Lady Gaga: ,,Lituji, že jsem prodala svou duši temným silám.“

8.5.2021 v Zprávy 25

Zpěvačka Lady Gaga poprvé otevřeně promluvila o svém členství u Iluminátů a řekla, že lituje svého vstupu do této tajné společnosti. Gaga, která trpí fibromyalgií* říká, že věří, že její chronické onemocnění je výsledkem toho, že do svého těla nechala vstoupit temné síly, když prodala svou duši Iluminátům na počátku své kariéry.*Fibromyalgie je syndrom vyznačující se chronickou, generalizovanou bolestí, která pacientům brání v běžné činnosti. Lidé s fibromyalgií trpí bolestí svalů, šíje, ramen a zad. Špatně spí, často bývají ztuhlí po probuzení nebo při pohybu po delším sezení.

Zpěvačka to prohlásila v novém dokumentu od Netflix Gaga: Five Foot Two, který původně měl být portrétem problémové popové hvězdy. Zdá se však, že jeho finální verze je spíš  sestřih záběrů ze zkoušek, sezení ve studiu, veřejných vystoupení, soukromých rozhovorů v pozdních nočních hodinách, lékařských schůzek a několika plačtivých zhroucení na kameru.

Lady Gaga

Podle pracovníků, kteří na dokumentu dělali, byla řada rozhovorů přerušena a poté vystřižena kvůli pokynům shora
Když nejmenovaní pracovníci popisovali některé ze zajímavějších scén, které byly vystřiženy z finální verze dokumentu, odhalili, že Gaga mluvila o setkání s katolickým knězem, se kterým diskutovala o možnosti exorcismu, aby tak zbavila své tělo zlých duchů, které si do svého těla pozvala během satanských rituálů na začátku své kariéry.

Gaga popsala, jak byla zasvěcena mezi Ilumináty tak, že odevzdala svou duši. Tato ceremonie měla proběhnout v Newyorském klubu Lower East Side poté co tam měla v roce 2006 vystoupení. Gaga popsala zkušenost jako „velmi skutečnou a viscerální, a ani trochu metaforickou“.

,,Právě jsem dokončila vystoupení na pódiu, byla to dobrá show. Byla jsem povznesena láskou a potleskem publika. Pak jsem si šla ven zapálit cigaretu a přemýšlel jsem o tom, že si dám ještě kokain. Toužila jsem po něčem víc. Chtěla jsem víc úplně všeho. Jenom jsem se konečně chtěla cítit dobře. Abych něco cítila.
Pak ke mně promluvil záhadný muž v obleku. Z jeho obličeje nešlo poznat, jak byl starý, jakoby ani žádný věk neměl.
Opíral se o zeď, kouřil a řekl mi: Myslím, že na to máš, ale není to zdarma. Chceš to?
Zeptala jsem se, co to je.
Myslela jsem, že ke mně přistoupí, ale usmál se na mě a řekl: ,,Všechno… Úspěch. Sláva. Bohatství. Moc. Chceš to všechno?”

Zvědavě jsem se na něj podívala. Nedokázala jsem ho odhadnout.
Pak tam jen stál a zazpíval jednu z mých písní, které jsem předtím předvedla na vystoupení. Bylo to nadpozemské. Zírala jsem na něj úplně ohromená, byl jako temný klenot vytěžený z nejhlubšího oceánu.
Padla jsem na kolena a zeptala se ho, koho bych měla uctívat. Podívala jsem se mu přímo do očí a řekla jsem mu, že to všechno chci. Řekla jsem mu, že pro to udělám cokoli.“

Před setkáním s mužem, kterého Gaga popisuje jako „mého osvíceného prince“, měla jen malý komerční úspěch, nebo uznání jako umělkyně. Většinou hrála v pozdních nočních hodinách v zapadlých barech a zaplivaných klubech.

Lady Gaga

Gaga dokázala vytvořit hudbu která ji proslavila a dosáhnout všeho, o čem kdy snila, výměnou za jednu věc: Svou duši
V noci v Mercury Lounge v New Yorku Gaga uzavřela dohodu s tímto temným ,,princem“ a najednou byl pro ni úspěch úplná hračka. Výměnou za svou duši Gaga dokázala vytvořit hudbu která ji proslavila, spolu s  nejuznávanějšími spolupracovníky, producenty a promotéry v branži. Ti všichni najednou záhadně chtěli pracovat s neznámou klubovou zpěvačkou, přitom takových už před ní stály pomyslné fronty.
Během jediného roku se stala jednou z nejprodávanějších umělkyň na celé planetě.

,,Jeho sliby se splnily velmi rychle. Na začátku jsem si myslela, že jsme tvořili dobrý tým. Ale brzy poté jsem začala trpět. “
Gaga už roky bojuje s protichůdnými silami, které v jejím nitru bojují o nadvládu. A v dokumentu často bojuje i sama se sebou. Jedna její stránka je hnána k výkonu, druhá vypadá, že bojuje s temnými silami.

Gaga už léta trpí fibromyalgií, chronickým bolestivým stavem, který je fyzickým projevem jejího boje za to, aby se dostala z nadvlády hudebního průmyslu ovládaného Ilumináty a zrušila svou smlouvu s „temným princem“.

,,Můžou vám na chvíli poskytnout zvláštní síly, vnější krásu, talent a bohatství … ale nevydrží to,“ řekla Gaga. ,,To je důvod, proč je tolik lidí, kteří fušují do černé magie, tak nešťastní. Zprvu zazáří jasně jako ranní hvězda a pak to náhle skončí sebevraždou, nebo se zlikvidují drogami.“

Lady Gaga na podzim v roce 2017 oznámila, že mění harmonogram evropské části svého turné Joanne World Tour z důvodu „silných bolestí, které ovlivňují její výkon“. V instagramovém příspěvku, na kterém je fotografie, na které drží růženec a modlí se, uvedla, že „byla vždy upřímná ohledně svých fyzických a duševních problémů“ a „hledala po celá léta způsob, jak se odrazit ze dna.“ A že místo koncertování musí být ,,se svými doktory“, aby mohla v kariéře pokračovat dál.

připravila © www.aluska.org 2021 / zdroje: 1., 2.Komentáře

Ikona diskutujiciho Nini 2021-05-08 07:45:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jednu stranu je mi těch lidí líto…když si uvědomí, že to co udělali je špatně, ale na druhou stranu věděli, že prodávají duši. To přece není jen tak. Kdo ví, jestli za nějaký čas nebude mít Gaga „nehodu“, „spáchá sebevraždu“, „předávkuje se“ atd…jako řada jejich předchůdců, kteří začali mluvit a chtěli z toho pryč.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-08 10:49:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím, že chorobná touha po slávě, kdy jsi ochotný kvůli tomu i brát drogy, drillovat a ubližovat jiným lidem, je duševní nemoc. To není svět pro normální, zdravě uvažující lidi. Kdyby mi někdo řekl ,,zítra tě může znát celý svět, ale nebude to zadarmo“, tak ho pošlu do pr., protože vím, že by tím skončila veškerá moje svoboda, soukromí a klid.

Ikona diskutujiciho Milan 2021-05-12 21:58:19
Ikona diskutujiciho
sipka

…tak jsem nad její zpovědí přemyšlel a mám dojem , že….dobrý manipulátor využil její rozbitou duši po vystoupení, aby ji něco nabídl…..pod vlivem drog máte představu, že můžete vše a i nic….tam asi právě byla…byla dobrou zpěvačkou o které se nevědělo a onen dotyčný šmejd ji nabídl/ měl na to/upsání duše za slávu a bohatství/měl na to/a asi potom jí využíval i k sexu/kdo ví/, ale měl k tomu prostředky včetně drog, a drahých….jednou, pokud tomu pokušení podlehnete a potom končí se nějak závratná kariera a cítíte, že jste u konce, potom začnete hledat svoje kořeny a toužící po normálnosti chcete odčinit nějak svoji vinu, co cítíte…chce to pouze zůstat sebou a nenechat sebou manipulovat….otázka jak se to zvládne pod vlivem drog a pokud vím, ona se drogám nevyhýbala spíše naopak….no a jiní lidé co nemají dost odvahy se vymanit z vlivu drog si sáhnou na život….kolik asi našich zpěváků, herců a i jiných závisláčů si sáhlo na život, že nevěděli kudy kam….

Ikona diskutujiciho erness 2021-05-08 08:16:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Holčina hold neuděla tak dobrý obchod, jak si myslela a podle popisu příběhu naletěla někomu, kdo dokáže aktivně využívat mnohem větší část lidského mozku než-li ona sama. Běžný člověk fungující zde na ,,sto procent“ používá v unitárním měřítku ve skutečnosti jen jeho desetinu.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-26 20:39:08
Ikona diskutujiciho
sipka

erness:
HOLT,je to HOLT,a ne HOLD. HOLD se vzdává,například králi,je to projev úcty. Ale slovo,kterým vyjadřujeme prostě,zkrátka a atd. je HOLT!!!!! a je úplně jedno co tam slyšíš. Med taky nevyrábí FČELY,i když tam to F při vyslovení zní.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-05-08 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prvděpodobně Lady Gaga už neexistuje pokud měla členství mezi ilumináty pravděpodobně už jí popravili a jí zastupuje dvojnice nebo se nachází v gitmu zaleží jestli se taky učastnila satanistických rituálů , ale to nikdo neví třeba se stoho dostala zrušit smlouva se dá kdykoliv a pak se dát opět do kupy

Ikona diskutujiciho Dana 2021-05-27 00:04:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Gaga, Madonna ,JLo, Beyonce, Kate Perry…urcite som ich nevymenovala vsetky,lebo mi takto narychlo nenapadaju. ale VSETKY sa zucastnili veeeelmi vela ritualov, pri ktorych sa obetovali novorodenci, deti sa znasilnovali a nasledne zabijali,aby mohli pit ich krv a pod. Staci si vygooglit MARINA ABRAMOVIC. tato stara bosorka patri medzi vrchol, ku nej sa chodia vsetci ucit, ona vykonava vela ritualov a je znama pre jej SPIRIT COOKING. vygooglite si to! Marina dokonca v jednom clanku podala rozhovor,ze Gaga ju dlhu dobu otravovala,lebo sa chcela vsetko od nej naucit.
tam uvidite na fotkach,ako si Gaga lyzickou zoskrabuje krv z obete, je tam aj Hugh Jack Jackman a vela inych prominentov. Ja by som tejto suke neverila ani slovo ! Citi, ze jej cas konci,ako aj vsetci ostatni v Hollywoode skoncili. Jennifer Aniston popravena, Celine Dion bola hlavnym distributoren drogy ADRENOCHROME-popravena, Reise Whiterspoon tiez. Je mi z nich na grc. Vygooglite si,ako sa ziskava ADRENOCHROME!!!! vsetci v tom idu , cely soubiznis. Corona je len zasterka!

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-28 11:41:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Jennifer Aniston popravená? Nedávno zverejnila fotku bez makeupu, tak kto vie, možno je to tiež už klon keď zrazu vyzerá tak dobre.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2021-05-08 11:17:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím že se taková smlouva nedá zrušit.Prodala ji z vlastní vůle,nikdo ji nenutil a podle mě na tom ta smlouva stojí ,ikdyby šla k exorcismu co by tím dokázala ?nic!protože i církev patří ďáblu.Nevím jak by se z toho dokázala vymanit a jestli pro ni něco může udělat vyšší moc ,ani neznám jednoho jediného umělce který se osvobodil od této smlouvy,docela by mě to zajímalo jestli to jde ale,myslím si že ne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-08 15:20:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si myslím, že reklamace je čistě lidský vynález a v tomto kontextu není možné od smlouvy odstoupit.

Ikona diskutujiciho Martina 2021-05-09 21:07:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Takze z mojho pohladu je to takto. Nad nami vsetkymi je Boh, ktory nas stvoril a dal nam nesmrtelnu dusu a slobodnu volu. Kedze sa rozhodla pre zlo, za cenu slavy a bohatstva tak trpi….. Trpi preto,lebo kazdy clovek ma Bohom danu nesmrtelnu dusu, ktora tuzi po svojom Stvoritelovi. Ale Boh nam dal aj slobodnu volu a preto sa chce vratit na dobru cestu ,pretoze si uvedomila.ze ta jej cesta vedie do pekla. Ak to mysli uprimne, Boh jej moze odpustit, lebo Boh je nekonecna laska. Ak by aj zomrela rukou iluminatov ,alebo satanistov,pojde k Bohu a bude mat vecny zivot v nebi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-09 21:58:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak do této verze zakomponuješ fakt, že se účastnila satanistických orgií, při kterých zabíjela děti a pila jejich krev? I takového ,,člověka“ bys poslala do nebe?

Ikona diskutujiciho Palice 2023-01-04 11:23:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Exorcista – jeho úspěšnost nemá s církví nic společného (bez ohledu na to, zda je jejich příznivcem, členem, vyznavačem).
. . . Aby mohl pomoci, nevyhnutně musí být propojen na zdroj duchovní síly, která jedině může „postiženému“ pomoci. Exorcista je pouhým zprostředkovatelem . . .

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-05-08 13:06:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to loutka.

A co se týče samotné fibromyalgie, tak…
„Some authors have proposed that, because exposure to stressful conditions can alter the function of the hypothalamic-pituitary-adrenal (HPA) axis, the development of fibromyalgia may stem from stress-induced disruption of the HPA axis.“
Takže tu to máte, „pituitary gland“ = hypofýza. Prostě nevydržela opakovanou eskalaci toho umělého adrenochrom cyklu.

A teď má strach.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-05-08 17:00:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

člověk je svobodná bytost je způsob jak se zbavit této smlouvy a odstoupit od satanistu ale pak se musíš skrývat protože pak po tobě ilumináti půjdou ten způsob je změnit svoje chování dělat dobré činy snažit se odhalit ilumináty světu a hlavně se skrývat a duše se pak osvobodí když danou smluvu neplníš tak z ní vlastně odstupuješ je to jednoduché a nesouhlasíš sní proč tolik herců kolikrát páchá sebevraždy ve skutečnosti je zavraždily protože odstoupili ze smlouvy

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-08 17:59:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, byli uklizeni, protože dali smlouvu a tu porušili… vzít ji zpět nejde… dám ti příklad. Já tě teď jakože zabiju a pak ti řeknu ,,promiň, beru to zpátky, takhle jsem to nechtěla“ .. bylo ti to k něčemu? 🙂 Nebylo, protože už seš mrtvej.

Ikona diskutujiciho Dana 2021-05-27 00:10:44
Ikona diskutujiciho
sipka

ta zmluva je podpisana vlastnou krvou a neda sa len tak z nej odstupit. To by si potom kazdy robil takto dobry den. ze ok, podpisem, nahrabem 100 milionov a potom kludne odstupim. Ten satan tiez neni na hlavu padnuty. Katy Perry tiez chcela odstupit, davala rozhovory,ze v jej tele je ina dusa a ona uz to nechce…co je z nej dnes??? sibnuta troska, najdite si aktualne videa s nou. Takisto Britney.lenze na Britney je vidno podla chrupu,ze to uz davno neni original Britney,ale double alebo klon

Ikona diskutujiciho angelas 2021-05-09 15:51:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raz sa zapredá duša, nikdy sa to nedá zvrátiť, je to cena, a takých neľutujme, lebo ani že nie raz, jeden krát akože neuvážene, ale Oni opakovane sa stretávajú a obetujú nevine deti pri tých seansách…………

Ikona diskutujiciho Monísek 2021-05-10 14:12:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm,🤔tohle,jsem nikdy neak nepochopila,proč chce někdo něco víc,než žít v lásce, zdraví a harmonii?
Můj sen, je třeba maličký, ekologický domek v lese,zvířata ,časem zestárnout do nějaké babky kořenářky,co pomáhá nejlépe zadarmo,nebo těm co na pomoc nemají.
Nebo často si sním,že vyhraju v loterii (ikdyž nesázím 😄) a nakoupím pytle granulí a léků do útulku.
Za půl roku se vrátím a pečovatel mi řekne,tamdle ten pes ,to je ten Jožka,co jsme mysleli,že nepřežije ,jak jste ho vzala k veterináři,vzpamatoval se a teť čeká támhle se Žofkou štěňata a vezmou si je nějací lidé na statek.😍
To je třeba pro mě štěstí 🍀🌈☀️
To samé v „bledě modrém“ si vysnívám,že nakoupím hračky a dárky dětem závazné nemocným ,třeba na Onkologii a najmu nějaký komparz a převléknem se za jejich pohádkové hrdiny nebo Avengers 😃 nebo co by chtěli.
A zase doktor by nám řekl ,támhle Vlastíček měl takovou radost,až se to odrazilo na výsledcích testů,je na tom mnohem lépe,už týden o tom vypraví,hned tu je veseleji.
Ale tak já jsem introvert,no..Mė v zimě stačilo,že lidi na ulici poznávali,že mám na sobě šálu Nebelvíru😆 Dostala jsem k Vánocům,říkám si,noco nějaké dva barevné proužky na šále,cchee,nikdo nepozná,lidí máj jiný starosti ,než koumat moji šálu.Nu,spletla jsem se.😆👍 Nejvíce to bylo, když zastavil autobus a já na sobě cítila hned několik lidí,jak si toho všimli a pak další a další na ulici.Nebo na přechodu.
Noco, příště vytáhnu šálu zase s motýlama.🦋🦋🦋👍😊☀️

Ikona diskutujiciho 🙂 2021-05-10 18:44:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Pulka z nas co tu je paklize tu nejsou vsici mlade duse, meli v minulých životech zkusenosti se satanismem, okultismem apod, je to skoro kazdy druhý na planete, i kdyz si ted muzete v tomhle zivote myslet a namlouvat ze jste andelicci a ze vy urcite ne, za tech x desitek životu jsme kazdej udelali takovejch prasaren, ze by se vam z vas mohlo udelat spatne a nestacili byste zirat, jenze proste zivot ze, casto cloveka kort v jinych dobach dozene k ruznym cinum…takze to netreba az tak hrotit. Mela jsem v jednom minulaku přísahu s Dablem a potvrzuji ze je to zruseno. A ani to nebylo tak slozity a hrozny, jen musi clovek vedet presne, proc to udelal, co se tam stalo atp… Mít prostě přesné info. Pravdou je, ze kdykoliv se clovek muze rozhodnout jakkoliv jinak a obratit se ke svetlu, to je vysadni pravo, vsech bytosti na svete, ktere plati vzdy a za vsech okolností. Toto nikomu odepřít nelze i kdyby si to někdo přál. Vždy tedy máme možnost a vždy můžeme být tvůrci svych zivotu, ne oběti ať už jsme v minulosti spachali co jsme spachali… Duse je nesmrtelna, zabijete v jednom zivote budete zabit vy v druhem…a treba taky ne pokud vam to dotycny odpusti a nebude chtit tvorit odplatu a karmickou smycku. Proste normalni kolobeh zivota, akce vyvola reakci. Nic nad cim je potreba vic polemizovat.

Ikona diskutujiciho marmaris 2021-05-10 21:07:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Holka má vyděláno, tak si myslí, že se dá všechno smazat, když se jakoby „obrátí“. Hm, ale takhle to nefunguje.

Ikona diskutujiciho juraj 2021-05-10 21:45:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to hlavne o mladosti a jej sprostote…..musia podchytit tychto ludi v ranom veku mladosti kedy sme vsetci este tupci, plny hormonov,ega neokresane atd atd….no a potom ked sa naberie rozum tak sa lutuje-ale uz je neskoro….starsich by uz tak lahko nedostali…trochu zvratene sa to podoba na porekadlo: ohybaj ma mamko pokial som ja janko, ked ja budem jano neohnes ma mamo…to plati aj pre vychovu k ciernej magii od tychto roznych temnych smradov a oni to vedia…

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-11 10:44:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mnohé celebrity v slabej chvíli zapredali svoje duše veď asi každý niekedy má takú chvíľku že sa cíti nanič a je schopný aj zapredať dušu aby si tu niečo užil a potom to zas človeka omrzí, veď z podobného dôvodu berú drogy aj keď vedia že to škodí ale je im to jedno chcú si užiť prítomný okamžik a nemyslia na následky. Otázka je čo to zapredanie duše znamená, možno ide v podstate len o zapredanie tela, že im patrí (tá zapredaná celebrita) počas svojho života a posmrtného života sa to netýka (ak nejaký existuje).

Ikona diskutujiciho stano 2021-05-12 23:50:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stara pi..snicka

Ikona diskutujiciho ema 2021-05-26 18:33:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud vím, tak její matka je Marina Abramovich – jedna z nevyšších satanistek a její babička je Maria Callas. Takže je jen přirozené, kam se dostala. s matkou spolupracovala až od dospělosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek