Léčba čakry třetího oka pro začátečníky, aneb Jak otevřít třetí oko

4.2.2020 v Návody 19

Jak můžeme ovlivnit a zharmonizovat čakru třetího oka?
Aktivace třetího oka nevyžaduje roky studia nebo speciální praxe. Tento jednoduchý návod pro začátečníky se zaměřuje na probouzení třetího oka a radí, jak můžeme detekovat a odstranit bloky, které nám brání využít naplno svůj potenciál. Naučíte se také, jak provádět cvičení pro harmonizaci čakry třetího oka.

Čakra třetího oka zprostředkovává hlas vaší intuice a sladí vás s celým vesmírem.Význam a umístění čakry třetího oka
Než zjistíte, zda je vaše třetí oko aktivní, je důležité pochopit, že čakra třetího oka je jednou ze sedmi individuálních čaker. Všech sedm čaker jsou výkonná energetická centra, počínaje kořenovou čakrou ve spodní části páteře až po korunní čakru v horní části hlavy. Tato energetická centra jsou přímo ovlivňována naším způsobem života a myšlení, kdy jsou harmonická, nebo naopak oslabená. Pokud dosáhneme rovnováhy v životě a tedy i v energetických centrech, budeme moci lépe využít svůj plný potenciál a žít šťastným životem. Naopak, čím více čaker je blokováno nezdravým životním stylem nebo destruktivní myšlením, tím hůř se budete cítit duševně i fyzicky.

Čakra třetího oka
Fyzické umístění: Uprostřed obočí.
Barva: Indigo.
Prvek: Mimosmyslové vnímání.
Emoční problémy a chování při zablokování čakry: Když je čakra třetího oka zablokována, můžete mít potíže s vírou ve vyšší smysl vašeho života. Váš život postrádá smysl a připadáte si zbyteční. Můžete se cítit, že nemá smysl dělat to co děláte, nebo si myslíte, že je to zanedbatelné. Možná vás také trápí neschopnost se rozhodnout. Někteří lidé to popisují jako pocit psychické paralýzy.
Pokud máte zablokovanou čakru třetího oka, můžete mít problémy se spánkem, jste neohrabaní a máte potíže se učit nové věci, protože se nedokážete pořádně soustředit.

Za co je zodpovědná čakra třetího oka?
Čakra třetího oka (nebo čakra Ajna) sídlí mezi vaším obočím a je spojena s vaší spiritualitou, mírou uvědomění, vnímáním světa a sebe sama.

Třetí oko ovlivňuje:
– Vaši schopnost instinktů a intuici. Projevuje se i jako pocit v těle a v útrobách, kdy se nám při varovném signálu svírá žaludek nebo střeva, nebo naopak v orgánech cítíme nadšení a uvolnění. Zahraniční zdroje to popisují jako ,,gut feeling“, doslova ,,střevní vnímání“. (Člověk má totiž dva mozky, jeden – myslící – je uložen v hlavě a druhý – zcela intuitivní a emoční – máme ve střevech, jak zjistila řada studií.)
– Váš smysl pro vnímání hlubších souvislostí a synchronicity v životě.
– Vaši schopnost naplnit svůj skutečný smysl života a najít sůvj životní účel, protože je to jediný průvodce, který vám napovídá jít touto cestou. Logikou toho dosáhnout nelze, protože logika nevidí budoucnost ani skryté souvislosti.
– Vyvažování emocí a rozumu.
– Vaši schopnost poznat, jestli stagnujete a ztrácíte čas, nebo jdete kupředu správným směrem.

Když je vaše třetí oko otevřené, budete vyvážené používat své city i logiku, abyste se v životě rozhodovali správně a moudře. Budete důvěřovat své intuici a budete vědět, že žijete podle svého vyššího záměru.

Příznaky zablokované čakry třetího oka
Je důležité umět detekovat příznaky problémů s čakrou třetího oka, abyste na ně mohli reagovat a řešit je. Většina lidí, kteří věří jenom v to co vidí a na co si mohou sáhnout, považuje projevy blokace třetího oka buď za normální stav, nebo za nemoc na kterou užívají léky, protože problémy s blokovaným třetím okem zasahují kompletní organismus a mohou někdy vypadat jako nemoc. Nenechte se tím oklamat.

Zde jsou některé z nejčastějších projevů:
Nevěříte, že váš život má nějaký vyšší smysl.
Cítíte se zbyteční, to vede až k depresi.
Nedokážete se rozhodnout ani efektivně řešit problémy, které vás trápí
Považujete svou práci nebo svůj život za zanedbatelné
Trpíte paranoidními představami, jste chronicky nervózní, neumíte se uklidnit, nebo ovládat roztěkané myšlenky.

Blokáda třetího oka může také vyvolat řadu nepříjemných fyzických symptomů. Mezi nejčastěji uváděné patří:
Nespavost
Bolesti hlavy (a migréna)
Nepříjemné pocity v očích
Bolesti zad a nohou
Bolest nosních dutin

Každý člověk vnímá potíže s třetím okem individuálně, je však užitečné znát i některé z nejčastějších příčin blokády:
– Například, když někdo omezuje vaše povolání nebo vaši vášeň a brání vám dělat to pro co jste povolaní a po čem toužíte, může to vyvést čakru třetího oka z rovnováhy.
– Můžete procházet přechodnou životní zkušeností, jako je nemoc, smrt, ztráta zaměstnání nebo rozvod, které také mohou vytvořit blokádu.
– Dokonce i přechod do nového období života (např. kolem významných narozenin) má vliv na vaši čakru třetího oka, protože je citlivá na vnímání hodnoty vašeho života.

Léčení čakry třetího oka
Léčení třetího oka vůbec nemusí být složité. Zatímco zážitek z otevření třetího oka může být velmi hluboký, techniky které otevírají čakru třetího oka, jsou mnohdy až překvapivě jednoduché.

Pamatujte však na to, že nejvíce o vašich energetických centrech rozhoduje styl života a myšlení.
Obecně řečeno: Konstruktivita třetí oko otevírá, destruktivita uzavírá. Jakékoliv další návody a postupy jsou podpůrné prostředky.

Následující cvičení se zaměřují na harmonizaci vašich energií, s důrazem zejména na čakru třetího oka.

Pokud potřebujete trochu více motivace pro používání a opakování těchto technik, nezapomeňte, že odblokovaná čakra třetího oka může být klíčem k šťastnějšímu životu. Když máte vyladěnou intuici, přirozeně vás to táhne k příležitostem, které jsou pro vás to pravé ořechové. Být si vědom příznaků otevření třetího oka je snadný způsob, jak zjistit, zda žijete konstruktivně a v souladu se svým vyšším posláním.

1. Použijte kameny
Pro čakru třetího oka je hlavní barva fialová. Můžete proto použít šperky nebo fialově zabarvené kameny a nosit je u sebe, kdykoliv budete potřebovat posílit čakru třetího oka. Můžete je nosit po kapsách a držet v dlani, nebo si je dávat přímo na čelo.

Vhodné kameny jsou:

Fialový fluorit: Tento polodrahokam má podporovat ostřejší intuici a uklidnit zmatené myšlenky. Je to ideální krystal pro čakru třetího oka, když se snažíte učinit důležité rozhodnutí a chcete se zbavit irelevantního rozptýlení.
Fialový fluorit

Ametyst: Slavný a krásný polodrahokam ametyst je tradičně spojen s úlevou od bolesti hlavy při blokádě třetího oka a všemi formami hojení. Někteří lidé jej také používají jako symbol moudrosti.

2. Meditace
Může být i zcela jednoduchá, protože třetí oko stimuluje jakákoliv imaginace, vizualizace, představivost a projev kreativity. Zkuste například tento postup:

Posaďte se pohodlně a zavřete oči. Nadechněte se a vydechněte desetkrát, pomalu a hluboce.
Zaměřte svou pozornost na čakru třetího oka a představte si fialovou kouli energie uprostřed čela. Pamatujte, že fialová je barva čakry třetího oka.
Jak budete pokračovat v dýchání pomalu a hluboce, představte si, jak se fialová koule energie zvětšuje a je teplejší. Představte si, jak tato energie odvádí pryč veškerou destrukci z vašeho těla.
Když se cítíte připraveni, otevřete oči.

3. Zdravá strava pro zdravé čakry
Ovoce, zelenina, zdravé tuky a celozrnné potraviny mají tendenci harmonizovat kompletní systém čaker (Ve zdravém těle zdravý duch!). Existují však také specifické potraviny vhodné pro čakru třetího oka a jejich přidání do vaší každodenní stravy může pomoci s blokádami. Jsou to:

Cokoliv fialového: Vzhledem k tomu, že fialová je barva třetího oka, podporují její vyváženost všechna fialová jídla. Mezi nejlepší příklady patří lilek, červené zelí a červená cibule, červené hrozny, borůvky a ostružiny.
Omega-3: Potraviny bohaté na omega-3 mohou zlepšit kognitivní funkce a tím přispět k udržení otevřené čakry třetího oka. Dobré jsou například vlašské ořechy a chia semínka.

4. Afirmace
Afirmace jsou věty, které vyměňují sebedestruktivní a omezující přesvědčení za optimistická a konstruktivní přesvědčení. Jsou založeny na jednoduchém Zákonu vesmíru, podle kterého se mnohokrát opakovaná myšlenka (nebo věta) stává naší realitou. To jak myslíme a co říkáme, tím se stáváme.
Mohou nám pomoci se vším. Od hubnutí po nalezení lásky. Mohou být také použity k vyvážení čaker.

Při navrhování afirmací pro stimulaci třetího oka se zaměřujte na spiritualitu, intuici a vyšší smysl svého života. Zde je několik příkladů, které můžete vyzkoušet. Neváhejte si je individuálně upravit, dokud se vám nezdají dost trefné, ale pamatujte, že vaše věty nesmí obsahovat žádné záporné formulace (žádné předpony ,,ne“):

,,Následuji vedení svého vyššího Já.“
,,Vím, jak dělat správná rozhodnutí, a jde mi to snadno.“
,,Slyším svoji intuici a vím, že mě vede správným směrem.“
,,Jsem na správné životní cestě.“
,,Každý den žiju v souladu se svým vyšším posláním.“
,,Věřím duchovnímu vedení, které mi předává moje šišinka mozková.“
,,Jsem intuitivní a cítím, co je pro mě správné.“
,,Je bezpečné a dobré řídit se pokyny od mého vyššího Já.“
,,Moje třetí oko je aktivní a vidí vše.“

Zajímá vás tématika spojení s duchovním vedením, aktivace šišinky mozkové a ochrany vlastních energií do hloubky? Přečtěte si knihu Anděl strážný, která je kompletní průvodce pro senzitivní a spirituálně založené bytosti.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-04 01:42:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D to nepíšu vůbec ve zlém, ale hrozně mě to pobavilo 😀 máš tam překlep: „,,Následuji vedení svého vyššího Áá.” 😀 teda, teď jsi mě zmátla.. já myslela, že mám vyšší já.. a ne vyšší á! 😀

(jinak taky píšu a z překlepů mi přeskakuje. člověk to několikrát kontroluje a FURT TAM JSOU)

k článku:
zase jsi mi padla do noty. zase! tenhle článek zas sednul k tomu, co řeším! zůstala včera až moc dlouho vzhůru a jsem prostě typ člověka, co je přes den uplně v pohodě, ale pokud je v noci vzhůru, tak přemýšlí o všem možném a přílišný přemýšlení není zdravý, to víme všichni. bohužel mi myšlenky nešly zrovna správným směrem, najednou mi, nevím proč, přišlo, že to, co si dlouhodobě přeju, je kravina a měla bych se na to vykašla, stejně to neni a nebude reálný a tak podobně – není to nic, co bych mohla a chtěla napsat na net, ale když to shrnu, prostě mě chytla noční mini depka. nevim co to bylo, neměla jsem to už dlouho. v průběhu toho se mi ale naštěstí podařilo usnout.. vzbudila mě až návštěva nad ránem, já se nezmohla na nic lepšího než zabrblat pozdrav a přesunout se s polštářem do postele(hah, ups). a hádejte, o čem se mi zdálo – o tom, co si přeju, uplně z ničeho nic. a byl to fakt úžasnej sen, takovej ten typ, kdy doslova v tom snu máte reálné pocity a cítíte se hroooozně dobře, po probuzení to přetrvává. furt si přeju, aby se mi o tom zdálo a nic. a najednou, když o tom pochybuju, tak ten sen přijde. náhoda? nevim no. doteď jsem na ten sen nezapomněla, něco tak krásnýho už jsem necítila dlouho. jako kdyby snad ve snech byly pocity nějaký.. živější a silnější či co. v realitě nikdy necítím něco tak silného a krásného jako ve snech. je mi uplně jedno, jestli pro to existuje alternativní nebo vědecké vysvětlení, bylo to super 😀 chci ještě

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-04 07:29:50
Ikona diskutujiciho
sipka

díky, mám spraveno 🙂

Ikona diskutujiciho Efs 2020-02-04 04:33:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý článek. Jen bych dodal dvě věci. Možná není tak důležitá barva, leč skutečně se, co vím, více uvádí prvně zmíněná indigová, nežli fialová. Ovšem vím, že ve vnímání a pojmenování barev lidé nejsou jednotní. A ta druhá: Mě zase zaujaly a vyhovují meditace na práci s čakrami (ale i jiné), které poskytuje Miroslav Zelenka. Pohoda, hezký den.

Ikona diskutujiciho Pavel 2020-09-07 21:02:23
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi barvami je to tak, že indigo, náležící k čakře třetího oka, je sytě modrá barva se složkou černé, zatímco fialová, náležící k sedmé čakře, má k té modré karmínovou. Modrá je v obou, jenomže ta příměs dělá divy. Hezky to bylo popsáno v jedné knížce o indigových dětech. Dokonce vím, že ta černá je tam natolik důležitá svým ani ne snad významem jako účinkem, že zrovna ona dělá z indigáčků ty indigáčky. Čeerná je i barva temnonty a když se schopnosti indigového člověka přechýlí od modré složky k té černé, je tu Dr. Faust – vysoce rozvinutý intelekt bez srdce. Převládá-li modrá složka indiga, je zde naopak schopnost hluboké empatie, která dovede vysoký intelekt a vyšší poznání využít pro nalezení pomoci. Pokud jsou složky v rovnováze, ten intelekt i spolucítění, hluboký vhled a vnímání souvislostí jsou schopny nacházet novátorská řešení ku prospěchu celku, pomáhat bez toho, aby pomocí za každou cenu ublížili… A nejenom to. Společnou vlastností indigových lidí je tvořivost. A ta se může pak projevit velice krásně – mnoho kreativních umělcú jsou indigáčkové, kteří svými díly nejenom odevzdávají krásu, ale i moudrost.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-04 11:01:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myšlení a vize je pohyb mysli. mysl na základě minulosti tvoří budoucnost. klid mysli je přítomnost, pravda, pohyb mysli a vize čakru vyčerpává, klid mysli ji léčí.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-04 14:32:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Václave,jistě víte co je sat,čit,ánanda,o tom psal ve svých knihách
mystik pan Tomáš.
Sat je existence,klid mysli,dalajlámova velká prázdnota,
je to zastavení mysli,stav bez myšlenek,bez vnímání čehokoli,
je to stav ryzího bytí bez času.
Co jsou vize?
Vize měl například Nikola Tesla,proto toho tolik znal,
a chtěl je uskutečnit.
Vize dávají člověku nové poznatky.
Bez vizí by jsme byli ještě na stromech.
Proti klidu mysli samozřejmě nic nemám.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-04 23:12:11
Ikona diskutujiciho
sipka

elbar 2020-02-04 14:32:59.stav sat je vědomí, nikoli klid mysli. klid mysli je pouze stav savikalpa. vyčištěná mysl plus vyčištěné čakry je stav nirvikalpa, a sahadža kalpa, neboli sahadža samadhi je sahasrára. až potom je úroveň poznání sat, čit, ananda. přeloženo do češtiny, pokud stále nejsou vyčištěny čakry 1-6, pak mluvíme o stavu savikalpa, čili stále iluze. až poznání nirvikalpa dovoluje další existenci v evoluci. kdo stále žije v nepravdě, bude vygumován z evoluce způsobem přímo úměrným dosažením našemu poznání. lži nemohou být donekonečna nekonečné. nekonečná je pouze duchovní rovina, fyzická a psychická podléhá změně. my, lidský duch se rozvíjí tady na zemi v časoprostoru a tady máme stanovené pole hry. člověk má tendenci z toho utíkat, aby utekl zákonu následku a příčiny. ale myslet si, že přechytračíme božské zákony je lhaní si do kapsy, klamání sama sebe. mimochodem, tesla měl nějaké psychické problémy a je to z toho, že se více přiklonil k racionální části mysli. psychické potíže mají i ti, kteří se více přikloní k emocionální straně mysli. a střed je právě ten klid. pak mají potíže i ti, kteří překračují oba mantinely. pravý i levý. rovnováha je střed. a mimosmyslové vize už jsou za těmito hranicemi. cesta z agja čakry do sahasráry- řídícího centra, vede pouze přes ten klid. tak to je.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-05 11:56:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan Tomáš překládal sat,čit,ananda jako existence,vědomí,blaženost.
Asi je tu trochu zmatek v chápání těchto názvů.
Já to chápu takto:
sat-existence je stav kdy lze pociťovat ryzí existenci bez prostoru a
času,což je ryzí vědomí bez působení jeho tvůrčí síly-mysli.
Čit je vědomí včetně působení mysli,je to živé světlo,
které kromě vědomí sama sebe si uvědomuje prostor i čas.
Ananda jak jistě víte je blaženost,kterou dosahují duchovní mistři.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-05 15:40:46
Ikona diskutujiciho
sipka

elbar 2020-02-05 11:56:55. možná že bych to měl vysvětlit jiným způsobem. ten problém může být v tom, že se stále předává lineární chápání světa. přitom je to zároveň i paralelní vývoj. a pro lidskou mysl tohle bude vždy nepochopitelné. řekněme, že sat je mužský princip, čili statické čisté vědomí. čit je ženský princip, čili dynamické svaté vědomí. a ananda je jejich rovnováha-střed, jinými slovy dítě, čili projevená láska. ve skutečnosti je to jedna bytost. jednota v mnohosti a mnohost v jednotě.
tento princip je odražen v člověku. máme vědomí sat, které můžeme pomocí čit-pozornosti zaměřovat k hodnotám poznání – anandě. pozornost můžeme buď koncentrovat na sat, nebo rozšiřovat na čit. a kdo vývojem-životem se naučil být v rovnováze, pak tyto tři kvality sjednotil. a pouze toto sjednocení dovede poznat úplnou božskou bytost jako celek. nejdříve jsme poznávali jednotlivosti, aby se mohl poznat celek. jedině nástroj-člověk dovede vygenerovat a generovat anandu v její celé skutečné podobě. pak nám bude jasný zázrak a tajemství života-radosti. nejdříve hledejme království nebeské, vše ostatní vám bude přidáno(pro křesťany). to slovo „nejdříve“ znamená vždy nejdříve nutnost poznání vertikální úrovně, horizontální už z toho jaksi taksi přirozeně vyplyne automaticky. takže sat je stále to čisté vědomí, čit je ta dynamika-pozornost, a ananda-blaženost je to království. a ta ananda je reálná energie, kterou stačí v sobě probudit, a posléze rozšířit a poznávat její… ale to už záleží na vás, na nás…

Ikona diskutujiciho Boro 2020-02-04 11:46:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen něco málo k tem snům jak napsala Nirvana. Ve filmu Počátek je jedna scéna kdy Caprio přijde do místnosti kde leží lidé a spí. Nad nimi bdí hlídač a Caprio se ho ptá “ oni sem chodí snít ?“
a ten hlídač mu odpoví “ ne, oni se sem chodí probouzet “
Kdo ví jak to ve skutečnosti je…

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-02-04 16:35:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslušně hlásím, že ty afirmace fungují – dneska jsem je testoval.

Ikona diskutujiciho Petra 2020-02-04 17:09:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tem kamenům….kde takove fialove kaminky sehnat, aby mely tu spravnou energetickou hodnotu, protoze kdyz si koupim takove jake jsou na obrazku, tak budou mit jen minimalni silu…. nebo ne?????? 🙂

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-02-04 18:36:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou takzvané masážní léčitelské hůlky nebo špice; dají se použít i pyramidky. Nejlepší je vybírat způsobem – tento kamen mě oslovil – pořídím si ho (hodně jednoduše řečeno).

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-02-04 21:11:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, probuzení vtšiny čaker nebývá příliš těžké.
Těžké bývá, vyrovnat se potom s následky toho, když tu čakru probudíte.
Viz předchozí článek od Alue, podle mě sice přesný, ale i tak zlehčující míru potíží, které někdo může mít, když s pomocí cvičení moc pospíchá někam, kde by se bez těch cvičení ocitl sám sice o něco déle, ale ve chvíli, kdy by byl víc připravený na následující změny.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-05 14:10:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka 2020-02-04 21:11:47:Těžké bývá, vyrovnat se potom s následky toho, když tu čakru probudíte.
pro velblouda bude vždy těžké, projít uchem jehly. následky to má jen pro toho, kdo to, svůj duchovní rozvoj, nemyslí upřímně. proto v mechanizmu jsou potenciálně zabudované ochrany proti zneužití. to je přirozené. taky si do svého baráku nepozvete zloděje. a to je dobré. měl byste se radovat, že spravedlnost přece jen skutečně existuje, než strašit upřimné lidi. vše je zařízené správně. kde není příčina, nebude ani následek. a neexistuje špinavá kapka, kterou by moře nedokázalo očistit.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-02-06 19:50:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Re: „Těžké bývá, vyrovnat se potom s následky“ … Re: „následky to má jen pro toho, kdo svůj duchovní rozvoj, nemyslí upřímně“
Ale kdepak, otvírání čaker má důsledky pro každého, kdo to zkusí. A i ten, kdo svůj „duchovní rozvoj myslí upřímně“ se může potkat s lecčíms, co si původně představoval úplně jinak, anebo – nejčastěji – si to nepředstatavoval vůbec.
Proto má u mě Alue velké plus, že začala článkem popisujícím možné potíže. I když ty potíže zlehčuje, aspoň na ně upozornila.
Osobně pokládám různé techniky v tomto směru spíš za nevhodné, protože čakry se stejně samy postupně otevřou, když je na to člověk duševně a morálně zralý. A když to nějak urychlí, může mu to přinést – řekněme – přinejmenším nutnost, urychleně řešit různé duševní nebo morální věci, na které by jinak měl daleko víc klidu a času.
Máte rádi překvapení? Zkuste si představit, jak velké překvapení by zažil od narození slepý člověk, když by mu najednou po nějaké léčbě oči narostly :-). Bylo by to pro něj dobré? Jenom dobré? Jestli myslíte že ano, jděte do toho :-).

Ikona diskutujiciho kiko 2020-02-05 10:53:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja len menší dotaz, pamätám že v podobných článkoch bol spomínaný aj fluorid ktorý je v zubných pastách a jeho nepriaznivé účinky, čo taký hydroxyapatit ktorý je v niektorých pastách používaný ako alternatíva namiesto fluoridu?

Ikona diskutujiciho Miloš 2020-02-06 11:22:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vaše třeti oko mužete stimulovat třeba i hudbou.https://www.youtube.com/channel/UClx4wL3dpASGZopYk-3Y0yQ

Ikona diskutujiciho Julie 2021-04-07 11:42:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodla jsem se že to skusím řekla jsem si co se může stát a stal se zázrak nevím na jak dlouho ale na nějakou dobu se mi povedlo ho vážně otevřít… vše jsem viděla jinak jenže bohužel se moje otravná mysl probudila a začala kritizovat a pak bylo zase všechno v normálu ale pocit to byl úžasný jdu to zkoušet dál…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek