Obnova energetického štítu proti černé magii a smůle

14.8.2019 v Návody 10

První lekce, kterou by se měli všichni naučit ohledně temných sil je to, že jste zranitelní, když se cítíte špatně. Vaše energetická ochrana je v té době slabá a je snadnější skrz ni proniknout a také svými smutnými myšlenkami živíte zlovolné entity, které to přitahuje. To je důvod, proč by si měl každý najít svůj ideální a funkční způsob, jak se chránit každý den. Dnes si ukážeme několik jednoduchých triků, které vám pomohou obnovit vaši přirozenou energetickou ochranu.Pokud vám někdo chce ublížit energeticky, nebo cestou černé magie, musí s vámi nejprve navázat psychické spojení. Aby toho dosáhl, musí překonat vaši obranu. Stejně jako hackeři se pokoušejí překonat i ty nejsofistikovanější algoritmy, temné umění se snaží najít kód, který odemkne vaši obranu. Zdravou lidskou aurou je velmi obtížné proniknout, když je její energetická ochrana silná.

Šťastní a zdraví lidé, naplnění silným životním optimismem, mívají nejsilnější přirozenou energetickou ochranu a obrovskou vitání sílu, díky které žijí dlouho. Babičky nad sto let odpovídají na otázku ,,jak jste to dala nad stovku“, všechny stejně: Hodně práce a životního optimismu. Pak vás nic neskolí. Jakmile je člověk líný, depresivní a žít se mu nechce, jeho vitální síla je slabá a stává se z něj snadné sousto.

Tajemství je v síle vašich emocí
Vaše emoce jsou to, co brání (nebo naopak umožní) vetřelcům vejít do vašeho energetického pole. Pokud vaši mysl naplní smutek, vaše obrana je tehdy velmi slabá. Člověk s destruktivním myšlenkovým naprogramováním pak přitahuje životní smůlu a špatné lidi, kteří jeho situaci nadále zhorší.
Po delší době se můžete se smůlou smířit a sžít až do té míry, že pokud se vaše situace zlepší, začnete se toho bát, nebo dokonce očekáváte, že to stejně nevydrží, že to pak spadne ještě hlouběji do hnoje. To je kritický stav, protože v tu chvíli se stáváme strůjcem svého vlastního životního pekla. Jedině změnou myšlení, tím že přestaneme očekávat smůlu a zlo, se z toho dá vystoupit.

Jak si obnovit ochranný štít:

1. Přiznejte to
Prvně musíte své destruktivní vzorce a nepříjemné pocity uznat v srdci. Buďte k sobě upřímní. Všechny tyto pocity o sebepoškozování a sebenenávisti mají dopad na vaše tělo. Přijměte fakt, že ty pocity máte. Tato duševní bolest je signál, který vám dává vaše tělo, abyste pochopili že je něco zásadně špatně a mohli s tím něco začít dělat.

Poděkujte svému organismu za signály, které vám dává a rozhodněte se, že uděláte změnu. Protože vy si to zasloužíte. Můžete se naučit mít se rádi a můžete mít pěkný život, jen je důležité se pevně rozhodnout a pak za tím jít. (Návod jak se zbavit sebedestruktivních vzorců myšlení a začít se mít rád najdete v knize Svítání)

Rozhodně nikdy nepopírejte své pocity a emoce, nenamlouvejte si že je nemáte, nebo že to není oprávněné. Je to váš interní navigační systém a pokud vám hlásí error, je potřeba provést akci. Popřením jen problém prohloubíte. Pokud by neexistoval důvod, necítili byste se tak.

2. Vraťte se do přítomného okamžiku TEĎ
Vaše destruktivní myšlenky obvykle načerpaly sílu z vašich traumatických zážitků v minulosti. Největší zdroj takových traumat je dětství. Depresivní a smutní lidé si téměř vždy prošli strašnými věcmi, ze kterých se ZATÍM nezahojili.

Bez ohledu na to, jak pevně se držíte své minulosti, uvědomte si, že objektivně tato minulosti již neexistuje!

Minulost je iluze, protože poté co se stala, zbyla jen vzpomínka a příběh o vzpomínce. Pokud by na ni nikdo nemyslel, tak by už ani neexistovala. Čas je to, co rozhoduje o existenci, nebo neexistenci. Už je to pryč! Není to tady, proto to už neexistuje. To, co se již stalo, nelze změnit, ale vy můžete změnit to, že na to přestanete myslet.

Můžete být ubohé týrané dítě s nulovým sebevědomím uvězněné v těle dospělého člověka na základě toho, že se rozhodnete, že je to vaše odentita a budete žít příběhem o minulosti. Nebo můžete být životní vítěz, protože přijmete takovou identitu. Všechno je to o vás a vašem způsobu myšlení. Minulost vás definuje pouze tehdy, pokud jí přikládáte důležitost.

Co musíte udělat, je obrátit svoji pozornost na současnost. Naučte se žít NYNÍ, nežijte pro to co se stalo, nebo co se teprve stane. A rozmyslete si dobře, jakou přijímáte identitu: ,,Kdo jsem a co dělám s časem, který mi byl na planetě Zemi dán?“ Zacházejte s ním rozumně, žádná vteřina se nebude znovu opakovat.

3. Podívejte se na hvězdy
Funguje to pro všechny lidi. Když se podíváme na hvězdy, okamžitě pochopíme, jak bezvýznamné jsou naše problémy ve srovnání s velkolepostí věčnosti a stvoření. Ucítíme v sobě klid a mír.

Říká se, že když se podíváme na hvězdy, náš strážný anděl se usměje. Pravděpodobně se to fakt děje, protože se v tu chvíli propojujeme s kosmickým vědomím. Když se napojíme na toto vědomí, automaticky posílíme naši auru. Zkuste si takový malý pokus. Vždycky než jdete večer spát, počkejte až bude úplná tma a 10-20 minut seďte na balkoně, nebo koukejte z okna a pozorujte hvězdy. Uvidíte, že najednou budete mnohem lépe spát, i vaše vědomí bude přes den jiné, jakobyste z hvězd načerpali mír a harmonii.

4. Hluboký dech
Věděli jste, že když se zhluboka nadechneme, naše tělo se automaticky narovná? Udělejte tento jednoduchý test. Postavte se a zhluboka se nadechněte. Podívejte se, jak se vaše ramena zvedají a tlačí dozadu, jak se krk narovná a váš hrudník se zvedne. Takto byste normálně měli stát. Opakujte to, kdykoliv máte pocit, že normálně nedýcháte, nebo když se celkově necítíte dobře. Nejčastěji je tento špatný pocit způsoben tlačením bránice v břiše. Postavte se a jen se zhluboka nadechněte.

Nemocní a stresovaní lidé obvykle moc nedýchají, respektive dýchají příliš povrchně.

Uvědomte si, že špatná poloha těla způsobuje tuhnutí svalů, špatné vedení signálů v nervech, špatnou funkci orgánů, špatný tok energie v meridiánech… Jsou to propojené systémy! Nemocné tělo nemůže mít silnou energii! Naučte se pořádně dýchat a rovně stát i sedět. Když budete zkroucení jako paragraf, nejenom že vás bude všechno bolet a budete z toho nemocní, ale budete se cítit mizerně i na duchu. Je prokázáno, že narovnaný postoj okamžitě zvedá sebevědomí.

5. Požádejte o pomoc
Nebojte se poprosit o pomoc někoho, komu věříte, nebo se zeptat na dobrou radu, dobrý postup, dobrou knihu. Pokud vláčíte problém, se kterým jste naprosto bezradní, nemá smysl  trápit se s ním dál sám.
Každý skutečně úspěšný člověk, který v životě něco dokázal a něco vybudoval, to dokázal na základě dobrých kontaktů a dobrých vztahů s lidmi. Bez dobrých vztahů a bez podpory druhých lidí nemáte šanci v životě uspět a ani nemůžete být skutečně šťastní. Proto věnujte čas i společnému sdílení zkušeností a pěstování konstruktivních vztahů s dobrými lidmi, kteří mají snahu vás podporovat.
Nikdo z nás tady není jenom sám pro sebe, každý potřebuje pomocnou ruku, podporu a radu. Když řešíte problém a hledáte správnou cestu, vždy rozhoďte sítě, ptejte se, hledejte někoho, kdo to před vámi už dokázal.
Požádat o pomoc můžete i svého strážného anděla, nebo konstruktivní sílu Vesmíru. Pošlou vám znamení, lidi a příležitosti, které vás navedou na správnou cestu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-14 04:04:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„První lekce, kterou by se měli všichni naučit ohledně temných sil je to, že jste zranitelní, když se cítíte špatně. Vaše energetická ochrana je v té době slabá a je snadnější skrz ni proniknout a také svými smutnými myšlenkami živíte zlovolné entity, které to přitahuje.“ – Souhlas. velký. několik lidí prý uzavřelo smlouvu se temnými silami ve chvíli, kdy byli zrovna na dně, na pokraji sil. byli prostě zranitelní, v tu chvíli jim to přišlo jako nejlepší řešení. připadá mi, že jsou občas určití lidé pod větším drobnohledem než jiní a tyto síly si rády počkají na chvilku, kdy je on dotyčný takto zranitelný, aby se ho mohly pokusit lapit. i já už měla temné chvilky, ale osobně vím, že i kdyby mi nabídli nevimco, v životě bych se neupsala(a že kdyby jo, měla bych i přesné plány za co konkrétně – ale NE, DÍKY! to radši nic). to nikdy neni dobrá cesta, nikdy to nakonec nevede k PRAVÉMU štěstí. z osobní zkušenosti vím, že i to nejhorší se umí obrátit v něco dobrého, jen se přes to musíte dostat – pak vidíte, že probojovat se skrze utrpení je to nejlepší, co jste mohli udělat.

já tuhle jela autem a na chvilku jsem si sundala sluchátka(mám na to doslova úchylku, musím v autě vždycky poslouchat hudbu). No a v rádiu hrálo:
Buď klidná jako voda, ale silná jako proud,
skála se ti poddá a zbavíš se všech pout.
Svěží jako ranní rosa a čistá jako sníh.
Když tančíš po kamení bosá, svět máš na dlaních.

Život někdy umí lidem naložit kříž,
ale ničeho se neboj, jsem tu s tebou, vždyť víš.
A i kdyby nás ďábel chtěl na rohy vzít,
spolu půjdem tou cestou, kudy ty musíš jít.
– je to „klidná jako voda“ od kapely Jelen
… a abych byla upřímná, úplně dokonale to v tu chvíli vystihlo mou situaci, přišlo mi, jako kdyby ke mně mluvil skrze to můj anděl:)

první a druhý bod: moc dobře napsané. děkuji a souhlasím, ten druhý bod je pro mě momentálně aktivní a už bych se z toho měla pohnout dopředu. co bylo, to bylo.
jsou věci, které cítím, a potlačuju je. otázka je jen… kudy bych se vydala, kdybych je potlačovat přestala? asi vezmu papír a sepíšu to. ono je nepříjemné si to přiznávat, tak se do toho člověku nechce, to uznávám. totiž mně neva cokoliv dělat, ale s pocity mám občas trošku problém – jakmile začnu něco silnějšího cítit, mám tendence to potlačovat a nedávat moc najevo, ignorovat to, je to asi ještě bariéra z dětství, taky to ve mně trochu vybudovalo cvičení… prostě aby člověk mohl dělat děsný příšerný a dlouhý kardio 3x týdně, musí tak trochu potlačovat sám sebe. jednomu umí tohle potlačování jemných pocitů úžasně zkomplikovat život a nemusí si toho ani tolik všimnout.

třetí bod: to ohledně hvězd je krásné, taky mě vždy uklidňuje na ně koukat 🙂
„a 10-20 minut seďte na balkoně“ – ha ještě tak mít ten balkon 😀 !

co se týče čtyřky: já se občas přistihnu, že nedýchám vůbec 0.0 takže díky za připomenutí, pokusím se na to myslet.

ten pátý bod mě těší. jsem zvyklá se skrze vše prokousat sama. párkrát jsem řekla o pomoc Alue a člověk si pak tak jako říká „hele ale, mohla sis to stejně vyřešit sama a ne s tím někoho takhle obtěžovat. tuplem někoho, ke komu vzhlížíš a máš ho ráda“… jakože Aluška je prakticky jediný člověk, koho se občas ptám na radu/pomoc, nemám dojem, že by mi kdokoliv jiný mohl nějak extra pomoct, teda z lidí co znám. rodiče určitě ne, moje problémy jsou totiž většinou bohužel mimo jejich vědomostní dosah(to není myšleno ve zlém. já když něco fakt řeším, tak to prostě na 998% nejsou klasické problémy lidí v mém věku alá „jak si mám najít přítele“). takže ano, pátý bod mě těší (:
„Každý skutečně úspěšný člověk, který v životě něco dokázal a něco vybudoval, to dokázal na základě dobrých kontaktů a dobrých vztahů s lidmi.“ – jop, s tímhle specialně souhlasím.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-08-15 20:42:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano ty tvoje komentáře by tady měly publikovat jako samostatný článek. Nechceš si raději založit vlastní blog a tam zaměřit svou energii? Upřímně já ty tvoje komentáře už ani nečtu. Nic proti tobě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-15 21:33:46
Ikona diskutujiciho
sipka

@moudravrba: 😀 neboj, mě jen tak neurazíš a děkuji za péči. moje noční zamyšlení bych teda fakt radši jako samostatný článek nepublikovala, už vůbec ne na Alušce:D o blogu už jsem taky přemýšlela, ale nevím… mám jen tendence reagovat když si přečtu článek/v diskuzích na netu, ale že bych vyloženě měla čas, energii a nápady na to, abych vedla vlastní blog.. snad teď ani ne, navíc kdo by to proboha četl. každopádně odmala mám to, že se u toho psaní hodně stáhnu do sebe a zamyslím se, takže se pak hrozně rozepíšu, ono taky když to píšeš, tak to v té kolonce upřímně ani tak dlouhé nevypadá. u čtení mých slohů kňouraly už učitelky na základce a já se jim přestávám divit 😀 ale byla jedna, která si to naopak chválila.

> každopádně číst to přeci nikoho nenutím a ani to vážně od nikoho nečekám, to přeci není nějaká povinnost k článku:) <

mé komentáře bývají někdy dlouhé i z toho důvodu, že když píšu specialně tady na Alušce, perfektně se mi zklidní a "vyčistí" napojení a spoustu uvědomění jde úplně samo. ne, že by to normálně při psaní nešlo, ale tady to jde prostě nejlíp… možná bych mohla zkusit nechat tenhle blog otevřený a psát ručně na papír, to by se taky možná daly ze zdroje "vytáhnout" zajímavé věci – jestli chápete, jak to myslím. ano, člověk by se měl umět v klidu napojit i sám, bez pomoci… ale mně to prostě zatím vždy nejlíp šlo a jde na Alušce.org, takže nerozepiš se, no

Ikona diskutujiciho zdeněk 2019-08-14 12:42:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukání na hvězdy má hlavně velice silný účinek tam, kde není světelné znečištění. Chce to oblohu alespoň bortle 3 a méně (Bortleova stupnice světelného znečištění). To se potom stačí zadívat k zenitu, trochu rozostřit vidění a člověk má hned úplně úžasný zážitek, nádherné pocity. Instantně.

Ikona diskutujiciho Choco 2019-08-16 10:40:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s hvězdami by lecos vysvětlovalo. Vždy, když jsem se na ně podívala, jsem měla pocit, jakobych se dívala na vlastní domov. Pocit, že patřím tam nahorů a né sem dolů.
A kdybych nečetla tvoje stránky, tak si o sobě nejspíš začnu myslet, že jsem spadlá hvězda, nebo tak něco… ale díky tobě vím, že takových věcí se mám vyvarovat ^.^

Ikona diskutujiciho Robert 2019-08-16 22:19:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré rady, je to tak. Ještě bych doplnil, že pomáhá se zahledět do nebe jako takové. Ve dne v noci. Jde o vylazení se do (nekonečného) nebeského a kosmického proudu lásky/světla zaměřením pozornosti pohledem do nich. Ale pomáhá i sledovat tekoucí vodu, či poslouchat foukání větru a pokoušet se dýchat spolu s Tím.

V jedné dojemné vizi Nočního Světla kterou jsem dostal, když jsem rozjímal o buddhickém pojetí Boha Stvořitele – Maha Brahma, tak vidím jakési malé dítě sedící pod Nočním Nebem, plačky se upínající k Němu, ať si ho vezme zpět. Bůh (/Mahadéva) Maha Brahma je vysoko nad tím v podobě velmi jemného sladko-melancholického, dobrotivého, fialko-zlato-bílo-barevného světla mlhoviny hvězd jemně a jasně osvicující noční „tmu“ i malé dítko.

Ikona diskutujiciho Lela 2019-08-17 05:18:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, je možné že po mě chtěli podepsat dvakrát ve snu nějakou smlouvu? Když jsem odmítla tak se vztekali..první byl muž jako bankéř s aktovkou a řekl mi, že jestli podepíšu vemou mě…neznámo kam…další byla žena černovlasá se zlatým křížkem na krku a totéž podepiš a vemem tě…nechápu kam

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-17 13:53:23
Ikona diskutujiciho
sipka

ano, je. mně bylo nabízeno též, daly by mi za to co bych chtěla… nakolik jsou takové sny reálné nevím, ale vědomé to bylo dost.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-17 13:54:26
Ikona diskutujiciho
sipka

OPRAVA odeslaného komentáře: dalI. mělo tam být měkké ne tvrdé y. chybička se vloudila a já už to nestihla opravit:)

Ikona diskutujiciho Martin 2019-08-20 21:53:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela dobrý,
na negativitu celkově působí stroužek česneku v kapse a na noc pod polštářem, asi po dni až 2 vyměnit, ale záleží jak to cítíte, nabíjí pozitivitou a stahuje do sebe negativitu z aury, je tam asi víc věcí, který vím intuitivně, ale nechce se mi to vypisovat, každý ať vyzkouší ….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek