Naučte se naslouchat svému vnitřnímu hlasu

26.7.2019 v Poselství 3

V našich duších je vnitřní kompas, který pomáhá řídit náš osud správným směrem. Na cestě života čelíme velmi obtížným, nebo méně obtížným rozhodnutím. Během této doby někdy slyšíme hlas. Je to náš vnitřní hlas, vysílající poselství, které se dotýká našeho srdce. Ve skutečnosti vždy víme, co je správné a co není. Tento vnitřní hlas je zde, aby nám to připomněl.Vnitřní hlas
Ve skutečnosti jsou to naše intuitivní schopnosti. Mystici věří, že předtím, než vstoupíme do tohoto života, jsme se již dohodli na výzvách, kterým budeme čelit. Proto nadvědomě víme, co se stane. Během našeho života však máme tendenci zapomenout na to, co se stalo před naším narozením.

Když nastane ten správný čas, téměř vždy spontánně překročíme hranice hmotného světa a spojíme se s naším vyšším já, s naší duší. Vnitřní hlas je moudrost našeho vyššího Já.

Všichni jsme se narodili s intuicí
Je to tak! Všichni jsme se narodili intuitivní, protože všichni máme duši. Proto všichni máme přístup k duchovní říši bez ohledu na to, jestli tomu věříme, nebo to popíráme. Mnoho lidí si vypíná schopnosti na základě popření a nedostatku víry, to však neznamená, že v nich přesto nespí netušené schopnosti. Tuto moc může mít kdokoliv. Můžeme se všichni naučit naslouchat našemu vnitřnímu hlasu, pokud se dokážeme na chvíli odpoutat od hmotného ruchu.

Dva způsoby, jak naslouchat vnitřnímu hlasu:

Krok první je ztlumení materiálního ruchu
Není to tak jednoduché, jak se řekne. I když je náš vnitřní hlas opravdu silný, hmotný ruch je někdy tak hlasitý, že umlčí naše intuitivní síly. Tento ruch vychází z našich osobních názorů, našich traumatických zkušeností a našich dogmatických přesvědčení. Je třeba pochopit, že nás to dělá kým jsme, co utváří naši originální osobnost. Hmotný ruch není náš nepřítel, je to normální jev. Musíme se však naučit tento ruch občas umlčet, abychom mohli slyšet náš vnitřní hlas.

Můžete to povzbudit bylinkovou očistnou koupelí s levandulovým, tymiánovým a rozmarýnovým esenciálním olejem. Tato směs vás povzbudí k utlumení ruchu a pomůže vám naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Jiné návody na očistu a harmonizaci vlastní energie, jsou též velmi vhodné.

Druhý krok je posílení vnitřního hlasu
Teď, když jste si v sobě udělali ticho a klid, musíte posílit svůj vnitřní hlas a učinit ho ještě jasnějším. Chcete-li tak učinit, musíte energeticky vibrovat co nejvýše, být v jednotě s univerzální moudrostí vesmíru, která je přirozenou součástí vaší duše. Když vibrujete na vysokých energiích, nemáte se čeho bát. Nemůžete být ovlivněni destruktivními myšlenkami nebo dogmatickými vírami, protože na nich nerezonujete, jsou příliš nízké.

Zvýšit své vibrace, to je velmi důležitý krok. Nesnažte se vyprávět ostatním o své intuici. Vždy můžete mluvit se svými kamarády, ale nevěnujte pozornost těm, kteří nevěří na tyto věci a nespoléhejte se na jejich názor, svede vás to pryč z cesty.

Zvyšování osobní frekvence je životní cesta, která od vás bude vyžadovat změny, mnoho práce, sílu vůle a mnohdy i oběti. Často musíme něco starého pustit, abychom mohli něco nového získat. Nejde to udělat teď hned lusknutím prstu, je potřeba se k tomu postupně dopracovat a znát potřebná data. Vědění je moc a svoboda.

Zajímá vás podrobně tématika duchovního vedení a pěstování silné intuice? Přečtěte si knihu Anděl strážný. Je to kompletní průvodce se všemi důležitými daty a návody. Kniha je k dispozici zde: https://www.alue.cz/p/andel-strazny-alue-k-loskotova/

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-26 12:14:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty obrázky 😍

Ikona diskutujiciho Jantulka 2019-08-04 20:54:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svoj vnútorný hlas som vždy počula veľmi jasne a vždy mi bolo vtipné, že sa v duchu hádam sama so sebou.
….. pôjdem do ľava, nie nie, choď do prava; toto by mohlo vyjsť, nie nie, toto nikdy nemôže vyjsť….
Vysvetľovala som si to tak, že som blíženec, že v sebe spájam dve povahy a mám v sebe duševnú rozdvojenosť.
Ani by ma predtým nenapadlo, že existuje niečo také ako vnútorný hlas a všetko toto je vlastne intuícia.

Ikona diskutujiciho Branis 2019-09-29 03:07:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tak neak som to donedávna pripisoval znameniu aj ja. Tiež som blíženec. Ale stále sa neviem vymotat s toho zmätku čo mám. Ale asi som už prišiel na riešenie. Tak už my len ostáva dokončit posledný deň čo ma obmedzuje. A zapracovať na sebe.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek