MedBeds: Lékařská lůžka se rozmisťují po celé Evropě. Na co se můžete těšit?

3.1.2022 v Léčba 99

Energetická lékařská lůžka založená na tachyonové a plazmové energii
Podle badatele Randa existují tři typy zdravotnických lůžek (Med Bed):
– Holografická lékařská lůžka
– Regenerační lékařská lůžka, která regenerují části tkání.
– Reverzní pulzující lékařská lůžka, která během dvou a půl minuty zregenerují celé lidské tělo od hlavy až k patě.Co tato moderní technologie znamená pro 80tiletou ženu? Za necelé tři minuty může omládnout o 50 let, může jí být opět 30 let. Může mít znovu děti. Pokud chce, může mít novou rodinu.
Technologie MedBed vypadá jako věčný pramen mládí. Lůžko MedBed zkontroluje tělo a opraví nedostatky.

Tato technologie je tu už dlouho, není to něco, co spadlo z nebe, jen to bylo před lidstvem dlouho skryto. Technologie MedBeds nevznikla na zdejší Zemi. Tuto technologii dali lidstvu našeho světa lidé zvenku.

MedBeds jsou založeny na energii tachyonových částic a energii plazmy. Půda, atmosféra, voda, to všechno je plazmová energie. Všechno ve vesmíru je plazmová energie, je to jen jiná forma vibrační frekvence.

MedBeds lůžka disponují umělou inteligencí (AI), kterou lze ovládat. Pracují na principu rezonance, provedou vyšetření vašeho těla a diagnostikují nemoci. MedBed skenuje vaši kůži, svalovou tkáň, všechny orgány, zkrátka vše ve vašem těle. Zobrazuje vše, až na úroveň mikronů v krvi. Dále identifikuje vaši DNA a provede kompletní analýzu vašeho vnitřního těla. Přitom zachytí nejrůznější nemoci a genetické vady.
Můžete mít například leukémii ve čtvrtém stadiu a budete vyléčeni za 2,5 minuty na lůžku MedBed, bez jakýchkoli vedlejších účinků. A pokud vám byl z těla odstraněn orgán, proces regenerace na MedBed tento orgán zregeneruje, jako by nikdy nebyl odstraněn, protože vaše tělo po něm zanechává rezonanční otisk. Tělo si vždy pamatuje, že orgán byl odstraněn, nebo přestal fungovat. Umělá inteligence lůžka MedBed se při regeneraci orgánů spojuje s vibrační frekvencí těla a DNA.

Rand říká, že studoval výzkum rakoviny po mnoho let a rakovinu lze léčit pomocí MedBeds kdykoli, velmi snadno a velmi levně, protože to udělal pro lidi.
S MedBeds zmizí rakovina, zmizí chemoterapie, zmizí Lou Gehrigova choroba, zmizí Hodgkinova choroba a svalová dystrofie, zmizí všechny nemoci. I když tomu málokdo věří, MedBeds skutečně existují a rozmisťují se v tichosti po světě.

Líbí se vám tento článek? Přečtěte si také Dokument o zavádění a léčebném působení lůžek MedBeds

Když jste na lůžku, necítíte žádnou bolest, neprocházíte ozařováním. Necítíte z toho nic destruktivního, jen se ponoříte do hlubokého spánku. Žádné injekce, žádné jehly, ani nic podobného tam nezažijete.
Když se pak probudíte, podíváte se do zrcadla a zjistíte, že vaše vrásčitá pleť je zase mladá, vaše bílé vlasy mají barvu, jakou měly, když vám bylo 20 let. Stejně tak zrak, sluch, chuť a čich – vše se vrátí do dokonale funkčního stavu.

MedBeds bude řídit armáda původem z Texasu a Floridy. Nejprve se používaly k léčbě dětí vyvedených z tunelů. Používají je také vojáci v boji a spolupracující zdravotnický personál. Válka v tunelech pokračuje a letos bude z tunelů vyvedeno velké množství dětí.

Nastává nová éra nové Země a nové lidské rasy. Je to naprostý opak toho, čím jsme si procházeli doposud. Tyto technologie už tu jsou a musíme zajistit, aby z nich měli prospěch všichni lidé.

překlad a úpravy © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adria 2022-01-03 01:18:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

okolo medbeds se točí celý tenhle scifi film z mattem damonem v hlavní roli
https://www.csfd.cz/film/288738-elysium/videa/

jenze v tomhle filmu z budoucnosti ma ta luzka v rukou cabala a lide na zemi ziji v jejim područí, jsou nemocni a nic nemaji, no a dopadne to nakonec dobre, on tu tenchnologii dostane lidem na zem, a tema mesta ve vzduchu pro bohate je i film Alita bojový anděl

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-03 09:21:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Populácia stárne, riešilo sa to navážaním mladých migrantov čo sa noc neosvedčilo, preto Med Beds. 80 roční budú môcť mať znovu 30 a budú si znovu hľadať prácu. Keďže bude dosť mladých ľudí, rodenie ďalších detí nebude moc podporované aby sa zabránilo premnoženiu ľudstva. Kto bude chcieť znova deti bude ich musieť živiť sám, prídavky na deti od štátu nedostane. Keďže Med Beds zlepšia funkcie mozgu a schopnosť učenia sa, človek bude môcť vykonávať i zamestnania na ktoré predtým nemal, každý bude schopný robiť trebárs pilota lietadla.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-03 11:46:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Treba však dodať – keďže každý bude schopný urobiť pilota lietadla tak platy pilotov klesnú. Doteraz to bolo tak že tí čo majú školy a pracujú mozgom majú najvyššie platy a ťažko pracujúci dělníci najnižšie. Toto sa v novom systéme otočí a dělníci budú cenení rovnako. Najlepšie platená práca na svete bude ťažká drina na ropných plošinách a na rybárskych lodiach.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-03 12:47:05
Ikona diskutujiciho
sipka

v novém systému nemají být peníze, maximálně v přechodné fázi… ale ještě předtím nás čeká finanční kolaps vyvolaný kovidím fanatismem
doufám, že sis nakoupil jídlo 🙂

Ikona diskutujiciho Albiii 2022-01-07 22:22:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, na jak dlouho bysme zhruba tak ideálně měli mít zásoby jídla prosím?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 23:26:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to počítám na měsíce. Ale znám jednoho experta, co počítá na dva roky. Syslí se jednoduše, při každém nákupu koupíš o 2-3 balení trvanlivých potravin navíc, co běžně jíš… a ty nový dáš do regálu dozadu… takže máš sice zásoby, ale ani ti to nestárne, protože to ujídáš, doplňuješ, koluješ.. hlavně nekupovat to co nejíš, pak ti to projde a jsi zbytečně nas. že jsi vyhodil jídlo. Já už takhle prepuju roky. Ale cejtim v kostech, ale letos se píle asi vyplatí, když vidím jaký je venku borčus.
Jinak těstovinám a medu se nestane nic, pak jsou dobrý protlaky v konzervě, celkem vydrží. S kečupem je to horší, ten spíš kolovat na regálu. Mouka a cukr, když je v suchu a čistu, taky bez starostí. Důležitý je, mít olej. Jíst třeba dva týdny suchou rýži by bylo za trest. Střeva potřebují mazat.

Ikona diskutujiciho Albiii 2022-01-09 17:29:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Bezva, děkuju moc O:) takhle jsem začal syslit minulý nákup, dokoupím prostě do „plné tašky“, což taky stejně nebývá moc, zrovna minule to byly fazole v konzervách 😀 dávám do sklepa, tedy jen za dveře, teď tedy nějaký ten olej začnu kupovat, snad i ta rýže by mohla vydržet dlouho. Cukr mám kilo na rok, to mi stačí 2 kila a mám vystaráno 😀 samozřejmě mouku bych do sklepa nedával, to je jasný, jen to co je uzavřený. A popravdě teda, by mě nenapadlo kupovat něco co nejím 😀 jo a těch těstovin si taky musím udělat zásobu 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 18:13:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Rýže vydrží všechno, nesmí navlhnout. Mouku spíš do spížky nebo skříně. V případě potřeby se udělají placky a namatláš to tím co najdeš.

Ikona diskutujiciho Jiří 2022-01-13 20:59:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem koupil 50 kg pytel pšenice. V případě nouze se nechá nabobtnat a jíst bez tepelné úpravy. Vařená je dobrá. Občas ji míváme k obědu jako přílohu a chutná mi. Vydrží řadu let. V egyptské pyramidě byla nalezena zrna obilí a ono po tisíciletích ještě mělo klíčivost. Římští vojáci jí fasovali 20 dkg na den, chroupali ji za pochodu bez jakékoli úpravy a jak byli zdatní. Je to rezerva, která může zachránit život a když nebude již zapotřebí, tak ji sežerou nějaké slepice. Musí být akorát uložena v suchu a zabránit přístupu myší. Mám ji v pytli ve sklepě už asi 10 let a je stále dobrá.

Ikona diskutujiciho Pavel 2022-10-15 06:28:08
Ikona diskutujiciho
sipka

jsem dement a chci to aby každý věděl. [email protected]

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-01-03 11:44:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se čte tak strašně krásně… Už aby tady taková technologie byla dostupná lidem! Nemohu se dočkat!

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-01-03 17:25:07
Ikona diskutujiciho
sipka

taky se už na ně těším, až tady budou

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-03 17:30:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsi sám..Už aby to bylo.

Ikona diskutujiciho armag 2022-01-03 16:52:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nejsi miliardář nebo alespoň člen nějaké „lóže“, tak se k podobným přístrojům ani nepřiblížíš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-03 21:08:30
Ikona diskutujiciho
sipka

nesmysl 🙂

Ikona diskutujiciho armag 2022-01-04 13:08:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký nesmysl?
Je to stejné jako s volnou energií. Všichni říkají, že existuje, ale přitom za elektřinu a plyn platí stále více.

to všechno jsou plané sliby, je to stejné, jak když církevní papaláš sliboval žebrákům nebe po smrti a sám žil v blahobytu.

Prostě ovčánkům je potřeba dávat vize, které se jim budou líbit.

Ikona diskutujiciho Eva 2022-01-03 16:53:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen naivní blázen do něčeho takového vleze. Je to jen další mrkvička na provázku nesená před oslíkem. Své zdraví a životy máme ve svých rukou a každá nemoc je rozhovor s Bohem a šancí na nápravu duše. O to se chtějí lidé dobrovolně připravit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-03 21:08:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Však klidně trp, je to tvoje volba. Nikdo tě nenutí.. svět je plnej masochistů, kterým bolest dělá dobře a ještě si na tom jedou.

Ikona diskutujiciho Nini 2022-01-03 21:23:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní, jak věřící přemýšlí…občas ten myšlenkový pochod vůbec nechápu. Nebo spíš většinou.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-03 21:35:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Eva:
K tomu co tvrdíš se mi líbí jeden vtip na stejné téma, ale každého věc a volba:

Je doba povodní a v jednom malém městečku klečí pan farář před oltářem.
Ve chvíli, kdy voda dosáhla až ke kostelu vstoupí dovnitř policista a říká panu faráři: „Velebný otče, pojďte se mnou, odvezu Vás autem do bezpečí.“
„Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
Když už je vody v kostele tolik, že pan farář musel vyběhnout na zvonici, jede kolem loď a hasič, co v ní jede, povídá: „Velebný otče, pojeďte se mnou, odvezu Vás do bezpečí.“
„Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
Když už je vody tolik, že pan farář musel vylézt na věžičku, letí kolem armádní helikoptéra a z ampliónu se ozve: „Připevněte si kolem těla ten popruh a my Vás odneseme do bezpečí.“
A pan farář křičí: „Zůstanu. Mě zachrání Bůh.“
Helikoptéra tedy odletí a velebný otec se utopí. Když přijde k Bohu, vyčítavě se ho ptá, proč ho nezachránil a ten mu odpovídá: „A co jsem měl udělat víc? Poslal jsem Ti tam policisty, hasiče i vojsko!!!“

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-04 13:01:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Eva má pravdu až na to že každá nemoc nie je rozhovor s Bohem ale sám so sebou. Každý je zodpovedný za svoje zdravie. Keď sa objaví zázračný prístroj ktorý za nás všetko napraví tak ľudstvo sa zvrhne do deštruktívneho spôsobu života, človek bude chlastať jak tur, stravovať sa len v Mc Donalds, atď, však prístroj následky všetkého napraví. Na jednej strane sa Med Beds určite zídu ale na druhej strane nevieme čo všetko to vyvolá.

Ikona diskutujiciho Eva 2022-01-06 18:18:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé jsou v jádru dobrosrdečné, mírumilovné, ale velice důvěřivé bytosti, jejichž nejhoršími vlastnostmi jsou pohodlnost, starost o vlastní bříško a občasná škodolibost. Jsou to vlastně takoví hobitci v Hobitíně.
Někteří z těch důvěřivých trumberů se ale překvapivě postavili proti dobrodiní masové vakcinace, ačkoliv je jim neustále meldováno, jak je to báječná, bezpečná a účinná záležitost. Některé z nich dokonce ani neláká představa maličkého podkožního aparátku, který z nich dokáže udělat málem nadčlověka. A takové hobitky nepřesvědčí ani to, že takové propojení s umělou inteligencí je úžasně pohodlné, otevře jim například každé pondělí ráno dveře jejich kamrlíku v nadnárodním korporátu, cestou z práce zaplatí pouhým přiložením zápěstí nový model tenisek, v sobotu večer jim sám objedná okoralou luxusní pizzu z restaurace Domino, a vybaví se jim bez námahy libovolná diferenciální rovnice nebo dokonce overtura Wagnerovy opery Tannhäuser. Takhle krásně upgraduje jejich zahálčivé mozky a šetří jim čas, který využijí ke sledování artových filmů nebo dokumentů o přírodě. A přesto to někteří hobitci bláhově odmítají.
Tak co tu máme dál? Na co by tihle bambulové bez problému naskočili? Jsou důvěřiví, to za a), ale nesmíme zapomínat ani na jejich další významnou vlastnost, a to je pohodlnost. Jakmile se něco udělá „samo“, je to záruka úspěchu. Vzpomeňte si jen, jak jdou na dračku GPS, robotické vysavače a automatické žaluzie. Lidi taky rádi nezřízeně žerou, jsou líní udělat krok navíc a mají v oblibě alkohol a cukr. Tím pádem jsou nemocní a tlustí. Berou na to prášky, ale po těch jsou ještě nemocnější a tlustší.
No jasně. Mám to! Nabídneme jim zázračnou postel, která je bude léčit sama během doby, kdy si budou dávat šlofíka aniž by museli hnout prstem nebo měnit své návyky!
To nemůže projít, tomu nikdo neuvěří. Ale nápad je to dobrej…ha ha.
Musíme to samozřejmě náležitě vyšperkovat. Že tu technologii má „elita“ už mraky let, že to bylo doteď jen pro vyvolené.
A že to bude zadarmo!
A přidáme k propagaci něco o kvantové fyzice, tomu nikdo nerozumí a trumberové to mají rádi.
Ha ha ha.
Dokonalý plán.
Dobře, ujednáno, zabalte to do ezo kabátku, okořeňte vesmírnými technologiemi od spřátelených entit, Plejáďanů, však víte co myslím. Ať to vypadá důvěryhodně a zároveň tajuplně, ať se to celé blýská a namluví k tomu řeč nějaký maník s příjemným hlasem.
A hobitci nám do toho polezou sami, aniž by se ptali, co to s nimi sakra udělá a kdo to vlastně nabízí.
A co s těmi, kdo nám neskočí ani na tyhle zázračné postýlky?
Nu, na ty něco vymyslíme příště, ale moc už jich nezbude.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-06 19:05:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačilo napsat jednou větou, že tomu nevěříš.. Ses večer nudila, že jsi vypotila takový hobití elaborát, nebo co? 😀

Ikona diskutujiciho Dominika 2022-01-03 21:23:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a kdyby lidi věděli, že to všecko, tyhle technikálie, vymoženosti a čímkoliv prodlužovaný obyčejný lidský život pochází od ještěrů, na to aby se jim co nejvíce lidí přiblížilo a byly jim tak, co nejvíce dostupní, ovladatelní a aby se vyčistila jakákoliv jiná pro ně nevhodná rasa, tak věřím, že by na to lidi ani nesáhli.. a raději by zemřeli jako normální smrtelníci.. právě teď je doba kdy se každý musí rozhodnout, být reptoš, jakožto původní obyvatel Země, nebo jen člověk, který půjde ze země pryč, to je taky jediné co se tu teď děje, převážně většina se bohužel přidáva k nim v domnění, že pro sebe činí to nejlepší… mám brutální info, právě střetem s nimi…čím vyšší vibrace, tím blíž této ohavné civilizaci… už když se píše, že to bude zdarma… proč asi… že to bude řídit armáda, kloboučníci… mění to DNA no tak jasně že… všechno rychle, jednoduše a na počkání, vždyť to smrdí už jen to číst, zas iluze, záchrana kterou lidi hledají…když ptáčka lapají…Ach, lidi vůbec nevědí do čeho se řítí…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-03 21:49:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemění to DNA, opravuje to tělo podle původní DNA – pokud byla změněná, vrátí ji do původní podoby.
Přirozené pro člověka není být starý nemocný a umřít v bolesti. Ale pokud na to fakt věříš a fandíš tomu, tak na to nelez, povinné to určitě nebude.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-04 00:48:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

představa že budu žít nekonečno let není špatná mám neomezený čas nikdy nezemřu to je užasný pocit a nevíš jestli to jde i na zvířata třeba budeš mít nesmrtelný morčata D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-04 11:05:07
Ikona diskutujiciho
sipka

nekonečno let nebude žít nikdo… tos četl kde vlastně?

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-04 12:53:31
Ikona diskutujiciho
sipka

no když se budeme neustále omlazovat nikdy nezestárneme nikdy na stáří nezemřeme je to celkem logické-))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-04 14:40:39
Ikona diskutujiciho
sipka

tam můžeš maximálně dvakrát 😀 to má limit hochu

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-04 23:29:52
Ikona diskutujiciho
sipka

zajimalo by mě kdo to bude určovat jestli na to bude náký zákon že tě tam pustí jenom dvakrát nebo je ta postel tak nák nastavena aby tě to omladilo jen dvakrát

jedná se pravděpodobně o počáteční opatření aby nedošlo k přelidnění planety myslím až se otevře cesta do vesmíru počet omlazení se zvýší, najde se mnoho obyvatelných planet kam se bude moct lidstvo rozlejzat

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-05 10:42:20
Ikona diskutujiciho
sipka

přečti si první návod o medbed, je to v něm podrobně vysvětlené, tenhle druhý není tak detailní

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-05 11:31:48
Ikona diskutujiciho
sipka

tak sem si ho pročetl to je negativní vedlejší účinek ja si myslím že časem by se mohl odstranit v takovém případě by nebylo vůbec špatné žít třeba plácnu 5 000 let

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-05 11:55:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé jsou údajně stavění max na 1000. Víc z té rachotiny už nevytáhneš, pak je potřeba pořídit si novou.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-05 15:42:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrejme už v dávnej minulosti existovala tinktúra na predĺženie života, egyptský lekári a alchymisti si to ale držali v tajnosti len pre seba (zrejme i chápali že by to spôsobilo poprask, chcel by to každý a spôsobilo by to zrútenie zavedeného systému). A ak existovala v minulosti tinktúra, tak je celkom reálne že dnes existuje nejaká modernejšia technológia ktorá to dokáže. Reálne možno na pár sto rokov. Ale tisíc rokov ľudské telo nevydrží ani po dvoch návštevách v med beds.

https://www.jesensky.sk/Publikacie/Publikacie-na-www-putnici-sk/Legendy-o-nesmrtelnych/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-05 18:26:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte som narýchlo pozrel popis med beds a píše sa tam že sa do toho môže vliezť maximálne 3 krát. Ale to je fuk, ani neviem koľko návštev med beds nepredĺži život na 1000 rokov 🙂 ani nevieme či to tu za tisíc rokov bude za niečo stáť.

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-07 09:35:40
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac, uz hodne dlho existuje monatomicke zlato, ktore ta vie casom omladit bez problemov hlavne z vnutra a predlzit ti zivot aj na 160 rokov a vyliecit akukolvek chorobu co ti napadne aj tu akoze najhorsiu (samozrejme ked clovek chce, a mam skusenost, ze aj ked nechce tak lieci ale pomalsie) ale zase o nom vie malo ludi. A vyraba to pan v u bratov cechov, dorastaju vlasy omladzuje aj zvierata aj zvnutra to uz mam tiez zazite, funguje na kvety, skratka na vsetko zive. A ked sa vycisti voda, do jedla sa nebude pchat bordel, vsetky skodlive ziarenia zmiznu, a uvolnia sa patenty, ktore ludstvo vymyslelo, tak nebude problem sa dozit na jeden krat aj tolko, ze pouzijeme 2x med bed budeme na spominanej 1000, potom prejdeme svetelnym portalom, dematerializujeme svoj nastroj a vedome reinkarnujeme tam kde to bude treba na dalsi vyvoj nasej duse. Ake jednoduche, usmev.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 10:50:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Monoatomické zlato je výborné, dost drahé, ale pár lidí znám co ho brali a rozdíl byl fakt znát.

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-07 12:05:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz ho beriem par rokov tak mozem potvrdit alue, usmev. Ano je drahsie, ale nie su ziadne ine vydavky co sa tyka zdravia, a ked moze niekto dat 100+ € na mesiac na cigarety tak 50-80 € na cca 1,5 – 2 mesiace v zavislosti na produkte a davkovani nie je az taka palka. Vela ludi plati viac v lekarni za naordinovane jedy od FARMAMAFIE. To je samozrejme moj nazor, podotykam, ze kazdy ma svoj, ja hovorim len zo skusenosti a ta je jednoznacne velmi konstruktivna, usmev. O zvysenej intuicii ani nehovorim. Pekny den prajem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 12:50:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik tam máš ppm? Ta cena je dost relativní, hlavní je koncentrace částic.

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-07 13:35:01
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, viac info mas v e-maily. Dakujem.

Ikona diskutujiciho peace 2022-01-14 15:57:56
Ikona diskutujiciho
sipka

@mike kde prosím tě kupuješ to monoatomické zlato? Já jednou kdysi koupil jednu lahvičku, ani už nevím odkud, taková tmavě modrá skleněná lahvička a účinky jsem nějak moc nepocítil…

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2022-01-04 10:54:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z těchto článků jsem trochu zmaten, je tohle tvá hra s fantazií pro čtenáře, kde vyjadřuješ jak by sis to přála, nebo je skutečně v plánu přetvořit matrix do úplně něčeho jiného a skutečně se pracuje na rozmístění této technologie (pokud existuje) pro pozdější využití mas.

Zní to krásně, a já sám bych si to tak přál, ale bohužel to podle mě neodpovídá zdejší realitě. Elity tohodle světa by to těžko připustily když jejich záměr je využití populace ve svůj prospěch a zbavit se přebytečné masy, a k tomu potřebujou poslušné ovce a né zdravý normálně uvažující lidi, kteří by si tohle od nich nikdy nenechali líbit. A pokud jsme kolonií reptilů, a elity zprávce této kolonie, tak budou o ní tvrdě bojovat, jde o to že investovaly do vytvoření tohoto matrixu zpoustu úsilí a chtějí maximální výnos, takže si neřeknou jen tak, „hoši, balíme to, táhneme zase o planetu dál“

Ikona diskutujiciho jiří 2023-01-20 08:59:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den máte zřejmě více informaci o MedBeds nevíte jak se na ni dostat nebo zařadit se na pořadník jsem totiž člověk ve čtvrtém stádiu rakoviny s metastázemi melanomu a potřeboval bych se s někým poradit děkuji za informace

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-20 10:04:40
Ikona diskutujiciho
sipka

V tuto chvílí taková data nemám, bohužel. Pokud bych dostala nějaké pokyny pro veřejnost, okamžitě bych je zveřejnila.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-01-20 10:24:56
Ikona diskutujiciho
sipka

jiří 2023-01-20 08:59:56
kdysi jsem na internetu našel , že na metastázy je papája, lze doporučit med, kurkumu, puškvorec. Zkuste se podívat do knih od marie treben. Na rakovinu obecně: měsíček, přeslička, puškvorec – zažívání, plíce a metastázy; pampeliška – játra, krev; švédské kapky, vlaštovičník – rakovina kůže a krve, svízel – rakovina krku, jazyku, čistí lymfatický systém

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-20 12:05:01
Ikona diskutujiciho
sipka

A konopí seté, zejména fénixovy slzy. A beta glukany – hlíva ústřičná

Ikona diskutujiciho Tom 2022-01-04 15:27:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíte jaká bude otevírací doba u med beds? Když přijdu těsně před zavíračkou vezmou mě ještě? Děkuji

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-04 19:26:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Než tu budou MedBeds, tak hlavně aby měli ještě koho léčit…
Ona to už skutečně není sranda chlape…

Ikona diskutujiciho Reny2 2022-03-14 10:01:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejde ani tak o to,zda med beds budou, kolik jich bude, jak se budou řešit objednávky,atd……ale to nejzásadnější bude, kolik za to…. jsou lidi co je léčba nemocí stála už prakticky veškeré úspory a prostě už nemají….. a pojišťovny toto proplácet nebudou (to je jasný ne?)…..takže to vypadá, že to bude zase jen pro vyvolené….. 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-14 11:14:36
Ikona diskutujiciho
sipka

má to být komplet zdarma

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-06 21:53:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všiml jsem si, že někteří nesouhlasíte. Já také nesouhlasím se zaváděním mimozemských technologií. Lidstvo se nějakým způsobem vyvíjelo a mělo by v tom pokračovat. Měli bychom se snažit zdokonalovat vše, co děláme a umíme. Planeta Země je Naše planeta. Na toto téma jsem napsal článek o tom proč nesouhlasím se zaváděním replikátorů a o vylepšení světa, kdyby byl zájem to zveřejnit, ale klidně je možnost zaslat komukoliv e-mailem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-06 22:58:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Čipy, obrazovky a počítače jsou přitom mimozemského původu, to lidem nevadí a nikoho nepohoršuje… protože to neví 🙂

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-07 09:22:33
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj vsetci, potvrdzujem, vsetku elektroniku, ktoru denne pouzivame je mimozemskeho povodu martine, (hadam si nemyslite, ze to vymyslel nejaky Jobs v garazi ako Vam naservirovali), len nam to tu davkuju pomali rok co rok vzdy o nieco malo lepsie aby na nas pekne zarabali (a ludia si ako blazni kupuju kazdy rok aj ked to nepotrebuju, vlastne prostriedky na vymyvanie mozgov, a cim viac tym lepsie, ved presne na to nam boli dane prave tieto technologie a nie med beds). Ludstvo ako ho pozname dnes, sa este prirodzene nevyvijalo, (skor to bola riadena devolucia ako evolucia aj to v hraniciach, ktore si oni nastavili) keby ano tak sme teraz uplne inde a nemame funkcne len 2 retazce DNA namiesto 12, nemame auta na fosilne paliva, ale lietame na antigravitacnych prostriedkoch, nemame vsade natiahnute droty a neplatime za elektrinu, uzdravujeme sa liecivym ultrafialovym svetlom uz cez 100 rokov a zijeme niekolko storoci bez problemov, a hlavne by sme nemali nastroj otroctva ^peniaze^, ktore su tu len z tohto jedineho dovodu, a to som napisal uplne nic oproti tomu bolo zatajene. Patenty, ktore sa uvolnuju su aj patenty, ktore vymyslelo ludstvo ale boli nam zatajene, uz len s tymi by sme boli stale zdravi. A ze tu funguje medzigalakticky vymenny obchod? No a co, aj v hoteli zem fungoval a funguje. Vy ste si nikdy nic s nikym nevymenili, alebo ste nevyrobili nievo, co druhy nevie alebo nema a nedarovali ste mu to, aby sa potesil alebo aby mu to pomohlo? To, ze nam bolo vsetko zatajene neznamena, ze su to zle veci alebo ze nepatria do procesu nasho vyvoja. Ked sa dozviete celu pravdivu historiu ludstva tak zmenite nazor a nebude Vam robit problem vyuzit vsetko na co ste kedy mali prirodzene pravo a narok. A ked aj tak nie, kazdy ma moznost ist svojou cestou nikto nie je do nicoho nuteny, stale je moznost sa toho vsetkeho vzdat a nepouzivat to, je to kazdeho slobodna volba. Prajem vsetkym vela konstruktivity, radosti, viery a hlavne pekny den.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-07 14:24:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale zo začiatku boli obrazovky veľké ťažké drevené bedne v ktorých boli elektrónky, aj tie boli mimozemské? Tie elektrónky mi ako decku pripadali ako niečo mimozemské. Až potom prišli čipy a LCD. Takže to vyzerá na prirodzený vývoj, veľké súčiastky – miniatúrne súčiastky. Ale trebárs je niečo z toho mimozemského pôvodu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 18:51:58
Ikona diskutujiciho
sipka

ne, ty velký bedny s tříbarevnou stupnicí ještě byly naše… to dál už není od nás

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-07 19:41:02
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac, pisal som o tom co teraz vsetci pouzivame, nevedel som kam az to siaha (alue to ozrejmila) ale vedel som, ze uz cipy, pc, monitory nase neboli (najma ked sa vsade o niecom stale hovorilo a bolo nam to vysplechovane do oci stale dokola bolo mi jasne, ze za tym nieco je. Ja som vzdy isiel opacne ako stado a to vedome, aj ked som velakrat nevedel dovod, ale robil som veci schvalne opacne, efekt stada ma vzdy odpudzoval). Este predtym ako som sa dozvedel, ze to nie je od nas, som sa par krat nad tym po nejakom case intuicne pozastavil, ze ako velmi a rychlo sa tato oblast menila a nedalo mi to.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-07 20:41:28
Ikona diskutujiciho
sipka

ty ještě byly naše – aha, ešte že tak, lebo predstava že sem priletia mimozemšťania na ultra modernom ufo a vyvlečú z tade veľkú ťažkú opachu mi pripadala komicky. Inak je zaujímavé že Roswellský incident sa stal v roku 1947 a prvý integrovaný obvod bol vyrobený v Texas Instruments v roku 1958 čo je len kúsok od Roswellu. Tak to bude asi od tých ,,roswellských“.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-07 21:51:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty velké televize s CRT obrazovkou bych chtěl, aby se vrátily, protože MAJÍ lepší obraz a přirozené barvy. Co se týče počítačů, tak ty první snad mohlo udělat lidstvo, ale pak to vysokou rychlostí šlo nahoru a to už jim musel někdo pomoci, ale kdo ví jak to všechno je. Ten nesouhlas s mimozemskými technologiemi to je mé nevhodné vyjádření, pozemšťané také vymysleli věci sloužící zlu. To, že s něčím nesouhlasím je z důvodu, že přemýšlím o celkových důsledcích na celé lidstvo. Klidně bych tyto vynálezy využíval, ale když by něco lidé nevhodně užívali a lidstvo spělo k zániku, tak končím i já. Tyto technologie, které dokáží cokoliv napravit, vytvořit, nahradit, zlikvidovat atd., tak lidstvo moc k zodpovědnosti nenaučí. Technologie jsou dobré a zlé bez ohledu na původ, ale jejich zavedení by se mělo řádně zvážit, aby nebyly vymyšlené nebo darované k odvedení pozornosti jako nám dali chytré (cokoliv). Chytrých věcí bychom se měli zbavit, od přemýšlení jsou tady lidé.

Já to nebudu hrotit. Je to tady tak si to vezměme.

V jednom videu, kde řekli hodně o našem světě řekli, že se nemáme bát toho co přijde, ale těšit se na to.

https://www.youtube.com/watch?v=iU6PekPa4mY

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-08 08:46:12
Ikona diskutujiciho
sipka

martine vsetko je v poriadku a suhlasim so vsetkym, urcite sa treba tesit to je zaklad, ja sa tesim od kedy som sa o vsetkom dozvedel, a nadsenie neopadlo, usmev. Poviem to uplne po lopate, vsetky tieto technologie nam len maju pomoct zjednodusit nas kazdodenny zivot, aby sme nestracali cas s niecim, co netreba, a tym padom mali viac casu na seba, na ten prave spominany prirodzeny vyvoj a vzostup, kedze nas v doteraz zamerne brzdili. Med beds (samozrejme nie len tie) nam pomozu so zdravym, replikatory nie len so stravou, (cista strava, usetreny cas s varenim, nakupovanim cohokolvek, atd.), antigravitacne prostriedky (dalsi usetreny cas), pisem velmi v hrubom pre predstavu (moje predstavy su uplne inde, ovela dalej, smiech). Ide o usetreny cas na veci, ktore nebude treba robit, ludia sa najdu a budu robit co ich bavi, co je prospesne pre ludstvo, pre vyvoj. Samozrejme kto si bude chciet pestovat, varit atd. moze, to je na kazdom. Ale ide o to ze uz nemusime, ale mozeme. To je moj kratky pohlad na vec, usmev. Prajem vsetkym pekny vikend.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-08 17:00:34
Ikona diskutujiciho
sipka

miku, ono s těmi technologiemi je to těžké. Každá z nich něco umožní a něco omezí. S replikátorem nebudu mít problém když umožní replikovat ÚPLNĚ VŠE co v současné době existuje. Já měl nápady na vylepšení světa už dávno před tím, než jsem se dozvěděl, že je všechno jinak. Ten článek, který jsem zmínil ve svém prvním komentáři a napsal na 50 stránek jsem napsal proto, že jsem ve svém životě mlčel dost dlouho. V mém světě by vše bylo založeno na vzájemné pomoci lidí. Ze všeho i z práce by se stala činnost pro zábavu. Peníze by v mém světě sloužily k ohodnocení lidí, kteří něco vytváří, ale byl by schopen funkce i bez nich.

Ikona diskutujiciho Iva 2022-02-08 13:40:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by to zajímalo,díky:-)

Ikona diskutujiciho Luboš - Lubomír Hrabal 2022-01-07 11:18:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice rád využiji tuto možnost opravy tělesné schránky a věřím. že také dostaneme informace kde a jak se přihlásit.
Zcela jistě jsou tato energetická lékařská lůžka MedBeds využívaná a prověřena, s tím souvisí můj doplňující dotaz :
Pokud dojde k té opravě podle původní DNA , co se při tomto procesu stane s načerpanými vědomostmi , životními zkušenostmi a celkově s intelektem ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-07 11:26:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Zůstanou ti. Naopak budeš chytřejší, protože budeš správně fungovat. – teoreticky ovšem.

Ikona diskutujiciho JJ 2022-01-09 12:57:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl jsem se zeptat, kde v Evropě se lůžka rozmisťují? Píše se o tom v nadpisu, ale v článku nic není.

Ikona diskutujiciho Lily 2022-01-10 16:41:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím že to sem nepatří, ale když jsou rodiče očkovaní, může jim pomoct lektvar? Žijeme ve společné domácnosti, a bojím se o ně, o sebe, a i o sourozence. 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-10 16:50:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Lektvar je na vylučování spiků pochytaných zvenku, nepůsobí, pokud si tělo už spike samo vyrábí.

Ikona diskutujiciho Lily 2022-01-10 21:01:58
Ikona diskutujiciho
sipka

A myslíš že by mohli pomoci Medbads? (Jinak se omlouvám že jsem otázku omylem napsala do odpovědi JJ)

Ikona diskutujiciho kiana 2022-01-10 19:28:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejvíc se těším na základní příjem a zavedení nějakého webu, kde by lidi psali, co potřebují, a kdo by měl zrovna čas, by jim s tím pomohl. Na toto se taky těším, někde jsem četla, že na „age-regression“ se může max 3x (a to ještě pouze pokud je na to člověk připravený), ale na běžné vyléčení nějaké nemoci může každý kdykoli potřebuje. Když jsem četla diskusi pod tímto článkem, tak jsem si říkala, že lidská blbost nemá mezí, ale zase když jsem byla v tom „matrixu“, tak tam podobné názory/myšlenky (na internetu i v realitě) celkem dost byly a sama jsem pak chvíli nevěděla, kde je pravda (protože jsem vše promýšlela i z dalších pohledů, nakonec jsem se ale vrátila zase ke své pravdě). Podobné myšlenky jsem prověřila a velká většina z nich (tak 999,99%) se nezakládá na pravdě, nýbrž na strachu a/nebo manipulaci. Líbil se mi komentář od „mike“. Když jsem užívala monoatomické zlato, tak jsem měla pokaždé, když jsem si ho vzala, pak v noci živý sen (možná někdy až astrální cestování).

Ikona diskutujiciho miloš 2022-01-13 07:51:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ránko Aluška, pekné.
Zaujímavá diskusia, ale zdá sa mi, že kto pochybuje, tak nepochopil ani kryštálku a nie to ešte rádio.
Pá a pekný deň.

Ikona diskutujiciho Ladislav 2022-01-13 17:37:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, s tím monoatomickým zlatem raději opatrně. Co jsem si dohledal:
Údajně to má otvírat a pročišťovat vyšší čakry – což z počátku má celkový silný pozitivní přínos. Včetně oprav DNA, optimalizuje funkci těla, mozku. Problém má nastat po delší době užívání, kdy u člověka s nedostatečně otevřenými nižšími čakrami dojde k jejich energetické likvidaci a tím k postupné degenerativní destrukci DNA. Vzniká závislost na dalším příjmu a zvyšujících se dávkách nutných k opravě škod a udržení statusu quo.

Jak jsem našel, předávám. Tedy, pokud člověk nemá vyřešeny své démony, 1-3 čakra bez problémů, tak by dlouhodobý přínos mohl být zcela jiný než je očekáváno.

Doplňuje se s monoatomickým Iridiem.

Docela by mě zajímal tvůj názor, přece jen máš zkušenosti z oblastí do kterých nevidím.

Ikona diskutujiciho Zedri 2022-01-13 17:52:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, moc se do diskuzí nezapojuji ale tato mi nedá abych neřekl co si myslím pokud tahle technologie tady začne fungovat bude to skvělý pro všechny lidi samozřejmě lide kteří na sobě pracuji a snaží se žít zdravě ji potřebovat nebudu. Každý v sobě máme semínko dobrá a radi by jsme pomáhali jak sobě tak ostatním. Kdo říká že tady musíme žít 1000 let každý budeš žít jak dlouho bude chtít. Začneme expandovat do vesmíru a dostanu se nám technologie o kterých se nám ani nezdálo. Jde jenom o to jestli si to lidstvo jako celek vůbec zasloužíme aby jsme dostali takovou možnost.

Ikona diskutujiciho Božka 2022-01-13 20:40:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné MedBeds! Potřebujeme dědit!!!

Ikona diskutujiciho Diana 2022-01-13 22:45:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Však to omlazování není neomezené. Pokud ti tak moc vadí, že to nezdědíš hned, ale o pár (desítek) let později, tvoje věc. Představ si, že bys byla ležák a tvůj potomek by ti řekl „Kdy už umřeš? Potřebuji dědit.“

Ikona diskutujiciho ludy 2022-01-14 12:40:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím!
Ani jako vtip se mi to nelíbí. Hloupé prohlášení. Chci věřit, že to nebylo myšleno tak, jak jste to napsala, ale zní to hodně špatně. Pozor na taková slova.
Nic ve zlém, ale být tím, po kom dědit chcete, raději bych dala všechno na útulek koček a pod. potřebných.

Ikona diskutujiciho ludy 2022-01-13 23:53:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapuje mě, kolik je tady nevěřících čtenářů!
Každopádně já se na toto nové těším a věřím, že se dočkám a „opravu“ sebe zažiji. Kvůli tomu, že zatím tady nebyly takové vymoženosti pro nás dostupné, tak to ještě neznamená, že neexistují!
Vždyť je to krásné, udržovat naději na lepší časy. Vždy říkám, že brzy bude líp, ale musíme ještě chvíli počkat, až bude uklizeno všude kolem nás. Záleží přece i na našem postoji a na naší práci.
Pokud nebudu mít možnost toto poznat, nedá se nic dělat, asi by mi nebylo přáno. No co, dožila bych ten svůj a hotovo.
Takže se mi klidně někteří můžete vysmívat, já prostě v to dobré a lepší věřím, ať už se sama dožiji nebo ne!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-14 10:25:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tomu věřím. Máme 21. stol a elektriku vedeme po kabelech jako burani… už byl dávno nejvyšší čas posunout se do vyspělé civilizace.

Ikona diskutujiciho mike 2022-01-14 13:13:27
Ikona diskutujiciho
sipka

ludy jasne, ze verime, niektori potrebuju verit az ked uvidia, ale tak to nefunguje, smiech. Funguje to presne opacne, pokial si to nedokazes predstavit a uverit tomu, dovtedy to neuvidis, usmev. Preto je vela takych, ktori neveria a nevidia aj ked im to naservirujes na striebornom podnose, ten program nedovery im nedovoli to vidiet ani ked to maju pred sebou tak to proste je. Ja som takychto situacii zazil vela, poviem zo dve. Mas jedno heslo na ucet, ja som sa s nim vedel prihlasit, ale clovek, ktory bol nahnevany, a cely cas tvrdil, ze som ho zmenil tak nie. Ja som sa pred jeho ocami prihlasil, a on pred mojimi s rovnakym heslom nie, ani na 3x, az ked sa ukludnil a pripustil, ze sa mylil, az potom si to manifestoval a zrazu bolo ticho, smiech. Druhy pripad, bol som na urcitom mieste 3 hodiny, povedal som druhemu kam idem a neveril mi, ze som tam, dal si do hlavy, ze klamem, ked som prisiel spat o 3 hodiny hovori, ze som klamal, ze som nebol kde som povedal, ze idem, ze ma tam bol pozriet a nevidel ma tam aj ked som tam bol. Takto to funguje, jarda dušek hovoril o rovnakej veci v styroch dohodach aby si ludia nevytvarali domnienky na priklade svojej zeny, ktora nevidela najvacsi biely dom na ulici, po ktorej roky chodia.

alue, ako hovoris a to nie su len kable (aj ked sa velmi tesim ked tie hnusne kable a stlpy pojdu kade lahsie). Motory aut funguju na rovnakom principe od kedy boli vymyslene (k tomu by neprislo keby neukradli teslove patenty), akurat obal sa meni, aby ludia kupovali kazdy rok aj ked nepotrebuju. To je o tom co som pisal vyssie, ze ked sa ludia dozvedia a pochopia skutocnu historiu ludstva, tak budu s radostou vyuzivat vsetko, na co sme mali prirodzene pravo a bolo nam zatajene. Ja sa naozaj tesim uplne na vsetko a nadsenie so mna ani po tom vsetkom neopadava, prave naopak stale viac a viac ako sa k tomu blizime.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-14 19:32:39
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu vedení elektřiny v kabelech bych něco řekl jako člověk z oboru. Každý systém rozvodů čehokoliv bude mít nějaké výhody a nevýhody. Na svůj vlastní zdroj nemusí mít každý místo, třeba v paneláku by to muselo být společné. Dál je tu bezpečnost, kdy při kabelovém vedení v nouzových situacích třeba požáru, kdy se vše vytopí vypnete celou budovu, což s desítkami zdrojů nejde, nouzové vypnutí se ani nesmí řešit bezdrátově. Když by měli domácí přístroje vlastní zdroj, tak když začnou prskat nebo se pálit, tak už se jich nedotknete abyste je vypli, ze zásuvky je stále můžete odpojit nebo to vypnou ochrané a jistící přístroje (MCB, RCD, AFDD) na začátku elektroinstalace. Když budou mít světla vlastní zdroj jak se budou ovládat? Bezdrátově, hlasem, myšlenkou, ale to vše máme spojeno s kontrolou mysli. Třeba internet ani neposkytnete sami sobě, když by se rozved optickými kabely tak nebude žádné škodlivé záření. Navíc jsou důležitější věci než elektřina, třeba voda. Aby to mohl mít každý svoje, tak si bude muset udělat na čistou vodu nádrž s čerpadlem a replikačním zařízením a na špinavou vodu nádrž s likvidačním zařízením. A kdo to při zrušení práce bude opravovat? Nebo si to opravíme sami podle videa s popisem odstraněním závady, což se praktikuje v autoservisech, kde člověk nemusí autům vůbec rozumět. Až sem to lidstvo dopracovalo pro pohodlnost. To usnadnění života lidí si plno lidí představuje strašně jednoduše i když to tak není nebo tu někdo těží z nevědomosti lidí.

Ikona diskutujiciho MUDrland Wenca 2022-01-14 06:36:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, v článku zmíněná společnost RAND je identická s touto? https://cs.wikipedia.org/wiki/RAND_Corporation
https://www-rand-org.translate.goog/research.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

Ikona diskutujiciho MUDrland Wenca 2022-01-18 19:16:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za souhlasné mlčení. Tím je řečeno vše.

Ikona diskutujiciho Via 2022-01-14 12:53:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
veleOBŘÍ poděkování za Vaše datování, milá Aluško. I když jsem to už zde někam psala, znovu mi to nedá, znovu a opět DĚKUJI, tentokrát i za všechny domácí mazlíky, co potřebují kvantové vyzdravění. Nejen tedy my, lidé 🙂 .
Srdečně – s láskou –
zdravím
Via
PS : též mě doslova uchvátila data od Vás – o pohoří Bucegi, to se čte „jednímdechem“ ! 😉

Ikona diskutujiciho Alena 2022-01-20 08:25:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, je to super, vím o těchto lůžkách už delší dobu a moc vítám jejich zavedení. Mám prosbu, víš kde se budou zavádět a od kdy? Kde je možné se přihlásit? Mám velké zdrav. problémy po přímém zásahu na dálku, praskla mi aorta, dali mi umělou, ale zároveň mi vyrobili silnou neuropatii a ještě pár jiných problémů. Kdybys věděla, prosím dej vědět, klidně budu jako první pacient, abych dokázala, že to pomáhá. moc děkuji Alena

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-20 09:56:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jenom překládám zdroje, nejsem z toho výzkumu. Pokud se něco dostane ven, samozřejmě to ráda přeložím, ale nemám žádné speciální kontakty.

Ikona diskutujiciho IF 2022-06-09 13:28:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

děkuji za článek. Vždy mne velice zajímala tato a další technologie. Stejně jako nástroje jak získat svobodu pro lidi na všech úrovních. Což je nyní realitou, pro ty kteří jsou připraveni si vybírat a tvořit. Např. jsou k dispozici nástroje pro automatický příjem z burzy. Máme od zahraničních partnerů informace, že skutečně Med Bed bude k dispozici. Na služební cestě jsme zkoušeli menší domácí „med bed“ přístroje, které nyní startujeme do USA a Evropy. Výsledky jsou až neuvěřitelné. Je to jako mnoho hodin jiných terapií, masáží apod. během chvíle. A to mluvím o zdravých lidech. Reakce u zdravotních komplakací jsou úžasné. Zařízení jsou dostupná běžným lidem. Výrobce má trochu problém s převyšující poptávkou, proto si vyhrazujeme právo vybírat přednostně lidi dle jejich potřeby a motivace. Řešíme velké množství nabídek spolupráce, proto nemám čas diskutovat nesmyslně, kdo to cítíte, jsme k dispozici. Vítejte v nové realitě. A je to jen začátek, chystají se nové přístroje. Zařízení využívají několik technologií např. skalární vlny (viz Nikola Tesla) a terahertz vlnění.

Ikona diskutujiciho IF 2022-06-09 13:49:05
Ikona diskutujiciho Patrik 2022-06-21 18:29:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dejte mi realný důkaz o jejich existenci.
Nemyslim tým članky o nějaké fikci, ale konkrétní místo kde se MedBed nachází, abych ho mohl widět Dále četl jsem zde komentář, že „pokud někdo neni miliardář, k takowému zaŕízení se nedostane“ Jak je to teda?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-21 21:50:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Čemu z neustále opakované věty „Zatím to není k dispozici“, jste nerozuměl?

Ikona diskutujiciho Lucie 2022-10-21 12:05:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásný článek, díky 😀

Ikona diskutujiciho Tibor Lapoš 2022-12-09 13:26:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry deň,volám sa Tibor Lapoš,som 16-ty rok po mozgovej prihode a aj keď som optimista tak neviem že čo si o Med Bed komorách mám myslieť lebo toľko zavadzania a terminov rozmiestňovania čo som si na internete dohľadal mi pripomina skôr zavadzaniu zo strany NWO a psychopatom z Deep State ako prechodu zeme do zlatého veku,odtajneni utajovaných technologi alebo vyhlaseniu Nesara-Gesara.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-09 14:31:03
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžete mi vysvětlit co by deep state měl ze šíření informací o těchto věcech, jako k čemu by jim to prakticky prospělo? Nebo tím snad chcete říct, že já osobně pro ně dělám? Tak to tedy rozhodně ne.

Ikona diskutujiciho astrei 2023-01-20 14:09:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, Matrix je v křeči a chcípající kobyla pořádně kope – původní web, odkud jsi tento článek překládala, už neexistuje…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-20 14:18:31
Ikona diskutujiciho
sipka

No škoda, to byl docela pěkný blog. Ale ten zdroj nebyl úplně původní, našla jsem to samé i na facebooku, ale uvádět jako zdroj odkaz do uzavřené skupiny kde to nejde na klik ověřit je na nic. Raději blogy když už.

Ikona diskutujiciho Pavel Kotrle 2023-07-12 00:39:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je více než rok po článku a zázračné omlazující postele nikde nejsou, jak je v nadpisu uvedeno, že se rozmisťují po celé Evropě!? Kde tedy jsou? Jaké jsou důkazy, že vůbec existují, kdo je vyrábí a financuje? Kdo napsal původní článek? Anonym? Bez důkazů je to jen fantazie. Jde o falešnou naději pro nemocné a je to neetické. Informace o lékařských postelích, které mění DNA jsou nepodložené. Tuto technologii by v první řadě měli ti nejmocnější a nemají, protože nevypadají o x desítek mladší. Však víte i koho mám na mysli …

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-07-12 09:54:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Med beds jsou vyráběny v USA, Rusku. Včera jsem shlédl jedno video na YT, kde se zabývali i medbeds. Proč ještě nejsou dostupné, je prý z důvodu toho, že se stále po planetě pohybuje mnoho šmejdů, kteří by tuto technologii zcizili pro svoje kšefty a kšefty svých známých a na finanční zisky. Med bed bude dlouhodoběji provozována pod dohledem vojáků, aby bylo minimalizováno zneužití,….
Ve videu bylo zmíněno, že v rusku byla medbed před třemi roky někde v moskvě. Co se týče české republičky, tak mědbed měla být v praze v motole asi před rokem,…. video bylo natočeno koncem června 2023, trvá hodinu čtyřicet minut, na odkaz jsem narazil na nějaké diskuzi…; ve videu byli tři – moderátor, slověna žijící prý v austrálii a pan Tichý

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-12 11:41:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem jenom posel. Překládám a pracuju s tím co dostanu. Pokud je někdo naštvaný za to že jsem se namáhala něco odněkud přeložit/převzít a vybíjí si vztek že to ještě není, tak má problém v sobě. Já nejsem vlastník medbeds a neřídím jejich rozvoz po světě. Vedu alternativní web, kde denně vychází článek, snaha je dávat kvalitní a různorodý materiál, udržet web na úrovni. Záruky vám neposkytne nikdo nikde, smiřte se s tím.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-07-12 16:17:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Njn pan Tichý… Kult Ashtara Sherana a Galaktickej federácie, hnutia Q, QFS a iných zaujímavých vecičiek ako napríklad evakuácie na iné planéty. Evakukácia ževraj nebude, tvrdil onoho času p. František Hladík, rekrut Ing. Ivo Bendu z Mladé Boleslavi, ktorý už v druhej polovici 90. rokov poriadal po republike kolotoč prednášok na tému plejádské obroddenie. Do svojich služieb rekrutoval tiež tajomnú kontaktérku Milušku Drskovou, slávného kontaktéra Petra Chobota (známého svojim tvrdením o prítomnosti mimozemšťanov v přednáškovom sále. Neskôr sa aj sám za mimozemšťana vyhlásil).
Hnutie Ashtar založil kontaktér George Van Tassel v roku 1947, ktoré sa stalo najúspešnejším a najznámejším centrom stretávania UFO tej doby. V roku 1952 Van Tassel tvrdil, že prijíma správy prostredníctvom telepatickej komunikácie od mimozemskej a interdimenzionálnej bytosti menom „Ashtar“. Tvrdil, že Ježiš bol bytosťou z vesmíru. Ministerstvo univerzálnej múdrosti učilo, že všetci ľudia majú moc napojiť sa na „Univerzálnu myseľ Boha“, ktorá uľahčuje evolučný pokrok, akým je príklad Ježiša a Aštara. Hoci jeho údajná metóda komunikácie s mimozemskými inteligenciami pripomínala to, čo sa bežne označuje ako „channeling“, Van Tassel tvrdil, že vytvoril novú formu telepatickej komunikácie s týmito „zdrojmi“, využívajúc metódu, ktorá zahŕňala prirodzené ľudské schopnosti aj využitie. Tiež tvrdil, že prístupom k Univerzálnej mysli mohol prijímať správy nielen od Ashtara, ale aj od ľudí, ktorí zomreli, ako napríklad Nikola Tesla. Od Tesly tvrdil, že dostal inštrukcie na zostavenie stroja „Integratron“, ktorý by mohol predĺžiť životnosť a získať prístup k znalostiam z minulosti a budúcnosti. Neznie to povedome v prípade niečoho čomu sa hovorí MedBeds?
Integraton skutočne existuje: https://en.wikipedia.org/wiki/Integratron, ale nikdy nefungoval podľa predstáv Van Tassela.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-07-12 20:58:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikde nič nie je, sú to iba kecy všetko. Ja by som si ich tiež želal.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-07-13 13:14:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tému MedBeds sa rozhovoril už aj Benjamin Fulford… Vyberám len odstavec kde to spomína.

Čakanie na zrútenie systému však nie je príliš uspokojivé, pretože vidíme toľko úsilia ChM získať čas sľubovaním najrôznejších dobrých vecí v roku 2025. Zároveň ich vidíme, ako stále tlačia nezmysly New Age o nejakom fotónovom páse alebo vzostupu do 5. dimenzie, ktorý zlikviduje 90 % populácie. Potom tí, čo prežili, dostanú „liečebné postele“ a magické stroje, ktoré vyrobia čokoľvek atď. Inými slovami „čakajte, prosím, kým vás nezabijeme“.

https://prepareforchange.net/2023/07/13/benjamin-fulford-report-octagon-leaders-told-to-buzz-off-after-failed-beg-threat-mission-to-china-july-10-2023/

Ikona diskutujiciho dodo 2023-07-12 16:20:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oprava: Predĺžiť život, nie životnosť…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek