve 14ti republiku, tak na jednu stranu byla strašně šťastná a na druhou vyděšená, protože jí začaly chodit všelijaké divné zprávy, že podváděla atd. A to nebyla známá mimo sport a bylo jí 14 🙁 Nakonec to přešlo. Pak jsem zase viděla, jak si někdo založil stránky proti jedné z mých oblíbených blogerek a ona kvůli tomu skončila. Sama jsem na základce mívala blog o focení a kreslení, který nikdy sice nebyl slavný a měl tak 20x menší návštěvnost než ty, ale i tak se občas objevil někdo, kdo i u absolutně nekonfliktního článku nadával, že jsem blbá kráva a že mě zabije. Nejvíc mě fascinuje, že tohle dělají často malé děti, které nemají důvod mít komplexy. Nejdřív jsem je posílala do háje a pak jsem se naučila ro ignorovat. Ale lhala bych, kdybych tvrdila, že mi to nebralo radost z tvorby a energii 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Mezi dětmi k šikaně stačí i jenom to, že jsi třeba hezká… prostě i z prdu se může udělat haló.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-10-03 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk nemusí být ani slavný, ani úspěšný, ani krásný a ani nemusí nic umět a dokonce ani nemusí mít žádné výhody.

Ikona diskutujiciho :) 2016-10-03 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je mazec, teď akurat řešíme tohle ve školce kde pracuji s kamaradkou. Kamarádka výborné rozumí dětem a opravdu jim umí skvěle pomoct, vycítit a moc jí to baví a učitelky dokonce i uklizecky po ní umí jen plivat a co víc, chodí s tím i zamnou přičemž moc dobře vědí ze se spolu bavíme:( nevím co s tím dělat jsem z toho ztrapena.

Ikona diskutujiciho Adél 2016-10-03 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já tu kauzu sledovala, normálně moc tady českou blogosféru nesleduji, ale Petru jsem si občas ráda poslechla na youtube nebo koukla na fotky na FB. Dostal se mi odkaz na forum vinted, tam lidi založili vlákno ,,Která blogerka Vás štve a proč,,( už neexistuje) a defacto se tam pořád propírala Petra. Ono se zjistilo, že Petra tam chodila pod jiným nickem a pomlouvala ostatní blogerky. Přišlo se na to úplně náhodou a i adminové stránky potvrdili, že nick, který pomlouval ostatní lidi, doopravdy patří k hlavnímu účtu Petry. To jen tak na vysvětlenou, proč se lidi tak na ní naštvali a myslím si, že tohle pro Petru bylo už moc. Jestli je to pravda nebo ne, nevím, ale je fakt, že tolika nenávisti a pomluv si rozhodně nezaslouží. Jak se tady psalo, vždyť jde jenom o kosmetiku. Jako zakládat o ní blogy a nazývat jí k*rvou a potom dávat výhružné dopisy za okno…. Jenom proto, že má vlastní značku štětců, která je velmi cenově příznivá, a má blog o kosmetice? Vždyť tohle není normální. Hold se tu musíme potýkat s hodně zamindrákovanými lidmi…

Ikona diskutujiciho Ester 2016-10-03 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Upřímně, štvala mě strašně a měla jsem co dělat, abych ji nevyhodila. Jenom solidarita s dotyčným kamarádem. Ale je fakt, že jsem ji měla vyprovodit…a nenechat se…

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-10-03 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stýkat se s těmi ,,Svými" lidmi pomáhá.Je to kruh mocné síly.Pak to nebolí dlouho.Zlo jen čeká na odvetu,aby mohlo dál působit.Působí jen po určitý čas,pak ustoupí,přestane,vrací se.Moudro trochu počká,nepanikaří,hodnotí situaci a síly.Neznamená to ale nechat se otloukat věčně dokola.Trojka je základ,v šesti je síly mnoho,dvanáct zpřízněných duší už tvoří mocný kruh síly.Je neporazitelný.(Imhotep v Egyptě začínal taky s 12-cti,Ježíš a mnozí jiní taky)Někdy už jediná zpřízněná duše znamená mnoho.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To už jsem řešila s někým i jinde. Pokud to dělala, dává to dohromady smysl, protože když je doust zoufalá aby si zlikvidovala kariéru, tak nějaká snaha přetočit haterské forum na někoho jiného a odklonit pozornost od sebe, do toho zapadá. Já bych po ní za to neházela kamenem, jenom to ukazuje, jak špatně to zvládá. V zásadě zakládat jenom takové vlákno, za to by autor měl dostat na prdítko a ban. Takové věci se nedělají.  Hamba i adminům, že tam tu kyberšikanu nechávali klidně rozrůstat.

Ikona diskutujiciho @ 2016-10-03 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řešíte tady blbosti.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-10-03 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji shlédnout všem, výborně hodí k tomuto článku!

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-04 04:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě třeba vadí Pstruh103 a PeetaaTV to jsou vyloženě profi haters co jenom pomlouvají a kritizují. Ale že bych jim nějak aktivně vyhrožoval nebo proti nim zakládál fóra, to fakt ne. I když jednou jsem chtěl Péťovy napsat že mi je uplně odpornej do komentu, ale vybodl jsem se na to.

Ikona diskutujiciho :) 2016-10-04 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak jsem se podivala na tu kauzu petralovelyhair a nejak to nechapu, jako me se jeji tvorba zacla libit az ted protoze je videt ze se vysvihla a dela to kvalitneji, je vyraznejsi a vystrednejsi a o to asi prave jde. Jako divala jsem se i na komentare na hodne videii a musim rict, ze komentare jsou celkem normalni, nelze ocekavat ze se zavdecime vsem. A kdyz se nekdo oblekne tak ze mu jsou videt prsa, da si vyraznou rtenku i oci tak to fakt pusobi nejak…a nekteri si proste neberou servitky a napisou to natvrdo jak to je…tot muj nazor.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Jsou tam normální lidi, protože si je petra údajně moderuje… což naprosto schvaluji. Ale žere to hrozně energie.

Ikona diskutujiciho mona 2016-10-04 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne že bych komukoliv přála něco zlého, ale zrovna o Petře se všeobecně ví, že je falešná jako pětikoruna… Videa sice má kvalitní, ale třeba to, že nepřiznává reklamy? :/ dřív jsem jí měla hodně ráda…

Ikona diskutujiciho ginze 2016-10-04 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si hodně všímám, že v podstatě každý člověk, který ví, co chce a jde si za tím, se od okolí nedočká ničeho dobrého. Někteří lidé ,,kopou" do těch úspěšných, protože v sobě podvědomě cítí, že jim se právě tohle v životě nepovedlo a často dělají práci, kterou nesnáší a nedokáží si život zařídit podle sebe. Je fakt, že když člověk není nijak slavný, tak se to projevuje v mnohem menší míře, ale i tak může být těžké to ustát. Přesně tohle cítím z těch magorů, co natáčí na youtube různé reakce a ,,hejty". Sami nedokáží vytvořit nic, co by stálo za řeč, tak raději plivají na ty, kteří nesedí na zadku a něco dokázali.

Ikona diskutujiciho Matěj 2016-10-04 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Facebooku jsem našel pár urážlivých vzkazů od lidí, kterým se nelíbily mé politické názory. Neřeším, ignoruju. Jména těch, co mě nemají rádi se nesnažím zapamatovat, emaily mažu. Když mám potřebu reagovat a bránit se, už není na co, když jsou smazané.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Taky si všmli, jak má křivá ústa. Lidé s křivým nosem, křivýma očima a nebo křivou hubou jsou lháři. Tři výrazné nesouměrnosti v obličeji mají už vrazi a velmi nebezpeční lidé…

Ikona diskutujiciho Melissa 2016-10-04 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, já… tenhle článek byl pro mě hodně silný. Připomíná mi totiž, jak jsem se před pár měsíci zachovala já sama. Nikdy jsem nebyla závistivá svině, nikdy jsem nechtěla druhým škodit a i když jsem jim jejich úspěch třeba občas i maličko záviděla, vždy to bylo v dobrém. Vždy jsem se zamyslela i nad tím, co umím já a v čem se můžu angažovat. Až jednou, jako bych se stala úplně jiným člověkem. Nebudu to popisovat konkrétně, ale jednoduše jsem se setkala s někým, kdo začal být v něčem mém o mnoho lepší a oblíbenější. Tehdy jsem se zachovala jako totální psychopat. Začala jsem to brát jako "narušení území", jako "lezení do zelí". Přitom ona mě měla i ráda, nazývala mě kamarádkou, věřila mi. Nikdo mi vlastně nic nedělal, všechen hnus byl ve mně. Jen jsem ji sledovala, jak se jí daří v něčem mém, jak má něco co já ne a to sotva přišla, sotva se ukázala, zatímco já musela dřít. Nechápala jsem tehdy širší souvislosti. Nechala jsem se zcela pohltit závistí, naštváním. Ovládlo mě ego a dodnes nevěřím tomu, jak jsem se chovala. To jsem nebyla já… to bylo mé odporné já. Ta holčina na to musí ve zlém vzpomínat ještě dnes, ale mnohem víc to poškodilo mě samotnou – zlá, hnusná a odporná energie se mi vrátila pomalu dvojnásob a zcela zaslouženě. Dodnes mám v srdci díru, která nejde zacelit, jelikož k té práci, na které jsme všichni makali, už se nebudu nikdy moct vrátit. Jenom proto, že jsem chtěla všechno výsluní pro sebe. Skončilo to u slz na obou stranách, u nadávek, podrazů, zničených vztahů, rozvoraných projektů… myslím na to dnes a denně, nejde se toho zbavit. A je mi to šíleně líto. Všechnu tu bolest, kterou jsem prožívala, jsem si zasloužila. O to krutější to je. Kdybych mohla, teď za ní půjdu a se slzama v očích se jí omluvím. Setkala se taky se spoustou špíny a já místo toho, abych jí pomohla a pomohla tak i sobě, jsem se stala dalším z psychopatů. Všichni na mě budou pamatovat jen jako na hnusnou zmiji, která mezi ně nepatří a nevzpomenou na to dobré… a nedivím se jim. Bože, je mi to tak líto. Kéž bych si dokázala odpustit. Omlouvám se, že si tu takhle vylívám srdce, ale ten článek se dotkl tak hrozně citlivého místa, že to jinak nejde. Přitom jsem tehdy byla tak úspěšná a šťastná, ale ne, já prostě musela mít všechno, že jo… kráva, kráva, kráva. Ale dalo mi to cenou zkušenost, ponaučení. Dodnes si pamatuju, jak jsem se tehdy necítila dobře, jak mě ta závist vnitřně požírala každou minutu, pitomý ego a potřeba "být nejlepší na světě". Takový ten pocit, že máte hodně, ale chcete ještě víc. Možná jsem kvůli tomu špatný člověk, ale upřímně svých činů lituji… kdybych je mohla změnit, okamžitě to udělám. Destrukce nenese konstrukci. Vždy je to jen více a více destrukce. Děkuji za článek, Aluško. Tvé články mají neskutečně konstruktivní a očišťující účinek.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-04 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: On má tu pusu jakoby hozenou víc doleva se mě zdá :D teď jsem zkoumal svoji fotku jestli mám něco křivýho a kromě lehkého šilhání asi v poho :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: … a nos mu jde naopak doprava. To už jsou dvě výrazná varování.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-04 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško co podle fyziognomiky znamená když člověk nemá bradu?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-05 05:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Asi tuším koho myslíš, istú blogerku… Ale niekto môže mať krivú tvár po nejakej nehode (napr. jožo ráž) bude z neho darebák? .-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-05 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Podle fyziognomiky má zkřivený obličej po nehodě nebo kvůli nemoci také význam, ale nerada bych se do toho zamotávala. Každopádně ten význam není tolik MOC, jako když se s tou křivostí už narodíš, nebo ti přirozeně vznikne, že ti ten nos sám uhne atd… I křivé zuby mají význam, ale to už je spíš smůla v životě, nějaké neštěstí, problém, nebo budoucí nemoc, ale není to znak charakterové vady.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2016-10-05 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Prosím tě, jak je to s tím zlomenym nosem, co se o tom říká. Tvrdohlavost? Zlomil jsem si nos už dvakrát a to při stejne činnosti. Při  ,,rekreačním,,fotbale, tehdy jsem si to vyložil, že už ho opravdu nemám hrát a myslím, že je mi bez něj líp.  Jen ten nos mi teda zůstal trochu na bok ?, ale tak, válečná ,,jizva,, že?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-05 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  J to stejné jako s přirozeně křivým nosem, akorát ten význam není tolik markantní. Je to spíše věc získaná, než osobnostně daná, ten význam je mírnější.

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-05 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Už si sa Melisso zmenila. vážim si tvoju výpoveď. – Na mnoho ľudí takáto skúsenosť, ešte čaká. … a nie si špatný človek, to čo bolo schované v Tebe vyliezlo von, teraz si to priznala, čo je výkon. Už zbýva len odpustiť si, i toto zvládneš. Si silná.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-06 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Krutý.. :O pokud by ses ráda omluvila tak to udělej 🙂 U mě je taky pár lidí od kterých bych moc rád slyšel omluvu, ale pravděpodobně se jí nikdy nedočkám. Myslím že upřímnou omluvou se nic nezkazí 🙂

Ikona diskutujiciho Žabák Kvak 2016-10-06 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To co píšeš jsou bohužel celkem  přirozené reakce závistivého okolí. Ale na druhou stranu – ruku na srdce – nepůsobí to na tebe v některých případech tak, že vidíš potenciálního nepřitele i tam, kde není ?

Ikona diskutujiciho Lori 2016-10-07 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  a ako je to s takým tým..orlím nosom?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-07 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Veliké nosy nejsou problém, naopak velikost nosu značí sílu osobnosti, mám dojem že orlí nos je spojený s vnitřní sílou, mocí a intelektem, ale musela bych  se kouknout, asi toho bude víc.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-08 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Příjde mě že i David Icke docela křiví pusu, ale když ji křiví záměrně tak to asi neva :D

Ikona diskutujiciho Miky 2016-10-08 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě připomíná jak média zabila například Michaela Jacksona, mrzí mě to.

Ikona diskutujiciho Slunečník 2016-10-09 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, můžeš to vzít jako výzvu k růstu, nápomoc k objevení své velké síly uvnitř, nápomoc k jejímu moudrému používání. To je jedna věc a druhá, jak jsi sama napsala, nic na světě není náhodou. Když si troufneš jít hluboko do sebe a s opravdovostí tam vyčistíš to co se vztahuje k tématu, který ve vnějším světě zažíváš, přestane to "samo od sebe" k Tobě přicházet nebo se Tě to vůbec nebude dotýkat a bude to zcela bez síly jakkoli Ti škodit. To je jistota. Ono čištění se dá provádět svépomocí intuitivně nebo si možno nechat pomoct (method je bezpočet, jako např. Thetahealing, Hooponopono, Terapie Mysli atd.). Vždy platí, jít s odvahou a pokorou ke své duši, k sobě a rozhodnout se pro více lásky, více svobody, více síly. Beze strachu. Taková je přirozená skutečnost. Pro toho kdo chce.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek