O infiltraci alternativního prostředí

28.6.2024 v Zprávy 38

V duchovní komunitě se všeobecně vyskytuje mnoho dezinformací, až si člověk někdy musí klást otázku, zda to náhodou není něčí záměr? V dnešním článku se podíváme na několik výrazných zahraničních postav, které mají váhu v oblasti alternativna, avšak jejich počínání je občas podezřelé.Co se stalo s Cobrou
(Cobra je zahraniční blogger zabývající se esoterikou a politikou, jeho překlady ovlivnily i tuzemské prostředí. Na internetu vystupuje anonymně)
V roce 2021 zveřejnil prohlášení následujícího znění: „
Pokud jste byli předvybráni pro vstup do hnutí Odporu, vstupní protokoly jsou následující:
1. Budete fyzicky kontaktováni agentem hnutí Odporu (Resistance), velmi blízko místa, kde žijete. Bude mít na sobě obyčejné civilní oblečení a bude z něj sálat velmi pozitivní energie. Představí se vám a zeptá se vás, zda jste ochotni vstoupit do Odporu. Bude vám vysvětleno, že po vstupu do Odporu NEBUDETE moci mít žádný fyzický kontakt s povrchovou populací.
2. Budete mít 5 až 15 minut na vyzvednutí osobních věcí, které si vezmete s sebou. Budete požádáni, abyste přinesli předměty osobní emocionální hodnoty (snubní prsteny, fotografie blízkých,…), protože všechny ostatní předměty (oblečení, jídlo, zlato, hotovost, doklady totožnosti…) lze pomocí replikátorů snadno reprodukovat. Dostanete malou tašku a všechny vaše věci se do ní budou muset vejít. Požadavky na velikost a hmotnost budou velmi podobné požadavkům astronautů na jejich osobní věci na raketoplánu.“

Výrok byl publikován na blogu Stillness In The Storm, majitel webu do článku na nátlak čtenářů připsal prohlášení: „To, že zveřejňuji zprávy od COBRy, neznamená, že ho slepě schvaluji. Nemohu potvrdit, zda jsou informace COBRy pravdivé. Pouze nabízím informace v rámci širší diskuse. Zadruhé, někteří říkali, že pozvání a protokoly ke vstupu do vnitřní Země popsané COBRou, konkrétně souvisejí s opuštěním vaší rodiny a nikdy se nemůžete vrátit. To jsou vysoce nebezpečné a podezřelé výroky.“

Od trapasu uplynuly 3 roky a žádný výběr členů doposud neproběhl. České prostředí o tomto pravděpodobně ani neví. Kolikrát budeme poslouchat Cobru mluvit o plazmových bombách…. Stárne to.

Mimochodem byl také propagátorem kamenů cintanami, které jsou silně destruktivní a prokleté. O co mu tedy ve skutečnosti jde, jestli je to záměr nebo duševní porucha, můžeme pouze spekulovat, protože nikdo ani neví, kdo ten blog ve skutečnosti píše.


Fulford a Keenan
Ben Fulford v roce 2012 uspořádal třístranný rozhovor s velmistrem gnostických Iluminátů Alexem Romanovem a Chodoinem Daikaku, ve kterém Romanov uvedl následující: „Nicméně skutečné tajemství, které Ilumináti chránili po 14 000 let, jsou nepopiratelné důkazy o existenci technologicky vyspělé předpotopní civilizace. Mluvím o Atlantidě. Byli na stejné úrovni jako naše vlastní technologie a vše bylo zcela vymazáno z naší historie. Zachovali jsme toto tajemství, máme důkazy, předložíme tyto důkazy, které dokazují existenci skutečné Atlantidy.“ 
Tyto důkazy nebyly nikdy předloženy a Fulford už o nich od té doby nemluvil. Slyšeli jsme spoustu věcí z jeho zdrojů z Pentagonu a Bílého draka, ale nic, co by se uskutečnilo. Například 19. září 2016 Fulford řekl, že Hillary Clintonová zemřela… I když se zdá, že je ve špatném zdravotním stavu, je stále naživu.

Neil Keenan je další, kdo mluví hodně o ničem. Zdá se, že on a Fulford vedou svou vlastní malou válku a nemusí to být nic jiného než rozptýlení pro veřejnost.

Špína v tuzemském rybníčku
Infiltrace, která nakonec zdehonestuje směr a uvrhne do neštěstí alternativně zaměřené následovníky, se odehrává i v Českém prostředí, připomeňme si například sektu, kterou postupně přes internetovou slávu vybudoval údajný mimozemšťan Auroran. Dnes jeho členové jezdí s falešnými poznávacími značkami, jsou jim vybírání se*uální partneři Auroranem, na veřejnost se dostaly také informace o pohlavním zneužívání. Přitom to celé začalo vlastně docela nevinně, internetovými přenosy laděnými do duchovna a ufo tématiky. Dnes tato sekta plní noviny svými skandály.

Další výrazný případ infiltrace alternativního prostředí je ukrajinská sekta AllatRa, která má na kontě velmi podobné skandály jako Auroran Berger, akorát že AllatRa jela v globálním stylu. To, co původně vypadalo jako duchovní komunita, skončilo jako sekta se se*uálními otrokyněmi.

V alternativním prostředí je velmi snadné se spálit, nebo sednout na lep někomu, kdo není mentálně příčetný.

Dejte si pozor na Spasitele
Každý, kdo se staví do pozice „Spasitele“, nebo „Insidera“, musí být podroben selské úvaze. Uctívat a nekriticky žrát jakéhokoli člověka, je obrovsky nerozumné.
Některým lidem, kteří ochutnají internetovou slávu, kolikrát úplně přeskočí. Například zahraniční internetový blog „Láska zvítězila“ (LoveHasWon), před několika lety ztratil část komunity a několik svých hostujících autorů na základě tohoto toxického výroku: „KAŽDÝ NA TÉTO PLANETĚ, 7,8 MILIARDY, BUDE MUSET POŽÁDAT O ODPUŠTĚNÍ PŘÍMO MĚ A OTCE V BYTÍ, ABY VSTOUPIL DO NEBE.“
Dnes se o této skupině v zahraničí píše jako o sektě a na povrch vyplouvají skandály.

Co hledat
Mnoho lidí, kteří se právě probouzejí, hledá konzistentní zdroj duchovních informací, na který by se mohli spolehnout, nebo ze kterého by mohli čerpat. Dobré doporučení je jít s lidmi a s weby, kteří to dělají dlouho, mají za sebou výsledky a jsou důslední v tom co dělají.

Když posloucháte jakéhokoli duchovního vůdce, nebo následujete jakýkoli zajímavý směr, zeptejte se sami sebe:
Zní mi to instinktivně jako pravda?
Staví se tato osoba do role spasitele?
Cítím z této zprávy, že je užitečná a dobrá?
Cítím se dobře po poslechu této osoby?
Naučil jsem se něco dobrého od této osoby?
Zdá se mi tato osoba ve své myšlenkové struktuře roztěkaná a nesoudržná, nebo je spíš uzemněná a konstantní?
Je tato osoba zdravá, nebo nemocná?
Vyžaduje tato osoba moji energii?
Opravdu mám pocit, že tato osoba vychází ze srdce a ne z ega?

Jedna věc, kterou mají neúspěšné projekty společnou, je nedostatek uzemnění, kdy takzvaný duchovní vůdce nebo insider začne ztrácet střízlivost ve chvíli, kdy mu přeroste přes hlavu pocit osobní moci.
Pokud žijete ve vysokých vibracích, tito lidé vám nemohou ublížit, protože se na jejich program nechytíte. Vycítíte, že tam něco nehraje.

Všichni jsme totiž Bohové a Bohyně. Světlo na konci tunelu jste VY sami. Jděte dovnitř sebe sama pro odpovědi, které hledáte. Informace od ostatních lidí mohou být dobré pro potvrzení nebo rozšíření toho, co už cítíte uvnitř sebe, ale nikdy ne naopak.

Alternativní žánr je ohrožen mnoha infiltrátory, jejichž motivy nejsou dobré. Stále však existuje dost kvalitních a skvělých zdrojů, které vám pomohou na vaší cestě. Například James Gilliland z ECETI, povznášející poselství Davida Wilcocka, Graham Hancock a Michael Cremo, Jordan Maxwell, David Icke, Michael Tsarion a další… Každý z těchto lidí má za sebou dlouhou historii, která ukázala, že mají vynikající informace. Přitom ani není nutné, abychom se vším souhlasili.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho není 2024-06-28 01:28:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Především už probíhá, informování včetně výuky, jiným způsobem a to protože dříve ještě objektivně nebyl možný. Určitě ani nyní není možné působit tak vůči všem lidem na planetě, to až rozesmívá, protože ne každý je na stejné vývojové úrovni a schopen třeba i jen chápat, co je mu sdělováno. Ostatně, k čemu by mu to bylo, když ještě potřebuje vývojově trpět například válkami a strádáním. Až pozná, až bude vědět a rozumět, až si uvědomí, o co jde, pak se „posune“ do té kategorie, která má na vyšší poznání a na vyšší zacházení s ním právo. To tedy jinými slovy znamená, že žádného spasitele tady na Zemi v současné době už není třeba, rozumějte v tom smyslu, že by mohl vystupovat na veřejnosti jako ten nám nejznámější, tedy jako Ježíš. Jak už jsem napsal, informování a výuka probíhají jinak a jen s těmi, u kterých má smysl a kteří na ni mají vývojově. Proto budou a jsou veškeré tajné služby a tajné organizace jakéhokoliv zaměření slepé, nic neuvidí nikdy dokud nebude čas si to s nimi vyřídit pokud jednají proti zájmu lidu, který mají a to buď právně a nebo i morálně zaštiťovat a bránit a chránit. Nikdo neujde zaslouženému trestu ačkoliv se tvrdí, že Bůh je milosrdný a tato věta slouží mnohokrát z jejich strany jako výsměch. Ono totiž nejde o ten trest jako takový jako spíše o „podporu“ v jejich chápáni, že se to, co dělali, nesmí. Jde tedy opět o výuku, tentokrát na jejich vývojové úrovni a k pochopení musí být tedy logicky, donuceni. Největší chybou je spoléhat se nebo dokonce skutečně věřit na základě tvrzení křesťanské církve, že jim Bůh odpustí a lidé odpustit musí, což dokládají vlastní výhružkou, že pokud ne, tak si to s nimi jejich společenství vyřídí.

Ikona diskutujiciho armag 2024-07-04 17:56:49
Ikona diskutujiciho
sipka

není: Vy jste přesně to, čemu se říká infiltrace alternativní scény…
bohužel vůbec netušíte, že jen opakujete lži, které si vymyslela určitá skupina, která šíří myšlenku, že vše vzniklo v Rusku…
Není to pravda.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-07-05 09:27:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem četla kousek z ruské knížky, autor nějaký pan Sidorov. Popisoval Evropu jako západní část Asie… Evropa je vlastně poloostrov Asie a jako taková neexistuje… když bydlíš přímo uprostřed té Evropy co prý neexistuje, tak nejsi rád.

Ikona diskutujiciho armag 2024-07-05 10:57:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Knihy od Sidorova jsou celkem zajímavé, jen k nim musíš přistoupit stejně jako ke kterékoli jiné knize. Pravdivost jeho knih je tak kolem 60%. A v tom je ten háček, něco popisuje správně ale vytváří z toho závěry, které vyhovují jeho pohledu na svět.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-07-05 12:26:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Pět stránek a stačilo mi. Strašná nuda.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-05 11:47:45
Ikona diskutujiciho
sipka

To je opravdu dost sugestivní, Armagu, vůbec netušíš odkud mé informace pochází a tykej mi, na netu je to skoro povinné, protože jsme si v diskusi rovni. Také nevím, jak tvá reakce souvisí s mým příspěvkem.

Ikona diskutujiciho armag 2024-07-05 14:18:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Předpokládám, že to nemáš od Sidorova, ten se věnuje trošku jiné tématice. Jen nyní se rozjela taková velká kampaň o Tartárii, v ČR to hodně hlásá např. Mišun, na Slovensku je také skupinka osob, která hodně šíří tyto pololži.
To, co se děje kolem „Tartárie“ je typický úkaz toho, jak zasvinit ezoscénu. A stačí k tomu jen taková drobnost, že většina lidí nepochopí, že Tartar je Tatar. Kdyby chápali tuto věci, tak jim bude jasné, oč jde. Protože Tataři ještě stále existují, ale už mají zanedbatelnou moc v provnání s tím, jakou měli Mongolové za čingischána…
Když tě baví šířit pololži, užij si to, ale v podstatě způsobuješ to, proč si z ezoscény dělají lidi srandu a říkají o ní, že to jsou lháři…

Ikona diskutujiciho není 2024-07-05 18:15:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Arnagu, jestli někdo šíří lži o Tartárii, tak je to oficiální vláda ( obecně vláda ) Ruské federace v čele s jejím prezidentem, protože i ten podporuje „nejnovější“ ruský výzkum „skutečných dějin“ světa a Ruska a prosazuje myšlenku, že Tartary a Tartárií byli právě Rusové a mají tedy nárok jako její právní nástupci, na většinu světa, které ( Velká )Tartárie vládla a tedy především i na celou Asii a většinu Severní Ameriky. Zarputile opakuješ tvou údajnou pravdu a mne obviňuješ z šíření pololží, to k diskusi nepatří, protože to není jejím cílem. Zeptej se někoho, jak staré jsou stromy na Sibiři, nemají totiž více než dvě stě let.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-07-06 10:40:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Hádat se o historii cizího státu mi připadá fakt docela zbytečný. Jako zajímavost klidně, ale proč do sebe skákat kvůli nečemu, co je vlastně jedno. Složenku ti to nezaplatí a bolavý koleno nevyléčí.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-06 11:33:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, Alue, končím v této diskusi.

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-28 09:23:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alex Jones zde nepatří, to byl novinář, který informoval o věcech, jež se děly. Americké složky mu prostě zničily informační kanály, patří mezi novináře, kterým byl omezen přístup k veřejnosti, a když se někde objeví, tak jsou jeho kanály rychle smazány. Měl totiž informace, které byly skutečně důležité a narozdíl třeba od Cobry nebo velké Roury se zakládaly na pravdě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-28 10:04:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš pravdu, dám to ven.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2024-06-28 10:09:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Na druhou stranu Alex Jones zcela objektivně a úmyslně lhal o spoustě kauz, proto taky má zaplatit to obrovské odškodné u jedné z nich. Takový zdroje, které říkají pravdu v 1 z 10 případů úplně nechcete sledovat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-28 10:21:03
Ikona diskutujiciho
sipka

To jo, ale když čerpáš z vnějších zdrojů, potřebuješ pravidelně publikovat a nejsi bedna úplně na všechno, tak ujedeš snadno na shnilým banánu. Pak tě mají hned za debila, dezinformátora, manipulátora – a přitom jsi jenom v dobré víře přeložil hovadinu. To se ale stane každému, i v mainstreau se to děje, akorát u nezávislých médií se to víc hrotí. Podle hesla kdo chce psa bít hůl si najde. Já jsem se po pár takových přešlapech snažila víc omezit na témata kde se orientuju kvalitně, aby se mi to nedělo, ale stejně se nedá zaručit, že nepřeložím nějaký kiks až budu chtít sáhnout mimo svoje téma. Spíš je to otázka času.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2024-06-30 17:11:19
Ikona diskutujiciho
sipka

U nezávislých médií se to víc hrotí, protože lidé, kteří jen neutekli před realitou očekávali, že se konečně doví pravdu. Od mainstreamu už téměř nikdo pravdu ani neočekává.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-06-28 11:41:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je potrebné vedieť oddeliť špatné od dobrého, informácie od dezinformácií… Nie všetko čo spomenutí infiltrovaní aktéri prezentujú je špatné. Ako som dávnejšie spomínal, ich dezinformácie sú zabalené do malého množstva informácií, inak by každému bolo hneď jasné, že je to podvod. Rovnako je to aj S AllatRou, ktorá vydáva pravidelný týždenný prehľad ničivých udalostí na planéte. Za tieto isté informácie chcela v minulosti určitá dvojica 200 US$ ako ročný poplatok za prístup na ich YT kanál. AllatRa ich dáva každému zadarmo. Môžete tak posúdiť či tých 2000 vedcov, niektorí z nobelovými cenami hovoria pravdu, keď tvrdia, že žiadna klimatická núdza neexistuje. Nemusíte sa pridávať do sekty, stačí len využiť ich zdroje.
https://www.youtube.com/watch?v=5c1j3OZewzg

Ikona diskutujiciho im 2024-06-28 13:13:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluenko, podívej se, prosím, na tuto paní. Hodně se mi líbí, o čem hovoří. Moc děkuji za za tvůj názor.
https://www.youtube.com/watch?v=GkQFVgcGx1A&t=2981s
https://www.youtube.com/watch?v=A5jL_31nF3s

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-06-28 15:07:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fulforda moc nečtu, jen zřídka. Ty jeho zprávy jsou extrémně dlouhé, zdá se mi to jako zabavování čtenářů, aby měli pocit, že se „něco děje“.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-06-28 18:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud z Atlatídy zde ještě něco zůstalo, hledal bych to pod ledem Antarktídy, kontinentu, který není určen lidem a který si vyhrazuje Syndikát. V hlubinách Bermudského trojúhleníku se nachází portál, který zapřičiňuje známé anomálie v této oblasti.

Fulford, Bílí draci a kloboučníci všech barev = manipulace s alternativní částí veřejnosti. V USA již v 80. letech vytvářeli vždy black hats nějaký konflikt, vyrobili před veřejností nějaký problém a white hats předhazovali veřejnosti na ten problém pak následovně vždy nějaké to líbívé řešení. Celé je to jenom další hra a manipulace se stádem.

Ikona diskutujiciho není 2024-06-28 20:08:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, *****, že se Atlantida potopila jen z malé části a zbytek se přesunul na jižní pól a zapadl sněhem? Překvapuje mne, že nikdo neuvažuje o osídlení Antarktidy Tartariány, kteří vládli největšímu územnímu celku v historii lidstva ještě před přibližně dvěma sty lety. Byli zvyklí na strašnou zimu a měli například jinou barvu vlasů, doslova červenou až oranžově hnědou, podobnou nebo i stejnou jako orangutan. Proč to každý ignoruje.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-06-29 23:55:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Mnoho věcí bylo kdysi jinak. Kdysi byla Antarktída zelená. Teď je zamrzlá a pod ledem. Kde Atlantída byla se neví, jen se o tom spekuluje. Podle jedné z teorií byla Atlantída možná právě na Antarktídě. Tartárie, když už je o ní řeč, byla kdysi mocnou říší severu. Atlatída bývala současti jižního celku, který s Tartárií nakonec údajně válčil a právě během tohoto konfliktu byla nakonec také i Atlantída zničena.

Ikona diskutujiciho není 2024-06-30 18:12:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Tartárie byla zničena před přibližně dvěma sty lety, to už Atlantida fakt dávno neexistovala.

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-30 19:03:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Velká Tartárie baly zničena mnohem dříve. Mongolská říše jako celek se rozpadla na Tatarské hordy už tak před 5-6 stoletími, a ty zbytky mongolské říše ovládané tatarskými hordami Rusové zlikvidovali tak před 3-4 stoletími.

Bohužel hledáte pravdu a ani si nezjistíte základní údaje, potom stačí, aby nějaký chytrák začal povídat o velké tartárii a vy si jako hlupáci myslíte, že to byla skvělá říše, kde byl ráj na zemi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tartary

Ikona diskutujiciho není 2024-07-02 20:01:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Tartárie byly dvě, a to Velká a Malá. Ta Velká zanikla před dvěma stoletími a s nějakými Mongoly neměla nic společného, protože šlo především o Sibiř. Važ slova o hlouposti, pokud vycházíš v případě utajené historie z Wikipedie, nedává to smysl.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-02 21:01:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy opravdu nevím, co jsi to napsal, protože takový nesmysl, že Velká Tartárie byla Mongolská říše, to je fakt rekord, sakra. Tartaři se lišili od jiných lidí červenými vlasy, někdy až do oranžova, jako má dodnes orangutan a měli odolnost vůči mrazu, obývali především severní část Sibiře, na jihu byla Malá Tartárie včetně Mongolů. Rusové tehdy ještě ani neměli jakýkoliv význam, ještě v roce 1715 jejich území sahalo na jihu k severní části Kaspického moře a na východě dost daleko před řeku Tobol, o Sibiři si mohli jen nechat zdát. Mongolská říše existovala ve 13 a 14tém století. Nejenže porobila Rusy ale i Krymští Tataři dobyli Moskvu a spálili ji do základů kromě Kremlu, protože ten už ti Rusové měli z kamenů. Sláva, ale ještě si ji podrobil například |Napoleon. Rusové vždy prohráli vše, co mohli ale jejich namyšlenost je „nebeská“, prohráli i První světovou válku a Češi vládli Sibiři dva roku 1918-1920. Takže Armagu, asi jsem tě pochopil dobře.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-02 21:16:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Roku 1815 už si Rusko počítalo celou Sibiř, protože Tartarané odešli a jejich území bylo demontováno a poničeno asteroidy. Dnes žijí na Antarktidě, jak mi sdsělili, když jsem se s nimi osobně setkal. Jasně, byla to evakuace a každý ví, že historii píší vítězové, kteří to tentokrát dostali zdarma ale.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-07-03 23:21:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Nežerte to tak… V rusku je tiež hodne vedcov, ktorí prezentuju celkom slušné koniny ako napríklad astrofyzik Kirill Butusov, ktorý tvrdí, že na rovnakej obežnej dráhe ako je Zem, ale za slnkom existuje obývaná planéta väčšia ako Zem kam sa presťahovali tí, ktorý obývali voľakedy dávno Mars a údajne nás navštevujú. S vecami od Anatolija Fomenka je to podobné. Holt matematika nevynáša, tak Fomenko bývalý špičkový matematik sa dal na prerobenie všetkých dátumov v histórii aby netrel biedu. V ruskej akadémii vied už nevedia čo s ním majú robiť, ale keďže prináša prachy, tak ho nechajú publikovať.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-04 12:42:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Byl to tak nesmyslný příspěvek jako celek, nesmyslně prosazující a vyzdvihující Rusy, že mne to podráždilo, omlouvám se.

Ikona diskutujiciho není 2024-07-04 13:04:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Tartárie byla na vyšší vývojové úrovni než je nejvyspělejší svět dnes, ještě tam na tom jejím bývalém území jsou stopy po jaderných zařízeních a po dolech obrovské rozlohy, které jsou obecně známé, jen se o nich nesmí oficiálně mluvit, protože popírají historii, která byla silně upravena. Na některá území severní Sibiře není možné vstoupit, protože vyvolávají jakési „nemoci“, se kterými si nynější věda neví rady. Jsou tam území, která lidská noha ještě nenavštívila a nějací koně Mongolů tam opravdu nepřežijí stejně jako by tam neuspěli ani evropští seveřané. To, že došlo k jejich evakuaci, bylo východiskem ze situace, kdy už proti nim byli všichni a oni tak zabránili zničující globální válce. Ti nejlepší z lidstva se stáhli do ústraní a jejich existence byla vymazána z vědomí historie. Je mi ctí o nich mluvit a jak jsem už napsal, setkal jsem se s nimi, žijí na Antarktidě a ne sami, a jsou připraveni. Mají původně červené vlasy, které si obarvují a působí tak běžně kdekoli na planetě. Samozřejmě, že mají plné spojení a i přímé kontakty s mimozemšťany. Pokud je mohu tedy bránit, udělám to vždy. Rusové s nimi nikdy neměli absolutně nic společného, tvrzení Rusů, že byli jimi a že Rusové byli Tartárií, jsou těmi největšími lžemi, větší nesmysl neexistuje.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-06-29 09:32:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa nezdá ani ten príbeh Davida Icke, pôvodne to bol obyčajný futbalista a potom sa vraj pri nejakej nehode udrel do hlavy následkom čoho sa mu v hlave rozsvietilo a stalo sa z neho to čím je dnes. Veď vo svete sa ľudia do hlavy udierajú bežne a takéto veci sa im nestávajú že by takto zmúdreli ako David. Ale tým ho nechcem nejako špiniť ani ho nesledujem len je to podozrivé. Pripomína mi to Žannu z Allatry ktorá bola pôvodne tiež len obyčajná holka a potom ju posadol reptilián či čo.

Poznám len Fulforda ale toho som už dávno prekukol že Benjamínek je rozprávkár. Nikto nehovorí 100% pravdu, to už by ho dávno odstavili.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-29 10:19:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsem o lidech co se vymleli a pak začali mluvit jiným jazykem. Někoho znám, kdo po měsících v komatu už pak ani nebyl stejný člověk. Ztratil paměť i původní povahu, dokonce začal mít úplně jiný obličej.

Ikona diskutujiciho není 2024-06-29 12:09:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu se říká avatar, nejde o inkarnaci ale o vtělení do těla, kde už nějaká je, většinou negativní bytostí, následuje tzv vymítání ďábla.. Pozitivní bytost, která je opravdu hodně z vysoka, ta čeká na vhodné tělo, které je už plně přizpůsobeno k pobytu v této dimenzi a vtělí se do něho tak, že s tou jeho ale také pozitivní inkarnací, splyne a tedy s jejím souhlasem. Například už deset avatarů Višnu.

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-29 12:37:12
Ikona diskutujiciho
sipka

protože, když byl v tom kómatu, tak se k tělu přilepila jiná duše.

Icke je na tom stejně jako většina osob podobného typu, některé informace jsou pravda, ale zároveň říká spoustu věci, které pravda nejsou a hlavně některé info zcela vynechává

Ikona diskutujiciho martin ****** 2024-06-30 17:07:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to občas připadá, když to tak pozoruji, co se kde píše, že je tu víc skupin, které chtějí z aktuální a následně z té lepší nebo „lepší“ budoucí situace něco vytěžit. Někdo ve vhodném okamžiku vyleze z nory a bude rozkazovat: udělejte tohle a tamto. Jako svět zlepšit a zároveň zhoršit jinými způsoby. Nebo píší něco co vypadá jako když hledají nějakou senzaci.

Už vytěsňuji na okraj další web, protože tam psali něco o elektřině a volné energii a to mi přišlo jako snůška blbostí, ani tam neměli žádný důkaz. že se elektřina vyrábí negativním způsobem hořením a štěpením. Ale elektřina přece nevzniká přímo z hořícího uhlí, jak by autor chtěl z toho získat třífázovou elektřinu? Bylo tam psáno něco pozitivní (volná) a negativní (vyráběná) elektřině, přitom je jen kladné a záporné napětí proti zemi. U střídavého proudu se to střídá a střídavý proud vymyslel pan Tesla. Navíc nám bylo řečeno že co je kladné (plus, kříž) je destruktivní a to co je záporné (mínus, kruh) je konstruktivní, tak kdo tady kecá nebo používá opačné názvosloví?
Zde je řeč o webu Celostní vzdělávání, kde jsem četl všechny články o Velké tartárii, ale tam byly alespoň nějaké důkazy.

Ještě jsem po dlouhé době četl nějaký článek od tm, kde psal něco o to, že zde na světě bude jen jedna země. není to zvláštní(?), když tady bojujeme proti globalistům, abychom si každý zachovali svojí kulturu a zároveň vzájemně spolupracovali.

Já už to opravdu nebudu číst! Lidé něco očekávají a pak někdo napíše něco čím ty lidi akorát srazí.
Už bych se měl rozhoupat a zrušit na jistém webu registraci do komentářů, alespoň bych si ulevil od dvou uživatelských jmen a hesel, stejně tam už nic nepíšu a ani nebudu.

Nejlepší web na probouzení lidí je Necenzurovaná pravda, kde se píše o tom, co se nás týká a je možné nad řečeným přemýšlet, ty ostatní weby jsou na to absolutně nepoužitelné.

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-30 18:59:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejlepší web na probuzení je tvůj vlastní mozek.
Sbírej informace z různých zdrojů, zpracovávej je a získej tak co nejpravdivější obraz.
Pravdivé informace na webu o některých věcech neseženeš, protože je obrovská cenzura internetu a během c-chřipky se smazalo spousta důležitých videí.
Lepší zdroj informací je spíše knihovna, tam se ještě nějaké zajímavé knihy dají sehnat. Když ještě bylo uložto, tak byla spousta takových knih tam, dnes už je trošku problém některé tituly sehnat.

Ikona diskutujiciho Super-Prediktor 2024-07-01 19:50:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cobra je prima chlapík s úrovní, měl v plánu získat pro své hnutí Odporu spoustu nových spolupracovníků. Když ale zjistil, jaká tupá lidská hovádka tu chodí po planetě, tak to vzdal.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-07-16 13:16:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Prima chlapík veľmi pozorne sleduje vedu, ale nie tú obyčajnú mainstreamovú, ale vedu nového paradigmatu a k nej pridáva astrálnu zložku. To, čo z toho nakoniec vyjde je veľmi podobné tej úžasnej pani, ktorá hovorí o Slenčnom záblesku na tých videách z YT, na ktoré odkázal užívateľ s nickom „im“.

Ikona diskutujiciho mikulas gera 2024-07-02 19:45:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozdravujem …..

Nepoznám Fulforda osobne ….

Ale že pred pár rokmi urobil rozhovor, kde niekto povedal že prinesie dôkazy a o tri roky dôkazy neprešli …..

A podľa toho povedať, že Fulford „infiltroval alternatívnu scénu“ ….

Rozmýšľam a používam intuíciu ….

Úsmev ….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek