Návod: Meditace s bílým světlem pro ochranu

21.6.2022 v Návody 3

Možná se příliš nezamýšlíte nad svou osobní energií nebo energií druhých lidí, ale tyto věci nás ve skutečnosti ovlivňují mnohem více, než byste si mysleli. Chránit svou osobní energii je proto nesmírně důležité. Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o meditaci s bílým světlem, tohle bude příjemný nový zážitek. Je to dobrý a snadný způsob, jak posílit ochranu své osobní energie a zabránit ostatním lidem, aby vás vysávali. Vytváříte si tak vlastní ochrannou bublinu.Níže se budu věnovat tomu, jak praktikovat meditaci s bílým světlem. Pokud ji budete provádět každý den než vyjdete z domu, poskytne vám lepší náhled na situace a větší energetickou odolnost vůči vnějším vlivům.

Meditace s bílým světlem
Uvolněně se posaďte na místo, kde se cítíte dobře. Ujistěte se, že jste zády pohodlně opření a jste v klidu. Soustřeďte se na svůj dech a vyprázdněte si hlavu, zapomeňte na všechny starosti a úkoly, které máte před sebou.

Zavřete oči a představte si v mysli své tělo, jak sedíte. Pak si představte bílé světlo vyzařující z vašeho těla. Dovolte mu, aby se vytvořilo co nejjasnější a nejsilnější světlo a rozšiřujte ho směrem ven. Vytvořte kolem svého těla velikou zářivou bublinu a chvíli ji tam držte. Snažte se ji co nejlépe vidět v mysli.

Jakmile bublina obklopí celou vaši bytost a je hutná i stabilní, řekněte si, že tato bublina bílého světla vás bude chránit po celý den. Bude fungovat jako ochranná bariéra, aby vaše osobní energie zůstala u vás.

Pak můžete meditaci ukončit a začít svůj den. Pokud budete mít pocit, že si to během dne potřebujete zopakovat, klidně se do toho pusťte. Nemělo by vám to zabrat moc času, jen přibližně 5 až 10 minut.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-06-21 10:18:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně taky pomáhá když se necítím dobře představit si že přijde anděl a obejme mě bílými křídly. Vždycky se pak cítím víc v bezpečí.

Ikona diskutujiciho Petros 2022-06-21 13:23:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento návod občas dělám. Je dobrý na posílení aury. Tou vizualizací se vlastně zhustí naše ochranná energie.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-07-10 08:49:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji si stáhnout z youtube 12D ochranný štítu, je velice silný.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek