Na Antarktidě byly objeveny zasněžené pyramidy

22.3.2020 v Záhady 8

Skupina vědců objevila zasněženou pyramidu na Antarktidě. To by mohlo změnit poznatky o naší historii. Pyramida byla objevena pomocí aplikace Google Earth. Úžasné fotografie jsou nepochopitelné pro vědce z celého světa. Pyramidovité útvary se nacházejí v pohoří Ellsworth. Antarktida totiž nebyla vždy pokryta sněhem a ledem. Kdysi to bylo velmi příjemné místo k životu.V roce 2009 zkoumala výzkumná skupina vědců vzorky odebrané z Antarktidy a objevenili v nich pyl. Z toho usuzovali, že teplota Antarktidy byla dříve mnohem vyšší, než dnešní -45-50°C. Pravděpodobně tam byla teplota kolem 20°C. (Pozn.: A nebo je okolo otvoru do duté země pořád teplo a pyl se zavál odtud.)

Antarktida nebyla vždy zamrzlá
Není to poprvé, kdy se na zamrzlém kontinentu objevila pyramida. Britská antarktická expedice z let 1910-1913 ji také našla. Údajně to pak bylo utajeno před veřejností. Konspirační teoretici tvrdí, že americký státní tajemník John Kerry navštívil Antarktidu v lednu 2017 a navštívil i „mimozemskou základnu“, nacházející se uvnitř pyramidy.

Fotografie odhalují dokonale souměrné čtyřstranné struktury, velmi podobné egyptským pyramidám. Vedou se spekulace o tom, jestli jde o skutečné pyramidy, nebo je to přírodně tvarované pohoří.

Mnoho lidí věří v existenci pokročilé civilizace, která byla kdysi dávno přítomna v Africe, Evropě i Asii včetně Antarktidy. Pyramidy se vyskytují u mnoha starověkých civilizací a to je fakt. Může to být odkaz, který je všechny spojuje.


Pokud je původ této pyramidy skutečně „umělý“, navždy se tím mění oficiální verze o historii lidské rasy, tak jak ji známe. Nebude snadné odhalit pravdu o tomto novém objevu. Někteří tvrdí, že tato „pyramida“ je prostě vrchol horniny vyčnívající nad ledovcem nebo ledovou pokrývkou.

Je snadné říci, že toto je jen hora, ale pravda nás může překvapit. Víme, že se zvyšuje počet zpráv o podivných pozorováních které se týkají UFO, podivných struktur a tajných expedic. To by mohl být začátek nové éry lidstva.

Pyramidy na Antarktidě mají koordináty 81°57’41.15″W 79°58’38.32″S
Na internetu můžete najít i jiná čísla, ale zavedou vás na místa, kde není nic vidět. Na videu níže je videoprohlídka z roku 2016 kdy byl objev zcela čerstvý, kde autor přesně ukazuje, kde pyramidy leží:

Koordináty jsem ověřovala a pyramidy jsou hezky viditelné i dnes přes Google Earth.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho C 2020-03-25 10:51:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fascinující

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-25 11:49:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto vie či sú antarktické pyramídy správne natočené podla svetových strán ako tie egyptské. Takto z pohladu na to video sa mi zdá že snáď aj áno, tak najskôr to bude dielo nejakej dávnej civilizácie. Pyramída pod antarktídou bola i v jednom horore, samozrejme i so slizkým mimozemštanom (votrelec vs predator) nepriatelský mimozemštan sa nakoniec spojil s človekom v boji proti dalšiemu viac nepriateľskému mimozemštanovi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-25 11:59:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem četla moc zajímavou teorii (nebyl to ten seriál o Tartárii?), že pyramidy jsou rozesety po celém světě proto, že kdysi dávno fungovaly jako velmi mocný způsob vytváření energetického štítu a harmonizátoru pro celou planetu. Opravdu jsou to zajímavé stavby, mnohé mají v sobě nebo pod sebou velice zajímavé prostory a artefakty.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-03-25 13:32:16
Ikona diskutujiciho
sipka

To by také vysvětlovalo, proč jedna z pyramid je postavena na souřadnicích, z nichž ta o severní zeměpisné šířce je číslo, které je naprosto shodné s číslem vyjadřující rychlost světla.

– rychlost světla: 299 792 458 metrů za sekundu
– zeměpisné souřadnice pro Velkou pyramidu: 29,9792458

Zdroj:
https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/internet/219799-postavili-velkou-pyramidu-mimozemstane-konecne-mame-jasny-dukaz-hlasi-badatele/

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-26 03:47:44
Ikona diskutujiciho
sipka

To že pyramídy tvorili nejakú energetickú sieť po celej planéte ma tiež už kedysi napadlo a takisto obelisky. Iba v Austrálii pyramídy asi niesu, tam žili ,,primitívnejšie“ kmene ako aborigéni ktoré sa stavbou pyramíd nezaoberali.

Ikona diskutujiciho Zabak Kvak 2020-03-25 13:10:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O pyramidách v Antarktidě se mluví již nejméně 10 let. Dokonce byly zveřejněny i údajné souřadnice :

81°57’41.15″W 79°58’38.32″S
Problém článků o pyramidách je ale v tom, že nejsou schopné uvést konkrétní zdroje … obecné formulace „z vládních míst“ apod. nestačí. Pyramidy mohou být i přírodní útvary vzniklé odlamováním ledu nebo pokrytím různých ledových nebo kamenných útvarů. Možná bychom to měli brát jako „Tvář na Marsu“, kde se nakonec ukázalo, že to je jenom hra světla a stínů.
Ale přesto takovéto věci za sledování stojí, podle všeho je v historii planety až příliš mnoho nejasných míst.

Kvak 🙂

Ikona diskutujiciho Zabak Kvak 2020-03-25 14:59:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentář k Aston405 :
To je opravdu velmi zajímavé, když vezmeme v úvahu, že tato hodnota rychlosti světla byla oficiálně zafixována až 21.října 1983 a od tohoto data slouží jako aktuální a oficiální definice metru ( 1 m = 1/c) . Jakékoliv zpřesnění této konstanty se tedy projeví v definici metru a hodnota konstanty zůstane zachována.
Je to zajímavé i z toho pohledu, že staří Egypťané rozhodně neměřili v metrech (používali Velký královský loket, v přepočtu 52,36 cm) … je to jako by někdo viděl do budoucnosti.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-03-25 21:47:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem celou sérii knih od Vladimíra Megreho, který píše o Anastasii – ženě s 1000% aktivními původními schopnostmi člověka. Uměla vidět obrazy z minulosti a tvrdila, že lidé stavěli pyramidy pomocí síly mysli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek