Léčitelská stigmata: Jste nadaný léčitel?

12.10.2023 v Zajímavosti 15

Čtení z ruky, neboli chiromantie či palmistrie, je metoda, kterou se věštec pokouší uhodnout budoucnost osoby ze stavby a tvaru její dlaně, podle délky a uspořádání čar na dlani. Chiromantie také předpokládá, podle určitých znaků na rukou, i vlastnosti a schopnosti člověka. Jedním ze zajímavých ukazatelů jsou linie, které poukazují na léčitelské nadání. K interpretaci tohoto znaku se lépe hodí levá ruka, protože je blíže k srdci.Jak vypadají ruce léčitele?
Je to úplně jednoduché. Pokud máte pod malíčkem čtyři nebo více rovnoběžných linií, které svisle směřují k malíčku, pak jste podle chiromanie nadaný léčitel. Tomuto znaku s etaké říká Madicínská, nebo léčitelská stigmata.
Tento znak nemluví pouze o léčitelském nadání, ale ukazuje i na člověka, který má vzhled do lidí a dokáže působit jako skvělý poradce pro osobní rozvoj. Léčit totiž nemusíme jen rukama, léčit můžeme i správně zvoleným slovem a předávanými znalostmi.

Pokud máte tuto značku, znamená to, že máte schopnost vytvořit prostor pro ostatní, aby se uzdravili. Jste chodící katalyzátor. Pouze vaše přítomnost umožňuje ostatním lidem, aby se transformovali.
Možná to děláte dotekem, prací s energií, nebo jednoduše nasloucháním (svou přítomností) a moudrostí.

Možná léčíte tím, že pomůžete jinému člověku se uzemnit, protože vy sami jste skvěle uzemnění. Způsob, jakým se to celé projevuje, záleží na vaší povaze, vnějších faktorech a na dalších znacích.
Mimochodem to, že máte tuto značku, neznamená výzvu, abyste hned šli vyléčit celý svět. Jednoduše jste facilitátorem tohoto procesu. Jakmile se pokusíme „napravit“ kohokoli, děláme tím opak, protože druhého člověka posuzujeme jako necelého. To způsobuje odtažitost, nedůvěru a hněv.

Jak zdokonalit své léčivé dovednosti
Nejprve plně uznejte a přijměte sami sebe. Čím lépe se cítíte ve své vlastní kůži, tím ochotněji a schopněji přijímáte problémy a chyby ostatních lidí. Čím méně vnitřních rozporů máte, tím méně budete ohroženi zkušenostmi a chováním jiných lidí.

Poznejte svou vnitřní hodnotu a držte se jí. Pak budete méně závislí na druhých, jejich chvále, nebo jejich hodnocení. Je také méně pravděpodobné, že budete překračovat své hranice, nebo že totéž uděláte ostatním (např. že se je budete snažit napravit).
Pomáhat druhým lidem, aby si uvědomili své hodnoty, je účinný způsob, jak jim pomoci posílit hranice, uzdravit se a stanovit si smysluplné cíle. Můžete to však udělat pouze v případě, že jste již tuto cestu absolvovali vy sami.

Staňte se mistrným posluchačem. Toto je nejjednodušší (a v některých ohledech také nejobtížnější) způsob, jak skutečně využít svůj dar. Stát se zainteresovaným posluchačem je umění. Naše mysl běží mnohem rychleji než lidská řeč a člověk se potřebuje naučit soustředit se plně na to, co druhý člověk skutečně říká.
Pokuste se předvídat, co se může druhý člověk pokoušet říci, a poté zkontrolujte, jestli jste měli pravdu, nebo ne. Jaká je skrytá zpráva za tím, co vám říká? Je jeho řeč těla shodná s tónem hlasu?
Lidé potřebují být vyslyšeni, aniž by měli pocit, že jsou souzeni. Parafrázujte, co vám říkají a snažte se také zrcadlit tón hlasu, slovní zásobu, rychlost řeči a řeč těla druhé osoby.
V podstatě jde o to, udržet si respekt k druhému a přitom zůstat v souladu se svým vlastním systémem přesvědčení.

Buďte důvěrnější sami k sobě. Týká se to vašeho spojení se zdrojem. Nasloucháte a jednáte podle svého vnitřního vedení? Věříte své intuici? Zůstáváte věrní své vlastní pravdě, bez ohledu na to, co vám říkají ostatní lidé?

Vzdejte to. To je něco, čemu by se většina lidí ráda vyhnula, ale je to zásadní pro schopnost skutečně být nadaným léčitelem. Odevzdání sebe nebo nějakého problému vyšší vůli má někdy nejlepší léčebný efekt a je to nejlepší taktika v situacích, kdy už rozum neví kudy kam.
Většinou se bojíme ztratit kontrolu nad vlastním životem, protože se bojíme pádu, chudoby, izolace a dalších těžkých zkoušek víry v sebe sama a život.

Léčitelská stigmata podrobněji
Jedná se o sérii paralelních pruhů pod malíčkem (Merkurovým prstem).

Spočítejte si, kolik souběžných linií máte:
4 linky znamenají, že jste nadaný léčitel

6 linek způsobí, že se tento dar stane (nebo už se stal) ústředním bodem vašeho života, nejlépe centrem vaší profese.
8 a více pruhů pak mají ti nejlepší léčitelé z nejlepších.
… Zkrátka čím víc proužků máte, tím hustější jste.

Jak poznáte, že používáte svůj dar dostatečně
Co je dost, nebo co je málo, to je velmi individuální záležitost. Jsou ale obecné ukazatele, podle kterých byste to měli poznat.
Váš intimní vztah je vaším barometrem. Pokud jste intimně zablokovaní (neumíte přijmout lásku, neumíte se uvolnit), nebo se vaše partnerské vztahy rozpadají, pak je to znamení, že svůj dar nevyužíváte, nepřijali jste sami sebe a je potřeba na sobě začít pracovat. Rozvolnit své bloky, přijmout se, uvolnit se, naučit se odevzdat a přestat se bát dávat a přijímat lásku.

Jste léčitel a nemáte tyto linie?
Tak se tím zbytečně netrapte. To, že nemáte léčitelské linie neznamená, že nemůžete léčit, nebo že v tom nemůžete být dobří. Předpoklad je jedna věc, ale každý profesionál vám vždycky potvrdí, že 90-99% úspěchu dělá praxe, znalosti a obětavost pro věc.

© aluska.org 2023Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-10-12 10:25:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé. Pod malíčkem pravé ruky mám 10 rovnoběžných linií a pod malíčkem levé ruky jich je 8. Jsem vnitřně velmi radostný a pozitivní člověk, ale že bych svou přítomností někoho vyléčil, jsem si nikdy nevšiml nebo o tom nevím. Snad zde bude více faktorů, které léčebného terapeuta prozrazují.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2023-10-12 11:29:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Předpoklad není všechno. V článku to ostatně i je napsaný. Všechno záleží na tobě.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-10-12 11:30:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem zkontrolovala pár ruk a můžu potvrdit že tyhle linie nemají všichni. Někdo má ruku plnou čar, jakoby suchou a hodně zvrásněnou i když je ještě hodně mladý a někdo má ruku jakoby mastnou s pár hlavníma čárama i když má věk vyšší.

Ikona diskutujiciho Květa 2023-10-12 11:39:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavé. Děkuji Vám za inspiraci 🌷 🌷

Ikona diskutujiciho Alena Miholová 2023-10-12 17:04:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz mimo téma: K doktorům nechodím cca 10 let – nepotřebuji je, starám se o své zdraví sama. Jak to řešíte když potřebujete nějaké potvrzení třeba na řidičák? Chtěla jsem se objednat, protože potřebuji potvrzení a hned že mám propadlou preventivní prohlídku a také mě budou chtít naočkovat proti tetanu. To chci odmítnout. Jak se v dané situaci zachovat? Prosím poradíte mi někdo. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-13 11:55:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Tetanovku odmítnout (není povinná, máte na to právo!!) a chtít jenom podškrábnout ten papír. Kdyby dělali ofuky, jít jinam. Zeptejte se známých kdo má kamaráda nebo známého doktora a jděte na kamarádsko, tam pochodíte líp.

Ikona diskutujiciho Jirka 2023-10-13 18:31:56
Ikona diskutujiciho
sipka

I tetanovku? Myslel jsem, že ta je pořád ze starší generace vakcín, dělaných ještě, aby lidi chránily. Už ji taky „modernizovali“, nebo odmítáš jen z principu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-13 18:54:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš jakože v moderní době dělají vakcíny postaru? 🙂

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-13 20:30:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka: před několika lety mi tomáš marný sděloval, že je potřeba se vyhnout očkování na tetanovku, protože způsobuje rakovinu,… měl možnost nechat udělat rozbor tetanové injekce.

Ikona diskutujiciho Jirka 2023-10-14 00:49:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím proč, ale o tetanovkách jsem si přesně to myslel. Hloupost asi, ale neslyšel jsem konkrétně o nich nikdy nic špatnýho, žádnou reklamu, stížnosti, vychloubání jak je někdo „vylepšil“, vnucování typu „to musíte mít“ jako u jinejch, zjevně pochybnejch vakcín. Navíc je to desítky let fungující věc, takže jsem si opravdu naivně myslel, že se dělají postaru, že nebyl žádnej důvod, je zmršit. Achjo, další ztráta naivity …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-14 10:06:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Modernizuje se všechno, pokrok nezastavíš.

Ikona diskutujiciho Vladka 2023-10-13 22:43:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem maserka…a carku tam mam jednu hodne vyraznou a delsi ..pak 2 kratsi..a nekolik neznatelnych..ale jsou tam.Prace me naplnuje a jsem v ni sikovna..vyhledavana..Hlavne tam ..kde doktori neco zvrznou..nevyhodnoti ku prospechu klienta..jako dnes..zoufaly pan..odesel v lepsim stavu nez prisel .
Jinak ..dlouho jsem sem nepsala..Dotaz ..jak zo mate ..myslim Aluska i ostatni..s ockovanymi?..Vyhybate se jim v osobnim styku..myslim soukromi..rodina..pratele?Ja je vsechny odstrihla ..klienty beru..ale omezene..vyjimecne a nerada..Pri prvni vlne masivniho zabodavani jaro..leto 2021 mi bylo z nich blbe..ted uz je to lepsi..u nekoho jo.u nekoho ne..Spis se bojim prenosu spike proteinu na me..Pila jsem rok lektvar..na ochranu..ale silene jsem pachla z toho..okoli..Tak jsem bez ochrany…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-14 10:06:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme s tím obrovské problémy. Je to hrozný průser, nevím jaké je řešení.

Ikona diskutujiciho lenka f 2023-10-14 13:15:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se nikomu nevyhýbám ani v soukromí. S kým mám dobrý vztah, s tím se stýkám dále i když se třeba nechal naočkovat. V práci být musím, tam jsem jediná neočkovaná, všichni mají 3 dávky určitě. Ani nevím jestli tam jsou takoví, co dokonce mají i čtvrtou. Z tohoto důvodu by ani moc nedávalo smysl odstřihávat někoho v soukromí, s kým si člověk jinak rozumí, i když udělal tu chybu a naočkoval se. Jinak v práci na lidech nepozoruju nějaké výraznější fyzické problémy, nebo o tom nemluví. Je ale pravda, že mentálně mi přijde někdo horší. Nejvíc to pozoruju na kolegyni v kanceláři, nemyslím, že by měla horší IQ, ale jako kdyby jí dělalo problém porozumět nějakým situacím či pracovním věcem. Musím jí to někdy dovysvětlit, neboť dedukuje z toho pro mě nepochopitelné věci. Taky je pravda, že do práce přichází někdy naštvaná (po víkendu pravidelně) a odchází pak spokojená, ona se jí tam se mnou zlepší nálada a srovná se. No je to tak no. Nechala se očkovat. Jinak lektvar jsem nikdy nebrala, trochu jsem se obávala jedné složky a nechtěla jsem někde být cítit.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-14 21:11:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Vladka: můžeš používat _ černuchu setou, cibuli, česnek, ovoce a zeleninu obsahující kvercetin, kurkumu, křen selský – ideálně z přírody, bromelain – ananas, dužinu je potřeba zpracovat celou…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek