Našla si mě vypočítavá čarodějnice: Pod příslibem pomoci nás proklela

29.11.2020 v Paranormální jevy 10

Tento zážitek ukázkově popisuje nebezpečné čarodějnice, které loví na ulicích své oběti. Mnoha lidem se už stalo něco podobného, mnohdy najdu zážitky tohoto typu i popsané v diskuzích, nebo v mailech.
Kdo jsou ti záhadní lidé, co vás osloví na ulici, vypadají jakoby o vás všechno věděli a vnucují svou pomoc? Je dobré jim věřit, nebo se od nich raději držet dál?
Ačkoli se už stalo, že tato náhodná pouliční čarodějnice pomohla a dobře poradila (což ale není tento případ), mějte se na pozoru a dejte na varovná znamení. Můžete se setkat s někým, kdo vám naopak pořádně zavaří.
Následující zážitek popsala slečna Hailey Reese na svém youtubovém kanálu v roce 2017. Článek je volným překladem vyprávění:Zdráhala jsem se tento zážitek sdílet, protože mě tehdy fakt hodně vyděsil. Původně jsem si myslela, že ho nikdy vyprávět nebudu, ale jste pro mě jako moje rodina, takže tady je. Pokud nevěříte čemukoli z toho co dneska řeknu, nemusíte. Jen sdílím svůj zážitek s černou magií… Existuje dobrá a černá magie. Černá magie je charakteristická tím, že se k dílu pozve temná síla, démon, nebo se míří na někoho, komu chce praktikující ublížit.

Stalo se to v Los Angeles. Moje mamka nakupovala v obchodě Target. Vybírala tam oblečení. Najednou k ní přistoupila nějaká žena a řekla: ,,Týjo, vaše dcera!“
Moje máma tam byla úplně sama a protože má dcery dvě, mě a Jůlii, otočila se na ni a zeptala se: ,,Prosím?“
A ta paní řekla: ,,Vaše dcera.“
A moje máma na to: ,,Ano?“
A paní jí začala vyprávět, jak bude její dcera v budoucnu strašně moc úspěšná, slavná, ale něco temného se ji pokouší zastavit.
Moje máma jí na to nic moc neřekla, ale poslouchala pozorně.
Žena vyprávěla o mé zářné budoucnosti a o různých podrobnostech z mého života, které nemohla vědět. Ale trvala na tom, že je nutné vyčistit moji auru, aby mě žádná temná energie zastavit nemohla.

Dala mámě vizitku a řekla, že ji může kdykoliv zadarmo navštívit. Že je duchovní poradce a že jí ráda pomůže.

Když pak máma přišla domů, vyprávěla mi, co se stalo. A když o tom mluvila, měla jsem z toho takový divný pocit, jakobych se topila. Bylo to divné, protože moje máma má jiné dobré přátele, kteří mluví s anděly a nikdy jsem tenhle pocit neměla, když byla řeč o nich.
Vlastně jsem nikdy předtím nezažila tento podivný topivý pocit, když se mluvilo o duchovních průvodcích. A to bylo právě znamení, že je něco špatně.

Mamka řekla: ,,Hailey, ale ona o tobě věděla tak strašně moc věcí. Řekla jak budeš moc úspěšná, ale máš na sobě nějaký blok, ona ti chce pomoct a je to zadarmo.“
Že je to zadarmo, je podezřelé, dneska se tomu směju… ale mamka si fakt myslela, že to zadarmo je, když jí to ta paní takhle prezentovala.

Takže záhadná paní mi údajně jenom chce pomoct a vnést do mé aury pozitivní energii… Ale já jsem ohledně té věci měla opravdu tíživý, nepřijemný pocit.
Pamatuji si, že když tehdy mamka došla domů po tom setkání, tak s sebou donesla nějaký předmět, který měl pomoct energeticky vyčistit náš dům. Už nevím co to přesně bylo, ale nedělo se zatím nic zvláštního.

Takže mamka té paní zavolala a ta druhý den přišla. Zopakovala ty věci, které předtím říkala v obchodě. O mé slavné budoucnosti, znala detaily o mém životě, které by normální člověk nevěděl… A že budu moc moc úspěšná, ale potřebuji vyčištění energií.

Moje máma s tím souhlasila: ,,Dobře, podstoupíme vámi doporučovaný program a provedeme to čištění.“

Jenomže když přišlo na samotné čištění, zjistili jsme, že věci, které daná paní potřebovala na moje čištění, stály více než tisíc dolarů. (asi 25 tisíc korun)
Zavolala mámě o den později a řekla, že tedy připravila věci na moje čištění a začala vyjmenovávat, co všechno na to potřebuje a v součtu byla cena za ,,pomůcky“ značně tučná. To, že potřebovala přes tisíc dolarů na to, aby vyčistila moje energie, byl jasný projev toho, že šlo o podvodnici.

Jasně že věřím tomu, že jsou mezi námi dobří lidé se schopnostmi, kteří opravdu umí čistit energie. Ale tisíc dolarů za energetickou očistu? – To byl jasný podvod. Na co by potřebovala tak moc pomůcek a tak moc drahých.
Takže to byla podvodnice, přestože nějaké schopnosti očividně měla, když toho o mně tolik věděla.

Mamka jí na to řekla: ,,Podívejte, je to opravdu hodně peněz. Omlouvám se, ale na tohle nemáme peníze, abysme investovali tolik jenom na očistu energie. Hailey se tedy bude soustředit na to, aby kolem sebe udržovala dobré energie a vyzařovala dobrou energii každý den při všem co dělá. Takže vám děkujeme, ale o to čištění už nemáme zájem.“
Původně milá paní najednou úplně otočila a hodně se rozčílila: ,,Ale vy to nechápete, Hailey mě potřebuje! Jestli chce být úspěšná, musí udělat co jsem řekla! Ty peníze potřebuju, je to moje řemeslo, musím nakoupit věci a bla bla bla…“
Máma jí zopakovala, že jí děkuje, ale že nemáme zájem. Byla na ni fakt hodná a řekla to hodně slušně. ,,Děkujeme, ale fakt ne, děkujeme.“
Hovor ukončila a zbytek dne probíhal normálně.

Pak šla mamka v noci na záchod, byly tři hodiny ráno.  Toaletní prkýnko bylo dole a mamka si původně nerozsvítila, protože viděla dobře na místnost, kterou z vedlejší místnosti osvětlovala televize.
Tak si sedla, čůrala a jak seděla na tom záchodě, najednou uslyšela hlasité šplouchnutí. Tak hned vstala, rozsvítila a podívala se dovnitř.
Je to fakt nechutné… Ale v té míse byla krysa. Opravdová živá krysa!
Nikdy jsme doma krysy neměli. Chápu, že můžou lézt potrubím, ale nikdy jsme u nás neměli ani myši. Žijeme na kopci v Los Angeles a krysy tady nemáme, ani sousedi nemají problémy s myšma nebo krysama.

Mamka se tak lekla, že dostala panický záchvat. Druhý den k nám přijel deratizér, aby nás toho krysího problému zbavil. Jenomže ten pán nic nenašel a odešel s nepořízenou.

Další noc šla mamka zase v noci čůrat a celá situace se opakovala! Zase našla krysu v záchodě. Takže k nám znova přijet odborník, který zase nic nenašel.
Opakovalo se to celé úplně stejně, tři noci po sobě. Vždycky když šla mamka v noci čůrat, čekala na ni v záchodě krysa. Já jsem navíc začala mít šílené démonické noční můry a máma úplně to samé.

Obě jsme byly v té fázi opravdu vyděšené. Tehdy nás přijel navštívit můj přítel, který bydlel v Miami. V té chvíli ještě seděl v taxíku. Já jsem byla doma, něco jsem dělala za stolem a najednou jsem uviděla, jak po chodbě jdou dvě černé nohy směrem k mému pokoji. Ty dvě nohy nebyly připojené k žádnému tělu. Úplně jsem šílela hrůzou a hned jsem příteli napsala, co se mi právě stalo. Když přítel konečně dorazil, tak jsem se ještě třásla. Měla jsem šok.

Došlo mi, že je ta čarodějnice naštvaná, že jsme jí nezaplatili. Bylo to moc shod okolností naráz. Třikrát na nás čeká krysa v záchodě, noční můry, do toho ty černé nohy…
Udělali jsme všechno co jsme znali, abysme se té energie zbavili. Zkoušeli jsme kadidlo i svěcenou vodu. Modlitby k andělům… ale nepomohlo nám to. Pořád jsme se cítili špatně.

Takže mamka té paní zavolala a konfrontovala ji. Popsala jí, co se u nás doma děje a řekla, že ví, že to způsobila.
Ta žena všechno popřela, ale její hlas zněl velmi zlomyslně a ironicky: ,,Cože se vám to děje? … Ooo… no, je mi velmi velmi líto, že se vám takové věci dějí. Chudáčci jedni…“
Nechovala se vůbec překvapeně a v jejím hlase nebyl žádný soucit ani empatie, ani znepokojení. Normální člověk by se zděsil a řekl: ,,Cože to sakra říkáte, jaká krysa v záchodě?!“

Mamka se jí tedy zeptala: ,,Co od nás chcete?“
,,Chci peníze,“ řekla rozhodně ta žena.
Na to moje máma odvětila: ,,No, vlastně jste mi dala zadarmo výklad, který jsem vám nezaplatila. Takže vám za něj zaplatím. Pošlu vám 100 dolarů jako poděkování za službu a vy mi slibte, že dáte mé rodině pokoj.“

Takže jsme jí fakt zaplatili 100 dolarů a ty problémy hned přestaly.
Jsem si jistá, že nás proklela černou magií. A jsem si jistá i tím, že ta žena opravdu měla dar, ale očividně ho nepoužívala pro nic dobrého.

připravila © www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-29 04:23:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejaká krysa by ma asi nevydesila a nič by som tej čarodejnici neposlal. Zaujímavé je aj toto: suseda energetická upírka a obrana proti nej. Kto vie či je to tak jednoduché s tou obranou ako popisujú vo videu asi od 10 minúty https://youtu.be/1FGSxx8tPZI

Ikona diskutujiciho Rady 2020-11-29 10:53:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a nevíš, co se pak dělo s tou krysou v záchodě?:) To mi vrtá hlavou, že nevím, jak bych si s tím poradila…ale asi utekla.
Jak jsi mluvila o těch tušeních ve svém posledním videu, že člověk se raději má obrátit na podpatku a utéct – byla jsem v létě u „andělské poradkyně“, paní, co čistí auru. Něco takového jsem udělala poprvé ve svém životě. Hned, jak jse se tam u ní posadila, napadlo mně – co tu dělám, to nejsem já, absolutně mi to prostředí nesedělo, bylo mi to proti srsti. Paní pak řekla, že jsem byla neukotvená a že jsem myšlenkama lítala, tak to je fakt.
Něco, co říkala, sedělo, něčemu jsem věřila tak napůl. Pak jsem celé léto jsem pak měla dost velké depky (přesně naopak, než měl být výsledek), tak nevím, jestli to bylo z tohoto nebo z toho, že jsem se nedávno zbavila psychopata ve svém životě. No, ještě, že mám tvůj krystal, ten už totiž jednou zapůsobil dost silně, po tom, jak mně objal jeden člověk, který tvrdil, že ve mně něco vidí, tak jsem se cítila jak vysvlečená z kůže a jak jsem si ho nandala, okamžitě to přestalo. Beru to tak, že jsem udělala chybu, poučila se a pomaličku se zbavuju těch vlivů a čistím se.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-29 19:05:43
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom se už nezmiňují. Je možné, že její máti tu krysu viděla a slyšela, ale byla to součást prokletí a ve skutečnosti tam fyzicky nebyla. Proto se nemusela zabíjet, protože to byla iluze.
Mou mamku jednou proklela čarodějnice v Brně, oblečená celá v černém. Dvakrát se jí po cestě dolů zjevil u silnice a pak přímo na silnici obrovský černý krkavec (ale bylo to větší než skutečný krkavec, přerostlé černé hovado), napodruhé se kvůli němu skoro vybourala.
Ale fyzicky tam nebyl, tudíž kdyby projela skrz něj, nebylo by co uklízet… takže s tou krysou to bylo asi takhle nějak.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-29 20:26:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Rady? jestli máš bezdůvodné depky, vyhledej, prosím, psychiatra, aby ti dal prášky. není na tom nic špatného. deprese je nebezpečná nemoc, dědičná – málo serotoninu v mozku a to není řešitelné jinak, než skrz prášky… na to ti nějaké čištění aury nepomůže, opravdu. správná medikace člověku výrazně vylepší životní úroveň. vím, o čem mluvím, mám tyhle případy v rodině.

pokud ti nějaká paní tvrdila, že tě vyčištění aury zbaví depresí, chtěla z tebe akorá vysát peníze(nebo nevěděla, o čem vlastně mluví). deprese má vždycky buď fyzickou příčinu ve tvém okolí (toxické vztahy, blbá práce, žádní přátelé apod.) nebo je to „chyba“ v mozku; ale snadno spravitelná. opravdu nevěřím, že by ti nějaký astrální parazit mohl způsobovat silné deprese, možná tak bys to pociťovala jako méně energie… ale opravte mě, jestli se mýlim.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-29 20:51:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Serotonin můžeš doplnit stravou, pohybem, změnou životního stylu, změnou práce, změnou lidí kolem tebe, výživovými doplňky. Deprese je podle mě víc výsledek životního stylu a nedostatku určitých látek a vitamínů (podvýživa) než dědičnosti. Málo pohybu a slunce je taky hřebík do rakve. A životní styl a pohled na svět se hodně dědí. Ale pokud někomu normální metody nezaberou, holt není jiná možnost než prášky. Někteří lidé jsou taky víc náchylní, citlivější.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-29 20:57:54
Ikona diskutujiciho
sipka

jako jo, někdy je to blbým životním stylem, ale věř mi, že někdo je fakt nemocný. a kolikrát se ti lidé bojí/stydí jít k psychiatrovi a myslí si, že je to něco špatného, proto o tom otevřeně mluvím, protože mi to zachránilo maminku. klinická deprese je shit – někdo to má třeba už od dětství a nic mu na to nepomáhá.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-11-29 14:37:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to víš alue lidi vyhazují zbytky jídla do záchodu a pak se díví že jim ze záchodu lezou krysy tu krysu bych klepl vzal dal do krabice přišel bych k domu té čardějnici položil bych jí to před dveře jejího domu s nápisem poděkování za věštění a projev naší úcty k vám pak bych odešel

Ikona diskutujiciho Nini 2020-11-29 21:10:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak to je mazec…chci se zeptat, nevíš Alu jak se bránit proti kletbě? Třeba něco nosit? A nebo jak ji zrušit? Já bohužel znám jednu paní, která právě předstírala hodnou pro peníze, ale pak se projevila. Byla to známá mojí matky a jednou jsme ji vyhledali (v tu dobu jsem byla psychicky na dně a matka mi chtěla pomoct). Ona totiž ta žena dostala dar a opravdu předtím viděla do budoucna, ale potom dar odešel, protože fakt není dobrý člověk, takže mně nakecala nějaké blbosti. Už tehdy jsem ji nevěřila, ale napadlo mě jestli něco neprovedla, když se s matkou po nějaké době rozešli ve zlém. Nevím, jestli to je intuice nebo si to vsugeruju, ale pár krát mi ta myšlenka z ničeho nic přišla…tak třeba jestli není možné nějak kletby zrušit. Třeba i preventivně. Nevím, jestli vejce stačí nebo ne

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-29 22:07:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Když víš kdo to je, tak pomůže rituál s růží. Když chceš něco na deaktivaci černé magie širokospektrálně bez zacílení na osobu, tak buď silný přírodní křišťál, nebo nosit energetický krystal.

Ikona diskutujiciho Nini 2020-11-29 22:28:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju moc! Nejdřív zkusím ten rituál s růží a radši pořídím I křišťál

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek