Moje mysl je orientovaná na zlo. Jak se to dá spravit?

12.7.2019 v Návody 8

Do poradny mi přišel dotaz ohledně problému, se kterým se potýká mnoho lidí, alespoň podle toho co mi píšete a co sleduji. Člověk si přeje myslet konstruktivně, být konstruktivní, ale je pod palbou destruktivních vlivů, které ho neustále strhávají někam, kde být nechce. Nakonec se člověk s hrůzou přistihne, že dělá něco a vyhledává něco, co je v přímém rozporu s tím, co původně chtěl. Že si vybral cestu, ale ve skutečnosti kráčí přesně opačným směrem! A co teď, co s tím dělat?Napsala jsem stovky (spíš tisíce?) materiálů na téma jak zlepšit svoji energii, mám o tom vydané tři knihy, ale každý člověk musí z těchto postupů a rad volit individuálně. Někdy jsme na tom tak špatně, že už normální obecná rada nestačí  a musí se stanovit přesně daný systematický program. – Tento systematický program skutečně existuje, ale budete to jen vy, kdo se bude muset přinutit si ten program stanovit a hlavně denně dodržovat.

V první řadě je potřeba si uvědomit, že je to výsledek toho jak jsme předtím žili, výsledek našeho výběru a stejnou metodou to jde zvrátit. Změna životního stylu a změna myšlení je velmi náročná mise, ale s pevnou vůlí a odhodláním dosáhnete všeho, co si vyberete.

V pohádkách se říká, že cestička do pekla je široká, pohodlná a hladce umetená. Váš úkol bude, jít cestou trnitou, nevyšlapanou a plavat proti proudu. Protože všeobecný pohodlný proud vás zavál právě tam, kde jste, do destrukce, které se chcete zbavit. Níže je popsaný konkrétní návod, co v podobné situaci dělat. Tento postup zabere i v případě, kdy je na tom už člověk tak špatně, že z toho má strach. Strach, co mu takový způsob života přinese, strach sám ze sebe, když vidí své vlastní myšlenky.

Dopis:
Ahoj Alue,

mám trápení, se kterým si nevím rady. Když se dostanu už na tu správnou konstruktivní cestu, tak se díky muzice, lidem a filmům ráda vracím k temnotě, démonům a vraždám. Já se opravdu snažím, ale už si sama přijdu hrozně zkažená a zvrácená. Mám myšlenky na vraždy lidí, chronicky lžu, ráda piju alkohol a sexuálně mě přitahují sérioví vrazi. Zvlášť Richard Ramirez.
Dokonce někdy přemýšlím o satanismu, protože mě celý komplet Satan strašně přitahuje. Ale je tu jedna věc.
Přijde mi, že ve mně něco volá a prosí mě, abych se touhle cestou nevydávala. Ta temná stránka mi přijde…. já nevím jak to popsat, prostě něco co je tady, ale zároveň cítím v sobě něco vyššího.
Strašně se bojím, abych neskončila jako vrah, sadista, nebo něco odporného. Jak mám tu temnotu od sebe odseknout a dát se na konstruktivní cestu ?A mimochodem jsem v minulosti pracovala s magií a už ty stránky nedokážu najít, tak odvolávací rituál prostě pro mě neexistuje.
Přijde mi, že mám na rozhodnutí už málo času.
Předem děkuji za odpověď“

 

Odpověď:
Ahoj,

Udělej si v hlavě seznam všeho zlého co tě přitahuje a rovnou to odsekni. Zakaž sama sobě všechny tyto věci a už s nimi nesmíš přijít do styku. Prostě se tomu vyhýbej. Také ze svého života vyhoď všechny kamarády, kteří tě k tomu navádí.

Každý den jdi ven do přírody, choď bosky po trávě a objímej stromy. Ideálně hodinu. I zahrada u domu stačí, ideálně když tam roste nějaký strom. Postupně to z tebe tu zlou energii stáhne, země si to vezme. Jestli máš poblíž potok, tak si stoupej i do něho.

Pak začneš mít zase čistou mysl, ale může to trvat několik měsíců až rok, než se zcela přetočíš na správnou rezonanci (záleží jak budeš důsledná a kolik času tomu dáš!). A hlavně se v mezičase nesmíš zase kazit z těch věcí, co vyhledáváš. Když něco děláš, musíš to dělat pořádně a důsledně, jinak nepřijdou výsledky. Když to dělat nebudeš, no tak si potom nestěžuj, je to totiž zcela ve tvých rukách a je to TVÉ ROZHODNUTÍ.

Nic než rozhodnutí a denní ozdravná rutina to dohromady nedá, nespoléhej v žádném případě na to, že bude nějaká náhoda, že to najednou zmizne samo, že se ráno probudíš a budeš někdo jiný, nebo že to za tebe někdo udělá, že to z tebe vytáhne. Ty se musíš sama rozhodnout a musíš na tom aktivně pracovat, jinak je to v háji. Takže dneska vezmeš rozum do hrsti a začneš na tom hned dělat. Neodkládej to.

Najdi si nějaký časově náročnější konstruktivní koníček, abys neměla čas na hlouposti, nebude tě to tolik pokoušet, když se nebudeš nudit. Z nudy a z nedostatku práce lidi nejvíc blbnou a vymýšlí koniny. Teď máš každý den na jednu hodinu pevný program, jestli máš toho času víc, tak si do něho doplň další povinnosti. Pokud nevíš, přeber na sebe více domácích prací, uvidíš že kontakt s realitou a práce jsou velice ozdravné.

s pozdravem
Alue

anděl
© www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-12 01:54:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože, on někdo vyhledává sériové vrahy na netu a ještě ho sexuálně přitahují, lol 😀 😀 to mě nenapadlo, že něco takového jde, ale tak úchylky jsou různý no. I když! Vlastně mi to připomíná dobu, kdy mi přišel sexy ten týpek ze seriálu Hannibal. To vraždění atd. se mi hnusilo, ale on jako postava, jeho osobnost a dialogy… to bylo pro mě prostě přitažlivé. Ale to byl jen seriál, to bylo tím, že se mi především opravdu líbí Mads Mikkelsen jako takový – já mám ráda jen hodné muže. Skoro nic mě nepřitahuje víc než hodný muž s dobrým srdcem a dobrými energiemi.

Já bývala zkažená jako dítě – měla jsem i kamarádku satanistku. Ona se tehdy rozhodla pro satana a já pro Alušku.org… Začala mě nesnášet a nadávat mi, takže jsem se od ní hned odsekla. Fuj. Stejně tak i druhá bývalá kamarádka, co jsem se přestaly bavit, najednou se hodně změnila a jede v pěkně ošklivých energiích… Ani nevím, kdy se mé energie a obecně všechno na mě vylepšilo. Dělo se to asi od doby co se modlím k andělům a obecně se snažím vidět energie, víc chodím do přírody, čtu tvoje knížky, pracuju na sobě, věnuju se svým koníčkům… U mě se to stalo opravdu samo a přirozeně(nevnímala jsem to), ale já nebyla nikdy takhle těžký případ. Já byla jen dítě které nevědělo, kde má hranice – nikdo mu je nikdy nenastavil, tak zkoušelo samo. Achjo, fuj, to je děs, když někdo spadne do něčeho takového. Není nic krásnějšího než konstruktivní, jemná energie a dobrota srdce, chuť pomáhat druhým, ta schopnost vidět i v tomhle světě krásu, vidět krásu a dobrotu v lidech. Jak vůbec může do háje někdo přemýšlet nad tím, že z něj bude vrah nebo sadista?! what? z mého pohledu bohužel nepochopitelné. Nicméně taky nejsem bez viny, každý máme svoje problémy – já taky, jenom o dost jiné.

Opravdu velice přeji pisatelce, aby se z toho dostala. Její srdce je dobré, je to lidská bytost! Stačí se zvládnout zbavit těch špatných programů! Má určitě šanci, když napsala Alušce. Stačí chtít a pak podle toho jednat! Vždycky se dá sestavit plán, osobní zkušenost.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-07-15 23:00:26
Ikona diskutujiciho
sipka

vygooglila jsem si fotky Richard Ramirez a FUJ

Ikona diskutujiciho Mariam 2019-07-12 08:38:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článek, ale rozhodně bych k tomu doporučila ještě nějaký pohyb, např. Jóga je super na zlepšení energií

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-12 20:09:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus HIIT kardio, už pak nebudeš mít energii myslet na kraviny během zbytku dne:)))

Ikona diskutujiciho Iveta 2019-07-12 10:01:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásny den. Veľmi dolezite a pravdivé indície v odpovedi. Tiež by som spomínané odhackovanie podporila sedením a konzultáciou🍀s Jaroslavom Grunwaldom- Skutecny život- stránky na Y.Tube- kontakt je ľahko dohľadateľny-má osobne skúsenosti a hlboko presahujúce danosti pomoct práve a prakticky s odhackovanim od toho, čo nás ťahá dolu🍀viem, o com pisem, drzim palce

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-07-12 11:55:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

za tyto úchylky mohou podprahová data ve filmu která ovlivní vaše podvědomí a to už ste programováni od mala pomocí pohádek většina děcek kouká na diznyho a tam jich je opravdu hromada a když to sledují děcka několik let krásně se to v nich ukotví tyhlety úchylky pramení právě z toho když mi bylo 6 nebo 7 let tak dávali dysnyho klubík kačera Donalda když už mi bylo 13,14 zacal sem se dozvěděl sem se o tajných spolcích a že mají piramidy ve znaku tak sem se pak divil proč je ta pyramida na dolarových bankovkách pak sem si vzpomněl i v děctví byla v disneyovkách vidět pyramida třeba v některých byla tabule a tam bylo napsáno ulumináti a pod tim nápisem americká vlajka a vlajka unie mnoho podprahovek a některých hodně sprostých a hlavně zvrácených za veškeré vaše úchylky mohou podprahovky

Ikona diskutujiciho ellie 2019-07-14 11:15:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak negativní myšlenky jako autorku mě taky napadají, ale hlavně v mysli a v poslední době je ve mě hodně velká nenávist k lidem, ale fakt velká že jim přeju i smrt a díky tomu se mi i vytratila empatie, kterou jsem kdysi měla. A to jsem nikdy nic nevyvolávala, jen mě obecně štvou lidi, jejich vlastnosti, názory – může to být i stereotypem, ale taky bych se chtěla toho zbavit. Neřekla bych, že je ve mně špatná energie, může to znít divně, ale řekla bych že moje energie je asi jako mezi nebem a peklem, a ráda bych směřovala samozřejmě k té pozitivní energií. Celkem bych se toho chtěla zbavit.

Ikona diskutujiciho Aleš K 2019-07-15 14:08:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě osobně funguje to, když mě napadá něco nepříjemného až extrémního. Tak se opravuju. Že si řeknu:dneska tě Aldo napadají pěkný sračky, uklidni se. Když je to extrém vůči někomu ještě se mu vnitřně omluvím a to špatné nechám být, že se rozpustí samo když to nebudu podporovat. A světe div se, ono to funguje. I mistrovi se v hlavě narodí špatná myšlenka. Jednoduše jí nedá sílu a důležitost. Pak se sama rozplynule a nenadělá škodu. Zvládnete to, jen to cvičte tak dlouho dokud to nebude automatika a pak sklízejte plody štěstí. Krásný den a hlavu vzhůru.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek