Nikdo do našeho života nepřichází náhodou

3.11.2021 v Poselství 5

Všechno na tomto světě se děje z nějakého důvodu a na to byste měli pořád myslet. Ať už prožíváte cokoli, vždy to má nějaký důvod. Vesmír s námi má svůj plán.
Nikdo k nám není poslán náhodou.
Pokud nám byl dán dobrý vztah, je to proto, že jsme na něj připraveni.
Mnoho lidí je nám zase posláno proto, aby nám dali lekci, na kterou bychom sami nepřišli.
Pokud se cítíte ztraceni, je pravděpodobné, že vám vesmír pošle do života někoho, kdo s vámi v době, kdy jste na to připraveni, úplně otřese.Lidé, kteří vám do života vstoupí z nějakého důvodu, ať už jde o přátele nebo vztahy, vám poslouží jako spojení, která vám pomohou růst a stát se tím nejlepším, čím můžete být. Ať už si to uvědomujete, nebo ne, z dlouhodobého hlediska vás tito lidé přivedou na správnou cestu. V některých případech jsou nám dokonce posláni i toxičtí lidé, abychom jim pomohli růst, a i my v sobě můžeme nalézt věci, o kterých bysme jinak nevěděli, že jimi vůbec disponujeme.

Klíčoví jsou ti lidé, kteří nám vstoupí do života a mají nám posloužit jako partneři. Tito lidé jsou tu vždy, aby nás uzemnili, když to potřebujeme, a nikdy nás neopustí.

Každý, koho potkáme, ovlivní náš život. I špatné zkušenosti mohou být lekcí, kterou se potřebujeme naučit. Měli bychom si bezpochyby vážit každého okamžiku, který nám byl v tomto životě dán, a každého, ke komu jsme přivedeni. I když se nám některé naše zážitky mohou při zamyšlení zdát naprosto hrozné a zbytečné, najdeme v nich sílu, kterou bysme nikdy nezískali, kdybysme neprošli tím, čím jsme si prošli.

Všichni na tomto světě sloužíme nějakému účelu. Važte si sebe i ostatních. Poznejte své pravé já a skutečně vnímejte vše, co vám Vesmír nabízí. Přijměte každý nový den připraveni učit se lekce, které vás čekají, a pamatujte, že bez ohledu na to, jak jsme staří, vždy se budeme mít co učit. Vaše životní cesta je dlážděna smyslem. Užívejte si svou cestu a nebojte se neznámého.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho claudie 2021-11-03 06:07:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné a léčivé pohlazení na duši. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-03 07:31:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna články jako tento mi vnášejí do duše zvláštní druh míru, odvahy a síly. Na ranní melancholickou náladu je to výborné čtení, a hádám, že si ho dneska přečtu víckrát. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-03 10:17:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mi tento typ obsahu dělá dobře.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-11-03 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprostá pravda.

Ikona diskutujiciho jarca 2021-11-15 13:48:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za ten článek. Opětovně jsem si ověřila to, co jsem si podvědomě říkala celé roky v souvislosti s mým nevydařeným manżelstvím.
Každý člověk a každá situace tě má něčemu naučit. NIC se neděje NÁHODOU.
Lidé jsou naši učitelé a to, co se nám děje, jsou životní lekce. Máme to dané jako duše než se narodíme, jak píše aluška ve své knize. Moc pěkně psaná a ilustrovaná kniha. Palec nahoru, srdíčko a úsměv.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek