Nad Pentagonem bylo pozorováno 19. prosince UFO ve tvaru pyramidy. Proběhlo o tom utajené jednání na zasedání OSN, nebo je všechno pouhá animace? / 1. díl

24.2.2019 v Poselství 10

Zajímavá zpráva z prosince roku 2018 zahýbala celým světem. Údajně bylo 19. prosince 2018 pozorováno obrovské UFO nad Pentagonem, které předalo lidstvu vzkaz prostřednictvím opakovaného rádiového vysílání. Lidé se však přou o pravosti důkazů a o tom, kdo je skutečný autor záznamů. Čím víc jsem toho k tématu našla a čím víc zdrojů pročetla, tím zajímavější celá věc je. Nakonec se zdá, že vyplouvají na povrch spíše odhalení o snaze zakrýt pravdu a udělat z ní v očích veřejnosti lež, než že by šlo u skutečný prokázaný hoax.

Jak to celé je a kde je pravda? Na to se spolu dnes podíváme. Kvůli délce rozboru však rozděluji článek do dvou dílů. Na druhý díl se můžete těšit pozítří.


Richard Wilson nahrál na svůj youtube účet video s názvem ,,Pyramidové UFO nad Pentagonem 19.prosince 2018″. Záznam uveřejnil ten samý den kdy ho pořídil s následujícím komentářem:

,,UFO pozorované nad Pentagonem, Washington DC. Nemohli jsme zastavit, protože tu jsou všude dálnice. Je mnoho míst nacházejících se hodně blízko Pentaognu, kde je zakázáno zastavit.“

Podle jeho tvrzení jde o reálného svědka, který skutečně danou pyramidu natočil na vlastní kameru. Zde je originál záznamu:

UFO pyramidového tvaru nad Pentagonem, natočeno 19. prosince 2018

https://www.youtube.com/watch?v=ItSoXGCMqI8&t=2s

Dva muži sledují něco divného na obloze. ,,Možná jsou to fakt alieni. Vidíš to? Dej tam kameru… Tý vole, co to je?“

Objíždějí místo pozorování a snaží se po dálnici co nejlépe přiblížit a vrátit se zpátky. Na poslední chvíli patrně chytají vhodnou odbočku. ,,Toč doprava, dělej!“

,,A mohli by to být dávní bohové? ..Však víš.“ (Asi narážka na Annunaki, pradávné plazí bohy) ,,Zpomal kámo. Zpomal!“

Čas 01:35 ,,Už je to pryč, nevidím to… přemýšlím co to je, možná za tím stojí rusové… nebo armáda?“ ,,Ne to nejsou rusové.. to je Pentagon.“

Richard Wilson dodatečně pod toto video připojuje komentář, kde přikládá dva odkazy a říká:

,,https://adyorism.com/2018/12/21/pyramid-over-pentagon-aka-the-pentagon-pyramid This is a lie. Thus this is a lie too https://youtu.be/2QW9McxMNdc Some ‚artist‘ claims he made this hoax. I own 1 more video, which I am selling to the news exclusively. While that liar does not filmed anything at all and he can prove nothing. While I can prove everything with 1 more evidence yet unseen“

,,Tohle je lež. A to druhé je také lež. Nějaký ,,umělec“ tvrdí, že tento hoax vytvořil. Já vlastním ještě jedno video, které prodávám exkluzivně do zpráv. Zatímco tenhle lhář nenatočil vůbec nic a nemůže dokázat absolutně nic. Já můžu dokázat všechno, mám ještě jeden záznam, který zatím nikdo neviděl.“

Po lehkém prozkoumání prvního odkazu vidíme, že proběhla snaha přivlastnit si zásluhy. Je to blog samozvaného umělce Adyor Avakian Vanderlei. Neukáže svůj obličej, protože je ,,extrémě citlitý na soukromí“.

V článku je řada vět je stylu ,,kdo mi nevěří je debil, nebudu se s vámi už o ničem bavit.“ Reálně v článku nejsou žádné přímé důkazy, nebo logické vysvětlení fenoménu, nebo jakékoliv jiné delší rozvedení tématu, žádné podrobnosti. Asi ale získal nějakou podstatnou pozornost, když se tím autor videa zabývá. V článku je řeč o studiu VOLTA SEVEN, to bude vysvětleno níže.

Druhý odkaz uvedený v komentáři vede na kanál Secureteam10, tvoří ho velmi úspěšný týpek zabývající se záhadami a ufologií. Má 2 miliony odběratelů a obrovskou fan základnu, přináší dlouhodobě poměrně kvalitní a velmi zajímavý obsah. 28.12.2018 vydal video, které shrnuje několik zpráv dohromady. V čase 10:00 začíná hovořit o zajímavém záznamu, který mu posílali jeho fanoušci. Je zde záznam právě od Richarda Wilsona.

Video od secureteam10, překlad je dole

https://www.youtube.com/watch?v=2QW9McxMNdc&feature=youtu.be

,,Je-li to UFO velké nebo malé, nelze přesně říct. Je pyramidového tvaru. Podle toho co jsem zatím zjistil, existují tři videa s tímto úkazem. Mohli to natočit stejní lidé, ale něco je z dálnice, něco je z hotelu… Všechna ukazují obrovskou pyramidu, jak ,,sedí“ nad Pentagonem a pomalu rotuje.

Nezdá se mi to reálné. Zdá se mi to jako nějaký druh CGI. Vůbec není těžké udělat 3D render pyramidy, dát to do nějakého videa, dát tomu rotaci a nahrát na internet na tři různé kanály. Bum! A najednou máte hromadné pozorování UFO! Takže kdyby fakt byla nějaká pyramida nad Pentagonem, tak toho máte víc, než jenom tři videa. Měli byste jich tak 20-50 od různých svědků.

Spousta lidí se toho chytá, protože je to úžasné téma, ale já si od toho držím odstup.

Ozval se mi soukromě člověk, který o těchto záznamech tvrdí, že je součástí uměleckého týmu, který ta videa dělal. Takže ty záznamy nejsou reálné. Tvrdí, že se to umělecké studio jmenuje VOLTA SEVEN.“

Pozor, jsme u toho hoaxera. Parazitující ,,umělec“ Adyor Avakian Vanderlei který se jen snaží přiživit na zajímavém virálním tématu (což je pro neúspěšné chudáky naprosto typické, u nás v Česku bychom mohli vyprávět, kolik parazitů se věší na slavné a úspěšné lidi a pomlouvají je jenom aby se zviditelnili)… Je zvláštní, že vůbec autor kanálu Secureteam10 takového trolla zveřejňuje. Takhle bych mu mohla taky napsat mail a tvrdit, že jsem umělkyně co umí dělat CGI ve videu a že jsem autorka videa a BUM, najednou budu slavná. To není žádné umění, dělat brouka pytlíka po mailu, to umí každý Pepík s klávesnicí a internetem. Ale zpátky k překladu:

,,Tohle se dá najít na jejich webové stránce, kde se popisuje všechno co se stalo. Je tam řečeno, že je to fejk. Hoax.“

Tohle je vážně vtipné. Screen obrazovky, který ukazuje Secureteam10, je naprosto odlišný od toho, co můžeme na dané webové stránce vidět dnes. Jde vidět, že tento ,,umělec“ později zjistil že jeho lžím nikdo nevěří a své ,,vysvětlení a odhalení“ kompletně promazal, takže už nemůže být použito proti němu jako svědectví. Na screenu z videa je vidět, že v článku se původně psalo capslockem: ,,Udělal jsem to já, jsem ze studia VOLTA SEVEN, nebudu nikomu ukazovat svůj obličej, chci si zachovat soukromí, nechci aby můj ksicht vysílali po celém světě v TV“.

Opět nikde žádné důkazy, ani analýza. V promazané verzi už tato tvrzení nejsou, jenom prohlášení že už se nebude bavit s lidmi co mu nevěří.

😀 haha 😀 připomíná mi to Pepíka Outsidera, ředitele zeměkoule z Austrálie. Nakonec to byl jenom takový chudáček troll z Košic. Ti dva by si určitě velmi dobře rozuměli. 😀

Zpátky k překladu:

,,Tento člověk je umělec, je to fanoušek mého kanálu a jsem s ním v kontaktu. Takže ta tři videa udělal on, ne proto aby fejkoval, ale je to jen umělecké vyjádření, které má otevřít dialog. Nemá zájem podrobněji vykládat veřejnosti co to znamená a proč to udělal. Hodně lidí na to skočilo, ale já, jak vidíte, ne. Může to být upoutávka na nějaký film, nebo jiný druh reklamy na vzbuzení zájmu. Počkáme si na další rozhovory s tímto umělcem. Takhle se to zatím jeví, že je to falzifikát. Ale možná ne, třeba je to jenom další lež na zakrytí pravdy, to nevíme. Prostě počkáme, co se objeví v dalších zprávách.“

Když se vrátíme zpátky k blogu toho ,,umělce“ z VOLTA SEVEN studia co už vymazal svoje prohlášení že je autorem, tak si položte ještě jednu otázku: Když je to takový profík a má na to studio a je jedním z vícero členů co na tom dělali, tak mi vysvětlete, když je to takový macho, proč má prázdný wordpress bez jakéhokoliv designu? I já grafik-samouk bych mu uměla udělat lépe vypadající stránky, než to co tam má on. Plesknout nalevo jeden obrázek a zbytek nechat volný, to umí každý, na to nemusíte nic umět. Dokonce si ani nespraví chybu, aby se mu příliš dlouhé nadpisy nekryly přes sebe, nemá tam ani správně nastavené řádkování. Myslíte, že profík co umí CGI, neumí vyřešit takovou drobnost??

Jeho ,,ukázky prací“ obsahují pár nic neříkajících, nehezkých a naprosto nezajímavých obrázků které bych uměla sama načmárat lépe, v e-shopu má prd a v rozhovorech taky. Kromě tohoto odporného ,,profilového“ obrázku. Parazitováním na zajímavém tématu se očividně snaží získat slávu aby mu přišly alespoň nějaké kšefty, ale kdo by si ho najímal, když očividně nic neumí. (Úplný Pepa Outsider v emeriken podání. Podobných zoufalců co parazitují na slávě druhých by se ale dalo jmenovat hodně… Převelice mě ten chlápek ,,ze studia VOLTA SEVEN“ pobavil. Nechápu, jak mu někdo mohl uvěřit, jenom úplný idiot by si to nespojil dohromady.)

Zde je sbírka všech tří videí, která zachycují UFO nad Pentagonem. Vyšlo 27.12.2018:

https://www.youtube.com/watch?v=ZcT6AT7caSk

Pod videem je poznámka, že jde o záznamy pořízené ve čtyři hodiny ráno (Pozdější zdroj ve druhém díle naopak uvádí 4:07 odpoledne. Osobně spíš vsázím na 4:07 odpoledne, ,,am“ je pravděpodobně chyba či překlep, ale to už je spíš drobnost.), první klip je pořízen v blízkosti hřbitova Arlington. Autoři tam byli na lovu duchů, proto měli kameru a natočili to.

Mimochodem když se ještě vrátíme k tomu co řekl autor Secureteam10, není pravda, že by tak velké zjevení muselo natočit 20-50 lidí. To největší zlaté UFO co jsem kdy viděla (píšu o něm podrobně v knize Anděl strážný), NIKDO nenatočil ani nevyfotil. Ani já ne. Nikdo o tom v médiích nemluvil, nepsal, neexistují žádné důkazy. Mám na to jednoho přímého svědka co byl se mnou a to je celé. Lidé se na oblohu skoro vůbec nedívají. Děti ve škole, které viděly stejné UFO, do dvou měsíců všechny zapomněly, že ho viděly. Jakoby jim někdo vymazal paměť. Kdybych to nezažila na vlastní oči, tak tomu taky nevěřím, ale stalo se mi to!!

Svět ve kterém žijeme je úplně o něčem jiném, než se zdá… Věřím na Pyramidu nad Pentagonem, jestli vás zajímá můj osobní názor.

Výsledek? Z toho co se zatím podařilo najít a složit dohromady se zdá, že je video buď pravé a nebo, pokud by bylo falšované, pak by to byl spíš Richard Wilson a ne nějaký nekňuba ,,grafik“. Autor však stále tvrdí, že video je pravé. Domnělý ,,autor grafik“ je zcela jednoznačně lhář, jak ukazuje jeho pozdější výmaz prohlášení a maximální amatérismus, kterým se prezentuje. Přestože řada ,,expertů diskutérů“ se na něj odkazuje, ve skutečnosti video vůbec jako fejk odhaleno nebylo a vysvětlení k němu žádné není. Jiný autor se k videu nepřihlásil. Podklady tedy jasně hovoří ve prospěch Richarda Wilsona a ne proti němu.

Tím však mediální boj o prokázání pravosti této události nekončí. Údajně se zjevení probíralo na zasedání OSN a také o něm probíhají velmi zajímavé spory.

Snaží se snad někdo ututlat realitu a udělat z pravdy lež? To budeme sledovat příště, ve druhém díle.

(pokračování příště)

Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019.

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-24 07:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady máš reálné závěry z roku 1952 a stejně se to úplně ututlalo.

Ikona diskutujiciho LDV 2019-02-24 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho tm 2019-02-24 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milí lidé,

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-02-24 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Když jsem viděl začátek toho videa na tadescu, jak ta mimozemšťanka mluví, tak mě hlavou proletělo proč se schází tak brzo ráno což bylo dle videa 4:07 am

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-24 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobné UFO bylo i nad moskvou v roce 2012

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-24 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

opravdu na té obloze něco je schuze koncem prosince opravdu byla jednalo se tam  pravděpodoně o přicházející transformaci také o dalším postupu proti kabale a finančním resetu a blížících se lodí anymus kterých je většina už zničena ted k tomu zveřejnění myslíte že je moudré zveřejnit ve zprávách treba TV NOVA nebo ČT1 Takovou zprávu jaka by byla asi reakce lidí

Ikona diskutujiciho kalia 2019-02-25 00:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jaký vzkaz to ufo vysílalo.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-02-25 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě v tomto filmu se nad New Yorkem vznáší pyramida:

Ikona diskutujiciho :) 2019-02-25 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me to prijde jenom jako odraz ze skla ?

Ikona diskutujiciho Jakub 2019-02-26 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Důkaz o mimozemšťanech nenajdeme ve videích, ani fotkách UFO, všechno to může / nemusí být podvrh. Nevyvratitelný důkaz se nachází hluboko v kořenech literatury, ve Védách, Bibli, Koránu a dalších spisech.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek