Mám v domě zlého ducha, jak se ho zbavit?

15.12.2015 v Poradna 6

Dotaz:

Ahoj, Aluško,

potřebuju poradit. Stalo se mi pár divných věcí, tak Ti je sem napíšu… Jde o to, že mám (nejspíš) doma démona.

Minulý týden jsem byla u babičky s mými bratranci a sestřenicí. Jejich máma se zrovna vrátila z chemoterapie, tak si je odvezla, a já jsem zůstala u babičky sama. Nikdy jsem se u ní nebála, i když mi tam před rokem umřela prababička (teda vlastně umřela v nemocnici, ale ještě asi den před tím byla doma) a děda.

Tak jsem tam seděla na gauči a šla jsem do kuchyně. Když jsem tam tak šla, prošla jsem kolem pokoje, kam nás babička nikdy nepustila (asi to bere jako nějaké posvátné místo. Umřel tam dědeček… Nikdy jsem v tom pokoji nebyla.), a v těch dveřích toho pokoje je takový sklo, který jakoby rozmazává, to co je za ním. A já jsem tam viděla něco jako postavu… No asi víš, jak jsem se musela příšerně zděsit, i když jsem na duchy celkem zvyklá (ale tohle zřejmě duch nebyl).

Došla jsem zpět ke gauči a najednou slyším zvonit zvony. Ale né nějaké cililink, ale BIM-BAM-BIM-BAM! Pořádnej kravál. V blízkosti není žádný kostel, nic. Jen takové ty zvonící hodiny, které už ale nezvonily třicet let. Neměla jsem vůbec odvahu, jít se podívat, co to zvoní, ale z venku to nešlo.

Šlo to zezhora (ten dům má tři patra). A pak jsem uslyšela hru na flétnu. A ne, nebyla to meluzína, vždyť jsem na flétnu hrála, a zní to úplně jinak. A pak nějaké rány, jako když tam někdo chodí. Poprosila jsem anděly, at mě chrání, a potom jsem usnula.


Dnes jsem doma sama taky. Šla jsem k sobě do pokoje, a najednou vidím, že u mámy v ložnici sedí nějaký chlap s hlavou v dlaních. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějakej nešťastnej chudák duch, ale pak jsem si uvědomila, že tohle rozhodně duch není, i když to má lidské tělo.

Mělo to úplně rudou hlavu (jako když jsi dva dny na slunci bez krému) a já jsem nějak vytušila, že to je démon. A to jsem nikdy démona neviděla. Najednou se to na mě podívalo, tak jsem rychle utekla do pokoje, a zavřela se, ale to už to shazovalo věci z ložnice. Tak jsem přeběhla zpátky do obýváku pro mobil a zavolala mámě. A potom jsem se vrátila zpátky do pokoje (když mám strach, chodím sem a tam, no…). A najednou jsem to uslyšela.

Krásný ženský hlas, hra na kytaru. Z obýváku se linula nádherná hudba. Nutila mě, abych tam šla. Opravdu, jako když zpívají ty mořské panny v bájích nebo kde, a lákají námořníky. Úplně jsem zapomněla, že se vlastně bojím, a šla jsem tam, a v půlce cesty mi došlo, že to zpívá ten démon a snaží se, vyděsit mě. Ale stejně jsem tam došla. Hudba ztichla, chvilku bylo úplné ticho. A najednou BUM, zapla se televize na nějakém slovenském kanále, kde zrovna nějaký fousatý policajt říkal, že co se má stát, stane se, a já jsem málem dostala infarkt… teď tu sedím, za mnou se ozývá nějaké hnusné kňourání a dech. Bojím se, i když vím, že se bát nesmím… Třeba jdu k zrcadlu a ten týpek stojí za mnou. To je děsivý.

Mám takovou teorii, jak se ke mě ten démon dostal. Jela jsem totiž nedávno autobusem a nějaký chlap se na mě strašně upřeně díval (a ne, úchyl to nebyl. Asi.). Já jsem najednou začala být unavená, a viděla jsem, jak ze mě saje energii. Tak jsem udělala tu ochranu, jak se člověk obalí tím bílým (jaksetomuříká…?:D) a ten chlap úplně sklesl, shrbil se, a zbytek cesty koukal do země. Prostě energetický upír. Možná byl napojený na nějaké zlé bytosti, a tak se ke mě ten démon dostal.

Potřebuju poradit, jak se ho zbavit. Četla jsem nějaké články u Tebe, ale nějak se na to necítím. Strašně se bojím, že mi něco udělá. A zároveň nechci vlastně ublížit já jemu. Copak on si mohl vybrat, jestli bude démon? Co se s ním stane, když se ho „zbavím“? Nešlo by ho prostě nějak přetáhnout na tu dobrou stranu? Nechci ho zabít nebo tak něco… Taky je vlastě živý, nebo ne?

Díky moc!

Odpověď:

Ahoj,
Démon není živá bytost, je to určitá energie, která má vědomí a nabývá určitou podobu. Nedá se zabít, ani se mu nedá ublížit. Můžeš ho jen poslat pryč, nebo přetransformovat v jinou energii. Ale tím se teď nezabývej, na tvůj problém by mělo stačit celý dům pořádně vykouřit:

,,Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy“

A v místnostech kde jsi viděla ta zjevení a kde se něco dělo bych 100% ještě udělala svíčkový rituál:

,,Návod na odstranění destrukce z určené místnosti“

Očistit se musíš i ty sama, je dost možné že toho ducha/démona na tebe opravdu poslal ten chlap, možná to byl začínající černý mág a něco si na tobě zkoušel, jinak není důvod, proč by náhodně toto dělal cizím lidem.

Energeticky se můžeš očistit několika způsoby:

Ledová sprcha – pustíš studenou vodu, měla by po tobě stékat od temena hlavy až po špičky prstů jedním proudem. U toho si vizualizuješ, jak z tebe odnáší voda všechnu destrukci a černotu pryč do kanálu. Teplá voda nebude fungovat, funguje jenom studená, co nejvíc sneseš. Měla bys to vydržet alespoň 5-10 minut.

Energetické harmonizování u stromu. Provedeš tento postup:

,,Jak správně nasávat energii ze stromů“
a pak strom poprosíš, aby ti napravil energie a zbavil tě destruktivních bytostí.

Je dobré pořídit si něco, co bude konstruktivně zářit. Velice by ti pomohl můj energetický krystal:
http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/
ale můžu doporučit i koupit větší silný nebroušený křišťál, brát ho do ruky a ruce až po lokty dát pod proud ledové tekoucí vody, aby voda tekla od lokte směrem ke konečkům prstů. To je velice silné, odvádí to z tebe pryč destruktivní energie i bytosti. Dobré návody s podrobnostmi najdeš tady:
1. Křišťál: Kde a jaký sehnat

2. Křišťál: Možnosti použití a údržba

Můžu doporučit i koupit prstenu atlanťanů, prodává se i na internetu. Není moc silný, ale také trochu chrání. Pros o pomoc a ochranu i své strážné anděly, také ti mohou pomoci.

s pozdravem

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho V. 2015-12-15 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, můj dotaz! :D

Ikona diskutujiciho Robert 2015-12-16 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj neznámá.

Ikona diskutujiciho R... 2015-12-17 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Ale pomůže. Mrazy nejsou.

Ikona diskutujiciho R... 2015-12-17 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Dominika 2018-07-04 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň ,píšu Vám ohladom mňa dlhšiu dobu som mala žaludok. Trasúci pri mojej posteli stála čierná postava a par duchov v čiernom chcela by som sa na toto opýtať dá sa s tým niečo robiť po smrti priatela padal polička s knihami,počula som kroky a otvorili sa dvere pomozete mi dakujem

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek