Muž v černém zhypnotizuje a unese zaměstnankyni přímo v kanceláři: Věděla něco zakázaného?

18.10.2022 v Matrix 7

Následující záznam z bezpečnostní kamery vypustil na internet muž, který pracuje jako ochranka v jedné advokátní kanceláři na Aljašce. Na bezpečnostní kameru v hlavní hale se mu podařil nahrát nesmírně bizarní únos jeho kolegyně Nicole, která byla od té doby pohřešovaná. Pravděpodobně se jedná o skutečné pozorování nechvalně proslulých aktivit mužů v černém (MIB – men in black), o kterých se říká, že jsou to právě oni, kdo umlčují svědky podivných událostí.Následující článek je překlad přiloženého videa, které je z roku 2018. Překlad není zcela doslovný, ale významový. Muž v černém přichází do záběru až v šesté minutě, můžete se tam rovnou překliknout.

Autor videa říká, že musí jednat potichu a rychle , aby se nepřišlo na to, že vynáší kamerový záznam ven. Má v práci zakázáno sdílet tyto záznamy, ani je není možné v počítači exportovat, takže mu nezbývá nic jiného, než záznam nahrát na kameru svého mobilu.
Vysvětluje, že žena na videu se jmenuje Nicole a že toho dne („včera odpoledne“) zmizela. Nikdo o ní nic neví, kde teď je, co dělá, co se s ní stalo. Autor má strach, že tento záznam bude zkonfiskován, protože zachycuje něco, co by lidé neměli vidět.

2:55 Je na záznamu vidět kolega Eathan, který ten den viděl Nicole jako poslední.
4:25-5:00 Věnujte pozornost oknu vlevo nahoře, kde je před zjevením MIB opakovaně vidět podezřelý pohyb.
5:17 Za oknem se objevuje postava muže v černém, který chvilku u okna postojí  a poté vejde přímo do kanceláře. Autor neví, jestli MIB předtím nakukoval do okna, nebo naopak sledoval okolí.
6:03 Muž v černém vstupuje do kanceláře.
6:10 Je vysoký, bledý a pokládá ruce na stůl. Mluví na Nicole, ale můžeme jen spekulovat, co asi řekl. V kontextu toho, co se na videu stane dál, si tipuji, že to asi bylo něco ve stylu: „Vím, že máte v kabelce foťák, jsou na něm snímky které nikdo nemá vidět. Teď půjdete se mnou.“
6:25 Nicole je zřetelně vyvedená z míry a zřejmě žádá MIBa, aby odešel. Vykazuje ho rukou směrem ven ke dveřím.
6:30 Nicole vypadá vyděšená a protože se cítí být tímto mužem ohrožená, sahá po firemní zbrani ve stole. Vstane, má v ruce zbraň a něco říká, pravděpodobně se opět snaží MIBa vykázat.
6:39 MIB vůbec není vyveden z míry, ani neprojevuje žádné známky strachu, nebo emocí. Udělá zdánlivě nenápadné gesto ruky, ale od té chvíle je Nicole pod jeho vlivem a v hypnóze dělá, co jí MIB nařídí. MIB tuto schopnost skutečně mají, s ohledem na to, co vypovědělo mnoho jiných svědků, kteří setkání s nimi absolvovali. Umí svou oběť uhranout tak, že ztratí schopnost střízlivého uvažování, vyhodnocení reality, může upadnout do hypnózy. Oběti těchto setkání pak bývají dlouhodobě psychicky traumatizovány.
6:43 Nicole, která očividně ztratila kontrolu nad svým organismem, vytáhla ze zbraně zásobník s náboji a položila pistoli i zásobník na stůl. Poté se otáčí zpět k muži v černém a přijme od něj další pokyny.
6:48 MIB ukáže rukou na kabelku, kterou má Nicole pod stolem. Ta na jeho příkaz ke kabelce přejde, vytáhne z ní fotoaparát a odchází pomalým krokem pryč z kanceláře. MIB ji následuje a oba odchází pryč.

Nicole odešla pouze s fotoaparátem. Na místě nechala kabelku, mobil i své doklady. Je 14:30 odpoledne a od té doby o Nicole nikdo neslyšel. Nikdo také neví, co vlastně Nicole vyfotila – a pravděpodobně i spatřila – co bylo natolik záhadné nebo kompromitující, že byl nutný zásah mužů v černém?
konec videa

V diskuzi pod videem mě pak zaujal jeden komentář, jehož autor tvrdí, že tato záhada byla nakonec rozuzlena. Jeho tvrzení se mi nepodařilo ověřit, ale pokud nemáte rádi otevřené konce, s Nicole to pravděpodobně nakonec dopadlo dobře:

„Vyhledal jsem si ji na internetu a na jiných kanálech na YouTube, nakonec byla nalezena nezraněná. Zdá se, že je zajímala jenom ta kamera, protože navštívila nějakou jeskyni, nebo něco podobného (Mohla by to být podzemní základna DUMB Deep Military Underground Base, které jsou s činností MIB spojeny?). Vzali ji někam do ústraní, aby jí položili otázky. Pak jí udělali něco, co ji mělo donutit na všechno zapomenout, ale zřejmě to na ni nezabralo, a proto byla po svém návratu schopná říct, co se jí stalo.“

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Michal 2022-10-18 08:56:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem že existují strážci a správci matrixu ale neuměl jsem si úplně představit ty správce dokud jsem neviděl film adjustment bureau ale to mi pořád připadalo trochu jako přibarvené scifi. No s tímto pánem v munduru to jaksi nabývá realistickým rozměrů.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-10-18 08:56:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za další super překlad! 🙂

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-10-18 09:39:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde vidět že to není člověk. Ona na něj namíří pistoli a on skoro nehne brvou.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-10-18 13:07:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém takýchto záznamov je ten, že to nikto nepotvrdí a sfalšovať záznam nie je v súčasnej dobe extrémne ťažké, alebo dokonca nemožné. Fotografie sa falšovali už za Stalina a tak, že bez originálu nikto nepoznal, že ide o sfalšovené foto. V súčasnej dobe sa robia iné kúsky pre to, aby to vyzeralo autenticky. Zvyčajne si to viacerí potvrdzujú medzi sebou ako napríklad tí, čo boli 20 rokov na Marse, alebo pri Jupiteri, nejakým TR3B v budúcnosti a minulosti atď.

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-18 17:34:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mém případě se sice nejednalo o muže v černém, ale uvědomil jsem si, že různí manipulatni z lidu se mě několikrát pokoušeli uhranout výsměšným, praštěným či nepřátelským pohledem.Taky jsem v průběhu života pozoroval, že se o mě jistý lidi záhadně zajímali ačkoliv bych jim mohl být naprosto ukradený.Nejsem žádná celebrita, ani jsem se nikdy do ničeho nezapletl, takže o co jim šlo? Tenhle fenomén bych si dovolil nazvat jako šikana nevinných.Útok zvířete-Moje máma za mlada měla psa na dvorku patřící ke služebnimu bytu, kde bydlela s jejimi rodiči.Ten pes na mě asi žárlil, neměl mě rád.Když se vyvěsilo prádlo v létě ven na šnůru, tak všechno, co bylo moje, komplet strhal na zem a to ostatní tam nechal.Taky mi jednou rozkousal plastovou lopatičku z písku.Abych pravdu řekl, pozitivní energii a vidění aury jsem nezažil ani v dětství, jak se říká, že děti to prý vidí.Byl jsem ovlivnován staršími dospělými, co se pořád bavili o nemocech nebo vykrádačkách bytů a tak se ve mě rodily špatné pocity.Takže temnoty si ze mě udělaly terč už v dětství.

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-19 18:37:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zajímavé, že ve snech vůbec necítím to energetické obtěžování, co za bdělého stavu cítím v bytě.
Ale měl jsem vyjímečné sny, kde jsem pociťoval popálení (ožehnutí kůže) od nějakých pecí, ale i zimu.Takže ono to posmrtné peklo, kde člověk hoří, může být dost reálné.Někteří lidé při klinické smrti cítili i strašnou zimu.
Stav v těle je u mě více emočně plošší než ve snech, sny jsou něco jako hypnoza.Problém zvýšení vibrací je ten, že jim člověk vždycky neporučí, sice myšlenkám se poručit dá, ale barvě emocí už ne (neposlouchají mě).A zjistil jsem, že v mládí jsem se nacházel převážně v beta/gama rytmech.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-10-19 11:44:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to desivé, že človek môže byť tak ľahko manipulovateľný, že je možné zhypnotizovať ho mávnutím ruky a jeho celý život sa tým môže od základu zmeniť. Verím tomu, že sa hypnóza využíva na rôzne ciele. To sú možno niektoré tie vraždy, ktoré menia politické dianie na úrovni štátu, ale nedávajú zmysel alebo nakoniec ani nie sú vyriešené. Aj zlé konanie človeka môže byť v skutočnosti nakoniec konanie v hypnóze, ale s takou možnosťou sa prirodzene nikdy nepočíta. Tá predstava ľudskej krehkosti je však dosť strašidelná.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek