Kotvičník ženám zvýší libido a dodá energii

15.5.2021 v Prevence 8

Máte nízké libido a trpíte nedostatkem energie? Neustále se cítíte pomalá nebo unavená? Mění se vám často vaše nálada? Trpíte premenstruačním syndromem? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděla ano, měla byste užívat kotvičník.Od pradávna kotvičník ženám pomáhá při zlepšení libida, jako podpora zdraví močových cest a zlepšení energie a nálady. Tato přírodní bylina roste v mnoha částech Evropy, Asie a Středního východu.
Používá se v tradiční čínské medicíně díky saponinům, které se nacházejí v kořenech, jakož i v plodech této byliny. Předpokládá se, že konzumace saponinů pomáhá imunitnímu systému, zvyšuje libido, podporuje hladinu energie a dokonce chrání před rakovinou, snižuje cholesterol a posiluje imunitu.

Kotvičník ženám zvyšuje libido a energii
Kotvičník stimuluje receptory v mozku, které mohou napomáhat oběhu hormonů. Zvýšený tok hormonů pomáhá zlepšit sexuální funkce a nabudit přirozené libido, což zpomaluje stárnutí.

Kotvičník také zvyšuje energetickou úroveň. Mnohé ženy trpí velkým vyčerpáním z přemíry povinností. Výzkumy naznačují, že kotvičník ženám může dodat energii díky zvýšenému množství kyslíku, dodanému do tělesných buněk.

Kotvičník podporuje dobrou náladu
Výkyvy nálady mohou mnoho věcí pokazit, zvláště ve vašich vztazích. Léky na předpis sice mohou pomoci zvládnout závažnější poruchy nálad, ale na druhou stranu mají velmi nepříjemné vedlejší účinky a jiná zdravotní rizika.

Kotvičník je bylina, která může konstruktivně ovlivnit náladu, stres a úzkost. Vezměte si raději kotvičník, namísto abyste podstupovaly riziko vedlejších účinků léků na předpis.

Kotvičník ženám chrání močové cesty
Kotvičník je diuretikum, protože podporuje správný průtok moči tím, že ledviny vyplavují do moči zvýšené množství sodíku, což má za následek uvolnění vody z krve.

Kotvičník ženám tak vydatně pomáhá při čištění ledvin, močového měchýře, jater a močové trubice. Zvýšená tvorba moči zároveň podporuje detoxikaci těla, což má další pozitivní vliv na zvýšení tělesné energie a zlepšení nálady.


Článek je převzatý ze Zdroje

Komentáře

Ikona diskutujiciho romča 2021-05-15 11:17:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kotvičníku som ako dieťa vravela „dobrá víla“

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-05-15 14:55:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, pokud někdo nabízíte semena kotvičníku, pak bych měl cca o 10 -15 semen zájem. Můžeme si je třeba směnit za kristovu korunu, benedikta a nebo i semena, která posilují spojení se spiritem.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-15 15:54:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aby ženám nezačalo rásť ochlpenie z toho a bude po nadšení z kotvičníku keď budú vypadať ako brežnev.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-16 09:47:25
Ikona diskutujiciho
sipka

takhle to nefunguje… testosteron zvyšuje i cvičení.. a máš pocit že mi roste brežněv?

Ikona diskutujiciho erness 2021-05-15 16:16:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jo, Aluš. Já si ten kotvičníček klidně od tebe odkoupím! 😀

Ikona diskutujiciho Jirka 2021-05-16 11:32:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není trochu hloupé, doporučovat „mužskou“ bylinu ženám? Na všechno o čem článek píše, si ženy můžou najít bylinky pro sebe vhodnější a účinnější a bez rizika neharmonie s celkovým zacílením kotvičníku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-16 11:48:40
Ikona diskutujiciho
sipka

kotvičník je vhodný i pro ženy v přechodu nebo po něm

Ikona diskutujiciho Amálka 2021-05-17 12:11:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kotvičník je dobrý i pro muže. Můj kolega z práce na něm jel asi rok a pořád si pochvaloval, jak mu to zlepšuje libido. Pak to ale začal dost přehánět s dávkováním a dostavila se podrážděnost a žaludeční potíže. Takže kotvičník je super, ale opatrně s ním 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek