NAJDI SVOU ESENCI A BUĎ S NÍ

24.11.2022 v Reklama 37

Esenciální oleje jsou blahodárné pro naše zdraví a očistu prostředí, ve kterém žijeme. Čisté esenciální oleje jsou elixíry, namíchané samotnou matkou přírodou, které nám pomáhají opět vnést harmonii, duševní pohodu, zdravé tělo a jasnou mysl do našeho života.

Éterické (esenciální) oleje mají 1000 až 10 000-krát větší sílu, než bylina samotná. Stejně jako éterické oleje pomáhají chránit a léčit rostliny, mají tytéž účinky i na nás. Pro své schopnosti se esenciální oleje používají už tisíce let. Aromaterapie je uznávána jako skutečná léčebná metoda. Viry, bakterie a plísně prakticky nemohou existovat v přítomnosti většiny esenciálních olejů. Esence rostlin je jejich životní silou a fyzickým projevem rostlinného ducha. Duch rostlin pomáhá posilovat naše spojení s větší energií vesmíru a inteligencí, která jím prostupuje. Jsme uzdraveni prostřednictvím našeho opětovného spojení s božským duchem skrze ducha přírody. Podstatný je záměr a láska. Jednoduchá aplikace esenciálního oleje, spojená se ztišením, vděčností, pozitivní afirmací nebo oceněním přírody za její dary, měřitelně posiluje účinky terapie.

Čisté a přírodní esenciální oleje se získávají z různých částí bylin, keřů a stromů a to většinou parní destilací nebo lisováním za studena. Jedna malá lahvička často obsahuje účinné látky z několika desítek kilogramů rostliny. Esenciální oleje mají velmi malé molekuly, proto umí při potírání prostoupit všemi vrstvami kůže až po vnitřní prostředí těla nebo se vdechováním dostat přes takzvanou hematoencefalickou bariéru přímo do řídících center v mozku. Fungují na všech třech úrovních bytí – fyzické, emocionální i duševní (psychické). Na rozdíl od chemických léků jsou jejich negativní či nežádoucí účinky při správném použití výjimkou.

Každá rostlina, zvíře či člověk mají svou specifickou vibraci. Například optimální frekvence zdravého člověka vibruje mezi 62-72 MHz. Když je frekvence člověka pod hranicí optimálního rozsahu, imunitní systém je ohrožen. Různé vnější i vnitřní vlivy umí svou frekvencí změnit naši vibraci a tím i naše fyzické a mentální zdraví. Rovněž potraviny a přírodní látky mají své frekvence a právě čisté přírodní esenciální oleje mají nejvyšší frekvence ze všech naměřených přírodních látek.

Když jdeme na procházku lesem nebo loukou, tak na nás působí desítky, někdy i stovky nejrůznějších esencí. Příroda nám nabízí harmonickou esenciální směs vůní.

Každá směs olejů se vyznačuje větším počtem přesně sladěných jednodruhových esenciálních olejů. Při nádechu směsi různých esencí ovlivňují člověka synergicky, a tak zvyšují navzájem svůj účinek. Nejdůležitější je záměr. Ten je reprezentován hlavním olejem ve směsi, podle tradiční čínské medicíny je to „generál“, který je posílen správnou volbou „důstojníků a mužstva“.

Při jemných destilacích esenciálních olejů se využívá kombinace tradičních historických poznatků a moderních technologií. Zároveň se všechny oleje zpracovávají při nízkých teplotách. Zachová se tak maximální množství přírodních bioaktivních látek.

Bewit navázala na tisíciletou tradici využívání pyramidální energie a vyvinula vlastní postupy a technologie, které souhrnně nazývá a označuje značkou BEWIT PYRAMIDIZED. Využívá tyto poznatky k výraznému zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti svých produktů.

Zde se můžete přihlásit, abyste mohli využívat akce a slevy:

Nyní 24.-28.11. VŠECHNY SMĚSI ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ v 50% slevě!!! (a to jich je až 188)

A jinak bývá každý měsíc v 50% slevě 1 jednodruhový esenciální olej a 1 směs, a každý týden 1 esenciální olej a 1 prawtein 1+1 zdarma, a narozeninová sleva, když si po přihlášení zadáte v profilu datum narození.

Zde můžete shlédnout krátké video ze sběru bylinek v přírodě a výroby esenciálních olejů

Doporučuji skvělou a přehlednou 440 stránkovou knihu: Esenciálne oleje

A nyní i nový 90 stránkový katalog: Esenciální průvodce – hlavní principy, filosofie a sortiment

sponzorováno

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-11-24 10:08:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký článek. Mám moc ráda levandulovou silici protože dodává klid. A tady čtu že má i hodně vysoký hertz. Tak mám radost.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-24 23:39:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Levandule je silná a účinná, a přitom jemná a tím pádem vhodná i pro děti a zvířata 😉

Ikona diskutujiciho petr 2022-11-24 10:09:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ta tabulka s rezonancemi je moc zajímavá. já bych na to téma uvítal nějaké podrobnější info

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-24 11:29:32
Ikona diskutujiciho
sipka

udělám 🙂 taky mě to oslovilo

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-24 23:46:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Než Aluška napíše nějaký zajímavý článek na tuto tému, tak zatím pár info 🙂

Všechno ve vesmíru vibruje. Každý atom kmitá určitou rychlostí, která je měřena v jednotce hertz.
Optimální frekvence zdravého člověka vibruje mezi 62-72 MHz.
Lidské buňky se mohou začít měnit (mutovat), když jejich frekvence klesne pod 62 MHz.
58 MHz je frekvence našeho těla, když máme běžné onemocnění nebo chřipku.
Když je kandida přítomna v našem těle, vibrujeme s frekvencí 55 MHz.
52 MHz je frekvence těl s přítomným virem Epstein-Barr.
42 MHz je frekvence těla, ve kterém se může objevit rakovina.
Když začne proces umírání, frekvence byla naměřena na 20 MHz.
Negativní stav mysli může snížit frekvenci člověka o 10-12 MHz.
Naopak silný duševní postoj, modlitba nebo meditace ji mohou zvýšit v průměru o 10-15 MHz.
Frekvence esenciálních olejů terapeutické kvality jsou přirozeně přizpůsobeny zdraví našeho těla (syntetické oleje však ne).
Esence, které vibrují rychleji, ovlivňují naše emoce a myšlenky.
Esence s nižší vibrací mají větší vliv na fyzické tělo včetně buněk, hormonů a kostí, jakož i virů, bakterií a plísní.

„Chcete li najít tajemství vesmíru, měli byste myslet z hlediska energie, frekvence a vibrací.“ – Nikola Tesla

Ikona diskutujiciho Jana 2022-11-24 13:45:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám rada esenciálne oleje, ale neviem pochopiť tie rozdielne ceny jednotlivých značiek. Ja kupujem oleje značky Hanus, ktorí taktiež ako aj tie o mnoho drahšie značky zaručujú 100% kvalitu. Nechápem, ako inak a kvalitnejšie silicu z rastliny dokážu získať tí, čo si udávajú niekedy až astronomické ceny. Podľa mňa je to len marketingový ťah a v skutočnosti sú kvalitatívne na podobnej úrovni, akurát firma Hanus sa nesnaží na tom zarábať čo najviac. To je len môj názor.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-11-24 18:37:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak kde. Jsou firmy co to mají přepálený ale taky se mi stalo že jsem chtěl ušetřit, koupil jsem něco kolem stovky – 150 a olej tolik nevoněl a měl jakejsi ocas. A ten ocas měla pak celá ta levná řada. Všechny druhy byly něčímsi přismrádlý. A taky tam bylo napsaný 100% natural. Jindy se mi stalo že jsem koupil jinou levnou značku ale olej neměl takovou vůni a ještě teklo to nekvalitní víčko. Dal jsem manželce éteráč do kabelky a on jí tam po týdnu tak hezky větrově vytekl až jsem se styděl. Nebudu říkat značky. Prostě když je to levný až moc tak to na něčem vždycky poznáš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-24 20:40:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jsem se spálila na třech firmách. Jedna z nich je přitom drahá ale když se ta lahvička otevře tak je v tom cítit smrad. Nechápu proč to je, když se to údajně všechno vyrábí parovodní destilací. Zatím mě nikdy neklamaly tři firmy, 2x česká a jedna německá. Jsou drahé, ale obaly kvalitní a oleje koncentrované. Klidně si těch olejů cvaknu když potřebuju. A to opravdu s každým olejem nejde. Moje zkušenost by se celkově dala shrnout že brát spíš ty dražší a kvalita se pozná hned na první čuch. Když se někde koupí olej se smradem tak se dá očekávat že téměř určitě budou divně smrdět i všechny ostatní druhy pokud je to jedna výroba. Co to je za smradlavý zbytek ale netuším, to by se jim asi muselo nahlídnout víc pod pokličku. Jestli to třeba předtím máchají v nějaké chemiii, aby to víc pustilo? … Ty se zbytkovým smradem ok do aromalampy, na výrobu antikomáru v létě, ale určitě bych to nepila.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-11-24 18:41:43
Ikona diskutujiciho
sipka

To máte stejně jak s bílým bavlněným tričkem. Můžete ho mít za stovku i za tisícovku. Záleží na politice firmy a na kvalitě zpracování. Nakonec člověk nikdy neví co převládá dokud to tričko nevyzkouší a párkrát nevypere.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-24 23:49:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Velké množství esenciálních olejů na trhu jsou nekvalitní, často ne přírodní, ve směsích s chemikáliemi nebo jsou to čistě chemické náhrady, které nejenže nefungují, ale navíc mohou poškodit tělo i psychiku lidí.
Na první pohled poznáte rozdíl kvality v nabízené ceně, kde často nesedí cena oleje s cenou suroviny potřebné k jeho výrobě. Uměle vyrobené oleje jsou z terapeutického hlediska bezcenné, jejich složení je upraveno převážně syntetickými látkami. A proto nejsou pro použití bezpečné a už vůbec nenabízejí harmonizující účinek olejů v terapeutické kvalitě.
K výrobě 1 kg některých olejů (např. z růže, vanilky či meduňky) je potřeba i několik tun vstupní suroviny. Je zřejmé, že 15 ml levandulový olej v konečné maloobchodní ceně 5 eur nemůže být čistý a bez přísad.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-25 09:45:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Je potřeba hlídat si rozdíl mezi éterickým a vonným olejem a koukat i na složení. Ty vonné oleje může začátečník zaměnit, jde třeba po ceně a hezké lahvičce a pak zjistí že si koupil parfém do aromalampy vyrobený z ropy.

Každá surovina na výrobu éterického oleje je jinak drahá (je potřeba jiné množství). Třeba levandule, citron, pomeranč, máta, jsou takové základní a jsou z těch levnějších. Ale kdo by chtěl levně růži nebo jasmín, nemá šanci, to by koupil levně jenom vonný olej.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-25 00:23:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Smrdí například LINALYL ACETÁT, míchají jej do velké části levandulového oleje na trhu. Prý aby se „zlepšila jeho vůně“, přidají se syntetická rozpouštědla a výsledný produkt se přesto často prodává jako přírodní levandulový olej. Většina lidí rozdíl nepozná a jsou spokojeni, že velmi „výhodně a levně“ nakoupili!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-25 09:47:59
Ikona diskutujiciho
sipka

A zrovna u levandulí si podezřelý smrad nepamatuju. Možná se tam dobře schová prevít.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-26 20:27:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano Alu, prevít se dobře schová 🙂 protože někdy je složení tak manipulované a upravené syntetickými látkami, které jsou bez barvy a bez zápachu, jako je například dietylftalát nebo dipropylén glykol.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-26 20:32:38
Ikona diskutujiciho
sipka

A přesně tak, cena je podle potřebného množství suroviny, a pak ty dražší ani nejsou v 15 ml balení, ale jen 5 ml. Růže a jasmín, jak psala Aluška, ale i meduňka, heřmánek, řebříček, kozlík, yzop, rmen, myrha, kewra, neroli, mastic, santalové dřevo, smil italský, ylang, vanilka, a některé druhy kadidla.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-11-28 09:57:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja po väčšine kupujem oleje jednozložkové, ktoré ale nie vždy voňajú čo priraďujem skôr ich terapeutickému účinku, ale celkom ma zaujala diskusia a tak si skúsim objednať ešte dnes aj tieto oleje. Urobím jeden experiment s rôznymi značkami, porovnám, ktorý olej bude účinnejší a som zvedavá, či tento olej bude pôsobiť tak, ako som si prečítala v recenzii, pretože s tým problémom sa môj blízky trápi už dlho a zatiaľ nič dlhodobo nepomohlo. Zaujali ma aj tie viaczložkové oleje, keďže občas rada používam oleje namiesto parfumu, napr. Litsea Cubeba či Ylang, podľa toho, akú mám náladu tak som zvedavá, ako budú voňať.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 17:00:48
Ikona diskutujiciho
sipka

To asi nebude podle terapeutického účinku tak jako u chuti, že například moc hořké byliny jsou nejlepší na trávení 🙂 protože většina voní pěkně a jsou i hodně účinné, ale například kadidlo málokomu voní a je turbo účinné 😉 tak to asi bude různé a jak pro koho, ten co napíše pochvalnou recenzi, tak mu to určitě pomáhá, ale někdo na tom může být zdravotně hůř, nebo mít více zdravotních problému, a tomu to až tak nepomůže, je to vždy individuální, a také to může působit různě rychle, u někoho hned a u někoho až po delší době… ale pak napište jak dopadl experiment a porovnání 🙂
Litsea a Ylang budou v akci na jaře, to bývá 50% sleva na jednodruhové oleje 😉

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-11-24 15:00:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jee a to jsem teprve před týdnem s es. olejemi začala xD

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-24 23:53:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdy není pozdě 🙂 já esenciální oleje také dlouho odmítala, buď byly moc drahé, anebo nekvalitní, cítila jsem v nich chemii! Ale když jsem našla kvalitu a přijatelné ceny, tak teď už na nich frčím – piju je, natírám, inhaluju… vlastně mi tvoří domácí lékárničku i prevenci 😉

Ikona diskutujiciho Sněžná vločka 2022-11-24 19:29:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Esenciální oleje miluju. Používám jednodruhové a léčím se s nimi. Musí být ale kvalitní. Takže raději koupím dražší značku aby nebyl nějaký malér když to beru vnitřně. Na internetu je spousta varování že se to nesmí brát vnitřně a vnitřní užití se zakazuje udávat prodejcům. A víte proč? Protože některé bakterie jsou sice rezistentní na antibiotika ale na oleje nejsou a ono to prostě funguje. Tak přece nám nebudou říkat jak se máme uzdravit sami s mátovým nebo jiným olejem.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-24 23:57:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, přesně tak, podle legislativy se nesmí užívat vnitřně. No, ty které jsou syntetické, tak bych s tím i souhlasila, ale to samozřejmě by pak měly být zakázány i všechny léky farmaceutických společností, protože všechny mají negativní vedlejší účinky!
Ale opravdu čistě přírodní esenciální oleje jsou terapeutické a neškodné i zevnitř, a záleží jen na množství, které člověk snese, je to individuální. A silnější oleje se musí ředit, například takové oregano nebo skořice by mohly popálit sliznice, tak se musí smíchat s nějakým kvalitním za studena lisovaným olejem – v bewitu je ich až 70 druhů, můj nejoblíbenější je z černuchy (černý kmín).

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-25 00:00:18
Ikona diskutujiciho
sipka

A souhlasím, že jedině kvalitní, ale zase ne předražené, takže kvalita a přijatelná cena pro čechoslováky 😉 dám sem link na video, kde je porovnání české BEWIT vs. americké DOTTERA a YOUNG LIVING (nekritizuje kvalitu, ale cenu)
https://www.youtube.com/watch?v=wpxeF38aZEk

Ikona diskutujiciho Romana Sagulová 2022-11-25 00:24:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=Nwt_aIGFlIY. My sme sme urobili videjko o akcii 50 % tej v Bewite Andrejka a ja,Romča,odpadnete na hlavuuuu

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-26 20:34:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Baby, tohle videjko se vám fakt povedlo :)))

Ikona diskutujiciho aneta 2022-11-26 02:01:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé, že ty tři nejvyšší jsou moje oblíbené a ještě santálové dřevo 🙂 ty frekvence jsou moc zajímavé

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-26 20:35:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle se mi líbí, že Aluška na své stránky přitahuje tak vnímavé lidi jak je ona sama 🙂 Jo, a jednodruhové esenciální oleje budou v 50% slevě na jaře 😉

Ikona diskutujiciho peace 2022-11-27 13:43:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, už jsem dlouho uvažoval, že bych u těch Bewit něco koupil, ale odrazuje mě ten jejich systém „pyramidy“, že máte pod sebou další lidi apod.. ale recenze mají docela dobré co jsem tak četl.. Mají v nabídce i nějaký „zázračný“ C60, což dle recenzí má fantastické účinky, ale jedná o látku velmi podobnou grafenu, tak mě to trošku odrazuje, aby to nebyla nějaká další udička..

Ikona diskutujiciho kiana 2022-11-27 19:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si od nich plánuji (už delší dobu) koupit esenciální oleje, ale až mi dojdou ty, které nyní mám. C60 mi spíš připadá jako fulleren, takže stačí pít šungitovou vodu a člověk nemusí dávat tolik peněz za tyto doplňky stravy (ale to jsem ještě úplně neprověřila).

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 03:45:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Šungitová voda je super, já ji používám už dlouho, mám doma dva džbány s vodou ze studánky (a to je nejdůležitější, nepít vodu z vodovodu!) a v nich šungit, který vodu energetizuje a čistí.
Ale to je jako když vám někdo řekne, že jí ovoce a tím pádem si nepotřebuje dodávat žádné vitamíny, no to by ale toho ovoce musel sníst na kila a stejně by to nestačilo 🙂
A to samé je i C60 z povrchu šungitu ve vodě, tím způsobem ho do sebe nedostanete zdaleka tolik jako je v prawteinu C60.
Cena je vysoká, ale to se odvíjí od toho, co tam všechno je, když se podíváte na podrobné složení… A je to nejprodávanější produkt, i když je nejdražší, lidé by to asi nekupovali opakovaně, kdyby jim to nepomáhalo 😉

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 03:55:09
Ikona diskutujiciho
sipka

No a systém pyramidy jak říkáte, tak to bohužel potentily různé americké firmy, které to braly jako tvrdý byznys! Chápu vaše obavy, zažila jsem takové! Ale tohle není klasické mlm, tohle je franšíza, a vůbec nemusíte mít nikoho pod sebou, můžete si nakupovat jen pro sebe, nebo pro svou rodinu, a třeba i jen jednou za rok, když jsou velké slevy jako teď, je to jen na vás, nikdo vás k ničemu nenutí… ale proti těm různým zahraničním firmám, jsou zde přijatelné ceny a fakt hodně akcí a každou chvíli nějaké slevy, to jsem fakt ještě nikde nezažila. A přitom vysoká kvalita, dala jsem si produkty otestovat, tak jen zírali a už si je také kupují 🙂 a já jsem tam nenašla nic, co by mi vadilo, a to si pište, že já si vždycky všechno zjišťuju, a tady jsou to jen samé pozitiva, tak jsem fakt happy, že jsem konečně našla to, co jsem hledala 😉
Ale víte co? Běžte se tam podívat 🙂 Každé úterý poobědě mají den otevřených dveří, a sám majitel vás provede po výrobně a zodpoví vám všechny dotazy 😉

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 03:58:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Klíčový rozdíl mezi grafenem a fullerenem je v tom, že grafen má dvourozměrnou strukturu (jako jednovrstvový list), zatímco fulleren má trojrozměrnou strukturu, skládá se z 60 atomů uhlíku (molekula C60 vypadá jako fotbalový míč)
Existuje mnoho studií, které dokazují, že antioxidační kapacita fullerenu je 172-krát účinnější než vitamin C. A chrání i pokožku před volnými radikály, absorbuje je jako houba. A také chrání před 5G zářením…

Ikona diskutujiciho Alina 2022-11-28 09:52:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlhšie som tu nebola a som prekvapená, koľko je tu výborných článkov, aj diskusií pod nimi, ako aj tuná.
Esenciálne oleje sú tiež jedným z klenotov prírody. Dosť som o nich čítala, už dlho pravidelne používam prírodný tea tree olejček, eukalytový i levanduľový. A tu som našla ďalšie zaujímavé poznatky a tipy, za čo ďakujem.
Spojenie tých správnych frekvencií esenciálnych olejov v kombinácii s hudbou a arteterapiou by určite malo skvelé výsledky.

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 17:04:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě ano, esenciální oleje se dají kombinovat se všemi terapiemi, a vylepšují výsledky 😉
Ke krásnému valčíku si dát třeba love nebo peace, a k rocku třeba joy nebo wild woman 🙂

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 03:42:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, C60 je fulleren, je přírodní (v americe jsou i syntetické, ale ty jsou toxické!), a je ze šungitu, protože šungit (ale jen pravý karelský) obsahuje fulleren. Fulleren jako takový je známý už dávno, kamarád chemik mi to potvrdil, že se o něm učili před 40 lety ve škole, ale to ještě netušili jak je léčivý. Až v roce 1996 za tento objev byla udělena Nobelova cena. Dodává energii, sportovci ho užívají těsně před sportem, ale i lidá po těžkém kovidu postavil na nohy. a je už hodně studií jak pomáhá na různé nemoci, a hlavně je dokázaná dlouhověkost, a to až dvojnásobná. Je o tom i kopec videí, zkusím najít nějaké kratší 🙂
https://bewit.link/v/-7esDD3iAaY?i=o5e460o3

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-11-28 17:25:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je bomba! 🙂 ještě ani neskončila jedna akce 50% EO a už začíná druhá 30% PRAWTEINY! 😉
28.11.-11.12. je 30% sleva na 58 prawteinů (všechny kakaové superpotraviny kromě C60)
A z toho 25 prawteinů je takových, které mají stejný název jako esenciální oleje, takže se navzájem podporují a jejich synergické terapeutické účinky se znásobují, a teď si je můžete spolu koupit oba v akci:

ALG, BO, BODYGUARD, BYDIA, CHOLBAL, COLDET, DETOL, DX, EPI, HAIR, HELP H, HEMUS, HYP, HYPOT, LOVE, MIG, MIRACLE, MOON, MOVE IT, OK DIG, PO-W-ER, PRO NO, PROTECT, WLOSS, WOFERT

https://bewit.love/sk/prawtein-superpotravina/?i=o5e460o3

Ikona diskutujiciho Naďa 2022-12-12 15:59:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neváhejte koupit zdravé dárky na vánoce – esenciální oleje, prawteiny, kosmetiku, doplňky stravy, za studena lisované oleje, difuzéry, nebo vánoční sady, od 12.-18.12. je doprava zdarma u nákupu nad 1500 Kč (60 €) 😉

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-02-07 18:10:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, vadí když jsou na některých bewiťáckých etiketách obrazy květu života? Zaujaly mne krom esencí i rostlinné oleje, ale skoro na všech je ten samý vzor. Stejně tak nechápu ani ten merkaba elixír.
Děkuji Alu 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek