Nikola Tesla a jeho pokusy s cestováním časoprostorem: Filadelfský experiment

15.1.2024 v Zajímavosti 3

Na planetě Zemi jsou místa, kde se čas a prostor přirozeně zkreslují, či deformují. Jsou dokonce známá místa, kde pravidelně či jednorázově dochází k poruchám v časoprostoru. Příkladem jsou podivné mezidimenzionální dveře nazvané „Lordsburg Door“, které se náhodně otevírají uprostřed ničeho.Nacházejí se poblíž Lordsburgu v Novém Mexiku, kde se na americké dálnici č.90, poblíž míle 17, v těchto záhadných dveřích zjevuje pařez stromu s lidskou nohou.

Existují určité důkazy o tom, že tyto poruchy mohou být i vyvolány uměle. Zdá se, že právě to byl i případ lodi USS Eldritch, která se 15. srpna 1943 zúčastnila experimentu ve Filadelfii.

Na tomto experimentu se údajně podílely technologie brilantního vynálezce Nicola Tesly a teoretika Alberta Einsteina. Cílem bylo učinit loď neviditelnou zabalením trupu do palce silného kabelu, kterým byl indukován vysokofrekvenční signál z propracovaného systému generátorů a Teslových cívek.

Výsledky byly katastrofální. Po spuštění zařízení loď obklopila zelená mlha, zmizela z Philadelphie a objevila se v přístavu Norfolk ve Virginii, který byl od místa pokusu vzdálen přes 400km. Poté se loď vrátila zpět na místo experimentu. Mnoho členů posádky však skončilo nešťastně zarostlých ve stěnách této lodi. Ti, kteří přežili, se zbláznili. (Někteří z nich byli údajně zastřeleni, ale jiné zdroje naopak uvádějí, že byli umístěni do nemocnice, kde jim byla poskytnuta náležitá péče.)

Tesla byl génius takové velikosti, že někteří pochybovali o tom, že byl skutečně pouhým člověkem. Mnohé z Teslových vynálezů, jako je „přijímač volné energie“ a „paprsky smrti“ s dlouhým dosahem, byly utajeny, aby se zabránilo kolapsu elektrotechnického, uhelného a ropného průmyslu, či ohrožení národní bezpečnosti.

Nikola Tesla se také pokusil o experiment s využitím jádra Země jako „ladičky“ k vedení volné elektřiny. Během toho roztavil městský generátor Colorado Springs. Přesně ve stejnou dobu srovnala se zemi záhadná exploze na Sibiři (o síle asi 15 megatun) stovky čtverečních mil borových lesů.
Tato exploze je často vysvětlována jako přírodní úkaz, dopad komety či meteoru.

Po jeho smrti v New Yorku, byly Teslovy dokumenty a poznámky o paprscích smrti a dalších vynálezech zabaveny FBI. Některé z těchto souborů byly později zveřejněny na internetu podle zákona o svobodném přístupu k informacím, ale brzy na to opět zmizely.

© aluska.org 2024Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2024-01-16 15:23:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Genius Tesla bude součástí tzv. velkého „Odhalení“.

Ikona diskutujiciho Jana 2024-01-18 00:45:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikola Tesla – Úmrtí: 7. ledna 1943
Cit.: „…USS Eldritch, která se 15. srpna 1943 zúčastnila experimentu ve Filadelfii. Na tomto experimentu se údajně podíleli brilantní vynálezce Nicola Tesla a teoretik Albert Einstein.“
Tesla se podílel na tom eeexperimentu jako Duch?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-18 12:49:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, upraveno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek