Náhoda vs. Synchronicita: Znamení, která byste neměli ignorovat

19.10.2021 v Poselství 4

Zažili jste někdy bláznivou náhodu, která byla tak neuvěřitelná, že by vám to nikdo z vašich přátel ani neuvěřil? Tyto náhody jsou tak přitažené za vlasy, že i vy máte problém uvěřit, že se fakt staly… Tyto náhody jsou také známé jako synchronicity. Synchronicity jsou náhody, při kterých dochází k vysoce nepravděpodobným událostem.Když zažijete synchronicitu, je vždy nesmírně obtížné ji někomu vysvětlit. I když se o to pokusíte, nakonec jen blábolíte jako blázen. Nemůžete se divit, že vám nikdo nevěří, protože i vy sami máte problém tomu uvěřit.
Je to, jako když si vzpomenete na někoho, s kým jste léta nemluvili, a o pár vteřin později zazvoní telefon a zvedne to přesně ten starý přítel. Je to zcela mimořádný zážitek. Někteří lidé si však synchronicitu pletou s náhodou.

Náhoda není totéž co synchronicita. Náhoda je prostě okamžik, kdy dojde ke dvěma událostem nebo okolnostem bez zjevné souvislosti. Synchronicita je odrazem propojení člověka s okolním světem. Lidé, kteří zažívají synchronicity, jsou silně propojeni s vesmírem a intuice jim umožňuje lépe porozumět tomuto jevu. Synchronicity mohou být často špatně interpretovány a nerozpoznány.

Příznaky synchronicity
Pokud zažijete některou z nich, musíte věnovat pozornost své intuici!

Mnohokrát se synchronicita objeví na určitém vzoru na hodinách. Jakýkoli soubor čísel vydrží jen 60 sekund, ale přesto se vám nějakým způsobem podaří vždy vidět na hodinách stejný vzor. Například 11:11, 4:44, 12:34, 22:22 atd.

Už se vám někdy stalo, že jste si broukali písničku, která vám už nějakou dobu ležela v hlavě, jen abyste ji o pár vteřin později slyšeli v rádiu nebo v televizi? To je další silný příznak synchronicity.

Jedním z nejvýraznějších příznaků synchronicity je, když v poslední době uvažujete o nějakém zásadním životním rozhodnutí a zdá se vám, že vám svět napovídá, jaké rozhodnutí byste měli učinit. Vesmír se vám snaží pomoci ve vašem rozhodování, naslouchejte!

Synchronicity se objevují také tehdy, když potkáte někoho, kdo se zdá mít na všechny vaše problémy správné odpovědi. Sotva jim stačíte vysvětlit své potíže, téměř okamžitě vám řeknou přesně to, co jste potřebovali slyšet.

Možná jste si vyhlédli dárek pro sebe a někdo jiný vám ho sežene, aniž byste se ho zeptali. Přítel nebo člen rodiny vám tento dárek pořídil zřejmě v ten nejvhodnější okamžik! Ani jste o něm nikomu neřekli; teď je to synchronizované.

Když se objeví synchronicita, umožňuje nám to hlubší uvědomění, téměř aktivaci. Je to, jako by se v nás zažehla jiskra, najednou prostě víme. Je nemožné popřít ty pocity a intenzivní energii, které člověk cítí, když takovou událost zažije na vlastní kůži.

Ve fyzice se učíme, že každá částice ve vesmíru působí gravitačně na každou jinou částici bez ohledu na to, jak daleko jsou od sebe částice vzdáleny. Tento efekt podporuje teorii, že všechny události spolu nějakým způsobem souvisejí. Lze tedy říci, že synchronicita je pouze velmi osobní a subjektivní pozorování tohoto propojeného vesmíru, jehož jsme jen malou součástí.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2021-10-20 13:46:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Synchronicita je odrazem propojení člověka s okolním světem.
synchronicita je pouze velmi osobní a subjektivní pozorování tohoto propojeného vesmíru, jehož jsme součástí“
– jo to si přesně myslím

Ikona diskutujiciho Míša 2021-10-22 02:13:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Vám Aluško, tyto synchronicity mám alespoň co třetí den 😊 Je to úžasný pocit a každý den jsem přesvědčená o tom, že nic není jen tak a nic není jen náhoda. Je to, pro mě, jako pocit bezpečí, jako bych byla chráněna a směrována a patřilo to pouze mně tyto vzkazy z vesmíru. Možná, že mnozí lidé se se mnou téměř ztotožní🙂
Když mi bylo asi 11, začala jsem tyto souvislosti pozorovat. Něco to znamenalo. O něčem/o někom jsem mluvila (třeba po velmi dlouhé době) a druhý nebo třetí den se to stalo/ten člověk zavolal/potkala jsem toho člověka/atd… Tehdy jsem si řekla: hele to je ale zvláštní náhoda,už zase se to děje. Často jsem i křičela překvapením, když to bylo už opravdu divné. Ale nevěděla jsem, jak a kde bádat. Nechala jsem to být, jenomže o asi 5 let později ke mně přicházeli lidé, kteří byli zkrátka ,, jiní“ než ostatní. První byl dnes již můj nejlepší kamarád, a druhý můj současný přítel. Život se mi úplně změnil a já teprve od těch chvil začala vnímat, že vůbec existuje nějaké spirituálno. ( Rozhodně není náhoda, že já, která se téměř nikdy na internetu nevyjadřuji v komentářích, se tu dnes vyjádřím. Je to proto, že ve Vás mám důvěru. Abych to uvedla: má dvě morčátka mě k Vám přivedla 😄 doslova jim za to často děkuji. Začala jsem sledovat Vaše videa, a pak bum, zjistila, že máte web…..pověděla jsem o Vás příteli a on řekl: ,,ano, moje mamka Alušku zná, taky sleduje její web.“ Byla jsem neskutečně nadšená. Našla jsem si Vás sama, aniž by mi to poradil přítel, brala jsem to jako jakýsi malý úspěch 😂 ) Taky se mi fakt líbilo, jak jsem si nějaký random večer řekla, že si od Vás něco přečtu. První dva články po sobě -odpovědi na mé dlouhodobé otázky. V takových chvílích ( a že je jich požehnaně) nahlas poděkuji a derou se mi slzy do očí, jaká je to síla 😄 Prostě to najednou cítíte – vesmír posílá odpověď. Od těch mých 11 let doteď se to samozřejmě stupňovalo- např. přišlo mi do hlavy slovo (opravdu neobvykle používané slovo) či jméno známé osobnosti a celý den mi znělo v hlavě. Nevěděla jsem kdo to je, či co to je. Za týden to slovo zaznělo v televizi, autobuse, …
Kdysi dávno jsem se už pár lidí zeptala, jestli to zažívají taky, téměř všichni odpověděli, že ano.
Od té doby, co znám již výše zmíněného kamaráda, mi přicházejí do života opravdu zajímaví lidé, právě ,,ti jiní“ lidé, včetně Vás Aluško. A pořád přibývají. Těším se na další časy.
Děkuji, že jsem Vám toto mohla sdělit 💙
Krásný den🍂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-22 09:15:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, no to je krása a velká čest!! 🙂 Pevně věřím že vás moje stránky nezklamou, mám na programu k vydání samé krásné věci. Pohlazení pro duši na každý den.

Ikona diskutujiciho Míša 2021-10-24 00:34:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé děkuji Vám za milou odpověď 🤗😁 určitě je se na co těšit, zajímá mě hodně věcí a ráda se tu chodím vzdělávat, jenže je tu snad vše moc zajímavé, že bych si i přečetla články od počátků webu až dodneška, ale to abych už začala 😂
Krásný den přeji 🍁

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek