Laurejova záře

25.3.2016 v Zážitky 10

V noci mezi 14. a 15. březnem jsem měla sice krátký, ale velmi zajímavý zážitek se svým andělem

Šla jsem spát o půl dvanácté, což je o hodinu později než jsem chtěla a špatně se mi díky tomu usínalo. Jak začnu být malátná, je nejlepší hned všechno vypnout, zavřít, zamknout a jít spát, ale teď se to nepovedlo.

Zavolala jsem proto Laureje, chtěla jsem ho poprosit o trochu jeho uklidňující uspávací přítomnosti.

Většinou ho poprosím, aby byl přes noc se mnou a on pak zůstává většinou u mé postele. To se mi pak výborně spí.

Laurej po chvilce přišel. Nic neříkal. V poslední době si moc nepovídáme ve větách, ale já jsem vždycky spokojená jenom když vím že tam je a na vrcholu blaha jsem, jak mi začne sahat na hlavu. A povídáme si spíš v obrazech a emocích, protože jsem postupně zjistila, že věty jsou někdy zkreslující a ne vždy jsou pochopeny přesně tak jak byly vyslány.


A navíc období kdy jsem se Laureje pořád na něco ptala už je dávno za mnou. Dneska chápu, že vždy v klíčovou chvíli vím co mám dělat, často mi k tomu dopomůže vyšší vedení a ty ostatní problémy se většinou vyřeší samy. Takže na co slova? … Telepatie je snažší, člověk může úplně vypnout centrum řeči (levá půlka mozku), ponořit se do obrazů, to mu zlepší a zesílí komunikaci s andělem a v obrazech často přijme mnohem hodnotnější poselství, než když se neustále snaží o češtinu…

Na krku jsem měla energetický krystal, v ruce velký brazilský křišťál, zachumlala jsem se a užívala si, jak mi krásně Laurejova energie sviští kolem uší.

Začal mě hladit po temeni, cítila jsem to hodně silně. Ležela jsem na břiše a vnímala jsem přesně kde zrovna stojí. Najednou se mi po zádech i po levém rameni rozlil takový strašně příjemný, uvolňující a trošku lechtavý pocit.

Zpozorněla jsem, a začala si to prohlížet. Laurej se většinou zjevuje v modré záři, ale tentokrát byl jako slunce a ten příjemný pocit ve svalech a v páteři šel přesně z místa, kde Laurej stál. Bylo to úžasné a pro mě docela nové.

Poděkovala jsem mu za jeho energii a ochranu na noc.

Dal mi potom dlaně po stranách mé hlavy a najednou ten příjemný pocit proudil skrz celý můj mozek, bylo to jako vlny uvolnění. Na moji mysl to mělo absolutně blahodárný terapeutický účinek. Úplně se uvolnila a krásně snížila aktivitu…

Najednou jsem ucítila tlak uprostřed čela na třetím oku a před očima se ji zjevil obraz.

Viděla jsem tři jakoby kreslené postavičky menšího vzrůstu, jak stojí jakoby do kruhu, mají vzpažené ručičky a uprostřed toho kruhu drží obrovskou nádhernou bílou kouli, která září. Byl to opravdu hezký a velice příjemný obraz.

Najednou se všichni ti panáčci společně vzepjali a jakoby byli domluvení, hodili tu kouli směrem ke mně. Pak se všude udělalo světlo.

A mě najednou zasáhla vlna energie. V tu chvíli jsem se probrala, ještě jsem cítila Laurejovy ruce na mé hlavě a došlo mi, že to vůbec nebyl obyčejný obraz, že se to skutečně stalo. Dostala jsem ,,zásah“ pořádnou energetickou koulí.

Zajímavé bylo i to, co se stalo potom.

Ta koule skončila a vstřebala se přesně v místě mého třetího oka a zůstal tam po ní ten velký bílý bod ve tvaru stojaté čočky, který jsem popisovala v tomto článku:

,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí / DOPORUČUJI!

Akorát že tentokrát byl ještě větší, asi jako pětikoruna. Vystoupilo z něj pár světelných tvarů, vypadalo to jako paprsky a kytičky, ale vůbec jsem si nestačila s tím pohrál, protože jsem zničehonic usnula.

Ráno jsem se probrala kolem půl deváté, posadila jsem se na postel a měla jsem najednou intuitivně pocit, že bych se měla zharmonizovat, takže jsem si sedla na postel, udělala z rukou anténu a požádala jsem Konstruktivní sílu Vesmíru o okamžité spojení s mým zdrojem.

Asi za dvě vteřiny mi od šišinky mozkové až po paty projela velice silná energetizující vlna, až se mi udělala husí kůže a otřepala jsem se. ,,Brrr! Helemese jak to funguje!“

A s výbornou náladou jsem vstala do nového krásného dne, jasným vědomím toho, jak mám zeshora úžasně požehnaný život.

Komentáře

Ikona diskutujiciho -nikola 2016-03-25 04:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku do tvého dotazníku, ale omlouvám se, že to píšu do tohoto článku- jak souvisí sexualita s astrálním cestováním a proč by neměl začínající "duchovní člověk" potlačovat svoje sexuální potřeby a snažit se být za každou cenu duchovní, když se učíme skrze sexualitu a proč někdo začne meditovat atd. … a zakáže si sex, jaký to má dopad?

Ikona diskutujiciho Martin 2016-03-25 06:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré ráno Alue,

Ikona diskutujiciho Erik 2016-03-25 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je nádherné.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-03-25 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pěkný 🙂

Ikona diskutujiciho aves passeri 2016-03-25 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky :-)Zrovna dnes ráno jsem si říkala, že rozhodnutí, ke kterému mám dospět, bude nejspíš rozhodnutí vnímat, jak mám požehnaný život :-) Vzpomínala jsem na ty okamžiky, kdy jsem cítila úžasný klid tehdy na lodi z Dhahabu (psala jsem o tom kdysi na blogu), jak se mi tam tenkrát zjevili jacísi 3 muži, kteří mi pomohli, dovezli mě až do Ammánu, kde jsem v té době studovala, ale pak jsem je už nikdy neviděla. Přes sváteční volno změnili na koleji telefonní čísla.  Dodnes mi to všechno přijde jako velký zázrak. A teď, s příchodem Velikonoc, cítím, že bych si asi měla uvědomit, že právě jeden mě velmi blízký člověk, který se mě právě snaží navést k onomu rozhodnutí, vstoupil na hranici smrti a trochu za ni, a vrátil se zpět. Abych konečně pochopila, jak vzácný život je, jak se ke mně už roky snaží proniknout a ukázat mi, že je můj přítel a ne nepřítel… předvelikonoční několikanásobné setkání se smrtí a vzkříšením a hodnotou života pro záchranu lidí z onoho ospalého života je velmi silné. Vím, že Ty nemáš křesťanství v lásce, ani já do církve nepatřím a mám blíž k buddhistickým učením, ale to, co jsem kdysi prožívala v Jeruzalémě nemohu pominout, a archetypy jsou archetypy. S nějakým konkrétním zpodobněním, které někdo zneužil, to nemá nic společného…

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-03-25 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krása, číst o tak úžasných věcech ☺

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-03-25 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dalšie jedno z tvojích najkrajších pohladení po duši 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-26 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže ty si s Laurejem už skoro vůbec nepovídáš? 🙁 to bych já nedala :D občas se tak ptám Izriela jestli nechce Panadol nebo Ibalgin z mého mluvení k němu :D

Ikona diskutujiciho FallenAngel 2016-03-30 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný zážitek.

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-11-02 13:21:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechtěla bys se zase podělit o nějaké své jemnohmotné zážitky? Už dlouhou dobu jsi něco podobného nevydala 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek