Na začátku roku 2024 byla pozorována vzácná rudá polární záře. Je to předpověď příchodu Zlatého věku?

10.3.2024 v Poselství 8

Polární záře vypadá jako nádherné světelné pásy, které se mohou i různě stáčet do obloučků, nebo spirál. Polární záře následuje siločáry v magnetickém poli Země. Většinou má polární záře zelenou barvu, ale někdy můžeme pozorovat i nádech růžové. Pokud je polární záře velmi silná, může změnit barvu i do červené, fialové a bílé barvy.Oficiálním důvodem pro změnu barev polární záře, je složení zemské atmosféry. Každá vrstva zemské atmosféry má jinou úlohu a složení vzduchu. My žijeme v troposféře, která je nejdále od Slunce a kde se tvoří mraky, protože tato část atmosféry obsahuje většinu vody.
Tlak vzduchu poté klesá a teplota se snižuje, čím výše stoupáte – až do vzdálenosti asi 10km, kdy se dostaneme do stratosféry. Ve stratosféře je ozón, který pohlcuje UV záření ze slunce a přeměňuje jej na teplo.
Výše je mezosféra, kde většina meteorů shoří v řídké atmosféře, než se dostanou k Zemi (to je asi 85km vysoko).
Další vrstvou je termosféra, kde není téměř žádný vzduch, a zde se právě vyskytuje polární záře ve výšce zhruba 480-960km.
Při pohledu ze země se nám polární záře zdá být mnohem blíže, než ve skutečnosti je. (Zvláště při pohledu z nebeské stanice v Abisku na vrcholu hory nebo na vrcholu sopky Eyjafjallajökull na Islandu.)
Naše atmosféra se skládá z mnoha látek: dusíku, kyslíku, argonu, oxidu uhličitého, stopových prvků, včetně vodní páry, přičemž všechny jsou v různých úrovních atmosféry. Věda říká, že různé plyny v zemské atmosféře vydávají různé barvy, když se aktivují. Kyslík vydává fluorescenční zelenou a žlutou barvu polární záře (ta je nejběžnější), když je zasažen elektrony ze sluneční soustavy. Dusík způsobuje modrou nebo červenou barvu a někdy i růžovou, zatímco neon se zbarvuje do oranžova.

Sluneční aktivita, včetně slunečních erupcí a výronů koronální hmoty, hraje významnou roli při určování intenzity, barvy a frekvence polární záře. Během období vysoké sluneční aktivity je zemská atmosféra bombardována vyšším počtem slunečních fotonů, což zvyšuje pravděpodobnost zářivějších a rozmanitějších barev polární záře. Sluneční aktivita kolísá v jedenáctiletém slunečním cyklu, s obdobími vrcholné aktivity, známými jako sluneční maxima.

Sluneční aktivita je nyní na vzestupu současného slunečního cyklu 25let, který podle vědců dosáhne vrcholu v roce 2025.

Červená polární záře, Kanada 16. února 2023:

Vzácná červená polární záře zachycená kanadským fotografem Mikem MacLellanem v Quebecu 16. února 2023. (autor: Mike MacLellan)

Červená polární záře, Maďarsko 11. května 2023:
Natočeno u města Veszprém v Maďarsku

Červená polární záře, Ukrajina 5. listopadu 2023:
Aurora Borealis, vzácný atmosférický jev běžně známý jako polární záře, rozsvítil večer 5. listopadu noční oblohu nad ukrajinskou Kyjevskou oblastí. Jev byl zaznamenán i v Charkovském, Černigovském, Oděském, Kirovogradském, Záporožském a Chersonském regionu. (pro zobrazení přejděte na youtube, nelze přehrát ve vloženém okně, ale video funguje)

Červená polární záře, Čína 1. prosince 2023:
Ohromující polární záře v pátek 1.12.2023 osvětlila zimní noční oblohu červenou a zelenou barvou v nejsevernějším čínském městě Mohe a uchvátila turisty i fotografy.

Červená polární záře, Čína 5.-6. prosince 2023:

Červené polární záře jsou poměrně méně časté a jsou obvykle spojeny s intenzivní sluneční aktivitou. Objevují se, když sluneční fotony reagují s kyslíkem ve vyšších nadmořských výškách, obecně kolem 300 až 400 km, podle CSA. V této výšce je kyslík méně koncentrovaný a je excitován na vyšší frekvenci nebo vlnové délce, díky čemuž je červená barva viditelná. Proto je u vyšších okrajů scény častěji vidět červená barva.

Červená se obvykle vyskytuje ve vyšších nadmořských výškách a lze ji vidět dále od pólů. Někdy vidíme jen horní okraj červené, vykukující za obzor. Během velmi velkých slunečních bouří existuje ještě odlišný druh polární záře, který je převážně červený a který se vyskytuje i v nižších zeměpisných šířkách.

Jak červená polární záře může souviset s proroctvím o příchodu Zlatého věku
Různé zdroje, popisující přechod planety Země do zlatého věku (5D), se liší v popisu detailů a časového určení události. Jedním z nejzajímavějších zdrojů na toto téma byla americká hypnoterapeutka Dolores Cannon (o které je v poslední době řeč po celém světě skoro pokaždé, jakmile někdo zmíní téma Zlatý věk). Jde o uznávanou duchovní učitelku a spisovatelku, která poskytuje velmi konkrétní a detailní popisy této události skrze svá sezení s klienty.

V druhé knize Dolores Cannon s názvem Convoluted Universe Book Two (Spletitý vesmír, kniha druhá) v kapitole „Nová Země“, se píše:

„Společnost na Nové Zemi bude mírumilovná a dobrá. Bude to vyvrcholení velkolepého plánu, na který čeká celý vesmír.
Až budou vidět na planetě zemi červená světla, znamená to, že planeta přechází do vyšší úrovně. Má se jednat o polární záři, která se energeticky spojí s vnějším vesmírem a zčervená. Bude to vypadat jako žíly tekoucí oběma směry, do planety i z planety. Dobré energie přinesou, destruktivní odvedou. Planeta Země tuto schopnost měla vždycky a stále se tímto způsobem průběžně nabíjí a čistí.

Více úryvků ze zmíněné knihy najdete v článku Co nás čeká ve Zlatém věku a jak se na něj připravit. Častější sledování polární záře by tedy podle svědectví ve zmíněné knize mělo představovat vysoce konstruktivní jev, který doprovází zvyšující se energetickou frekvenci planety Země i lidstva.

– Vstoupit do Eshopu Alue.cz –

 

© aluska.org 2024Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-03-10 13:19:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja si myslím že ak má prísť prechod do zlatého veku alebo niečo iné, tak okolo toho nebude nijaké šaškovanie v podobe znamení ale príde to nečakane. Ja som mal rudú oblohu už pred pár rokmi – som kúpil čelovku ktorá má aj zelené svetlo na nočné videnie, na základnú orientáciu to stačí tak som to chvíľu používal a chodil s tým po dvore. No a potom som videl nočnú oblohu fialovú. Nechápal som čo to je, znamenie alebo nejaký únik z chemickej továrne ale došlo mi že je to tým zeleným svetlom, ktoré mi na chvíľu preprogramovalo videnie.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-03-10 17:03:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Články o Zlatém věku jsou aktuálně mé nejoblíbenější na tvém webu 😊 je to vždycky pořádná porce naděje, že to všechno dobře dopadne.

Ikona diskutujiciho David Trčka 2024-03-10 19:27:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Červená záře byla pozorována i v české republice 5.11.2023 přesně ve Frenštátu pod Radhoštěm, kamarád mi poslal fotky 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=842334971216970&set=a.527862232664247&type=3
a
https://www.facebook.com/messenger_media/?attachment_id=275874552104251&message_id=mid.%24cAAAAAB_pHayR0ioKtmLoOS_ojYCg&thread_id=1488133790

Fotky jsou focené foťákem s delším snímáním, jelikož oko nedokážu tolik světla zachytit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-11 11:35:25
Ikona diskutujiciho
sipka

týjo :O

Ikona diskutujiciho Castor fiber 2024-03-10 21:00:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Polární záře = zkoušky HAARPů.

Ikona diskutujiciho Jana 2024-03-11 15:18:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj na Slovensku bola pozorovaná ružová polárna žiara, dokonca aj ja som ju mohla vidieť, ale nebola som zrovna vonku, takže som zatiaľ nemala tú česť. A tak kiež by bola poslom dobrých správ 🙂

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-12 07:39:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slunce se nachází u vrcholu své aktivity a tak jsou polární záře intezivnější a jsou také i v jižnějších zeměpisných šířkách. Slunce také každé ráno vychází z poza skalnatého horizontu, na kterém stojíme a proto je nějaký vnitřní vesmír naprostý nonsens.

Vlna Energie spojována s příchodem nebude pocházet z našeho Slunce.

Jedná se o 25000 letý cyklus doby, kterou to trvá, než-li k nám dorazí vlna energie, která k nám pravidelně asi v tomto intervalu přichází a která má svůj původ ve středu galaxie. Regulérní vrcholení aktivity našeho Slunce tedy nelze považovat za znamení jejího příchodu. Příchod této energie by se s regulerním vrcholením aktivity našeho Slunce musel jedině zrovna překrývat. Naopak nečekaná vysoká aktivita našeho Slunce v období, kdy by mělo být ve své regulerní klidné fázi, by byla již dost podezřelá. Podezřelá je však již možná v posledních letech jeho zvýšující se výhřevnost, která nyní způsobuje oteplování povrchu těles v naší sluneční soustavě.

Naše Slunce bude na tuto vlnu energie reagovat nakonec právě asi silným solárním zábleskem a planeta silnou sopečnou aktivitou. Slunce během této události možná zůstane stát nehybně nějakou dobu na obloze a po ní bude vycházet na západě a zapadat na východě. Tuto přicházející vlnu energie, mající vícero fází, je možné na její cestě k Zemi, údajně pozorovat pomocí Pulzarů, které se během ní, postupně rozblikávají, jako světla vzdálených majáků, vysílající k Zemi své signály.

Lídé na Zemi neexistují ještě ani 25000 let. Ti to ještě nezažili. Ale ti, co zde byli před nimi ano. Nephilm stvořili bílou rasu člověka zhruba 5700 let p. n. l. Nepletl bych také pojmy zlatý věk se vzestupem (nebo-li osvícením). Zlatý věk je něco, co se odehrává na Zemi v této realitě, řekněme ve 3D. Je to fáze, kdy je civizace na svém vrcholu. Někteří lidé údájně dokáží využít této přicházející energie 25000 letého cyklu ku vzestupu. Lidem, kteří potom zde, v této době, ještě nadále ve 3D zůstanou, bude naopak hrozit smrt.

https://www.csfd.cz/film/239242-2012/prehled/

Ikona diskutujiciho Gulliver 2024-03-12 19:30:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek naprosto super. díky 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek