Nacistická truhla s lebkami mimozemšťanů šokuje Rusko

25.11.2019 v Paranormální jevy 27

Jeden z nejpodivnějších příběhů z poslední doby se odehrál v ruské vesničce Kamennomostsky. Místní vesničané tvrdí, že zde (zhruba v roce 2014, přesné datum nelze dohledat) našli nacistickou truhlu s mimozemskými lebkami.Záhadná truhla byla údajně nalezena ve vesnici Kamennomostsky, která je vzdálená asi šest hodin jízdy autem od Soči, kde se konaly zimní olympijské hry v roce 2014.
Na truhle byla značka projektu Ahnenerbe, což byl nacistický archeologický projekt založený v roce 1935, který měl vědecky přinést důkazy na podporu teorie o nadřazené rase.

V době objevu ruský historik Igor Ogay údajně označil lebky za „zajímavé“, ale nedokázal říci, z jakého živočišného druhu pocházejí, nebo proč je mají zrovna nacisté. U lebek chyběly čelisti a majitel místního muzea Vladimír Malikov poznamenal, že vypadají, jakoby patřily mimozemšťanům.

„Co spojuje lebky s činností organizace Ahnenerbe je těžké říct,“ řekl Igor Ogay.

Existuje samozřejmě teorie kolující na YouTube o Hitlerově objevu a možném kontaktu s bytostmi z jiného světa, ale důkazy pro toto tvrzení chybí.

Deformované lebky s prodlouženou mozkovnou byly nalezeny v krymských hrobkách a také jinde v Rusku, ale o těch bylo rozhodnuto, že byly uměle prodlouženy jako součást bojové kultury Samaritánů před více než 2000 lety. To, co se však našlo v truhle u vesničky Kamennomostsky, se jim ani vzdáleně nepodobá.

Co to bylo za bytosti? Proč jim chybí spodní čelist? – Měly vůbec nějakou? A proč obě lebky vybíhají do stran, byly snad tyto bytosti na života rohaté? A z čeho byly jejich rohy, když se očividně nedochovaly?

Mohla by být teorie o kontaktu Hitlera s marťany pravdivá?

Truhla obsahovala dvě lebky a byla nalezená na jihu Ruska. Jde o nevysvětlenou záhadu. – Nebo pokud vysvětlení existuje, na veřejnost se nedostalo.

Lebky byly uloženy do místního muzea ve vesnici Kamennomostsky, které se jmenuje Belovode. Muzeum vlastní Vladimír Malikov.
Lebky byly nalezeny 50 mil jihovýchodně od vesnice, v horách Bolshoi Tjach (Большой Тхач).
Malikov říká, že na jedné z lebek je dochovaný otvor, kde se připojuje páteř a dokazuje, že šlo o bytost, která se pohybovala na dvou nohách, chodila vzpřímeně. Je divné, že lebka nemá prostor pro mozek jako u lidí, nemá čelist, není složená z vícero kostí a vybíhá do stran, jakoby bytost měla původně rohy.Malikov rozeslal fotky nálezu po světě, ale žádní archeologové je nedokázali určit. Na jedné z lebek však proběhly testy, které údajně zjistily, že je stará přibližně 4000 let. Byla to horní lebka:

Oči této bytosti směřovaly dopředu, teoreticky mohlo jít o typ predátora. Naspod jsou otvory – mohl jimi dýchat, nebo zde byl připojen silný sval? Celá lebka je tvořena lebečními pláty, které jsou srostlé suturami do jednoho kompletu.
Můžeme jasně vidět, že lebka se protahuje dozadu a do stran. Vyvolává dojem rohů. Spodní část je širší a má díru, kde se připojuje páteř. To je velmi odlišné od lidské lebky.

Druhá lebka
Oči směřují dopředu, též šlo asi o predátora:


Zdá se, že tento tvor měl velký nos. Přestože jsou jeho nosní otvory stále menší než lidské, hřebeny kolem něj a hustá dělící kost mezi těmito dvěma otvory naznačují silný, masitý nos. Nosní otvory jsou obdélníkové. Mohlo to mít i dolní čelist, která se však ztratila.
Zdá se, že vedle oka a nad nosem jsou další dva otvory. Také na horním okraji levého oka je podivný „výřez“.
ZDE jsou obě lebky velmi dobře nafocené ze všech stran
Velké otvory vedle očí po stranách lebky mohly být možná uši. Plochá hlava, žádné čelo. Zdá se, že toto stvoření mělo velká ústa.

připravila Aluška.org © www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Andy 2019-11-25 05:52:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta truhla se mi zdá moc malá na to, aby se tam ty lebky vlezly

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 09:42:28
Ikona diskutujiciho
sipka

ta truhla nemusí být ani originál, možná je jenom náhledová pro představu do článků

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-25 10:08:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty lebky nebyly v té truhle. Ty lebky byly v jeskyni, kterou prouzkoumávali Němci.
V té truhlici byly dokumenty, které ti Němci k případu zapsali.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 10:25:43
Ikona diskutujiciho
sipka

záhada vyřešena

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-25 09:31:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to mimozemšťan. Je to lebka jedné z bytosti, které žijí pod zemí. Nad čelem vidíte jasné výstupky, ze kterých kdysi vyrůstaly rohy.
Přesně tak, kdysi lidi takové bytosti označovali jako čerty.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-25 19:03:40
Ikona diskutujiciho
sipka

armag: dobrá teorie.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-11-25 09:57:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si zas říkám, kde má taková bytost mozek. Asi ho má malinký rozdělený na dvě půlky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 10:25:55
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo ho nepotřebuje

Ikona diskutujiciho Luk 2019-11-25 12:06:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle mi přijde že byla někým řízena, když nemá místo na svůj vlastní mozek 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 13:08:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Šnek taky nemá mozek, přesto žije a reaguje na podněty… ne vždy je pro živočicha nutný, stačí nervová uzlina na základní reakce a tu ta bytost mohla mít umístěnou klidně i v prd. – s prominutím. 😀

Ikona diskutujiciho Jakub 2019-11-25 13:57:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dohledal jsem na ruském webu ( https://paleoforum.ru/index.php/topic,2770.0.html ), že jde o olámanou a v řece obroušenou lebku nějakého kozla/kozoroha nebo něčeho takového.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 16:13:51
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 vtipné

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-25 19:02:19
Ikona diskutujiciho
sipka

lool. vždyť to má oči uplně jinde

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2019-11-25 16:26:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že by bylo zajímavé, kdyby někdo podle těch lebek udělal/nakreslil model, jak si myslí, že by to stvoření mohlo vypadat ,,ve skutečnosti“ se svaly, kůží, a tak. Klidně i dle vlastní fantazie, která by měla základ v těch fotografiích.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 16:48:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobně jako se to dělává třeba se slavnými mumiemi, technologie na to určitě je… ale myslím si, že toho se jenom tak nedočkáme. Podle těch fotek to prostě leží v Rusku v nějakém chudším vesnickém muzeu, visí to tam jenom tak na zdi a pak jsem našla i novější fotky, kde to podélně rozřízli, aby šlo vidět jako to vypadá uvnitř – no takže si s tím majitel objektu dělá co chce, já bych do toho neřezala, podle mě je to škoda.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-11-28 19:34:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie lebky sú aj tak dosť zničené a nekompletní takže tažko vyvodit jako by to stvoření mohlo vypadat. Rohy boli duté, časom sa rozpadli.

http://www.soul-guidance.com/houseofthesun/media/designers/bolshoitjach/paleo25.jpg -z této fotky to vypadá skoro ako keby rohy boli odrezané, možno to bolo nějaké zviera ktorému z nějakého dôvodu odrezali rohy (tradičná čínská medicína?). A co bolo v tých nacistických dokumentech, prečo to nikde neni?

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-28 22:40:25
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac: Protože nikdo nechce přiznat, že zde na zemi žijí i jiné civilizace z rozunmývh bytostí.
Jednou z nich jsou třeba čerti, ale žijou zde i další typy různých jiných bytostí.
A hlavně Němcům se podařilo navázat styky z jednou z těch civilizací, takže můžeš zapomenout na to, že by ses někdy něco dozvěděl. Momentálě je to nastaveno tak, aby si hlupáci lidi mysleli, že jsou nejmocnější vládci planety. Ve skutečnosti je to tak, že lidi slouží jako zdroj těm jiným civilizacím, a to se nesmí říkat.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-11-28 22:07:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi dávno byly rohy znamením vysokého postavení amoci. Třeba Alexandr Veliký se nechal na některých mincích zobrazit srohy, Vikingové si zase stejným způsobem zdobili přilby. Je ale možné, že na světě žili podivní lidé, kterým rohy vyrůstaly přímo zlebky? Zdá se, že ano. Alespoň podle vykopávek, které v80. letech 19. století prováděli archeologové uměstečka Sayre vamerickém státě Pensylvánie.
https://sip.denik.cz/pribehy-a-udalosti/rohate-lebky-obri-ufoni-nebo-polobozi20110822.html

Případně by to mohla byť obrúsená lebka muflona či podobného zvieraťa https://cz.depositphotos.com/204746750/stock-illustration-vector-antique-engraving-drawing-illustration.html

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-29 09:32:49
Ikona diskutujiciho
sipka

to jako lebka muflona vůbec nevypadá, podívej se třeba jak mají zvířata přirostlé rohy… tyhle lebky jsou přímo vyběhnuté jako celý kus, ale u zvířat je roh na lebku jenom pripojený jako samostatný díl co se může i odlomit a zvířeti to hlavu neutrhne

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-29 10:03:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože rohatí jsou mocnější než lidi a kdysi se občas mezi lidmi ukázali na zemi, proto byly pověsti o čertech.
teď už nevylézají, proto si všichni myslí, že to jsou jen pohádky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-29 10:16:59
Ikona diskutujiciho
sipka

no co my víme… odněkud ta představa čerta musela přijít, něco ty lidi muselo inspirovat

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-29 13:58:24
Ikona diskutujiciho
sipka

tyhle „odjakživa“ existující základní symboly mi připadají HROZNĚ zajímavé. i staré obrazy s tím a tak. třeba představa čertů… ti už tu jsou fakt dlouho, tyo.

třeba tohle je obraz Čerta odnášejícího Metternicha od J. Grädnera z roku 1848.

https://i1.wp.com/epochaplus.cz/wp-content/uploads/2019/10/cert_odnasi_metternicha.jpg?resize=1071%2C1512

no chápete to? Už 1848! mimoto Metternichův osud po smrti by mě taky zajímal, když ho takhle někdo vyobrazil už zaživa 😀

a fascinuje mě, když se snažím(OPRAVDU SNAŽÍM ! po dobrém)někomu vysvětlit symboliku(aspoň základní)když se ti lidé třeba na něco zeptají a to téma k tomu vede… a co oni, jakmile slyší něco nepohodlného? oni prostě vyloženě CHTĚJÍ zůstat slepí a hluší, neměnit svoje myšlenkové vzorce. totiž, chci říct: pochopitelně mi nevěří, řeknou že je to kravina, že jsem asi uplně blbá a tak podobně. já to nechápu. vždyť symbolika je neměnná, i když do toho vůbec nepletu zdejší matrix nebo Alušku. tak například temní andělé(padlý)byli poprvé, pokud vím, zmiňováni v bibli a odtud tedy jejich symbolika a persona obecně – je to neměnné! když to pak použije Billie Eilish(či jiná celebrita)v klipu, tak to prostě symbolizuje padlého anděla a tečka, vždyť o tom se, proboha, nedá diskutovat. nebo by dotyční, kteří klip „napsali“ asi nevěděli co dělají, což asi těžko, každý klip je velice promyšlený. když pak lidi řeknou „to ale neni temnej anděl, prosimtě“ i když to jako dokonalej temnej anděl vypadá, tak je to jako říct „ta kostka neni kostka, to je určitě kruh protože já chci vidět kruh, jsem zvyklej vidět kruh, i když mi říkáš a ukazuješ, že je to kostka“. chjo. přijdu si jak z jiný planety. hlavně že lidi uměj matiku, ale o symbolice, která by jim narozdíl od mátiny k něčemu byla, vědí prdlajz. to se nekoukají kolem sebe nebo co! já vim, že každý potřebuje ke své cestě něco jiného, ale já viděla opakující se symboliku v klipech už jako malá… neni to tak těžký. a že „co jedno náboženství to jeden typ člověka“ mi taky došlo už jako dítěti – a bylo mi to dost divný. no nic, to by zas mohl být článek.

ps: koukej Alu, zajímavý, ne? 😀 ber to trochu s humorem, ale pobavilo mě, že si tam dal nedávno zrovna sluníčko. jak na to asi přišel…

https://pbs.twimg.com/profile_banners/221412285/1556578084/1500×500

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-29 14:09:41
Ikona diskutujiciho
sipka

i když ono člověk nemusí být master na symboliku na to, aby mu došlo(nebo si vygooglil)že slunce je symbolem života a vzkvétání, růstu a prospěchu obecně, tudíž je pro člověka dobrý a je dobré si ho dát i k projektu jako ochranný symbol. ale stejně… on je první takový. i když on byl první v hodně věcech. a o symboliku se, pokud vím, zajímá dost.
nicméně jak říkám, zajímavé mi to přišlo stejně 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-29 15:52:56
Ikona diskutujiciho
sipka

no… na netu taky všude najdeš, že peace je symbol míru a přitom při aplikaci na člověka působí jasně destruktivně

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-29 18:45:29
Ikona diskutujiciho
sipka

nojo, to už je pak o hlubších znalostech… zrovna u symbolu míru je to zajímavé, já z něj osobně nikdy neměla dobrý pocit, nějak „magicky“ tohle prostě poznám.

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2019-12-01 01:41:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O čertech ,,hovadech pekelnych,, se mluvi třeba na hraně Houska- prý byl postaven na podzemním tunelu či bráně odkud tato hovada vyletavala. Taky otazka, jestli kdysi nezili faunove a z pověsti o nich naší křesťani neudělali démony. Ja bych spíš řekl, že anděle a demoni nejsou nic jineho než vyobrazení pomocníci dobra a zla. A to se vyobrazovalo ve všech kulturách na zemi. Všude bylo stejne učení o polarite dobra a zla.Proto stejna symbolika…všude uctívali slunce 🙂 což rozhodne není náhoda, ale ukazatel jednoty vědomí lidi i v dobách minulych. Proto pak došlo k nasilne kolonizaci všech kontinentů včetně naseho, aby vymazali tyto sjednocujici učení, kultury apod. A zároveň si přitom namazali kapsu a vytvořili nový svět s centrem v New Yorku(novém svete) a prepsali tak svět stary který je ted pro nás velice záhadný a tajuplný (Mayové, Egyptane, Peruanci, Mezopotamci, Kahokya,… Všichni meli podobne učení :-). Král byl vždycky zasvecenec, učenec a čestný mravní člověk. Vrcholný ukazatel a představitel. Protahle lebky byly taky po celem svete i u nas v CR (muzeum Vyskov), lidi meli také podobne oblečení a ozdoby, symboly. Podle me je inspirovali přeživší z Atlantidy, rozjeli se po cele planetě a inspirovali druhé. Což se také rika v dokumentu okem boha hora na youtube.

Ikona diskutujiciho Pavlina 2019-12-10 22:29:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Adonajpetr teď jsi mi připomněl. Vzory Slovácka na výšivkách a Číny, Jižní Ameriky (keramika) . Jsou velmi podobné, skoro stejné. Všimla jsem si toho už kdysi dávno. Ale zasunul do paměti 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek