Návod k posílání energetických koulí na dálku

17.2.2019 v Návody 12

Jak na dálku komukoliv poslat energii

Metoda vysílání koule Léčivé energie na dálku je mnohem starší, než si myslíte. Již od starověku lidé věděli, že nemají jen fyzické tělo, ale existují i ​​na dalších energetických frekvencím současně.

 

Rozmanitá těla, která obýváme

Přestože mnoho starověkých civilizací může řadit a pojmenovávat těla jiným způsobem, všechny se shodují, že existuje fyzické tělo, duchovní energetické tělo (někteří ho nazývají Astrální tělo) a samozřejmě nesmrtelná duše.

 

Energické tělo (alias Astrální tělo) je velmi citlivé na vnější (a samozřejmě i vnitřní) podněty. Když jsme v místnosti, kde se stalo něco strašného, ​​naše energetické tělo shromažďuje informace, které ovlivňují jeho „fyziologii“, a tak nám pomáhá pochopit, co se zde stalo. Energie tohoto děsivého pokoje interaguje s vaším energetickým tělem a tento chlad, který cítíte, je skutečný 6. smysl, který pochází z tohoto – mnohem citlivějšího „těla“. Pokud z nějakého důvodu budete muset zůstat v této místnosti, energie místnosti naruší energii vaší homeostázy a změní některé z jejích funkcí, což nakonec znamená – pokud s tím nic neuděláte – slabost, vyčerpání energie a rozvoj nemoci.


 

To neznamená, že bychom měli vždy hledat duchovní důvod pro nemoc našeho těla (vždy konzultujte s lékařem), ale že správná čarodějnice vždy jedná i na energetické úrovni. To byl jen příklad, který ilustruje jak energie ovlivňuje vaši energii a tudíž vaše fyzické tělo. Můžete zaplatit tisíce dolarů, abyste se dozvěděli o léčbě energii, nebo můžete začít cvičit sami zadarmo.

 

Při vytváření a odesílání energetických koulí postupujte podle těchto kroků

Energie přesahuje čas a prostor. Jakmile se naučíte, jak posílat energii, můžete to udělat pro léčebné účely, nebo dokonce změnit výsledek budoucí události nebo dokonce ji poslat do minulosti. I když se skutečná minulá událost pravděpodobně nezmění, dopad bude pro vás mnohem lepší. V tomto článku se dozvíte, jak posílat energii a poté upravit energii podle toho, co chcete (léčení, peníze, ochrana, láska atd.).

 

Krok první: Váš chrám

Připravte si své posvátné místo, kde se bude všechno dělat. Mělo by být klidné a neměli byste zde být ničím a nikým rušeni. Pokud chcete, můžete použít oltář. Oblečte se pohodlně do volného oděvu, sundejte těžké šperky – pokud pro vás nehrají důležitou rituální roli.

Možná se budete chtít položit, nebo sedět pohodlně, nebo ve stylu yogi nebo semi-yogi (styl Cernunnos). Cokoliv v čem se cítíte dobře, je to nejlepší. Na tomto místě jste s Vesmírem. Soustřeďte se na hluboký a klidný dech. Uklidněte své myšlenky, ztište svou mysl, uvolněte své tělo.

 

 

Druhý krok – vytváření energetických míčků

Abyste mohli energii poslat, musíte ji nejdříve shromáždit a koncentrovat. Chcete-li začít shromažďovat energii, začněte dlaněmi třít o sebe, vodorovně a v krouživém pohybu.

Tím aktivujete dvě sekundární čakry, které se nacházejí ve středu vašich dlaní. Nyní máte větší schopnost cítit energii. Chcete-li tak učinit, držte dlaně 2 centimetry daleko (vnitřní dlaně směrem k sobě). Nyní máte pocit, jak pulz energie přichází a odchází. Čekejte několik minut, než to pocítíte.

 

Toto je základní technika. Teď do toho přidáme trošku ,,kouzlení“

Vizualizujte kolem sebe jasné světlo, které vás obklopuje. Barva závisí na tom, co chcete dělat. (viz. níže).

S každým dechem vdechujete toto světlo a naplníte celé své tělo tímto světlem. Světlo běží ve vašich energetických kanálech, pulzuje a osvětluje vše: tělo, duši a auru. Vyzařujete barvu. Několik vteřin – minut, abyste to cítili. Cítíte blaženost z tohoto světa.

 

Teď je čas nasměrovat energii mezi dlaně. Vdechujete světlo a při každém výdechu posunete světlo do energetických center vašich dlaní. Opakujte podle potřeby, abyste získali a soustředili co nejvíce energie.

 

Krok třetí – Výběr správné barvy

Vyberte ze seznamu správnou barvu podle toho, co potřebujete:

 

Bílá barvá – pro každý účel, spojení s božstvím

Zlatá barva – pro každý účel, s více mužským elementem

Stříbrná barva – pro každý účel s více ženským nádechem

Růžová barva – pro lásku, pro krásu a pro léčení

Zelená barva – pro prosperitu, peníze, krásu a léčení

Červená barva – pro (aktivní) ochranu, sexuální energii, vášeň

Fialová barva – pro (pasivní) ochranu, Astrální energie

Modrá barva – pro (pasivní) Ochranu, mír a léčení

Žlutá barva – pro duševní jasnost, intelektuální účely

Oranžová barva – pro atraktivnost a úspěch

 

Dobíjení vaší energie je moc důležité. Doporučuji k tomuto účelu křišťál. Jednoduše ho položte na své dlaně a nechte energii vířit (kvalitní silné křišťály jsou k dispozici na Alue.cz)

 

Krok čtyři – odeslání energetických koulí

Nyní, když jsou vytvořeny energetické koule, naprogramujte je. Jen jasně uveďte, co s nimi chcete dělat. Například „posílám tento červený energetický míček svému příteli Georgeovi, aby byl chráněn před jakýmkoliv útokem“.

 

Co když vám řeknu, že můžete dokonce použít fotografii, abyste zaměřili svou mysl. Můžete poslat energetické koule do budoucnosti. „Posílám tuto žlutou energetickou kouli k sobě, když zítra budu psát o fyzice.“

 

Je možné kouli poslat k Vašemu domácímu mazlíčkovi, když jste pryč, aby cítil vaši lásku. „Posílám tuto růžovou kuličku energie svému psovi, aby cítil moji lásku, i když jsem daleko.“

 

Ve skutečnosti můžete tyto energetické koule poslat i do minulosti, abyste vyléčili minulou zkušenost. „Posílám tuto energetickou kouli do minulosti, když jsem si zlomila nohu a dodnes se bojím skejtovat.“

 

Rovněž ráda posílám energii do budoucnosti jen pro případ, že to já nebo někdo potřebuje. Toto je cesta pracovníka Světla. Praxe samozřejmě dělá mistra.

 

Krok 5: Doplňte energii

Aktivujte svá energetická centra tak, že uchopíte dva křišťály. Buďte u toho ideálně bosí venku na trávě, když bude hezky. Zůstaňte takhle po několik minut a absorbujte energii z vašich křišťálů. Až budete hotovi, vyčistěte své křišťály.

 

Neposílejte žádné energetické koule, pokud jste fyzicky nebo citově nemocní. Nechcete přece vyprázdnit svůj zbývající energetický bazén. Neposílejte nikdy žádnou energii jiné osobě bez jejího vědomého svolení. Vždy se musíte nejdříve zeptat, abyste neporušili zákony vesmíru. Nikomu nikdy neškoďte. Respektujte svobodnou vůli každé živé bytosti.

 

 

na motivy zahraničního zdroje https://www.magicalrecipesonline.com

Zpracovala Alue K. Loskotová, www.aluška.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ina 2019-02-17 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ❤

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-02-17 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hezký! Díky :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-17 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Neposílejte nikdy žádnou energii jiné osobě bez jejího vědomého svolení. Vždy se musíte nejdříve zeptat, abyste neporušili zákony vesmíru." ahá. a já si celou dobu říkala, jestli to tedy vlastně ale není černá magie :D ten dovětek to ale vysvětlil.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-17 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: energii posíláte neustále na co myslíte tam soustředíte svoji energii stačí myslet na dané lidi a tim jim posíláte energii třeba myslíte že se člověk uzdraví a hned mu tím posíláte energii ono stači když si představíte jak toho člověka nabíjí energie z vesmíru -)))

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-17 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: s tím souhlasím, ale zase je rozdíl mezi tím na někoho prostě myslet a cíleně mu posílat kouli energie… myslím :D

Ikona diskutujiciho Ceneon 2019-02-17 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Přesně tak. Proto se holka otočí, když se na ni díváš, a přesto jsi mimo její zorné pole.

Ikona diskutujiciho Malina 2019-02-18 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmahle energetickýma kuličkama mám zkušenost, povedlo se mi jí vytvoři, byl to skvělý pocit. Energii jsem potom "vložila" do sebe a byla jsem celý den hyperaktivní. :D Ale tu energii tedy nikdy neberu ze sebe, vždy se zeptám vesmíru přímo jestli si můžu "nabrat" energii a on mi jí poskytne :D

Ikona diskutujiciho sycho 2019-02-18 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: presne to same me taky napadlo :D.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-21 01:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo á… Chtěla jsem ještě zmínit, že vytvářet energetické koule mě hrozně baví  a moc ráda si s tím hraju, vždy mi to šlo naprosto samo. Už to znám dlouho, vždycky si zkouším jak velkou dokážu udělat :-D když jsem nabitá/což dneska zrovna jsem, lítám celý den jak hyperaktivní fretka, ač mě pořád pobolívala hlava/, nemusím se na to ani soustředit. Prostě dám ruce k sobě, rozhodnu že chci kouli a je tam :D Nevím proč mi tohle jde obzvlášť dobře v přítomnosti jednoho mého blízkého, vedle něj jsem z neznámých důvodů vždy jako čipetka – šťastná, rozjuchaná, hyperaktivní, připadám si "ve své kůži" a i "duchovno" mi pak jde samo od sebe o dost líp. A ne, o zamilovanost se nejedná, prostě nevím… nemám pro to vysvětlení, je to spontánní, je to jako když vaše duše moc moc dobře někoho zná. Proto se k němu asi pořád vracím jak magnet, ale zatím nemám šajna, jaký to má význam. Každopádně poblíž něj se mi vždy daří vytvářet koule velmi silné, úplně pulzují víc než normálně a fakt je cítím, prostě opravdu ENERGIE. Vždy se tak jako "nabiju" zevnitř a mám pocit, že kdyby to šlo ještě trochu víc, dokážu něco poblíž podpálit pouhou myšlenkou :-D Asi ohledně tohoto brzo napíšu Alušce, zajímalo by mě, proč má člověk na někoho takhle silné, až "energeticky explozivní" reakce. Že se duše znají bych chápala, ale toto… Kdybyste to zažili, pochopíte.

Ikona diskutujiciho Alsasko 2019-02-22 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho lukas 2019-10-29 22:03:50
Ikona diskutujiciho
sipka

kdepak ,to nefunguje, můžeš se někoho dotknout a předat mu energii,ale nemůžeš ji poslat na dálku,nebo jako můžeš ale nikdy se ta energie nedostane k tomu druhému člověku, nenajde ho, nemá jak, museli byste být nějak propojeni a to nejde.ty posíláš něco někam o čem ten člověk ani neví.
je to taková hra, můžeš si představit že se nabíjíš energií můžou se ti rozehřát dlaně a vidět světlo , ale energie je jako světlo, když nevidí příjemce tak k němu nedojde. zkus na někoho posvítit baterkou když je někde kde ho nevidíš, nejde to , nejsme holt duchové

Ikona diskutujiciho Elis 2022-08-03 00:38:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško děkuji za super článek. Mám otázku. Zarazil mě ten dovětek. Ten zákon sice naprosto chápu, ale to by pak byl problém když někomu jen přeji uzdravení (například) a myslím na něj. Jednou jsem si i představila že svému tatínkovi, kterému nebylo úplně dobře poslala trochu svojí energie a nechala jsme nad ním vytvořit energetický kužel. To asi bylo špatně že… mrzí mě to, v tu chvíli jsem na ten zákon prostě nemyslela, ale pomohlo mu to. (teda nevím jestli konkrétně jen to, ale další den mu bylo dobře).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek