Nejhorší schůzka mýho života | Příběh

23.11.2020 v Zážitky 21

Zaznamenala jsem vaše stesky po mých lapáliích ze života. Inu, zde máte jeden zážitek, který opravdu stál za to. Pokud si někdy kladete otázku, proč už se s nikým nescházím, tohle je přesně ten důvod. I když to dopadlo dobře a nic se mi nestalo 🙂

Legendy praví, že Ivan a jeho igelitka stále putují republikou a hledají, koho by mohli vycucat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho kachni noha 2020-11-23 08:38:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to mně pobavilo 🙂 něco podobnýho jsem zažil taky, kdy jsem si domluvil poprvé a naposled schůzku naslepo, taky jsem přišel malinko dřív a kolem mně chodily samý krásný baby … no ale dopadlo to úplně stejně, akorát že jsem po 100 metrech našel odvahu jí říct, ať se nezlobí, že jsem si ji představoval trochu jinak, no nebyla ráda

Ikona diskutujiciho Ivan 2020-11-23 10:57:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, za prvé jsem rád že není vyzrazena má totožnost.

Za druhé ta schůzka byl fakt průser, já byl zvyklej chodit a bejt na nohách celej den, takže nějaké dvě hodinky hledání byla pro mě menší nepříjemnost, to ovšem neomlouvá že jsem vypadal jak nekulturní hovado vypuštěné z chlívku, ty máš z toho teď srandu ale mě to tenkrát opravdu sebralo, ale zároveň mě to dalo opravdu silný podmět se zamyslet nad sebou a svým životem. Uvědomil jsem si, že s takovým selháním se nemohu smířit a že jedinou věcí co s tím mohu udělat je změnit svůj život, přehodnotit svoje postoje.

Proto jsem se rozhodl farmu opustit, a hledat si zaměstnání, postupem času jsem si při práci zařídil pronájem bytu, žil slušně, slušným životem. Pak se mě naskytla příležitost vydělat si ve Finsku, tam jsem si od tebe koupil ten Fialovej ametyst – energetický krystal přes e-shop a zároveň vydělal na věci které jsem si přál, a protože jsem si přál pracovat s grafikou, koupil jsem si notebook a teď se učím pracovat s photoshopem, a vektorovou grafikou, věřím že bych to mohl uplatnit v budoucím zaměstnání a chci se rozvíjet i v dalších věcech a zajistit si tak do budoucna lepší příjmy a místo mezi slušnýma lidma.

Jo a nikdy bych si nepomyslel, že tento příběh se stane legendou, tajně jsem doufal že to nebyla ta nejhorší schůzka, už asi chápu proč se dřív se mnou lidé loučily s úsměvem, se slzou v oku se slovy „nikdy na tebe nezapomeneme“ mohl bych sepsat knihu s příběhy a nazvat je třeba „Kronika Ivanova aneb Cestování po farmách s Ivanem“ ale jak už jsem řekl, tato schůzka by byla poslední kapitolou těchto příběhů.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-11-26 12:04:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda Ivane, jestli jsi to opravdu ty, tak klobouk dolů před tebou. Jednak je vidět, že jsi nebyl až tak marný jak je z videa patrné. Naopak tě to nakoplo správným směrem a začal jsi na sobě makat. Takových lidí moc taky není.
Přeji ti hodně úspěchů na pracovním poli, ale hlavně krásné žití mezi slušnými lidmi. To je daleko víc, a do budoucna tuplem.

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-11-23 11:24:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo…, silný kafe, dokážu si tento smutný příběh živě představit, věřím že Ivan si z toho vzal ponaučení, ty zase legendární historku.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-11-23 13:14:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě se taky povedlo způsobit poprask chtěl sem šel na ples tak sem se podíval měl sem černý oblek černý kalhoty bílou košili kravatu tak sem se do toho oblékl kouknu se na sebe do zrcadla ty vlasy potřebuji pěkně načesat vlasy si krásně lehly kouknul sem pak do zrcadla se mi zda že vypadám jak agent smith z metrixu ale ten monokl na oku je hroznej hledám něco čim by se to dalo zakrýt v tom najdu černý brýle nasadím říkám si no a je to zakrytý a vyšel sem přišel sem tam stoupl si do fronty lidi se ke mě podivně otáčeli a zdálo se mi že sem zaslechl slovo FBI , federal , až na mě přišla řada zaplatil sem vstupný prodavačka na mě koukala měla strach tak jsem se ji zeptal klidným jako bych to nebyl ani já jste náka nervozní děje se něco ale nic pak sem vyšel do sálu ples ještě nezačal a citíl mnoho pohledu od všech lidí jak se na mě nenápadně snažili sledovat divně se tvářili a někteří propadli znepokojenosti jednu holku sem šlyšel říkat kolik těch mužů v černém tu je určitě nebude sám někoho sledují ja chci pryč to už mi nedalo šel sem směrem na záchod tam je zrcadlo kouknu do něj no do háje vždyt vypadám agent ale kašlu na to lidi mají jen moc bujnou fantazii vždyt takhle chodím na schůzky pořád brejle si sundat nechci nechci aby někdo viděl monokla tak sem šel zpátky sedl si ke stolu objednal pivko sledoval věe co se kolem děje čekal se až přijdou známí

Alue jaká by byla tvá reakce kdybych takto přišel na naší schůzku rozhodně lepší než Ivan

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-23 13:20:21
Ikona diskutujiciho
sipka

utekla bych 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-23 13:34:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pocit keď na schôdzku príde Ivan, alebo agent v čiernom, a Chuck Norris nikde 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-11-25 13:17:20
Ikona diskutujiciho
sipka

no těžko říct v tobě by se ozýval ten andělíček který by ti bránil odejít a za agenta by ses nemusela nikde stydět upravený člověk s vysoké společnosti lidi by se jen otáčeli rozhodně bychom udělali na okolí dojem neměla by si důvod utíkat lákala by tě zvědavost ho poznat akorát by se video jmenovalo jinak jak alue k smithovi přišla D-))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-25 14:02:54
Ikona diskutujiciho
sipka

raději budu sedět v restauraci s bezdomovcem, než s agentem z matrixu 🙂

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2020-11-23 13:21:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://aluska.org/nejdivnejsi-schuzka-a-svete-1/

Jsem si říkal, jestli to nebude tohleto, a ono ne!

Ikona diskutujiciho Aneta 2020-11-24 11:31:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je moje nejoblíbenější čtení, už jsem to cvakla několikrát a nikdy mě to nepřestane bavit.

Ikona diskutujiciho David 2020-11-23 19:34:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před třemi hodinami jsem to shlédnul a od té doby se tu tlemim jak sviňa 😂 Úplně vás vidím jak si to štrádujete po Brně (kráska a zvíře)😂. Jestli Ivan fakt existuje a čte to, tak se nezlob chlape nic ve zlém, ale já se prostě furt tlemim 😂 Každopádně ti přeji vše dobré, ať se ti daří a Kájo prosím že bude pokračování prosím prosim … 🙏😂

Ikona diskutujiciho tauri 2020-11-23 19:49:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,
Uplně Tě chápu…bohužel, sám jsem se taky setkal s nepochopením druhé strany a teď vidím výhodu v mém pohledu. I když člověk nachází takové lidi, život ho učí je blíže pochopit, než odsoudit. Nebo si z nich dělat srandu, protože život si vždy může najít cestu, jak na čas okusit to, jak se ten člověk cítí a co zažil. Když má někdo mastné vlasy, tak většinou takovýmu člověku chybí JIN, kde se většinou člověk stará o druhé a zapomíná na sebe. Má jen povinnosti a ne vlastní vůli..Dává a nedostává..Při myšlení na takové lidi se na ně člověk napojuje, jakoby vláskama a přitahuje si je ke svému poli.. hold je podvědomě „vyhledá“, aby dospěl k pochopení, proč se mu to děje..Protože až pochopíme sebe, osvobodíme tím i druhé..
Sám si říkám, že ani s dnešníma holkama bych nemohl navázat jakýkoli vztah, protože mi nemůžou nabídnout, co bych si přál..A to je to nepochopení, že člověk rád takovou, co ho chápe a zároveň chápu já ji..Samozřejmě pořád být bez závislosti na druhé osobě..Máš taky dar vnímat druhé a chápat je..tak jen to příjmy srdcem a nech to být..jinak si takové budeš držet ve svém poli a je na čase jít dál, než na místě a nacházet lidi, kteří jsou buď nadržení, nebo jiného pokřiveného úmyslu..Jak zaznělo ve filmu Ďáblův advokát, vždy my při nějakém pocitu, že je člověk lepší jen proto, že dělá něco líp najede myšlenka“ Ješitnost, patří mezi můj nejmylejší hřích“ ano, dokud se budem občas povyšovat, zase jen najdem takové, abychom je pochopili.Doplním, že toto je pouze můj postřeh, který je o mně, ale rád ho sdělím dál, aby se lidi „nepálili“ „zbytečně“ Protože nic není zbytečný, pokud si to člověk musí zažít..a vím, že dokud člověk neví o co go, tak dokud nedostane klíč od klíčníka, bude se to dít pořád, dokud vše nezapadne do mozajky a duše řekne, to mi stačí. A za tuhle zkušenost jsem vždečný, protože za vše zaplatíme..A k čemu by to bylo plácat bez zkušenosti, jen proto, aby se člověk cítil lepší..ne o tom to není, jen člověk vidí a chápe srdcem.
A jak bylo v seriálu ztraceni: Je to o tom to nechat být a jít dál..
Tak když se někomu zasměju, zasměju, ale zanechám hu jeho čest, bez ponížení..
Samozřejmě, že odmítám jinak taky potkávat takové lidi, protože jejich přítomnost je spíš trápení, než život..Jen hlupák vyhledává takové lidi jen proto, aby se cítil jako king, že to dává..Každý má omezenou energii a čas být s těmi, co sami potřebují na sobě makat..A slepci jsou jen ztráta nejen energie, ale i času, který se nedá zaplatit..Mě taky věčně někdo nepomáhá, co mám zvládnout..Protože je to můj úkol a když mi bude někdo věčně pomáhat, sám příjdu o zkušenost, že na to mám a zvládnu to..Když mi někdo sebere klíč, abych používal intuici a představivost, tak pořád bych se v tom plácal..Někdy je lepší jen ukázat a pak to nechat na druhym..
Tak snad natrefíš na toho pravého..i když vlastně každý je ten pravý, co Tě má něčemu naučit…Sakra, jak to mám napsat..Tak tu spřízněnou duši, která ti odzcadlí to, co by sis též přála a může nabídnout to,co ty jemu 🙂 Tím jsem chtěl říct, zkus si zachovat svoji čistotu..je plno lidí, co dneska stojí za prd a když to vidím, je těžké ještě tento svět podporovat..ale i tu malou jiskřičku stojí za to podporovat 🙂

Ikona diskutujiciho tauri 2020-11-23 23:00:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě prosímtě tak napadá…Vím, že jsi to s tátou neměla lehké, ale není přeci jen možné, ohledně toho, co jsem psal, tak chceš nějak podvědomě pochopit, co si prožil? Protože spousta lidí žije život svých rodičů, protože buďto se chovají jako oni a nebo je hejtí..Myslel jsem to tak, zda jsi často jako malá nechtěla vědět, proč tak táta jedná a člověk se pak dost navnímává na jeho vibrace, až pak člověk zapomene, že ty provazy vibrací se zapoměl zpřetrhat, když už něco pochopil, či dopochopil..Sám to nějak řeším ohledně pár lidí, i v rámci rodiny a několika lidí, které mám v okolí a hold to tak je, jen si to člověk někdy přestane uvědomovat a jakmile si člověk naruší hranice, ať už je chtěl pochopit, nebo vletěl do útoku a tím si i sám narušil hranice, protože zašel za konfortní zónu a musel druhýmu něco ustavičně vysvětlovat, aniž by pro to druhá strana něco dělala..

Ikona diskutujiciho Mekky 2020-11-24 08:38:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc jsem se pobavil. Hned mám lepší den. 🙂 Ale říkám si, když píšeš, že jsi měla těch zážitků víc, jestli to neznamená, že takové „existence“ jsou hlavními čtenáři tvého webu. Což bys asi nechtěla! 😀 😀 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-24 10:09:17
Ikona diskutujiciho
sipka

spíš je těch čtenářů hodně a psychopat se vždycky ozve.

Ikona diskutujiciho ketty 2020-11-24 08:47:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevím kam to napsat, protože nevychází články o morčatech a nemám účet na youtube. Chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvé podrobné video o tom, jak vyléčit u morčat všenky. Nikdy dřív jsem je u nich neměla, před nedávnem se objevili a Tvé video mi moc pomohlo tohle vyřešit. Skvělé jsou i rady, jak jim zlepšit imunitu vit. C a imunofaunou – obojí jim moc chutná a oba morčíci mi moc pookřáli (jsou staré 4 a 3 roky). Souhlasím i s videem, jak je znát po 4. roce, že už jsou to babičky, ale díky Tvým radám věřím, že se mi ještě dožijí krásného dlouhého věku. Takže díky moc za Tvoji práci, díky Tvým videím jsem mnoho v chovu morčátek změnila k lepšímu, co jsem prostě dříve nevěděla.

Ikona diskutujiciho Aneta 2020-11-24 11:27:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško luxusní!!! zase zábava jak svina 😀 zaujala mě ta poslední nejhorší schůzka, co tě zlomila, poděl se s ní, moc prosím za všechny 😀 Jinak k tomuhle poznání, že scházet se s lidma z internetu je blbost, jsem dospěla někdy v 16 letech ufffff. Kdybych teď nedojbože potkala někoho takového, asi bych utekla, řekla bych, že musím za babičkou nebo tak…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-25 00:48:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, teď jsem zhlédla video. bože můj, to je absolutně šílený!! normálně je mi tě líto 🤐 já bych to nedala, to ti povím 😧🤕 upřímně, asi bych sobecky zdrhala(ale kdoví, po bitvě každej generál)… když si ani neomyje boty… holt byl jednodušší:/ slušně řečeno… takoví týpci si tvého času stejně neváží. a že čekal, že půjdete „na hotel“ ? vrchol. celý je to síla. nějak nemám slov. fakt ne 😯

ps: ten mekáč mě dostal 😂

Ikona diskutujiciho oskar 2020-11-25 23:27:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já nevím, máme 21.století a ještě se najdou lidi, co se neumí zapírat 🙂 Takoví by se měli povinně podívat na toto instruktážní video o zapírání se.
https://www.televizeseznam.cz/video/autobazar/financak-271467

Ikona diskutujiciho Kája 2020-11-26 09:55:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta věcí, kterých se týkají tvé stránky, mi vůbec nic neříkají, ale občas tu něco přečtu. Co mě ale baví doopravdy, jsou přesně tato videa. Vyprávíš poutavě. Seriál o atuoškole jsem doslova žrala. 😀 Jen mě přešla odvaha si sednout za volant.

Setkání s Ivanem muselo stát hodně sil, jsi dobrá, žes to vydržela. Je zvládštní, že Ivan řešil každou korunu, ale koupit si zpáteční jízdenku přes celou republiku mohl.. a pak chtěl ještě pařit. Já bych takové setkání nevydržela, utekla bych. Loni jsem tak ze schůzky prchla. 😀 Nebyl to sice úplně cizí člověk, ale moc jsem toho o něm nevěděla.. a hlavně jaký je. Domluvila jsem si s ním výlet, každá příležitost podívat se do hor je přece dobrá. Jenomže se to s ním nedalo vydržet už ve vlaku. Byl až příliš pozorný a bylo mi to hooodně nepříjemné. A tak jsem pak využila příležitosti a šla si na výlet svou vlastní cestou. Nakonec jsem si to užila a domů jsem přišla spokojená. Trávit čas s ním byla bych bez energie.

Že byl Ivan bez peněz, neuměl použít mapu, nebyl schopný telefonovat, ok, dobře, to bych ještě pochopila. Ale že někam jede neumytý a smradlavý… takové lidi opravdu nemusím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek