Nová studie ukázala, že lidé dokážou vnímat magnetická pole

25.9.2020 v Energie 8

Podstatou všeho ve vesmíru je energie. Atomy, které vytvářejí fyzickou realitu, jsou vibrující konfigurace, které jsou ve skutečnosti energetickými strukturami. Je tedy možné, aby člověk vnímal elektromagnetická pole?
Jde o vrozenou schopnost zvířat, kterou mají například ptáci, kteří ji využívají při navigaci během letu na dlouhé vzdálenosti. Také mnozí kytovci či ryby tuto schopnost využívají. Řídí se magnetickým polem Země, které jim umožňuje poznat rozdíl mezi severem, jihem, východem a západem. Když je tato schopnost přítomna u zvířat, proč by ji nemohli mít lidé?Ano, umíme to
Lidé tuto schopnost vážně mají. Konečně proběhl vědecký výzkum, který nám pomáhá pochopit, jak vlastně funguje. Výsledky této studie nedávno předvedl geofyzik Joe Kirschvink z Kalifornského technologického institutu. Je přesvědčen, že lidé mají vrozenou schopnost zjišťovat magnetická pole. Podle jeho slov přinesl jasný důkaz o tom, že lidé opravdu mají funkční magnetoreceptory.

Magnetorecepce je smysl, který živému organismu umožňuje zjišťovat magnetická pole, přičemž mu to umožňuje vnímat směr, nadmořskou výšku či polohu. Zvířatům to umožňuje vytvářet si regionální mapy oblastí, které jim pomáhají lépe zkoumat krajinu a díky tomu nezabloudí.

Kirschvink se domnívá, že tuto schopnost zdědila po svých předchůdcích většina současných savců. Kirschvinka a další vědce, kteří pracují v tomto oboru, však mate skutečnost, že ačkoliv víme, že ptáci a další zvířata magnetorecepci mají, stále přesně nevíme, jak to funguje. Vědci nenalezli žádnou konkrétní biologickou část lidského těla, která by mohla fungovat jako magnetoreceptor. Přesto se Kirschvink stále domnívá, že tuto schopnost mají i lidé. Říká, že ,,se receptory klidně mohou nacházet v levém palci u nohy“.

Joseph L. Kirschvink, na obrázku vlevo

Experiment
Ve svém experimentu nechal účastníky procházet rotujícími magnetickými poli, přičemž jim měřil mozkové vlny.
Touto metodou zjistil, že když se pole otáčelo proti směru hodinových ručiček, reagovaly jisté části mozku na tuto změnu nárůstem elektrické aktivity.

Jelikož neurální posun v jejich mozcích reagoval pouze při změně směru, vědci jistě potvrdili, že lidé opravdu oplývají určitou formu magnetorecepce. Konkrétní orgán nebo část našeho těla, která tuto změnu vnímá, je však pro ně stále záhada.

Není žádné tajemství, že jsme schopni vnímat a zjišťovat energii či věci, které mají nehmotnou podstatu a nejde jen o magnetická pole. Jsme mnohem více ve spojení s přírodou a energií kolem nás, než si uvědomujeme. Jedna z hlavních věcí, která nám to brání zkoumat, je právě přesvědčení, že jsme jen fyzické bytosti bez jakýchkoliv mimosmyslových schopností.

Lidský organismus má mnohem více úžasných schopností, než si uvědomujeme. Tato studie pomáhá lidem, aby to pochopili i z vědeckého pohledu.

do češtiny připravila www.aluska.org 2020 / použitý zdroj

 Komentáře

Ikona diskutujiciho klara 2020-09-25 14:49:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trocha od témy. Včera mi dieťa (2. stupeň ZŠ) povedalo, že je už nejakú dobu depresívne a že je stále v strese, že musí chodiť do školy. Pritom sa učí dobre, žiadne problémy. My, rodičia , mu stále opakujeme, že to má brať formou hry a nech sa vykašle na učiteľky, ktoré na nich kričia (skôr ziapú). Ono na to, že to nejde. Necíti sa tam dobre, so spolužiakmi má dobré alebo neutrálne vzťahy, tam problém nie je.
Odmalička veselé a milé, kamarátske dieťa, veľmi pohyblivé a bystré, v detstve sebavedomé až,až… Neviem, či toto je súčasť puberty, snažíme sa s manželom nejako mu odľahčiť, ale zatiaľ nie veľmi úspešne. Neviem, čo s tým. Máte niekto podobnú skúsenosť alebo radu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-25 15:33:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokud bude chodit do školy, tak se mu neuleví. Vstávat pět dnů ze sedmi brzo ráno na budík, spěchat na čas, nemít klid ani na snídani, pak 6-8 hodin v kuse předstírat že tě to baví (s trochou stěští tě to občas i fakt baví, ale většinou se pořád na něco čeká), kolem neustále hromada lidí, soukromí 0%, neustále být ve střehu a každých 45 minut 5-10timinutová dávka intenzivního řevu spolužáků, ze kterého skoro puká hlava. – Pro introverta je to peklo na zemi. Já jsem z toho stresu nemohla spát a mívala jsem chronické kombinované psychosomatické nemoci… když škola skončila, teprve pak jsem měla pocit, že začínám normálně žít a začala jsem být i zdravá. Puberta je období, během kterého si dospívající člověk uvědomuje co má nebo nemá rád, co chce a nechce a začíná nad věcmi a jejich smyslem víc přemýšlet. Tehdy se vytáhnou na světlo věci, které byly blbě už dávno předtím, ale dítě je tolik nevnímalo. Vůbec se mu nedivím, že z toho má deprese.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-25 17:06:37
Ikona diskutujiciho
sipka

klárko nejlepší je do té školy ho vůbec neposílat a dneska se dá škole vyhnout uplně snadno vaš syn už musí nosit roužku což je velmi nepřijemné protože chodí už na druhý stupeň což je i tak deprimujicí prej píšou že děti s rouškou kolabujou udělějte to jednoduše řekněte učitelce že do školy chodit nebude že se mu z roušky děla špatně a nech te ho doma pokud by to nevyšlo počkejte 14 dní školy se zase zavřou nemá tam cenu chodit

Ikona diskutujiciho Jana 2020-09-27 01:30:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký den, Klárko,
v úvodu chci zdůraznit, že Vaše dítě nikdo z nás nezná, a proto bude jakákoliv rada, pouze rada druhých.
Často od chvíle, co nám nainstalovali plandemii přemýšlím, jak bych se zachovala, kdybych ještě mela dítě školou povinné. Doba je to náročná pro vnimavé dospělé a neméně pro vnimavé, citlivé děti. Děti vnímají povětšinou citové rozpoložení jiných lidí (dospělých) a jejich energie, a řeknu Vám, že to není nic pěkného. Teď do toho je dusí v hadrem přes ústa, což je fyzicky i psychicky náročné. Učitelé jsou také ve stresu, a chtít po dítěti, ať si toho nevšímá, to byste chtěla opravdu moc. Nikdo neví, až tato plandemie skončí, jak z toho vyjdou děti a co si z toho do života ponesou. Já bych své dítě do školy nedávala, dokud se výuka a svoboda dětí nevrátí alespoň částečně do pohody. Píšete, že je ditko chytré a učí se dobře. Může to tedy zvládnout doma. Vaše dítě se Vám svěřilo, a to už musí být něco, když ve Vás má takovou důvěru… že mu pomůžete. Moc vám oběma přeji, ať se rozhodnete co nejlépe a tuto situaci zvládnete k radosti vás obou. Mejte se krásně. J. A.

Ikona diskutujiciho klara 2020-09-26 11:53:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za odpovede a rady, žiaľ, tak ľahké to asi nie je. Dieťa je dcéra, nechala som ju jeden deň doma a videla som , že sa jej uľavilo. Strávila časť dňa hrou na hudobné nástroje, upratala si izbu… Hneď ten večer prišiel mail zo školy, zrejme všetkým rodičom, že ak bude dieťa doma viac ako 3 dni, musí doniesť do školy potvrdenie o bezinfekčnosti (S lekármi u nás je to teraz ešte horšie, ako predtým, sú ešte viac arogantnejší a nepríjemnejší, žiaľ – česť výnimkám, tých je ale veľmi málo. Naša lekárka ordinovala od marca len cez telefón, keď som niečo potrebovala aj v júli, sestrička vyšla na detské ihrisko pred ordináciu a doniesla mi papiere. Na ihrisku stál rad pacientov vrátane pani, ktorá išla na operáciu a s lekárkou mohla hovoriť iba cez telefón. Všetci sme počuli, o čom sa bavia… Detská podobne – v auguste ma nepustili ani do čakárne, sestrička vyšla von a podala mi papier kvôli táboru. Dnu púšťali deti na očkovanie a plánované prehliadky – podľa toho, čo som videla. Je to až neuveriteľné, čo sa deje. ). Napísala som triednej učiteľke, či by nemohla ako zástupca detí zistiť napríklad anonymne, čo ich trápi v súvislosti so školou a vyučovaním (deti sa na niektorých hodinách boja ozvať, že napr. nestíhajú opisovať s tabule a už vôbec nie o tom rozmýšľať, čo je tam napísané, pretože sú za to perzekuované) a prejednať to s niektorými učiteľmi. Lenže mám pocit, že deti ani jej veľmi neveria. Dcéra chodí od 6-tich rokov na výtvarnú do ZUŠ-ky, že sa tam cíti veľmi príjemne. Pani učiteľka je milá, povedala, že môže chodiť hocikedy, aj viackrát do týždňa a mimo rozvrhu. Dcéra sa vyjadrila, že stratila svoje sebavedomie, tak sa jej snažíme pripomenúť, kým v skutočnosti je, ale ide to veľmi pomaly, tento veľmi konzumne zameraný svet mladých ľudí úplne vygumuje, vytlačí ich mimo svojho stredu a oni cítia len chaos, žiadnu vlastnú silu. Večer som zapojila svoje intuitívne schopnosti a zavolala jednej známej len tak sa poradiť a ona mi hneď po zdvihnutí telefónu vraví, že to je ale telepatia, práve pred minútou si na mňa spomenula a dala konkrétnu radu. Dať na intuíciu a vnútorné vedenie sa mi zatiaľ vždy osvedčilo. Jediný spôsob, ako účinne zničiť chorý systém, je vychovať seba vedomú a vnútorne silnú bytosť, napojenú na ten jediný správny zdroj. Inak zatvorenie škôl len uvítam, aspoň sa napácha na deťoch menej škôd. Bývame na okraji lesa, tak sme si ho na jar užili, každý deň vonku, žiadne rúška. Keďže všetko zlé je na niečo dobré, dúfam, že si bežný človek vytlačený z denného stereotypu otroka uvedomí, čo chce a čo nie. Prajem všetkým pekný víkend.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-09-27 01:35:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Využila (zařídila) bych zatím trvalou domácí výuku.
Hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-27 07:58:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky. Buď zkusit ten jejich systém občurat a kyvadlově poslat/neposlat, nebo zajít za ředitelem a vymoct si zasílání probírané látky a domácích úkolů, dítě naučím doma a do školy přijde jenom napsat testy. Kdyby mrmlal, vezmu dítě za psycholožkou a vydupu si tam nějaký papír o depresi z korunaviru a roušek, se kterým bych mu pak šermovala v kanceláři.

Ikona diskutujiciho VítězslavK. 2020-10-01 06:32:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejenom vnímat magnetická pole dokáže člověk,ale mnohem více,jakékoliv energie,a nejenom to vidět i barevně,sluchem i čichem,hmatem,na co pomyslíte tam se pomyslně zhmotňujete,vše je to na citlivosti jedince a empatii.Vidět i rentgenové záření,radiaci,uvolňující se z plazmového záření,třeba z mikrovlnky,do jaké vzdálenosti to vyzařuje ap.Vidět energie těl lidí,věcí živých neživých.A ve svém vidění se to dá zvětšovat zmenšovat,mikro makro, jak ve 3D projekci,pohybovat se mezi buňkami,atomy,popisovat vztahy,všechny tyto vlastnosti má člověk v sobě pevně dané již od narození,jen záměrně potlačené.Nehodící se některým formám života,zotročujíce celou populaci lidí,vychovávajíc je jako ovce naporážku.Díky robotické digitální technologie,z planetyOrion.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek