Kouzlo pro přivolání životní lásky

12.6.2020 v Návody 2

Následující kouzlo pro přivolání životního partnera má velmi staré kořeny. Používalo se v této verzi v mnoha kulturách a využívá sílu růže. Jste zvědaví, jak vlastně takové prastaré kouzlo lásky vypadalo? Níže je dochovaný celý postup.Potřebujeme:

2 růže:  Jedna zastupuje vás a druhá vašeho dokonalého partnera
Bílá svíčka (a svícen do kterého sedne)
Růžová voda nebo éterický olej z růže
Růžová nebo červená stuha
Kousek papíru
Pero
Nůž nebo nůžky

Kouzlo je nejlepší provádět buď za úplňku, nebo při nóvu. A pokud to ještě navíc vyjde na pátek, den Venuše a Afrodity, bude to ještě lepší.

Kouzlo se skládá ze dvou částí.

První fáze:

Výběr růží
Pro toto kouzlo potřebujete bílé nebo červené růže. Nejprve si řekneme, které růže vás reprezentují. Pokud jste žena, budete zastoupena bílou růží. Pokud jste muž, budete zastoupen červenou růží.
Totéž platí pro vašeho partnera. Pokud hledáte partnera mužského pohlaví, bude zastoupen červenou růží. Pokud hledáte partnerku, bude zastoupena bílou růží.

Zkuste najít dvě růže, které jsou opravdu krásné, dokonalé a krásně voní. Koneckonců budou zastupovat dva dokonalé lidi, kteří se chystají sdílet dokonalou lásku. Proto do hledání ideálních růži dejte všechno.

Postup:
Naplánujte kouzlo na vybraný den a počkejte než se setmí a vyjde měsíc.
Dopřejte si relaxační koupel a pak se ustrojte, jako byste se chystali na velmi důležité rande s největší láskou svého života. Nezapomeňte ani na svůj oblíbený parfém. Udělejte si pěkný účes a oblečte sexy spodní prádlo.

Když jste hotovi, vezměte obě růže a umístěte je před bílou svíčku. Mějte po ruce i ostatní materiály.
Obraťte se čelem k Měsíci, ideálně abyste na něj viděli. (Pokud to není možné, zkuste alespoň najít jeho aktuální polohu a otočit se tímto směrem.)

Vezměte bílou svíčku a nakapte do dlaně 7 kapek růžového oleje, nebo růžové vody. Tímto olejem 2x pomažete svíčku shora dolů.
Svíčku nesmíte pomazat opačně, nikdy ne odspoda nahoru.
Poté ji upevníte na svícen a vezmete růži, která vás reprezentuje.

Polibte růži a řekněte: ,,Perfektní jako růže jsem, jako dokonalý měsíc zářím. Volám lásku, aby přišla ke mně, v tomto světě, v této době.“

Vezměte růži, která představuje vašeho perfektního partnera.
Polibte ji a řekněte: ,,Perfektní jako růže jsi, jako dokonalý měsíc záříš. Volám tě lásko, abys přišla/přišel ke mně, v tomto světě, v této době.“

Nyní zapalte bílou svíčku na svícnu a řekněte: ,,Posvátný plameni, posviť mé lásce na cestu, aby mě našla.“

Vezměte růži, která vás reprezentuje, a přeřízněte ji uprostřed. Pak vezměte růži, která představuje vašeho partnera, a přeřízněte ji také uprostřed.
Pak vezměte kus papíru a stručně popište vaše charakterové kvality, které vašeho partnera budou přitahovat.
Na druhou polovinu stejného papíru napište vlastnosti svého vysněného partnera.

Udělejte si na to čas. Přemýšlejte o tom, co opravdu chcete od partnera, buďte upřímní a konkrétní. Nakonec na papír nakreslete velké srdce, které poté obkreslete kruhem (pravotočivě).
Následně papír složte a kápněte na něj tři kapky růžového oleje nebo růžové vody.
Položte přeložený papír na růži, která vás představuje. Na ni přidejte druhou růži, která představuje partnera. Použijte spodní poloviny. Dále vezměte stuhu a svažte obě poloviny růží spolu s papírem.

Nyní řekněte: ,,Dva jsou nyní spolu v lásce. Dokonalá láska najde cestu. Dvě srdce budou bít společně. A tak se staň.“

Nechte svíčku úplně dohořet a pokračujte do druhé fáze.

Druhá fáze:
Nakonec vezměte zbývající dvě poloviny růží a stáhněte z nich okvětní lístky. Ty vložte do misky a rozhažte je venku u vašeho domu do vzduchu.
Poté vezměte svázané růže a najděte zdroj tekoucí vody (potok, říčka).
Polibte svázané růže, hoďte je do vody a řekněte: „Pravá láska si najde cestu“.

Hotovo.

Závěr
Jestli pak každá dívka (nebo mládenec), která takto volala partnera skutečně pravou lásku našla, už postup nepíše. Stojí v něm však, že máte očekávat zázraky.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Enigma 2020-06-16 22:01:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už to někdo zkusil, opravdu to funguje?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-17 09:18:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli ještě v dnešní moderní době někdo tohle kouzlo praktikuje, je možné že jo, ale osobně bych se nebála to udělat, pokud jsi v situaci kdy se ti hodí.
Sama to ale zkoušet nebudu, protože když už něco děláš, máš to myslet vážně a ne jenom tak ze srandy, to by bylo zneužití a to není dobré.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek