MedBeds Otázky a Odpovědi 7.díl: Přivedou zpět mrtvé?

15.3.2022 v Léčba 19

Sedmý díl otázek a odpovědí o nové technologii MedBeds. Tento překlad vychází z dokumentu, který poskytla Skye Prince ve své Telegramové skupině a obsahuje výběr otázek, které téma rozšiřují, nebo doplňují. Překlad není kompletní, protože se v dokumentu opakují témata, která již byla vysvětlena v předešlých článcích, které na Aluška.org vyšly.Pokud vám některý předchozí článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo přes rubriku Léčba, do které jsou všechny přiřazeny.

Otázky a odpovědi mají formu dotazů pokládaných komunitou a následných odpovědí od Skye Prince. Originál dokumentu má 64 stran, ale od strany 35 se otázky velmi opakují, což chronologicky odpovídá tomuto dílu série. Druhou polovinu dokumentu jsem tedy velmi protřídila a do překladu se dostalo minimum, pouze to, co mi připadalo nové a užitečné.

Otázka: Mohou MedBeds vyřešit více věcí během jedné návštěvy, nebo se budete muset opakovaně vracet kvůli každému problému? A co údržba organismu do budoucna? Budou všichni chodit na lůžko na nějakou „roční kontrolu“, jako to děláme nyní u lékařů?
Skye: Lůžka vyřeší problémy u většiny lidí na jedno ošetření. Někteří však mohou potřebovat více ošetření. Při zachování zdravého aktivního životního stylu nebude člověk vyžadovat pravidelnou „údržbu“.

Otázka: Bude se muset náš jídelníček po snížení věku, nebo úplné obnově, změnit?
Skye: Strava je diskutabilní a citlivé téma. V zásadě platí, že pokud se po něčem cítíte dobře, tak si to dejte. Cokoli, co vám dělá dobře, svědčí o tom, že jste v souladu s potřebami vašeho těla. Pro konzumaci masa to platí stejně.

Otázka: Použil někdo z kabaly technologii pro regresi věku?
Skye: Určitě použil, stejně jako přenos duše.

Otázka: Mě by zajímalo, proč elity investují do adrenochromu, když mají přístup k takové technologii?
Skye: Protože adrenalin je droga, která vyvolává neuvěřitelné opojení.

Otázka: Přivede přenos duší zpět všechny lidi, kteří zemřeli a dostali povolení vrátit se zpět i na novou Zemi?
Skye: Ne. Přenos duše znamená, že se přenese duše z jednoho těla do druhého, jinak by tato bytost šla do další inkarnace. (Žádní mrtví se oživovat rozhodně nebudou)

Otázka: Pevně věřím v tuto technologii a vím, že byla lidem upřena. Ale jedna věc, kterou nemohu dostat z hlavy, je otázka: Pokud elity měly přístup k této technologii, proč Fauci, Clinton, Soros a Bill gates VŠICHNI shodně vypadají jako staří ubozí žluklí oškliví nemužní ubožáci? To se snad všichni rozhodli, že budou vypadat jako staré ho*no??
Skye: Protože jsou to jenom loutky. Nejsou to skutečné elity.

Otázka: Pokud nejsme lékaři, mohli bychom mít centrum s MedBeds a lékaře v personálu, že? Někteří lidé říkají, že bychom nikdy nemohli účtovat lidem poplatky za použití technologie. Je to tak správně? Neříkám účtovat to lidem v nouzi, kteří to nutně potřebují a nemohou si dovolit tyto služby. Ale pokud se nacházíme v bohaté oblasti, tak by podle mě bohatí lidé měli být schopni platit a služba by měla být poskytována zdarma lidem co jsou v nouzi, případně obětem zneužívání.
Skye: Lékařská lůžka jsou součástí „nové země “ a nová země bude o prosperitě a hojnosti pro všechny. Takže ne, lidé nebudou platit za lékařskou péči a dobré zdraví. Peníze jsou koncept 3D a nejsou kompatibilní s vibrací 5D. Neexistuje nic takového jako bohatí a chudí, každý má nárok na nejlepší dostupnou zdravotní péči bez ohledu na to, jaký má majetek, nebo kolik má na bankovním účtu.

Otázka: Takže Skye, pokud tě MedBed může přivést zpět k plnému zdraví, je opravdu potřebná věková regrese? Předpokládám, že po návratu k plnému zdraví můžeme stejně dělat skoro všechno, co jsme mohli dělat ve třiceti letech. Pokud ano, byla by věková regrese spíše věcí marnivosti. Je to tak?
Skye: Lůžka vám sice vrátí optimální zdraví, ale pokud vám bude 80 let, budete mít to nejlepší zdraví pro osmdesátiletého. To neznamená, že budete stejně hbití a fit, jako kdyby vám bylo 30 let. Regrese věku je dobrá k tomu, pokud si chcete prodloužit život. Ne pro marnivost. A ne každému bude regrese věku schválena, není to něco, co se bere na lehkou váhu.

Otázka: Když už mluvíme o dětech, může MedBed pomoci ženě porodit dítě, aby se tato žena a její dítě vyhnuli traumatu z porodu?
Skye: Rozhodně ano.

Otázka: Skye, bude možné žít navždy za pomoci věkové regrese?
Skye: Ne. Regresi věku můžete provést maximálně třikrát. Poté začnou mozkové buňky odumírat. Abyste mohli pokračovat dál, museli byste provést přenos duše.

Otázka: Předpokládám, že lůžka MedBeds pomohou také při roztroušené skleróze. Nevíte náhodou, kolik léčebných sezení bude potřeba v případě roztroušené sklerózy a zda je léčba ukončena po ošetření na lůžku, nebo zda je poté nutná rehabilitace?
Skye: Nebudou potřeba více než 2, nicméně před a po léčbě bude potřeba péče v závislosti na délce a závažnosti onemocnění.

Otázka: Proč nemohou být MedBeds vypuštěny do světa už teď, když je lidé potřebují? Proč je držet v tajnosti? Ať se o nich svět dozví a ať už jsou tady!
Skye: Ještě nebyly vydány z určitých důvodů. První důvod je, že na zdravých lidech se nevydělají peníze. Pak tu máme úroveň kolektivního vědomí, která je dost nízká. Jsou tu lidé závislí na drogách, alkoholu dokonce i na plastických operacích. Lůžka nejsou „všechnotispravim“, pamatujte na pravidlo: zdravý duch zdravé tělo, nemocný duch nemocné tělo. Lůžka nevyžadují, abyste byli v určitém stavu vědomí, aby mohla účinně fungovat, ať už jako pacient, nebo operátor. Aby však technologie nebyla zneužívána, tak ano, potřebujete zdravou mentalitu. VĚDOMÍ LIDSTVA SE MUSÍ ROVNAT POUŽÍVANÉ TECHNOLOGII.

Otázka: Skye, z nějakého důvodu jsem měl dojem, že jste součástí MedBeds, jejich uvolnění a kontaktním místem pro každého, kdo se chce naučit, jak je používat atd. Nepochopil jsem vás nějak špatně?
Skye: Nepodílím se na zavádění, školení ani na ničem jiném, co se týká lůžek MedBeds. Mé poznatky pocházejí z přímé zkušenosti během služby u Tajného Vesmírného Programu.

Otázka: Nechci nikomu dávat falešnou naději, ale někde jsem slyšel, že ti, kteří odešli po roce 2015, se budou vracet. Ztratil jsem svého nejlepšího přítele, na kterého myslím každý den, také vím, že je stále se mnou. Pokud by se mohl vrátit, byl by to pro mě obrovský zázrak.
Skye: Žádné fyzické tělo, které by bylo přivedeno zpět k životu, by NEBYLO stejnou osobou, jako když byla tato osoba naživu, protože se původní duch už přesunul jinam. Copak jste neviděli film Řbitov zvířátek?
(V Originálu „Pet Sematary“, je americký horor z roku 2019. Ze zvědavosti jsem si pustila první 20 minut a pak jsem ho musela vypnout, protože mi z něho bylo špatně. Je to o starodávné půdě, která vrátí zpět mrtvého, pokud ho do ní zakopete. Oživili tam takhle kocoura, který byl po resurekci úplně jiný, agresivní a zlý, takže ho museli dát pryč. Pak v rodině, která u tohoto hřbitova žije, zemře dcera, otec ji tam zakope, dcera obživne, matka neponese úplně dobře že jí po domě chodí oživlá mrtvá, oživlou dceru to naštve a postupně je tam všechny vykosí – to jsem vyčetla z popisu filmu.)

Otázka: Na filmy se už dívám jen zřídka. Chcete říct, že kdyby byl člověk přiveden zpět k životu, bydlel by v něm jiný duch?
Skye: Ne, byl by nádobou bez duše.

Otázka: Pokud by teoreticky bylo mrtvé tělo umístěno do lůžka, skutečně ožije, s duší nebo bez duše?
Skye: MedBed lůžka mohou obnovit život pouze v případě, že mozek stále žije. Jakmile je mozek zcela mrtvý, lůžko nemůže nic dělat.

Otázka: Umí MedBed lůžka změnit to, jak přemýšlíte a v co věříte?
Skye: Mohou, ale to není to, k čemu jsou určeny, nebo k čemu budou používány.

Otázka: Medbeds fungují na zvířata, tudíž i krávy. Otázkou by bylo, zda je to nákladově efektivní, zda se vyplatí použít lůžka na léčbu krav, když bude tolik čekajících lidí.
Skye: Budou existovat specifické kliniky určené pro zvířata. Kliniky pro zvířata budou vedeny stejně, jako kliniky pro lidi, stejným systémem třídění podle urgence. Důležité jsou všechny životy, nejen ty lidské.

Otázka: A jak dostat krávu na lékařské lůžko?
Skye: Je to spíše komora. Ale stejná technologie a funguje stejně.

konec seriálu

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-15 09:01:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(samueli promiň ale tohle ti nemůžu pustit ven, mohl bys mít problémy kdyby tě někdo napráskal. alue)

Ikona diskutujiciho Jolka 2022-03-15 11:29:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle typu otázek je vidět, jestli lidi duchovně probuzený jsou nebo nejsou. Nemám na mysli jen otázky v článku nebo v diskuzi pod článkem (viz zřejmě neetický dotaz od Samuel. Když jsem se o tom tématu MedBeds bavila s lidmi v mém okolí, tak jejich myšlení se nezměnilo ani trochu. Probuzení mají spojené pouze s lavinou internetových informací. Probuzení duchovní je zcela jiný zážitek a ne příliš příjemný. Kdo tím skutečně prošel nebo prochází, dá mi za pravdu.
Většina lidí vidí tato lůžka jako spásu a pohodlné řešení při zachování stejného životního stylu. Špatný životní styl, strava, nulový pohyb, negativní nastavení mysli, zlomyslnost, nenávist, závist, atd. Včetně „nápadů“, jak zneužít technologie k výdělečné činnosti.

Ve skutečně novém světě nebudou finance a med lůžka nebudou potřeba. Protože skutečně probuzený jedinec žije z podstaty ducha, v lásce. Jeho mysl je nastavená na lásku a spolupráci bez autorit a vůdců. Proto si to nepleťte s touhou elit nastavit na této planetě NWO. Kdy podle nich nebudete nic vlastnit a přesto budete šťastní. Chtějí tím říct, že vám s pomocí určitých technologií obrousej vnímání a cit, pozmění vám vaši DNA. Nikdy, nikdy si nenechte žádnou technologii propojit s vaším tělem, obzvlášť tu, která zasahuje a pozměňuje vaši DNA. Ta je posvátná a jedinečná. Vaše DNA je propojená s vaší duší. Probuzený jedinec toto ví. Když se duchovně probouzíte, může to být proces krátký, ale o to víc intenzivní i nepříjemný. Nepříjemný pro vaše ego. Vaše duše ví jak dlouhý proces k vašemu probuzení potřebujete. S tímto procesem probíhá očista a zvyšování vibrací. Začnete se uzdravovat, vaše DNA se s vaším probouzením sama upravuje do dokonalého zdravého stavu.

Takže přejte si duchovně se probudit. To je skutečná cesta k novému světu. Vždy to jde z vás ven, nikoliv z venku k vám. To se týká i všech informací.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-15 16:15:54
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě souhlas, každý člověk tím jak a co píše ukazuje jaký je, kde se jeho mysl pohybuje. Nemám problém s tím že všichni nesdílí moje nadšení a víru v pokrok v medicíně, ale připadá mi docela škoda že je mezi lidmi tolik pesimismu. Jakoby někteří nevěřili že může být líp a že by to šlo i jinak.

(Ten dotaz nebyl neetický, je zapovězený aktuální podělanou cenzorskou vládou která zakazuje lidem mít názor který se neshoduje s jejich názorem a internet je plný udavačů. Já s tím zcenzurovaným názorem jinak žádný problém nemám.)

A když jsem u toho cenzurování, lidi prosimvás přestaňte mi sem psát o vymírání planety a o Ukrajině v jakémkoli kontextu, nechci aby mě někdo označil za web kde se schází extremisti.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-15 12:08:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořád se mluví o přenosu duše…ale do jakého těla? To se vyrobí tělo na zakázku a pak se tam přenese?
Pokud ne každý člověk má duši, přece nemůže ani dosáhnout většího uvědomění, pokud má v sobě pouze vědomí a ne duši..Takže jako lidstvo tak můžeme být stále na nízké úrovni díky těm, kteří vytváří problémy..Nemyslím elitu, ale ti, co řeší kraviny a zlost.. Což by musel být nějaký větší zásah právě do těchto těl. A přece nemůže nést následky ta část, která se snaží….Přece nemůžeme čekat na tyhle ospalce a tím trpět jako celek, když po druhých nám nic není a každého věc, jak je uvědomělý, ale neměli by nést následky všichni. A že by záviděli ti, kteří by nemohli na MedBed? Přece každý měl šanci na sobě pracovat, tak proč stále čekat? Už mi to příjde docela trapný čekat na celek, když se věčně pomáhá jen těm, kteří tohle vše zavinili..Ne každý chce být dělníkem za pár korun a ne každý má doma 4 děti, které nemůže uživit, potože má sotva základku ale výroba byla tak hezká. A to vše kvůli těm, kteří odmítají přemýšlet, ale jen si hrát na oběť, protože je to tak pohodlné a všichni jim musí pomáhat.

Ikona diskutujiciho benetri 2022-03-15 23:50:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri, toto sme predsa už preberali na Qanone. Faktom ostáva, že väčšina, minimálne 75-80% ľudí nie je človekmi v pravom slova zmysle. Majú ľudské telo i vedomie, ale nemajú žiadnu dušu. Len človek má dušu. Kdejakí jašteri, či iní hybridi ničím, ako je duša, nedisponujú. Ale len duša znamená nesmrteľnosť a práve preto sa snažia o genetické úpravy a kríženie s človekmi.
Množstvo človekov si však ani neuvedomuje, že majú dušu a že by sa o ňu mali aj starať. Zakrpateli vo vývoji alebo boli zmanipulovaní. Neuvedomujú si Božskú podstatu duše. Však aj Biblia hovorí, že Boh stvoril človeka na svoj obraz. Nie ľudí, ale človeka.
Teraz sa blíži obdobie prebudenia. Temné sily vedia, že prehrávajú a za každú cenu sa tomu snažia zabrániť, aby sa človek prebudil. Pretože temní, prítomní v tomto časopriestore, ho nevedia opustiť a ísť s nami za Svetlom do 5D. A keď opustíme 3D, stratia už úplne šancu na nesmrteľnosť, na získanie duše. Veľmi dobre to popisuje Abd-Ru-Shin v Vo svetle pravdy.
Georgijské kamene hovoria o 500 mil.ľudí, ktorí by mali prežiť a prejsť do Nového Veku. Pritom ale do Nového Veku nemôže prejsť nikto, kto nie je človekom, nositeľom duše. A áno, teraz je na svete oveľa viac ľudí, lenže človekov je max do 20-25%. A ešte nie všetci sa z najrôznejších dôvodov prebudia. Pritom môže ísť v tomto fyzickom svete o vašich najbližších, ktorí ale nemusia byť človekmi. Ak pred narodením potomka telo obsadila hociktorá iná entita, tak duša sa už nemala kam ukotviť a narodil sa síce príslušník ľudskej rasy, ale nie človek a už vonkoncom nie váš príbuzný po duchovnej stránke!
Človek sa môže stať Tvorcom, pretože Stvoriteľ mu túto možnosť dal rovnako, ako mu dal slobodnú vôľu. Všetko záleží len na rozhodnutí človeka, ako bude pokračovať po prebudení. Čiže momentálne je základom prebudenie. Energie na Zem prúdia už pár rokov a ich tok a výška frekvencií sa zvyšujú. Zachytiť a spracovať ich však dokáže len ten, kto má dušu, teda človek. Ľudia sa môžu snažiť, koľko chcú – chýba im duša a tak sa nemajú z čoho prebudiť a cesta do 5D a k pozícii Tvorcu im ostáva zablokovaná. Ostáva im len dožitie v 3D a potom zánik. A čosi podobné čaká i človeka, ktorý sa neprebudí, len s tým, že po jeho smrti jeho duša odchádza späť k prameňu a bude musieť celú púť a učenie sa absolvovať od začiatku.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-16 09:21:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přestřelil jsem ve svém článku, chápu to. Napětí je teď až až a není třeba to přiživovat. Tak zůstanu u MedBeds. Když si to tak všechno skládám dohromady, tak se mi zobrazuje časový úsek kolem letních prázdnin, že bychom mohli získat konečně hmatatelné důkazy o utajovaných technologiích a to se může týkat právě i MedBeds. Tak snad mě moje prognózy nezklamou.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-16 16:31:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, máš už nějaký ten seznam co poslat Skye? Jak jsem už dřív psal jaktože má dovoleno o tom mluvit, když je pořád v tom tajném programu a jestli na Venuši bývá normálně fyzicky, nebo tam cestuje pouze astrálně?
Měl bych ještě jeden dotaz – dokáže med bed vyléčit nespavost? Co mám zkušenost(hlavně na sobě) tak je nespavost hlavně o psychice, a tu přece med bed léčit neumí. Jinak mám takový poznatek (respektive už se mi to potvrdilo u více lidí), že nejčastěji mají problémy s nespavostí, případně lehkým spánkem apod. lidé, kteří to v dětství neměli doma lehké. Snažím se na tom pracovat, vědomě (snad) jsem vše odpustil, ale prostě v podvědomí to pořád zůstává a nevím jak ty bloky uvolnit. Nevíte někdo jak na to?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-16 19:30:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvalitní spánek je z většiny ovlivněn hormonálně, psychika v něm hraje roli jenom někdy. Kdo spí celý život systematicky blbě, má narušenou produkci melatoninu a to samozřejmě medbed vyléčí, protože to je zdravotní problém.
Seznam je rozdělanej, než jí ho pošlu tak ho dám na web a nechám možnost pro úpravy

Ikona diskutujiciho Jolka 2022-03-16 22:01:05
Ikona diskutujiciho
sipka

peace
pokud ti můžu alespoň trošku pomoc, napíšu ti co například může spánkový režim nahlodat. Trauma z minulosti může způsobit nespavost. Píšu ti to, protože jsem tím sama prošla. A stále trochu prožívám, ale už to celé vnímám jinak. Pár osob v mé minulosti patřilo mezi velmi negativní jedince.
Všichni ti lidé ode mě ale odpadli, protože jsem změnila myšlení a vnímání. V mém životě prozatím zůstává moje narcistická matka. Žil jsi někdy s narcistickou ženou? Pokud ne, tak s tím ani nezačínej. 😄
Když je člověk tyran, psychopat nebo má narcistickou poruchu atd., a je to zároveň někdo z vašich nejbližších, tak je těžké se z takových vztahů vymanit. Jenže my co jsme v roli oběti si musíme uvědomit pár věcí. Proč prožíváme různý traumata s určitými lidmi. Může se nám vracet karmický dluh z minulých životů. A nebo to může sloužit k našemu duchovnímu probuzení. Vše má nějaký hlubší smysl. Jde o to pochopit vše z nadhledu, možná spíš s odstupem. My to měli prožít, má to pro nás nějaký význam. Pokud si držíme trauma v aktivitě, tak ve skutečnosti jsme pořádně tvrdohlaví, to ego si drží to trauma. Spánek má s tím vším souvislost. Když se nedokážeme pustit traumatu, tak budeme mít noční můry nebo lehký, přerušovaný spánek nebo nebudeme moci večer usnout vůbec. Odpustit, to se snadno řekne, hůř udělá. Odpustit vnitřně, to je velmi těžké. Ale pokud pochopíš, nějaké věci se nám prostě museli a měli stát, protože je to součást naší očisty a probuzení, tak to líp sobě zpracuješ, uleví se ti a tvůj spánek bude lepší.
Další věci co můžou nahlodávat spánek jsou tyto:

Svědomí. Jo, vážně. Pokud člověk dělá přes den něco, co by dělat neměl, tak jeho vlastní duši neošulí. Duch v nás ví jak máme žít. Pokud jsme v rozporu s vlastním duchem, začne nás hryzat svědomí. A otiskne se to i přes nahlodaný spánek.
Další narušovače spánku:

• Vakcína, jo, přesně ta dnešní šmakuláda to taky způsobuje, mnoho opíchanců to potvrzuje.
• Energeťáky, nechtěj vědět co v nich je všechno za příšerný věci, ale rozhodně ti to způsobí závislost a každá droga ti naruší hormony a spaní

• Modré světlo z mobilu nebo počítače večer. Tvůj mozek je biologicky nastavený jít spát dejme tomu v 21-22h. Pokud budeš brát svůj mobil večer do postele, tak hned po jeho vypnutí neusneš. A nechat si mobil nevypnutý a navíc v dosahu hlavy ti spánek taky nahlodá. Jo, teď právě to taky porušuju 😄

• Špatný spánek mají například i autisti. Může ti to potvrdit každý kdo má Aspergerův syndrom. 🖖
• No a další věci jako je špatná strava, nedostatečně okysličený mozek, vydýchaný vzduch v ložnici, špatná matrace, chrápající osoba vedle tebe a mnoho dalšího
• Strach a stres. Pracovní směnování, noční směny, náročné studium, respirátory nošené mnoho hodin, obavy ze světového dění atd. Tomu se nevyhneme, ale můžeme z vlastní vůle směřovat pozornost jinam a zaměřovat se na jiné příjemné věci, aktivity, být v duchu atd.

Přijmi to co se s tebou děje, s láskou. Měj rád sám sebe a pochop, že jsi vyjímečná duše, která měla prožít určité věci. Ono to odpuštění přijde s tím pochopením a porozuměním souběžně.
Nejsi v tom sám, je nás spousta, co prožila velmi náročné chvíle. Obklopuj se zelení, pokud můžes, zajdi občas do lesa. A večer zkus šálek nějakého bylinkového čaje. Až ho budeš popíjet, tak vnímej tu vůni. Uleví se ti. To můžou praktikovat obě pohlaví. Není to nic co by ubíralo muži na mužnosti. Naopak. Jsi v procesu duchovního probuzení, u toho je spánek taky narušený. Důvěřuj tomu procesu.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-16 22:08:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Melatonin jsem zkoušel docela dlouho a zlepšení minimální, zkoušel jsem toho docela dost i třeba tryptofan s vitamínem B6, který by jej měl právě konvertovat na melatonin. Mám u sebe vypozorované, že když jsem v pohodě, tak usnu a spím jakž takž dobře (což znamená, že usnu třeba za půl hodiny), ale jakmile jsem nervózní, tak neusnu klidně i několik hodin.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-16 22:16:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Já spím s kartičkou TM, s krystalem a na noc čaj z heřmánku nebo tryptofan z raw kakaa… A dobrý. Ale pokud nespíš od nervů, tak na to ti doplňky nepomůžou.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-16 22:11:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak mi přijde trošku divné, že Skye říká, že med bed přijde až budeme v 5D. Já chápal 5D tak, že už žádné takové přístroje nebudou třeba, že svět bude postaven spíše na silách myšlenky, nebude už tak materiální, ale bude spíše podobný astrálu.
Navíc když tak vidím myšlení lidí v různých diskuzí a tak, tak jsem docela skeptický k probuzení dostatečného množství lidí pro přestup, spíš mi přijde, že takových lidí ubývá..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-16 22:15:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je vlastně 5D? Mám pocit že si každý pod tím pojmem představuje něco jiného.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-18 10:38:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si pod tím představuju, že realita kolem nás bude více podobná tak jak ve snu, že půjde „zhmotnit“ cokoliv jen myšlenkou. Nebude tam už ani lineární chápání času jako tady, jak mi to ukázali nějací mistři už dříve ve snu.
Mě osobně by ale bohatě stačilo kdybychom zůstali ve 3D a nastal by tzv. „zlatý věk“. Tj na Zemi by byl mír, lidé by se chovali konstruktivně a říkala by se jenom pravda. Vytáhly by se ze „šuplíku“ patenty na volnou energii a na léčení.

Ikona diskutujiciho stson 2022-03-19 04:58:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Trefná připomínka (:-).
Takovou realitu ve které jsou naplánované závislosti je jen další otroctví. Takové reality si dnes užívají bretariáni, mnozí netuší že jsou živeni ze zdrojů lidského společného vědomí.

Ikona diskutujiciho Aziza 2022-03-17 07:52:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Realita je v podstatě následující: reptiliánské elity na řídících pozicích Země dovolí použití Med Beds pouze v případě, že z toho budou moci i ony profitovat. Vše navíc přichází v době, kdy se celkem obstojně odděluje pravda od lži. Kolik entit vtělených do lidských schránek má skutečně lidský základ? Pozorným občanům jistě neuniklo, které entity se skrývají v nadpoloviční většině migrantů hrnoucích se k nám z východu. Fyzické tělo: lidská podoba, plus minus ještě první duchovní tělo a pak následuje archetyp skutečné podstaty bytosti. Obvykle se jedná o drobné mořské živočichy jako měkkýše, korýše, láčkovce apod. Při pohledu na jejich karmickou historii je patrné, že tyto zástupce z živočišné říše uzamknuli do lidských těl Luciferáni. Účel je jasný: potřebovali si vyrobit kvanta pěšáků pro své zájmy, zejména pro restart druhé světové války. Nic nového pod sluncem, tohle se tady děje už od dávných napoleonských válek. Není proto žádným překvapením, že pěšáci mají v auře naimplantovaný válečný pruský kříž. Luciferánská politika je nevyzpytatelná, například u nadpoloviční většiny Číňanů je patrný hmyzí základ a tak bychom mohli pokračovat dále.
Všechny takto znásilněné živočišné organismy uzamčené v lidských tělech absolutně nemají zájem o žádný takzvaný „duchovní růst“, protože k tomu ani nejsou uzpůsobeny. Orientují se na základní materiální potřeby. A tím, jak jsou vykořeněny ze své vlastní podstaty, v lidských tělech se z nich stávají poslušní jedinci ochotní vykonávat většinu dne stereotypní jednoduchou práci.
Proč se nestane, že by nějaký vývojový cyklus na Zemi byl zakončen spravedlivým roztříděním entit dle jejich dosažených skutků, aby si každý mohl sklidit plody své práce? Protože Luciferáni kdysi dávno uchvátili Titánské kolo života, skrz kde mají být načasované jednotlivé fáze vývojových cyklů od počátku ke konci věcí. Když se má toto Kolo života otočit pro dokončení starého vývojového cyklu, Luciferáni ho promění na Válečné kolo a vyvolají s ním novou válku. A takhle je to tady pořád kolem dokola. Jak se ale říká, každá legrace jednou skončí. Pokud se podaří opravit časoprostorové trhliny na Titánském kole, konečně se otočí, jak má.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-17 09:08:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny diskutující na tomto úžasném webu. Kdo má zájem dozvědět se čistou a nezkreslenou pravdu o dnešních událostech, pošlu odkaz ze zabezpečeného mailu a to – [email protected]
Děkuji Alue za případné zveřejnění.

Ikona diskutujiciho petra 2022-03-17 19:31:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro peace: mi se na dobry spanek osvedcila extremni fyzicka unava Pokud mam problemy v zivote, ktere m

Ikona diskutujiciho sonst 2022-03-19 04:38:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připojím se k dotazu, kam bude vědomí přeneseno a doplním o další dotaz, ten je, zůstane přenesenému vědomí přistup k vlastní prožitkům doby předešlé???.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek