Mimosmyslové vnímání: Jakou cestou s vámi duchové komunikují?

27.6.2019 v Spiritualita 11

Mimosmyslové vnímání je něco jako šestý smysl, který je úzce spojený s vaší duší. Není umístěný přímo v těle, ale dokáže tělo používat k přijímání vzkazů z jiných dimenzí. Jsou to vaše intuitivní schopnosti, s nimiž můžete vnímat to, co nelze vidět. Vaše mimosmyslové vnímání je to, co vám slouží k postřehnutí jakýchkoliv změn, posunů nebo vibračních toků ve vašem prostředí. Vaše jemné smysly jsou vaše nástroje pro vcítění se do pocitů jiných osob, rozpoznání jestli druhý člověk mluví pravdu, a jestli se místnost, ve které se nacházíte, opravdu chladila.Se svým mimosmyslovým vnímáním můžete vnímat změny ve svém bezprostředním okolí prostřednictvím:

Jasnoslyšení (jasné slyšení)
Jasnozřivosti (jasné vidění)
Jasnocítění (vnímáte změnu energií tělesnými pocity, hmatem, povrchem kůže)
Daru vědění (najednou znáte odpověď, patří sem také intuice)

Pokud do prostoru, ve kterém stojíte, vstoupila nějaká nová energie, poznáte to jedním ze jmenovaných způsobů. Tato nově příchozí energie by mohla být zemřelá osoba, duchovní průvodce, nebo anděl.
Pro začátečníka je velmi vhodné, aby si odzkoušel a odpozoroval, jaké jsou jeho hlavní vlohy a s těmi nejvíce pracoval. Existuje mnoho způsobů a cest, každý si mezi nimi musí umět vhodně vybrat a moudře je používat.

Jak poznáte, kdy je přítomen duch?
Prostřednictvím přijímání podnětů a komunikace od ducha, které jste obdrželi skrze vaše jemné smysly.

Máte-li dar jasnoslyšení jako svou aktivní schopnost, můžete slyšet třesk, klepání nebo otevření dveří bez vysvětlení. Můžete slyšet někoho zavolat své jméno, když nikdo není přítomen, nebo slyšet bzučení, zpěv, šeptání nebo mluvení.

Máte-li jasnovidné schopnosti, můžete zahlédnout stín koutkem oka, záblesk světla nebo se vám duch může zjevit. Částečně, nebo zcela. Můžete také vidět obraz nebo tvar osoby ve vaší mysli. Podobně jako by to byla vaše představivost, i když ve skutečnosti není, tento obraz se totiž zjeví náhle a přichází zvenku, ne zevnitř vás, že byste se museli soustředit na jeho vytváření. Najednou vám to prostě ,,naskočí“.

Máte-li jasnocitné schopnosti, můžete náhle cítit chlad, nebo teplo, nebo změny tlaku. Můžete se cítit nemocně, nebo slabě (pokud je to například zemřelá osoba, která před smrtí onemocněla, můžete její pocity vnímat), nebo můžete být nervózní, mrzutí.  Když je u vás dobrá energie, můžete zažívat teplo a příjemné hlazení, mírné brnění, nebo bublinky lechtající na kůži.

Pokud cítíte některé z těchto změn pocitem, viděním nebo zvukem, duch používá vaše intuitivní schopnosti jako nástroj pro vzájemnou komunikaci. To je normální.

Máte-li jasnoslyšící schopnosti, mohou na vás duchové mluvit, buď externě nebo interně, můžete slyšet hlas ve vaší hlavě.

Máte-li jasnovidné schopnosti, můžete vidět tvary, scény nebo barvy v mysli tak, jako byste je lovili z paměti, ale přicházejí samy spontánně.

Máte-li jasnocitné schopnosti, můžete cítit emoce duchů, vnímat fyzickými pocity jak zemřeli, být schopni cítit jejich pach/vůni (hlavně pokud za života používali parfém, to se pozná úplně nejlépe), nebo můžete cítit podstatu toho, co jejich osobnost představuje.

Dar jasného vědění nepotřebuje složitý popis. Prostě víte. Sotva na to stihnete pomyslet, už jste zachytili odpověď.

Jakmile identifikujete své nejsilnější mimosmyslové  schopnosti a začnete plně využívat svých psychických darů, můžete tyto schopnosti použít jako metodu pro komunikaci s duchy, dušemi i anděly.


Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-06-27 08:11:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z toho co čtu tak se na mnohých kategorií poznávám, už kdysi jsem měl pocit že mě někdo volá a ten pocit byl tak hlubší že jsem se musel i zeptat mámy jestli mě skutečně nevolá a vždy jsem si pak myslel že to byla televize apod. ale pak se to stalo i v době kdy byla televize vypnutá a už to začalo být podezřelý zda není se mnou něco v nepořádku. V polospánku jsem občas slyšel i velice jasné hlasy v mé hlavě jako kdyby mluvilo spousta lidí naráz někdy slyším hlasy jako kdybych slyšel babinec duchů a přichází to spontánně a jasně že až se sýám divím že tohle nemůže má mysl vymyslet. U jasnozřivosti se mi stalo že jsem parkrát koutkem oka zahlédl stín a i energeticky jsem cítil že je někdo za mými zády a myslel jsem si že je to kolega z práce, když jsem se otočil nikdu tu nebyl a ten pocit zmizel taky. Co se týče daru vidění taky se mi stalo že mi odpověď přišla ještě i dříve než jsem se stačil zeptat ale došlo mi to až za pár měsíců nebo i let. Příkladem byl opět ten sen o červené knize a o mém já a smyslu života, došlo mi to pak celé až později kdy jsem tu samou červenou knihu pod názvem Svět za oponou přečetl. Skoro jako kdyby mi sen předal první polovinu sdělení s tím že tu druhou musím zjistit sám ve fyzickém světě abych pochopil pořádně i tu první. Takže se dá říci že mám z těchto 4 schopností skutečně ode vššeho trochu a projevuje se to i k cítění k lidem v mém okolí, dokážu tak rozeznat nebezpečí s kým se mohu scházet a od koho se mám držet dál a cítění to dává najevo když jsem s člověkem který je mi nesympatický dělá průšvihy a nedej bože bere drogy nemusí mi nic zlého provést nemusí si mě vůbec všímat a i tak se cítím pod tlakem psychickou nepohodu a je mi zle od žalůdku a prostě musím ven na vzduch. Když jsem ale s někým na kom mi záleží koho mám rád tak to působí opačně v tu chvíli se cítím plný energie jsem šťastný uvolněný a chci s dotyčným být co nejdéle a pokud dotyčný cítí to samé a jsme dokonale synchronizovaní tak se to ještě prohlubuje. Proto jsem rád za svojí přítelkyni která mi aniž by si to uvědomila hodně pomohla mé dary rozvíjet a zlepšit mi život. Díky těm darům nejsem ani otrokem davové psychozy a cítím se více sám sebou a nezávislý.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-27 09:08:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja mam tie stavy jasnosliseni, vzdy zavolaju moje meno spytaju sa ci mozu so mnou teraz hovorit ja sa opytam na ich meno ked mi ho povedia opet sa spytam volas sa Tak a tak. Obcas sa stane ze sa vydavaju za niekoho kym niesu ale na priamu otazku ci su naprikla Archanjel ten a ten musia odist lebo to nie su a musia povedat pravdu na priamu otazku. Lenze u tych overenych bytosti mam este tajnnu vetu a ked mi povie ze je ten a ten poviem “ mame spolu tajnu formuli vies ako znie. “ Lenze nesmiete si ju pomysliet musite pockat kym odpovie lebo mam dojem ze vedia precitat myslienku ak si to hned pomyslite. Stalo sa mi ze som si pomyslela skomoleninu tej formulky a ta prava bytost ma opravila „NIïe to znie spravne tak a tak.“ Vidiet bytosti mi obcas tiez povedia ci ich vidim. Lenze tie bytosti nie su z naseho pohladu vzdy krasne pretoze ku mne ale chodia muzske energie ku mne malo chodia vili. No mala som moznost vidiet aj Thovta aj bohybu Maat a Thovt napriklad skutocne vyzera ako je zobrazovany a uprimne az po zobudeni som si sla na googli hladat ci bytpost ktora sa mi ukazala skutocne existuje. No a existuje. Lenze treba bit velmi velmi opatrny v tom co pocujete co vidite.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-27 09:58:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor, pokud je bytost destruktivní, bude manipulovat a lhát podle libosti, nemá žádné pravidlo že na přímou otázku musí odpovědět pravdu nebo že nesmí třikrát lhát, to jsou nesmysly a naopak toho ta bytost bude zneužívat, když vidí že tomu kontaktér věří. Myšlenky čtou perfektně všichni, tajné heslo tedy není tajné.

Pokud hledáš vyloženě spolehlivou metodu jak je roztřídit, vždy řekni: ,,MÁM ZÁJEM HOVOŘIT VÝHRADNĚ S JASNĚ KONSTRUKTIVNÍ BYTOSTÍ, KAŽDÁ JINÁ AŤ ODE MĚ OKAMŽITĚ ODEJDE“ To jediné funguje.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-27 10:04:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za radu. Ja som sa teda riadila radami z internetu a nejakych konzultácií rychlokvasenými a samoseba pasovaných na duchovných učiteľov. No a vieme z predošlého článku čo vśetko na mňe bolo nalepené. Určite to hneď urobím. Sama som zvedavá aké bytosti ku mne prídu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-27 20:47:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

huh… takže mám odmala celkem dobré mimosmyslové vnímání ani o tom nevím, přišlo mi to přirozené 😀 😀 díky za článek, vysvětluje mi to pár věcí 🙂

„Dar jasného vědění nepotřebuje složitý popis. Prostě víte. Sotva na to stihnete pomyslet, už jste zachytili odpověď.“ – JO! Tohle znám!! Jde to úplně samo a já to brala vždy tak, že mi to třeba řekl můj anděl. Asi jak kdy, občas to je fakt on. Líbí se mi, že vždycky když přemýšlím nad něčím na co neznám odpověď a nevím jak si s tím poradit, co je vlastně pravda, tak se mi ta pravda buď sama v hlavě „vynoří“ nebo mi to prostě řekne můj anděl. A spoustu lidí tohle nemá… Nedivím se, že jsou pak ztracení v životě. Byla bych taky.

A ač vždy vím a když nevím, tak si umím říct o vedení, které vždy poměrně rychle přijde takže vždycky vím, co mám dělat a kam jít, tak můj mozek umí otravovat s hrozně složitým myšlenkovým bla bla bla a díky tomu jsem schopná se občas lehce ztratit(nebo spíš stagnovat). Což už nemá s mimosmyslovým vnímáním samozřejmě co dělat, to je moje pitomost. Přílišný přemýšlení umí věci úžasně kazit, logika stejně tak. Jedna stránka věci je mít dobré vedení a druhá to umět s vlastním mozkem… Prostě být v životě úspěšný je poměrně komplexní záležitost. Ale snažím se 😇

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-06-27 22:12:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doma jsme všichni nekuřáci. Někdy manžel jindy ja nezavisle na sobě citime závan cigaretoveho kouře pouze v jedné místnosti.

Ikona diskutujiciho Magdaléna 2019-06-28 10:17:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, opět mockrát děkuji! Článek jsem četla již včera, ale komentuji až dnes. Včera se to nicméně trefilo přesně, protože jsem za sebou měla divnou noc, kdy jsem si byla jistá, že tam někdo se mnou je (slyšela jsem, viděla jsem, cítila jsem). A pak bum a tady najdu tenhle článek!!! Jasná „(ne)náhoda“. Dnes to již bylo mnohem lepší, upamatovala jsem se totiž na tu formulku o konstruktivních bytostech…Takže ještě jednou mockrát děkuji!

Ikona diskutujiciho renata369 2019-06-28 16:50:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stava sa mi casto vecer, ked sa ulozim do postele a zavriem oci, akoby nieco tmave prebehlo pred ocami, vidim to a pritom mam zavrete oci, nemam zly pocit, ale aj tak je to take cudne. iobcas zasa zablesky svetla silne , akoby sa vonku zablyskalo, pritom nie je burka…a pritom nikde nic..dcera odmala vidi rozne svetielka, zhlukuju sa v kope, presuvaju sa, nedavno som sa jej nato pytala, lebo od mala to vidi, ci to este trva, ze hej a to ma 10 rokov. ked sa dcera narodila, citila som studene zavany okolo mna, ked som ju napr. prebalovala a pod. uz som to dlho nezazila, ale vtedy to bolo caste, vedela som, ze je to nejaka dusicka mozno z rodiny, co sa z babatka tesi a pozera, lebo tieto pocity som mala dlho po svagrovej nahlej smrti, ked dcera este nebola na svete a pritom vsade zatvorene a teplo v izbe, len studene prudy vzduchu okolo.

Ikona diskutujiciho Václav 2019-06-29 11:04:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozdíl mezi ezoterikou a duchovnem. Ovládání mysli dělá zase mysl-ego, je to bludný kruh myšlení. Člověk používá ve svém životě 5 smyslů (elementů) a těchto 5 vjemů zpracovává jeho mysl. Ezoterika jde dál za smysly a pracuje i s jemnějšími vjemy. Duchovno tyto vjemy nerozvíjí a probudí v sobě (člověku) svého ducha. Ezoterika pracuje s hrubšími vjemy a mysl je hrubší rovina nežli duch. Protože duch (pravda) by měl řídit náš život, nikoli mysl-ego (racionalita) a superego, (emocionalita). Ezoterika („mimosmyslové vnímání“) používá kolektivní mysl-ego, místo aby používala vedení duchem-pravdou ( kolektivním vědomím). Duše je mysl, Duch je duchovno-zdroj. Ono se to plete a zaměňuje a ti, co používají kolektivní mys si myslí, že to je ta cesta k duchovnu. Jenže tak tomu není, nejdříve by měl v sobě člověk probudit svého Ducha (aby věděl kde opravdu dělá chyby), místo toho, aby to zaměňoval za kolektivní mysl-ego(cesta pokusu a omylu). Tento omyl je hodně rozšířený proto, protože si lidé na tom (ezoterice) vybudovali byznys. Jenže vašeho ducha máte v sobě přirozeně, a přesto někdo se vám ho snaží prodávat. V tom spočívá ta iluze a podvod na vás. Tím vám vaši iluzi jenom prohlubují a udržují vás v sebeklamu. Pokud nepoznáme (nevyčistíme) svého Ducha, nemůžeme se sjednotit s tím čistým kolektivním Duchem. Žádná jiná zkratka neexistuje.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-01 18:08:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo,stává se mi,že se na něco ptám,ještě tu otázku ani nedořeknu a už vím odpověď. A tu odpověď slyším v srdci ale zároveň jako bych ji slyšela i sluchem. Moc zajímavá byla věc která se mi stala před 17ti roky,jen bohužel s Marií,protože v té době jsem byla katolík a jí jsem hodně uctívala. Takže na něco jsem se ptala a odpověď která měla kolem
40ti slov jsem slyšela v jedné vteřině. Já prostě ta slova slyšela všechna naráz a přece každé zvlášť.
Jindy jsem zase seděla v jedné místnosti a najednou jsem byla v druhé o patro výš.
Dodnes nevím jakým způsobem jsem se vlastně přemístila,ani na jak dlouho,ale asi to bylo pár minut.
A když jsem ještě chodila do kostela,tak sedím jednou na tom satanskym obřadu,za mnou nikdo a najednou mě začalo mrazit v zádech,znáte to takový ten pocit že se za vás někdo tajně připlížil. Jenže za mnou nikdo nebyl a kamarádka to cítila taky,fuj bylo to hnusný.Jen škoda (tedy až na ten zážitek s mrazením v zádech)že se mi ty věci (i jiné)staly v době kdy jsem byla katolík. Jen to slyšení odpovědí trvá. Jo a taky se mi občas stává že jdu a slyším za sebou kroky,jenže za mnou nikdo nejde

Ikona diskutujiciho Michaela 2019-12-01 09:21:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potřebuji poradit ohledně duchů. Kam nebo na koho se obrátit?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek