Nikdy si nezahrávejte s čarodějnictvím

4.6.2021 v Bytosti 0

V roce 2002 jsem byl velkým fanouškem seriálu Buffy přemožitelka upírů. Byl jsem strašně moc zvědavý na tématiku čarodějnictví. Šel jsem tedy do knihovny a půjčil jsem si tam asi 5 čarodějnických knih. A začal jsem na zkoušku chrlit kouzla, která mě zaujala…Divné bylo, že jedno z kouzel, které jsem řekl nahlas, ve mně vyvolalo pocit, jako bych byl v tranzu.
Dost mě to vyděsilo, takže jsem knihy odložil ke dveřím. Měl jsem v plánu je vrátit zpět do knihovny.

V té době jsem měl kočku. Další noc jsem seděl ve svém obývacím pokoji a měl jsem u zdi opřenou didgeridoo, na které byl volně pověšený šátek.
Šátek najednou něco jakoby stáhlo z nástroje, ten spadl na zem, moje kočka se lekla a utekla od toho.

Říkal jsem si, že je to fakt divné, ale nedělal jsem z toho žádnou velkou kovbojku. Šel jsem si lehnout a moje kočka si lehla vedle mě.
Najednou kočka vyskočila, skočila na můj prádelník a začala lapat do vzduchu, jako by si s ní něco hrálo. Kočka se soustředila na konkrétní místo ve vzduchu.
Pak se náhle zastavila a vrátila se do postele. Fakt mě to vyděsilo.

Té samé noci jsem se probudil okolo půlnoci a něco na mě tak tlačilo, že jsem se nemohl pohnout. Asi po třiceti sekundách to náhle přestalo. Bylo to děsivé.

Další noc jsem byl ve svém obývacím pokoji a zaslechl jsem, jak se v kuchyni pohybují příbory, jako by někdo zabouchl zásuvku. Žil jsem v té době sám.

Když jsem se šel podívat, co se v kuchyni stalo, našel jsem pár zásuvek otevřených a kolem mě se udělalo chladno. Byla to taková zvláštní kovová zima, divný typ pronikavého chladu. Je těžké to vysvětlit, ale byl to opravdu hodně chladný vzduch. A přitom zrovna bylo léto.

Pochopil jsem, že ať jsem si do domu pozval cokoliv, začíná to být špatné. Požádal jsem tedy tu neznámou bytost, aby okamžitě odešla.
Kupodivu to fakt zabralo a od té chvíle už se mi nic divného nestalo. Následující den jsem vzal všechny knihy zpět do knihovny.

Chtěl jsem vás svým zážitkem varovat. Nikdy si nehrajte s těmito věcmi.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek