Oběť Projektu Montauk promluvila: Šedivci, reptiliáni, cestování časem a experimenty s ovládáním mysli

7.1.2024 v Zajímavosti 7

Následuje rozhovor s Andym Pero, přeživším strašlivého programování na ovládání mysli, přímo spojeného s nechvalně známými operacemi Projektu Montauk. Experimenty zahrnovaly některé z nejpokročilejších operací v relativistické a kvantové fyzice, které kdy byly provedeny, včetně interdimenzionálních experimentů a experimentů s cestováním v čase.
Andy Perovo vyprávění o tom, na čem se podílel v Montauku, jako například na takzvané „Montaucké židli“, je mimořádně zajímavé a poskytuje hlubší vhled do tohoto nejneobyčejnějšího a koncepčně otřesného projektu a použité technologie. 

Projekt Superman
Exkluzivní rozhovor s Andym Perem, který přežil tajný projekt ovládání mysli, jehož cílem bylo vytvořit supervojáka s psionickými schopnostmi. (Psionika, či také ve zkratce PSI (z angličtiny Para Sensual Intelligence) označuje paranormální psychické schopnosti, zejména ty, které si osoba uvědomuje a má je pod kontrolou.)

Andy Pero byl nedobrovolně vystaven programu na kontrolu mysli, který je součástí projektu Monarch (program kontroly mysli založený na traumatu).
Andy Pero tvrdí, že byl vytvořen kombinací genetické manipulace, kontroly mysli na základě traumatu a tréninku Silvovou metodou, jejichž výsledkem jsou nadlidské výkony a psionické schopnosti. Kromě toho Andy Pero tvrdí, že byl nevědomky použit při tajných atentátech jako mandžuský kandidát a také v misích spojených s projektem Montauk, jako je cestování v čase.

Andy Pero poprvé vyšel na veřejnost se svým příběhem v srpnu roku 1998 jako speciální host Prestona Nicholse na sérii přednášek pořádaných Bobem Eurem z Philadelphie.

Andy, odkud jsi původně a kdy začal tvůj trénink?
AP: Narodil jsem se ve Fallonu v Nevadě, v listopadu 1969. Můj otec byl v té době nadporučíkem na Fallon Naval Air Station v Nevadě. Myslím, že moje první zkušenosti začaly v době, kdy mi bylo dva a půl roku. V pěti letech moje rodina žila v Mnichově v Německu a já si pamatuji, že jsem navštěvoval dvě různé mateřské školy, jednu německou, která se nacházela na vojenské základně McGraw Army nebo blízko ní, a další anglickou mateřskou školu.
Vybavují se mi vzpomínky na mučení již ve dvou letech, kdy jsem byl podroben šokové léčbě s jehlami vpichovanými do mých uší a ge***álií. To, co oni (manipulátoři) dělají, je použití extrémního traumatu k oddělení mysli od těla. Dělají to proto, aby rozdělili mysl na několik částí, které mohou být později naprogramovány tak, aby dělaly neuvěřitelné věci, nadlidské výkony. V podstatě odpojí všechny normální lidské mozkové impulsy, emoce a cokoli, co je normálně přítomné, a poté to přeprogramují na nové. Dělají to proto, aby odstranili veškerý strach, takže když naprogramují nové schopnosti, nebudete mít instinktivní odpověď: „ale já nemůžu, bojím se…“. Naprogramují vás, abyste rovnou dělali, ne abyste přemýšleli. V podstatě programují vaši mysl, jako by to byl počítač.

Kdo jsou lidé, kteří provozují tyto tajné programy, jako jsou projekty Monarch a Montauk? Kde provádějí své aktivity?
AP: Je to naše vlastní vláda. Jeden z mých trýznitelů , který se mi snažil vymýt mozek, abych uvěřil, že je můj otec, byl smýšlením nacista. Říkal jsem mu Adolf. Po 2. světové válce bylo mnoho nacistických vědců přivedeno do USA prostřednictvím naší vlastní zpravodajské skupiny, kteří dříve pracovali ve výzkumu kontroly mysli v koncentračních táborech. Věřím, že pracující ve spojení s různými složkami americké vlády a armády.
Velká část mých tréninků a mučení byla provedena přímo na Universitě v Rochesteru. Brali mě do soukromého pokoje v podkroví, nebo v posledním patře knihovny. Velká laboratoř, kde probíhala většina mého programování, byla na národní letecké základně v Římě.
Byl jsem také použit v Montauckém křesle na Camp Hero, také v křesle v Atlantě a na Dobbinsově letecké základně.

Zařízení Montauk se nachází na Camp Hero, L.I. Základna byla znovuotevřena ministerstvem námořnictva a je aktivní dodnes.
V podstatě existují podzemní základny umístěné po celé zemi. Každá z nich má jinou funkci a specializaci. K dispozici je zařízení v Rochesteru, NY, Paramus, NJ, Dobbins Air Force Base v Atlantě, GA, Camp Hero v Montauku, L.I. a mnoho dalších.
V zařízení Paramus v NJ dělají se**ální programování pro mnoho agentek. Z velké části 99% z nich jsou nedobrovolní agenti a kurýři, kteří byli vychováni v různých projektech kontroly mysli.

Jaké byly některé věci, které vás programátoři přiměli udělat?
AP: Pamatuji si, jak mě moje matka přihlásila do kurzu Silva Mind Control, když mi bylo deset. Je to typ autohypnózy, kde se naučíte jít do různých úrovní své mysli, abyste mohli provádět sebeléčení, relaxaci, vizualizaci, ohýbání lžiček silou své mysli a podobně. To je také doba, kdy jsem uviděl dva svérázné vojáky, kteří mě během mého dětství pravidelně navštěvovali, zejména při sportovních akcích.
V Silva Mind Control (a při sportu) jsem si vedl výjimečně dobře, a to natolik, že za mnou přišli tito dva vojáci a řekli: „Slyšeli jsme, že máš nějaké velmi zvláštní schopnosti. Jednou pro nás budeš pracovat.“
V té době jsem tomu nerozuměl, ale později tito dva muži figurovali na předních místech ve všech školeních, které jsem absolvoval během mých vysokoškolských let. Samozřejmě jsem si to neuvědomoval, dokud se mi nevrátily vzpomínky. Ve sportu jsem si vedl velmi dobře a prokázal jsem IQ na úrovni geniality, ale až do svých dvaceti jsem koktal tak hrozně, že si všichni mysleli, že jsem blbý sportovec. K koktavosti došlo v důsledku všech těch ošetření elektrošoky. Vzpomínám si, že jsem byl mnohokrát vystaven elektrošokům, když jsem byl umístěn do uzavřené vodní nádrže a bylo mi řečeno, abych dýchal pod vodou. V důsledku toho jsem se několikrát utopil a znovu jsem se probral k životu díky svému léčivému bazénu, který jsem si sám vytvořil v mé mysli. Naučil jsem se vytvořit si vlastní mentální laboratoř pomocí Silva Mind Control, kde byl super mocný léčivý bazén, který dokáže vyléčit jakékoli zranění. Byl jsem nucen snášet neuvěřitelné utrpení, abych dosáhl nadlidských výkonů síly a svého přežití.

Řekni mi víc o různých nadlidských schopnostech, o kterých jsi zjistil, že je máš.
AP: Trenéři mě uvedli do transu, ve kterém mi bylo řečeno, že mohu skočit ze žebříku minimální výšky. V duchu jsem věřil, že skáču jen z podnožky nebo krátké římsy. Ve skutečnosti jsem byl postupně veden ke skokům do vyšších a vyšších výšek, až jsem úspěšně skákal z budov a dokonce i z letadel bez padáku. Když jsem byl pod kontrolou mysli, mohl jsem dělat cokoli, co mi bylo nařízeno, pokud jsem tomu věřil. Udělal jsem 200 nebo více kliků v dokonalé formě, někdy i půl hodiny v kuse, nebo dokud mi nebylo řečeno, abych přestal. Během studia na vysoké škole jsem zvedal 247kg činky, dřepoval dlouhou dobu a mnohem více (226-680 kg), když jsem byl pod kontrolou mysli v tréninkové laboratoři nedaleko Rochesteru, NY.
Při mých skocích, jako bych padal jako kočka. Naproto klidný a chladný, beze strachu. Soustředil jsem se ostře, jako laser, pouze na přistání.

Existují další lidé jako ty, kteří mají podobné školení a zkušenosti?
AP: Myslím, že existují tisíce dalších dětí a lidí, kteří jsou využíváni, a mnoho z nich nakonec zmizí. Mnozí při tom zemřou. Jsou považováni za postradatelné. Ti, kteří dokážou přežít nejpřísnější programování, žijí dál, aby se stali známi jako chlapci z Montauku. Duncan Cameron je takový člověk. Obecně platí, že chlapci a mladí muži jsou vycvičeni jako kurýři, zabijáci a supervojáci a dokonce i psychičtí zabijáci. Ženy jsou většinou využívány jako se**ální agentky. Příkladem je příběh Cathy O‘ Brien.

Na jaké druhy speciálních misí nebo experimentů s cestováním v čase si vzpomínáte, že jste se jich účastnil?
AP: Pamatuji si doby, kdy jsem byl na malém letišti v Rochesteru, byl jsem vyzvednut ve stíhačce F-16 a skončil jsem v nějakém jihozápadním pouštním terénu, ať už kvůli speciálnímu vojenskému výcviku a překážkovým kurzům nebo atentátům. Pamatuji si, že jsem najednou na stejném školení viděl jiné muže v černých tričkách a kalhotách. Jindy jsem se ocitl na nějaké letadlové lodi na moři. Po misi mě vzali zpět a já jsem se po pár dnech nebo dokonce hodinách vrátil na vysokou školu a nepamatoval si nic z toho, co se stalo. Všechny tyto mise byly provedeny v době, kdy mi bylo 15 let, až do let 1988-1992 pod hlubokým hypnotickým programováním s vymazanými vzpomínkami, dokud se mi některé vzpomínky nezačaly vracet. Také mě naučili zacházet s různými typy zbraní a střílení na přesné cíle opakovaně a dokonale, bez přemýšlení, prostě dělat.

Řekněte mi více o vaší účasti v projektu Montauk.
AP: Byl jsem zapojen do natáčení projektu Montauk s názvem Montauk chair. Židle Montauk byla v zásadě vyvinuta tak, aby poskytla člověku a duchu nulový referenční bod pro usnadnění cestování časem.
Židle v podstatě odděluje mysl od těla. Myšlenky a vibrační energie operátora křesla zachycují antény nad křeslem, které vypadají jako deštník, jsou odesílány do počítače, do procesoru a poté jsou několikrát zesíleny. Informace jsou posílány do sítě krystalů volné energie uspořádaných do kruhu.
Pak se zesílily jakékoli myšlenky, tedy daný časový úsek a v místnosti se otevřela červí díra. Červí díra byla velká 5-5,5 metru. Byla dokonce dost velká i na to, aby skrz ni projel náklaďák.
Camp Hero v Montauku je zaměřovací místo zemských biorytmů a je to bod na Zemi, kde se nejsnáze provádí cestování časem, když je Země výchozím bodem.
Moje účast na projektu Montaucká židle spočívala v použití mých soustředěných vizualizačních dovedností k přemýšlení o konkrétních časových bodech v historii, které mi byly přiděleny. Židle je připojena k sofistikovanému počítačovému systému a zesilovači myšlenek, takže když je myšlenka nebo časové období vizualizováno, počítač simuluje časový portál založený na tomto časovém okamžiku. Provádí se série časových portálů, dokud se nenashromáždí knihovna časových období a portálů.
Židle se také používá k zesílení extrémně soustředěných myšlenek k vytvoření trojrozměrných materializací založených na myšlenkách operátora.
(Preston Nichols napsal několik knih o projektu Montauk a popisuje incident, ve kterém Duncan Cameron vytvořil monstrum, když seděl v křesle Montauk. Duncan Cameron přežil projekt Montauk, pracoval na tajném vládním experimentu, který měl otestovat limity a síly lidské mysli.)

Jedna taková mise cestování časem se jmenovala Project Southern Cross. Byl použit k uskutečnění vítězství 2. světové války ve prospěch spojenců. Americká vláda pomocí cestování v čase provedla návrat  do 40. let, aby nám pomohla vyhrát válku. Dodali komunikační zařízení, zbraně a technologie vyrobené z dílů ze 40. let. Tato zařízení dodali zpět do 40. let spolu s kompletní sadou nákresů, jak je vyrobit z dílů ze 40. let.
Zúčastnil jsem se několika těchto dodávek, jednou jsem byl poslán do Německa a podruhé do Anglie. Nebylo mi dovoleno s nikým mluvit, kromě doručení balíku a rychlého návratu zpět do našeho času. A to vše bylo provedeno pod hlubokým hypnotickým programováním, takže jsem neměl moc svobody něco prozkoumávat. Nebyl jsem pryč déle než dvě hodiny pro zajištění těchto dodávek.

Setkali jste se někdy s nějakými mimozemšťany, nebo viděl jsi nějaké mimozemšťany v některé ze vzpomínek na podzemní základnu?
AP: Z toho, co jsem vyrozuměl, se ministerstvo námořnictva dohodlo s mimozemskými Šedými o výměně technologií pro lidské ženy a děti k provádění strašlivých chovatelských experimentů. To je to, co se právě teď děje v podzemní základně nedaleko Miami na Floridě. Jednou z mých nejvíce znepokojujících vzpomínek je, jak mě eskortovali chodbou v této podzemní laboratoři a viděl jsem klece z drátěných plotů s lidmi křičícími o pomoc.
V některých svých zážitcích jsem viděl šedé mimozemšťany (ty 1,2 metru vysoké s velkýma černýma očima) a také 2,1m vysoké plazí bytosti. Bylo mi řečeno, že mám mnoho dětí z mimozemských chovných experimentů. Zažil jsem také únosy šedými.
Při jedné příležitosti jsem byl někdy v letech 1989-90 seznámen s plazí bytostí v podzemní základně. Nejprve jsem uviděl 2,1m vysokého člověka, bělocha. Jde ke mně a já si všímám, že se jeho obraz vytrácí, jako by něco zasahovalo do energetického pole. Dělá něco se zařízením na svém opasku a říká mi: „Dobře, ukážu ti to.“ Pak zmáčkne nějaké tlačítko a pak vidím, jak se jeho obraz mění na 2,1m vysokého tvora podobného ještěrovi, který vypadal, jako by vážil přes 182kg.
Byl jsem představen skupině bytostí, které tvrdily, že jsou podskupinou Iluminátů. Tvořila je skupina asi 40–50 mužů, všichni 180cm nebo vyšší, bílí a neurčitě vyššího věku, v průměru 70 let, ale mám podezření, že jsou mnohem starší, vezmeme-li v úvahu technologii, ke které mají přístup. Shromáždili se v zasedací síni, o které se domnívám, že byla v podzemní základně, možná Camp Hero, Montauk. Seděli kolem velkého dřevěného stolu ve tvaru elipsy. Každá židle s vysokým opěradlem měla na špičce světlo a každé sezení mělo TV typ obrazovky a ovládací panel, který vycházel ze stolu. V přední části místnosti byla také obrovská obrazovka. Mám důvod věřit, že ne všichni Ilumináti jsou lidé, ale ve skutečnosti jsou to mimozemské bytosti, které vypadají jako lidé.

Kdo nebo jaké skupiny si myslíte, že vedou show tady v USA nebo dokonce na Zemi? Jak do toho všeho zapadají mimozemšťané?
AP: Je to velmi komplikované, ale v zásadě existují čtyři hlavní verze nebo skupiny Nového světového řádu, všechny s mírně odlišnými programy.
První skupinu tvoří USA a západní Evropa (tj. Anglie, Německo, Francie a USA).
Druhá skupina je východní Evropa spojená se západní Evropou a USA.
Třetí skupinou jsou země Orientu
a čtvrtou blízkovýchodní-saúdskoarabské živly a všechny ropné peníze.
Existují také mimozemské skupiny (mimozemšťané a budoucí typy lidských hybridů jménem Zardaniánci, Reptiliáni, Šedí a Drakoniánci), které se také podílejí na plánech NWO.
Velká mezinárodní skupina kontroluje média, policii, armádu atd. Ilumináti jsou také součástí plánu NWO, který zahrnuje členy jako George Bush, princ Charles a další vysoce postavené lidi. Pokud jde o mimozemšťany, myslím si, že většina mimozemských Šedých je buď pod autoritou, nebo ve spolupráci s Reptiliány, Draky a Ilumináty, na základě některých mých zkušeností a vzpomínek, které se mi stále vracejí.
Některé skupiny šedých jsou v konfliktu s agendou Reptiliáni+Draci a dělají si své vlastní věci (programy hybridizace člověka a šedého), abych tak řekl.
Jejich agenda se dostává i do silně duchovních záležitostí souvisejících se získáním emocionálního těla a schopností vzestoupit do vyšších dimenzí. Používají lidi, aby toho dosáhli prostřednictvím hybridů člověk/mimozemšťan.

Lidé v sobě mají klíč, pokud jde o trojí podstatu nebo jednotu bytí, fyzickou, emocionální a duchovní. Ostatní mimozemšťané ztratili tuto jednotu bytí (kvůli pádu z milosti), což jim brání ve vzestupu do vyšších dimenzí nebo ve vývoji do vyšších úrovní. Tím se vracíme k původní luciferské vzpouře, padlým andělům a různým konfliktům mezi druhy.

Kdy se ti začaly vracet tvé vzpomínky? Jak jsi překonal programování, které ti nainstalovali?
AP: Některé z mých prvních vzpomínek se vynořily, když jsem žil se spolubydlícím v Atlantě, GA v roce 1996. Šli jsme do bowlingového klubu a uviděl jsem velký nápis ve tvaru muže oblečeného jako nosorožce, jak propaguje „Bowl with Rhino balls.“ To mě přivedlo k tomu, že jsem si vzpomněl, že „nosorožec“ je jméno, kterým mi říkali moji manipulátoři.
Můj spolubydlící mě zaslechl, jak u toho říkám nahlas: „Jsem Rhino – říkali mi Rhino.“ Vzrušil se a hned se mě zeptal: „Kde jsi to slyšel?“ Na tváři měl vážný výraz znepokojení a neustále se mě vyptával. Podle jeho reakce jsem si později uvědomil, že celou dobu byl jedním z mých najatých programátorů a manipulátorů.

Prvotní spouštěcí vzpomínka, která se vynořila, byla vzpomínka na to, jak jsem byl trýzněn elektrickým proudem, šokován a křičel jsem bolestí na jednom z mých četných mučení. Potom po té první vzpomínce začaly prosakovat další vzpomínky. Bylo to, jako by moje mysl byla zahlcena a podvědomé vzpomínky začaly prosakovat skrz clonu. Moji programátoři kolem mých vzpomínek záměrně postavili zeď, abych si je nepamatoval.
Když jsem si začal vybavovat útržky, psal jsem si poznámky a schovával jsem je. Pak jsem našel své poznámky poté, co jsem všechno zapomněl, protože můj spolubydlící zjistil, že si to pamatuji. Takže mě opakovaně uváděl do transu, vymazával mé vzpomínky a já znovu zapomněl, co jsem si právě pamatoval. Ale pak se všechno zhroutilo, protože jsem si schválně schovával poznámky a před svým spolubydlícím jsem předstíral, že to nevím.
Myslel jsem si, že je to přítel a ukázalo se, že byl právě najatý jako další kontrolor a manipulátor, aby mě udrželi v programu. Vzpomínám si, že v minulosti jsem si deset let ani nevzpomněl na své sny. Ale teď se mi ty věci vracejí. Pracuji na očistě těla, abych si pomohl vyčistit mysl a získat zpět své schopnosti.

Jak si udrží kontrolu nad těmito lidmi, kteří byli v projektech na kontrolu mysli?
AP: Podstatou jejich kontrolní taktiky je rozdělení mysli v mladém věku. To s sebou nese proces traumatu, mučení, degradace a ponižování subjektu. Proces je u každého jednotlivce jiný, ale v podstatě jdou do vašeho podvědomí a zjišťují, jaké jsou vaše nejosobnější části. Pak to v podstatě použijí proti vám, aby vás zlomili a zničili vaši mysl.
Stane se toto: Jedinec, který má zvláštní mentální schopnosti, je vybrán ve velmi mladém věku. (Velmi často jsou z vojenských rodin nebo z vícegeneračních satanských rodin) Pak jsou vystaveni různým stádiím teroru a hrůzy, aby je začali oddělovat od jejich vlastních myslí. Je to proces postupné disociace a kompartmentalizace mysli a osobnosti. Ovládají vaši mysl pomocí různých komplikovaných technik a příkazů hypnózy, dokud nevytvoří dokonalého mandžuského kandidáta. (Viz Greenbaumův projev D.C. Hammonda) Naprogramují vás, abyste něco udělali, a pak vymažou paměť.
V podstatě naprogramují mysl, jako by to byl počítač. Jakmile nainstalují kouzelné slůvko, stačí ho vyslovit a máte vojáka pod kontrolou. Děje se to již od raného věku. Je snazší je ovládat, pokud jsou podmíněni a rozděleni do několika osobností.
Další metodou kontroly je, že do vašich životů pošlou zvláštní lidi, manipulátory a kontrolory, kteří se vydávají za přátele, učitele, „deprogramátory“, spolubydlící, milence atd., kteří jsou ve skutečnosti agenty projektů kontroly mysli. Někteří jsou spící agenti, kteří ani nevědí, že jsou do určité míry využíváni. V tuto chvíli je těžké někomu věřit.

Je ještě něco, co můžete o těchto projektech říci nebo poradit ostatním, kteří prošli podobnými zkušenostmi, například jak je lze osvobodit z jeho vlivu?
AP: Pro ty, kteří se chtějí dostat z vlivu programů kontroly mysli, musíte mít silný bojový instinkt dělat to, co je správné, bez ohledu na to, co dělají ostatní. Vaše jediná klec je ta, kterou si postavíte pro sebe. Musíte se spojit se svým nejvyšším já, abyste zlomili zlo, které je všude kolem nás, a nepodléhat konání zla jen proto, že to dělají všichni ostatní. Zachovejte si základní smysl pro dobro a zlo.
Vše se vrací k prvotnímu konfliktu dobra a zla. Je to, jako by se temné síly, které jsou v této době u moci , snažily hacknout svou cestu do nebe, nebo do vyšších dimenzí.

© aluska.org 2024
čerpaný zdroj článku: kniha
The Andy Pero Story Project SupermanKomentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-01-07 16:00:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasně čtivý rozhovor, děkuji za zprostředkování! 🙂

Ikona diskutujiciho Dalimil 2024-01-07 16:02:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říká se, že populární seriál Stranger Things byl natočen podle toho, co se dělo právě na Montauku. Kdo máte rádi záhady, scifi a trochu horor, mohlo by vás to zaujmout. Možná.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-07 18:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za zaujímavý článok. Veľa vecí o ktorých hovorí nie je možné uskutočniť na fyzickej úrovni, ale len na mentálnej. Subjekt k tomu nemá dostatočnú energiu a odolnosť fyzického tela, hlavne kostí. Inak povedané on si myslí, že to vykonával fyzicky, ale nie je to tak. Jeho podvedomie bolo naprogramované tak, aby bol 100% presvedčený o tom, že môže vyskočiť z lietadla bez padáku a nič sa mu nestane. Neznamená to, že to vykonával, len si myslí, že to vykonával. Na jeho rozprávaní je možné pochopiť, že červia diera nie je skutočný fyzický objekt, ale len mentálna predstava a teda dodávka nejakej techniky pre II.sv.vojnu je tiež len mentálnym konštruktom. O stretnutiach s mimozemšťanmi hovoria aj iní, ktorý sa podrobili výplachu mozgu, napríklad James Casbolt, ktorý je známy z rozprávania o programe Looking Glass. Mnoho ľudí z týchto projektov bolo po ich ukončení vypustených z labákov len tak a boli ponechaní napospas svojmu osudu. Samozrejme to bol zámer tých projektov aby hovorili o tom čo im bolo implantované na podvedomej úrovni. Preto tu máme všelijakých supermanov, ktorí sa dušujú, že bojovali s príšerami na Marse a stále žijú vďaka MedBeds, na Mars chodia ako do parku na prechádzku pomocou niečoho čo nazývajú Jumping Room čo ich presunie na Mars za niekoľko sekúnd, atp.

Ikona diskutujiciho loc 2024-01-07 22:42:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Svět … virtuální realita. Pak i skoky z letadla nedokážu nepřijmout. Kdo ví?

Ikona diskutujiciho Bella 2024-01-07 20:24:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodně doporučuji seriál Stranger Things. Je to přesně o MK -ultra. Je to skvělý seriál který má opravdu co nabídnout. Je to k vidění pouze na placeném netflixu. Ale stoji to za to. K tomuto článku se to hodí víc než cokoliv jiného.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-07 21:10:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to rozkoukaný. Pořád mi vrtá hlavou na kolik % je to asi reálný. Čím víc se to rozjede tím je to šílenější.

Ikona diskutujiciho kiana 2024-01-19 23:58:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je trochu ze života, vzpomněla jsem si na dvě potlačený vzpomínky (nevím, jestli si to podvědomí nějak vymyslelo a nebo se to doopravdy stalo, ale na nic víc se mi pak už zatím nepodařilo vzpomenout)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek