MedBeds ještě nebyly uvedeny do provozu a už na nich parazitují podvodníci

24.1.2022 v Léčba 15

Technologie MedBed je asi první případ, kdy nějaká pokročilá technologie ještě ani nebyla uvedena do provozu a už se našli lidé, kteří z ní profitují. Když jsem hledala data k Medbeds, protože mě to téma samozřejmě taky zajímá, narazila jsem například na nějakou paní, která tvrdila, že viděla MedBeds nějak astrálně na dálku, že je hvězdná cestovatelka. Říkala si Ileana. Prý o tom měla i web, ale ten z nesdělených důvodů vymazala, stejně jako údajný rozsáhlý .pdf soubor ohledně jejího ,,průzkumu“ viděním na dálku. Zdálo se mi to celé strašně divné. Našla jsem si ji na youtube podle udávaných zdrojů a když jsem ji viděla, pochopila jsem, že si akorát hodně vymýšlí, ostatně to podezření jsem začala mít, když jsem se během překladu jejího textu dostala k tvrzení, že do vás na MedBed mají řezat nějaké lasery… Překlad jsem tedy zahodila a hledala jsem dál.Pak jsem našla videa, kde někdo prodává jakousi plechovou krabici, nahoře je trubice a v ní jede růžová plazma. A prezentují to jako „Teslovu léčebnou komoru“ – tento termín se někdy používá i v souvislosti s MedBed. Když jsem to viděla, tak jsem se smála. Prodejce tvrdí, že MedBedy sice zatím nejsou, ale může vám prodat řadu jiných teslových vychytávek, díky kterým se můžete léčit, nebo omládnout… Takže další vyčuránek, který parazituje.

Mé hledání dále zpestřilo video na youtube, tentokrát české, kde jakýsi pán, který channeluje jakéhosi ducha, odpovídá na otázku ohledně MedBeds. První říká, že to vůbec nezná a neví o co jde, pak se zeptá toho svého našeptávače (je slyšet jenom jeho funění) a pak velmi sebevědomě prohlašuje že to nikdo nepotřebuje, že je vůči tomu imunní a proto o tom nic neví a že léčit se umí každý sám, že k tomu nikdo takovou postel nepotřebuje… aneb když o tom nic nevíš, zeptej se ducha! 😀 A divili byste se, díky slovu MedBeds v nadpisu to mělo přes 80 tisíc vidění, přestože je to naprostá channelingová ptákovina a nic se tam nedozvíte. A pod tím halda komentářů jak je pán a jeho duch úžasnej. Měla jsem dost.

Ale nejlepší fór je tento web: https://medbed.com
V podstatě rolujete dlouhou stránku, kde je vám vzletnými slovy představena ultradokonalá technologie MedBed, kterou si můžete objednat, ale pozor, nikam na to nejdete, dostanete ji VIRTUÁLNĚ. Celý podvod funguje tak, že jim zaplatíte a oni vám jakože začnou na dálku posílat kvantovou energii, takže ležíte v posteli a u toho si představujete, že se léčíte.

Ale počkejte, tím celý vtip nekončí! Je toho víc!
Nahoře máte doktora u obrázku virtuální MedBed. Pod tím tvrzení, že to mají laboratorně ověřeno a certifikováno, že se můžete léčit doma nejsilnější sebeléčebnou technologií naší doby. Že vám za poplatek virtuálně nainstalují neviditelnou MedBed do vaší postele a budete ji ovládat svým hlasem a myslí. Že je to kvantová technologie – a u toho obrázek Metatronovy krychle… Že to nemá vedlejší účinky na zdraví (no tak jasně, když to nic nedělá). Že garantují funkčnost, že to nic nemůže narušit. Že si můžete přeprogramovat DNA. Že za pár minut dosáhnete stavů, co jogíni až za několik hodin. Že to potvrdily vědecké studie, ať si objednáte zkušební verzi a zkusíte se také léčit… pod tím videa přesvědčených chudáků, co za to opravdu zaplatili.
Zkušební verze na 8 hodin zdarma vás pak vyzývá, abyste jim poslali fotku své postele… aby vám na ni mohli na dálku nainstalovat MedBed 😀

Pod tím je jakýsi FAQ, kde se tvrdí, že si tím můžete vyléčit psychická traumata, protože se můžete vracet v čase. .. a když se KONEČNĚ dorolujete naspod té stránky, najdete tam tohle:

„Odmítnutí odpovědnosti
Meditační lůžko 90.10, zkráceně 90.10 MedBed, bylo vyvinuto za účelem teleportace nebo přenosu kvantové energie a frekvencí do lidského těla bez časové prodlevy. Jedná se o virtuální lůžko, které si člověk doma nainstaluje na vlastní postel prostřednictvím sofistikované kvantové technologie. Poté, co si uživatel lehne na vlastní postel, může přístroj 90.10 aktivovat a ovládat. MedBed hlasem nebo myšlenkou. Technologie 90.10. i proces 90.10. již byly posouzeny odborníky. Výsledky byly zveřejněny v časopise Biomedical Journal of Scientific & Technical Research dne 22. září 2021.

Nedoporučujeme ani neschvalujeme žádné konkrétní testy, lékaře, postupy, názory nebo jiné informace, které mohou být na těchto webových stránkách zmíněny. Jakékoli kroky, které můžete podniknout po přečtení, zhlédnutí nebo vyslechnutí zde zveřejněného obsahu, jsou na váš vlastní úsudek, odpovědnost a riziko. Prohlášení uvedená na těchto webových stránkách nebyla posouzena úřadem EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) ani FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA).

90.10. MedBed není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. Pro tyto účely také nebyl vyvinut.“

Kdybych to neviděla na vlastní oči, ani bych nevěřila, že je něco takového možné. Ale běžte se tam podívat sami. Neuvěřitelný vtip. I pár lidí od nás už na tento web narazilo a ptali jste se na něj. Ujišťuji vás, že je ta stránka podvod, ostatně to o sobě sami autoři píší v patičce webu.

Skutečné MedBedy jsou lůžka, na která je třeba se fyzicky dostavit. Nic na dálku neprobíhá. A zatím nejsou v provozu pro veřejnost, všechny zprávy mluví o budoucnosti, ale není jasné, jak blízká či daleká budoucnost to je.

A neuniklo to ani pozornosti Skye Prince, která se mi zatím ze všech zdrojů, které se k tématu vyjadřují veřejně, zdá nejrozumější a nejdůvěryhodnější, protože neplácá evidentní nesmysly. Navíc ten 12ti stránkový dokument o lůžkách MedBed který jsem překládala, pochází právě od ní. Skye dokonce udělala video, kde doslova upozorňuje na tuto podvodnou stránku, vysvětluje, že skutečné MedBeds nejsou žádné plazmové krabičky ani virtuální meditační lůžka, ale že jsou to fyzická lůžka, na která je potřeba si lehnout, aby člověk mohl být léčen. A také upozorňuje diváky na patičku, kde autoři webu medbed.com doslova píšou, že nic neléčí, nic netvrdí, nic nemají vyzkoumáno a nic nedoporučují.
Říká také, že co se týče jejich zákazníků, kteří za virtuální lůžko skutečně zaplatili, každý z nich říká něco jiného. Od ,,je to super“, přes ,,nevím, nic jsem necítil“, po ,,byly to vyhozené peníze“.

Skye říká, že se dočetla jejich skvělou cenu. MedBed si můžete koupit za krásných 3.358 EURO a máte na to TŘÍMĚSÍČNÍ garanci. To je zhruba 82 tisíc korun za tři zaručené měsíce… no nekup to ty bláho!!! 😀 Za virtuální postel!! 😀
Skye v odkazovaném videu zdůrazňuje, že za skutečné MedBeds od tajného vesmírného programu nebudete NIC platit, budou zcela zdarma. Skye doufá, že se to snad uvolní brzy, ale neví kdy. Taková data zatím nemá, nikdo to zatím neví.

To však není všechno, podvodů okolo této zatím nedostupné technologie je ještě více, ale odehrávají se v zahraničí. V ČR se toho zatím nikdo nechytil, ale mám obavu, že to bude taky jen otázka času. Proto článek znova uzavírám varováním, abyste – pokud o tom náhodou uvažujete – nikomu nedávali peníze za tuto léčbu a nenakupovali ani žádnou virtuální meditační postel za 80 tisíc. Skutečné MedBeds nebudou zpoplatněny.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-01-24 10:23:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co je tedy vlastně lepší, MedBeds anebo „skalární svíce“?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-24 10:38:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Děláš si srandu? Srovnáváš tělové svíce s nejpokročilejší medicínskou technologií lidstva?

Ikona diskutujiciho kiko 2022-01-24 10:31:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevidíš v tom možno aj nejakú paralelu s tým keď ľudia veria akejkolvek konšpirácii ktorú si prečítajú na internete (tzv. alternatíva) bez aby sa najprv zamysleli, a skúsili si fakty aj v reály overiť, resp. sa častokrát ani overiť nedajú? (Nič v zlom len zvedavosť, keď tak to vymaž).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-24 12:35:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle typ lidí máš všude, to není jenom problém mainstreamu. Vem si třeba reiki, merkaba. Přemýšlet musíš u všeho co děláš.

Ikona diskutujiciho tom 2022-01-24 18:19:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No kvantová fyzika existuje a není to nic nového , mrkněte na www.healy.com ,https://eu.healy.shop/,https://my.healy.world/Business/login?ReturnUrl=%2fBusiness#/

Ikona diskutujiciho kiko 2022-01-24 22:15:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Pod popisom produktu nieje určené na liečbu/diagnózu, nebolo testované/overené, za daných okolností vždy treba vyhladať doktora, ale aspoň to tam napísali no 😀 😀 kudos to them xD

Ikona diskutujiciho Martin 2022-01-25 10:17:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Sorry za poněkud delší příspěvek, ale když už jste to zmínil…
Právě s Healy totiž má CELÁ naše rodina a sousedé viditelné zkušenosti. Protože jsme delší dobu chodili na TimeWaver k praktickému lékaři (stejný výrobce, analogická technologie, ale kvalifikovaná medicínská obsluha a více cest k diagnóze a způsobů léčení). Kupř. onen lékař předem nevěděl (není můj odvoďák, je z jiného města), že jsem měsíc po prodělání covidu. Poslal mne na standardní frekvenční proměření, a co byste řekli, měl jsem ho tam. Manželce pomohl doladit chronickou boreliózu, kdy křídlatka japonská/štětka lesní si se vším také úplně neporadily (zapouzdřené spirochety) a bylo vhodné vyrušit i samotné frekvence nemoci.
A Healy je podobná story, kdy z těch velkých pomocí matka sousedky v de facto poslední stádiu alkoholismu (dle slov lékaře), ani nedokázala zvládnout jíst (vyzvrátila), a tělo přijímalo spíše alkohol. Po několika léčeních „na dálku“ se stav žaludku ustálil, mamka se stabilizovala a dokonce na nějakou dobu přestala pít. Její mamka a tedy babička sousedky u vnučky bydlela vzhledem k postupující stařecké demenci (nepoznávání rodiny a lidí, zlobení se z neexistujících příčin, ale fyzicky docela v pořádku), a tohle lečení také postoupila se značným progresem. Zde je dlužno zmínit, že ještě před Healy jí bylo pomáháno tím, že po delší dobu pravidelně dostávala Vertera Arthroplast (mořská řasa Laminaria), kdy účinky pro nás byly příjemným překvapením, neboť demence ustoupila. Ale později to již odmítla (výrobek se slazen stévií a je tedy poněkud dosti sladký), žel s následnou degresí.
Ale víte jak to tak bývá, když je nám zase lépe, tak často znovu upadáme do tradičních vzorců chování. Když se mamce i babičce udělalo znovu na delší dobu dobře, a dovolím si odpovědně tvrdit, že díky Healy, tak si řekly, že jim je vlastně fajn a že budou spolu bydlet. No není divu, protože vnučka je v bytě mamky nezahrnuje činnostmi a mají volně přístupný alkohol.

Takže ačkoli tento způsob léčení je skutečný pokrok (Healy léčí trojím způsobem), tak MedBedy jsou samozřejmě na jiné úrovni jak různými druhy frekvenčního léčení (třeba i světelnými frekvencemi), tak i sofistikovoanou umělou inteligencí. Nu a v té souvislosti bych si dovolil formulovat určitou nejistotu, kdy si raději počkám na účinky léčení MedBedy z delšího hlediska ve vztahu k duchovnímu vnímání a napojování. Samozřejmě by mi udělalo radost, kdybych věděl, že jsou připojeny k nejvyššímu Zdroji a ona umělá inteligence je pouze v pomocné roli pro ovládání mechanismů oné kouzelné postýlky. Časem uvidíme…

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-24 22:54:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja si myslím že pár podvodníku si přijde miliony takových důvěřivců je dost podvodnici budou pak jezdit v mercedesu a lidi si nakonec uvědomí že si koupili akorat předraženou postýlku dycky se vydělává na hlouposti jiných , podvodnici začnou vyrábět falešné repliky postelí a budou je nabízet třeba za 300 000 tam budou blikat světýlka a lidi si budou myslet že jsou to léčebné paprsky a lidem se uleví protože budou věřit že je to vyléčí a jak se říká věř a tvá víra tě uzdraví to vše se může rozjet před uvedením ještě skutečných postelí na trh

Ikona diskutujiciho Petra N. 2022-02-11 19:45:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná nějaký nový Kazmův počin ?

Ikona diskutujiciho lool 2022-02-14 13:02:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Znám Čecha, který vyvinul něco velmi podobného, jako je MEDBED. Pokud bys chtěla, pošlu ti na něj kontakt, abys si mohla sama ověřit důvěryhodnost tohoto člověka a jeho produktu. Myslím, že by bylo fajn, kdybys o tom pak napsala…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-14 15:26:04
Ikona diskutujiciho
sipka

mi to klidně napiš sem, pokud to není tajné

Ikona diskutujiciho Jana Bohmova 2022-03-02 17:16:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim o kontakt.Dekuji. Jana B

Ikona diskutujiciho Kateřina Sejčková 2022-05-08 11:35:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, dne ráno jsem poslouchala první dvě videa z webu medbed.com, dál jsem se zatím nedostala..ale doporučuji každému, kdo umí anglicky nebo německy, aby si tato dvě krátká úvodní videa poslechl….není totiž úplná pravda, co Alushka píše, že je to JEN za peníze. Je to tak, že 8 hodin má člověk úplně zdarma na vyzkoušení. Pak se může zúčastnit experimentu, a pokračovat dál v telepaticky přijímané kvantové léčbě MEDBED, kterou Vám nainstalují na dálku , tj, telepaticky, přímo na Vaši postel (tu je nutno vyfotit a poslat jim fotku) …je to KVANTOVÁ TECHNOLOGIE, tak nemám důvod nevěřit že to nefunguje i na dálku, tedy telepaticky…..autor tvrdí, že aby to člověk nepřijímal něco úplně zdarma, že to je parasitismus, tak si můžete vybrat jak tuto energii vrátí…. a to bud tak, že natočí a pošle 1x týdně krátké minutové video, kde se podělí se svými zkušenosti s ostatním, i A NEBO zaplatit celkem vysoký obnos (cca 2 300 Euro s tříměsíční garancí „money back“) . Ale máme na vybranou. Takže mi to nepřijde jako podvod, když platit penězi není nutné, pokud je člověk svolný posílat týdně minutové videa o o tom, jak probíhá léčba a jaký to má efekt.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-08 18:52:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic neplať Káťo, to jsou podvodníci! Mají v patičce webu napsáno že to nic neléčí!
Skutečné MedBed lůžka jsou fyzická zařízení, na která se osobně dostavíš a ta skutečně léčí. medbed.com jenom okrádají lidi.

Sjeď dolů do jejich patičky, je tam:

Disclaimer
The 90.10. MedBed is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. It was also not developed for these purposes.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-05-08 19:03:33
Ikona diskutujiciho
sipka

tm se po dlouhém odmlčení podělil o svém osobním pozorování léčení pomocí MedBed: https://tadesco.org/poodhaleni-medbeds-s-tomasem-marnym-a-nejen-to/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek