Které znamení zvěrokruhu je nejvíce spojováno se sériovými vrahy?

28.7.2019 v Záhady 28

Věříte na znamení zvěrokruhu? A co třeba taková numerologie? Přestože na světě opravdu neběhá dvanáct druhů lidí, den a čas našeho narození o nás mnohé vypovídají. To se dá jen těžko popřít a pokud náhodou někdo pochybuje, zkuste si například na zkoušku numerologickou kalkulačku online a uvidíte sami. Zpátky však k tématu, tohle je opravdu zajímavé… Říká se, že korelace není příčina. Statistika však mluví jasně.David Jester je britský autor, který nedávno vydal svůj román pod názvem Klinika. Kniha byla dost kritizovaná za to, že je hrůzná a krvavá. Poté, co provedl speciální výzkum, Jester prohlásil, že se většina sériových vrahů narodila v období mezi 20. dubnem a 20. květnem. To znamená, že byli všichni narození ve znamení Býka!

 

Ačkoliv významní sérioví vrazi ve znamení Býka jsou méně početní než vrazi ve znamení Blížence nebo Panny, ti ve znamení Býka byli jednoznačně nejvíce krvežízniví. Je to náhoda? Proč zrovna Býk? Je to dáno kombinací číslic v jejich numerologické mřížce, co způsobuje psychickou nestabilitu a větší náchylnost ke kriminalitě, nebo je to symbolické? Má to něco společného se symbolem rohatého Bafometa? Nebo je pravda někde uprostřed?

Jeden z nejhorších sériových vrahů vůbec, byl H. H. Holmes, který řádil v 19. století. Ačkoli jen několik jeho vražd bylo jednoznačně prokázáno, proslýchalo se, že ve skutečnosti zabil více než 200 osob v jakémsi „vražedném hradu“, kam své oběti nalákal, pak je zabil a skryl, nebo spálil jejich mrtvoly.

Mimochodem, Hitler byl také Býk….

Jsou některá znamení zvěrokruhu opravdu více vražedná, než jiná?
To je těžká otázka, především je třeba říci, že všechna znamení zvěrokruhu mají svůj podíl, pokud jde o vražedné záznamy.

Ryby, Blíženci, Býci a Panny mají vysoké skóre.
Berani, Štíři, Střelci a Kozorohové mají také zástupce v záznamech o sériovém zabíjení.
Naopak Raci, Lvi, Váhy a Vodnáři mají nejméně případů.

Tato statistika však neznamená, že by se znamení zvěrokruhu ve spodní části seznamu nemohla obrátit v šílené vrahy. Například Genene Anne Jones, což byla zdravotní sestra podezřelá ze smrti více než 60 dětí, se narodila ve znamení Raka.

Podrobný seznam sériových vrahů, kteří jsou seřazeni podle znamení zvěrokruhu, najdete na této stránce (v angličtině): https://www.yourtango.com/

Stát se sériovým vrahem je obrovské selhání, neschopnost ovládat svou agresivitu a nejnižší pud, což přesahuje jakoukoliv charakteristiku podle znamení zvěrokruhu. Některé shody okolností jsou však zajímavé.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-28 05:59:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi, že váhy mají sklon k přílišné zadumanosti a díky tomu i jisté, řekněme, labilitě. Ale třeba jsem to jen já:)

Ikona diskutujiciho Ilona 2019-09-09 08:58:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Lenka f, hezky se do nás štírů pustily😂😂😂. Tedy za sebe musím říct, že já se snažím každému pomáhat, vycházet vstříc,nechám se až zneužívat…, ovšem když někdo překročí jistou hranici, končím s ním.
A jeden syn je taky 13.,býk 😂. Ten je kupodivu kliďas. Ovšem, než někdo ohrozí ty, které miluje,nebo i jeho vlastní bezpečí. Mladší je býk hned 23., ten je tedy klasický nervák 😂.

A opět mne pobavilo, jak se hned někteří staví do obranného útoku. Ja jsem raky a Já nikdy..
Proboha, jsou na to studie, jsou to holá fakta.
Samozřejmě záleží na tom, v jakém prostředí dotyčný vyrostl atd., atd..

Rozhodně, než jsem si to přečetla, tipovala jsem býky a hned za nimi štíry, i když tedy nerada. Obojí jsne impulsivní.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-07-28 10:19:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem býk 😀

Ale když si přečtete zdroj v aj, tak v každém píšou něco jiného (a ani v jednom nevyšel býk na 1. místě, ani na 2. ani na 3. – spíš cca 5.-7. místo):
https://www. yourtango.com/2016296311/how-likely-you-are-be-serial-killer-based-your-zodiac-sign
https://www. yourtango.com/2016287745/how-likely-you-are-murder-someone-based-on-zodiac
https://www. bustle.com/p/these-are-the-most-common-zodiac-signs-among-serial-killers-9637825

Dokonce v jednom z článků píšou, že Hitler byl beran (býk = 21.4.-20.5. a Hitler se narodil 20.4.).

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-07-28 10:21:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to po ránu nepotěší..
1.5.2000- býk já 😀
😱😱😱😱

Ikona diskutujiciho Hanka 2019-07-28 12:05:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, toto je skor otazka do dotaznika. Rimskokatolicka cirkev sluzi vieme komu, ale Boh a Vesmirna sila to urcite nie su.
Aku ulohu zohravaju exorcisti? Co alebo koho vyhanaju z tiel ludi? Preco RKC ma vo svojich kruhoch tychto ludi? Je to dalsia ich udicka na ovecky? AHA CO PRE VAS ROBIME?
Ak by bola cirkev zalozena na principoch vesmirnych zakonov, tak potom pokrsteny ludia by nemali byt posadnutymi zlymi duchmi – negativnymi a skodiacimi entitami. Mylim sa ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-28 13:25:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Exorcista není o náboženské víře, je to o tom jestli zlého ducha umí vyhnat, nebo neumí. Církev je možná pod sebou shromažďuje, ale ne všichni do ní patří, nebo se k ní hlásí. Křest je silně destruktivní, před ničím nechrání, právě naopak.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-28 17:15:07
Ikona diskutujiciho
sipka

ŘKC si myslí,že právo vymítat démony má jen ona.
Ovšem zatím co třeba protestanti o dar rozpoznání a vymítání démonů prosí (a tudíž o něj stojí) kněží ŘKC to mají nařízené biskupem nebo přímo papežem.Takže to není něco co oni chtěli aby mohli pomáhat lidem,ale je to prostě nařízená a vlastně placená funkce.
Podle toho to pak taky vypadá, a tak zatím co člověk který má napojení nahoru si s démonem celkem rychle poradí,kněz i s pomocníky vymítají démona třeba celé dny,protože žádné napojení nahoru nemají. No a jelikož církev vlastně slouží
ďáblu,tak myslím že jde ve skutečnosti spíš o nějakou úmluvu,jako že my se vámi necháme vyhánět z lidí a vy nám budete přivádět a křtít co nejvíc lidí (duší) a
hlavně dětí. A ŘKC neuznává jiné exorcisty než ty své,všichni ostatní jsou šarlatáni.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-28 20:14:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Temné síly a démony vůbec nezajímá, jestli má na to ŘKC monopol a jestli to někomu dává příkazem. To absolutně není důležité. Buď to dotyčný umí, nebo neumí, v to přesně věří, už je jedno. I mezi církevními kněžími mohou být dobří exorcisté a naopak. A je také úplně jedno, koho ŘKC uznává, nebo neuznává, na jeho schopnostech to nic nemění.

Ikona diskutujiciho Sisi 2019-07-28 12:30:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky 😊
Jako začínající samouk astrologie(a taky Býk 😅) bych k nám klidně přihodila Štíry, jelikož lidi většinou neví, co se jim honí hlavou a jsou řízeni Plutem – planetou vyznačující se obsesí. Berana, který může mít v extrému výbuchy vzteku a je řízen Marsem nebo Kozoroha, řízený Saturnem a tudíž se rozhoduje na základě strachu.
Vím, že je to podle statistiky, ale tvrdit, že nějaké že znamení je více krvežíznivé než ostatní je velmi sporadické. Záleží na přesném datumu, času a místu narození. Třeba Býci s ascendentem ve Lvu mají větší sadistické sklony než ostatní znamení😌
(to sem píšu, aby lidé, co se v tomhle moc neorientují, hned nehazeli lidi jednoho znamení pod nálepku sadistických vrahů!)

A hlavně asi nejvíce záleží na psychické vytíženosti daného člověka, jestli roli nehraje i nějaká třetí osoba či událost. Tenhle šílený spínač může být klidně spuštěný v každém z nás, když dlouhodobě nezvládneme svoje problémy 😌.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-28 13:23:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Bez snahy házení lidí do jednoho pytle, mám celkově blbou zkušenost se štírama. Co jsem poznala, tak na mě byli většinou dost zlí. 🙂 Je to divné…

No a jednou jsem potkala paní co asi jela dost v astrologii a zeptala se mě co mám za znamení. Říkám Váha. Spráskla ruce a podívala se na mě, jak kdybych měla za týden umřít 😀 😀 To už mi připadá fakt jako stupidita.

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-07-28 13:38:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Přidávám se. Bývalá kamarádka taky štír a byla docela manipulativní. Zajímavé, že se mi o ní začínají zdát sny, když my naše „prostřední“ kamarádka psala, že se chce zase sejít jako parta jako kdysi..
Po třetí do toho už nejdu..

Ikona diskutujiciho niky 2019-07-28 15:29:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna „kamarádka“ taky štír, dřív byla v pohodě, ale co si dělám věci podle sebe, mimo matrix a nejsem jí ve všem po vůli, tak se ke mně chová zle. Ona má potřebu mít nad někým kontrolu a diktovat mu život, nic jí není dost dobré.
Před rokem jsem si řekla, že už s ní končím a ukončila jsem veškeré kontakty, po nějaké době se mi o ní zdálo, že něco potřebuje a že bych se s ní měla setkat, zrovna mi v ten den napsala. Řekla jsem si, že jí dám ještě jednu šanci. Ale zjistila jsem, že to byla chyba, nemělo to smysl, protože je pořád stejná. Nemám ráda tyhle typy lidí, co jsou moc „invazivní“ a chtěli by vědět všechno o vašem životě, proto aby vám do něj mohli kecat a kritizovat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-28 20:46:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimoto víte, co je zajímavé? že skoro vždy, když se mi líbí nějaký chlap, je to střelec:) to už vím dlouho. Jsou často fakt povahově „střelený“ a mně se to hrozně líbí:)

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-28 21:24:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško máš pravdu
ŘKC má velmi dobré
exorcisty. Třeba otce Vojtěcha Kodeta,kterého znáš i ty,nebo tedy přinejmenším jeden
z jeho článků,který jsi kdysi
dala na své stránky.
Pak otce Pavláta a třeba v Římě to byl desítky let otec
Gabriel Amorth
(nevím jestli už nezemřel) jeden z nejlepších exorcistů na světě,který třeba spolupracoval i s jasnovidci. Psal i knihy,já od něj četla
Exorcista vypráví,kde popisuje příběhy ze své praxe a je to fakt síla. Kdysi když
jsem byla protestant,tak jsem ten dar chtěla taky,ale nakonec jsem o něj neprosila
Já si ale myslela když říkáš že všechna náboženství slouží ďáblu,tak že církevní exorcisty neuznáváš,protože
podle toho tedy vyhání démona démonem a to nevím jaký by mělo smysl?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-29 09:06:57
Ikona diskutujiciho
sipka

schopnost vyhnat démona je za A o síle vůle a za B o správné technice… fakt to nemá nic společného s církví

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-07-29 08:11:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nóó tak to mám blbé. Jsem taky štírka a můj syn je býk a ještě se k tomu narodil 13-tého. 🙂

Ikona diskutujiciho niky 2019-07-29 11:48:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A víte, že podle nějaké nové studie se zjistilo, že ta znamení jsou posunutá, takže můžete být úplně jiné znamení. Ten nový zvěrokruh se dá dohledat na internetu. Ale ne každému se to posunulo. Já to mám posunutý a na mě to sedí, k mým vlastnostem se nikdy to původní znamení nehodilo a to nové podle toho posunutí na mě sedí celkem věrně.

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-07-29 13:35:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, tak podle toho bych to taky měla mít posunuté a měla bych být PANNA. Jukla jsem na charakteristiku a sedí to. Syn by byl pořád býk a dcera ne střelec, ale hadonoš. To je to vynechané znamení.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-07-29 13:39:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

znameni sem blíženec 20 červen 21 je rak ale nepříkladejte těmto znamením náky hlubší význam a už vůbec to nemá souvislost se zabijáky každymu muže hrábnout píše se tu že znamení mají různé vlastnosti ale všichni mají ve skutečnosti povahu která se furt mění podle energetických vybrací tedy nespojujme jednotlivá znamení s povahou člověka nemaji na něj žadný vliv je to pouze jenom esteticky doplněk tato znamení

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-29 14:37:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já třeba docela dám na numerologii, většinou dost sedí, nebo hodně seděla když byl člověk malej, na vlastnostmi ze kterých vycházel na počátku života. Moje numerologická mřížka mě vystihuje tak na 95% když jsem byla dítě. Dneska už tak ne, protože jsem se hodně změnila.

Ikona diskutujiciho Verca 2019-07-29 16:36:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Muj otec je narozeny 15.4. byl vzdy zvlastni. Nikdy jsme si moc nepovidali. Nemel o to zajem. Spise me odvezl autem nekam kdyz jsem potrebovala. Ted na stari jsem mu pomahala ja a sestra. Je mu 77. Ale v posledni dobe ho neco ovladlo a on tomu veri. Zije s mamkou v dome na vesnici. Je stavim s partnerem dum ve meste. Nic od nich nepotrebujeme. Spise oni jsou zavisli na nasi pomoci. A on zacal me obvinovat ze mu chci vzit dum. I meho partneta. Vubec tomu nerozumime. Dokonce me obvinil ze jsem byla u jeho sejfu. Nikfy jsem u nej nebyla. Ja mu ho pomahala jen odnest na nadrazi kdyz ho asi pred 5 lety kupoval. Partner mu radil s koupi. Kupoval na zaklade toho ze ho chtela okrast ve snu cikanka. Takze si rikame ze se mu to zdalo ve snu a nebo mu preskocilo po operaci s narkozou. Byl letos v breznu na operaci s kylou. Po operaci jsem volala do nemocnice jak operace dopadla a primar mi doslova sdelil:“Ten clovek neni normalni, jak se projevuje doma?“ Zaskocilo me to, zastavala jsem se ho, ze ma Parkinsona a rikala jsem ze asi to byl stres. Ale v dubnu pral me dceri k narozeninam a po prani ji rekl:“Svet brzy skonci.“ Kdyz k nim prijedu stale me kontroluje a chodi za mnou. Drive apatycky lezel na posteli. Priznam se ze to je silene. Kdyby nebylo mamky uz tam nikdy neprijedu. Budu moc rada za nasmerovani kterym smerem se vydat kvuli zlepseni. Dekuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-29 18:52:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Naložila bych tatu a naordinovala bych mu xenon terapii. Zmatený mozek to dá dohromady.

Ikona diskutujiciho Verca 2019-07-29 19:14:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc dekuju, uvidim jestli se mnou bude ochoten nekam jet. Ma ze vseho fobie. Jeho matka zemrela v psychiatricke nemocnici. Ja byla mala, nepamatuji se na ni. V zivote by nesel treba k psychologovi aby tam neumrel jako ona. Ale budu hledat zpusob jak ho navnadit. On ma pocit ze je zdravy a me ted neveri. Rika ze se jednou ukaze ze mel pravdu. Ale pomaha moji mamce ktera nema nohy, takze to ze krivdi me nejak vydrzim. Ani jeho dum nechci. Ale myslim si ze u nej je duse jeho matky a stahuje ho dolu. Proklela jednoho cloveka a ten pak zemrel. A ona pak take. Lide se ji bali. Myslim, ze tu stale je ta temnota.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-29 20:46:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško já to přece vím (to vyhánění démonů),jenže jak jsem byla dlouho v
ŘKC,tak si vždycky neuvědomím,že církev na to fakt monopol nemá,a že je to tak jak si psala
v komentáři.
o.Amorth v té své knize psal že šel po městě a zastavila ho cikánka. Řekla mu kde přesně ho už dlouho bolí a dala mu do ruky vejce. Potom něco řekla v nějaké prastaré řeči to vejce rozklepla a uvnitř byl chomáč vlasů,a jemu se ulevilo. Asi za půl hodiny se odehrálo to samé jen s jinou cikánkou,a v tom vejci byl malý had.
A on psal,že ta bolest úplně zmizela. Psal že ty dvě ženy patřili snad k vědmám ,které znají pradávnou moudrost,ale už to nevím přesně,protože jsem to četla už před pár roky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-29 21:26:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem ho googlila a koukám, že dědouš už napsal těch knížek 14! :O Tak toho zažil hodně.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-29 21:55:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to asi jo,však byl
taky exorcistou
několik desítek let.
Já od něj četla jen tu jednu,ale když třeba vyprávěl že v jednom domě v ložnici zvedli matraci pod kterou nic nebylo a po modlitbě exorcismu
se tam zhmotnily smotané dráty,které byly prokleté černou
magií,tak to byla fakt síla.

Ikona diskutujiciho ellie 2019-08-01 12:14:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to sice zajímavé, ale osobně na to nevěřím moc. Beru to jako poznatek, ne jako důkaz o zabíjení.

Myslím že býci jsou hodně citlivý a empatičtí, ale vesměs i psychopati, jen to neprojevují ve společnosti, ale doma, nebo ve vztahu apod. Ale jen si to myslím.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-09-09 03:53:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rodičia sú býci a tí nezabijú ani kapra.

Například Genene Anne Jones, což byla zdravotní sestra podezřelá ze smrti více než 60 dětí, se narodila ve znamení Raka. Zaujímavé, Olga Hepnarová bola tiež Rak.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek